About this Journal
Current Month
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Links:
update LAstrA kāds būs laiks? meness.lv
Aug. 28th, 2014 @ 09:33 pm (no subject)
About this Entry
Uzskatu rudeni par atklātu - viskijs ar kolu it is, vasarai tas ne visai piestāv, tad visādi aliņi, sidriņi, vīniņi dzerstās.

Btw, [info]str - bārgājiens rītvakar?
Aug. 25th, 2014 @ 07:54 am (no subject)
About this Entry
Kaut kādas sajūtas reizēm saslēdzas un uzmet augšā nospiedumus no bērnības. Piemēram, par to, kā pirms skolas mēdzām braukt uz Šauļiem iepirkt vajadzīgo skolai, attiecīgi man bija leišu klades un vienreiz pat leišu dienasgrāmata.
Šodien braucam uz Viļņu. Skola varēs sākties, ja būsim kaut ko nopirkuši Lietuvā :)))
Aug. 18th, 2014 @ 03:12 pm (no subject)
About this Entry
Cibiņi, kuri nav IT speciālisti (es zinu, ka te ir arī tādi :D) - palīdziet manai draudzenei pabeigt doktora darbu par datu drošību, aizpildiet divas anketas - viena par datora lietošanas paradumiem http://idre.github.io./#/

Otra - par augstāk minēto anketu, links būs pirmās beigās.

Paldies.
Aug. 14th, 2014 @ 06:48 pm (no subject)
About this Entry
Mīlīši, ja vēl neesat bijuši Stūra mājā izvietotajā ekspozīcijā - aizejiet gan! Tur izrādījās dikti maz no tā, ko es biju iedomājusies - ko gan varētu tur izvietot.
Labi, ka tā, labi, ka tā!

/p.s. Rēķinieties ar vismaz 4 stundām, ja gribas kārtīgi apskatīt, neskrienot.
Aug. 11th, 2014 @ 06:35 pm (no subject)
About this Entry
SunniC, kā jau pieklājas mazam bērnam, sāk ieviest mājās savu kārtību. Svaigākais hīts - sajaucis nakti ar dienu. Visu dienu laimīgi nogulējis, naktī grib jandalēties. Ap pieciem ar elegantu spērienu atsper vaļā mūsu guļamistabas durvis un priecīgs nāk seju laizīt un tusiņu pieprasīt.Ja izmet ārā un uzreiz netiek atpakaļ, smilkst un gaudo. 3 bērni nebija iemesls ieviest guļamistabai krampīti, suns piespiedīs :DDDD
Paiku arī bērnam lūdzu padodiet tikai mīksto, cietā negaršo. Mēs gan neesam vakarējie, jaucam cieto pie mīkstās un tad tā tiek izlopsēta mērkaķa ātrumā.
Bet citādi - aizburvīgs radījums, šarmē kaimiņus un draugus, bērnus un pieaugušos. Kad nekož un neskrāpē - piemīlīgais, jaukais zvērs :))
Jul. 30th, 2014 @ 09:33 am (no subject)
About this Entry
Dažu Cibiņu trendi postos man atgādināja šo bildīti:
... tālāk ... )
Savu grūtību un ciešanu heroizēšana jau nav nekas jauns, man liekas, tā ir tāda padomju domāšanas atlieka: "ak, cik man gāja briesmīgi, trīs gadus mīzu pret vēju salā un postā, kājiņas govs pļekā sildīju un zaļu kartupeli grauzu. I neko, par sakarīgu un pieredzējušu cilvēku esmu izaudzis.
Ko nu tā mūsdienu jaunatne, uz siltiem tualetes podiem sēdēdama, no dzīves var saprast!!" etc.

Un izrādās, nav jābūt vecam, lai būtu senils.
Nu jā, ir mums izaugusi paaudze, kura apzinātu vecumu piedzīvojusi brīvā un salīdzinoši pārtikušā gaisotnē, nu i ko viņiem tagad - ventilatorus tualetē iekārtot, lai dzīves grūtības pamēģinātu?

Ak jā, un vēl snobiskā vēlme izglābt pasauli - tie muļķa līdzcilvēki tak salasīsies un saklausīsies šitās no Reālās Dzīves Neko Nesaprotošo Jauniešu gudrības un aizies postā, vajag glābt, vajag karot pret vieglumu, nepieķeršanos, necīnīšanos. Doma, ka līdzcilvēki varētu domāt paši ar savu galvu, pieņemt paši savus lēmumus - netiek īpaši apspriesta. Sabiedrība ir stulba un mēs viņus izglābsim. Aha, sčas.

