March 2020

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Powered by Sviesta Ciba

Previous 20

Mar. 30th, 2020

parīt 1. aprīlis, varēs jokot augu dienu.

meowwirus

Mar. 29th, 2020

feministiskā lielvalsts: kad pat čigāni vairs negrib dzīvot tavā valstī

The Roma beggars now flee Sweden because of Corona
Published March 24, 2020 at 6:08 pm

DOMESTIC. Many so-called EU migrants are now leaving Sweden because of the corona center, says SVT Jönköping. Among other things, they are afraid of being infected.

It is from Jönköping that there will now be reports of Roma beggars leaving the country because of the corona virus, which the Public Health Authority has chosen to spread "slowly" across the country.

Outside several shops there are no longer beggars. It has gone home to Romania.

Of the 25 who have lived at the Church Aid's shelter on Råslätt in Jönköping, most, 18, have left the country.

- "They are afraid of not being able to go home to their families if they wait too long and the risk, of course, to become infected themselves", says Irene Linddahl at Church Aid to SVT.

Those who choose to stay in the country have no clear answer as to why. But when the shelter now closes, they intend to stay in tents.,

https://www.svt.se/nyheter/lokalt/jonkoping/coronasmittan-gor-att-eu-migranterna-lamnar-jonkoping

Man mājās ir visādas jokainas ēdamlietas, kam beidzot varētu būt pienācis laiks. Aiznekodarīt izlobīju 2 gadus žuvušas ķirbju sēklas, patukšoju četrgadvecas zaptes, bet uz mani aicinoši skatās... burciņa ar bezdelīgu ligzdu zupu.

Tas, kā man šobrīd reāli pietrūkst, ir medījumu gaļas konservi. Taisījos tos iepirkt Stokmann trakajās dienās ar atlaidi...

Scientists agree: Younger Dryas impact event wiped out ancient civilization

maniem hortikulturālajiem eksperimentiem ļoti noderētu 5 litru plastmasas buteles. ja kādam mājās dažas aizķērušās un vēl nav izmestas, labprāt pieskrietu pakaļ savākt. varu norēķināties ar tualetes papīra rulli vai šo pamācošo rullīti, kā uzlabot savu veselību un paralēli neļaut apsīkt zinātniskajai domai.

Dr Ļeōnova padomi

novadīju pāris attālinātās stundas. pagaidām izskatās, ka labi var atkārtot, slikti apgūt jauno.

Nez, pasaule ir gatava... Lieldienām?

AG

Austrumu gudrības ir kā austrumu saldumi.

Nezinu kāpēc jūzere/s "eos" paslēpis visus savus postus, tāpēc nevaru iekomentēt tieši, bet
"Jautājums Kāpēc sievietes vadītājas kritizē vairāk kā vīriešus? Kāds/a var atbldēt? Manai mammai jāstrādā."

Jo sievietes ir sliktas vadītājas. Labas kopējas, bet sliktas lēmumu pieņēmējas, neizlēmīgas un lēnas stresa situācijā. Vai cacas, kas pašas nezina, ko dara un taisa haosu, bet izliekas, ka viss kārtība, jo nerubī. Zinu no pieredzes.
Tas nav pārmetums otram dzimumam kā tādam, jo tam ir savas funkcijas, ko tas pilda daudz prasmīgāk par jebkuru vīrieti. Derētu tomēr sākt atgriezties pie izpratnes par dzimumu lomām un kāpēc tas NAV bullšits kā to mums stāsta visādi modernie (((ideologi))).

