VABOLES

Draugi

6.7.20 21:50 - [info]helvetica rakstīja iekš [info]par_velti

Boi ou boi, biedru sētā izmests artdeko spogulis ar tumbačku. Stāvoklis, protams, restaurējams, bet spogulis ir ok un koka detaļas arī diezgan normālas, nebūs jāceļ no pavisam mirušajiem. Tā kā ļaudis - kam zelta rokas un/vai restaurācijas bizniss, var tikt pie vēsturiskas štučkas!

Kopš photobuckets nedala bildes ar trešajām pusēm, es nemāku vairs te ielikt attēlus, bet, nu, ja nu kādam interesē, rakstiet savu e-pastu te komentos (var dzēst, man pienāk uz epastu), es nosūtīšu bildi, nu, vai arī pastāstiet, kā ievietot te bildi; kurš/-a grib braukt pakaļ - iedošu adresi.

6.7.20 00:21 - [info]inese_tk - jūlijs

tepat blakus, Jāņkalnā, brēc vairāki ausainās pūces bērni. atceros bērnībā redzējusi vasaras naktī pūci sēžam uz mājas skursteņa. varbūt tā bija šo pīkstētāju vecmāmiņa. vai vectēvs.
Vecajā parkā tvanīgi smaržo liepas un pirmo reizi šosezon nopeldējos aukstākajā šīs pilsētas ezerā. bet nebija auksti. tikai lietus lija.
karaliskās lilijas sāk ziedēt un tumsa nolaižas jau sajūtami ātrāk un biezāka.

4.7.20 17:52 - [info]zeme

Dopethrone.

4.7.20 02:31 - [info]inese_tk - jūlijs

katras dienas pierakstīšanas projektu esmu beigusi un ir pagājušas trīs dienas jaunā mēnesī - ievēroju, ka dienu pierakstīšanas projekts ir padarījis mani vērīgāku, uzmanīgāku un apzinātāku savās darbībās. es vairāk pievēršu uzmanību tam, ko es daru un, kā es par to jūtos un, kas katrā dienā ir kaut kādā ziņā ievērojams. jo sajūta, ka tad, kad sāc pierakstīt dienu, bet vispār neatceries, ko esi darījis ir nepatīkama. nepatīkama sajūta arī tad, ja pa visu dienu nav bijis nekā tāda, ko gribētu atcerēties. gan jau šis vērīgums nebūs uz ilgu laiku. bet, kamēr ir - forši.

šodien diezgan daudz vācu tējaugus - ir lavandu laiks un piparmētru un asinszāļu laiks un sākas arī vīgriežu laiks. satinu čupiņu ar dažādu augu kvēpeklīšiem, redzēs, kas no tā sanāks. visa māja mežonīgi smaržo no vīstošajiem un kalstošajiem augiem. pavēlu vakarā bijām jaukā pastaigā caur purvu un pilskalnu. mežā bija liela, silta, blīva un smaržīga mākoņa sajūta. lecot bez pieckapeikas pilnmēnesim, plika nopeldējos Klievja otrā krastā, kopā ar pīli un diviem viņas bērniem. liekas, ka daba vēl kavējas kalna galā, viss vēl šķiet tāds spožs un lekns un svaigs - augošs, nevis briestošs.

3.7.20 01:10 - [info]basta

Pēdējās divās dienās ar bērniem uzkāpu teju piecos Gauziņos.

3.7.20 02:25 - [info]rkktzd

Nošpikoju ideju no Ineses - īsi pierakstīju ko darīju katrā jūnija dienā:

1. Gandrīz visu dienu spēlēju un rakstīju mūzikas Rolandam. Atnāca maliņu trimmeris, vēl nezinu vai ir tā vērts. Vakarā pačubināju logus. Sāp mugura.

