pink_pony

Kadagas bunkurs ir nojaukts :(

Apr. 26th, 2014 | 01:23 pm
posted by: pink_pony

Fakti ir tādi ka Kadagas bunkurs ir nojaukts, jeb šobrīd gandrīz nojaukts. Nav ne jausmas kādēļ tas tieši tiek darīts un vispār tas nav svarīgi, tomēr šī ir viena no vietām, kur gadu laikā vienmēr ir bijis patīkami atgriezties. 


Tādēļ ka vienmēr tas ir bijis kopā ar daudziem no maniem labākajiem draugiem vai vienkārši lieliskiem paziņām. Ar cilvēkiem, kuri spēj izbaudīt veca, smirdīga un izdemolēta bunkura burvību līdzīgi kā es. Nekad neesmu bijis "īsts bradātājs", bet es esmu fantasts, kuram vienmēr ir interesējusi vēsture, tādēļ vienmēr ir bijis patīkami doties šādos izbraucienos. 

Nemaz jau nerunājot par brīvdabas lomuspēli S.U.X.2, ko aizvadījām Kadagas bunkura teritorijā un pašā bunkurā. Tā nevarēja sacensties ar pirmo spēli, taču šis notikums vienmer paliks atmiņā domājot par Kadagas bunkuru.(Pilsētiņa blakus vel nav nojaukta, bet tur jau ir darbojies buldozers un tas ir tikai laika jautājums.) Raksts par bunkuru, ar saiti uz daudziem bilžukiem:

 


pink_pony, aka aivvv

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


pink_pony

Cock rock

Mar. 4th, 2014 | 08:15 pm
posted by: pink_pony

That moment, kad tu atklāj foršu grupu, jo viņi ir uzrakstījuši dziesmu priekš porno:
Aguardente - Electrified

Shazam to neatpazīst, meklējot pēc vārdiem atradu tikai citu nabadziņu, kurš vēlējās uzzināt, kas tā par dziesmu. Man nācās reāli googlēt "Malice in lalaland soundtrack", lai to atrastu.

Reku tuvākais analogs websaitam, kāds viņiem ir. Viņu vienīgo albumu "Animus Colossus" man nācās dzīt rokā kaut kādā pilnīgi obscure pirātu saitā, jo Pirātu līcī tāda nav, bet vispār paklausīties var arī Grooveshark un šis tas, protams, mētājas arī youtube.

Btw, viņu žanriskā pašidentifikācija ir "Cock rock".

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


pink_pony

Nothing was your own except the few cubic centimetres inside your skull.

Jan. 6th, 2014 | 10:29 am
posted by: pink_pony

Šorīt slienoties uz darbu, mans mobilais priecīgi notificēja mani: "10 minutes to work; light traffic on Kr.Valdemāra street". Lieki piebilst, ka es neesmu viņam stāstījis, kur un kad strādāju - suka izanalizējis GPS datus.

"New content on XKCD.com 7 hours ago", nē es neesmu subscribojies RSS feedam - suka analizē arī traffiku un sazin ko vēl.

Kr4 nomainīju wallpaperi uz šo gādīgo skatienu.

Link | Leave a comment | Add to Memories


pink_pony

Mobilais internets izglābs grāmatas!

Dec. 16th, 2013 | 07:36 pm
posted by: pink_pony

Gāju pirkt ziemassvētku dāvanas ģimenei. Nopirku tieši nevienu, toties gauži netīšām iegādājos grāmatu pats priekš sevis.

Šķiet pirmo vairāk nekā gada laikā. Jāpateicas iespējai turpat pie plaukta palasīt atsauksmes un uzzināt, ka internets ir vairāk vai mazāk vienojies, ka Charlie Human's "Apocalypse Now Now" ir what Tarantino would have come up with, if he attempted to write Harry Potter.

Link | Leave a comment | Add to Memories


pink_pony

Un kā jums likās, kam tiks izmantots Oculus Rift?

Sep. 11th, 2013 | 07:38 pm
posted by: pink_pony

Yep... (NSFW)

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


pink_pony

"Aizkapa Balss" - Ērika Sarkanā stāsts. (2. daļa)

Sep. 2nd, 2013 | 06:02 pm
posted by: pink_pony

Brīdis kurā es izlēmu zaudēt atmiņas bija mirklis kad es iekšēji sev paziņoju - nu jau es spēlēju full time - SO BRING IT ON!!! Un radās ĒRIKS SARKANAIS... nu pēc vēl neliela brītiņa.

Esmu tikko izrāpies no upes - viss cauri slapjš. Dīvaina paskata kuprītis, kurš nosauc sevi par Igoru, saka, ka man jāapģērbjot mans mētelis un jādodoties uz torni, tur es esot atstājis svarīgu kasti paslēptu. Tiešām pēc pāris minūtēm atrodam torni, pilnīgi tukšs, tikai nedaudz vējš svilpo. Pāris minūtes un kastīte ir atrasta- kastē iekšā pretīgs jūras nezvēra gaļas gabals. Smird ka nu, tomēr Igors uzstāj un es nokožos pamatīgu gabalu un nomoku to savā kuņģī. SPRĀDZIENS SMADZENĒS!

