nomods nav nekāds vārds [entries|friends|calendar]
Scorpse

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[16 Apr 2014|09:28am]
Beidzot sāku lasīt Pračetu. Tiku līdz inn-sewer-ants, [kas, protams, ir ģeniāls un grandiozs koncepts], bet vēl aizvien nezinu, vai man patīk. Zinu, ka nav tā, ka nepatīk.
6 comments|post comment

Kā bij, tā bij [13 Apr 2014|11:27am]
Bet kā kompensāciju es jums varu atklāt vienu stāstiņu no Barselonas.
Bija tumša, tumša nakts. Bija gaiša, saulaina diena. Mēs bijām izstaigājuši un apskatījuši visādas lietas Barselonā un gurums nāca virsū, tā nu netālu no kaut kādas ar palagu apklātas Gaudi mājas apsagādājos ar stārbaku kafiju, kur uz tasītes viņi manu vārdu uzrakstīja kā 'Cristina', bet līdzbiedrs bija trakoti izslāpis un gribēja alu.
Rosīgas ielas malā atradām kādu piemīlīgu āra kafejnīcu, mīļotais aizgāja pēc alus (vispār diviem aliem, kafija nekā netraucēs patērēt alu arī man), bet es izmeklējos, pie kura tad galdiņa sēdēsim. Izvēlējos tādu pašā stūrī - aiz muguras gan tieši iela, bet tur kauč kādi zaļi krūmeļi salikti un apkārt nav cilvēku.
Sēdos nost tai krēslā, bet krēsls jutās tāds kā grīļīgs, tāds kaut kāds galīgi ne tāds - jānudien, izrādās, tam viena kāja karājas virs ielas apmales [es tak teicu, ka bijām tieši ielas malā - respektīvi, tieši ietves malā]. Tā nu es tur kādu mirkli tirinājos, vienbrīd jau šķita, ka ekvilibriumu atgūšu, bet tomēr nekā un ar vareni slaidu kustību es tieši atmuguriski ar visu krēslu ielaidos notekā. Kājas pa gaisu, stārbaki visi uz baltās kleites, mašīnas traucas garām, viss nav skaisti, līdz mani ierauga kāds zilos dungriņos tērpies spāņu jaunēkls, kas turpat tieši pie kafejnīcas runā pa telefonu. Tas man traucās palīgā un sniedza visas rokas, tad pielēkšoja vēl viens vīriets uzvalkā, kas ar briesmīgi izbiedētu seju arī deva rokas. Pa abiem izdevās mani atkal uzstatīt kājās. Es viņus nodrošināju, ka viss būs ok, un tencināju par svētīgo darbiņu, tad atkal apsēdos tai nolāpītajā krēslā un pārlaidu acis kafejnīcai, kur uz mani vērās kādas sešas ļoti iztrūcinātas sejas. "Está bien", es, neskatoties uz zilumu uz kājas, brūnajiem pleķiem uz apģērba, saplēstajām zeķbiksēm, nobrāztajām un netīrajām rokām un, ārprāts, cik satraumēto pašapziņu, laipni sacīju. "Está bien?" neticīgi atjautāja kāda kundze pie netāla galdiņa.
Pēc kāda brīža atnāca alus un es trīcošām rokām izlaku krietnu pusi, tad sacīju, ka man te, ē, misēklis notikās. "Jā," skanēja atbilde. "Es jau redzēju, ka viens tevi te veda pie rokas. Kas tas tāds bija?"
10 comments|post comment

[13 Apr 2014|11:07am]
Labs rīts, mīļdraudziņi, tad Jelgavu tomēr citreiz, ja, kad visi veseli un saulīte spožāka. Es neapvainošos. ;)
2 comments|post comment

Dzīvā daba [12 Apr 2014|01:02am]
Un, lūk, te rupucis, es kkad solīju bildi:


7 comments|post comment

[11 Apr 2014|11:41pm]
Vēl, protams, lone piektdienas vakars ir brīnišķs laiks, lai mazliet piekoptu novārtā pamestos sociālos tīklus, visi aizauguši tādi. Feisbuks man prasa, nu, kur tad tu ir gājusi skolās, es saku, labi, ņem, feisbuk, šite gāju, tad viņš prasa, un kur tad tu tagad dzīvā, ko?, es saku, Jelgavā dzīvā, kur ta citur. Tiktāl viss labi, bet ta viš man prasa, kādas grāmatas tu i lasījs. Nē, nu, tiešām, pašol ti, feisbuk, darīt man nav ko, klikšķināšanās adiktus pameklē kādus, adios.
1 comment|post comment

