te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

June 26th, 2016

bozena @ 09:10 am: Nakts pagāja meklējot spilvena vēso pusi un kādu mazāk karstu bedrīti gultā.

virginia_rabbit @ 06:15 am: mazliet pēc 4, tikko kā uzausa saule, uzlikām plecos somas, es ievīstīju sedziņā Sivēnu, I paņēma uz rokām vēl aizmigušo Ēzeli, un aizgājām uz pirmo autobusu. tūlīt būsim jau pusceļā.

(esmu drusku apdegusi, knišļu, blusu, dunduru, odu dāsni sakosta, gulējusi raustītas divas stundas. lasu Baltvilka balvai izvirzītos fentezī, kur nāves soģi klapē galvenos varoņus ar pātagām; diezgan tripīgi; neko sarežģītāku šajā prāta stāvoklī neuztvertu)

Tags: ,
bozena @ 12:04 am: Vislabākais tādā plustrīsdesmitpieci dienā ir vakars un nakts. Sēžu uz terases, dzeru, ko Ūsiņš un veikals Mego devis, skatos, kā satumst un klausos, kā viss aug.

June 25th, 2016

dooora @ 10:42 pm: les gou
do some things & go to sleepey, li'l thing.

atcerējos Tedu trešajā uz .lv atvilkšanas reizē.
sēžam jaunatklātajā Pulkvedī un uz Signes izsniegtās salFêtes tulkoju viņa iepazīšanās tekstu.
Labdien.
Mani sauc Auglība.
Vien manas labās rokas kreisā īkšķa pieskāriens darīs Tevi grūtu.
Ja vaig vieglāk, sazinies ar
Jāni

ļeigo!

skā, slou

martcore @ 09:45 pm: šim eiročempionātam ir savdabīgi varoņi - štangas, autogoli un vils grigss

putnelis, posting in pajautaa @ 08:38 pm: Man ir kaudze ar fotogrfijām ko izdrukāt un kaudze fotopapīra. Es ss.lv pameklēšu cenas ziņā pievilcīgu printeri, bet pēc kādiem parametriem meklēt?

rasbainieks @ 06:46 pm:
nu tā, izskatīgākais futbolists visā turnīrā ir ārā


intenormal @ 06:33 pm: breksis
laiks gatavoties imbecilu vadītai pasaulei!

Current Music: LR2
honeybee @ 06:11 pm: Lasu "Jūgenda pasāžu" un nevaru saprast, čozanah, vai tad vispār nevar rakstīt latviešu detektīvu, kurā nav debīla seksisma? Nu ajmīn kas tā par modi, ka ikviens romāna varonis, ieraugot savā apkārtnē sievieti, izmurkšķ kaut kādu bezgala dziļdomīgu frāzi par to, ka "sievietes ir tādas/šitādas" vai "sievietēm jau vajag", it kā "sieviete" būtu apzīmējums komplicētām, bet pilnībā prognozējamām un pēc vienas štances darinātām mašīnām.

Kas mums vēl tur mūsdienās detektīvus rakstīja? Kāds ir lasījis Daci Judinu? (Vai man pašai viss būs jādara? *dramatisks žests*)

/visādi citādi detektīvs kindof lasāms, mani gan tā pusfilozofiskā daļa necepī, bet tā jau ir gaumes lieta. Bet Ešots ir kruts.

rindra, posting in pajautaa @ 05:48 pm: Cik maksaa uzlikt kapu plaaksni?
Sveiki!

Varbuut kaads zina bez ilgas mekleeshanas, cik aptuveni maksaa nopirkt un uzlikt kapu plaaksni? Kopinjaa apglabaati triis cilveeki - tad jau droshi vien vajag videeju/lielu plaaksni, lai var sarakstiit visus triis vaardus un datumus. Bez nekaadiem rotaajumiem, no vienkaarsha materiaala (graniita?), apmales nevajag. Kapi Sarkandaugavaa - varbuut varat kaadu uznjeemumu ieteikt...

