te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

October 24th, 2014

virginia_rabbit @ 09:31 pm: Reinis lasa Eiženam Eža kažociņu

mazeltov @ 09:14 pm: Runājot par seksīgiem vīriešu aksesuāriem )

virginia_rabbit @ 08:59 pm: mēs nenoņemam badžus pat istabā

bagdarama @ 06:35 pm: Maroka
Piedzīvojumu un dziesmām līdzi dūkšanas divnedēļas noslēdzas ar vieglu apslimšanu. Prom no pilsētas,slēpjos zem segas. Rīt uz Rabatu. Draugi cibiņi, kāds no jums varbūt ir tajā galā un iedzertu ar mani tēju?

martcore @ 08:13 pm: un vēl 2 dziesmas par mīlestību
xxx
>


biezpientaure @ 07:36 pm: Brīnos, ka agrāk lietoto vārdu sistēma (dažādas pabeigtības pakāpes vienumu kopumu) tagad mēdz aizstāt ar modīgāku vārdu ekosistēma. Piem. androīda vai epla ekosistēma. Kas īsti tiek apzīmēts ar eko šajā gadījumā? Vai sistēma šajos gadījumos apzīmētu mazāk? Manā sajēgā sistēmā ietilpst gan dzelži, gan OS, aplikācijas un izstrādes rīki, kā arī visādi servisi, kas pieejami lietotājiem.

Lasu par biznesa ekosistēmu, par ekonomikas organismiem. Nu, tur viss skaidrs - izveicīgākie organismi apēd mazāk attapīgos, varbūt tas ir pat asprātīgi.

martcore @ 07:27 pm: no videomateriāliem pēdējās dienās visahujennākais ir lamelas golstehnika!
[es viņu skatos komplektā ar grupas burial albumu untrue]

ripp @ 06:11 pm: negaidīts blakusefekts ierakstam par bērnu grupas izveidi ir daudz jauni cilvēki frendlistē. esmu samērā sagrabējusi un zaudējusi elasticitāti, jau sen esmu pieradusi frendlistē redzēt tikai pazīstamus vai ļoti sen internetā zināmus cibiņus. redzēs, kā jutīsies frendliste ar nezināmiem cibiņiem tajā. katrā ziņā, traucēs - dzēsīšu. bet varbūt nemaz netraucēs, kas to lai zin.

virginia_rabbit @ 04:39 pm: pusdienlaikā biju aizgājusi ar [info]smejmoon uz grāmtnīcu iedzert karstu šokolādi, kas nemaz nebija karsta.

virginia_rabbit @ 04:37 pm: es varbūt gribētu mainīt dzīvokli, bet man ir skaidrs, ka noteikti gribu palikt apmēram tajā pašā rajonā, tuvu skolai un riteņa braucienā no darba. vienīgais, kas man pietrūkst ir viesu istaba un sūnains pagalmiņš.

rasbainieks @ 04:02 pm:
more than half the skill of writing lies in tricking the book out of your own head
http://klab.lv/community/es_shobrid_lasu/463039.html
(it kā uz manu pērkamo profesiju neattiecas, bet uzrunāja ļoti)


Tags: ,
rasbainieks, posting in es_shobrid_lasu @ 03:59 pm:

martcore @ 03:19 pm: teiksim, ja es būtu reliģiozs cilvēks, es teiktu, ka visas radītās lietas pasaulē ir reizē gan labas, gan nē

vot, paskatieties

ūdens, kas ir radikāli nepieciešams mūsu civilizācijai, bet kas var gemdēt kuģus un iznīcināt piekrastes pilsētas
gaiss, ko mēs elpojam, vētras, orkāni un tornado
augstie kalni, par kuriem vieni sajūsminas, bet citiem alpīnistiem tas paņem dzīvības tupa ziņkāres dēļ. lavīnu sekās klaiņojošie sanbernāri ar haskijiem.
ūdens, par kuru mēs pat nezinam ,kas notiek tā dzīlēs, marianas dziļvagā un čelendžera dzelmē

cik tālu sniedzas cilvēka brīvā grinba un ticība saviem spēkiem

chaika @ 02:53 pm: pie spices jau zaļo ziemassvētku egle

Tags: , ,
dooora @ 02:42 pm: ΚΗΠΟΣ
apguvu šorīt jaunu grieķu vārdu

κήπος

1) сад; огород;
2) бахча;
——
ζωολογικός ~ — зоологический сад, зоопарк;
κρεμαστοί ~οι — висячие сады

martcore @ 02:01 pm: šī brīnišķīgā sajūta, kad ar vienu aci lūri ekrānā, ar vienu ausi klausies skaņā no kastes, pieliec klāt roku bloka ventilatoram, un uz visām šīm asīm un koordinātēm pēkšņi instinktīvi saproti, ka videokartei, bļ, ir laikam atkal kāds no tranzistoriem nodedzis

martcore @ 12:06 pm: cibā ir kādreiz nopietni apspriesti ģenētiski modificētie augi un dārzeņi visādi
es tam vispār nepievēršu uzmanību
bet jūtu, starp mums ir pilsoņi, kas pieturas pie uzskatiem, ka ģmo satur tādus ķīmiskos elementus, pēc kuriem cilvēks paliek akls un sāk dročīt izstarojot radiāciju, nu vai kaut kas tāds
pastāstiet pointu
un kur ir ģmo radītie kancerogēnie humānie līķi n shit

martcore @ 12:02 pm: vot kāpēc no visas ģeometrijas (laikam par labu konveijeram) ir izvēlēts termins "produktu līnija"
a kur labi būtu - labdien, mēs vēlamies jums piedāvāt savu jaunāko produktu līkni!
tajā uzreiz ir kaut kāds stāsts

morloku_karalis @ 11:26 am: vajadzība spiedusi mani atgriezties pie pirms gadiem diviem rakstītas rēķināšanas programmas, kuras darbības nianses, protams, man pašam ar laika zoba ziņu kļuvušas neizdibināmas. tā nu sameklēju savu oranžo mapi un eju cauri pierakstiem, raudzīt ko tad tādu labu tolaik būšu pieskricelējis. kaut kādas blokshēmas, ok. pirmā veida Fredholma vienādojuma skaitliska risināšana, ok. kaut kādu iemeslu dēļ, astoņstaru zvaigzne, kurai pie stariem cipari, astotnieks apvilkts, pie sešinieka bulta un rakstīts "Merkurs", divkārt pasvītrots. ouuukei.

ripp @ 11:08 am: es izdomāju negarlaikot absolūto vairākumu ar daudzajiem ierakstiem par bērnu tēmu, kā arī man apnicis kaunēties atkal rakstīt par bērnu, jo daudziem tas sen apnicis, tādēļ izveidošu draugu grupu, kas šos bērnu ierakstus redzēs. interesenti, tātad, lūdzu pierakstities, pāriejie atviegloti nopūtieties.

pēc noklusējuma nevienu nepievienošu, jo nav ne jausmas, kuru īsti interesē

Powered by Sviesta Ciba