Atpakaļ 20

26. Maijs 2020

šodien man ir 8. diena bez alkoholiem

Un vakar bija 7. diena bez alkoholiem. Stiprs down jeb low (domāts, kā pretējs tam, ko sauc "high") gara stāvoklis. Šausmīgi tupīju, punktu pielika tas, ka nevarēju pieslēgties Postgres datubāzei (neieslīgšu detaļās), lai izdarītu vienu "update". Tas saucas — viss, atbraucu.

Šodien ir labāk.

Iepriekšējais alkoholu nelietošanas periōds bija no 2019. gada 23. decembra līdz 2020. gada 5. aprīlim.

Stulbi, ka es nevaru tomēr dzert alkoholus, bet paretam un pamaz, jo alkoholos kaut kas ir, there's no question about it. Obligāti velk uz plosta uzkāpt... eh. Problēma ar plostu ir tāda, ka tas a) neienes iztikas līdzekļus (naudu) un b) rada bīstamas un neērtas situācijas.

RIT

Rīt iestādīšu tūju.
Tags: , ,

KDALA

Labrīt! Varbūt kāda zina, kur var iegādāties šādu koka datoru ar latviešu alfabētu?

25. Maijs 2020

bfffffJaunas kurpes, Nike SB Janoskis.

Esmu sasniegusi augstāko iespējamo līgas līmeni online skrablī, ko tagad. Un vakar dabūju arī savu rekordu vinnētajās spēlēs pēc kārtas - 17.
Droši vien, būtu vēl vairāk, bet man ir aizdomas, ka tie indieši, kas tur skrablē lielos vairumos, izmanto kaut kādus random vārdu ģeneratorus, jo es neticu, ka viņi zina/izmanto visus tos jocīgos vārdus, ko šie uzbliež ekrānā. ŅE-VER-JU.

24. Maijs 2020

ienākumu deklarēšana

gan jau ir kādi gudrāki par mani. katru gadu sistēma mazliet tiekmainīta un jāmeklē no jauna:

1. Izīrēju dzivokļus neveicot saimniecisko darbību - deklarēju D1prim sadaļā. Kur varu norādīt izdevumus NĪN par attiecīgajiem objektiem, lai samazinātos attiecīgais nodoklis?
2. Kur jānorāda iegūtie dāvinājumi?

Terapeits

Cibiņi, vai kāds varētu ieteikt terapeitu ar pieredzi tieši ēšanas traucējumos?
Nav super nopietnais gadījums ar anoreksiju vai bulīmiju, bet ir diezgan neveselīgas attiecības ar ēšanu un gribētos beidzot tos tarakānus izmēzt laukā.
Paldies jau iepriekš!

23. Maijs 2020

toširo mifune, samurajs ar zilo winstonu

22. Maijs 2020

Mīlīgs piektdienas vakara kino - Le grand bain
Tags:

21. Maijs 2020

Jaunais atkritumvedējs atkritumus šodien neizveda. Un arī neatsūtīja (līgumā ierakstīto) solīto izvešanas grafiku (10 dienu pirms līguma stāšanās spēkā datuma). Līgums stājās spēkā vakar. Es teiktu, ka nav īpašas atšķirības no vecā izvedēja, kas arī reizēm neatbrauca (pēc stikla) un visu laiku kaut ko aizmirsa atsūtīt vai paziņot.

Spiedienkatls
uzstādīts jauns - 2019. gada 5. decembrī
caurumains ar strūklaku pa visu saimniecības telpu - 2020. gada 21. maijs

Nu BĻEĢ, KAS TĀ PAR RAŽOŠANAS KVALITĀTIi ?!*&^%R&^TY*()%^%

LSM. Alkohols kā stresa mazināšanas līdzeklis krīzes laikā tiek izmantots biežāk nekā iepriekš, novēro speciālisti. Ir saprotami, ka cilvēki izmanto alkoholu kā atslābinošu, nomierinošu līdzekli, jo tas dod tūlītēju pozitīvu efektu.

kžžžžž

Krāsu lāzerprinteris

Vai kāds no pieredzes var ieteikt lētu un labu krāsu lāzerprinteri? Tādu, kurš lietošanā būtu ekonomisks (iespējams uzpildīt pulveri utml). Interesē A4, ar wifi un duplex. Paldies!

