te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

July 25th, 2014

virginia_rabbit @ 01:12 pm: Jgm
Atminos uz jūru, detoksicējos

dienasgramata @ 11:55 am: DIENA. Viens no latviešu dzīvesziņas stūrakmeņiem ir spēja atšķirt ēdamu sēni no indīgas.

honeybee @ 10:45 am: Atšķirībā no LaLiGaBas, kur točna pārsteigumu nebija, Baltvilka balva gan ir pārsteigums, nu tāds "wtf why" tipa pārsteigums.

Nēnu protams Rungulis visnotaļ varētu dabūt balvu, teiksim, "re(uz)konstruēsim Latvijas vēsturi" vai "parausim uz nostaļģiju" vai da kaut vai "izliksimies, ka rakstām bērniem, bet patiesībā rakstīsim vectētiņiem" konkursā, bet kā bērnu grāmata Lapsu kalniņa mīklas nekādā veidā nav labāka par, teiksim, mazo Mulu. (Un mazā Mula ir tieši tikpat svarīgi-inovatīva LV bērnu grāmatu pasaulē, ja ne vēl vairāk; nu katrā ziņā tā iekrīt kategorijā "ja manā bērnībā būtu bijusi šī grāmata, es būtu labāks cilvēks", nevis Lapsu kalniņa aizņemtajā "manā bērnībā bija šādas grāmatas, un paskatieties, kas no manis sanāca".)

dienasgramata @ 10:31 am: DELFI. Stāstot par savu dzīvi, Agurbašs intervijās vienmēr uzsvēris, ka ne ģimenē, ne biznesā demokrātija nav iespējama, un, iespējams, tāpēc pirms diviem gadiem izjuka viņa un dziedātājas, TV raidījumu vadītājas un skaistules Andželikas desmit gadus ilgusī laulība.

biezpientaure @ 10:13 am: Perelmans no Pēterburgas dzīvokļa pārceļas uz Zviedriju.

virginia_rabbit @ 04:46 am: pamodos dehidratējusies un deproteinizējusies. aiz loga kāds ļoti sauca palīgā, bet nevarēju saskatīt - kur. nupat ļoti ilgi meklēju defisi. izdzēru puslitru krāna ūdens un apēdu mikroviļņos pasildītu siera cīsiņu ar šašliku mērci. un uznāca tāds kā mazliet kauns. par sevi. par visu.

zivs, posting in pajautaa @ 02:37 am: mersītis A140
Sorijs par komūnas bombardēšanu:

Kāpēc Mercedes A140 (vismaz ap 1999-2003 g.) ir salīdzinoši tik lēti?
Tur ir kāds iemesls, kā, piemēram, katrs remonts ir pusmašīnas cenā, ziemā visur mēdz iestigt, vai kas cits?
Vai var skatīties tajā virzienā, ja grib nesarežģītu, ekonomisku ikdienas auto?

July 24th, 2014

begemots @ 11:05 pm: šodienas rēka
Dāmas un kungi, mazs atjautības tests.

Lūk, šai mājāpārdod dzīvokli. Kā jums šķiet, ņemot vērā, ka māja ir Dzintaros, Dzintaru prospektā, cik varētu maksāt ap 80m2 liels dzīvoklis?

Poll #20121 cenu aptauja
Open to: All, results viewable to: All

Manis iedomātā cena EUR:Pēc tam, kad esat ierakstījuši savu variantu, aicinu apskatīt īsto rezultātu:

... tālāk ... )

biezpientaure @ 10:52 pm: Raksta, ka Putina ēdiena degustētājam neesot vajadzības pašam garšot ēdienu, jo viņš uzrauga procesu visos sīkumos, sākot ar produktu piegādātājiem. Bet tad jau ko, atliek uzpirkt šo vienu cilvēku?

Bet ja tomēr garšo - tad cik ilgi gaida? Ir taču lēnas iedarbības indes, polonijs arī šķiet ne uzreiz pārvērta Juščenko. Tad kas sanāk - aizdomīgie un varenie regulāri pārtiek no nesvaiga ēdiena? Draņķīga dzīve, es jums teikšu. Jebkurš hamburgeru ēdājs salīdzinājumā ar viņiem ir brīvs un laimīgs indivīds.


http://www.independent.co.uk/news/world/europe/vladimir-putin-employs-a-fulltime-food-taster-to-ensure-his-meals-arent-poisoned-9624380.html

dienasgramata @ 10:46 pm:

krii @ 10:21 pm: Ir labi un negribas iet gulēt. Bet, ja es neiešu gulēt, es rīt nevarēšu piecelties pietiekami agri, lai skrietu.

krii @ 09:14 pm: Ja čatnijam ir tiesības garšot kā piparainai zaptei ar visādām garšvielām, tad es to esmu pagatavojusi.

ezss @ 08:22 pm: dzīvesziņa
Dekāns mums kādreiz stāstīja, ka kārtīgam studentam vienmēr ir līdzi ieskaišu grāmatiņa un karote, ja nu paraksta vai iedod ēst. Tikko atcerējos šo prātulu, izvilku no somas karoti un apmierināti urkšķot izēdu saldējumu, kas bija iesprūdis plastmasas micītē (jo mazos saldējumus pērk tikai nīkuļi)

acidkitteh @ 08:14 pm: Moving Ninja - Kemancheh
Neaprakstāmi lielisks kluss meditatīvs gabals.
http://www.discogs.com/Moving-Ninja-Formations/release/917446
Ai da visa šī relīze ir kā medusmaize ausīm un dvēselei. Uranium ir otrs labākais gabals manuprāt. Vel mierīgāks un traki bēdīgs.

unpy @ 04:51 pm: Izvirtības perēklis, nu!
"Esmu šokēts. Nācās maniem bērniem pat aizvērt acis," raksta Aleksejs.

digna, posting in vajag @ 04:39 pm: Windows 7
Varbūt Tu dzīvo vai kaut ko dari šodien Teikā un Tev ir Windows 7 disks, kuru es varētu aizņemties vistuvākajā laikā? Es nerunāju par oficiālo, protams.

(Nu nekā nesanāk man ierakstīt pašai te...)

andzika, posting in pajautaa @ 04:17 pm: cūku pupas
klasiski vārītas cūku (lauku) pupas - ko jūs ieteiktu likt klāt? nu tur kādu mērci vai ko

intenormal @ 04:02 pm: o!
arvien biežāk daru lietas retāk

Current Music: Radio Skonto
acidkitteh @ 03:50 pm: Kāds no jums lieto Deezer?

zivs, posting in pajautaa @ 03:40 pm: internets ping
Ko nozīmē ping laiks, un kāds skaitlis ir labāk - liels vai mazs?
Man šorīt diezgan briesmīgi bremzē nets, un mērot ar speedtest.net, ping rāda 2ms.
Ko es no tā varu saprast?

Paldiesiņi!

Powered by Sviesta Ciba