Es esmu Ēriks Sarkanais. Pasaules jūru briesmīgākais pirāts, kurš vagojis ostas jau 400 gadus. Atrodos es jocīgā tornī, maģija šeit ir ļoti spēcīga. Taču tā nav naidīga - nav vērts tērēt laiku šeit. Mans krusta karš ir un būs efektīvs. Jādodas meklēt neticīgie. Soļoju cauri pasakainam mežam. Ļoti senas maģijas saknes - sen aizmirsti Dievi un dzīvība. Daudz dzīvības, kuru varēs upurēt Ļaunajam Austrumu Jūras Dievam.

Nonāku līdz pilsētai un man ir skaidrs, ka tieši šeit man jāveic cīņa pret neticīgajiem. Modušies vēl tikai daži sargi un es sāku ar parasto un atstrādāto Trojas zirga gājienu. Cilvēki ir loti mantkārīgi un pietam lieli muļķi. Viss, kas vajadzīgs, ir apsolīt viņiem labumus par brīvu un stāstīt pasakainus stāstus par svešam zemēm, kuras viņi nekad nav redzējuši. Stāstu sargiem, ka šajā pilsētā celšu ostu un būvēšu pirmo sauszemes kuģi. Ne mirkļa nevilcinoties ķeros klāt pie altāra būvēšanas. Sauszemes žurkas taču neko nejēdz no piestātnēm. Iestāstīt viņiem, ka tieši tā, un nekā citādi, jābūvē ostas, ir tik viegli kā divas vāveres apmīzt.

Darbs veicas lieliski - koksne ir izcili laba senā maģija, kas barojusi to saknes manam Dievam ļoti patiks. Sargiem es patiku - bieži aicina mani sapīpēt dūmu kociņus un labprāt klausās manos stāstos. Sāk mosties pārējā pilsēta un tagad jau sargi ir tie, kuri manā vietā piesedz manus mērķus. Nu ja jau sardze visu zina, tad arī pārējiem nav iebildumu. Rodas interesenti, kuri gribētu pievienoties manam ceļojumam. Stāstu viņiem, ka viss nav tik vienkārši celtniecība aizņems gadus 3 un par jūrnieku arī vēl ir jāpiedzimst... Klusībā pie sevis domāju: "O, jā! Drīz jūs dosieties ceļojumā pie Ļaunā Austrumu Jūras Dieva. ^_^ ".

Pilsēta ir pamodusies un karaspēks dodas savas darīšanās. Pamats altārim ir pabeigts, tas ir stabils un gana izturīgs. Cerams, ka uz tā līs neviena vien neticīgā asinis. Taču vēl atlikušas detaļas un tās ir ļoti, loti svarīgas. Sēžu pilsētas laukumā pie mūžīgas uguns kura tiek uzturēta šim pretīgajam vietējam Āmuru Dievam, un pat piemetu pa pagalei, kas izpelnās apmierinātus skatienus. Un lēnā gara loku metāla pentagrammu. Vietējie mietpilsoņi izskatās neapmierināti, taču kad tiek jautāts es atbildu, ka tas ir Ziemeļu Zvaigznes simbols un tāds nepieciešams katrai ostai. Protams, ka man notic. Kādi muļķi! Ziemeļu Zvaigznei ir septiņi stari... Uzstādu to un tālāk veidoju zīmi par godu sev. Tā saka 666, kas simbolizē sešsimt sešdesmit sešas jaunavas, kuras savā laikā ziedoju, lai varētu kļūt par pravieti. Tie tik bija laiki... Jautāts par šī simbola nozīmi es kļūstu vēl nekaunīgāks un paziņoju, ka tas simbolizē lielāko tirdzniecības floti pasaulē - sešsimt sešdesmit sešus kuģus. Katrs kuģa puika zina, ka šo floti simbolizē milzu zilais valis, pietam es tai nekad neļauju izaug lielākai par 300 kuģiem...

Uznāk snaudiens un es dodos gulēt. Pēc vairākām stundām miega mani pamodina sargu balsis. Priesteri ir sašūmējušies un karalis ir pavēlējis noraut manus cītīgi veidotos simbolus. Sargi to arī brutāli paveic. Sāku satraukties par savu misijas izdošanos. Izlemju par labu tiešai un spraigai darbībai - dodos vizītē pie Karaļa un prasu paskaidrojumus. Karalis ir īsts vīrs un zina ko vēlas. Vēlas lai viņa Dievs un priesteri būtu apmierināti, tādēļ arī licis aizvākt zīmes, kuras viņam nepatīk. Bet vel vairāk karalis vēlas naudu. Man izdodas viņu iekārdināt ar vīziju par ostu, bet norādu savas bažas, ka grūti strādāt, ja katrs sargs var nesodīts postīt tevis paveikto. Karalis man piekrīt, tomēr saka, ka zemi nevar dot, neesot es augstdzimis. "Tu esi Karalis vai nē?", es viņam jautāju. Viņš liek man nomesties ceļos, iesvēta bruņinieku kārtā un piešķir titulu - "Galvenais Pilsētas Celtnieks". Tāpat arī likumīgi paraksta dokumentu par īpašuma tiesībām. Es iekšēji gavilēju, taču saglabāju cienību un pateicos viņam. Dodu arī zvērestu, bet to neliek parakstīt ar asinīm - tātad nav īsts.

Pēc zemes iegūšanas savam Dievam es vairs daudz neuztraucos, lēnā garā pinu virvi, svilpoju un priecājos. Tās gala pievienoju āķi un uzstādu uz altāra. Atrodu mežā krūmu, pilnu ar augļiem, un iestādu pie altāra. Savācu arī stiprākās no pļavas zālītēm un nolieku uz altāra. Lēnā garā, pļāpājot ar pilsētniekiem, no zāles, satinu trīs Ķīniešu Degošās Bumbiņas un novietoju uz altāra. Atliek vien izlikt pentagrammu un teikt svētos vārdus, lai pirmais upuris pašrocīgi vēlētos doties pakārties uz altāra.

