< back | 0 - 20 |  
Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at February 23rd, 2018 (06:37 am)

vakar es biju tai šivas centrā, bet ne pie šivas, viņš bij izbraucis, bet pie ata, ar šivu mantāpat bij sajuta, ka viens otram nepatiksim. Atis man patika ļoti, es tur sēdēju, dzēru ūdeni ar numuru divi, tur smaržo un skatn un iekšā ārā staigā skaisti harmoniski cilvēki, man jaka bin otrādāk un kādus gadsmitus nemzagāti manti, es gandrīz iesnaudos tur, cik mierīgi un smaržīgi man palik, cik viņi visi bij smaisti un smaidīgi, nejau kā sektā, tā mierīgi. Kad mani iesauca iekšā, es jau biju gandrīz nidrā un visu aizmirsusi. ļoti labsirdīgām acīm tāds, es tak atpazīstu, izbeidziet. stāstīju sāpi, žņaudzīju dzimšanas apliecību, rakstīju datumus, viņš teica, ka gluži finiša taisne neesot, bet patlaban diezgan lielas iespējas viņu sataisīt, izrakstīja burkas, es prasīju amuletus un pesteļus, viņš smējās. Es iznācu laukā un pa taisno uz gaiļiem, man milzīga soma ar parpalām. atbraucu, sanitāre klāj gultu, neviena nav, man viss izbirst pa zemi es saku "KUR?", izrādās pārvests uz lv labāko nodaļu (pateicoties vienam enģelim, nē tās nebūs nekādas porcelāna huiņas, tas būs juvelierdarbs). Nulūk, atbraucu tur, a šis pavisam citā sejā, a man jau līdzi grāmata "Komēta nāk" un katrā otrā lapā pa kādai no viņam mīļajiem fotogrāfijām. Viss skaisti, viss balti, visi laipni, pēc tam stutējos mīnusos pie sētas ar visu smago somu, jo tur beidzot viņiem viss ir, pat pidžamma un krekli, stutējos pie vārtiem un gaidīju taxifaju, sapratu, ka es šobrīd ļoti bardakā , es nevienam nevaru uzrakstīt normālu ziņu, neko nesaprotu un nemāku sakārtot. Šovakar mani aizvedīs uz laukiem, lai daba mani auklē un pūš, mani un zaķīti.
Pēdējās 2 min, kas bij palikušas saku Artim, nu, davai, pasaki, kas man tur rēgojās (nejautā, pieklājīgi), viņš saka, jūs sevi nostrādinat, es smejos, nejau darbā, bet citu dēļ, precēeties nesteidzieties, jums slikta gaume šai ziņā un elpot jāmācās, lai nav jādzer visi šitie sūdi (kur tas bij ierakstīts?), aizveriet acis un elpojiet, sakoncentrējiet apziņu mirklī starp ieejpu un izelpu, nav man tāda mirkļa es saku, bet beigās atradu. Un nevajg sevi noniecināt, jumss nav tam pamata. Nez, kur viņš to nolasīja- e-veselībā tak ne. Katrā ziņā daudz vērtīgāk pavadīts laiks, nekā sēžot uz lūrot uz jēzu ar avīm, kad svētaistēs tev paiet garām pohujā,laigan viņam būtu jāzina, ka tev viņu vajag, jo tu sēdi tur viens pa visu zāli un sakņupis. Daudz vērtīgāk izsviesti 60 eiriki nekā mēs tos parasti izsviežam.
Vai man laukos būtu kautkas, ko jēga padzert, teiksim mildronātu vai ko, nervu tējas, bet no tām vēl stulbāks paliek? kā prātu ielikt plauktos? man viss kārtībā, tikai es maz ko spēju noorganizēt vai saprast.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at February 22nd, 2018 (11:09 pm)

Man ir tāds seksīgs džemperis ar augstu nolokāmu kaklu, kuram iekšpusē ir fur, tikai nezinu, kur lai tādu uzvelk.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at February 22nd, 2018 (10:50 pm)

Dzirdēju, ka lilastē smagā diviem busiem pa pakaļu uzšāvusi un grāvī ielidojusi. Braucu garām, tur milzīga priede trijās daļās pārlauzta un visam pa virsu matracis, pie paša radara.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at February 22nd, 2018 (10:47 pm)

Noliku skolas un sdd teoriju, tur bija rādītājpirksta nospiedums jādod. Vai tāpēc Ingmārs pārtrauca tiesību iegūšanu? Pasei jau arī nospiedumi.

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 22nd, 2018 (06:43 pm)
Tags:

es turpinu novērot datoru

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at February 22nd, 2018 (05:39 pm)

Karaspēki var būt dažāda izmēra. -909. Gadā karaspēka izmēru noteica rotas komandieris, kuram kara komisariātā tika piešķirts tik un tik liels karaspēks, tāda un tāda uzdevuma veikšanai. Parasti bija dots laiks sagatavoties un tad doties ceļā uz uzdevuma izpildes vietu, pa ceļam saņemot informāciju par notikumu attīstību un citu svarīgu informāciju par vides apstākļiem, kā maigā klēpī viņi brida un bija izvilkuši līdzi visas savas mašīnas. Atrašanās vieta Lilaste.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at February 22nd, 2018 (05:37 pm)

Es plānoju izjaukt divas cepeškrāsnis un paskatīties, kādas tur detaļas iekšā, kādas krāsainas kleitas.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at February 22nd, 2018 (05:36 pm)

Totālais pulkstenis.

