December 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Powered by Sviesta Ciba

ze romantik said of siknes

un vēl bez bezsakarīgi gariem sapņiem, kur tiek precinātas šalles un apbrīnoti kapi,
šī slimošana izsauc nostaļģiskas atmiņas par slimošanu bērnībā(protmas, tolaik aiz loga bija kārtīgs sniegs, kas garantēja vismaz vienu nodarbi - es stundām ilgi varēju lupīt kā snieg).
gadijās jautras slimošans, mani izklaidēt nāca vecāmāte, viņa ar, ziniet, bija jautra dāma. viss ko vien vari iztēloties tika pārvērsts par atrakciju, es izdomāju viltīgus pārbaudījumus viņai un viņa man mācīja viltīgas rotaļas.
varbūt tieši tas cik sirsnīgi mēs smējāmies palīdzēja man atlabt.

otra nostaļģija ir bobslejs vai vienalga kurš no tiem, kuri šļūc pa to trubu.
ar vecotēvu mēs mēdzām bērnībā skatīties bobslejus un visu dikti gudri apspriedām un komentējām, tas bija baigi jauki un man tagad tā gribētos, lai rāda kādu bobsleju!..

vispār slimot bērnībā.
kas tagad tādu vecu kraņu izklaidēs.

Comments

viena no lietām, kas man patīk slimojot ir bērnības sajūta. ok, tagad tu esi liels un muļķīgs un visu dari pats, mamma ir kaut kur citur, pats lej ūdeni kāju vannai, pats vāri zāļu tēju, kompreses, zāles, visu visu pats. bet tad, kad vakarā tu visu procedūru vidū un rezultātā esi silts un mājīgs, tad sajūties kā bērnībā. aprūpēts un bezrūpīgs. pat ja to visu tu pats. tādēļ vien man nav riebums pret visādām tautu metodēm un ārstēšanos.
jā, tā gan.
tautas medicīna jau ir tāds rituāls. nu kaut vai tas, ka sastrebies tējas jūties kā bērnībā..
es jau labprāt, bet es neesmu īpaši izklaidējoša, vismaz jautrības ziņā.varu tikai atnākt priekšā palasīt.ar lakatu ap galvu :)