Friends

Apr. 20th, 2021

brookings

10:45 pm - Palindromes

ATTA, open in 2020

Its bright blood-red body manifests when the Sun is set (Osiris (the sun killed by Set (Earth) - they couldn't find his Dick, which you need for sex, or maybe if you are conservatively-fashioned: reproduction). The horns, or antennae, or blood-shot eyes also appear on the head, above a sign announcing its current purpose. Check it out! You don't see it during the daytime. You need to be about at night like I am.

Most famous - and funniest Palindrome is this:

Eve (arī): "Who are you?"
Adam: "Madam, I'm Adam!"

Where did they come from?

Deified ?(atkāl!)

Or DNA? (Palindrome: A segment of double-stranded DNA in which the nucleotide sequence of one strand reads in reverse order to that of the complementary strand.)

Anyway

Bye!

Current Music: Silver Apples: Program
(4 comments | Leave a comment)
prtg

10:58 pm

Rüdisühli

(Leave a comment)
virginia_rabbit

08:57 pm - brīdinu - jūs šonakt neaizmigsiet

https://youtu.be/FjtHIf5m_Tg

Tags: , ,
(Leave a comment)
prtg

08:49 pm

WhatSpa

(Leave a comment)
honeybee

12:45 am

Divas ļoti disturbingly satisfying lietas akad. rakstībā:
1) kad tu pārraksti eseju, lai nebūtu jāliek atsauce uz (neakadēmiskiem) viedokļiem, kurus tu negribi vēl vairāk izplatīt
2) kad tu saproti, ka objektīvi esi sasniedzis savas inteliģences bļe apogeju

Vienkārši disturbing fakc: ka rīt tās bloody atsauces būs tomēr jāsaliek :)

Iepriecinošs cibas fakc: plāns "screen comments by non-friends" works like a charm

(4 comments | Leave a comment)

Apr. 19th, 2021

virginia_rabbit

11:09 pm

manas pirmās japāņu skoliņas kopmītne
(es gan dzīvoju daudz sūdīgākā)

https://youtu.be/w5rqkJCW7qA

Tags: , , , , ,
(1 comment | Leave a comment)
wowow

09:46 pm

Kaščinskis, Janša un Orbāns postmodernajā Eiropā.

(2 comments | Leave a comment)
virginia_rabbit

09:29 pm

"Kad politika kļūst brīva un sāk attīstīties, teiksim, 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā, vieni nosaucas par konservatīviem, vieni nez kāpēc par sociāldemokrātiem, trešie kļūst par tautas partiju ar konservatīvu, nedaudz fašistisku ievirzi. Te man Hodorkovskis patīk. Hodorkovskis teica: “Šobrīd pasaulē ir tikai divas ideoloģijas: viena ir fašisms, otra – liberālisms.” Tātad vai nu cilvēks ir brīvs un valsts ir radīta cilvēkam, vai otrādi. Citu ideju jau nav."

Tags:
(2 comments | Leave a comment)
daria

07:24 am

Viikendaa pa iistam atklaajaam velosezonu. Taapat kaa pagaajushajaa gadaa - P skrien, Nora man trailerii, abi lielie pashi. Liels prieks, ka pa sho covid laiku beerni nav shvakaaki palikushi - biju gaidiijusi, ka zheelosies, ka 10km vienaa virzienaa ir par daudz, ka buus gruuti, bet turp aizrulleja kaa lielie. Atpakaljceljaa bija mazliet sagurushi, bet paarsvaraa no neierastaas pozas (Emiilija visu laiku rokas vingrinaaja) un notureejaas. Pagaajushaa gadaa P reizeem Mikj stuuma, bet shoreiz nemaz nevajadzeeja. Laikam var palielinaat distanci. Man gribeetos ar vinjiem paarbraukt 520 tiltu, bet tur jaapadomaa logjistika (kur nolikt mashiinu, kur apstaaties, kad paarbraukts, lai nav daudz cilveeku, bet saldeejumu arii gribaas). Jaareekjinaas arii ar to, ka, lai arii distance varbuut buutu iisaaka (tilta dalja +/- 5km, bet kur peec tam - uz arboretum vai uz uni pusi?), tomeer sanaaktu braukt kalnaa gan turp, gan atpakalj. Gan jau izdomaasim. Ar vakardienas braucienu ljoti apmierinaata.

(Leave a comment)
brookings

03:19 pm

Biju centrā šodien - jaukāka un brīvāka gaisotne, vispār.
Par tiem plakātiem ar tiem iemesliem, tomēr, pamanīju, ka viņi tiešam tēmē uz jauniešiem.
Varbūt nav pārsteigums, ka daudzi jaunieši staigā ar masku ārā, pat tad kad viņi nav kopā ar citiem.

