hauf_milk

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

17. Jūlijs 2018

03:05: ne gluži "purple rain", bet vēja plūsma naktī pa atvērtajām lodžijas durvīm, pāri gandrīz pilnībā atsegtajai ādai, liek apķert jūliju abām rokām.

16. Jūlijs 2018

21:55: Es pieļauju, ka dzīvniekiem ir sava veida radio, kas viņus ietekmē daudz vairāk kā mūs to spēj mūzika.
Trauksmainākajiem, piemēram, kaijām, drošvien, ir kaut kas līdzīgs EHR. Kaķis varbūt čilo pie r'n'b, varbūt pie trip hop, jo kā var saglabāt tādu mieru, gadiem tupot dzīvoklī.
Kad mani atlaiž fukin 'cilvēks', es varu aizplūst kur vien vēlos.

Mūzika: Planningtorock - The Breaks

11. Jūlijs 2018

20:36: Ko niekus. Citi getliņos audzē tomātus pārdošanai, es varētu ierīkot biogāzes ieguves vietu, un apaudzēt ar zālienu.


8. Jūlijs 2018

20:26: getliņi
Kad beidz ņirgt, paliec atkal ar sevi. Zaudējis vēl palielu gabalu no ticības sev, no pašcieņas, no mīlestības pret sevi (ko jau tā ar lupu nevar saskatīt) un, dikti smieklīgi, - arī bez līdzekļiem dzīvošanai. Atlikumā izsniedz tukšu skatienu, kaunu, riebumu pret sevi un bailes. Take your change.1. Jūlijs 2018

19:42:

prātā žūžo mans nemīlulis Morisejs 'hang the dj, hang the dj', un dzīves vienkāršība šobrīd ir šeit, pie M.dīķa.

17:55: pierakstu vēl vienu uzvārdu, saderīgu ar nodarbošanos: "Smaiļotājs Akmens iegūst bronzas godalgu U-23 Eiropas čempionātā"
pagaidām mani favorīti ir Katastrofu medicīnas centra vadītājs Mārtiņš Šics un restauratore Gunita Čakare. topā bija vēl reportieris Andrejs Skandals, kas beigās tomēr izrādījās Skangals.

24. Jūnijs 2018

22:08: vakar
Ne cepti, ne vārīti. Jutos kā uz garām brīvdienām dzīvoklī ieslēgts suns, kurš vēl apņēmies pat strādāt.
Sienas spiedās kopā, līdz beidzot paņēmis riteni, negribīgi minos pa tukšo pilsētu. Izrādās, circle-kā arī ļauj iestumt riteni veikalā. Jau tuvāk mājām, kur nav satiksmes, piesēdos kā skumjais Arlekino, un arī raujot sīvo, palika vien stulbāka galva, un vienīgais prieks bija, ka nesāku dzert kaut kur tālāk no mājām, ar luksoforiem mājupceļā.
No fun'a.

23. Jūnijs 2018

03:13: Manā ikdienā, kurā gandrīz pilnīgi nekas nenotiek, biju uz Dabas Koncertzāli. Iebaroja sivēnam apelsīnus. Drusku sala, pārdzīvoju, ka nav bankas terminālu, tātad jāubago no draugiem, un mans pirmais šīgada taurenis izrādījās bezgala krāšņs, bet tā kā drusku beigts. Draugi apšaubīja, un bakstīja manu zālē atrasto brīnumu, līdz tas attapās un no plaukstas aizlaidās.

21. Jūnijs 2018

19:31: Stāvu daudzstāvenes ejā pie miskastēm, slēpjoties no lietus, un klausos Janis Joplin "you're out on the streets, lookin' good.."
Par lookin good neko nezinu, bet "out on the streets" un brīvība ar stipriem dzērieniem, lietus (ģenetīvā), mana mīļā lietus laikā.
Besī vienīgi konteinera smaka.

20. Jūnijs 2018

00:56: "Ar nožēlu jāatzīst.." - to man saka Firefox pēc kreša. kā es viņu saprotu (izsaucoties).. (ja viņš man noticētu)
Gadsimtos man laikam būtu bijis vieglāk pierādīt sevi, neko nedarot - pietiktu(?) ar nožēlu sevi pērt.
izrādās, man vajag pierādīt sevi? vai es būtu Turības students?!
ik reizi minoties garām "Turībai", nodomāju, "paldies, ka ne šajā dzīvē!"15. Jūnijs 2018

00:15: freids? anālā fāze
Ejot uz veikalu, pusceļā attapos, ka jāpalīdz sev, un jāsameklē domas ko domāt, lai paspētu iepirkties, atgriezties mājās, un tā visa laikā, neapdirsties.
Stundas jau mājās, bet dirst kā negribās, tā negribās.