[11 Apr 2014|09:53pm]
Ko cilvēks dara, kad paliek viens piektdienā? [Neba nu es kauč jel kā iebilstu pret būšanu diviem, ai, nē, es esmu ļoti laimīga, tomēr reizēm gribas arī pabūt vienai.] Vai cilvēks iet kaut kur ballēties, iekarot klubus vai satikt sen neredzētus draudziņus? Nē, cilvēks iekrampējas mājās, atkorķē vīnu, sataisa sev pilnu šķīvi ar mocarellu un tomātiem, un baziliku, un balzamiko krēmu [divas paciņas! visas man, māān, mai prešas!!] un skatās jauno Game of Thrones sēriju. /sigh/
8 comments|post comment

Svinīgs uzsaukums [11 Apr 2014|10:09am]
Ta-dā, draudziņi un draudzenītes, brauciet ciemā pie manis uz Jelgavu! Svētdien šeitan paredzēta maza C-P kustības sanākšana, programmā ietilpst lustes un dažādi pigori - varbūt aiziesim pie hercoga uz kapiņiem kapenēm, uzbrauksim augšā [at]jaun[ot]ajā svātās Trejsavienības baznīctornī uzmest aci apkārtnei, iedīdīsim Balerijas bārmeņus saidkāru jaukšanas zintīs, apskatīsim daiļākās un zīmīgākās Jelgava '94 norises vietas, kā arī vietējos bruņurupučus.
UPD: Nē, pie hercogiem neiesim, viņi pa ziemu guļ. Pasakiet kāds viņiem, ka ziema beigusēs.
13 comments|post comment

[09 Apr 2014|01:19pm]
Atbraucu mājās, bet te beigusies kafija. Un te līst un nav zaļš, bet gulta ir trakoti ērta. Vajadzētu tikt līdz veikalam pēc tās kafijas, bet es rotājos ar savu jauno QuizUp adikciju un apsveru iespēju palietāt Menorkas džinu.
1 comment|post comment

[03 Apr 2014|11:08am]
Atnāku es mājās no frizētavas un man saka: "Pūdelis!"
Es saku, kāds pūdelis, es esmu Rapuncele.
2 comments|post comment

¡Hola! Menorca, ¡hola! Barcelona! [03 Apr 2014|12:49am]
Manā sarakstiņā šodien bija (un vispār es esmu so into saraksti):

- iečekot mūs lidojumam;
- sakrāmēt somas;
- iepakot dāvanu;
- izplānot maršrutu;
- sakārtot māju;
- sakārtot uzacis;
- salikt Kindlē grāmatas, uzlādēt;
- uztaisīt ķirbju krēmzupu;
- sagatavot rupuci transportēšanai.

Es izdarīju visu, izņemot to maršutu. Es it kā zinu, ko es gribu maršrutēt, tikai precīzi nezinu, kā. Papildus visam šitam es vēl savilku pilnu telefonu ar aplikācijām, izdzēru pudeli vīna (mīnus viena glāze īpatnim, kas paziņoja, ka vīnogas vīns ir skābs), sagatavoju mājaugus mūsu prombūtnei [tostarp mazos bazilikēnus un tomātēnus], sagludināju drānas, salaboju ledusskapi, noskatījos basketbolu un vēl kaut ko, tak man galva par mazu, lai visu atcerētos.
Tā ķirbju zupa nebija obligāta, bet ledusskapja labošana nosaka, ka saldētava ir jāiztīra. Rypuča transportēšana nozīmē to, ka viņu aiznesīs uz citām mājām, kur viņam nedēļu dos gurķi un salātu - un pārnešanai un dzīvošanai vajag lielu un seklu kurpju kasti, kur es ieliku smaršīgu jo smaršīgu pagājušās vasaras sienu un rupuča iemīļoto silikona paliktnīti [zaļu], uz kā maģiskā kārtā regulāri uzrodas tie paši gurķi un salāti [un burkāni, un paprika, un tomāti, un āboli, un pieneņu lapas, un un un]. Un vispār skaitās, ka man šodien brīvdiena.
Un, lai tad, kad es atgriezīšos, šite būtu zaļš. Ja ne, teikšu tam pavasarim tā, kā mana oma teica nerātniem bērniem un mazbērniem: "Uzzvedīsies?!"
PS. Un dāvana, ja, daļa no dāvanas ir galda spēle, kam, izrādās, iekšā ir kauč kāds skaņas mehānisms. Viš gan netikšķ, tak tā vai tā ko man lidostā teiks par šādu triku? Nu, ka man te rokas bagāžā glīšā iepakojumā kaut kāds metāla daiciņš kaut kādā kārbā dod skaņas? Ai, ai.
2 comments|post comment

