About this Journal
Current Month
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Links:
update LAstrA kāds būs laiks? meness.lv
Apr. 16th, 2014 @ 11:47 am (no subject)
About this Entry
Dziļi sirdī es te katru dienu kaut ko ierakstu. IRL nesanāk, ja tā paskatās.

Toties šobrīd ļoti sevi mīlu. Man ir ieildzis romāns pašai ar sevi. ;) labāk vēlu nekā nekad. Pasaule uzreiz ir interesantāka, un daudzas jaunas dimensijas atklājas.
Mar. 23rd, 2014 @ 01:30 pm (no subject)
About this Entry
Bērni ir tie, kas piešķir laikam nepielūdzamību.

Sienāzim šodien 20.
Mar. 16th, 2014 @ 11:45 am (no subject)
About this Entry
Aha, tādas mēs esam.
http://www.adme.ru/vdohnovenie-919705/30-rzhuschih-sov-prosto-potomu-chto-mogut-650805/
Mar. 14th, 2014 @ 10:15 pm (no subject)
About this Entry
Pieaugušas meitenes bārgājienus sāk 17:00, beidz ap 21:00 un 22:00 ir gatavas krist gultiņā.
Mar. 9th, 2014 @ 08:35 pm (no subject)
About this Entry
Vata:39
Pitta:73
Kapha:57

Nekas gadu gaitā daudz nav mainījies ;)
Mar. 7th, 2014 @ 11:50 am (no subject)
About this Entry
Šorīt pirmajās brokastīs apēdu Ādažu Mārrutku čipšu* paku. Otrajās pieķēros Cigoriņu saldējumam. Now beat that! ;)))

*Ādažu čipši savā FB lapā pirms kāda mēneša man paskaidroja, ka šie čipši ir pārstāti (atkal!) ražot. Atradu dažas pakas piemājas mazveikaliņā.
Feb. 25th, 2014 @ 10:51 pm (no subject)
About this Entry
Brīžiem, kad ir vairāk brīva laika, paliek žēl tos, kuri tā arī neiemācās nošķirt objektīvo realitāti no subjektīvās.

Bet no otras puses, citējot klasiķus: katram savs, katram savs :))))
Feb. 24th, 2014 @ 02:57 pm (no subject)
About this Entry
Vakardienas pasēdēšana mani mudina uz domām par akkounta pārsaukšanu par "antonio". Vai varbūt ieviest beidzot otru kontu un to nosaukt slavenā itāļu psihoterapeita vārdā?
Feb. 21st, 2014 @ 03:01 pm (no subject)
About this Entry
Kas mums te trendos šobrīd ar brančiem? Svētdienas rītpusdienās varētu kaut kur centrā nīgri pasēdēt...
Ierosinājumi? Iebildes?

upd. Ak, nē, izrādās, ka pasākums varētu notikt no kādiem 15tiem. Kas jauks nīgrai pasēdēšanai ir pieejams svētdien pēcpusdienā?
Feb. 20th, 2014 @ 09:58 am (no subject)
About this Entry
Jaunākajā "Annas psiholoģijas" numurā ir interesants raksts par Pieaugušajiem Alkoholiķu Bērniem (PAB). Tur runāts par 13 PAB pazīmēm, bet pašas pazīmes tur nav. Pameklēju internetos.
Piemēram, te http://psihoterapeitespiezimes.blogspot.com/2010/12/pieaugusie-alkoholiku-berni.html

Nedomāju gan, ka to var norakstīt tikai uz alkoholiķiem - principā tās ir jebkuras atkarības un attīecīgi līdzatkarības ģimenē sekas.
Feb. 14th, 2014 @ 01:52 pm (no subject)
About this Entry
"Nezaudējiet laiku! Nekad, nekādos apstākļos nezaudējiet laiku.
Ja esat sastapis cilvēku un sapratis, ka tas ir jūsu – tveriet viņu, iekrampējieties viņā un neatlaidiet.
Ja saprotat, ka šis cilvēks nav jūsu, tad atlaidiet viņu un bēdziet.
Spļaujiet visam un visiem virsū. Esiet egoists šajā jautājumā.
Būt egoistam, saprotams, nenozīmē būt kretīnam, bet atcerieties, ka nevienu piespiedu kārtā nevar padarīt laimīgu. Un, ja liktenis jums pēkšņi lēmis būt kopā ne ar Savu cilvēku un šajā laikā esat sastapis Savu cilvēku, un esat pārliecināts, ka tas ir Jūsu – ejiet pie viņa.
Savu cilvēku jums neizdosies palaist garām, bet pazaudēt viņu ir viegli.
Otrs moments – ģimenes strīdi.
No katra strīda ir tikai divas izejas: šķiršanās un samierināšanās. Tikai divas, saprotiet! Nav izejas „pasēdēt, padusmoties” vai „nedēļu nesarunāties”.
Kad esat sastrīdējušies, pajautājiet sev: „Vai esmu gatavs šķirties ar šo cilvēku tā dēļ, ko esmu izdarījis?” Ja atbilde ir negatīva, tad ejiet un salabstiet. Uzreiz! Nevajag nevienu pārmācīt un sodīt.
Jūs pazaudēsiet laiku. Zaudētas stundas un dienas jūs vēlāk ļoti, ļoti nožēlosiet..
Pats svarīgākais – biežāk sakiet, ka mīlat viens otru! Tas nevar būt par daudz. Nesakiet to vienkārši tāpat, bet katru reizi, kad to gribas pateikt, sakiet.
Sveicu visus Mīlētāju svētkos!”

