< back | 0 - 20 |  
vecais indiānis džims [userpic]
by vecais indiānis džims ([info]jim)
at February 22nd, 2019 (02:46 pm)
Tags:

K. no rīta manī pamodināja no sapņa, kurā satiku Soņu. "Satiku" gan nav īsti pareizs vārds, drīzāk ieraudzīju - es biju daudzstāvu mājas kāpņutelpā visai augstā stāvā un raudzījos uz viņu cauri kāpņutelpai kaut kur apakšējos stāvos, tātad manas zemapziņas dzīlēs, kur viņa gulēja kādu durvju priekšā un skatījās uz mani, un es kādam sapņa līdzbiedram saucu - re kur Soņīte! Tajā brīdī tiku pamodināta, un šī vardarbīgā manis atraušana no iespējas viņu beidzot atkal satikt man tik ļoti sāpēja, ka visai ilgi, turpat pusstundu, gulēju un histēriski raudāju spilvenā. Uz K. jautājumu, ko viņa man īsti nozīmē, varēju atbildēt tikai to, ka Soņa man ir kaut kas tāds, kas varētu man pārdot reliģijas ideju - ja tas nozīmē iespēju kaut kad dzīvē pēc nāves atkal ar viņu satikties. Ar Soņu kopā bijām sešus gadus, kopš viņas nāves pagājuši jau četrarpus, bet viņas atstātais caurums sirdī laikam tā arī neaizaugs. Varbūt mūsu attiecībās bija kaut kas no blood magic - mēs tik vairākkārtīgi viena otrai glābām dzīvību, ka mūsu dvēseles pa daļai savijās kopā, vai arī varbūt tā bija tā īstā mīlestība, tā viena, kas ietver vispilnīgāko jūtu spektru - prieku, uzupurēšanos un sāpes. Savulaik JJ bija uzrakstījis mazu stāstiņu par Soņu izrādei "Zvērīgā mīla", kas gan beigās izrādē neiekļuva - ar viņa atļauju ielieku te arī jums kā veltījumu visiem, kas atceras Soņu.

Zvērīgā mīla )

puasōns [userpic]
No sapņu pasaules
by puasōns ([info]anonymous)
at February 22nd, 2019 (01:36 pm)

Tagad, kad šis tas no galvenā jau apdarīts, varu mēģināt atsaukt atmiņā pagājušo nakti.

# Esmu aizbraucis uz MT. Ne ta pirms ziemas ūdeņus izslēgt, ne ta vienkārši apraudzīt. No ārpuses viss ok, bet ieeju mājā, un uzreiz ir skaidrs, ka nepavisam nav. Nez kāpēc pirmajam pievēršu uzmanību ledusskapim, kas stāv vaļā, bet ir līdz pusei piekrauts ar kaut kādiem produktiem. To, ka no griestiem aumaļām gāžas ūdens, turklāt karājas norauti elektriskie vadi, nez kāpēc pamanu tikai pēc tam. Bet tad jau redzu, ka verandā no dušas telpas ir izvilkta un salauzīta dušas kabīne, tualetē vairs nav ne poda, ne izlietnes, pat ne flīzes uz sienām, turklāt visās sienās ir izdauzīti pamatīgi caurumi, virtuvē vairs nav ne jaunās plīts, ne izlietnes utt. Vārdu sakot, nofenderēts ir viss, ko vien iespējams nofenderēt, bet pārējais ir vai nu vienkārši salauzts, vai sabojāts "meklējot sienās apslēptas dārglietas". Tas pats arī šķūnī – tur, kur stāvēja zāles pļāvējs, trimeris u.tml. verķi - pilnīgs tukšums. Bet tas vēl nekas - pāri sētai stiepjas diezgan rūpīgi izrakta tranšeja, no kuras jau izcelta tur acīmredzot bijusi caurule (realitātē nekā tāda nav). Pārrakts arī ceļš, pazudusi betona caurtekas caurule (arī tādas tuvumā nav). Skaidrs, ka jāzvana policijai, ko arī daru (ar viedtālruņiem sapņos pēdējā laikā galīgi neiet, tie vienkārši mēdz neklausīt, ne fotografēt, ne filmēt, ne reaģēt, turklāt ir uzradusies kaut kāda ļoti nelāga aplikācija, kas to visu liedz īpaši mokošā veidā – manuprāt, tā ir kaut kāda pilnīgi jauna sapņu tēma). Sazvanu policiju un mēģinu paskaidrot, kur atrodos, bet tad pamanu, ka no maza šķūnīša (realitātē MT tāda nav) skursteņa kūp dūmi. Laukā iznāk garmatains bārdains vīrietis no galvas līdz kājām ģērbts tādā fluoriscenti sarkanā ūdensdrošā tērpā, viņš nes pār plecu pārmestu baļķi, kas apaudzis ar rozā piepēm. Mana saruna ar policiju pievērš viņa uzmanību, viņš mani pamana. Mēs katrs pa šaura kanāla (tāda MT nav, protams) savu pusi paralēli ejam vienā virzienā. Es kliedzu klausulē, kā atbraukt līdz notikuma vietai, bet redzu, ka viņam ir rokā cirvis. Laimīgā kārtā man brīvajā rokā ir pagadījusies kuvalda, tomēr es redzu, ka arvien tuvāk nāk vieta, kur kanāls beigsies, un mums būs jāsastopas. Šajā brīdī [info]blond mani pamodināja, jo miegā jau biju uzvedies pārāk skaļi, lai gan mana saruna ar policiju viņai bija izklausījusies vien pēc nesakarīgas kunkstēšanas.