2. Nopirku sensora lukturi lievenim un pieliku - forši. Sadīloju dēļus saimniecības ēkas un lieveņa revitalizācijai. Ierakstīju ģitāru un samiksēju galveno tēmu Rolandam. Visu laiku sāp muguras lejas daļa, man bail iet skriet. Uztaisu jogas kompleksu sāpošai mugurai, it kā forši. Papļāvu zāli. Satepēju logu. Inese guļ gultā ar mēnešreizēm un cieš, es viņu apgādāju ar zemenēm un austiņām

3. Kkāda stulba diena. Gribēju pabeigt pļaut zāli, bet pļāvēja startera striķis vnk palika rokā. Pusi dienas pisos ar starteri, neko nepanācu, vai nu nemāku salikt (nēnu es patiešām nemāku) vai arī salūzis. Ļoti saskumu. Joprojām sāp mugura, padaru vēlreiz jogas kompleksu mugurai, it kā pat mazliet atlaiž sāpes. Ieliku gatavos logus un Inese tos nomazgāja - man liekas restaurēti koka logi ir ļoti kruti. Process gan lēns. Iecavnieka lineļļas krāsa ir ļoti forša.

4. Līst. Ļoti negribas neko darīt ārā. Piekritu piedalīties karantīnas simfonijā, to arī daru. Noskatījos "Most diabolical bank heist...kastur" Netflixā, palika baisi.

5. Pataisīju vēl karantīnas simfo, pataisīju Dekameronus podkāstam. Aizvedu Vilni pie ārsta. Drusku pazvanījos apkārt darba sakarā. Uzzināju kur varētu būt meistars starterim, bet viņš būšot tikai pirmdien. Par spīti starterim kkā iedarbinu pļaujekli un drusku papļauju. Sāp mugura. Tikmēr Inese taisa sērpiepi 1000 veidos. Vakarā ejam pastaigā pa pieNiedrāja mežiem.

6. Jau vairākas dienas ir kkāda globāla negribēšana. Padarīju muguras jogu. Pataisīju vēl karantīnu. Papļāvu zāli. Vakarā aizbraucām uz Bilsku pastaigāt. Pēc tam kkāda doķene par influenceriem

7. Pabeidzu Dekameronu! Alelūja! Lai slavēts tas kungs! Atnāca ārējais cietnis. Pēcpusdienā Rīga - mēģis, intervija Nabā un nakts tirgus un negaršīgas zemenes

8. Vakar paņēmu miķus no Olivera, šodien pārrakstu un pabeidzu pandēmijas simfoniju. Vakarā pastaiga uz Mācītājmuižu un Grotūzi.

9. Atkal Rīga, atkal intervija Nabā. Ierakstām Reini Rolandam. Savācu Ineses mammu un atpakaļ uz Smilču.

10. Atpakaļ Rīga - LV vs RU online uzbūve un 2 caurlaides visu dienu.

11. Pa dienu mēģis ar Arti un Sarmu. Atkal nekas nesanāk. Vakarā LV vs RU online izrāde, pēc tās sapulce un KVFR ballīte pilnā sastāvā

12. Pēc ballītes pa nakti uz Smilču. Visu dienu paģiras. Skatos EQ lietošanas tutoriāļus jūtūbā un izmēģinu praksē. Diezgan kruta.

13. Daru Rolandu. Pļauju zāli - pa nedēļu nenormāli izaugusi, šausmīgi piekūstu. Elektriķis pazudis. Atbrauc Mārcis ciemos, forša pastaiga.

14. Visu dienu apmācies. Pārrakstu Rolandu ar normāliem miķiem un ierakstu visu, kas vēl nav ierakstīts. Man liekas mans radošums apstājas kkur pie robežas ar šlāgeri - ir ļoti grūti izdomāt jestru, šlāgerīgu country.

15. No rīta zobārsts Upeslejās, pēc tam kkāds fancy Ineses zirgu treniņš Siguldā.

16. No rīta izeju paskriet. It kā mugura vairs nesāp. Ierunāju Oskara lomu Rolandam. Tēlot ir ļoti grūti. Čubinu logus. Papļauju zāli. Parādās kkāda alerģija.