Svinīgi veicu rituālu, nometies uz ceļiem, noskaitu vārdus, aizdedzinu Ķīniešu Bumbiņas un paklanos aizskarot ar pieri zemi. Tagad tikai jāgaida rezultāti. Tomēr esmu novērtējis vietējo Dievu par zemu un vietējo Priesteri par stulbu. Priesteris sajūt ka kaut kas nav kartībā un ierodas ar sargiem. Man nav pat dunča, kur nu vēl zobena, nebiju vēl pievērsies šim jautājumam, jo paļāvos pilnībā tikai uz savu Dievu. sagrābju rokās ziedus un stājos pretī sargiem kliedzot, ka šī ir mana zeme. Ierodas pat karalis un neliek man uzbrukt taču viltīgais priesteris veic maģiju un izdzen no manis dzīvību. ESMU MIRIS!ĻAUNAIS AUSTRUMU JŪRAS DIEVS:
Es domāju ka Ēriks Sarkanais ir pazudis no zemes virsas, jau vairākus gadus nebiju viņu jutis un skumu. Bet pēkšņi es dzirdu viņa lūgšanas un redzu kā neģēlīgs ziemeļu dieva priesteris izdzēš no viņa dzīvību. Es esmu ārprātīgi nikns par to, ka nēesmu manījis savu pravieti ātrāk. Kurš gan viņu būtu meklējis uz sauszemes... Taču viss nav zaudēts , viņš panācis, ka man pieder zeme šajā jocīgajā vietā. Es uzsitu ar dūri pa galdu un viens no maniem zemūdens kareivjiem dodas sodīt mana pravieša slepkavas. Taču es zinu, ka mani spēki tur par vāju un viens kareivis vien parāda manu attieksmi. Tas ātri mirst. Bet nekas, viss nav vēl zaudēts...


Tā otrās daļas beigas, bet ne tuvu beigas Ērikam Sarkanajam. ^_^

blonde_pony

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


pink_pony

"Aizkapa Balss" - Ērika Sarkanā stāsts. (1. daļa)

Sep. 2nd, 2013 | 12:52 pm
posted by: pink_pony

Vispār esmu ļoti slinks uz larpu atsauksmju rakstīšanu, bet šodien ir iedvesma. Negribēju braukt uz larpu, jo biju piekusis no actiona pārējā dzīvē, kā arī nepārāk patika larpa uzbūve. Īsos vārdos par larpa uzbūvi varētu teikt šādi - larpā varēja izdarīt jebko, ja vien gana iepatikās GM. :) Bet apsolīts bija, uz komandas sapulci iets bija, nācās vien braukt, lai nepiekāstu parējos un nebrucinātu komandas garu.

Spēles organizācija man patika viss bija pieņemami vai pat labāk nekā cerēts, tādēļ stāstīšu tikai to ko redzēja mans tēls. Skatījums ir pēcspēles un daudzas jau izspēletas lietas tapa tikai procesā, bet šādi stāsts izklausās labāk.


Yoda zināja, ka viņš ir zombijs,(undead/litch). Tas bija lielākoties viss ko viņš zināja. Viņš zināja, kurš ir viņa saimnieks un viņam patika gulēt. Kad tika atrasts milzīgais maģiskais tornis Yoda iegāja tajā, piekāva suni, kurš sargāja durvis, un likās uz auss. Nebija vēl Yoda īsti acis pievēris, kad pēkšņi viņš sāka degt zilās liesmās. Aurodams un skaļi bļaudams Yoda izskrēja no torņa un apdzisa. Smags apdegums bija palicis uz labā dibenvaiga. Yoda pasūdzējās saimniekam un tas atsūtīja savu raganu Raini, lai mani apārstē. Ziede uz mana dibengala bija ļoti spēcīga un ātri palīdzēja ...un padarīja manu dibenu slapju. Nez kādēļ visi, kuri skatījās traki smējās, arī man uznāca traka smieklu lēkme. Acīmredzot blakusefekts spēcīgajai ziedes maģijai.

Tornis man nepatika un es tam neuzticējos. Sāku gatavot atkāpšanās ceļu. Taisīju vietu teleportācijas rituālam, lai es ar saimnieku varētu veiksmīgi izkļūt no torņa. Šajā laikā galvenajam ličam un raganai kura mani ārstēja bija aizgājis ciet un viņi izlēma atdzīvināt suni, kurš nelaida mūs ārā un kuru vienreiz jau nositām. Darbības jēgu es neizpratu, bet nav arī mana darīšana. Līdz mans saimnieks pasauca mani piedalīties. Jēgu neredzēju, bet ko liek, tas jādara, un pievienojos rituāla aplim . Pēc maza brīža galvenais ličs iestūma mani aplī un pārgrieza rīkli. MIRIS!!!

Pēc vairākām stundām pamodos meža. Atgriezos tornī, kur visi jau gulēja, un tikai vējš vilka caur visiem logiem un svilpoja kā piedzēries. (XD) Miegs nenāca un es lēnā garā turpināju taisīt teleportācijas rituālu. Pirmā kārta - no skujām izklātais paklājs - bija gatava pret saullēktu. Vēl minūtes 30 nekustējos ārpus torņa, jo vējš joprojām izklausījās jocīgs un apdzēries. Kad tas norima devos pēc pēdējās sastāvdaļas teleportācijas rituālam. Trīs reiz velna ducis mirušu koka lapu no aizkapa pasaules, viss kas man bija vajadzīgs, lai pabeigtu.