Mar. 28th, 2020

no kuras puslodes ir šis? un vai puslode ir lodes pusīte?

per ē-stroika ad medastra vai otrādi

futūrekonōmisks skatījums uz plānveida plāndēmiju.

don't shoot teh messenger

vakar gāju gar rajōna šaujamrīku veikalu, saulīte spīd, viņiem durvis vaļā, un es, dabiski, iedomājos, ka vajadzētu nopirkt stroķīti. kaut ko žilbinoši feministisku, ar perlamutres rokturi un swarowska inkrustētu antiswastiku.
tak uz beidzamā pagrabiņa pakāpiena man pieleca, ka, pat pieņemot, ka šāds brīnums pagrabā patiesi atrastos, man būtu jāuzrāda ajdī, dental & criminal histery, saikōevals un nazālās uztriepes. riebumā novērsos un apmetu ū augšup. domāju, ka pārdevēja arī atviegloti izelpoja. kas ir lieliski, jo šai sezōnā rāmi elpošanas vingrinājumi ir stipri indicēti.

homeopātos paņēmu te pirmiņ tos arsēnes graudiņus, esot jādzer pa divi ik pārdienu. burciņā cukurzirnīšu ir tik daudz, ka pietiks līdz mana lietošanas laika beigām. es tikai mūžīgi aizmirstu, dzēru vakar vai nē. un ja dzēru, tad ko tieši.
atceros, vakarnakt taisīju ēst – to taju stūķi, kas auktokrātiski paģēr karbonizēt kaltētus čillīšus uz versmojošas pannas. blakne šai receptei ir tāda, ka virtuvi acumirklī pārsātina kapsaicīna nanōtorpēdu eskadriļa, tālab procedūru reizēm nobeidzu trepēs, kas ne vienmēr beidzas gludi. viņgad grūtnieces vīrs no 5. dzīvokļa dzīrās mani sodīt par „plastmasas dedzināšanu”, bet vakar pret pusnakti no tā paša kambara ar joni sociāli deizolējās jaunais kaimiņš un satraukts klepojot zvanīja pie mūsu durīm, it kā būtu izcēlies ugunsgrēks.
– ā, nē. tas ir tikai čillī, – pāris reizes noklepojos elkoņa virzienā un vainīgi uzmundrinoši piemiedzu ar aci, kas dega zaļām liesmām, ne ar ko neatšķiroties no otrās, kuru pārmaiņas pēc nepiemiedzu.
– ko? – viņš trīskārt noklepojās tajā pat azimutē, un es nekavējoties sapratu, ka latviešu mēle viņam nav dzimtā. līdz šim mēs trepēs vai sētā garāmejot bijām sarunājušies tikai smaida vaoldā. man bija leģenda, ka viņš ir vai nu Volgas, vai vienkārši austrum- vācietis.
– čillī, es saku! – es teicu un mēmajā šovā aši parādīju varbūt nedaudz pārkarsēto pannu, puslitra burciņu ar kaltētiem čillīšiem, izsalkumu, savu stūlbumu un koronavīrusa absenci. nejaušs garāmgājējs precīzajos roku vēzienos saskatītu olimpiskos riņķus, taču jaunais kaimiņš visu vai vismaz galveno uztvēra un smaidīgs retrīvējās kambaros. jāuznes viņam kāddien uzmanīgi asa zacene.
par paiku runājot, šodien esmu ēdis tikai krusttēvam domāto rumu no Jūrkalnes un Mijas spiesto zaļumu sulu. vakars jau klāt, bet ēst nemaz negribas. sulā, mēs saskaitījām, spiešanas maģistre ielika 10 andergrinetus: tikko no Itālijas atsūtītos apfelsīnus un citrōnu, brāķētus Latvijas ābolus par brālīgu cenu, ingefēru no aizjūrām, seleriju, dzērvenes, pieneņu lapas, nātru dzenumus, griķu dīgstus un kurkumas saknīti. lai ko jūs neteiktu par tiem veģetāriešiem, esiet žēlīgi. kaut kas tur ir.

No visām teātru izrādēm, kuras cenšos skatīties ierakstos, vienīgā baudāmā (un tā, ka ne atrauties) ir JRT "Revidents" (šodien un rīt).
Nu var taču skatuves darbību nofilmēt aizraujoši, ja grib! Nezaudējot klātbūtnes efektu un svarīgākās tuvplānu grimases.