Paldies.

martcore @ 04:44 pm: bļā, šakiri!

saldumi @ 03:13 pm: Man gan apkārt īpaši neviens par britu lēmumu izstāsties nepriecājas, bet tad, kad es nejauši uzduros kaut kam tādam kā prieka rīmes, kas ietver vēstījumu, ka Dievs palīdzējis britiem atgūt valsti, un vēl piebildi, ka Brisele tagad kaut ko mācīsies, un Lavijā varbūt mazināsies birokrātija, tad man tas sāk atgādināt to janvāri pēc eiro ieviešanas, kad es regulāri dzirdēju cilvēkus veikalos izsakāmies par to, cik eiro neglīti un pretīgi salīdizmājumā ar latiem, t.i. ir tik skaidrs, ka cilvēki ir ļoti dusmīgi par daudzām citām savā valstī notiekošām lietām, un jau sen viņi ir dusmīgi, tik dusmīgi, ka varbūt nemaz paši līdz galam nespēj sev noformulēt, par ko un uz ko ir dusmīgi. Un tad šis ļauj sajusties tā, ka mēs pastarpināti esam iespēruši ļaunajai ES, kas neko labu mums nav darījusi, bet tikai apdraud mūsu nacionālās vērtības, aizver cukurfabrikas (kuras gan aizvērām mēs paši, bet tas jau nav svarīgi), mēģina mums uzspiest kaut kādu cilvēktiesību ievērošanu utt.

Es galīgi neuzskatu, ka viss, ko dara ES ir brīnišķīgi, un ka par būšanu tajā vajadzētu nekritiski priecāties, bet sajūsma par šo man liekas ļoti bērnišķīga.

rasbainieks @ 03:03 pm:
starp citu, auksti novērtēju, kā liktenis izlēma man paziņot par breksi
jāņu rītā pamostoties, telefona lokskrīnā mani gaidīja šāds bila beilija tvīts:
Sometimes only the Pistols will do 'There's no future, in England's dreaming. No fu-ture..No fu-ture..No fu-ture for you!'
(jūzerpikčai klāt vēl viens levelis)


virginia_rabbit @ 02:40 pm: izskatās, ka manos FB lokos nav neviena idiota

virginia_rabbit @ 02:07 pm: vecāmāte izžāvēja dažus izmazgātos papīra šķīvjusTags:
virginia_rabbit @ 01:51 pm: mēs šajā pludmalē esam vietējie. mēs un Lāči esam te paliekam visilgākos periodus. bēbīts guļ ēnā, E mierīgi sēž pļenčkā, es lasu, I ēd fujeti. visi citi, kas te ap Jāņiem sabraukuši, tikai uz stundu atnāk ar mērķi apslacīties un aiziet. ap 12 katru dienu atnāk pusmūža resnuļu bariņš, kas laikam ciemojas pie kāda otrpus šosejai. bet mēs te dzīvojam (jo pagalmā ir tveice un drausmīgi daudz visādu kukaiņu)

Tags:
unpy @ 01:17 pm: ***
Kad runcim nav ko darīt, viņš laiza pautus, kad visa veida pūdeļu frizieriem darāmā aptrūkstās, šie metas brexitu apspriest.

bozena @ 12:40 pm: Visi mana zvērudārziņa un bērnudārziņa iemītnieki salīduši pa pieejamajiem ēnas pleķīšiem. Mums 30 grādi ēnā.

martcore @ 09:36 am: no tvitera
отстойная у нас планета. ни магии, ни вампиров, ни пришельцев, ни летающих кабачков. 2 из 10, в общем. два балла чисто за графику накинул.

krii @ 07:21 am: Mazliet satrūkties no klusā pakšķa, ar kādu uz parketa nokrīt plaukstošo magoņu kauslapiņas.

Powered by Sviesta Ciba