Devos līdz vietai mežā, kurā bija jūtama ļoti spēcīga aizkapa pasaules elpa. Sagatavoju visu, lai varētu izsaukt aizkapa vēstnesi. Izliku pentagrammu, tās vidū uzkurināju nelielu uguntiņu un noziedoju tai salasītās zīles, sēnes un gliemežus. Lai viss sanāktu droši pievienoju vēl savas sirds asinis. Aizkapa garu ilgi gaidīt nenācās un tā prasīja ko vēlos. Es izteicu savu vēlmi, taču laikam zvaigznes un galīgi nepareizais vējš bija pie vainas un man neveicās. Aizkapa pārstāve paziņoja, ka tikai ar vampīru vēlīgu ziņu varot runāt tālāk un apspriest šādus darījumus. Apmeklēju vampīrus, bet neko citu kā vien dīvainā vēja atstāto smaržu viņu apmetnē neatradu. Galvu nokāris devos atpakaļ. Un tūliņ jau nācās atgriezties lai demolētu senu svētvietu netālu no vampīru apmetnes un nolauztu akmens gigantam roku. Tas bija kā divas vāveres apmīzt un pat nest nebija īpaši smagi. ATKAL NEKĀ!!!

Dabūju jaunu uzdevumu, bija jādodas zem vientuļa ozola meklēt kāda mistiska persona Ikors. Sacīts darīts, atradu ozolu un gaidīju Ikoru. Kamēr es viņu gaidīju saplūcu pļavas puķes, lai to sveiktu. Ikors pēc brīža uzradās. Izrādījās ka viņu tomēr sauc Igors un ka puķes viņam galīgi nepatīk. Taču viņš zināja stāstīt, ka jāmeklē VĒLVIENS OZOLS(o_0). Tas augot upes malā un tur esot jābūt kapa vietai, kura man esot jāatrok. Nobrīnījos par to ka aizkapa sūtņi vēlas apgānīt kapus, un gandrīz jau gribēju to s sūtīt atpakaļ pie Velna, no kura tie radušies, taču paveiktais bija jau gana daudz un padoties negribējās. Nospļāvos un devos uzdevumā.

Šis bija jau krietni grūtāk nostaigāju diezgan pamatīgu gabalu. Pa ceļam atradu maģisku akaci un nolēmu pie tā vēlāk atgriezties. Atradu vajadzīgo koku, bet kapus uzreiz nespēju atrast. Tam netālu atradās veca ieeja rūķu raktuvēs taču tā smirdēja kā āpša piegānīta un es biju diezgan pārliecināts - nebūs īsta. Atcerējos arī, ka saimniekam torni bija lāpsta - devos pie tās un vēlreiz pārbaudīju informāciju. Atradu kapu, uz tā bija dzeltenas dzintara krelles. Pievācu tās un izraku jocīgu kastīti. Aizkapa balss sūtni lika kastīti atvērt. Tajā bija iepuvis jūras radījuma gaļas gabals. Nācās nokosties un daļu notiesāt. Tikai tad es sapratu cik ļoti zvaigznes nav manā pusē! Es atguvu visas atmiņas, par to kāds neicīgs un parasts cilvēks es reiz biju, pirms atklāju patieso dzīves prieku būt zombijam. Vienīgais labums beidzot saņēmu trīs velna dučus mirušo lapu savai teleportācijas burvestībai.

Paaicināju Igoru līdzi sakot, ka man vajag viņa palīdzību. Pabeidzu teleporta rituālu un tagad man bija strādājošs teleports iekša un āra tornī uz 39 reizēm. Igors bija stāstījis, ka peldoties tuvējā upē varot zaudēt atmiņu. Lūdzu, lai viņš parāda kur ir upe. Ienīdu savas pagātnes atmiņas un gribēju tikt no tām vaļā. Iebridu upe aizvēru acis un iegremdējos tajā. YODA BEIDZA EKSISTĒT!!!
Turpinājums nākamajā postā, jau tā ir garš...

blonde_pony

Link | Leave a comment | Add to Memories


pink_pony

(no subject)

Aug. 30th, 2013 | 11:39 am
posted by: pink_pony

Pabasktīju savus skype kontaktus ar jautājumu:
Vai ir kāda dziesma, kas raksturo šo aizvadito vasaru, un ja ir, tad kāda?


