hauf_milk

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

12. Decembris 2017

22:36: Ir gadījies "druka" vietā, uzrakstīt "durka", bet "apdurak" jau ir next lvl.

04:38: [string cancelled]

11. Decembris 2017

05:34: es rakstu tikai par sevi, cita man nav ko teikt
Šoreiz par to, kā esmu iekritis.
Biju iedevis atelpu Massive Attack.
Atskaņoju pa vienai kompozīcijai no mazāk, vai vispār nedzirdētajām. Ceļojums tas ir.

10. Decembris 2017

00:31: Jocīgs bija šodien gājiens uz baznīcu. Gaidīju pieturā transportu, un domāju, ja neatnāks tikos-un-tikos, iešu uz krogu. Atnāca pietiekamā laikā. Baznīcā domāju, kā es skriešu pēc dzeramā. Izraudājos, pēctam piedzēros. Adidas zābaks bija tā nospiedis kāju, ka lādējos ik vienu soli pieliekot pie zemes. Nu sen jau esmu siltumā, un mani virtuvē gaida kebabs.

8. Decembris 2017

19:15: Ak, mana dzīve, trauksmainā un sīkā. Mazs, tramīgs meža zvērs.

02:14: Ak kungs, kāds trešs tas Half Life. Atmarozkiem, nudien. Uninstall. Delete.

7. Decembris 2017

23:07: Šodien Cibas filiālē, Ļermontova 1, īsinot rindā pavadāmo laiku, iedomājos sevi skaļi, ar notēlotu izbrīnu rindai pajautājot: "Kas, jūs visi psihi esat?"

Un labs ir vakars, kuru bez sirdsapziņas pārmetumiem, tā vienkārši, esmu sev iedevis brīvu, lai sāktu Pusi-Dzīves 2. Tā, kur ir mana burtnīca ar keyboard šortkatiem?

19:16: Ņau ņaudas, ņau aerodinamikas, ko šoreiz atrodu par labu esam. Jo ir darbi un ir spēles darāmi. Uz ziemu es vispār varētu mainīt kažociņu uz geimeri un darberi.

02:35: Ja man rīt būs nauda, es nāks aeorodinamisks, no sākuma, tad vairāk kā šodien, un klausīšos visu krievu estrādi - Zemfiru, Mumiy Troll.

3. Decembris 2017

23:45: Es spēju mīlēt 8 bitos. Pāris tur nekad nav varējis sanākt, jo katram, lai pastāvētu, vajag 8-bit. Kopā ar Transparency, skaiti kā gribi, tie ir 32-bit. {0=false)

23:32: man salikās forši, ka es sajutu savas lāpstiņas. pašūpoju plecus, un sajutu audumu.

1. Decembris 2017

01:08: Mani novērojumi par [info]penny_lane, it sevišķi pēc pēdējā srača pie Himēras, mudina domāt, ka tas nav feminisms, bet cilvēks gluži vienkārši netiek pāri tam, ka viņa nav džeks, bet meitene. Tieši tik absurdi un tik vienkārši. Ko varu piebilst mierinājumam, ka man arī liekas, ka lūk tam otram dzimumam būt ir foršāk, bet nu neko, arī mums ir savas foršās lietas.

29. Novembris 2017

22:57: idiotischenradio
Pagājis kāds sprīdis, kopš nebiju uzskatāmi izgāzies, un, acīmredzot, biju badā. Tā skaidroju šodien piedzīvoto kaunu un tam precedējošo teatrālismu.
Sākās jau ar ceļu uz pilsētu, autobusā, kad no eksalētas elektronikas manos ausu aizbāžņos, mani iztraucēja (jā iztraucēja gan, jo biju sapņaini iegrimis skaņās) kāda kundze, ar uzskatāmi pieklājīgu attieksmi un laikam arī jautājumu. Izņēmu Planningtorock no vienas auss, bet no manas puses pieklājība tā arī nesanāca. Jutos pārāk zvaigžņots, bezmaz vai Brian Molko, un atbildot, izkopu intonāciju un mīmiku, ne saturu.
Špļā bļā, varētu jau turpceļa augstprātību norīt, bet bija arī atpakaļceļš, kurā es tā nosēdēju dirsu un centos neblenzt nevienam virsū, ka likumsakarīgi bija piecelties kājās, sākt pievilkties pie turēšanās stangas, karājoties izvingrināt kājas, apsēsties vietā, un turpināt blenzt pa logu ārā.