17. Alerģija turpinās, ēdu Zyrtec kā maizi. Atved dēļus saimniecības ēkai. Elektriķis ierodas un paziņo, ka nevarēs neko darīt, jo beigta mugura. Lieku kopā Rolandu. Pačubinu logus. Extrīm hot laiks.

18. Kopš tā LVRU vairs nespēju pameditēt. Saprotu, ka visu laiku apakšā ir kkāda trauksme kopš tā Rīgas brauciena. Enivei šodien atkal Rīga un lielie Rolanda ieraksti - teicējs (Klāvs) un izvēļu/sludinājumu balss - (Ance) + vēl pāris epizodiskas lomas. Pa vidam parunājos ar Paulu - Sidraba Šķidrums ir jāsāk darīt tagad. Visu dienu rakstām Roļiku, līdz pat naktij. Esmu tukšs. zato bija smieklīgi.

19. Samontēju 12 Rolandus. Acis kubā. Minimāli pieskaros logiem. Citu neko nedaru. ā uzcepu pankūkas. Elektriķis tomēr darīs kopā ar savu draugu - vēl vienu elektriķi

20. Daru Rolandu. Padaru Šķidrumu. Drausmīgi blīva galva. Eju paskriet. Turpinu darīt. Aizbraucu uz Valmieru ierakstīt Staņu Roļikam.

21. Turpinu darīt Šķidrumu. Vnk nieslēdzas pastūzis - rūc bet neskan, liekas preamps beigts. Gribu monitorus. Aizbraucam uz Abula sidru ražotni. Baigi garšīgi. Vakarā apēdu sēnes. Diezgan saraustīts trips.

22. No rīta aizejam uz tirdziņu - kkāds sou sou. Uzlieku veco pastūzi. Daru Roļiku, daudz padaru. Drusku pačubinu logus. Pārrakastu savus Roļika tekstus.

23. Sastrīdamies. Ietepēju 1 logu, pārējiem pietrūkst tepes. Inese aizbrauc pie Līgām, es palieku (es gribēju palikt, nevis viņa apvainojās un aizgāja). Daru Šķidrumu. Beigās arī mazliet Roļiku, daudz padaru. Mans jāņuvakars - 2/3 markas un Produce Like A Pro sērijas, kurā Maikls Beinhorns analizē dziesmas, kuras ir producējis. Tiešām ļoti kruti! Mensona Mechanical Animals ir izcils albums, lai gan atrodas "aizliegto albumu" sarakstā.

24. Visu dienu Roļiks un Šķidrums, Roļiks daudz, šķidrums necik

25. Iepirkšanās visas dienas garumā. Iztērējam kaudzi naudas veikalā-noliktavā Depo un pārtikas veikalā-noliktavā Promo Cash & Carry. Cenšos sev iestāstīt, ka tie ir nevis tēriņi, bet ieguldījumi. Vakarā atbrauc Jānis Sni ierunāt Kārli Roļikam

26. Elektriķis sāk močīt - rok sētā kabeli. Ap 11 g.v. dēls viņam palīdz, dēlam besī rakt. Rileitoju. Daru visādus saimniecības sīkumus, kas sakrājušies, bet galvenokārt logus - ietepēju 2 gab. Beidzot visu saprotu par to kā un no kā būvēt dāvanu Inesei. Mašīnai motorā baiss troksnis, man bail. Ance parāda ko viņa dāvinās Inesei - esmu uz pakaļas. Sāk rasties sajūta, ka tā subtrauksme kas sākās ap LVRU laiku pamazām beidzas. Šķidrums ir kautkas jocīgs.