Iegūtās dziesmas bija ļoti dažādas:

1.James - Sit Down
http://www.youtube.com/watch?v=Ew7Zkkucos8

2.Rolling Stones - Brown Sugar
http://www.youtube.com/watch?v=3B0Y3LUqr1Q

3.Avicii - Wake Me Up (reiz 2)
http://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI

4.Волга Волга- знаешь ли ты
http://www.youtube.com/watch?v=iqaHynqFSOQ

5.Pete and the Pirates - Half Moon Street
http://www.youtube.com/watch?v=yhjaeeUpPAE

6.Elvis Presley - Heartbreak Hotel
http://www.youtube.com/watch?v=PotB76gi2_4

7.Metric - Artificial Nocturne (Love Thy Brother Remix)
http://www.youtube.com/watch?v=uh8je66B-JA

8.OneRepublic - Counting Stars (reiz 2)
http://www.youtube.com/watch?v=hT_nvWreIhg

9.Lana Del Rey - Summertime Sadness
http://www.youtube.com/watch?v=nVjsGKrE6E8

10.Swedish House Mafia - Don't You Worry Child ft. John Martin
http://www.youtube.com/watch?v=1y6smkh6c-0

11.Sindra - One moment in time
http://www.draugiem.lv/music/rq/get.php?task=large_player&type=artist&objectid=10060853

12.Burned In Blizzard - Motors
http://www.youtube.com/watch?v=iN3gKstL-B4

13.Gorillaz - 19-2000
http://www.youtube.com/watch?v=4IUjtHf76wM

14.Queen - The Show Must Go On
http://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU

15.Pryapisme - Un druide est giboyeux lorsqu'il se prend pour un neutrino (2013, Apathia Records)
http://www.youtube.com/watch?v=Rim-m4Wtcqo

16. I LIKE TRAINS (asdfmovie song)
http://www.youtube.com/watch?v=hHkKJfcBXcw

17.INEXUS FT. KLISM - REVELATIONS
http://www.youtube.com/watch?v=T7gr5Vp5Nro

18.Black Stone Cherry - White Trash Millionaire
http://www.youtube.com/watch?v=lSEovw5-bbU

19.Icona Pop - I Love It
http://www.youtube.com/watch?v=UxxajLWwzqY

20.Sunlounger - White Sand
http://www.youtube.com/watch?v=Vtnkp8vSGSE

21.alt-J (∆) Breezeblocks
http://www.youtube.com/watch?v=rVeMiVU77wo

22.Bon Jovi - Summertime
http://www.youtube.com/watch?v=cFICeIWSOSY

23.Lily Allen - Back To The Start
http://www.youtube.com/watch?v=5DuVt1k8bdM


Man pašam visu vasaru un jau pat vēl pirms tās: ICONA POP - "I LOVE IT"
http://www.youtube.com/watch?v=UxxajLWwzqY

blonde_pony

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


pink_pony

Izpalīdzi ar grabažām.

Jul. 4th, 2013 | 10:34 am
posted by: pink_pony

Jau trešo vasaru dodos strādāt bērnu nometnēs, ar tēmu burvju skola, jeb Harijs Poters. Esmu audzinātājs un mans uzdevums ir izklaidēt bērnus visu nedēļu tā, lai viņi būtu apmierināti un vēlētos atgriezties arī nākamajā gadā.

Man labi sanāk būt par audzinātaju, jeb profesoru, iespējams, arī tādeļ, ka pats bērnibā tādas nevarēju apmeklēt. Un es cenšos strādāt ar maksimālu atdevi. Mums nometnēs ir ļoti daudz lielisku rekvizītu un aprīkojuma, kas bērniem ļauj iejusties attiecīgajā gaisotnē. Bet izteikti trūkst tērpu, kas derētu vīriešu kārtas audzinātājiem, jo mūsu vienmēr ir mazakums. Protams profesors vienā mierāvar būt šortos un t-kreklā, taču apmetnis un simboliem izrakstita veste, kimono vai indiešu tērps dod pavisam citu sajūtu.

Katru gadu aicinu savus draugus un paziņas izpalīdzēt man ar savu garderobi, kas man varētu noderēt sādā nometnē. Tas galvenokārt ir aicinājums brīvdabas lomuspēļu spēlētajiem, bet arī cilvekiem bez divainiem hobijiem mēdz mājās mētāties kaudzēm lielisku tērpu, masku, apavu, parūku vai atribūtu, ko es varu izmantot nometnēs.

Ja jums mājās ir kāds, vai pat vairāki, tērpi ko būtu gatavi aizdot, lūdzu dodiet man ziņu. Man der arī sieviešu apģērbi, jo vairums manas kolēģes ir sieviešu kārtas pārstāves.

Mans Skype - aibijs.
Mans nummurs - 26644682.

Sovakar(04.07.2013.) mani var satikt "Follklubs Ala" no 20:15.
Piektdien(05.07.2013.) esmu darbā interneta kafejnīcā "Planēta", Vaļņu iela 41. pirmais stāvs. Visu cauru diennakti.
Sestdien un svētdien vairākas reizes būšu sastopams Rīgas centrā.
Rakstiet vai zvaniet un iespējams es varu aizbraukt savākt mantas no jums, vai nosūtīt kādu savu vergu. :)
Tāpat arī pēc nedēļas man joprojām noderēs jebkas neierobežotā daudzumā.


Jau iepriekš pateicos
pink_pony aka aivvv aka Aivars Bondars aka prof. Finčs

Link | Leave a comment {3} | Add to Memories


pink_pony

Es esmu neapzinīgs pilsonis

May. 27th, 2013 | 12:08 pm
posted by: pink_pony

Konstatēju (precīzāk - bankas darbiniece konstatēja), ka manai pasei kaut kad janvārī beidzies termiņš. Aizvelkos uz PLMP un tur man sāk braukt augumā, ka par to pienākoties protokols un vispār psc šitā dzīvot bez pases. Augstsirdīgi nolēma mani palaist ar brīdinājumu, kas gan raisīja vien nīgru smīnu - solītais 10Ls sods izklausītos briesmīgāk, ja par pašu pasi nebūtu jāmaksā 20Ls.