14. Jūnijs 2018

01:56: {nu_fuj}

12. Jūnijs 2018

21:47: tablo fetišs
Šodien autoostā atkal saskāros ar to jocīgo sajūtu, kad uz tablo redzi Rīga-Tallina 16:00, vai Rīga-Viļņa-Varšava. Vienkārši nopirkt biļeti un braukt. Skērī šit, jo man to biļeti pārdotu, un tas buss reāli arī brauktu. Kā ielekt pie autoostas kanālā un peldēt pāri uz tirgus krastu.
Man ar tablo ir sena mīla.

11. Jūnijs 2018

04:54: Aplikācija sāka skaitīt laiku tikai no 21iem, jo ar manu čammīgumu, bija vajadzīgas 3h no pamošanās, lai iekļautu brokastis, sviesta cibu, un vienkārši pārgulēta možuma dīdīšanos pa mājām.
Siltajam kustīgajam gaisam ārā mani apņemot, pamodos dubultā, un šeku reku jau sākot, pārslēdzos uz ātrākajiem zobratiem. Aspekts bija arī tas, ka biju noskaņots uz distanci, bet laika ierobežojums bija alus veikala darbalaiks pie mājām, vienīgā vieta, kur man ļaus starp plauktos sakrāmētajiem stikliem iestumt riteni.
Dabūju no appa 2 kausus: labākais temps, labākais max ātrums.

Pedal, darling, pedal, there's a booze at the finish line.

8. Jūnijs 2018

21:05: Esot subveģetārietim, jo putniņu un zivtiņu tomēr ēdu, arī man garšo nule minētie cepeši.
Bet vai ciba būtu izbadējusies pēc kraušķīgām maliņām, ka tik aktīvi pieskata temperatūru praidam?
It's not ciba style afaik, so wtf?

Ar draudzīgiem skāvieniem jz zhoram un nesapratnē par atsevišķu kristiešu viedokli (jo true kristietis ir ubermensch, tātad apgaismots).

7. Jūnijs 2018

05:20: aiz muļķības viss notiek

31. Maijs 2018

02:41: is wow
Kronos Quartet, 9. septembris, "Jūras vārti", Ventspilī. Haufmilk is going.
*via jz kants piedodiet, kautskis

26. Maijs 2018

12:42: Iznācu no dežūrārsta, kurš uzdeva citus jautājumus kā mana dakterīte, un piesēdos uz apmales.
Sajutos vēl lielāks mēsls, kāds jau jutos. Viņš man vnk redzēja cauri. Zāles man nepalīdzēšot ne pusi. Viņš acīmredzot gribēja teikt, ka es saldi dračīju par savu sūdu, neko nemainot. Tā ir. Melna melna ir mana serde, labais manī ir tikai izlikšanās, lai varētu turpināt tāds būt. Negribēt būt arī ir dračīšana. Sēžu, raudu dienas vidū uz ielas. Labi, ir līdzi saulenes un arī alprazolāms jau sāk iedarboties. Nomira asaras, atnāca tukšums, un varētu tepat atgulties, jo nav jau kur iet - tas viss mani sagaidīs jebkur, kur es iešu.
Tā nu esmu iestrēdzis uz apmales.

20. Maijs 2018

02:14: Šodien biju Pārdaugavas svētkos, un apjautis, ka nonācis tur, jau biju cilvēka cieņu aizskarošā izskatā, ilgi nekavējos. Vēl pačurāju pie kokiem un devos mājās.
Dzeru virtuvē alu un domāju par neticīgajiem. Saprāta labad ir svarīgi visu apšaubīt un izvērtēt, bet tā stabili un ar pārliecību, tupi noraidīt Dievu, ir nepietiekami saņemta mātes mīlestība. Dzīve ir sadirsta jau pirmsākumos, grūti kaut kam uzticēties.
Par laimi, man ar mammu ir paveicies.

Vēlāk:
Sanāk, ka uzdirsu cilvēkiem, kuriem jau tā nav paveicies :(
Laikam gribējās ievainot viņu lepnumu.
Whatever.
"whatever" gluži neder :/

Ofakkāvaršitādusviesturakstītjumtsirnobrucishāhāhāhā

18. Maijs 2018

04:06: Kāmannegaršorīsi.
Viņus var apēst vienīgi noslīcinot majonēzē, bet majonēze nav košers, un sen nelietoju. Laikam sjo - beigsies šī paciņa, un tad tikai tad, kad vajadzēs maniem spešal kebabiem.

Powered by Sviesta Ciba