te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

July 28th, 2016

intenormal @ 01:25 pm: yes
zbigijs skankdastevičs

Current Music: Against Me! - Osama Bin Laden As The Crucified Christ
lavendera, posting in pajautaa @ 12:22 pm: tekstudarbu izcenojumi
cik patlaban maksā (zīmju skaits/€):
teksta ievadīšana datorā?
korektūra?
rediģēšana?
vai arī šāda veida darbos patērēta stunda?

virginia_rabbit @ 12:17 pm: manus satori rakstus visviežāk ir laikojušas tikai sievietes. Ingmāram daudz puišu laiku.

unpy @ 10:27 am: Diētu vērotāja piezīmes.
Vakar sanāca drusku pasēdēt teicamā kompānijā un, cita starpā, kāds solīds kungs un cienījams cibiņš, kuram visai īsā laikā izdevies ievērojami samazināt savu radiusu, padalījās savas specifiskās diētas noslēpumā. "Vajag mazāk rīt" viņš teica.

virginia_rabbit @ 10:08 am: "Tas ir ES uzspiestais, kad bernam ir tiesibas , bet vecakiem pienakumi. Ir jabut disciplinai un savu reizi ari siksna japanem. Esmu izaudzinajusi piecus labus bernus pec saviem uzskatiem."

Tags:
anonymous @ 09:23 am: Vidusšķira pie blakus galdiņa
Mašīnu mazgātavā vienmēr interesanti. Lūk, piemēram, raksturīgās somiņas, lakādas botas, allaž aizdomīgi jaunās drēbes, brīvdienas Nicā, aizrotēšana no amata, disciplinārlietas ierosināšana, un vēl daudz dažādu kopīgu lietu, ko pēc ilgākas nesatikšanās var pārrunāt.

penny_lane @ 08:35 am: viss ir ļoti labi un skaisti un pareizi un prātīgi un priecīgi un tagad, un tad feisbuks tev iemet pa seju ar atmiņu, kuru sauc "šodien mīnus pieci gadi", un iebelž pa pieri ar sajūtu par to, ka, re, tā izskatās penija, kam likās, ka viņa tūlīt nomirs no laimes.

idealizē šodienu, tu sev saki, bet skaidrs, ka šitais neies cauri.

toties sapnī pierādu sev, ka esmu labs cilvēks, jo kaut kāds e-talonu automāts kļūdas dēļ man izdod biš vairāk par štuku, mazliet minstinos, bet beigās dodos uz čūsku midzeni rīgas satiksme, atdodu visu naudiņu, un, lai šo nosvinētu, rīgas satiksmes dāmas uztaisa saldējuma kokteili, ko kopīgi izdzeram.

dooora @ 05:42 am: vēl nav gluži augusts, vēl nav gaužas vēlēšanas, bet maķenīte oportūnisma vēl nekad nevienu nav nogalējse*
ž.d.
__________________
* neapstiprināta ziņa

cetrasbumbas, posting in vajag @ 01:03 am: aizdot bērnu ratus
SOS!
Bērniņš maziņš, mamma zaļa.
Atstājām laukos savus pierastos ratus, jo Rīgas štābiņā taču ir otri. Nupat kārtīgi tos aplūkoju - dzīvās šausmas! Rīt pēcpusdienā jādodas uz ikauņu zemi, kur noteikti vajadzēs ratus.
Varbūt kādam cibiņam šobrīd nav vajadzīgi un var aizdot? Stabili, pēc iespējas mazāk plastmasīgu auduma detaļu, stumjami tā, ka es redzu bērna sejiņu. Atdotu pēc nedēļas vai agrāk. Rīgā vai jebkur pa ceļam Ainažu virzienā.

bozena @ 12:35 am: Pārnācu no pastaigas pl. 00.16.
Spēcīgi sagribējās ēst.
Svara vērotāji, figūras draugi un Anonīmie Rīmu Čempioni nebija sadevušies rokās, lai mani atbalstītu morāli vai amorāli. Tāpēc es uzēdu.

virginia_rabbit @ 12:24 am: bēbītim grūti šitik karstā, kādas 10 x jāliek gulēt. negrib pupu, īd, tad sadzeras, izvemjas, bet tomēr atkal uzēd.
lielais gan stiprs. sadzelts, sakosts, ne no kā nebaidās. nodzīvoja diennakti ciemos, ēda tikai gurķus.

Tags:

July 27th, 2016

saldumi @ 10:05 pm: Freud, in tracing development through the exposure of crisis, compares the psyche under stress to a crystal that is thrown to the floor and breaks "not into haphazard pieces [but] comes apart along its lines of cleavage into fragments whose boundaries, though they were invisible, were predetermined by the crystal's structure" (1933, p. 59).