Bļe, nahuj man jāatceras, kad tā sūda pase jāmaina? OCTA pārdevēji nepagurdami sūta e-pastus un īsziņas, lai tik es neaizmirstu viņiem iepiķot, a PMLP viss pofig. Balsošu par to partiju, kura ieviesīs konkurējošo pasu izdošanas iestādi, lai kādu nebūt servisu nodrošinātu, nevis protokolus vicinātu. Oh wait! Es takš nebalsošu, jo, lai dabūtu pasi šonedēļ man būtu vēl 20Ls jāpiemaksā. A partiju piedāvājumus palasot skaidrs, ka saprātīgāks ieguldījums dvatcāram ir akrs zemes uz Marsa.

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


pink_pony

Domājot par muļķīgām filmām...

Apr. 24th, 2013 | 07:31 pm
posted by: pink_pony

"The Perks of Being a Wallflower" http://www.imdb.com/title/tt1659337/?ref_=sr_1 .

Nodēvēta par romantisku drāmu. Kas tā noteikti nav, jo tā ir romantiska tīņu komēdija ar pāris aizkustinošiem absolūtu nevajadzīgiem momentiem. Kuri, iespējams, filmā atrodas, lai paskaidrotu, ka galvenais čalis ir kautrīgs un kluss, jo redz bērnībā ir šo to paguvis pārdzīvot. Tas ir absolūti nevajadzīgi, jo ļoti daudzi cilvēki ir kautrīgi un klusi bez nekāda īpaša iemesla.

Tā kā galvenā sieviešu lomas atveidotāja ir Hermione Greindžere(aka Emma Vatsone), tad filmas darbības laiks ir viens gads Cūkkārpā. :D :D :D Jebšu viens mācību gads skolā, kas pilnībā izmaina galveno varoni un viņš kļūst "normāls" - ne kautrīgs un kluss.

Tas arī pāris vārdos viss par filmu kura kopumā ir garlaicīga, jo stāsta par visparastākajiem skolniekiem/cilvēkiem un to kā draugi izmaina viens otru.

Filmas nosaukums ir pati lielākā kaka. Filmas mums pastāsta par visiem "perkiem" esot "tapetei". There are NONE!!! Visa filmas darbība atkal un atkal ir ap un par to kā galvenais varonis nāk āra no sava skapja, kurā paldies dievam nekas nav paslēpts. Tas ir ticis otrā plāna vīriešu kārtas varonim un pat pediņi filmā ir parasti un garlaicīgi.

Par ko tad es īsti gribēju uzrakstīt... Twitterī paziņoju, ka filma principā domāta pusaudžiem, bet piedomājot iesaku to visiem kuriem ir vai šķiet ka ir, maz draugu. Aicinu visus jūs ar dziļajām dvēselēm, lauztajām sirdīm, ,īpašajiem standartiem, augstajiem morāles kritērijiem un BEZ DRAUGIEM, vienkārši saņemties un būt parastiem. Atradīsiet gan draugus, gan sirdsmieru, gan mokša paliksiet laimīgāki. Cilvēki gandrīz vienmēr labprāt pieņem savā lokā visus kuri ir vienkārši. Nemeiģina izcelties, izlikties krutāki, "būt labāki" vai pārāk alternatīvi. Skolā visam ir nianses, bet pieaugušo dzīve daudzas no tām aizvāc.

Man rakstot vienmēr ir grūtāk izvērst savu domu. Es noteikti nedomāju "esiet nekas" vai "kļūstiet pelēki". Es domāju ejiet un dariet kopā ar citiem to ko viņi dara. Teiksim visi darba kolēģi jūsmo par savu mazo florbola komandu. Vai tiešām jums jāizsaka viedoklis, ka "florbols ir sūds"? Nav taču grūti ļaut viņiem par to runāt un izrādīt minimālu interesi, tik daudz, lai viņi paši spētu turpināt sarunu. Ticiet man tiksiet uzaicināti noskatīties neticami garlaicīgu finālspēli pēc kuras būs lieliska pasēdēšana pirtī. :)

Liela daļa komunikācijas notiek ap dažiem tā saucamajiem līderiem. Filmā tas lieliski ir parādīts. Viņi arī tur kopā kompānijas, un tieši viņi bieži vien ir lieliski draugi klusajiem un kautrīgajiem. Vajag taču lai kāds sajūsminās kopā ar tevi par tavām idejām un par tavu paveikto. Izklausās ciniski, bet, pie velna, kas tad ir mērķis? Nebūt vientuļam. Un atbilde ir pavisam vienkārša - esiet parasti, normāli, vienkārši un visticamāk jums būs gana draugu un būsiet gana laimīgi.


blonde_pony

ps. tikai, dievs pasargi, neiedomājaties, ka es sevi šajā filmā personificēju ar galveno varoni. o_0 Es esmu Hhermione. XD

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


pink_pony

Viss notiek.

