te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

February 20th, 2017

virginia_rabbit @ 10:08 pm: viņš sāka iet
(un uzreiz arī lekt un dejot)

Tags:
bozena @ 09:00 pm: Man ir siltas jūtas pret Acu traumpunktu Biķernieku slimnīcā. Viņi pusdev
iņos vakarā piekrita apskatīt Jaunkundzes pagalam apsarkušās acis, lai gan nepilngadīgos viņi vispār neņem.

honeybee @ 08:17 pm: mikro-melnās-apenes
Poll #20957 slims vai muļķis
Open to: All, results viewable to: All

Tavuprāt, mūsu sabiedrībā vairāk stigmatizē:

View Answers

mentāli slimus cilvēkus
29 (80.6%)

muļķus
7 (19.4%)

Tu pats/-i labprātāk kontaktētos ar

View Answers

mentāli slimu cilvēku
27 (79.4%)

muļķi
7 (20.6%)

Tev tuvu cilvēku vidū vairāk ir

View Answers

mentāli slimu cilvēku
20 (62.5%)

muļķu
12 (37.5%)

Tu vairāk apvainotos, ja tevi nosauktu par

View Answers

slimu
7 (19.4%)

muļķi
29 (80.6%)krii @ 07:40 pm: No sākta gala esmu zinājusi, ka Šarlote sirds dziļumos ir ebrejiete, bet Emīlija - musulmaniete (iespējams, persiete, bet varbūt sīriete). Ričmondā es velti esmu mēģinājusi ieaudzināt britu lorda manieres, viņš arvien paliks lādzīgs redneks, lasīs Breitbartu, zags man siermaizes un centīsies iesaistīties ielu kautiņos, nekad neiedomādamies par senā jūdu-persiešu konfilkta dziļajām saknēm, kas determinē mūsu kultūru jau kopš Vecās Derības laikiem...

virginia_rabbit @ 07:10 pm: Drebulis, bet jāiet pakaļ Andelē sarunātai pidžamiņai.

Tags: ,
vistu_zaglis @ 06:05 pm: Par mūžīgo
Un agrāk vai vēlāk tas brīdis pienāks. Cilvēce izmirs, pēdējie mūsu civilizācijas pārstāvji sairs pīšļos, sabruks tilti un HESi, Dārzaugļu iela aizaugs ar ābelēm, visi jūsu lepnie Bentliji sarūsēs, naktīs valdīs pilnīga tumsa un klusums. Tikai trauki – trauki turpinās smērēties.

Current Mood: Apcerīgs
Current Music: Sunsay galvā skan
biezpientaure @ 06:07 pm: Потом женщина пришла, ситуация хоть вой. Живут вдвоем с сыном. Хочет приватизировать двушку. Но я, говорит, не могу приватизировать, потому что как только приватизирую, сын свою долю продаст, кому ни попадя и меня выгонит. Я говорю: «Не приватизируйте, живите так». Она говорит: «Но если я умру, сыну ничего не достанется». Я говорю: «Тогда приватизируйте». Она говорит: «Но если приватизирую, сын меня выгонит». Вот так и живем.

hilda, posting in pajautaa @ 05:54 pm: Gudrības zobi, Dzirciema ķirurģijas centrs
Gudrības zobs taisa šaizes, sazvanīju tieši Dzirciema ķirurģijas centra reģistratūru, teica, lai rīt nāk, piereģistrējas un gaida pie ārsta "uz vizīti". Aiz laimes, ka izdevās sazvanīt un sāpoša žokļa radīta debilisma, tā arī nepajautāju kā tad būs - vizīte nozīmē arī trr un pokš vai paskatīsies, pagrozīs galvu un pateiks - nāciet rīt?
Un cik tas prieks izmaksā, tas ar nav skaidrs.
Otrreiz zvanīt toč nav spēka.

Cibā taču visi to zina, vai ne?

Upd. Paldies, rēķinos ar 3 stundām un summu ne pārāk kosmisku.
Lai jums taisni zobi!

mazeltov @ 03:53 pm: Es tagad jūtos ļoti lepna, jo izfiškoju, kā uzrakstīt advancēta līmeņa meklēšanas komandu (kas strādā, hell yeah!) tā vietā, lai filtrētu manuāli izmantojot drop-downus Jirā:

"Customer Name" = "Klients X" AND Status != "Project Closed" AND Status != Cancelled AND Status != "Premature Close" AND Type = Project

Ceru iegūt balvu "Gada Nūģis".

Upd. Un vēl es iemācījos, ka "" vai '' vajag tikai tad, ja ir vairāki vārdi, lai gan netraucē, ja ieraksta ar tiem.

Upd 1. Kaut arī augstāk redzamais variants strādāja labi, tas tomēr nebija gana smuks. Tagad es zinu, kā ir smuki:
"Customer Name" = "Klients X" AND Status not in ("Project Closed", Cancelled, "Premature Close") AND Type = Project

penny_lane @ 09:30 pm: noskatījāmies šitādu. pagrūti skatīties, visādas pretrunīgas sajūtas. 

kautskis @ 04:14 pm: Ja tu šito vari atcerēties, tad tu esi vecs
Ziniet, es tomēr biežāk esmu izbrīnīts par to, cik tas un tas, un vēl tas ir jauns, nevis vecs.

