hauf_milk

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

20. Maijs 2018

02:14: Šodien biju Pārdaugavas svētkos, un apjautis, ka nonācis tur, jau biju cilvēka cieņu aizskarošā izskatā, ilgi nekavējos. Vēl pačurāju pie kokiem un devos mājās.
Dzeru virtuvē alu un domāju par neticīgajiem. Saprāta labad ir svarīgi visu apšaubīt un izvērtēt, bet tā stabili un ar pārliecību, tupi noraidīt Dievu, ir nepietiekami saņemta mātes mīlestība. Dzīve ir sadirsta jau pirmsākumos, grūti kaut kam uzticēties.
Par laimi, man ar mammu ir paveicies.

Vēlāk:
Sanāk, ka uzdirsu cilvēkiem, kuriem jau tā nav paveicies :(
Laikam gribējās ievainot viņu lepnumu.
Whatever.
"whatever" gluži neder :/

Ofakkāvaršitādusviesturakstītjumtsirnobrucishāhāhāhā

18. Maijs 2018

04:06: Kāmannegaršorīsi.
Viņus var apēst vienīgi noslīcinot majonēzē, bet majonēze nav košers, un sen nelietoju. Laikam sjo - beigsies šī paciņa, un tad tikai tad, kad vajadzēs maniem spešal kebabiem.

17. Maijs 2018

01:03: Kad tu sāc strādāt, pilnīgi nospļaujoties par rezultātu, galvenais pietiekami ātri nosūtot failu. Pajāt. Ja varētu, vēl apčurātu to PDFu, līdzīgi kā mūzikas klipos, kur ātrās apkalpošanas darbinieki iespļauj burgeros.
Vēl es dzirdēju, ka esot cilvēki, kas uztaisa logotipu pusstundas laikā. Tādam censonim es uzsauktu 2L Optimas alu un noskatītos kā viņš to izdzer.
Man nav bail zaudēt tādu klientu. Varētu pat speciāli iemontēt kļūdas, kuras uzreiz nevar pamanīt, bet sadirst visu pārdošanas kampaņu. Es par to padomāšu, līdz šim nebija ienākusi prātā tik grezna izklaide.
Dirst

15. Maijs 2018

01:13: Austiņās mans mīļais, dievīgais Moby. Gatavojos šonakt vēl pastrādāt.
Tātad. Diena sākās ar pārdomātu sagatavošanos pirmajai darba intervijai pēdējo sešu gadu laikā. Man šķiet, madāmīte pamanīja, kā es brīžam satraukumā saspiežu pirkstus, viņā klausoties.
Pirmo reizi dzīvē nogaršoju smūtiju. Izrādās, smūtījs ir vnk sablenderēts kompots. "Visas meitenes uz ielas" (© NSRD) man, uz tikšanos sapucētam, smaidīja. Es reāli apjuku, un pēc intervijas iemuku pirmajā veikalā pēc kokča /I walk in a bar and immediately/ Massive Attack/ - visa bija tik daudz - fantastisks laiks, nenormāli daudz pretimnākošu smaidu, gadu neredzēta pilsēta dienas vidū, - es jutos vnk super. Jocīgi, bet gribējās sareibt, vēl pakavēties un doties mājās.

Par workauta butthurtu citreiz, vnk sāp kājstarpe līdz asinīm. Un kontekstā ar pillā lillā (© dumshputns), labi, ka neviens riteni pat nedomāja vilkt ārā.

Mūzika: Massive Attack

14. Maijs 2018

17:24: Polls. Negaidīti, bet pamatoti (jox), tiek dzerts pirmdienā, un jau no pusdienlaika. Vai man izdosies līdz krēslai izgulēt dzērumu un vakarā vēl izveikt minimālo riteņbraukšanas workautu?
Eju atlaisties, apkopot 0 atbildes.

