< back | 0 - 20 |  
Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at August 19th, 2018 (10:45 pm)

A kā tas nākas, ka igauņi tagad labinie un vispār gaismnesi, kamēr pirmās brīvvalsts laikā attiecības bija baisas? Nu tur roņu sala, lauru kolonija, lībieši, visādi igauņi ar aizliegumu iebraukt ala kobzons mūsdienās

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at August 19th, 2018 (06:00 pm)

mani relaksē vienmuļu jurid. dokumentu tulkošana

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at August 18th, 2018 (09:05 pm)
Tags:

labākais, ko darīt Rīgas svētkos, ir doties ceļojumā uz Mārupi

virginia_records [userpic]
Tour de Eižens
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at August 18th, 2018 (08:51 pm)

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at August 18th, 2018 (04:05 pm)

Esmu Roņu salā, peldos, kā pieņemts Latgalē, pliku dirsu. Pareizāk sakot, eju pliku dirsu kilometru jūrā, izbesos un nāku atpakaļ. Stulbie sekli. Also, atkal esam trāpījuši uz nezin kādu festivālu. Fancy igauņi ar ribocas somām un tā. Vakarā regejs

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at August 18th, 2018 (02:54 pm)
Tags:

šodien ballējas ar vienaudžiem, un izrādās viņi visi ir kašķīgi! kāds atvieglojums.

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at August 18th, 2018 (09:42 am)
Tags: ,

man iespējams ir viskaprīzākie bērni, ko pazīstu. un, kad aiziet viesi ar saviem empātiskajiem, klusajiem, tīrajiem un pašpietiekamajiem bērniem, man vajag kādu stundu, lai pieņemtu un mīlētu savu dzīvi, kāda tā ir, ar visām nepareizajām izvēlēm, mazo dzīvoklīti, bezdarbu un izlaisteņiem. jo kaut kas tur ir. bet kādu stundu tur galīgi nekā nav.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at August 17th, 2018 (11:23 pm)

Interesanti, kā baznīca ir piedalījusies Latvijasvalsts veidošanā? Valdīšanas stāvokli raksturo pārmīzuma sajūta. Piemēram, Holandē nav pārmīzuma, bet ir citas problēmas kā jaunieši no sociālā nodrošinājuma ģimenēm, kas negrib iegūt profesiju not true nato.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at August 17th, 2018 (11:10 pm)

fumigate fyashima šeši šurp kondzeles uz polu sauc dzejnieks beretē un stabulnieks ar skolas solu iesit skolotājam fonu straujš zirgs ar bārkstīm zeltainām stāv ceļa malā gravā stāv grāvis blakus gultai cērt kāju sodāms puika sit dūri galdā valdonīgs un cēls šis straujais karakters ar interpola dūku spiedz kvartāls melnā reikjavīkā stiprs dzēriens izkrīt logam trīse straujš kūkums tālu ugunīs ar takti sasities pret nakti dikti švaki skraida rukovods un berzē pieri noticis ir perevorots skaidrs tagad kā tas nācās ka zem krūma izaug nācijs beidzot visiem viss ir skaidrs un iive ierauga lāpstu ar skrūvi saskrūvē kaimiņam pieri pieliecas pie izlietnes un atsrūvē skroti ar vienu krūti pieskarās radiolai un ar otru klavieru taustiņiem taisa sev baraviku maizītes ar šķīstošo pienu šķīsta sev pieri un pārvelk krustu pār nāciju karš ar izgarojumiem pazolīnī nāsīs sākas pēterbuga tā stāv kā kailgliemezis uz pamesta naža un staipa savu raidlaiku līdzi laikam tiks taks ritms stiprs lietus bungu vālītes nāsīs pākstis stiprs lietus nāksies pārlīt skaidrs tikai tas, ka vietniekvārds ir pasakas.

puasōns [userpic]
by puasōns ([info]anonymous)
at August 17th, 2018 (10:48 pm)

[info]iive šodien teicās redzējusi lapsēnu. Nācis pretī pa celiņu. Pats nupat arī vienu ieraudzīju – kad braucu mājup, drošā attālumā pārskrēja pār šoseju.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at August 17th, 2018 (10:48 pm)

kā es vispār funkcionēju, es nesaprotu protu protu ar roku un otu pa sienu staigāju visu dienu beigās sanāca rozete krozete staipīga roka nāk ārā pa sporu un tur jau tas ir plašais tenisa lauks.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at August 17th, 2018 (10:41 pm)

atcerējos vienu paņēmienu, kā apstrādā aukles un tas darīja savu darbu uz rampām zem tilta ar dēli ar mēli pa ūdensdēli pa viļņiem ar karavānām ar zīda ceļu apjozies karavadonis izjāja kokā mērīja saviem tuksnešiem augsni ar ogu pa pogu skaties tur nāk māllēpes garu ceļu mērojušas atnākušas pie tīģera, kas grib nolekt no zvanu torņa un marija ar tērauda vairogu atnesusi savas atslēgas, lai tajās ievērtu krelles un nenēsātu vairs to trako kaklarotu no mākslīgajiem briljantiem uz galda izaudzētiem banāniem nospiedumu pret pirkstu pret zīmogu paraugu parakstu datumu mēles video un štampeli vēl arī bandroli surogātpastu un sevis paša necienošo agropārdali sev zem astes paskatījies zīdainis ar punduri un mazo kroko šoko moko no otto veidkala atnesa divriteni un laida uz savu paša galvu rikšos vien rikšos vien kamēr neiebrauca sviestā.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at August 17th, 2018 (11:20 am)

