March 2020

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Oct. 28th, 2020

redistribution of wealth

Varētu būt tāda sistēma, kurā valdība budžeta naudu piešķir uzņēmumiem, lai tie varētu turpināt pastāvēt situācijā, kad nodokļu maksātāji paši vairāk nevar atļauties maksāt par šo uzņēmumu precēm un pakalpojumiem.

izskaidrojiet šo

Ja kultūras darbiniekiem trūkst naudas, tad kādēļ viņiem rokās ir viedtālruņi?

no fortnite for you mister

Es paliktu traks, ja uzzinātu, ka mans bērns skolā slepus veipo.

EEI

Es esmu izveseļojies.

f'lāfel

Vakar vakarā ieliku katlā mirkt turku zirņus, plānoju gatavot falafeļus. Pagājušo reizi pieliku pārāk daudz sīpola un koriandra un no šīs kļūdas iemācījos tā vairāk nedarīt.

vegānu burgeri

Es pats pagaidām neesmu vegāns, bet atbalstu vegānismu un uzskatu, ka to vajag popularizēt. Jo vairāk cilvēku būs vegāni, jo vienkāršāk un lētāk varēs nopirkt vegānu burgerus.

Kā tas sanāk, ka kreisos mūsdienās atbalsta visi lielkapitālisti, korporācijas un dinastiju oligarhi un arī otrādi. Tajā pašā laikā kreisie ienīst vidus un zemākos slāņus (tos, kas strādā un rada vērtības, no kā dzīvot) un lobē šo lielkapitālistu (kuri tikai ēd šīs vērtības) intereses un otrādi? Kā tā varēja notikt? Varbūt nebija nekādu kreiso nekad, tikai labi maskēti sātanisti?

Oct. 27th, 2020

Rakstu testamentu. Tajā ir arī rindiņa "Krematorijā manu līķi neaptaustīt un nebučot!!!"

viena no idiotiskākajām tendencēm mūzikas bandām ir pēkšni visiem sākt stilīgi tērpties Melnā
apokalipses vēstneši, jā

MMBH

Mitch McConnell's bruised hands.

nagu pistole un tai domātās naglas
(celtniecības firmas buklets)

Psihologi iesaka vecākiem mierīgos apstākļos ļaut bērnam masku apskatīt. Izskaidrot, kāpēc tā ir nepieciešama. Tikmēr aizdegta seja var radīt trauksmi arī pieaugušajiem.
(skaties.lv)

Oct. 26th, 2020

pavasarī visa attālinātā strādāšana un tai sekojošā sociālā izolācija kaut kādu iemeslu pēc bija tik trauksmaina, ka es nespēju vien beigt par to vārīties katrā terapijā, taču tagad rit jau trešā nedēļa, kopš esmu atkārtoti pārvākusies no biroja uz māju, un mani tas galīgi nepiš, varētu pahāt abos darbos kaut līdz jēzus otrajai atnākšanai, žēl vienīgi tos 40 dālderus, kurus mēneša sākumā iegrūdu e-talonā, bet ko nu vairs, lai jau šiem tiek

gribu tempt sliktu vīnu tumsā pie jūras

Mad Claus

:O
mad claus

Nesen man radās jautājums - ja cilvēks nomirst, vai darba devējs vēl izmaksā viņa nopelnīto algu un neizņemto atvaļinājuma naudu, vai arī ietur to kā zaudējumus par nebrīdinot pārtrauktām darba attiecībām?
Protams, gūgles tante to labi zina.

Joprojām neesmu sacerējusi testamentu pēkšņam kovida gadījumam.
Protams, ideālais testaments būtu "es, tādauntāda, būdama pie pilna prāta un skaidras saprašanas, visu savu naudu... iztērēju."

vē viens saits, kas labāks par satīru

https://www.snopes.com/fact-check/biden-troops-stupid-bastards

čgk 2

nu, klausieties, fināljautājumu par gājēju pārejām un motocikliem es dzirdu no čgk jau reizi laikam trešo 
(nevienam nav noslēpums, ka jautājumi paketēs mēdz atkārtoties, man atbilde "motocikli slīd lietus laikā" uzpeldēja smadzenēs dosročno un momentāli empīriskās pieredzes ceļā, un vispār spēles līdzjūtējiem varu ieteikt kādreiz paskatīties jeršova lielisko kanālu instagramā - viņu diemžēl kompānija izpiļīja no trubas, taču pāvels turas kā zvērs un publicē savu dziļi šokējošo kontentu tele un instā)
bāc, nu nevar būt, ka viņi šo jautājumu neatcerējās, ja pat es viņu atceros

The New World Order by (((World Economics Forum)))

https://twitter.com/disclosetv/status/1320509724652175360
"You will own nothing
and you will be happy"

Brought to you by bunch of people, who love to own things.

čgk

oi, ļoti skaists jautājums
mani vispār aiznesa kaut kur uz naftu-plastmasu

Stulbais eastcon man piezvana ar "rīt mums svētki, pasniegsim jums dārgu dāvanu, nāciet ar četriem draugiem, cikos būsiet?" Saku: "Nebūšu un, lūdzu, izņemiet manu telefonu no jūsu datu bāzes." - "To mēs nevaram, nevaram izņemt, nu kā mēs varam izņemt no datu bāzes, tas nav iespējams, pierakstīsim, lai jūs vairāk netraucē, bet izņemt jūsu telefonu nevaram, visu labu."

kā zivs ūdenī

Es esmu kā zivs ūdenī.