paldies, kapitālism

Nedaudz neparasti, ka ir "jāuzlauž" savā īpašumā esoša ierīce, lai uz tās darbinātu tādas programmas, kādas īpašnieks vēlas, bet es to izdarīju. Tagad uz sava Nintendo 2DS varu darbināt SNES emulatoru, līdz ar to varēšu spēlēt Final Fantasty V un Final Fantasy VI vislabākajā veidā. Labi, es saprotu, ka ierobežojumi pastāv, lai novērstu pirātismu, bet kādēļ Nintendo nevarēja paredzēt tik vienkāršu un nekaitīgu lietu kā brīvi pieejamus veco spēļu emulatorus? Manuprāt, 3DS (kas ir arī 2DS) pēc sava dizaina vienkārši uzprasās, lai tā būtu pārnēsājama emulatoru ierīce.

Šobrīd spēlēju Final Fantasy VIII, diezgan jocīga spēle. Final Fantasy XII bija apmēram kaut kas tāds, ko radītu citplanētieši pēc tam, kad viņi vikipēdijā būtu izlasījuši, kas ir videospēle, bet Final Fantasy VIII ir jocīga, jo galvenais izaicinājums ir saprast līdz absurdam sarežģītu personāžu parametru sistēmu.

No visa spēka spēlēju Civilization 6, spēle randomā no kases lodziņa izsniedza man skotus. Ļoti nopriecājos - galvenais pasaules brinums, ko mums piedāvā skoti, ir golfa laukums (a kāpēc ne golfkārts, tas ir vēl brīnumaināks), nu un atbrīvošanās karš, ar kura palīdzību var apslaktēt pārējos, taču visumā baltā iksa pārtāvji ir vairāk tādi izolacionisti pursuitā pēc hepinesa.

To, ka viņi ir izolacionisti, es sapratu uzreiz, jo mani izmeta pilnīgi apbrīnojamā vietā. Tas bija trīs metrus plats jūras šaurums, kur no kontinentālās puses atrodas milzīgs ezers, bet no otras - laikam Ziemeļu Ledus Okejāns. Nopietni, te peld kaut kādi grjobani aisbergi, pa piekrasti staigā vientuļš depresīvs pingvīns ar siļķi zobos un grupu Sigur Ros pleijera austiņās. Par siļķēm runājot, te tās ir tik milzīgā kvantumā, ka mūs laikam gaida Insmutas iedzīvotāju liktenis.

Golfa laukumu dotajā lokācijā var celt ja nu tikai galvaspilsētas vietā un tikai tādā gadījumā, lai pēc konstrukcijas nodošanas ekspluatācijā Eduards Rozenštrauhs nekavējoties uzņemtu masīvu dokumentālo filmu "Triumph of the Ill". Baidos, ka rādīt ienaidniekiem pliku pakaļu un aurot frīdom mums arī ne visai sanāks, vispār ideja staigāt tradicionālos brunčos pie polārā loka ir ne mazāk jaudīga par to pašu Ozo Golfa Laukumu. Stratēģiskie padomnieki tā vietā aļaskās sēž pie degošas mucas, atceras, ka Dž.R.Makrīdījs no teiksmainās sāgas "Kaut kas" arī laikam bija skots, un vēlas attīstīt tikai vienu zinātnes un reliģijas nozari - navigāciju, lai mēs ātrāk uzbūvētu galeru un aizvāktos no šejienes naher projām.

Ekskluzīvais sirdi sildošais moments ir tas, ka nedaudz zemāk pa kreisi no mums atrodas Afganistāna. Tieši viņas pietrūka pilnam komplektam. Nu nekas, tūlīt mēs visai pasaulei nodemonstrēsim slaveno skotu talasokrātiju un atlantismu.

"...bija vajadzīgs jauns, tikko rezidentūru beidzis ķirurgs, lai viņa degsme un vēlme pēc pārmaiņām ļautu to ieviest arī Rīgā."

Janvāris 2011

Svētdiena Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Powered by Sviesta Ciba