27. Padaru Šķidrumu, nav tā ka veldzējos ideju okeānā. Bet man ļoti patīk sintezatori. Mašīnas troksnis pieņemas spēkā, ir reāli bail. Dabūju materiālus un uzbūvēju šūpuļtīkla turētāju Inesei uz dzd. Ierakstām Inesi Roļikam

28. Drusku pieķeros Roļikam. Man nav ne jausmas kad tas beigsies. Vēl drusku apgreidoju Ineses dāvanu, noslīpēju un sāku beicēt. Elektriķis šiverē - abās saimniecības ēkās pārvilkti vadi un uzliktas rozetes - wow! Iemazsālu gurķus. Jaunais Dark, bet neko neatceros no iepriekšējiem un tagad visam klāt nāk vēl paralēla pasaule. Papļauju zāli. Aizbraucu pie Alda - mašīnas troksnis ir labojams, nekas traģisks, tikai eventuāli varot pārrīvēt ventilatora siksnu. Braucot mājās no peldes 40m no mājām pārplīst tā siksna.

29. Pļauju, beicēju, cepu sojšliku. Karoč gatavojos rītdienas ballei. Mašīna būs kūl, bet pāris dienas jāpagaida. Beidzot līst. Izmazgāju matus lietū.

30. Iedodu Inesītei ziedus dzimšanas dienā. Mēģinu hermetizēt tualetes bedres vāku. Atbrauc pirmais viesis Anna U - aizejam veikals, aizejam peldēt. Sagatavojam sojšliku cepšanai. Atbrauc pārējie viesi. Foršs sojšliks un daudz. Ballīte.

2.7.20 14:53 - [info]inese_tk - jūnijs

kā gadījās, kā ne, pierakstīju arī jūniju. jo, pasaulē nav nekā skaistāka par maiju, ja nu vienīgi jūnijs. un jūnijs ir mans dzimšanas dienas mēnesis. ja pierakstot maiju es vairāk centos koncentrēties uz lietām, kas foršas un tas bija tādā gratitude stilā, tad jūnijā vienkārši pierakstīju ikdienu, kāda nu viņa bija. kopumā interesants vingrinājums, bet diezgan arī apnika. bet jūnijs bija foršs. es labi pavadīju laiku.

jūnijs )

1.7.20 21:05 - [info]mazaa_zive rakstīja iekš [info]pajautaa - Laivošanas pieredze

Sveiki, gribam tā čilīgi(padsmit km dienā)palaivot 2 dienas ar gumijlaivām skaistā upē, bet ļoti slinki uz bagātīgā piedāvājuma pētīšanu, varbūt ir kāds pašu baudīts maršruts, nakšņošanas vietas, mājiņas, kempings utt.

1.7.20 20:11 - [info]presiite rakstīja iekš [info]pajautaa - datora upgrade

Darbam (cad utml) lietoju pirms ~7 gadiem komplektētu galda datoru ar šādiem parametriem: Asus B85M-E plate ar 4. paaudzes i5-4670 CPU @3.4GHz / 16gb ram / iebūvētā videokarte / ssd diski. Vai ir jēga domāt par tāda komplekta uzlabošanu? Ja jā, ko vajadzētu uzlabot?
Datora ātrums priekš manis kopumā ir ok, dažreiz gribētos nedaudz ātrāku.

1.7.20 17:45 - [info]kisswithafist rakstīja iekš [info]pajautaa - VPN?

Gribu izlikties par britu, lai varētu piekļūt visādam straumēšanas saturam. Es pareizi saprotu, man VPN vajag? Kādus iesakāt? Varu maksāt saprāta robežās (nu tur līdz 8 eu/mēn or so).

30.6.20 22:35 - [info]zivs rakstīja iekš [info]pajautaa - android stream app

Kāds apps derētu, lai fočējot vai filmējot, tas vienlaicīgi sūtītos prom uz citu nesēju (epastu, cloud, hoč telefona adresātu), lai fiksēto nevar izdzēst, iegūstot manu ierīci? Android
(saprotu, ka var fb vai whatsapp atvērt kontaktu un sākt ierakstīt, bet būtu labi kāda panikas poga uz ekrāna, ja jāiesaistās nejēdzībās, un vislabāk netraucējot nevienu no kontaktiem)

30.6.20 15:48 - [info]qgmr101 rakstīja iekš [info]pajautaa - USA karogs

kur var nopirkt USA karogu Rīgā vai pierīgā?
Tags:

29.6.20 08:13 - [info]samantta rakstīja iekš [info]pajautaa - Labs zobārsts Rīgā

Labrīt!

