te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

May 28th, 2015

mazeltov @ 11:49 am: VKKF atbalstītie projekti, kas veltīti Latvijas simtgadei: http://www.vkkf.lv/#2659

Piemēram, projekts "Pagātnes pārvarēšana, tuvojoties Latvijas valsts simtgadei" - piešķirti 6000 EUR. Ceru, ka tā būs psihoterapeita uzruna sabiedriskajā televīzijā.

Projektam "Latvijas zelta pods" (iesniedza Letonikas fonds) piešķirti 20 000 EUR. Nu ir mums zelta tilts, zelta biblene, zelta Saktas puķu tirdziņš, zelta VID ēka, kāpēc lai arī pods nebūtu.

unpy @ 06:41 pm: Tīri piefiksēšu.
Lūk, šobrīd esmu pilnīgi laimīgs. Spīd saule, čivina putni, skan ļoti pieklusināta un neuzmācīga muzīka, esmu paēdis, nedz redzes, nedz dzirdes laukā nav itin neviena cilvēka vai citu cilvēku radītu trokšņu, šī brīža pilnīgi visu manu niecīgo vēlmju apmierināšanai ir viss, pat ar uzviju. Un šī brīža priekšā atkāpjas pilnīgi viss, dēļ kā man laimīgam nevajadzētu justies itin nemaz. Ir tikai šis riktīgi lieliskais brīdis ar dzelteno taureni, kurš sēž man uz ceļgala.

penny_lane @ 05:08 pm:

virginia_rabbit @ 03:56 pm: fočēju @ šaha meistarklase. tādi indivīdi! tāda spriedze!

mazeltov @ 09:25 am: Amsterdamas darbs piedāvāja darbu trešo reizi - šoreiz uz pastāvīgu laiku un izskatās, ka šo piedāvājumu pieņemšu.
Tikai jāiespiež vēl vienas brīvdienas uz Britu Kolumbiju, kur ar riteni vēlreiz pa Klinšu kalniem nodot, pirms pārvācos atpakaļ uz plakanumu. Lai gan - pavisam netālu no plakanuma ir Francija un Itālija un līdz tām nav tik ilgi jālido kā no Torontotō līdz Vankūverai vai Kalgarī.

intenormal @ 03:29 pm: !
zajebaļi!!!

Current Music: Jens Lekman - A Postcard to Nina
slepkava, posting in pajautaa @ 03:08 pm: Cik grādi ir neapkurinātā telpā, ja ārā ir -20C?

acidkitteh @ 01:46 pm: Šonakt sapnī uzstājos liela pūļa priekšā ar grupu, un spēlējām mēs šo dziesmu

unpy @ 11:01 am: Cīņā ar netikumiem, jeb elektriskās cigaretes lietotāja spožums un posts.
Biju plānojis, ka smēķšķidrums beigsies tad, kad jūnijs iesāksies, taču šis beidzās ātrāk, proti, aizvakar, kas nav nemaz tik liela kļūda periodā no 20. marta, jo īpaši, ja rēķina, ka ir bijušas vairākas ballītes, kuru laikā iestājies parasto cigarešu apsīkums, kā rezultātā publika pārslēdzās uz šķidrā nikotīna patērēšanu iz maniem krājumiem. Beidzās, ta beidzās, neko darīt. Neko darīt vēl vairāk tamdēļ, ka esmu padziļos laukos, kur no bērza nikotīnu neiztecināsi un tuvākajā, nieka 6km attālajā veikalā par šķidro nikotīnu neviens lāga dzirdējis nav. Nieki vien, padomāju un izdomāju, ka, iespējams, labs brīdis šito netikumu jeb kā nu tur mūsdienās mazā prieka avotus dēvē, mest nost. Neiešu taču atkal sākt smēķēt lupatas, jebšu tā dēvētās parastās cigaretes. Vienvārdsakot, kopš aizvakardienas nepīpēju neko, jutos tīri normāli.

Līdz šodienas 10:55, kad beidzu lasīt kārtējo VID vēstuli. Tā sagribējās smēķēt, ka vai noģību. Viss, dodos pēc cigaretēm parastajām, šobrīd esmu gatavs vilkt plaušās kaut mahorku.