Vi: Fui, es neskatīšos, tur uz skatuves sīpolus cep. Un vispār, es pirms simt gadiem redzēju to Nacionālajā, briesmīgi garlaicīga luga.

intraverts ftw

Viena no lietām, kas visasāk ietekmē mani dēļ intravertās dabas, ka viss sanāk sliktāk, kad kāds cilvēks vēro, ko daru. No sērijas, neskaties uz mani, kad čurāju. Rokas no pakaļas man gluži neaug, bet spēju būt perfekti precīzs un mierīgs tikai darot savas lietas vienatnē. Līdz ko man piespēlē kādu palīgu vai ir lieta, kur vnk bez palīga nevar iztikt, tā uzreiz rodas diskomforts. Pārsvarā jau visu izdaru ok, bet ir daudz lielāks spiediens uz psihi, lai nefeilotu un vēl spētu pareizās sliedēs novadīt palīgus. Prosta nepatīk cilvēku klātbūtne ārpus neformāliem tusiņiem.
Vai vispār mēdz būt pētījumi, kas meklē kura organisma/smadzeņu/gēnu daļa atbild par šo socializācijas spēju/vēlmju diskrepanci starp indivīdiem. Gan jau sociāldarvnismam ir kas sakāms par tēmu. "Ja visi būtu ekstraverti, būtu pārāk daudz kašķa" Intraverti ir drošības matracis. Uzņem uz sevi visu to lažu, ko bliež ekstraverti un klusē, nedusmojas, negāž atpakaļ, bet sarecē to visu sevī, lai citiem nav jācieš. Baltie asins ķermenīši. (chekinh my white privilege nao)

nāciet, māsas, nāciet, brāļi, dziesmu kalnā ko-vidēt:

Atāls

https://variety.com/2020/music/news/bob-dylan-releases-17-minute-song-jfk-kennedy-assassination-murder-most-foul-1203546713/

Mana lielākā problēma ir hroniska neizgulēšanās, jo nespēju gulēt nepārtrauktā miegā ilgāk par 4-5 stundām pēc kurām pamostoties labākajā gadījumā spēju ar maziem atrāvieniem pasnauduļot atlikušo laiku līdz buģiļikam. Pie tam arī tajā pirmajā posmā nepārtraukti tieku bombardēts ar pārlieku kreatīviem un teju lucid sapņiem, kas pilnīgi nojāj smadzenes. Nekādas mentālas atpūtas. Ar visu to, ka pēdējā laikā hujāru iekšā melatonīnu pirms guļas. Gan jau ka alokogoļizms nepalīdz, bet šī pati problēma man ir arī periodos, ka neesmu lietojis ilgu laiku.
Kā, lai panāk miroņa miegu vismaz uz 8 stundām?

Vai tiešām ir fakts, ka Vācijas valsts uzlikusi pirmpirkuma tiesības dēļ čainavīrusa bankrotējošiem uzņēmumiem savā valstī, lai tos šie paši čainīzeri nepārpirktu? Slinkums tagad resērčot. Ja tā, tad laikam ir vēl cerība priekš sojpuikām. Jo patiesībā man galīgi neliekas nereālistiska un pārspīlēta teorija, ka ķīnieši speciāli izlaida to sūdu, lai nogremdētu savus konkurentus. Tā ir totalitāra valsts, kuras kolektīvisms un pilnīga pakļaušanās "orgāniem" jau nule kā gēnos iestatīta, tāpēc noziedot pāris simtmiljonu pilsētas, lai novērstu aizdomas būtu pilnīgi šīs ateistiskās megaģeržāvas morālajā kompasā ok. Zato kādi profiti. Imo visām Eiropas un commonwealth valstīm tagad vajag īpaši sekot līdzi šķībacaino aktivitātēm savos tirgos. Viņi jau tā bijuši aktīvi daudzus gadus, bet tagad až berzē rociņas no kaifa. Nebūtu nepamatoti pieņemt "rasistisku" lēmumu, kurš aizliedz ķīniešiem pirkt jebkādus assetus ārpus Ķīnas.
beware of

vakar saņēmu vēstuli. tu arī.
https://medium.com/@RossUlbricht/the-next-seven-4688c35a42e4

Mar. 27th, 2020

papagailis turpina likt mīksto uz soc. distancēšanos.

korōņa vietā