(9 comments | Leave a comment)
virginia_rabbit

01:21 pm

Tags: ,
(1 comment | Leave a comment)
dejavu

03:35 pm - eParaksts nespīd

Latviešiem Austrālijā pie e-paraksta netikt!

Ļoti jau nu būtu vajadzīgs tikt pie eParaksta, a bet man eID kartē nav sertifikāti aktivizēti, nu un to var izdarīt tikai klātienē Latvijas institūcijās.
Austrālijas robežas vēl joprojām ir ciet un uz nenoteiktu laiku - vismaz līdz gada beigām, varbūt ilgāk, nekāda izbraukšana no valsts man nespīd.
Latvijas vēstniecības vai konsulāta Austrālijā nav - tuvākā ir Jāpānā (!) - taisās vērt Austrālijā vēstniecību, bet nez kad.

Nu un ko mums te Latvijas pilsoņiem down under darīt?

It kā interneta nebūtu un nevarētu izdomāt, kā ļaut letiņiem visā pasaulē šī lietas kārtot elektroniski...

(6 comments | Leave a comment)

Apr. 18th, 2021

prtg

07:09 pm

Salikām divriteņu robotu. Mazliet traks, bet darbojas.

(Leave a comment)
prtg

07:02 pm

Shrewsbury, Shropshire!

(Leave a comment)
virginia_rabbit

02:00 pm

Tags:
(Leave a comment)
virginia_rabbit

11:15 am

Simo ir pac-man pidžama un sonica zeķes, viņš uzmostas ar saullēktu un iet geimot

Tags: ,
(1 comment | Leave a comment)

Apr. 17th, 2021

lidaka

08:10 pm

Viirs vakarnakt izdomaaja nozagt manu mashiinu. Shodien nopirku sev jaunu.

Tags: , , ,
(Leave a comment)
honeybee

04:09 pm

Vakar piemēram man bija 37.2, man bija skaidrs, ka es mirstu, nekāda datora, guli un lasi.
37.9 temperatūra acīmredzot nāk ar "es mirstu, bet lielākoties tāpēc, ka esmu impostors, kas nemāk darīt zinātni tāpēc man tagad jādara zinātne"

Bet vispār šis gads-ar-astīti, kurā man nav bijis sezonālās gripas, ir padarījis mani par totālu nīkuli. Agrāk taču bija tāds "yeah fine iedzer theraflu un mauc uz priekšu, tev taču patīk pseidoefedrīni", tagad sirgstu un ciešu kā tāds vīrieša stereotips.

(Leave a comment)
wowow

01:01 am

Pandēmijas apstākļos viena lieta, kas palīdzēja nesajukt, bija F1. Es to biju skatījies jau agrāk, vēl pirms bērniem/kamēr bērni bija maziņi. Tad kaut kā attālinājos, bet pagājušpavasar, pateicoties Netflix seriālam un karantīnai, liesmiņa atkal iedegās - sākumā skatījos tikai pašu sacīksti, tad sāku skatīties arī kvalifikāciju, lasīt par tēmu, rudenī jau skatījos arī preses konferences un youtube F1 oficālo kontentu. Šai sezonai jau nopirku F1TV gada abonementu, pietiks čakarēties ar pirātiskajiem livestreamiem ar popupiem un iefrīzošanu, skatos arī treniņbraucienus un esmu parakstījies uz vairākiem youtube kanāliem par tēmu.

(3 comments | Leave a comment)

Apr. 16th, 2021

honeybee

09:55 pm

Es kaut kā pamanījos uztaisīt stundu garu zoom interviju. Kas, man šķiet, pat ir laba intervija.

Bloody AZ, no vienas puses, forši, ka novakcinējos, no otras, visa diena padirsta un nav pārliecības par rītdienas produktivitāti.
Bet nu tas chillax kas iestājās uz visu dienu totāli ir sāpošo muskuļu un lauzošo kaulu vērts. Noteikti ir cilvēki, kas šito dabū ar kaut kādām zālēm vai narkotikām? Un kāpēc man bija jānodzīvo līdz 40 gadiem, lai iedomātos, ka forši ir nevis "oooo mainīts apziņas stāvoklis", bet gan "oooo, visu dienu sēdi un lasi grāmatu nevis histēriski rosies"?

(Instinktīvi ieliku šo te uz friends only, bet tad sapratu, ka var vnk izdzēst vienu sensitīvu teikumu, so take that, "ja tev liekas ka es esmu uzmācīgs un kaitinošs, raksti zem atslēgas" personāži)

(3 comments | Leave a comment)

Navigate: (Previous 20 Friends)