April 2019

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Dec. 7th, 2019

mīļo sīrupiņ,

tiem, kas grib braukalēt ar wolta somām un iznēsāt ēdienu, ir jābūt pašnodarbinātajiem/individuālajie komersantiem vai (lol) sia, ja? vismaz tā vēsta komentāri pie targetētās reklāmas "kļūsti par daļu no wolt komandas, braukā ar savu auto/moto/velo un pelni līdz 2500 eur mēnesī!"

bet kā tas nākas, ņemot vērā, ka tur strādā daudzumdaudz trešo valstu pilsoņu, un trešo valstu pilsoņu iespējas strādāt latvijā ir visai drastiski apscirptas (manuprāt, pilnīgi tizli un nepamatoti)? kurā likumā nez viņi pamanījušies izlavierēt?

šon ir vēlēšanās džordža spāna rančo kosplejot pašu džordžu spānu
- SQUEAKY!

submission

.

Brīnišķīgs video par kiberpanka vēsturi (vispār labs kanāliņš veciem nērdiem)

Nedaudz par bodī lengvidžu no FIB špika. (Ulvim varētu patikt)

Dec. 6th, 2019

Džonam ar savu balsi vajadzētu lasīt laika ziņas zvejniekiem un jūrmalniecēm, bet viņš lasa garlaicīgas grāmatas.
šī gan ir diezgan interesanta nodaļa.

Tragedy and Hope

.

case in point

Civilizāciju/kultūru ausma un noriets ļoti līdzīgs cilvēka mikrokosmiskajiem etapiem. Sākumā iepazīšanās ar pasauli, naivitāte, tad sākas vitalitāte, vēlme ietekmēt būt centrā, vēlāk pusmūža viedums, sapratne kā pasaule strādā, bet kaut kādā brīdī sāk atteikt iekšējie orgāni un smadzenes līdz ar to. Šajā pēdējā stadijā ir pašreizējā Rietumu kultūra. Vecs vecūksnis, kas neatceras savu vārdu un involuntāri atstāj ekskrementus aiz sevis to neapzinoties un neliekoties ne zinis, jo viss aizmirsies.

māgsla

Radās vēlme precizēt. Priekš manis vispār debate par "kas ir un kas nav māksla" ir paralēla svarīgajam. Svarīgais ir ģēnijs. Vai un kādā mērā izpaužas. Piemēram, diez vai kāds definē Lionela Messi futbola izpausmes kā "mākslu", jo tā nav nedz glezna nedz skaņdarbs vai tml. Tajā pašā laikā tur ir ģēnija klātbūtne. Cilvēka imago dei ģēnijs ļoti spalgā izpausmē. Sapratējiem ne mazāk kaifu un mini transcendenci izraisošs kā Bēthovena stīgu kvartets citiem pazinējiem. Mans uzdirsiens modernajai un postmodernajai māgzlai nav aiz škrobes par definīcijām, bet tā, ka tur ir zero ģēnija jebkāda. Tukšu cilvēku tukšas izpausmes priekš tukšas publikas. Ne velti jāsaraksta milzīgi tomi ar sofistisku ūdeni, lai vispār pamatotu šo mēslu uzstādīšanu galerijā. Ja kaut kas satur gēniju, pat low key maziņā formiņā kā misenes dienišķais ms paint sūdiņš, tad cilvēki pavelkas prosta tāpat. Viņiem nav jāpaskaidro, ka šajā vietā aplausi, jo tāpēc.

teiksim lietotāja [info]misene peintā veidotie tēlotāja mākslas darbiņi ir pārāki par Pedro Kamposa fotoreālistiskajām misenēm

planšete tieši jums

Vai esat jau izlēmuši, kā iepriecināt savus tuvākos cilvēkus Ziemassvētkos? Nāciet uz Bite salonu un izvēlieties planšeti. Mums ir arī īpašas atlaides viedpulksteņiem.

Nebūt nav nepieciešams no ēdienkartes izslēgt tieši cukuru, lai notievētu. Dažās zemēs cukuru bet pat pie gaļas zupas! Toties tur nav maizes un dzīvnieku piena produktu. Rezultāts - vienai mīnus 7, otrai mīnus 4 kg dzīvsvara un krietni sarucis ķermeņa tauku procents.
Protams, ne vienmēr atcerējās, ka jāpaēd, un palaikam dalīja vienu porciju uz divām.

Tik Tok - aplikācija bērniem un indiešiem

es pat teiktu, ja jums ir poņa, ko iesākt ar tiktoku, un aizrautība to darīt, jūs, visticamāk, varēsiet ļoti labi iejusties indijā, pat neatšķirot krišnu no višnu. jums vienkārši ir īstais prāta stāvoklis. līdzīgi ja spējat izbaudīt bez ironiskas rezignācijas bolivudas filmas. taču tiktoks ir daudz labāks rādītājs. un nē, es tiktoku nesaprotu.

Dec. 5th, 2019

"All scientists say you should give us all power over every aspect of the economy in order to save the world" is not very far away from, "We deserve all power over every aspect of the economy, because we act on behalf of the workers and you do not". I used to wonder why greenies were so obsessed with this too to the exclusion of far more pressing issues like direct pollution, but once you line it up with the socialist cause it stops being mysterious at all. Just more lusting over centralized authoritarian power.

no bolivudas pie malaizijas ārthausa #darbiņā

par dotas autošahu

cik var nērfot manas zivis?

matemātika pirmās klases līmenī, zirdziņi + zivis
es tā diezgan daudz esmu ko uzvarējis

a) kāda ir naturālā aizsardzība pret maģiju četriem zirdziņiem? 25%
b) kāda ir naturālā aizardzība pret maģiju divām zivīm? 25%
c) cik dod pipe of insight? 50%

25 + 25 + 50 = 100 = tupa iminunitāte visiem pret maģiju, lol

kā strādā šis zivju nērfs
agrāk šādās situācijās bija 105, jo zivīm bija 30%
tagad 100, nu ok, BET MAN TĀPAT NEPATĪK, KA KĀDS ŅEMAS AR MANĀM STRATĒĢISKAJĀM ZIVĪM!

The paintings of Madrid based hyperrealist Pedro Campos (1966) , present a world that shines. His subjects -- aluminum coke cans, apples wrapped in plastic, glass marbles, and the spines of coffee table art books -- have an aura of glossy, sanctified perfection about them. They are hand painted essays about purity in which mundane items shock the senses with their virginal splendor. Source: https://www.pedrocampos.net/about

Un tagad iedomājieties, ka augstāk minētais tekstiņš ir uz piecām lappusēm. Modernā māksla ir tik sarežģīta un intelektuāla, ka vienkārši tā nesapratīsi, bet palasot šādus apgaismojošus tekstiņus, pavērsies jauni apvāršņi. Protams, plebam tāpat diez vai pieleks:


(jāsaka, ka mēnešreižu šļaksti pa sienu salīdzinājumā ar šo ir gandrīz vai interesantāki, bet tur jau neiztiks bez kvalificēta akadēmiķa klātbūtnes, lai neapjuktu domas dziļumā un formas lakonismā - ar eseju sējumu var nepietikt)

ko lai tādu trešīgu pastāsta? saņēmu piedāvājumu dejot bolivudu bezpajumtnieku patversmē kopā ar kiviču. nu, kivičs droši vien nedejos, bet darīs ko nu kivičs tur dara