sickboy - [entries|archive|friends|userinfo]
sickboy

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[May. 13th, 2024|07:23 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Tradicionālisti ir štirlics, maksims, igo un draizers. Jēzus Kristus esot jeseņins. Parasti iedvesmotāji ir ideālisti. Kaut kā aizsācēji. Pēc tam tur pamazām ieviešas tradicionālisti un ievieš rituālus, regulas, garlaicību utt. Tradicionālisti parasti seko vienam sen mirušam ideālistam, kuram, ja viņš būtu dzīvs, diez vai gribētos ar viņiem tusēt. Visticamāk, tradicionālisti viņu izslēgtu no draudzes vai sistu krustā utt. Bet, ja viņš ir sen miris, viņam var piesaistīt tradicionālista īpašības un pielūgt.
linkpost comment

Comments:
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:May 13th, 2018 - 09:20 pm
(Link)
Vot tas gan ir sviests.
From:[info]hauf_milk
Date:May 13th, 2018 - 09:44 pm
(Link)
Tev šeit ir bijusi cita pieredze?
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:May 13th, 2018 - 09:45 pm
(Link)
Jā un nē!
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:May 13th, 2018 - 10:02 pm
(Link)
Es vnk zinu, kā motiek reliğiskās vietās kā klosteri u.c. Tev saka, ka tu esi pagrimis un tev ir cītīgi jāseko noteikumiem. Tajā pašā laikā viņiem ir svēto vai Dieva kārtā kaut kādi džeki (kurus tu nedrīksti atdarināt, jo tu esi pagrimis), kuru biogrāfijas, ja tu pastudētu, tu uzzinātu, ka viņu laikabiedri - garīdzniecība u.c. viņiem tieši tāpat teica, ka viņi ir pagrimuši, pārāk neordināri, pārāk brīvi uzskatos utt.
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:May 14th, 2018 - 12:29 am
(Link)
Tu spried kā neinformēts 10 gadīgs bērns. Laikam tāpēc tev tik liela degsme par seklu new-age misticismu. Tev sirds ir pareizajā vietā, bet kaut kā liekas, ka neesi iedziļinājies ne iekš kā un par visu ļurini pavirši.
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:May 14th, 2018 - 08:16 am
(Link)
Es esmu samērā informēts, arī par kristietību. Es nerunāju absolūti, es runāju par kaut kādu aspektu. Piemēram, Jēzus mācekļi negavēja un tika nosodīti. Vai Jēzus pats tika nosodīts un uzskatīts par viltvārdi vai izlēcēju.
[User Picture]
From:[info]sickboy
Date:May 14th, 2018 - 09:30 am
(Link)
Jēzu uzskatīja par izlēcēju, kas neko nesaprot no reliğijas. Pēc tam - viņš ir Dievs. Iecēla viņu šajā statusā Pāvils, kurš pat nebija viņa māceklis, bet sākotnēji viņu vajāja (kā jau tradicionālists).
[User Picture]
From:[info]ulvs
Date:May 14th, 2018 - 02:58 am
(Link)
Neklausies nīgrajā onkulī gnidrologā. Tavi spriedumi ir tavi spriedumi. Nekas tur nav infantils.