te

Recent Entries

You are viewing the most recent 20 entries

February 14th, 2022

06:18 pm: es visu redzu, draugi, visu saprotu

January 19th, 2019

09:32 pm: evolūcija frāzes ievietojumā
"tas, ko tu uztvēri par okeānu, patiesībā bija tikai tēlotā kaislībā saburzīts palags, un gadi, kurus tu krāvi sev priekšā kā ķieģeļus pakāpieniem, kļuva par mūri, kas aizsedza tev pasauli"
->
"Ir baisi kļūt īstam, kad tik daudzus gadus esi klīdis no sapņa pie sapņa, nesabiezēdams vairāk par varavīksni aiz mākoņiem. Sāpīgi redzēt, kā okeāns pārvēršas tēlotā kaislībā saburzītos palagos, kā smaidu nomaina tukšums un nākotne kļūst par pagātni."
->
gala versija, piesūcoties citam stāstam )

January 15th, 2019

09:10 am:

January 8th, 2019

03:04 pm: i'm coming out of the darkness
coming out of the dark
get out of the way
i

December 28th, 2018

12:49 am: aizlasījos paša veco cibu

ja neesi es, tad neiesaku

bet čau visiem

December 18th, 2018

02:58 pm: haris
Now the darkness only stays at night time
In the morning it will fade away
Daylight is good
At arriving at the right time
But it's not always going
To be this grey
i

November 3rd, 2018

10:44 am: I've been walking forty miles of bad road
If the bible is right, the world will explode
I've been trying to get as far away from myself as I can
i

October 18th, 2018

09:16 pm: pēc desmit gadiem atkal esmu uzsēdies uz džima vaita
If Jesus drove a motor home,
I wonder would he drive
pedal to the metal,
or real slow?
Checking out the stereo
cassette playing Bob Dylan
motivation tapes.

i

August 29th, 2018

08:40 pm: Viņi dejoja vienu vasaru - kā dziesmā, aha. Reizēm viens otram blakus, ar rokām uz pleciem un gurniem, bet biežāk abpus kalniem, trīstūkstoš kilometru attālumā. Tomēr kustības kā bija, tā palika saskaņotas. Dažreiz viņi baidījās pienākt pat pussoli, citreiz pēdas saplūda kopā tā, ka kļuva neizšķiramas. Tas neko neietekmēja, neko nemainīja. Kā nu viņi mācēja, tā arī blieza. Punktus par stilu vienalga deva viņi paši.

Tagad es sēžu un skatos toreiz videokasetē ierakstīto deju nez kur nospertā maģī. Nogurstu no tādas blenšanas. Gribētu teikt - tas tāpēc, ka savulaik pats tā pārdejoju jēgu, bet, nu, tas pārāk bieži bija ar savu ēnu vai spoguļattēlu, lai skaitītos pēc pilnas programmas. Un kas par to, ka citās dejās arī es biju pārvērsts ēnā, kas stūrainām kustībām slīdēja pār sienu. Summu tas nemaina.

Tomēr, attinot atpakaļ, katrreiz izskatās citādi. Izskatās visādi. Tāpēc arī skatos, tāpēc šim stāstam nav beigu

vēl viens )

August 17th, 2018

10:23 am: mūsu ciema bibliotēkā bija tomātu izstāde. uz plauktiņiem bija izlikti 12 dažādu šķirņu tomāti. visi eksponāti nāca no bibliotekāres dārza/siltumnīcas

tad tie pazuda. novērošanas kameras (jo, protams, tur tādas ir) atklāja, ka tomātus paņēma kāda sieviete, kas nesen bija pārcēlusies uz ciematu un ir viena no retajām regulārajām lasītājām.

bibliotekāre atnesa jaunus eksponātus. kad sieviete atgriezās bibliotēkā, pajautāja viņai, kā tad tomāti garšojuši. sieviete visu noliedza.

kopš tā laika viņa bibliotēkā nav atgriezusies.

