te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

October 19th, 2017

jebalaitung @ 10:53 am: nenepilsoņi
publiskais ukazs izdots - 10 gadu laikā nepilsoņiem vairs nebūs būt. tak kā jau parasti netiek pateikts, kā līdz šim brīnišķīgajam mērķim nokļūt. tipa iesim uz mordoru bez kartes, špickām un provianta.

jebalaitung @ 10:41 am: tēja bļaģ
nav alus.

jau labu laiku. ibo faking kakls, deguns utml nedaudz streiko. bet drīz jau būšu ticis cauri šai huiņai. slava paracetamolam un tējai!

bozena @ 09:09 am: Gribēju norādīt, ka šodien ir absolūti brīnišķīgs rīts, nu jau gandrīz diena.

virginia_rabbit @ 10:39 am: Aizmuka no Montessori.

Tags:

October 18th, 2017

sonnenwende, posting in pajautaa @ 11:06 pm: Kādam vajag aviobiļeti Brēmene-Rīga-Brēmene? Bre-rix 15.11, rix-bre 22.11. Par velti, tikai vārds jāmaina loģiskā kārtā.

bozena @ 11:21 pm: Pieklīda dīvains izdevums - Vārda dienu kalendārs 2005.-2007. gadiem. Sastādījis, ko domajies, Valsts valodas centrs.
Tagad viņš dzīvo labierīcībās un sagādā to lietotājiem daudz pārsteigumu un jaukuma.
Mans šīsdienas nepārspēta prieka avots ir Zezostris, Borģīne un Hulda. Par pēdējo es nemaz nezinu, vai tas ir sieviešu vai vīriešu vārds.

pichshsh, posting in pajautaa @ 11:05 pm: Dusmu terapija
Vai zināt kādu, kas Latvijā terapeitiski strādā tieši ar apspiestu dusmu sajušanu / saprašanu / izpaušanu?

krii @ 10:22 pm: Domājams, nākamā MeToo akcija būs meninistu gaudas par to, kā viņus traumējušas sievietes, nesmiedamās par seksistiskiem jokiem.

qgmr101, posting in pajautaa @ 10:10 pm: Vai ir pieejama Bokas jkdze?
Sveiki, bebri, sususuri, programmētāji, sliņķi (dzīvnieku suga) un citi zvēri.

Ir (subjektīvi) dažās daļās netīra māja (izlietnes, podi, grīda, nu viss šis te IRL stuffs), ... Vajaga "Bokas kundzi". Kura atbrauc un par (sa)mērīgi lielu samaksu vienk. ņem un iztīra.

Nav ko komentēt te komentos, ja ir laba "Bokas jaunkundze", vai jūties tāds/tāda, kurai savādā kārtā aptrūcies uz šo brīdi darbu, lūc informēt uz qgmr101@gmail.com.

P.S. Mopēds mans, sludinājums reāls, gumijas stiepšana nau, navda bišķi ir, māja tīrāma ir. Rajons: Pierīga. Attieksme: mierīga. Pozitīvas sadarbības rezultātā attiecības var tendēt pārvērsties sistemātiskās.

Current Mood: geeky
Current Music: J.S. Aurelius - God Sent Us [Brainwave mix 10/03/14] in Dark
Tags:
likcepure @ 10:00 pm: Līkcepure
Es esmu Atriebīgā Līkcepure. Draugi mani sauc par Riebīgo Cepuri.

martcore @ 09:28 pm: starp citu, burvīgā latviešu tautas tribunāla lapa, kur aiz dieva nav komata, aizvien eksistē
droši vien īpaši htoniskas bailes tautas ienaidniekos iedzen moments, ka galvenajam kustības brontozauram epasta adrese ir uz hotmeila. jahū! 


begemots @ 08:08 pm: Ndhhh
Par nenotikušo

Ziniet, jūs ļoti smiesieties (not), bet man ir bijušas vismaz divas reizes (ja labi padomātu, varētu atrast vairāk droši vien) sižetiski nosacīti līdzīgos gadījumos manos 18-20 gados, kad arī nekas nenotika un pēc tam attiecīgās (dažādās) jaunās sievietes bija apvainojušās, ka es nesaprotu mājienus -- no sērijas, otrā rītā, vai tad tu stulbs esi, ka nesaproti, ko es gribēju.

