te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

March 23rd, 2017

penny_lane @ 12:22 am: nevarēju izdomāt, vai spektrā iet uz liberation day UN edge of 17 vai 20th century women, izdomāju nepareizi, edge of 17 netika īpaši tālāk par awkward regulāro sēriju, m_s bija taisnība. bet vienkārši es jau sen sev esmu mazliet apnikusi ar - oho, filmas nosaukumā ir vārds "sieviete", neejam, skrienam!

Tags:

March 22nd, 2017

krii @ 11:27 pm: Kad es rīt modīšos, man uz naktsgaldiņa būs atkorķēts vīns un sagriezts siers.

honeybee @ 09:29 pm: Sausais atlikums:
izrādās, ka "cietajās" zinātnēs vispār ir problēma ar domu "zinātne un ētika ir apspriežamas lietas", nu tb viņiem pat nav properlīga kursa par zinātnes ētiku, kur nu vēl "katrā kursā atgādinām par ētiku", kas man šķiet reāli mulsinoši => un attiecīgi arī nespēja jēgpilni diskutēt par zinātnes "sekām", jo "wtf, kādā sakarā zinātne ar ētiku, ko tu aiztiec manu zinātni, ar ko nekas, nekas nav saistīts!!!"
(kamdēļ zinātnes/politikas korelācijas ir vispār ārpus domājamām kategorijām)
(kamdēļ viss diskurss nāk no kaut kādām debīlām redditīgām "āāā, eiblisma karodziņi, āāā, sjw, āāā, ko tu gribi aizliegt, āāā, tūlīt pasaule ies bojā, jo zinātniekiem būs jādomā!, āāā, vienkājainā-melnādainā-lezbiete-ar-z" līnijām, kas, piedodiet, bet ir totāli garlaicīgas, jo nedomā vnk defoltā, ne viena, ne otra puse)

Well, ja nebūtu tik nogurdinoši, varētu papētīt antropoloģiski, bet āāā, tas "es visu zinu, jo STEM" un "vicinos ar karodziņiem, jo viss, kas ir ētika, ir SJW" ir tik bēdīks pasākums, ka labāk nemaz nepētīsim, jo daloj to visu
Un tā mēs nogalinājām potenciālās zināšanas, khhhh

anonymous @ 07:28 pm: Kāpēc gan neiedzert par ALAT rezultātiem?

mazaa_mija, posting in pajautaa @ 05:58 pm: formatēt USB
Sakiet lūdzu kā lai noformatē USB stiku, lai to var nolasīt visādos kaktu kantoros uz PC (man nau ne jausmas kādas sistēmas viņi lieto)
MAC–>PC

P.S. ExFAT nestrādā

paldies!

martcore @ 05:44 pm: esenelčiks

penny_lane @ 05:38 pm: mierā blakus man sēž četras sievišķīgas sievietes. visas tikko uzzināja, ka iet visas uz pētera kļava lekcijām. viena no viņām stāsta par savu nesamierināšanās gēnu, kas viņu ir novedis līdz grāmatai, vēl neesmu saskatījusi kādu grāmatu viņas ir uzrakstījušas, bet sākumā ideja bija taisīt plānotāju, bet tad tas pārtapis par grāmatu. ar draudzeni kopā, jo visu laiku interesējoties, kā kļūt labākām. uzdāvināja ar rozā lentīti divām pārējām.

"mēs nevaram būt laimīgi, ja pasaulē vispār kāds cieš. piemēram, bērni."

ak, viņa ir bijusi Indijā, ideāli. 12 dienu meditācija, kur atnāca vaļā avotiņš, jo... cilvēks pilnīgi mainās gēnu līmenī, jo nāves mirklī ir svarīgi izlaist to enerģiju caur avotiņu, svarīgi izraidīt enerģiju un iet uz gaismu.

katru dienu jāizdara labs darbs. nedusmoties arī ir labs darbs.

HELP!!!

es tieši vakar kad biju uz savu jogas nodarbību, tur mēs strādājām ar to zemāku čakru, šodien es klausos to augstāko, jāmēģina atrast kaut kas pa vidu.

es atkal klausos jūsos un tas sasaucas ar to, ko es daru. es mācu valodu, bet es izmantoju mūziku.

turpināšu apdeitot. hihihihihihihi. rīsi, kuriem mēs atzīstamies mīlestībā un prātā sajukusi pasaule.

nē, fuck it, atradu austiņas, es klausīšos skaļu un negācijām pilnu mūziku.