(Carol Gilligan "In a Different Voice: Psychological Theory and Women's Development")

Tags:
saldumi @ 09:58 pm: The only way I know is to try to be as awake as possible, to try to know the range of what you feel, to try to consider all that's involved, to be as aware as you can be of what's going on, as conscious as you can of where you're walking. (Are there principles that guide you?) The principle would have something to do with responsibility, responsibility and caring about yourself and others. But it's not that on the one hand you choose to be responsible and on the other hand you choose to be irresponsible. Both ways you can be responsible. That's why there's not just a principle that once you take hold of you settle. The principle put into practice here is still going to leave you with conflict.

(Carol Gilligan "In a Different Voice: Psychological Theory and Women's Development")

Tags:
martcore @ 07:51 pm: mazajiem par vēsturi
īsumā par vienu no krutākajiem starpvalstu konfliktiem mūsdienu vēsturē

nuka_kola, posting in pajautaa @ 04:55 pm: Osiņa
Kā varētu krūzei atkal-pievienot osiņu?. Materiāls ir māls. Superlīmes laikam neturēs.

krii @ 03:48 pm: Man patīk kalsni un muskuļoti ķermeņi, reizēm ar skaudību (kurai dīvainā kārtā pat nepiejaucas seksuāla iekāre) vēroju uz ielas vai parkos skrienošos vīriešus, viņu stiegrainos apakšstilbus, viegli iezīmētos bicepsus, to dizainisko vienkāršību, kas ļauj attīstīt daudz lielāku ātrumu nekā es jebkad varēšu, pacelt lielākus smagumus nekā es jebkad varēšu. Protams, auglīgāk būtu nevis apcerēt, bet pašai paņemt hanteles, vai uzvilkt krosenes un sajust kaut mazu daļiņu tās brīnišķās sajūtas, kad muskuļu šķiedras nospriegojas, kad plaušās ieplūst skābekļa papilddeva, galu galā - kad tu piepeši apjaut, ka vari izdarīt daudz vairāk nekā pirms pusgada, vai mazliet vairāk nekā pirms mēneša. Pasaulē ir maz kā pievilcīgāka par spēku, ātrumu un veiklību, un es ar nelielu nīgrumu domāju par sava ķermeņa ierobežotību šajā ziņā (jā, protams, esmu pārāk maz darījusi arī esošo iespēju izkopšanai, mea culpa, mea culpa).
Un īsti pat nesaprotu, kādus "trauksmainus, iracionālus spēkus manī" uzrunā šī intīmās higiēnas piederumu reklāma, taču skatos to atkal un atkal, lai gūtu mazliet sirdsmiera un  iedvesmas.


chaika @ 03:20 pm: mēs rīt uz darbu ņemsim dvieļus un plafkas

Tags:
krii @ 02:43 pm: Ričmonda lielākā kaislība ir un paliek mocīši - gan stāvoši(tie ir jāapčurā), gan braucoši (tie ir jānoķer). Vispār jebkurš objekts, kas ātri pārvietojas, ir jānoķer, jo objekts, kurš slepus vai atklāti nevēlētos tikt noķerts, nevienu neprovocētu ar ātru pārvietošanos. Savukārt objekti, kuri ātri pārvietojas, skaļi dūkdami (t.i., kamenes un mocīši, jo īpaši pēdējie - viņi ir lielāki un dūc skaļāk) pavisam nepārprotami deklarē savas alkas tikt noķertiem.
Īsti nav zināms, ko Ričmonds darītu ar noķertiem mocīšiem. Droši vien pārvilktu mājās, saliktu rindā pie kumodes un katru rītu svinīgi paceltu kāju pie katra no tiem.
(Iespējams, iepriekšējā inkarnācijā viņš bijis mazs, lecīgs baikeris.)

virginia_rabbit @ 12:28 pm: rofl
Kristīgais radio: "tāpat kā divus večus laulāt, tāpat bērnu kristīt ir nebibliski"

"pēc tam tie bērni nes smilšu maisiņus uz Likteņdārzu"

"vai nu jūs aizvāksiet tos pesteļus projām, vai - trimda"

Tags:
marule, posting in pajautaa @ 12:18 pm: Sabiedriskais transports uz Rindas skolu
Sveiki!

Vai ir kāds sabiedriskais transports, kas kursē uz Rindas skolu vai uz to galu un piestāj netālu no Rindas?

Powered by Sviesta Ciba