... tālāk ... )

martcore @ 07:11 pm: kas ir, ļaujiet cilvēkam izklaidēties! (viņam mūzas dzer koktēļus un kļūst sentimentālas)

jebalaitung @ 04:02 pm: viktorīna
nu ko, draudziņi, pienācis laiks atjautības uzdevumam.

un tātad... kā jūs domājat, kurš no vadošos amatos sēdošiem politikāņiem 2015. gadā radīja bakalaura darbu ar sekojošu nosaukumu? versijas lūgtum drukāt komentos.

Fašistiskās kustības Rietumeiropā: salīdzinošs raksturojums
(1918-1940)


jebalaitung @ 03:08 pm: par metoo
šī nu ir tā reize, kad manuprāt vīriešhumanoīdiem pienāktos atpisties un pievērt žaunas, ja nav spējīgi neko civilizētu pateikt. šī ir tā reize, kad patiešām ir vērts ievērot "runāšana sudrabs, klusēšana zelts" principu un vienkārši klausīties. bļaģ, nu tieši cik sarežģīti ir šo saprast, wtf.

virginia_rabbit @ 03:14 pm: biju radio "ģimenes studijā" kā mamma un kritiķe.

Tags:
jebalaitung @ 01:28 pm: demogr
vai man vienīgajam šī bērnu dzemdināšanas un nācijas ataudzes tēma ir totāli piegriezusies?

3 elementāras lietas:

primārā atbildība par bērnu uzturēšanu ir un paliek vecākiem
pabalsti ir tikai viens no daudziem aspektiem, valstij un sabiedrībai kopumā jābūt gatavai lielākam bērnu pieaugumam (bērnudārzi, skolas, veselības aprūpe, karjeras iespējas sievietem ar bērniem)
bez imigrācijas tāpat nekas līdz galam neatrisināsies

un kopumā - ja latvija būs forša, atraktīva zeme ar foršiem, atraktīviem humanoīdiem, tad tā būda rūks un piesaistīs ar citus potenciālos "kluba biedrus". tādas tipiskas (un nabadzīgas!) emigrācijas valstis kā zviedrija mierīgi pārvērtās par imigrācijas valstīm. neredzu šķēŗšļus latvijai šajā ziņā. protams, ja aktīvi grib to visu sadirst, tad tas var izdoties.

a tikmēr - lūk, latviešiem krievijā ņem nost latvijas pilsonību, bet tiem, kas iebraukuši latvijā un grib būt pilsoņi, ir visādi dīvaini šķēršļi. un neviens to pagaidām netaisās risināt, jo... jā, jo kas? es saprotu, krutāk un nacionālistiskāk ir tērēt enerģiju, uzbliežot pārspīlēta izmēra karogu rīgā. bet tas ir stulbi. vienkārši stulbi.

latvijai ir potenciāls, ļoti labs potenciāls. bet nevajag to padirst.

virginia_rabbit @ 01:17 pm: Reinis salaboja beļģu studentei gultu


Tags: ,
anonymous @ 01:03 pm: Brīnums, ka Otto Ozols vēl nav nācis klajā.

versatile, posting in pajautaa @ 12:24 pm: Mājas pasaules malā
Uz nedēļu vajadzētu noīrēt māju jūras malā / netālu no jūras. Der arī istaba viesnīcā, vai kaut kas tamlīdzīgs.
Kādam ir padoms, kā šādu ideju īstenot?
Internetus protu, bet tur izraktie varianti ir nedaudz, hm, sālīti. Seši simti par nedēļu šķiet par šerpu. Jeb, esmu smagi atpalicis no realitātes, un šādas cenas ir normālas?

Powered by Sviesta Ciba