Nu re žultīti izgāzu, varu atkal iet pa saviem ezotēriskajiem ceļiem un taciņām, ļaudīm miglu acīs pūšot, tuftu lejot un čakras birstējot.
Jul. 9th, 2014 @ 09:32 pm (no subject)
About this Entry
[info]niigrie nemaz tik nīgri nav vis ;)
Jul. 6th, 2014 @ 11:51 pm (no subject)
About this Entry
Melanholiskais valsis, manuprāt, ir visskaistākā (nu vismaz viena no) melodija pasaulē.
Jul. 4th, 2014 @ 06:41 pm (no subject)
About this Entry
Pļauteni gudrs vīrietis palīdzēja iedarbināt, zāli appļāvu un pa ceļam paspēju vēl Kūmiņa slinkos tīteņus uztaisīt. Garšīgi gan!

Un tas viss, lai nebūtu vakar optimisma uzplūdos no skapja izrautās drēbes jakārto :DDDD
Jul. 4th, 2014 @ 01:58 pm (no subject)
About this Entry
Demit, es tāda visa no sevis apņēmīga sataisos beidzot nopļaut pagalmā zāli, kas lekni sazēlusi pēc lietus periodiem, bet pļautene atsakās ar mani sadarboties ;(((( es pat benzīnu šai ielēju, a šī - kukiš.
Jul. 4th, 2014 @ 11:05 am (no subject)
About this Entry
Droši vien jūlijā ēst Jaungada končas ir izlaidība, bet tāds kaifs, ka vēl sataupījušās :))))
Jun. 30th, 2014 @ 03:43 pm (no subject)
About this Entry
Šķiet, darba tirgus tomēr atdzīvojies. Par spīti tam, ka mans CV saprotamu iemeslu dēļ stāv neaktīvs portālos (un jau 5 gadus nemainīts), praktiski katru nedēļu saņemu vismaz vienu piedāvājumu doties strādāt kādam citam.
Jun. 25th, 2014 @ 02:25 pm (no subject)
About this Entry
Par pēcsvētku bardaku galvā lieliski liecina pašai sev uzdotais jautājums: "kas šodien ir par trešdienu?"
Jun. 23rd, 2014 @ 09:52 am (no subject)
About this Entry
Caur verandas logu un koku lapotni redzamās zilās debesis rada vasarīgu ilūziju. Vismaz tikmēr, kamēr tas logs ir ciet :///

zaļā ziema, ibio.
Jun. 17th, 2014 @ 04:16 pm (no subject)
About this Entry
Tuvākās nedēļas laika prognoze velk uz Polāro Mitreņu Triumfa Festivālu '14. Prieka no šašlika cepšanas lietū - nekāda. Apsveru domu Jāņos palikt mājās un skatīties kādas filmas vai seriālus vispārējās ēšanas un dzeršanas vietā.
Jun. 16th, 2014 @ 04:55 pm (no subject)
About this Entry
Apraudzīju [info]snorke viņas mītnes vietā. DebEšČīgi! :))))
Jun. 12th, 2014 @ 10:54 am (no subject)
About this Entry
Klusi un neviena nepamanīti aptecējuši 11 gadi šajā vietnē. Ceturtdaļa dzīves principā. Interesanti palasīt ierakstus no senseniem laikiem un saprast, ka ir lietas, kas ir ļoti mainījušās un ir tādas, kas nemainās (un varbūt nemainīsies arī).

Priekā!
Jun. 2nd, 2014 @ 04:08 pm (no subject)
About this Entry
Pirms diviem gadiem nopirkām pagalma kopšanai zāles pļaujmašīnu. Kaut kādu dīvainu apsvērumu dēļ līdz šim nebiju ar to pļāvusi, parasti to darīja citi. Šodien izmēģināju pati, tikai drusku vairāk kā minūte bija nepieciešama, lai saprastu, kā to iedarbināt un - tadāāāā - stundu parūcinājos pa pagalmu, izvēdināju galvu un daļu dusmu, process ļoti patika.
May. 29th, 2014 @ 11:13 am (no subject)
About this Entry
Polārās Mitrenes pamazām sāk plēst matus (atlikušos)
http://www.apollo.lv/zinas/ilgtermina-prognozes-vesta-par-karstu-vasaru-karstums-atsaksies-jau-driz/653931
May. 27th, 2014 @ 05:28 pm (no subject)
About this Entry
Pasaule mainās.
Šodien pēcpusdienā iegāju Swedbankas filiālē Āgenskalnā un TUR NEBIJA NEVIENA KLIENTA!!! Tikai viena vientuļa kontu operatore. Pec manis gan vēl daži ienāca, bet tas skats bija sirreāls. Labākajos laikos esmu tur sēdējusi rindā vairāk kā stundu pie 4 strādājošiem operatoriem.