te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

September 1st, 2014

vanga, posting in pajautaa @ 08:30 am: Sveicināti. Jautājums nodokļu un veselībsistēmā zinošajiem:

- Vai cilvēks, kas vienlaicīgi strādā divās valstīs un arī nodokļus maksā abās valstīs, var vienā valstī (Vācijā) izmantot garantēto veselības apdrošināšanu operācijas veikšanai, vienlaicīgi izmantojot otras valsts (Latvijas) darba devēju/valsts apmaksātu slimības lapu?

Paldies liels

virginia_rabbit @ 08:54 am: Vakar gultā izdzēru viskija muti un izrubījos.
Netīšām biju pamodusies naktī - izrādās Miķelis šņāc tikai uz Ingmāru. Mani viņš mīl un ciena - glaudās klāt, vārtījās, murrāja un skaļi ņurdēja. stāstīja visu, kas skarājies.

honeybee @ 12:17 am: Bet varbūt es vienkārši esmu padomjlaika bērns un neticu valstij kā tādai, gribu turēt to no sevis pa gabalu; zinot, ka esmu pārāk gļēva, lai kostu rokā, kas mani baro, vienkārši neņemt barību.

virginia_rabbit @ 12:13 am: skelets


August 31st, 2014

dienasgramata @ 11:35 pm: Lasu internetā, ka Einars Repše 17 gadus ir uzmācies vecai skolniecei!

anonymous @ 11:28 pm: Izrādās, "Hristist!!!" nozīmē "Sakratīt!!!"

chaika @ 09:47 pm:


jūra jūra |phonefoto

Tags: , , ,
krii @ 09:10 pm: Nevajag virtuvē ieskrūvēt izdegušo spuldzīti - šajā gadalaikā tas pasargā no vēlīnas rīšanas. Diemžēl arī netīrie trauki gaidīs rītu, neko darīt.

virginia_rabbit @ 08:37 pm: nupat ieradāmies. nepietiek, ka tā jau ielidojām 3 valstis tālāk, arī cilvēks, kurš bija mīļi mums pieteicies atbraukt pakaļ, sajauca lidostas. kaķis ir dzīvs. bet šņāc. aiz loga ir vīges un fizāļi. jāiedzer gun powder.

martcore @ 05:07 pm: pirms skaipa un internetiem

biezpientaure @ 04:11 pm: Runājot par http://www.wings-phoenix.org.ua/en tad ir ziņa

В День авиации Украины, на военном аэродроме Борисполя состоялся демонстрационный полет военно-транспортного самолета Ан-26, восстановленного при содействии благотворителей.
http://army.unian.net/957284-samolet-an-26-feniks-podnyalsya-v-nebo.html

vistu_zaglis @ 02:10 pm: Praktiskie jautājumi
Hm, pirms diviem gadiem, vēl par mierlaiku cenām pirktais etalons apgalvo, ka viņā vēl esot palicis viens brauciens. Nez, realitātē ir derīgs, vai nē?

Un kas vispābā izdevīgākais, lai transportētos 6 dienas, katru dienu vismaz divreiz?

pelnufeja, posting in pajautaa @ 01:57 pm: Kā jums šķiet, ir cerība/jēga iet uz aptieku ar tukšu zāļu iepakojumu un stāstu par to, kāpēc man nav receptes, un ne tikai spēt pārliecināt, lai man šīs zāles pārdod bez receptes, bet arī par to, ka man tām parasti ir 100% atlaide, ja es apsolu, ka recepti atnesīšu, tiklīdz tikšu pie ārsta, vai arī nav vērts pat mēģināt? Ja tās būtu parastas recepšu zāles, es īpaši nešaubītos, ka, apstaigājot vairākas aptiekas un izstāstot situāciju, kmādā man tās pārdotu, bet ar valsts apmaksātiem medikamentiem jau, droši vien, ir krietni citādāk.

vistu_zaglis @ 12:03 pm: Nē nu brīnišķīgi. Tagad izrādās, ka mana dārgā māte ir pilnīgi no zila gaisa pagrābusi, ka es Rīgās noteikti mitināšos pie viņas, pieradusi pie šīs domas un tagad jūtas ārkārtīgi apbēdināta, ka es tā tomēr nedarīšu.

Visu šo laiku es nekad, nekad neesmu dzīvojies pie vecākiem, nekad, bet lūk te nu pēkšņi oppā. Saprotiet pareizi, es mīlu savus vecākus, man viņi šķiet brīnišķīgi cilvēki, bet dzīvot pie viņiem — tas uzliek pārāk daudz pienākumus, savukārt mani nekas nenogurdina tik ļoti, kā savas dzīves pakārtošana citu labsajūtai.

Ai, tā jau negribējās nekur braukt, tagad vēl vairāk negribas, vārd'sakot.