Tags:
flykting @ 04:30 pm: sverige
speciāli gnidrim:


nav ko sapņot par 26%.

un moderātu partija, kuras vadītāja izrādīja vēlmi, zaudējusi  atbalstu. janvārī bija 23%, tagad 17%. lūk, nepatīk svensoniem, ka grib sadarboties ar stulbu ekstrēmistu partiju!

soc-demiem 27%. viņi var dajebkā ar citām partijām kombinēties un turpināt būt valdībā. sverigedemokrater var sūkāt ledu. 


penny_lane @ 05:06 pm: žirafi vairs neizdod un nekā ekvivalenti skaista nav šai pasaulē, vai ne?

moš kāds ir kādreiz iefočējis kādu žirafes lapu līksmībai? es biju, bet nevaru, vot, vairs atrast, kad VAJAG.

kautskis @ 04:35 pm: Fun facts
Es pieņemu, ka tas laikam pa štatiem atšķiŗas, bet, cik ievēroju, Amurikā Pabsts maksā apmēram tikpat, cik Rīgā, ar visu drausmīgi dārgo dolāru. Varbūt par Rīgā mazliet lētāk. Tā ka, ja gribat Pabstu, nebrauciet uz Milvokiem (vispār nebrauciet uz Milvokiem, ja jums tur nav radinieku, tad tur nav, ko darīt), aizejiet uz Tērbatas/Lāčplēša stūri.

Bet jūs negribat Pabstu. Ticiet man, jūs negribat Pabstu. Nav vērts.

Lētās narkotikas gan nekur neredzēju, un latviešu baznīcā bija neērti prasīt "klau, kur te varētu dabūt narkotikas?"

Starp citu, latviešu baznīcai Amurikā nav gandrīz nekāda sakara ar reliģiju, tas pirmām un galvenām kārtām ir saviesīgs klubs. Ir tur, protams, kaut kāds reliģisks piesitiens, bet īstās izpriecas sākas pēc baznīcas.

Uz Smithsonian mūzejiem beigās aizgāju, speciāli atbraucu atpakaļ uz Vašingtonu. Īpaši patika tas, ka Pēnemindē nav nevienas pašas V2 raķetes, tikai kopija un vairāki apsūbējuši motori, savukārt Vašingtonā ir.

Balto namu noteikti vajag apskatīt. Brīnumskaists žogs (jā, jā, es zinu, viņš tur visu laiku bijis).

Kaut kāda dīvaina iemesla pēc Detroitā ir vienkārši lieliska lidosta. Ar uzrakstiem angliski un japāniski, tramvaju terminālī un dzīvo mūziku ēšanas zonā. Sēdi, ēd čik-fil-ei (sūds) un klausies, kā pianists spēlē A Day in the Life (izcili).

Kamēr mēs vēl par ēdienu: amurikāņi liek cukuru klāt pilnīgi visam. PILNĪGI VISAM. Man tagad ir reālas bezcukura lomkas (tādas ir), un es tiešām tur nepavadīju laiku, ēdot saldumus. Man šķiet, tās trīs karotītes cukura Ulmanis noskatījās no amurikāņiem.

Tāpat kā mazpulcēnus.

Vienīgais sociāli pilnīgi pieņemamais sabiedriskais transports Amurikā ir lidmašīnas, lidot drīkst visi un tā neskaitās neveiksminieka pazīme. Metro ir puslīdz pieņemami, lai gan tur jau rodas daži jautājumi par tavu vietu dzīvē. Ar vilcienu brauc tie, kam ir nauda, bet kaut kāda iemesla pēc nav mašīnas un bail lidot. Bet autobuss, tas, kā Cibas mēmā, tik tiešām ir paredzēts tiem, kam nav seksa trijatā.

Lai gan, godīgi runājot, daudz vieglāk ir iedomāties, ka sekss trijatā ir tiem jaunajiem un smukajiem, kas brauc autobusos, nevis depīgajiem, kas brauc ar mašīnām.

Vai ar "mobilitātes skūteŗiem", ir arī tāds darinājums. Google it. I'll wait.