Lūk, es ļoti esmu pārsteigts par to, ka Kurtam Kobeinam šodien būtu bijuši vien nieka piecdesmit gadi. Kaut kā šķita, ka tas viss palicis nez cik senā pagātnē, un Kobeins šodien būtu vecais, viedais un sirmais popkultūras gigants. Nē, piecdesmit būtu, vēl pavisam normāls vecums, tādā pat uz Latviju uzstāties vēl nebrauc.

Eh.

kautskis @ 03:48 pm: Turpinu neizprast
Vispār jauki paust savu neizpratni cibā, uzreiz uzrodas attiecīgajā jomā zinošāki ļaudis, kas apgaismo.

Tad man ir šitāds te vēl jautājumiņš. Kā [tagad – red. piez.] zināms, Irākas kaŗš bija pilnīgs klasterfaks un vēl mazliet. It īpaši to patīk uzsvērt pašreizējam Amurikas prezim, kas ir republikānis, un viņa fanklubs arī taurē līdzi – jā, jā, lai iet dirst tie asprāši, kas ievilka Amuriku Irākas kaŗā. Bet, ja nemaldos, tieši taču republikāņu prezis savulaik izdomāja, ka vajadzētu iebrukt Irākā? Un pašreizējais Amurikas viceprezis savulaik to iebrukumu atbalstīja? Un ar "atbalstīja" mēs domājam "balsoja par"? Un, ja, piemēram, bijušais UK premjerministrs, kas atbalstīja Irākas kaŗu, ir "noziedznieks", tad kas pēc tādas loģikas ir pašreizējais ASV viceprezidents?

Tāpat ļoti interesē, tieši cik daudzi no tiem, kas nu māj ar karodziņiem Viņa Oranžībai, savulaik atspērušies brēca, ka vajag iebrukt Irākā un sadot pa galvu teroristiem. Un cik no tiem, ko tagad [atkal – red. piez.] saukā par aptrakušajiem liberastiem un dzimtenes nodevējiem, savulaik pret to kaŗu iebilda – saņemot pretī tieši tādus apvainojumus liberastijā un nodevībā.

Jo, ja nezina nekādu background story, brīžam rodas iespaids, ka Irākā iebruka Hilarija ar savu liberastu draudziņu atbalstu.

virginia_rabbit @ 03:34 pm:Tags: ,
intenormal @ 02:10 pm: mēs bēgtu
gaidu skaļus protesta blējienus par viltotām aptaujām un antipatriotisma sludināšanu.... oh wait. tikai tagad aptauja ir kara ministērijas pasūtināta. ko nu?

Asked "If external forces caused an armed conflict in Latvia and you had the chance to stay or leave Latvia, what would you do?" the responses were:

  • 54% Stay
  • 31% Leave
  • 15% Difficult to say 

Asked "If Russia attacked Latvia, what do you think you would do?" the responses were:

  • 8% Join the National Guard
  • 7% Attempt other form of armed resistance
  • 24% Try to help in other ways
  • 13% Leave the country
  • 6% Do something else
  • 25% Carry on as normal
  • 16% Difficult to sayintenormal @ 12:46 pm: krīvu krīvi
[info]iokaste mauc šitā:
nebūtu racionāli apmācīt krievus rīkoties ar ieročiem, jo viņi ir tauta ar augstu nacionālo pašapziņu un ļoti uzticīgi krievijai

nez, kā tad būtu ar puskrieviem? nu tādiem, kam viens no vecākiem krievs? un "mazāk atjauktajiem"? kurā brīdī un kas nokonstatēs, ka šitos var mācīt rīkoties ar stroķiem? 
kautskis @ 10:53 am: Russians out, Americans in, Germans down
Nekādi nesaprotu NATO dalībvalstu vadītāju sūrošanos, ka, edz, Vācija pietiekami daudz naudas netērējot saviem bruņotajiem spēkiem. Vai tad tāds nebija mērķis?

intenormal @ 10:42 am: amūrikā viss iraid kārtībā, yo!


dienasgramata @ 10:21 am: LATVIJAS AVĪZE. Kādu labumu mums var sniegt dažādi koki. Kokiem jātuvojas lēni, jāsasveicinās, jāizsaka savas vēlmes un tad var baudīt enerģiju vai vākt drogas. Vienkāršākais veids, kā kontaktēties ar koku, – tam piespiesties vai pasēdēt zem tā. Koks savas īpašības saglabā arī tad, kad nocirsts, tādēļ sev vēlamā koka izstrādājumu, paliktnīti vai pat dēļa vai zara gabaliņu der turēt vienmēr pa rokai, to apglaudīt.

intenormal @ 10:13 am: prezis un teļļuks
jāsecina, ka tramps foxnews uztver kā perfektu intelligence briefing. neliela problēma - foxnews materiāls bija totāls sūds.

dienasgramata @ 08:30 am: Spotifajā ir tāda josla "Friend activity", kur redzams, ko kāds no Feisbuka pazīnām ir pēdējo klausījies. Šodien skatos - Aivars Hermanis klausījies dziesmu "Meitenei kafejnīcā", ko izpilda Igo. 1986. gadā.

Powered by Sviesta Ciba