ar prieku pa(r) dzīvi - nesatikšanās

5. Okt 2009

22:58 - nesatikšanās

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

Es sēdēju Double Coffee, dzēru brokastu kafiju un kā allaž ņēmos ar savu gadžetu. Un tad pāris galdiņus tālāk apsēdās Viņš, puisis kā bilde, kā glezna, tāds, uz kuru paskatoties tev vienā mirklī aizbrauc jumts. Mēs saskatījāmies un viņš pasmaidīja, es atsmaidīju pretim. Taču tad viņš izvilka no somas, atvēra un pilnībā iegrima savā laptopā. Lai arī mans brokastu laiks jau bija cauri, pasūtīju vēl vienu kafiju, turpināju sēdēt un izlikties, ka esmu iegrimis aifonā, kaut arī īstenībā domāju tikai par Viņu. Pa brīžiem tomēr saskatījāmies un sasmaidījāmies, tomēr nevienam no mums nepietika drosmes uzsākt sarunu (pieņemot, ka arī viņam gribējās sarunu uzsākt). Pēc kādas stundas viņš norēķinājās par savu kafiju, aizvēra laptopu un aizgāja. Uz atvadām sasmaidījāmies, un viņš pat pateica 'čau'. Pēc brīža projām devos arī es. Nolādētā neizlēmība! No kā gan es baidos? No tā ka pasmiesies, paņirgāsies, ka iesitīs pa seju? Ja man patiktu meitenes, un tā būtu meitene, pieņemu, ka būtu palūdzis telefonu, uzaicinājis uz kino vai vīna glāzi vakariņās. Nu nekā, nāksies uz šo DC piestaigāt biežāk cerībā viņu atkal ieraudzīt.

Ko tu darītu šādā situācijā? Būtu drosmīgs kā lauva un dotos klāt savai simpātijai? Arī nobītos kā diegs un tik vien kā sasmaidītos?

Tags:
(4 raksta | ir doma)

Comments:

[User Picture]
From:[info]psiho_analitike
Date:6. Oktobris 2009 - 21:35
(Link)
zini.. es laikam arī nevarētu saņemties pieiet klāt, man būtu bail, ka atraidīs.. ka, ja nu tas bija vnk tāpat - draudzīgs smaids bez turpmākas intereses? zin kā.. cilvēki jau dažādi...bet vispār Tu esi drosmīgs, ka tiki tik tālu, lai sasmaidītos. es visticamāk vnk izliktos, ka viņu neredzu, bet slepus vērotu:)
(Reply to this)
[User Picture]
From:[info]f
Date:8. Oktobris 2009 - 14:29
(Link)
es tikai uzmanīgi šķielētu gar avīzes malu, kad būtu pilnībā pārliecināta, ka manas uzmanības objekts skatās citā virzienā.

ja saskrietos vēlreiz, tad jau gan smaidītu.

ja saskrietos trešo reizi... god knows.
(Reply to this)
[User Picture]
From:[info]citronmeetra
Date:20. Februāris 2010 - 10:14
(Link)
Nobītos kā diegs.
(Reply to this)
[User Picture]
From:[info]exiled
Date:5. Marts 2010 - 16:20
(Link)
puisim nevarētu pieiet (bail publiski izrādīt interesi),
ja tā būtu meitene, tad domāju, ka varētu..
(Reply to this)