Bet amurikāņiem depīgumu pārmest nevar. Tur tiešām ir ļoti, ļoti jācenšas, lai nepārēstos. Un tā "ļoti lielā cenšanās" nozīmē "nedrīkst ēst ārpus mājas, viss jāgatavo pašam, turklāt arī tad jālasa, kādas kam ir sastāvdaļas." Es tur katru dienu nostaigāju vismaz padsmit kilometrus, un bieži arī pāri divdesmit. Un visviens pa divām nedēļām apvēlos.

Un vispār neviens arī neko nepārmet. Fat shaming panesas tad, kad gribas kādam uzbraukt un tiek laists lietā jebkuŗš pieejamais apvainojums, visādi citādi Amurikā apvainot kādu par to, ka viņš ir resns, ir tikpat pamatoti kā Latvijā kādu apvainot par to, ka viņš nesmaida. Tas tā vienkārši ir.

Vispār tā ir viena no jaukākajām Amurikas iezīmēm: tur tu vari būt, kāds vien gribi, un ļoti daudzi cilvēki to itin nekā neuztvers. Tas vienkārši būs non-issue. Protams, var uzrasties daži skaļi iebildēji.

Amurikas daba aizgrābj elpu, pat tādos ierobežotos apjomos, kā pie viņas tiku. Pirmkārt, daudz kas ir jauns un neparasts, un tiešām ir sajūta, ka esi citā pasaulē. Otrkārt, protams, plašumi.

Un, ja par plašumiem. Ja gribat mani sarūgtināt, paprasiet "Kā ta' nu gāja pa Ameriku?" Jo, eh, no kuŗa gala sākt. Viņa tiešām ir neaptveŗami milzīga, un es ne tuvu vēl neesmu sācis atgūties no visiem iespaidiem. Gan jau ar laiku.

flykting @ 02:35 pm: muļķi turpinās muļķoties
pēc pinjona komenta UPDATE - nevis valsts, bet pilsēta stokholma!


zviedrija - ceturtā drošākā valsts pasaulē.

bet [info]gnidrologs un [info]heda turpinās blēt, ka šeit ir elle. ko lai padara... ja humanoīds ir ģibila, tad tas ir uz ilgu laiku.


flykting @ 02:21 pm: ww3
a jūs pamanījāt, ka trešais pasaules karš jau vairāk kā gadu norisinās?

un pohui veņiki, nekāds piektais pants te nedarbojas.


kautskis @ 01:23 pm: Korelācija nenozīmē kauzāciju. Vai tomēr?
Vai jūs kādreiz esat sastapuši cilvēku, kas lieto matu želeju (it īpaši tādēļ, lai atglaustu matus) un nav glumiķis?

flykting @ 12:18 pm: veltījums optimistiem


flykting @ 11:58 am: x stunda
tā padebilā svensonmenta springares (hedas elka) atbalstītāji feisītī atklāti aicina putinu iebrukt svensonijā. sak, zem puķkas dzīve būšot tikumiskāka un pareizāka nekā zem islāmistiem.

aizdomājos - nez, cik stundas vai dienas pēc krievijas iebrukuma mūsu valšķē paietu, līdz dzintars & co sāktu bazūnēt līdzīgus vēstījumus? nu tipa no sērijas - zem puķkas mūsu latviskā dzīvesziņa zels un plauks, tāpēc pie dirsas geiropa un demokratūra, paliksim savās vietās!

flykting @ 11:18 am: veselais saprāts vēl turas
Dižķibele Spānijā un Portugālē it kā radīja auglīgu augsni galēji labējo partiju panākumiem, tomēr līdz šim tie ir izpalikuši. Var teikt, ka Ibērijas pussalu nav skāris nacionālisma, ksenofobijas un eiroskepticisma vilnis, kas pēdējos gados ir vēlies pāri Eiropai no Francijas līdz pat Somijai. Tieši pretēji – spāņi un portugāļi ir uzskatāmi par eirooptimistiem, un vairākums atbalsta bēgļu un patvēruma meklētāju uzņemšanu savā zemē. Tas lielā mērā ir saistīts ar abu nāciju vēl nesen pieredzēto fašistu diktatūru un masveida emigrāciju.
(c) sestdiena

flykting @ 11:12 am: gnidromedia
ja nu kādam dikti interesē, te būs visa tā gnidrīša alterego intervjū. brace yourself maksimāli maksimāla bulšita priekšā...