Šampūns [userpic]
by Šampūns ([info]punkts)
at February 22nd, 2018 (05:34 pm)

Jatutalorijs. You have swollowed a lot of cum in your time.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at February 22nd, 2018 (03:25 pm)

okz, -20 vai cik tur bija naktī šim aķim laikam ir nepaceļama temperatūra. kā smejies, gribēju vnk izvizināt auto līdz tālākm benzīntankam un uzpildīt arktisko dīzeli. nāksies pagaidīt. nez, varbūt vispār ieziemot auto uz kādu nedēļu, kamēr nekļūs vismaz -10 silts? jo īpaši ņemot vērā to, ka avāriju skaits ierastajos maršrutos lec debesīs. īsti nebrīnos, jo vakarvakarā, braucot mājās, a) mani vairākkārt brutāli apdzina uz krustojuma (srsly, džeki, es braucu pagriezienu ar trešo ātrumu, ko vēl jums no manis vajag?), b) man gandrīz iebrauca tieši purnā lohi, kuri nejēdza normāli veikt apsteigšanas manevru, c) lohs aizbrauca taisni no pagrieziena joslas, d) lohs uz velosipēda brauca zigzagiem pa pretējo joslu. tumsā. bez atstarotājiem.

kā smejies2, ejot kājām, sals nav jūtams vis-pār.

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 22nd, 2018 (03:14 pm)

pēc kārtīgas pastaigas bērns guļ, es uztaisīju Boloņas mērci, apēdu putekļsūcēja kūkas paliekas, dzeru tēju un lasu Bartu.

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 22nd, 2018 (03:02 pm)
Tags:

šāda ziema - ar salu, sauli un lāstekām - ir mans mīļākais gadalaiks.

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 22nd, 2018 (10:33 am)

vecāmāte ne tikai dūšīgi kurina, bet ir pagādājusi sev kaut kādu vietējo čivauvu vientulības kliedēšanai

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at February 22nd, 2018 (06:40 am)

Man ir kautkāds bardaks te un galvă, reāli nesaprot, ko darīt at traukiem izlietně vai grīdu, man priekšnamā ir milzīga soma ar visām parpalām, kuras es lěnām velku atpakaĺ, jo reāli nevaru aizbraukt, kaměr tas bardaks te, bet to bardaku sakopt arī ne. Es esmu reālu, publisku atvainošanos parādā bārbalai un citiem, bet īpaši vińai. Es riktīgi labi izgulějos, bet pamodos věljoprojām bardakā, varbūt man vajag aizvest manikīra šķěrītes, trennužkas un čības un kautkur nočibět, pie kădas vecmāmińas gādīgas pansijā. Es vakar aizskrěju uz šivas centru, izrădās pieraksts tik šodien, varbūt tur. Es varu nenăkt uz darbu kădas divas neděļas, jo priekšniece pie indijas guru izlika finiša taisni, es piezvanīju vina tuvākajiem draugiem. Ja man nepastāstītu, es visus nosistu. Šitās nav žělabas, es uzvedos godīgi, tabletes ědu tikai pirms miega. Es vakar runāju ar palīdzības vienībăm slimnieku tuviniekiem end staff, cik siltas, dzīvi apliecinošas balsis. Mïļă bārbala, piedod man lūdzu un nova piedod un visi, nesaprotu, par ko jūs mani mīlat, nav tur nekā, tiksi maķperemaķ un žults
P.s. izńemot sīkos dročilkas, par tiem poh

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 21st, 2018 (09:32 pm)

Esmu karsta kā uguns!

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 21st, 2018 (06:46 pm)

kā man agrāk nebija ienācis prātā iet uz bāru, kamēr E pulciņā.

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at February 21st, 2018 (04:35 pm)

Es vienkārši guļu gultā, pīpĕju, baroju zaķi ar girosu, ědu te šocenti, te šniceli, te salātus, neko, kas jācep vai palicis pāri, cik tas ir fa nta stiski. Es nopirku dzeltenu auduma maisińu un akrila krāsas, un otas, fonā runā multenes un neviens mani nesauc, un tad es atrubīşos un piecelšos rīt pěcpusdienā,nekur neiešu, nokrāsošu matus moš, novīlĕšu nagus. Kāds šodien esot bijis dusmīgs, ka manis nav, mamma teica, nebūs te nekāda renčika katru dienu, ěd biezpienmaizi un klusě nelaimīgais. Varbūt rīt, varbūt deliğěšu kādu citu, jā, visu sevi krěmos nahuj un maskās.
Ăně, es iepriekš runăju par tiem, kas feisīšos sūta dzejoļus un dala kreklus, plecus un rokas, pai měs visi mākam

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 21st, 2018 (03:05 pm)

Iepazīstiet! Kaku lācis - mans jaunākais palīgs bērnkopībā:

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at February 21st, 2018 (11:31 am)

nesen uzzināju, ka jakutijā mašīnu dzinēji tiek darbināti 24/7, jo citādi iedarbināt mašīnu neesot iespējams vispār. uz šī fona ziemas braukšanas beši šajos platuma grādos uzreiz kaut kā nobāl.

pastāstīšu jaunāko aņuku - eju pie mašīnas, konstatēju, ka ir aizsalušas visas durvis, izņemot šofera (principā atkal jau noveicās). raustu, raustu - nekā. nu, neko, darbinu mašīnu, braucu. tieku līdz grāvja viaduktam - hujakš, durvis, mazliet pakusušas, atsprāgst vaļā. salecos uz īpaši bīstama pagrieziena. tumsā. spoki joki.

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at February 21st, 2018 (07:46 am)

Tas ir apbrīnojami, tas jūsu atbalsts, visu metīs pie malas un kreklu dos. Neskaitīšu konkrěti, paši zināt. Pat no absolūti negaidītām pusěm.Visi mani brilianti ir jūsu brilianti. Şausmīgs paklons, man viss pierakstīts, es jūs apzeltīšu, pat, ja zelta nebūs

< back | 0 - 20 |