P. S. Vēl tur uz brīdi parādījās kaut kādi lādzīgi kaimiņi, tēvs ar dēlu, tādus nekad neesmu sastapis, bet tie ātri pagaisa. Kopsavilkums – latviešu jaunāko laiku topošo filmu scenāriju lasīšana atstāj zināmu iespaidu.

# Pēc tam sēdēju vai nu laikraksta redakcijā, vai reklāmas aģentūrā, un piepeši pie manis ieradās trīs – sieviete ar bērnu un vīrietis ar vienu kāju un kruķiem. Visi trīs apgalvoja, ka esot policisti un esot atnākuši, jo es esot pastrādājis kaut kādu noziegumu (ne ta braucis dzērumā, ne ta vēl kaut ko). Man jau viņi uzreiz šķita aizdomīgi un pieprasīju uzrādīt apliecības. Vīrietis no kabatas izvilka maku - aptuveni tādu pašu kā manējo, kas sprāgst pušu no dažādām lojalitātes kartēm - un nosvieda uz galda. Es smiedamies izbēru tā saturu un norādīju, ka īstie policisti nemēdz mētāties ar šādiem makiem, bet - un te bija veikls žests, atdarinot kustību - no kabatas izvelk tādu acumirklī atveramu apliecību vai žetonu. Kas notika pēc tam, es neatceros.

# Jo jau nākamajā mirklī mežonīgā ātrumā skrēju lejup pa līkumotām un šaurām akmens kāpņu ieliņām, kādas mēdz būt šur tur senos laikos būvētās pilsētās Itālijā vai pat Šveicē. Tur jau kaklu varēja nolauzt, bet es turējos godam. Brīžiem pa priekšu, brīžiem nopakaļ, ja man gadījās uzminēt kādu taisnāku ceļu, skrēja kaut kāda sportiska paskata meitene, taču manam skrējienam ar viņu nebija pilnīgi nekāda sakara - viņa vienkārši tur rēgojās, bet man bija jātiek galā pašam.

Uff. Tāda bija šī nakts, lai gan, iespējams, pat tas vēl nebija viss.