Kriminālprocess politikā ir vecs kā pasaule

Autors: Sandris Točs, speciāli Db
Datums: 21.03.2017
Izdevums: Dienas Bizness
Rubrika: Intervija

Tā dēvētās «oligarhu lietas» uzsākšana 2011.gada maijā bija iemesls ziņu speciālizlaidumiem dienas vidū, bet kriminālprocesa izbeigšanas dienā 2016.gada decembrī KNAB neizplatīja pat preses relīzi. Vai kriminālprocesa izmantošana politikā ir savienojama ar tiesiskas valsts būtību, intervijā stāsta zvērināts advokāts Egons Rusanovs.

makten daudz burtu un vājprāta )

flykting @ 10:57 am: izmeklēšanas rezultātā noskaidroju

tā, beidzot esmu atkodis, kas ir [info]gnidrologs! zvērināts advokāts egons rusanovs. izrādās, ne tikai cibā raksta, bet arī intervijas dienas biznesam sniedz. žēl tikai, ka intervētājs nav [info]kautskis, bet dalbajobs sandris točs.

ASV pie varas ir nācis prezidents, kura politiskie ienaidnieki ir tie, kuri varbūt ir Maijpuķīšu revolūcijas un 13. janvāra rīkotāji. Ir zināms sašutums, nepatika, tās sekas, iespējams, iziet par daudz no kontroles. Un liela daļa, iespējams, saka: «Piebremzēsim ar šīm Twitter revolūcijām, jo mēs jau Eiropu nevaram savākt kopā pēc notikušajiem restartiem Lībijā un Sīrijā.»

Es esmu pārliecināts, ka šis svārsts nonāks arī Latvijā. Un skaidrs, ka arī šeit, agri vai vēlu, būs krietni vien populistiskākas partijas nekā šobrīd. Politiķi, kas, tāpat kā Tramps ASV, oficiāli un bez piesardzīgas atskatīšanās uz politkorektumu sauks kaut kādas lietas savos vārdos. Tā tas jau šobrīd notiek Vācijā, Francijā, Holandē. Es nerunāju nemaz par Ungāriju un Poliju. Tas ir objektīvais vēstures svārsts. Un tā ir vienkārši sagadīšanās, ka tieši Tramps gadījās tajā laikā un vietā un kļuva par šī svārsta pavadošo personu. Šo politiķu lielākais trumpis ir tas, ka viņi skaļi pasaka to, ko patiesībā līdz šim klusībā domāja, tomēr skaļi baidījās pateikt ievērojama, iespējams, pat lielākā sabiedrības daļa, lai cik arī viņu klusās domas reizēm būtu aplamas. Tomēr šo politiķu spēks būs atteikšanās no meliem, izlikšanās un liekulības par lietām, par kurām pirms tam runāt nebija vēlams vai pat bija aizliegts. Taču jebkurā gadījumā, kā teica Dītrihs Bonhēfers, ļauna sirdsapziņa var būt derīgāka un stiprāka nekā apkrāpta sirdsapziņa. Tas tikai vēlreiz norāda, ka Rietumu civilizācija nav nekāds evolūcijas kronis, ko mums pašiem tik ļoti tīk sev piedēvēt.brr, posting in pajautaa @ 11:19 am: Humuss Rīgā
Vai Rīgā kaut kur var iegādāties humusu (neņemot vērā lielveikalos esošo)? Kādreiz bija turku veikals netālu no Matīsā tirgus, nu tas slēgts.

unpy @ 10:28 am: Lūk, zinātniskā metode, šahs un mats.


"Mans rīsu eksperiments jeb vārda spēks.
Ir pagājis mēnesis kopš divās burciņās ieliku vienādu daudzumu vārītus rīsus. Uz vienas uzrakstīju "es Tevi ienīstu", uz otras- "es Tevi mīlu" un citus jaukus vārdiņus. 😉Katru dienu garām ejot 1x nolasīju šo tekstu, protams, pieliekot sajūtas. Te nu ir rezultāts.
Mēs jau neticam lietām, ko neredzam. Tad nu, lūk, skatieties un redziet! Bet vislabāk izmēģiniet paši!
Secinājums: MORE LOVE!!!"

no šejienes

Powered by Sviesta Ciba