No http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/145056/aizkustinosakais-velejums-valentina-diena-ridzinieka-pardomas-dazas-dienas-pec-milotas-naves
Feb. 6th, 2014 @ 01:46 pm (no subject)
About this Entry
Nav mana diena. Vispirms aizgulējos un līdz ar to nepaspēju angļu valodas kursu mājas darbus izpildīt. Tad man nebija līdzi neviena (!!! parasti somā ir kādas 4) pildspalva. Tad tur, kur man teica, ka būs 5 minūtes jāgaida, gaidīju pusstundu. Un pēc tam vēl attapos, ka esmu tur aizmirsusi savu mapīti un nācās soļot atpakaļ. Un tas vēl nav viss... Atgriezusies mājās, konstatēju, ka atslēgas ir mājās. Un līdz ar to netieku ne mājā, ne birojā, kur bija sarunāts konsultācija. Labi, ka ar paziņu un varēju pārcelt uz rītdienu.
Var jau visu norakstīt uz Merkura virziena maiņu, bet vienā tik skaisti "fail" nebija gadījušies gadiem.
Protams, vienkārši šobrīd ir visa kā par daudz. Un šis ir veids, kā apstāties drusku. To arī daru, gaidot, kamēr mājās atgriezīsies jaunieši.
Feb. 2nd, 2014 @ 09:15 pm (no subject)
About this Entry
Tas, kas šodien darījās ar laika apstākļiem, ir joptvajumaķ, pizģec un es vēl esmu ļoti pieklājīga. Pie -4 grādiem līstošs lietus bija viena vienīga "izprieca" mājupceļā no Cēsu puses caur Vecāķiem uz Āgenskalnu. 2,5 stundas un biju mājās. Logu slotiņas nācās dauzīt ik pa brīdim un mašīnas purnelis bija apaudzis ar krietnu ledus kārtu. Tādu arī noliku garāžā - no priekšas ledusklucis, no aizmugures - sāls kārta.

Patiesības labad gan jāatzīst, ka šis nebija ekstrēmākais brauciens manā šoferēšanas vēsturē. Vismaz nevienu reizi negribējās kāpt ārā un iet ar kājām, kā tas bija Toreiz.
Feb. 1st, 2014 @ 04:39 pm (no subject)
About this Entry
Es esmu kāmītis...

/ no pritčas "Vīrieši mīl sievietes. Sievietes mīl bērnus. Bērni mīl kāmīšus. Tikai kāmīši nemīl nevienu."
Jan. 30th, 2014 @ 07:31 pm (no subject)
About this Entry
Pamazām topu par sievieti - šodien iepirku drēbes sliktā garastāvoklī. Nākošais līmenis būs, kad man tas tiešām sagādās prieku. Un par Īstu Sievieti sevi uzskatīšu tad, kad darīšu to uz vīrieša rēķina...
Jan. 24th, 2014 @ 11:11 am (no subject)
About this Entry
Zili stikli, zaļi ledi, vidū stinga dvēselīte
Jan. 23rd, 2014 @ 01:38 pm (no subject)
About this Entry
Kad Vēzi (mani) ar bērniem palaiž lielveikalā, tas nozīmē pilnus ratus ar ēdamām un neēdamām lietām un priekšmetiem. Kādas pāris dienas badu nemirsim. Pie jaaunajām cenām tāpat nevaru pierast - vairs neskatos un neorientējos latu cenās, bet ari eiro cenas neuztveru. Tāpat kā eiro daudzumu makā.
Jan. 16th, 2014 @ 04:55 pm (no subject)
About this Entry
Re, kā jau tas vienādiņ mēdz gadīties, ir divi varianti, kuriem katram piemīt kāds trūkums. Un tad pēkšņi no nezkurienes izlec trešais un ir "samoje to". Tā man šodien sanāca ar angļu valodas kursiem - aizgāju uz "intermediate" bezmaksas nodarbību grupā, kura mācās jau 2.5 mēnešus (no pieciem). Sajutos kā mājās, un saņēmu no pasniedzējas ieteikumu pieslēgties šai pašai grupai vai mērķēt uz vēl augstāku līmeni. Paldies, paldies, es palieku :) piedzīsim gramatiku šajā pašā līmenī, pirms dodamies augstak, tālāk, spēcīgāk. Kursu sākuma laiks - ļoti cilvēcīgs, plkst. 10:40, tas dod iespēju paaēstu pusdienas centrā ar tīkamiem ļaužiem, kā jau šodien to izmantoju divreiz.
Un tā no nākamās nedēļas līdz pat marta beigām otrdienās un ceturtdienās būšu centrā :) uz pusdienām :) /to whom it may concern
Jan. 14th, 2014 @ 10:47 pm (no subject)
About this Entry
Mani šodien atzina par viduvējību. Ja konkrētāk - par atbilstošu angļu valodas "Intermediate" līmenim. Tas iepriecināja. Kā cilvēkam, kurš skolā angļu valodu nekad nav mācījies, man pašai grūti sevi ieskaitīt kādā līmenī un es pati mērķēju uz "pre-intermediate".
Tagad tikai vajadzētu izdomāt, vai no februāra vidus būšu gatava divas reizes nedēļā 5 mēnešus agrā rīta stundā triekties uz centru un 9:00 sēdēt skolas solā. Tā nav bijis gadus 20...
Jan. 13th, 2014 @ 12:39 pm (no subject)
About this Entry
Ščas saņemšu visu savu vīrišķību un došos uz VID skaidrot, kāpēc viņi uzskata, ka manam SIA ir nodokļu parāds 1.34 Eiro (jeb 1 Ls) un kāpēc es EDS nevaru apskatīt sava SIA pārskatus.