te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

March 1st, 2015

dienasgramata @ 05:05 pm: Dienas foto:penny_lane @ 04:52 pm: dzīve sarežģīta
un tagad man ir 15 minūtes, lai izlemtu, vai pirkt šņabi krievijas lidostā, tikai tāpēc, ka šņabis krievijas lidostā ir lēts.


*rumu es jau nopirku. jo to, kas nāca no goa un maksāja tipa pusotru eiro, to man atņēma kaut kāda sieviete, un, lai neatņemtu otru, to, kas anrijam vests, smieklīgi, it kā man tas būtu būtiski, mēs nebraucām vairs ar metro, bet paņēmām taksi un uzzinājām, ka, ja taksi izsauc vietējie, tas nav vis 1000 rūpijas, bet gan 300 rūpijas, baltajiem jāpaliek mājās, lai viņus pārlieku neizdrāztu.

rasbainieks @ 04:21 pm:
izkrāšņosim mūsu svētdienu (ne tikai ar greznu futbolu, bet arī) ar nelielu viktorīnu?
es te korporatīvajā sistēmā bukoju ko nu man tur vajag braucienam uz londonas cehu (starp citu, gaidiet svinīgu jaunā melnā cauruma atvēršanu visā drīzumā)
un ieraudzīju pārtikas shēmu izvēli
kā jūs domājat, cik tur ir iespēju bez "standard"?
uzvarētājam paciņa kokomango vai ekvivalents


ripp @ 02:43 pm: iknedēļas "rādi bērnam dabu" akcijas ietvaros, bijām šodien pie jūras. bērns laimīgi padesoja gar jūru, pavārtījās smiltīs, pašļakstinājās seklā upītē un pavicināja prāvu zaru. tad mēs devāmies pastaigāt pa priežu mežu kāpu zonā, tavu pārlaimību, kā viņa nesās no kāpām lejā, rāpās tajās augšā un smējās krītot. savas 25 minūtes to vien darījām, kā skrējām visi no kalniem lejiņā. tāds prieks, ka tagad grūti aizmigt, joprojām neguļ. jācer gan, ka drīz noplīsīs, spēki iztērēti pamatīgi, beigās kalnā vilkās, nevis skrēja :D

martcore @ 01:13 pm: vai arī izrādās, ka futbolists fredo balcareti ir apprecējis balerīnu
vot kā tas var vispār notikt, kādos apstākļos profesionāli futbolisti sastop profesionālas balerīnas
ir tādi bāri, kuros balerīnas mēdz iedzert?

martcore @ 12:49 pm: vot
viens f-35 maksā aptuveni 70 miljonus usd
tātad par vienu ļoteni var nopirkt apmēram 20 tankus

martcore @ 12:42 pm: izlasīju, ka indija ir iegādājusies no krievijas ieročus 5 miljardu dolāru apmērā
cenšos saprast, cik tas konkrēti ir
beidzot parādījās interese, cik maksā reāls tanks
izrādās, vidēji 3 miljonus, nu abramss - vidēji piecus

tagad jāpamēģina atrast, cik maksā kaujas lidmašīnas

virginia_rabbit @ 11:32 am: french will be french
kad pirms gada Lieldienu rītā pēc ilgas slimošanas savā gultā Nikolā klātbūtnē nomira viņa māte, viņš esot izgājis hallē un teicis tēvam: nu viss, beidzās. tēvs esot uzbļāvis: tad aizej pēc maizes, ko tu te stāvi, mums nav maizes pusdienām.
Nikolā teica, ka nespēj šajā brīdī domāt par ēdienu. tad tēvs pats uzlika cepuri un aizgāja uz bulanžēriju pēc svaigas bagetes.

taa_iznaak @ 10:26 am: Mans plānotājs
Nekā nedarīšanas brīvdienas. Mmm šodien tik jānoskatās UFC, tad atpakaļ Rīgā un pie darbiem, grāmata jānomaketē līdz praktiski galam. Vajadzēu arī nedaudz paspēlēt ģītāru, lai rītdien kaut cik prātīgi varēu dziesmu iespēlēt. Interesanti kā mums tas ieraksta vakars izdosies.

martcore @ 08:29 am: a es biju domājis, ka latviešu cilvēkam neviens neļaus skatīties ilgi gaidītā seriāla zavtra pilotu, nē, ļauj!


virginia_rabbit @ 01:19 am: sadziedēju paģiras tikai pašā vakarā ar plānu ķirbja zupiņu un truša stilbiņu sautējumu

martcore @ 12:30 am: o!
xxx


February 28th, 2015

ripp @ 11:12 pm: bērnudārzā pagājšnedēļ bija ikgadējā zobu higienista vizīte. ta-dā. bērnam vairāki caurumi. jāved pie zobārsta ar steigu. kas to lai zina, vai galvas sāpes patiesībā nav zobu sāpes. tagad domāju, kur lai ved. ĻOTI negribas uztaisīt bērnam traumu jau ar pirmo vizīti. īpaši ņemot vērā, ka ir jālabo.

mazeltov @ 12:52 pm: Mājas saimnieki vasaras pavada netālu esošajā kempingā, par kuru arī paši rūpējas - uztur kārtībā, iekasē vajadzīgās maksas no citiem atpūtniekiem un sezonas beigās iesniedz atskaites valsts iestādēm. Līdz šim Kima visus datus apkopoja uz papīra un tad sezonas beigās visu skaitīja un taisīja tabulas. Un tad ierados es un atklāju viņai ekseli, hahā! Mums jau ir bijuši vairāki ekseļa seansi, kuru laikā nolienam augšstāvā pie datora un izklaidējamies ar pivot tabulām un grafikiem, kamēr džeki čurn lejā uz dīvāniem un sacenšas, kurš būs labāks dīvānkartupelis.
Ļoti forša sajūta redzot, cik ļoti viņa priecājas par to, ka turpmāk datu apstrāde atskaišu iesniegšanai vai sezonu salīdzināšanai apmeklējumu/ieņēmumu ziņā aizņems daudz, daudz mazāk laika.
Man vēl jāuztaisa neliels manuālis, lai viņai ir, kur ieskatīties, ja kaut kas aizmirstas.

Tags:
ezss @ 10:36 pm: arodbiedrība
ja otro nedēļu piektdienās laboratorijā sāk ļoti smirdēt pēc sērūdeņraža (ķemeru sēravoti). nolēmām, ka tā ir gādīgā arodbiedrība, kas rūpējas par to, lai mēs pārlieku neuzkavējamies darbā.

chaika @ 09:48 pm: pirms un pēc uzkāpšanas uz/pēc grābekļa |phonefoto )

Tags: , ,
15, posting in pajautaa @ 09:40 pm: par daugavas piesārņošanu ar golfa bumbiņām ir kādas sankcijas paredzētas un iespējamā nepatīkamā pisne ar kārtības policiju? ne jau tā ka industriālos apjomos, tā drusciņ, kādas 50.

heishy, posting in es_shobrid_lasu @ 09:32 pm:anonymous @ 09:08 pm: Ziņās lasu, ka Putins Ņemcova mātei nosūtījis telegrammu. Latvijas Pastā telegrammas arī vēl arvien pieņem un pienāk? Un kā, nez, mūsdienās tās strādā? Tu atstāj zīmīti ar tekstu, un tad pasta darbiniece to ieraksta e-pastā?

little_black, posting in es_shobrid_lasu @ 08:28 pm:

Powered by Sviesta Ciba