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 22nd, 2019 (12:16 pm)
Tags: ,

"es zīmēju lineāla sirsniņu"

Dots. [userpic]
by Dots. ([info]punkts)
at February 22nd, 2019 (07:39 am)

Garīgais līdzsvars palīdz kakāt, kad nedaudz nestandarta produkta gadījumā kāds domas atzars varētu izraisīt nokniebšanu.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at February 22nd, 2019 (07:37 am)

MYRKUR RELEASES NEW SONG “LATVIAN FEGURÖ”, paldies, tas ir tik mīļi, tas nekas, ka es to piefiksēju 4 gadus vēlāk

Dots. [userpic]
by Dots. ([info]punkts)
at February 22nd, 2019 (07:10 am)

Unikālākā balss.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at February 21st, 2019 (07:10 pm)

uzzinu_pēdējais: lāgerfelda kaķim ir sava vikipēdijas lapa!

https://en.wikipedia.org/wiki/Choupette

laimīgais zvērs tikko mantojis trīs miljonus un māju 120 miljonu eiro vērtībā. es tā aizdomājos - esmu mājdzīvniekvienaldzīga, bet tomēr - būtu tikai godīgi, ja kaut vai daļu mantojumā atstāto līdzekļu dzīvniekcilvēki novirzītu ne vien iemīļotajiem cilvēkiem, bet arī zvēriem. nu, kaut vai kaut kādas eiras uzturēšanai, kamēr tiek meklēts jaunais saimnieks. principā (te man tikko fašismā iegailējās acis!) tiem, kuriem nav ko savam zvēram novēlēt, būtu noliegts tādu turēt, citādi pēc tam skraida pa pagalmiem dieva nepieņemti, kraupaini un lauž svešas sirdis.

Dots. [userpic]
by Dots. ([info]punkts)
at February 21st, 2019 (12:52 pm)

Salātlapa plays a flute.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at February 21st, 2019 (10:29 am)

no sērijas "miljons tizlo jautājumu saīdam": nē, viņš nedrīkstot precēties tā uz savu galvu; un vispār tagad jāmācās, jākrāj nauda, bet tā ap gadiem 36 vecāki atradīs viņam līgavu. (droši vien daudzi indijas jaunieši nav mierā ar šādu kārtību, taču šajā konkrētā gadījumā cilvēks nestreso). jā, arī kastas ir sveikas un veselas; kas par to, ka kkādi no augšas izdomājuši tās atcelt, ja visi pārējie to neatbalsta? (esmu pat iemācījusies atšķirt brahmaņus - viņi paši steidz par to paziņot, vai arī to dara viņu ģimenes locekļi (mana pirmā jogas skalotāja, atceros, priecīgi pavēstīja, ka viņas vīrs nākot no krutākās kastas)). jā, precēties ārpus kastas un reliģijas nav ok, bet reakcijas var būt dažādas - no relatīvi maigas "tu vairs neesmi mans dēls" līdz asinsizliešanai. saīda krajā kā reiz jaunizceptās sievas ģimene (hinduisti) nesen nomušījuši jaunizcepto vīru (kristieti). nē, meitene neesot cietusi, ja nu vienīgi morāli. tai pat laikā šāhruhs hans (kurš gan cits) (musulmanis) apprecēja savu hinduistu sievu pirms 20+ gadiem, kad vēl bija struggling aktieris bez sakariem un aizmugures, un joprojām dzīvs. (skatoties my name is khan un zinot to visu, saliekas interesanti akcenti)

bet nu jā, mani kā wannabe ēdiena fašisti daudz vairāk satrauc baisais saldumu patēriņš. esat pamanījuši, ka filmās viņi pie mazākās iespējas auro: atnesiet saldumus? jā, saīds apstiprina, tā ir. bērns atnāk ar labu atzīmi vai radi no anglijas atsūtījuši vēstuli - nesiet saldumus visai ģimenei! saldumus kā dievišķu uzturu propogandē bhagavad gita; krišna neko nezina par dikāna vai paleo diētām un ogļhidrātus neskaita. brīnumainā kārtā viņi visi neslimo ar diabētu un puvušiem zobiem, lai gan vidējais statistiskais svars eiropas skaistuma kanoniem noteikti neatbilst. un pat šāhruhs hans 90. gadu filmās ir chubby apaļvaidzis (un ar baisu, patiesi baisu matu griezumu)!