īsumā par privilēģijām.

sen, sen, sen es stājos (un iestājos) latvijas uni. cita starpā bija jākārto latviešu valodas tests (vienāds visām programmām). pēc testa izteicu briedenei savas šaubas - sak, baigi vieglais tas tests, moš es kaut ko ne tā sapratu? briedene atteica - bet tu jau krievene, PROTAMS, ka (priviliģētajām) krievēm iedod testu ar atvieglojumiem. viņa drošvien joprojām tam tic (un katrās vēlēšanās spītīgi balso par nacionāļiem).

bet fb šorīt priceless video ar kāda rīgas bērnudārza audzēkņiem, kuri apmētā ar akmeņiem tam paredzētajā vietā pieparkotās mašīnas. šitā laikam ir tā pilsēta cilvēkiem.

 Stiller Ozean [userpic]
by Stiller Ozean ([info]klusais_okeans)
at August 16th, 2018 (06:23 pm)

Forši, ka Marija Linarte uzņemta JRT pamattrupā. Man viņa jau sen šķiet tāda kā nākamā Guna Zariņa, vismaz savas aktierspēles faktūras ziņā, par plašumu vēl nemāku spriest.

Bet kāpēc Tīrons joprojām režisē izrādes? Tas kādam arī patīk? Nesekoju līdzi, bet Mielasts šķita tik acīmredzama izgāšanās, ka atkārtoti centieni izbrīna. Vai arī tās izrādes vienkārši labi izpērk RL cienītāji un paliek pāri bulciņām?

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at August 16th, 2018 (03:40 pm)

Spameri prāta vētra varētu beigt spamot efīru.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at August 16th, 2018 (03:27 pm)

vēl jāizstāsta baika par laiku.

sen, sen, sen mēs mainījām logus. guļamistabas logam pasūtīju bišk fancy furnitūru, jo bija īpašas prasības, ko pret to logu īstenot. logus uzstādīja. pēc laika attapos, ka neredzu logam ne mazāko fancy furnitūras pazīmju un nospriedu, ka brāķis. nospriedu arī, ka varētu uzzvanīt, pajautāt kaut kad, kad būs laiks.

laiks pienāca sešus gadus vēlāk (divus gadus pirms šodienas). pareizāk sakot, man bija tieši tik slikta diena, lai atcerētos par to, kā mani piečakarēja arī ar logu, un nolemtu beidzot to Atrisināt.

tante trubas otrā galā bija manāmā neizpratnē, ko es darīju visus šos gadus (uz šo jautājumu es nemācēju atbildēt. like, dzīvoju?). also, viņa izstāstīja man par mazmazītiņu kloķīti, kurš ir jāpagriež un viss notiek.

no otras puses, galīgi nav tā, ka nezināšana par kloķīti man visu šo laiku būtu traucējusi dzīvot.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at August 16th, 2018 (02:48 pm)

stc, kur pazuduši stopētāji? (pa latviju, ne uz visādām serbijām un irānām)

kad pārvietojos ar stopiem, apsolīju sev kādreiz atdot parādiņu, vadājot citus (ilgi gan nācās gaidīt), bet nu esmu neizpratnē - stopētāju nav! vienu vienīgu reizi redzēju beibes, kas stopēja uz tukumu, bet es diemžēl pēc pāris km griezos uz tīreli, un es nebraukāju maz (pagājušonedēļ vien nobraucu pāri pār 1000 km). cilvēki ir bišk mazāki plukatas nekā manā jaunībā un apgādājušies ar saviem auto vai mainījusies paradigma, vai...?

Skabičevskis [userpic]
Why Pulp Ficion is the management guide every indie filmmaker needs
by Skabičevskis ([info]begemots)
at August 16th, 2018 (01:43 pm)

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at August 16th, 2018 (07:37 am)

Pēc īsām pārdomām Alice izšķīrās par labu otrajai iespējai.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at August 16th, 2018 (07:25 am)

Starp ieelpu un izelpu, starp elpas aizturēšanu un svelošām sāpju dzīrēm pavēderē, starp saulgozī zeltaini iedegušo gribas inerci un neizsprāgušām sviedru lāsēm, kas ātri iesūcas gultasveļā, viņas acu priekšā parādījās divi punkti. Ievilkt elpu viņai jau sevi bija jāpiespiež. Ar bažām. Nebija pilnībā skaidrs, vai šie divi dejojošie punkti aiz viņas cieši samiegtajiem plakstiņiem ir radušies acu muskuļu saspiešanas un to spiediena uz tīkleni rezultātā vai arī tos var uzskatīt par kaut ko pilnīgi citu, piemēram... metafizisku.


Mīlestības vēstule ķīļu rakstā, Tomāšs Zmeškals

< back | 0 - 20 |