[01 Apr 2014|04:37pm]
Ar visiem šitiem priekiem (darba druviņa, sliežu košana, virsstundas, virsstundas, 250% plāns utt.) aizmirsu pasavēstīt, ka pa starpu zalkšu bildēšanai un smaidīšanai uz laivas mani nedēļas nogalēs sakoda pirmā ērce. Un, mind you, ļoti nekautrīgā vietā. Un tas nebija dibens.
(Un vispār es šo te rakstu ne jau tāpēc, ka ļoti vēlos pažēloties, nepavisam ne. Tas lai es pēcāk kaut kad zinātu, kad mani tas nezvērs sakoda. Ja nu es kaut kad nokrītu beigta. Vai ko nu tur.)
9 comments|post comment

[25 Mar 2014|04:59pm]
Izrādās, ir dzīve pēc darba.
2 comments|post comment

[17 Mar 2014|12:30pm]
Tik ļoti daudz darba, ka pat nepietiek laika pašausmināties par itamo balto Mordoriju aiz loga. Vai arī mēs esam priecīgi?
9 comments|post comment

[16 Mar 2014|08:45pm]
Un tad nedēļas nogale beidzās.
2 comments|post comment

[14 Mar 2014|05:20pm]
tulkojumi par 40 eiro kilogramā
2 comments|post comment

[12 Mar 2014|11:52pm]
Es te tagad atkaliņās braucu mājup ar pēdējo vilcienu, [jo kolēģei bija atvadu ballīte [rly? can we get rid of them? like, for real?]]͵ un saprotiet, SAPROTIET, es zinu, ka pēc sešām stundām atkal jāceļas. Es to raportēju, esot vilcienā. Jūtos kā armijā. Kā katorgā. Kā dzīvē.
Vai zinājāt, lielākā daļa kolēģu domā, ka esmu ļoti autoritatīva un skarba personība. So much to being a nice guy, šņuk.
5 comments|post comment

[11 Mar 2014|04:31pm]
Man te spellčeks piedāvā nomainīt ciparu un burtu kombināciju 2182-300-00E uz DO-OR-DIE. Alternatīva ir vēl interesantāka:

Not found: 2182-300-00E

Change to: DO-OR-DIE

Suggestions:
DO-OR-DIE
UNATTRACTIVE

I wonder.
post comment

Near Miss [04 Mar 2014|05:16pm]
Ai, es šodien japānim nosūtīju tulkot ķīniešu tekstu. Respektīvi, es biju atzīmējusi ar dzeltenu, kas tur ir jātulko no vācu mēles, bet pārējais bija iekš tiem hieroglifiem. Nu, jā, un tie hieroglifi bija ķīniešu, nevis japāņu. Bet kas ir pats brīnīgākais - tak viņš man arī iztulkoja un nesacīja ne vārda, ko viņš domā par mums, muļķa eiropiešiem.
Es zinu, aiz kam tā. Tas tāpēc, ka es šodien Rimi, gaidot rindā pie ātrās kases, sodījos par jautrajām kundzītēm, kas stāvēja man priekšā. Viena bija aizmirsusi, ka viņai ir sešas preces, nevis četras, un kopā ar kasieri jautri par to hihināja, bet cita, kas jau lasīja savas mantiņas somā, atdeva kasierei kāda pircēja aizmirsto šokolādi. Ūūūn tad viņas visas pulciņā hihināja vēl jo aktīvāk un nolēma, ka šodien tāda sajaukšanas un aizmiršanas diena. Kā tad, drūmi nodomāja negaisa mākonis, respektīvi, es, pašas jūs esat aizmirseņi, es neko šodien tādu īpašu neesmu aizmirsusi vai sajaukusi. Un tad es atgriezos ofisā un pēc kādas stundiņas konstatēju tātad, ka es esmu izdarījusies taisni tā, kā tur augstāk rakstīju.
Es izlēmu, ka norakstīšu šo kaunu prom no sevis - tā kā nopublicēšu te un aizmirsīšu, punkts. Tak vēl jau paliek jautājums par to, kā man japānim iedot īsto tulkojamo tekstu.
*Labi, nē, nevajag te mānīties. Es to tekstu jau sen viņam iedevu - pavadībā ar izjustu e-pastu, kur es sodos par savu neizdarību un ļoti lūdzu, vai viņš, lūdzu, varētu, lūdzu, iztulkot īsto tekstu, lūdzu. Tad manīs.
6 comments|post comment

[28 Feb 2014|07:54pm]
"Pasaulē, kur starp galda piederumiem ietilpst neliels rīks, ar ko salauzt ledu dzeramajā kausā, cilvēks iemācās novērtēt karstu alu."

/U. le Gvina Tumsas kreisā roka/
post comment

[27 Feb 2014|11:29pm]
Nupatiņās apmaldījos Erenrangas pilī.
Torņakalns, nākamā pietura Atgāzene.
[Tell me, kā var izdomāt tādu vārdu kā Atgāzene?]
6 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]