13. Maijs 2018

04:41: Gandrīz iemigušam, nomest deķi un atskriet izrīt ledusskapi - tas ir kas jauns.

8. Maijs 2018

22:46: Vī, vī, man ir jauns hobijs (plaukšķinu plaukstiņas)! Šodien izvēlējos pārāk īsu maršrutu, jo vēlu izgāju un negribēju palikt tumsā. Vakar Mārupē redzēju visu bedru māti, dziļumā gandrīz kā ar ekskavatoru raktu, un ideāli riteņa trajektorijā, taisnā posmā - tā, lai labi esi ieskrējies. Šausmās nodrebēju viņu pat gaišā dienas laikā apbraucot, un liku sev stipri šo iegaumēt.
Tenkju tenkju tenkju - man beidzot ir kaut kas no dzīvās dzīves (vismaz sausām neziemas dienām)!

7. Maijs 2018

01:09: Šodien atklāju velosezonu, - draudziņi izvilka ārā. Tā gribējās palikt mājās - vilkt segu pār galvu.
Pasteigšos atklāt, ka tā tiešām izrādījās laba izvēle, kaut arī turpceļā vienalga pie sevis apcerēju "savu dzīvi sadirsto un velto", un ka ne par ko, pilnīgi ne par ko, nav ne spēka, ne gribas cīnīties, un arī vienaldzīgs ir šis izbrauciens.
Atpakaļceļā tā sāpēja netrenētais dibens, un pārguris priecājos, ka palikuši vien pāris pēdējie kilometri līdz noparkotajai mašīnai, ka vakars šķita lielisks, un kļuva reāli neomulīgi iedomāties, ka tas sega-pār-galvu (bez)stāvoklis ir tikai uz brīdi apmulsis. Bet vismaz redzama tā ievainojamība.

3. Maijs 2018

22:19: Nespēju rimties.
Nodzeru to sīknaudu, kas man vēl palikusi. Pēctam būs tikai rupjmaize ar kečupu. Imitēju priekšstatu, ka mīlu - vienīgo, ko vēlos, un dēļ kā ir jēga dzīvot.



06:26: Nožēlojami. Tā aizrāvos ar interneta pornogrāfiju, nu tik dikti interesēja piemeklēt keywordus, ka nekāda naudas skaitīšana un Imants Kalniņš vēl nav sanācis. Bļeģ, besī. Ja nav pāra un nebūs, nahren vēl tās dzīvnieciskās tieksmes - lai atšujās uz visiem laikiem.

02:26: Tā. Tagad es skaitīšu visu savu naudu pa daļām projām, rīkļurāvējiem. Jāuzliek Imants Kalniņš. Neskatoties uz to, ka viņam jumts pēc psrs ēras ir nobrucis, tā ir mūzika, kas mani jau nedēļām silda. Viņi dejoja vienu vasaru, Bimini, un tā tālāk, un joprojām.

2. Maijs 2018

02:06: Tas, kā es gribētu būt ir Moby Hotel. Nieka 12 gadi senāk.

23. Aprīlis 2018

06:35:

pirmais shooteris, kuru veidojuši cilvēki, kuriem galva nav konusa formas. patīkami spēlēt un skatīties.
attēlā: autoportrets, lol

20. Aprīlis 2018

04:31: Es, šķiet, esmu kaut kas starp Moe un Krusty.

19. Aprīlis 2018

22:50: Skatos Wild Wild Country. Drausmīgi jau nu garlaicīgs seriāls, un tā sekta atgādina jz [info]sickboy baru, vai Prieka Vēsti, vai Jauno Paaudzi - kaut ko, no kā izceļot kāju, zoli gribās noslaucīt gar ietves malu.
Es nezinu, varbūt jāatrod kas cits ko skatīties - jo tālāk, jo riebīgāk.