27. Novembris 2017

03:42: Gribu jums pastāstīt par savu dienu. Tajā it kā notika pilnīgi ikdienišķas lietas.
Pamodos pēč č-ām stundām miega, stundu pirms modinātāja, pilnīgi izgulējies, un drusciņ laimīgs. Bija tik ļoti visa dzīve priekšā. Tā mazā, vai tā par kuru pārāk nepārdzīvo. Dienai noslēdzoties, atnācu mājās, un apdarījis utilitāri nepieciešamo, vnk izslēdzos, gluži tā, kā štepseli izvelk no sienas. Segas stūri kritienā paspēju gurniem pārvilkt.

Mūzika: Cigarettes After Sex

24. Novembris 2017

03:56: Nu fui. Esmu vēl briesmīgāks par kaujiniecisku feministi vai karojošu ateistu.
Ne velti, reta tā diena, kad slāpēti pie sevis neiesaucos "nu kas ar tevi ir?"

23. Novembris 2017

21:18: Niks Keivs jeb..
.. tā notiek, kad netiec līdzi leitestiem, un paspēj vien uz jau atdzisušu cepeti.
Tad nu citēju mr. Kautska komentāru, kurš pārsit visus manus iepriekšējos slābenos šļupstus par nīgru mūziķi, kurš izskatās tā, ka, viņa urīns satur vien viskija sadalīšanās produktus (c) hauf_milk kaut kad senāk.

Mr. Kautska komentārs par Niku Keivu, kurš "izskatās, uzvedas un dzied kā padzīvojis Rencēnu traktorists-alkoholiķis, kas savulaik jaunībā ciema bibliotēkā pārlasījies Dostojevski un satraumējies uz visu atlikušo mūžu":

Dārgie bērni! Nika Keiva daiļrade paredzēta nomāktiem pusmūža cilvēkiem, kas vīlušies savās tukšajās dzīvēs. Neticiet tiem, kas uzskata Niku Keivu par īpaši dziļu un izsmalcinātu mākslinieku: viņi tā saka par visiem, kas vienmēr ģērbjas melnā un visu laiku kliedz par nāvi. Jā, bērni, arī jūs varat būt izsmalcināti un dziļi, nu jūs zināt mūžam nomākto pusmūža cilvēku noslēpumu.

Bet jums tādiem nav jābūt, jums vēl visa dzīve priekšā, jūsu nākotne ir skaista un spoža (vai vismaz tāda var būt), kam jums savu skatu uz pasauli maitāt ar Niku Keivu. Ir taču tik daudz citu mūziķu, kas ir daudz klausāmāki. Ir gan tiesa, varbūt kāds jūs nosauks par aprobežotu tādēļ, ka jums netīk Niks Keivs. Bet nepārdzīvojiet par to un vienmēr atcerieties: viņiem varbūt ir pretenzijas uz izsmalcinātību, toties jums ir dzīve.

MAX SHARE!!!

Vēl papildinot ar [info]sirdna komentāru ..dziedāja par kaut kādu meiteni, kuru aizvilcis uz upes krastu, izvarojis un nositis. Tēma, protams, ir lieliska, un arī meitenei nebija sevišķu iebildumu.., veidojas brīnišķīga kopaina, un ir pārsniegtas jebkādas manas, arī nākotnes iespējas, izteikties par šo mūziķi precīzāk.
Kautskis un Sirdna izgatavoja manu dienu, paldies viņiem.

06:28: (00:54)
Džeks Vaits ir reāls džeks.
Šodien nerakstu es, es uzsaucu aliņu džekam, lai uzraksta manā vietā.
Viņš gan jauc būtiskas lietas, un pīpē pie monitora.

Es pats no noguruma esmu fragmentējies.

(06:23)
Pamodos pie virtuves galda, piedegot kabacim. Kraušķinu ogli, vismaz nepūtīsies vēders.
Izskatās, ka arī nolīgtais džeks pie aliņa ir izrubījies.
Viss te zem galda. Turpat zemgaldē jāuztin zāle un jāiet uz čučumuižu.

21. Novembris 2017

17:39: Var redzēt lasīt, ka novembris. Leitestiem, mēl' izkāris nevar tikt līdzi.

20. Novembris 2017

07:38: Pirmssvētku svinību OST atskaņas atnāca ar pāris dienu iekavēšanos, un miegā. No 3iem līdz 7iem sapnis ar viena piedziedājuma atkārtošanos nonstopā. Nu, paldies, mūzika, ka tā tu atmaksā par manu mīlestību.

19. Novembris 2017

06:11: Ja es jau sen gaidu mierpilno Ziemassvētku vakaru, mājās, vai kaut kur omulīgi sniega kupenā, ar blašķīti, tas ir bīstami, jo parasti viss notiek pretēji ekspektācijām. Par laimi, arī ja gaidi dranķības, notiek pretējais. Kas man cits atliek kā būt rūgumpodam?

Powered by Sviesta Ciba