Vai kāds varētu ieteikt pēc pieredzes labu zobārstu Rīgā, lūdzu? Dzīvoju UK, taču esmu pamanījusies pa karantīnas laiku iedzīvoties vairākās zobu problēmās (jāplombē caurums, jātīra saknes kanāls jau sen tīrītam zobam un jāliek kronis utt.) Šeit šobrīd netieku pierakstā pie neviena zobārsta, tāpēc domāju vai doties mājās ir variants. Liels paldies.

28.6.20 11:53 - [info]aai rakstīja iekš [info]pajautaa - Veļļuka iegāde

Iespējams, ka šis ir kkas līdzīgs "iesakiet labu filmu" jautājumam, bet kkur jau ir jāsāk...
Ir vēlme beidzot iegādāties veļļuku, bet tas piedāvājums (gan modeļu, gan tirgotāju ziņā) ir tik plašs, ka grūti saprast, kur un kā labāk sākt.
Sliecos uz t.s. hibrīda velo iegādi (p., https://www.bikko.lv/hibridvelosipedi/) un gribētu saprast, kas ir tie pamatjautājumi, kas jāuzdod..
Pielietojums būtu gana standarta, kā man šķiet : pa pilsētu, uz darbu varbūt, kkur pa meža ceļiem/takām vai mazliet off-road.
Cik liela ir nozīme konkrētam zīmolam, cenas diapozonam (200 - 1200 ēras), par ko un kādām "fīčām" ir vērts piemaksāt?
Tirgotāja ziņā labprātāk atbalstītu kādu mazāku entuziastu bodi, pat ja tas ir 15%-20% dārgāk, un ideāli, ja vēl nodrošina pēcapkopi.

28.6.20 01:36 - [info]zeme - katru dienu brīvdiena.

Nāks miegs. Rīt uz Lībeku nē. Aizbraukšu nākošnedēļ. Daudz gadi nav būts tur.

28.6.20 01:39 - [info]rkktzd

kad mani visi būs pametuši, es droši vien lēnām nodzeršos un nonarkošos skatoties šādus viģikus par savām mīļākajā dziesmām. vnk ameeizing

26.6.20 14:11 - [info]tiga rakstīja iekš [info]pajautaa - Indukcijas virsma

Nevaru izvēlēties starp baltu un melnu indukcijas virsmu - vai kādam šeit ir balta? Kāda ir jūsu pieredze ar pleķiem uz tās un tīrīšanu? Vai pēc katras gatavošanas jātīra? Man pašai līdz šim bijusi tikai melna. Meklēju info gan krievu, gan angļu forumos, bet gribās arī no vietējiem kādu atsauksmi dzirdēt!

26.6.20 13:41 - [info]pichshsh rakstīja iekš [info]pajautaa - Renault atslēgu remonts

Hei.

Vai zināt, kur remontē Renault atslēgas (tās, kas vnk plāksnīte, un auto startējas ar pogu)? Cik esmu apzvanījis atslēgu servisus, nekur tās negrib ņemt pretī.
Tags:

26.6.20 10:30 - [info]brr rakstīja iekš [info]pajautaa - Mobilie kondicionieri

Varbūt kādam sanāk ikdienā lietot mobilos gaisa kondicionierus. Pie manis nonāca viens lietots, it kā strādā, arī dzesē, bet ja gaisa temperatūra ir virs 27, strādājot tas sakarst tik ļoti, ka pēc tam uzsilda telpu vēl vairāk nekā spēj atdzesēt.

Protams, logs ir aizvērts, gaisa izvads iet pa logu ārā (tur gan parasta folija gofra, jo oriģināla plastmasas bija pazudusi.

25.6.20 21:42 - [info]adele_varbut rakstīja iekš [info]pajautaa

Vai Maksimas tortes ir garšīgas? Izskatās simpātiskas, bet gribētos kādu atsauksmi.
Powered by Sviesta Ciba