Labi, замяли. Ne jau sūdzēties es te atnācu, bet par lietu runāt. Es tā no cibas saprotu, ka jūs tur visi esat aizņemti ar karadarbību, mūrējat bunkurus, pērkat aviobiļetes, aktīvi griežat baneru rādījumus ziņu portālos, jā, anyway, es gribēju ieminēties — ja nu piepeši izdodas pie trešdienas izlīst no ierakumiem, varbūt varam vakarpusē uzrīkot nelielu saviesīgu banketu ar blekdžeku smūtijiem, braunijiem un smaržkociņiem? M?

Current Mood: Negribunekurbraukt
virginia_rabbit @ 10:57 am: Jgm
Sasmaržojos ar Versace Oud un nopirku Viktoria Secret bikses. Tagad eju walk of shame ar rozā maisiņu pa termināli.

honeybee @ 10:50 am: Bet ja par aktuālo "nauda smird vai nesmird?" jautājumu.
Es jau gribēju rakstīt tipa "man laikam nav ētikas un morāles, es par to tiešām neuztraucos". Un savā ziņā tā arī ir; nu tb ja ir kaut kāds darbs, kas jāizdara, es to izdarīšu arī tad, ja par to tiks samaksāts no man netīkama avota. Un tādu tīru un ētiski nesamocītu avotu jau patiesībā nemaz nav; visa nauda smird, tikai katra savā reģistrā.
Bet man laikam ir svarīgs tas pirmais tuvinājums, t.i., vai tā sistēma, kas piešķir naudu, vienlaikus čakarē to vidi, kurā nauda tiek iepludināta. Vienkāršoti formulējot, ja es zinu, ka cilvēks kakā akā, tad viņa piedāvāto ūdeni es iespēju robežās centīšos nedzert.

Un: man nav pilnīgi nekādu iebildumu, ja nauda kultūras projektā ienāk no privātiem vai biznesa vides resursiem. Tik ilgi, kamēr šie privātie/biznesa vides donori nemēģina diktēt rezultāta saturu, man tas šķiet pilnīgi okei, pieņemu, ka cilvēki vienkārši grib uzlabot savu karmu (jo savu publisko tēlu var uzspodrināt daudz lētāk un efektīvāk ar citām metodēm, kultūra šajā ziņā galīgi nav pateicīga). Un speciāli nesadarboties ar kādu, kas ir nolēmis izdarīt kaut ko labu, lai tikai neuzlabotu viņa karmu - tas man šķiet šausmīgi maziski un absurdi.

Bet man ir tiešām grūti pieņemt naudu no valsts. Parasti jau nekādas dižās izejas nav, es taču neiešu noraut projektu ar argumentu "tā jūsu VKKF nauda smird", un ne jau nu VKKF ar to dzīvi sabojāšu, bet projekta iesniedzējiem. Un tā nu es samierinos, izdaru secinājumus par sevi kā par amorālu bezmugurkaulnieku un turpinu darboties.
Bet tomēr: ja nu ir kāds kultūras naudas veids, kur tiek kakāts paša akā, tad tas ir VKKF. Es precīzi nezinu, kāpēc un kā, bet cīņa par kkf naudām tiešām padara kultūras cilvēkus sliktākus un vidi - zemiskāku un pazemotāku. Varbūt tas ir low stakes game, varbūt tas, ka naudas sadalīšanas principi ir pēc definīcijas atkarīgi nevis no rezultāta, bet no ieceres. Nu, t.i., ja es iesniedzu grāmatu/rakstu/whatever Zvaigznē/Satori/whatever, tad tas tiek publicēts vai nepublicēts atkarībā no tā, vai pats teksts ir kvalitatīvs (protams, ka vārds spēlē lomu, bet ja es sarakstu kaut kādas glupības, tad tās netiek publicētas, un viss). Ja es iesniedzu pieteikumu grāmatas rakstīšanai, tad naudu piešķir vai nepiešķir atkarībā no tā, vai mans vārds kotējas vai ne; pati grāmatas ideja ir sekundāra. Jā, droši vien citādi nav iespējams - t.i., kultūru finansēt post factum, atkarībā no tā, cik labu projektu esi uztaisījis, būtu lieliski, bet kurš tad uz to parakstītos. Bet sausais atlikums ir tas, ka VKKF nauda, pirmkārt, nāk no valsts, par kuru es neesmu sajūsmā, otrkārt, tā tiek piešķirta, manuprāt, ačgārni, un treškārt, tā padara kultūras vidi negantāku. Un es nedomāju, ka no tā visa kāds dabū karmas punktus.

Es gan nezinu, ko es ar to visu gribēju teikt; tikai tāda maza atskaitīte no cilvēka, kas lielākajā daļā dzīves situāciju ētiku autsorsē, nevis izmanto iebūvēto.

virginia_rabbit @ 10:55 am: Jgm
Nezinu, kas tās par mārciņām uz tā bezmēna, bet bagāža bija ar 800 g rezervi. Ideāli!

ripp @ 01:58 am: dažas lietas, kā šķiet, manā dzīvē nemainīsies nekad. diemžēl.

virginia_rabbit @ 12:27 am:

August 30th, 2014

virginia_rabbit @ 10:42 pm: George Michael - Careless Whisper

Powered by Sviesta Ciba