UPD. Sūds tās cigaretes tomēr diezgan liels, salīdzinoši. Tiklīdz būs iespēja, atkal uzpildīšos ar aizdomīgiem šķīdumiem.

hurray, posting in pajautaa @ 11:06 am: Angļu valodas kursi
Varbūt kāds var ieteikt sakarīgus angļu valodas kursus Rīgā?
Valodas zināšanas ir, taču nepieciešams tās pilnveidot.

honeybee @ 09:25 am: Pat ja to nesaka mans vīrs, to saka mans laulības gredzens.

Kur var paplatināt gredzenu? Vēlams, centrā (vai ķengaragā, haha).

unpy @ 07:55 am: Fotogrāfiju vērotāja piezīmes.
Slamstos pa internetiem, vēroju cilvēku fotogrāfijas. Ikvienam ir zināms, ka tās vīriešu fotogrāfijas, kas nav domātas Iekšlietu ministrijas vajadzībām, dalās trijās lielās grupās: lepnums par sevi; lepnums par savu īpašumu; lepnums par savu stulbumu. Ar sieviešu fotogrāfijām ir daudz niansētāk. Paviršs novērotājs, protams, liktu vienā plauktā bildi "es sēžu ceriņu krūmā" un "es ar lielu skaitu rožu klēpī", taču, ja visu pareizi saprotu, tās tēmas ir pilnīgi dažādas, lai arī komponentes vienas un tās pašas. Štrunts par puķēm, mani vairāk ieintresēja tās bildes, kurās jaunuves sevi kaut kā speciāli nostata un izgorās. Nu, visas tās standarta pozas, to nevarētu būt vairāk par kādām piecām, no kurām pati populārākā ir atspiešanās pret kādu vertikālu virsmu un viegls izlieciens ar vai bez koķetu kājas atšāvienu. Skaidrs, ka pozai nav ne vainas, viss ir seksīgi un tā, savādāk jau šī nebūtu tik populāra, taču interesants ir kas cits - šitā pozēšana, nez, ir tāda tīri instinktīva kā kādas riesta dejas sastāvdaļa, vai tomēr iegūta prasme, ko mazām meitenītēm samāca viņu valšķīgās mātes vai kādas citas autoritātes?

virginia_rabbit @ 06:32 am: pamodos 6os, guļu gultā, man blakus ir ievēlies smaidīgs Eižens, ar kreiso kāju glaudu padevīgi apvēlušos Miķeli.

unpy @ 05:13 am: Laika vērotāja piezīmes.
Šorīt, starp citu, jau 4:05 visādiem svilpjiem lupjiem piebiedrojās arī dzeguze, tā gan ap 5iem apklusa, laikam attapa, ka kaut ko sajaukusi tomēr. Jebkurā gadījumā, izskatās, ka šodien būs saulaina diena, ar ko arī visus apsveicu.

UPD. 6:50 - dienas potenciāls iegrimis mākoņos.
UPD2./viss tāds līksms, no lieveņa/ ir labi, viss kārtībā ar sauli.

mazeltov @ 06:39 pm: Atēdies Aspaziju un Raini
Pēc tam, kad būs noticis šis pasākums: http://pedvale.lv/159/864/ es gribētu redzēt detalizētu izdevumu tāmi.
Kultūrkapitāla fonds tam ir piešķīris 15 tūkstošus eiro.

Pagaidām zināms, ka par 15K (ja vien nav vēl papildus finansējums no kādiem citiem sponsoriem) var dabūt šo:

1) plašu svētku programmu (kas vēl nav šajā lapā publicēta, līdz ar to šobrīd sanāk tikai mirt no ziņkāres);

2) 2 performances, no kurām viena paredz to, ka performances dalībnieki (LV iedzīvotāji, kuri vēlas piedalīties) paši sagatavo tērpu pēc performances iecerētāja norādēm (nekādus lielos ieguldījumus tas gan, par laimi, neprasīs) un tad 10-15 minūtes patēlo kalnus, bet otra paredz to, ka katrs šīs performances dalībnieks nāk ar savu cisu maisu, molbertu, otām, krāsām un glezno rudeni un to visu vada profesionāli mākslinieki.