~fin~

August 14th, 2018

08:14 pm: 7+3 grupas/muzikanti, kurās esmu ieklausījies šogad )

July 24th, 2018

08:30 am: the wrong song at the right time
for good

April 21st, 2018

04:51 pm:
lielāks desktopam )

March 21st, 2018

07:37 pm: Mana pirmā ilgtermiņa draudzība ārpus tuvākās un tālākās ģimenes sākās piecu gadu vecumā. Es gāju, šķiet, pēc maizes*, kad blakusmājas pagalmā puika man uzsauca: "Eu, uz kurieni tu ej?"

Izbrīnījies par šādu pārmaiņu no parastās kārtības, brīdi padomāju, tad atbildēju: "Pēc maizes," un uzsvaram pašūpoju gaišbrūno auduma maisiņu**.

"Negribi atnākt paspēlēties?"

"Nu... davai!***" Un es izspiedos cauri viņu sētas platajiem, dekoratīvajiem dzelzs vijumiem, un nākamās stundas mēs pavadījām smiltiņās, ceļot un atkal gāžot pašceltos dambjus.****

Nākamos gadus mēs kopā spēlējāmies tik daudz, ka pat viens cits ciema puika domāja mūs par brāļiem esam. Pēc tam raksturi aiznesa katru uz savu pusi (un vismaz es kādu laiku par to vēl uz viņu dusmojos), bet tā ilgā kopīgā mežoniskošanās joprojām iezīmē manu raksturu vairāk par ļoti daudz ko.

Pirmā nopietnā draudzība šai ziņā varbūt pat ir spēcīgāka par pirmo mīlestību, jo laiks kopā ir pavadīts svarīgākā vecumā.

Lai nu kā, pirms kāda laika mēs satikāmies vēlreiz - pirmoreiz pa burtiski padsmit gadiem. Un bija forši. Pilnīgi noteikti no tām minidraudzībām, kuras gribas uzturēt.* tā domāju tāpēc, ka es parasti viens pats ārā gāju pēc maizes un no līdzīga vecuma labi atceros to sajūtu, kas ir, kad piecgadnieks dodas uz veikalu cauri, viņaprāt, lielam un mežonīgam parkam. tomēr tajā pašā laikā man šķiet, ka viņa mājai tuvojos no otras puses, kas gan varētu būt vecāku atmiņu uzslāņojums, jo tai ciemata pusē mēs pārcēlamies gadu vēlāk

** parastais maisiņš tas nebija tāpēc, ka viendien tajā ielēca vāvere. es ieslēdzu viņu maisiņā, aizspiezdams ciet augšgalu, bet vāvere nelietīgā kārtā izgrauzās cauri un aizbēga mežā (bet man par to neviens pēc tam neticēja)

*** mēs savā starpā sarunājāmies latviski, lai gan abu (jauktajās) ģimenēs runāja krieviski, un es nebiju gājis bērnudārzā

**** to mēs darījām daudzus gadus, pamīšus spēlējot videospēles, ielas malā kaļot akmeņus sīkākos akmeņos un spēlējot handbolu uz paštaisītiem vārtiem. vēlāk mūsu kopdarbs aizvien lielākā mērā pārtapa viņa individuālā darbā (ķīlējot mopēdu, piemēram), kur mana loma bija dažādu lielākoties patiesu stāstu stāstīšana

US GIRLS

November 21st, 2017

12:35 pm:

October 20th, 2017

08:42 am: ap rīgas 25 vidusskolu klīst liels daudzums dzeraju, krieviski aizskar latviesu bērnus, bet policijai ir vienalga, jo paši krievi, viniem galvenais lai 72 sklai maitns nenokrit nozelojami tapec ka rigu parvalda sieri

August 9th, 2017

05:28 pm:

June 25th, 2017

08:44 am: esmu paskatījies pa vienam puslaikam no visām itālijas u-21 spēlēm šitajā eiropas čempī, un Pelegrīni + Kjēzo ir reāli labi, nu, un par Rugani visi jau zina. Bernardeski ir potenciāls, bet nedomāju, ka viņš izsitīsies daudz augstāk par stabilu lielās izlases rezervistu.

May 2nd, 2017

09:58 am:

April 7th, 2017

10:14 am: ja nu kādam noder
Kad gribi eemihloto personu par sawu dabut, tad sagrauzde kuschķiti no sawam zinamam spalwam ar pelneem. Schos tad dod ar uhdeni wiņai eedzert un wiņa buhs droschi tawa.

Powered by Sviesta Ciba