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 21st, 2019 (08:43 am)

labi, ka dievs ir!
http://www.la.lv/farmaceite-piedod-skatuves-maksliniekam-par-uzbrauksanu

Dots. [userpic]
by Dots. ([info]punkts)
at February 21st, 2019 (08:21 am)

Lūgums beigt klīrēties ar savām vecu cilvēku kaitēm.

Dots. [userpic]
by Dots. ([info]punkts)
at February 21st, 2019 (08:15 am)

Jopcikiņš, no sāls ķēde pārplīsa.

būs, kam patiks [userpic]
by būs, kam patiks ([info]simamura)
at February 21st, 2019 (02:28 am)

mūzika laikam tomēr nederēs komunikācijai ar visumu. Pārāk šaurs spektrs un nedz komponista varā ir pārstāvēt to, ko viņš ir sarakstījis, nedz mūziķa varā – saprast, kas ir tas, ko viņš translē. Tātad pat mūzika laikam tomēr ir pārāk lokāla parādība. Kaut kas universālāks varētu būt prasme lietot ķīmisko elementu tabulu kā alfabētu.

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 20th, 2019 (09:49 pm)

baigiem dūmiem deg pretējā mājā, ātrie au steigšus iznesa cilvi uz nestuvēm

Dots. [userpic]
by Dots. ([info]punkts)
at February 20th, 2019 (12:10 pm)

Iekāpt vilcienā ar riteni un kafiju nav nemaz tik viegli. Braucu uz darba pārrunām.

puasōns [userpic]
No sapņu pasaules
by puasōns ([info]anonymous)
at February 20th, 2019 (09:53 am)

Elegantām kustībām ar distanču slēpēm slīdēju pāri apsnigušiem klajumiem, pāri pakalniem, cauri ielejām un mežu puduriem.

Interesantākais šajā sapnī ir tajā ietvertā nerealitātes sajūta – apziņa, ka tas ir tikai sapnis, un ka dzīvē tā nekad nenotiks, jo slēpošana ir kaut kas tāds, kas man riebjas kopš agras bērnības.

Dots. [userpic]
by Dots. ([info]punkts)
at February 20th, 2019 (04:23 am)

Vakarā noskatījos filmu submergence, kur francijā atlantijas okeāna krastā bija milzīgs betona bloks no lielgabala paliekām kā karostā.

Dots. [userpic]
by Dots. ([info]punkts)
at February 20th, 2019 (03:56 am)

Kniebties pisties fukāties pamodos no wet dream staigāju pa centrāltirgu, kurš bija kā brikleinas krāmu tirgus (vakar atradu lielisku saitu spitalfieldslife.com), kuru sāka izklāt iepriekšējā dienā, es tikko biju atnācis ar kājām no netālas ārpusrīgas ar skolasbiedriem jo laikam salūza autobuss man divās kabatās bija pa salocītam piecītim es sāku ložņāt pa pusiekštelpu labirintu, kur vienā brīdī nonācu duštelpās kur viena simpātiska jaunkundze flešoja savas intīmās vietas viņa bija tvirta, iesauļota, no liepājas, pēc laika man radās vajadzība pajautāt, vai viņai nav kāds prezervatīvs, esot jakā, es saku, kur jaka? Viņa aizskrien un atnes paciņu sākam lobīt nost atnāk pavāre un informē ka no carnikavas kāds izbraucis un uzsedz mums segu nodomāju ka varu šo info attiecināt arī uz sevi un tad pamodos ar domu pārējais paša ziņā.

Dots. [userpic]
by Dots. ([info]punkts)
at February 20th, 2019 (03:47 am)

Rudens būs pagājis, kad cerīgām acīm meklēja siltu maisu, varēs sākt kniebties, kā dzejoļiem pienākas.

virginia_records [userpic]
by virginia_records ([info]virginia_rabbit)
at February 19th, 2019 (11:55 pm)
Tags:

stulbā Sabīne, uzmetās aizmidzinātam Simonam kost un plēst kājiņas, lai pievērstu mūsu uzmanību - laikam grib konservu. tagad dabūs figu.
no istabas pēkšņi atskanēja au, au, au, au

< back | 0 - 20 |