Mar. 31st, 2013 | 02:31 pm
posted by: pink_pony

Tāds garāks twittera ieraksts par iešau uz poda:

Pēdējo 7 dienu laikā(no sestdienas līdz sestdienai) esmu pabijis 5 dažāda kalibra un jaudas pasākumos. Esmu nostrādājis 3 mainņas interneta kafejnīca un 3 kravas dienas puķu bāzē. Esmu šajā laikā juties relatīvi labi izgulējies, ko es nekautrējos darīt arī apmeklētajos pasākumos. Esmu bijis tīri labi paēdis, gan baudot Blondā Klāva patīkamos ēdienus, gan "žarījot" cīsiņus, gan ēdot randoma ēstuvēs. Izdzertas 4 pļaukas, kas šobrīd labi padodas. Ievērotas Zaļās ceturtdienas tradīcijas, pietam kopš pagājušās ne reizi nebiju saskāries ar burundukiem. Esmu izlēmis izlaist jau trešo Ģeoralliju pēc kārtas, dažādu saprātīgu iemeslu dēļ. Iespējasm man vajadzētu justies vecam or somethin, bet Ģeorallijs nekur nepazudīs. Gaidu atpakal Inksu un Bafiju un pavasari. XD

Kautkā tā. :)

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


pink_pony

Kam nu tur vajadzēja to atgādinājumu...

Mar. 13th, 2013 | 01:26 pm
posted by: pink_pony

http://www.bilesuparadize.lv/events/event/25201

Link | Leave a comment | Add to Memories


pink_pony

(no subject)

Mar. 1st, 2013 | 09:05 am
posted by: pink_pony

Sen neesmu rakstījis... Vispār jau nekad neesmu rakstījis šeit nopietni. Man tas vienkārši īpaši nepadodas. Bet šorīt man ir milzīgs emociju uzplūdums.

Es dievinu stāstus, literatūru, seriālus, filmas un to kā es pats priekš sevis to izjūtu. Mirklis kad es personificējos ar

Bļje un šādā iedvesmas brīdī nokrīt brillēm kājiņa - MUHAHAHHAHAHA!

Līdz citai reizei. :)

blonde_pony

Link | Leave a comment {2} | Add to Memories


pink_pony

Vārdadienas plāni...

Jan. 29th, 2013 | 09:43 am
posted by: pink_pony

Jau labu brīdi domāju, ka beidzot laiks paņemt pirti un atzīmēt kā nākās, taču ņēmu un pārdomāju. Nevaru atļauties, gan jau nākamgad.

Taču sovakar es būšu mājas un niekošos ar cepeškrāsni, meiģinot izveidot kādus saldumus. Visi laipni gaidīti.

Tāpat arī rītvakar(aka trešdien) būšu "Alā" un kaparasti priecāšos par cilvēkiem, kuri atnāks.

Tāpat arī nesūdzos par virtuāliem apsveikumiem, un milzīgs paldies visiem, kuri mani apsveikuši un vēl pagūs to izdarīt.blonde_pony aka aivvv

Link | Leave a comment {4} | Add to Memories


pink_pony

Living life on the edge

Dec. 5th, 2012 | 09:02 pm
posted by: pink_pony

Iztīrīju virtuves izlietnes noteku no tās nešķīstās substances, kas tur bija krājusies pēdējos trīs gadus un sarūgtināti konstatēju, ka vairs nespēju to salikt kopā. Procesa gaitā atausa atmiņā, ka tā draņķa noteka jau pirmajā piegājienā tika sastiprināta ar līdzīgām devām melnās maģijas un nepamatota optimisma.

Jaunais setaps pamanās būt reizē stabilāks un vēl vairāk uz optimismu bāzēts - viena vertikālā savienojuma vietā ir vienkārši tievāka truba no augšas iemaukta resnākā tā ka pāris centimetri pārklājas.

#YOLO

Link | Leave a comment {1} | Add to Memories


pink_pony

50 shades of dick

Oct. 30th, 2012 | 10:24 am
posted by: pink_pony

Noskatījāmies beidzot pēdējo Spidermanu. Ja nu kāds vēl to nav izdarījis, be warned - here be spoilers.

Pārsvarā tas ir patups comic-flick tā sūdīgākajā nozīmē. Vistrulākās klišejas, plot holes un Wile E. Koyote fizika (kas nav tas pats, kas vienkārši fantastika) all over the place, bet ne par to es gribu parantot.

Es rakstu šo postu, lai pateiktu visiem, ka Pīters Pārkers ir drausmākais pimpis, kādu es jebkad esmu redzējis filmā (vai jebkur citur). Tas tiek nepārprotami establishots jau no sākuma un tad visas filmas garumā ik pa brīdim viņa pimpīgumam tiek piešķirta kāda pilnīgi jauna un negaidīta šķautne.

Sākās maigi - Pīters vizinās pa skolu uz skrituļdēļa, because he's giving so little fucks; Pīters nozog citam čalim identitāti un viegli pasmīn, kad īsto čali apsardze izmisīgu kliedzienu pavadībā izmet pa durvīm, iespējams, sagraujot viņa karjeru. Tad Pīters dabū superspējas un akmansdievs cik ļoti viņam tādas nepienācās. Tiklīdz viņš ir puslīdz ielauzījies spidermanstuffā, tā izmanto savu unfair advantage, lai tā kārtīgi izņirgātos par klasesbiedru, kurš pirms šīs ainas bija kind of bullijs, bet pēc tās, salīdzinājumā ar Pīteru, vienkārši eņģelītis. Pīteram, redziet, nepiemīt ne grama asprātības vai izdomas - viņš savu bullijošanu veic straightforwardly abusojot to, ka viņam ir superspējas un citiem nav. Vēl šīs savas izpaušanās laikā, Pīters pabojā skolas īpašumu (kas ir zināma trenda aizsākums).