3) samaksāt buldozeristam, kas palīdz sagatavot augsni "akmens sēklai" (akmens, kas atvests no Šveices, kur Jānis Rainis, galvā spainis, mitinājās (no Aspazijas laikam raustījās, nav nekādi šerpi pantiņi tautā iegājušies)), kas tiks iestādīta 30. maijā un tad mākslinieks O. A. Feldbergs visas vasaras garumā veidos vides mākslas objektu, kuru atklās 3. oktobrī: https://www.facebook.com/pages/Pedvale-Open-Air-Art-Museum/100965273297580

Interesanti, kāds ir iecerētais performanču dalībnieku skaits un pasākuma apmeklētāju skaits un kāds būs reālais? Es ceru, ka vismaz tik pat liels, cik vidēji ir Kritiskās masas velosipēdistu skaits Rīgā (aka velosipēdistu performance "izbesī autovadītājus un gājējus 10 dažādos veidos, jo arī viņi ir lohi").

Piemēram, uz "Rainis peldas Ziedonī" performanci Muzeju naktī ieradās 6 apmeklētājas (skat. Pedvāles feisītī 17. maija ierakstu/foto).

Tags:
chaika @ 01:05 am:

kultūrsnams |phonefoto


Tags: , ,
martcore @ 12:28 am: te cilvēks atnesa aizvēsturisku laptopu
pēc vairāku mēnešu uzraksta ekrāna stūrī у вас нелегальная копия виндоуз kompis beidzot pēc obligātās uz izvēles programmas izpildīšanas iepriecināja īpašnieku ar permanentu bsod
varbūt kāds vīruss?!, centās atminēt mīklu īpašnieks

uzliku viņam cilvēcisku vindu un kaut kādā džankjārdā pat atradu strājošu draiveri tīkla lana adapterim
taču manu netu viņš ne tas, ka totāli atsakās pieņemt, rāda, ka zakontačījies, sūta kaut kādus mikroskopiskus pakadžus šurpu turpu, bet saitus vaļā never, un šādi heteroseksuālā ceļā viņam pārējos draiverus man neuzlikt
varbūt kāds specjālists var minēt, kur ir triks
kaut kādos dupļeksos vai kur
ja nu kas

May 27th, 2015

mazeltov @ 02:02 pm: Mosties, svabadais gar!
Man žēl, ka Raiņa un Aspazijas vietā nav Veidenbauma gads. Veidenbaumam ir pārāk bīstamas idejas, domas un uzskati.

Daudz prātīgu cilvēku pasaulē dzīvo:
Tie strādā kā skudras un rūpīgi krāj,
Tie nolād alu, tie nolād sīvo
Un strādā, un krāj, līdz smiltis tos klāj.

Daudz godīgu cilvēku pasaulē dzīvo:
Tie manīgi cita nopelnu slauc,
Ar manšetēm baltām, ar apkakli stīvo
Tie pasaules drūzmā kā valdnieki brauc.

Bet ticīgo muļķu visvairāk ir radīts:
Tie galviņas nodur un dieviņam tic;
Tāds rokas laiza, kad sists tiek un badīts,
Un dieviņam pateic, kad piekrāpj to cits.

Un ārprātīgie ir ceturtā suga, -
Diemžēl, ka viņu tik visai nedaudz, -
Pie sirds kam ķeras šī bēdu luga,
Kas muļķus pie gaismas, pie brīvības sauc.

Vēl: http://www.lirika.lv/work1.php?format=2&file_ref=veidenbaums_dzeja.htm

vistu_zaglis @ 04:28 pm: Kalnainās pilsētās ir novērojama tāda īpatnēja zāles pļaušanas metode, kā "aitas un kazas".

Un kad man pastāstīja, ka es pilnīgi mierīgi, ja vēlos, varu tikt pie cienījamā urbānā aitu gana amata, man acis sajūsmā iepletās pa visu galvu un vēl vairāk. Pēc tam gan tika pieminētas kaut kādas summas, kas par šo lietu tiek maksātas, un tas viss pārvērtās ne vairāk, kā veiksmīgā jokā, pasmējāmies un aizmirsām.

Šodien, cīnoties ar pacientiem, sāku domāt, ka varbūt tomēr ne jau naudā laime.

santech, posting in gribam_zinaat @ 04:36 pm: Kā Tu lieto datorpeli? T.i. - kā lieto pirkstus? Ar vidējo gan scroll, gan labā poga vai arī ar vidējo scroll un labo pogu ar zeltnesi?

Powered by Sviesta Ciba