16. Aprīlis 2018

23:09: Kamēr gaidu uzvārāmies brokastis, izstāstīšu kāpēc vakar atcerējos par zirgiem.
Tas bija sensenos laikos, kad, lai cik arī tas neticami neizklausītos, aizjājām pulciņš draugu ar zirgiem uz krogu. Man laikam pirmajam krogā bija gana, un neatceros gan kā es tiku zirgam mugurā, bet pamodos pie staļļa, saldi aizmidzis zirga mugurā, iznākušās saimnieces modināts.
Automātiskās vadības automašīnu inženieri var stūrī pīpēt, ko viņi arī dara un pateicībā mācās no dabas.

07:04: tā kā es tomēr nokļuvu atpakaļ mājās, tad par to var pasmieties blodziņā.
pirms stundas (vai votever), kad uz soliņa telefonā dirsos par tupajiem aifon faniem, man nebija priekšstata, ka nokļūt mājās būs piedzīvojums ar sabrukšanu turpat pie soliņa, visu auto notaustīšanu, knapu savākšanos no asfalta, žaušanos pret asfaltu nodauzot plaukstas. kinētiskie vingrinājumi. tie laikam bija tikai kādi 250 metri, kurus gāju/atpūtos kur pagadās stundu (stundu?).
kompass strādā, zirgs atveda mani mājās.

04:47: urbj
Šovakar (iedzeru, ha j=ha) izlaidu savu krakenu pastaigāt. Viņu šovakar besī Apple fani - vientieši. Manuprāt, pilnīgi normāli ir lietot Apple ierīces.
Mani vienkārši besī tie muļķi, kas sarunās piemin nevis vnk darbību ar telefonu, bet piesauc trade mark, labi, ja vēl ne modeli.
Jūs esat sistēmas vergi. Ejiet, saņemiet narvesenā uzlīmi

01:30: es = gudris.
Biju reiz izdomājis, ka Illustratorā varētu ieviest "paplāti", kur uzmest jebko no elementiem, ko tālāk vēlreiz izmantot darba gaitā, lai nav jāiet kaut kur, atkal jāsameklē, jākopē. Noslinkoju dāļāt adobei labas idejas par brīvu.
Jaunais Adobe CC ir ieviesis Library, kur var uz palīgloga brutāli uzmest objektu vai pat grupu, kā labi pārskatāmā plauktā, un to vēlāk var pagrābt pat citā Adobe programmā, saglabājot visas objekta īpašības. Perfekti.
Tā ir jau kurā ideja, ko "great minds think alike", ha ha. Es reizēm kaut ko izdomāju, latviski klusi apceru, bet kāds ievieš. Pirmo reizi ar to saskāros 1993, kad pie sevis pasapņoju kādu ideju, un gadu vēlāk kāds ar to pelnīja naudu.

Android gan nekad nebiju iedomājies, - varu par to tikai pateikties. Tāds tracinošs sūds jau kopš pirmā smārtfona. Domāju, iOS varētu būt būt ne mazāks sūds. Vismaz, reiz izpakojis jauno lielo darba iMac, - sagaidāmi mirdzošu tehnikas brīnumu, es apvēmos - mārketinga nolūkos (jeb vnk reveranss žagatām) viņi uzmontējuši ekrānam superspīdīgu stiklu. Iznesies tagad nu, kādā kādā leņķī skatīties, lai ekrānā neatspīd ne telpas apgaismojums, ne logs. Apple fani laikam ir rūdīti lohi po žizņi [pamatojums prasās, es zinu], un te nu man nevajadzētu brīnīties, jo ražotājs izdabā patērētājam.

7. Aprīlis 2018

20:25: Šovakar iedzeru, un mans prieks, pašaudzināšanas rezultātā top izkoptāks.

Pēdējās pāris dienās, pateicoties Jēzus uzklausītajām lūgšanām, manī sāk atgriezties dzīvība un mazdrusciņ arī prieka.

Ausis? Ā, laikam vēja sapūstas.



Powered by Sviesta Ciba