Pītera attieksme pret viņa paša ģimeni arī ir skaista - viņam bija vajadzīga visa filma, lai nopirktu vienu nelaimīgu olu kasti, ko viņam palūdza jau pašā sākumā. Pārsvarā viņš vienkārš slaidi spļauj uz savas tantes rūpēm un tēvoci Benu vienā brīdī vienkārši nodirš par neko un aizejot izšķaida mājas durvju stiklu, jo tā pieklājas angsty superpowered tīneidžerim (tieši tā aina, protams, setupo Bena nāvi).

Tad Pīters pievēršas vidžilantismam, piemērojot cruel and unusual punishments sīkiem zaglēniem, kurus izvēlas pēc principa "tāda pati pričene kā tēvoča Bena slepkavam". Vienkārši sašņorēt zaglēnus viņam ir par maz, vispirms vajag viņus homoerotiskā bdsm stilā paspīdzināt (es nepatinu atpakaļ, lai pārliecinātos, bet man liekas, ka vienā ainā Pīters ar skaļu bļāvienu "CROTCH!!!" ielec zaglēnam ar pautiem sejā). Tam visam pa vidu, protams, pilnīgi unapologetic īpašuma iznīcināšana.

Tā starp citu tiek iesprausta aina ar pusdienām pie Pītera blondīnes ģimenes. Blondīnes tēvs gluži netīši ir policijas darbinieks un Pīters sāk ar viņu strīdēties par to, cik ļoti Spidermans ir labs un vajadzīgs un menti nekam nederīgi. Policists viņam rāmi paskaidro, ka katrs sīkais autozaglis netiek sašņorēts, jo policijas cenšas noskaidrot pasūtītājus, lai aizklapētu visu autozādzību biznesu vienā piegājienā. Pīters to visu noklausās un pat izskatās, ka saprot, bet tad turpina dirsties, lai gan viņa vienīgais arguments ir "bet Spidermans tomēr ir labs un menti tomēr ir slinki maitas!"

Kaut kur ap šo brīdi sāk uzņemt apgriezienus galvenais plots un Pīteram nākas nedaudz piebremzēt ar savu daudzo pimpīguma šķautņu explorošanu, bet viņš tomēr atrod veidus kā to izdarīt. Teiksim, cīnoties ar lielo ļaunīti tajā pašā nelaimīgajā vidusskolā, kādā brīdī Pīteram savajagas evakuēt no skolas savu blondīni. Šim nolūkam viņš ar kaut kādu trofeju izsit logu. Tiktāl vēl būtu ok, bet tad Pīters konstatē, ka kāda cita vidusskolnieka sūri grūti pelnītā trofeja joprojām ir vienā gabalā un to taču nedrīkst tā atstāt! Tādēļ Pīters nevis vienkārši nomet trofeju kaut kur sānis un turpina plānu, bet gan velta sekundi, lai mērķtiecīgi izšķaidītu trofeju pret asfaltu. Just to be a bigger dick to someone.

Kā kronis visam ir tas, kā Pīters handlo savas blondīnes tēva nāvi. Tieši pirms izlaist garu pēc varonīgas cīņas ar lielo ļaunīti viņš lūdz Pīteram apsolīt, ka viņš atstās blondīni ārpus savas dzīves, lai pasargātu to no saviem ienaidniekiem n shit. Pīters to arī apsola un pilda šo solījumu neierodoties uz bērēm un vispār ignorējot blondīni kādu laiku, kamēr viņa vienatnē sēro. Tad vienā no pēdējiem kadriem Pīters paziņo aptuveni "a es tāpat nepildu solījumus" un uz šīs romantiskās bāzes Pītera un blondīnes attiecības var atkal turpināties. HAPPY END!

Es šajā filmā kādu brīdi rootoju par lielo ļaunīti, tad par varonīgo policistu, bet Pīters ir tik vājprātā pimpīgs pimpis, ka es viņu ienīdu no sākuma līdz beigām.

Link | Leave a comment {5} | Add to Memories


pink_pony

Eluveitie

Sep. 21st, 2012 | 04:50 pm
posted by: pink_pony

26. martā, Melnajā Piektdienā. Un turpat vēl Sabaton pilnai laimei. Bet jūs jau, gan jau liksiet vien mīksto kā parasti. So es uzreiz jau jūs visus pasludinu par nūbiem un pasludināšu gan jau vēl kādu reizi, kad nāks tuvāk tā diena.

Link | Leave a comment {8} | Add to Memories


pink_pony

Bļin, nu tas taču IR joks!

Aug. 31st, 2012 | 10:27 am
posted by: pink_pony

Dūle, Gustavo un Čivželis izdomājuši sev jaunus vārdus

Es moš esmu pilnībā iztroļļots? Tas viss tomēr ir liels joks? Man pat gribētos tam ticēt, bet patiesībā šis gājiens pārāk labi saskan ar iepriekšējiem.

I give up. Es vairāk tos antiņus te nekomentēšu. Viņi paši par sevi jau pasaka visus iespējamos jokus.

Link | Leave a comment {8} | Add to Memories


pink_pony

Kitiju diena

Aug. 30th, 2012 | 01:24 pm
posted by: pink_pony

Man šodien produktivitāte darbā stipri kritusies, jo uzķēros uz http://www.catgifpage.com
Un, ja es tikšu cauri visam repertuāram, tad vienmēr vēl paliek http://doggifpage.com/
Tiešām šausmīgi, I know, bet novērš uzmanību no kārtējiem reliģija vs. zinātne strīdiem facebook-ā, because I'm that shallow. Jāsaņemas, citādi aļģes kļūs vientuļas un nīgras.

Link | Leave a comment | Add to Memories