te

Friends

You are viewing the most recent 20 entries

March 29th, 2015

lietuveens, posting in pajautaa @ 08:02 pm: Kurpes
Kur Rīgā nopirkt šādas kurpes? http://www.steel-boots.com//tmp/3-eyelet-shoes-black_big.jpg ( var arī nebūt tieši steel, bet šajā stilā)

arkls, posting in pajautaa @ 07:54 pm: 100 fps
filmēju ar gopro un 100 fps + montēju ar Final cut pro 6

visādi mēģinu, bet nevaru konvertēt failu, lai palaistu šo video 4x lēnāku uz 25 fps. ja palēlinu vienkārši Filnal cut - izkrīt 3 freimi. lēno sanāk tikai redzēt VLC playerī

kā to lai izdara?
vai ir kāds konvertētājs, kurš samazinātu ātrumu? pēc tam jau nebūtu problēmu (MPEG streamclip neatrodu, kā mainīt ātrumu)

mazeltov @ 11:34 am: No šņurkozaura esmu kļuvusi par mērenu taurētājziloni (pavasara vēstošie puņķu baciļi nesnauž), bet, neskatoties uz to, šodien man būs kārtējā pirmā reize - pārkūra treniņš iekštelpās.

rasbainieks @ 07:08 pm:
tomēr tik aizkustinoši redzēt vienreiz mūžā suaresu un nando spēlējam plecu pie pleca anfīldā, kā mēs to gaidījām pirms gadiem un nekad nesagaidījām
un stīvijs abus sažmiedz un samīļo
un luiss garsija mūžam saulīte
lai kā ietu klubam, stīvija atvadu allstars tīrs zelts un asariņa acs kaktiņā


Tags:
reportiere, posting in pajautaa @ 06:39 pm: Kādas ir jūsu atsauksmes par Just5 viedtālruņiem? Šodien iegādāts jauns aparāts, kurš tajā pašā dienā ņēma un uzkarsa tik ļoti, ka nevar ieslēgt (nu jau divas reizes, pēc akumulatora nomaiņas). Vai iet uz veikalu un jauna akumulatora vietā prasīt jaunu tā paša modeļa telefonu, vai vienkārši labāk šim bāleliņu produktam neuzticēties?

martcore @ 03:31 pm: šis ir vnk dziesma
starp citu, novosibirska ir leģendāro monstrāciju dzimtene

nu un bonusā žanrs "anekdote anekdotē", ļoti smējos

Валуев начал свою речь словами о примирении и недопустимости конфликта между разными группами людей — сторонниками светской культуры и оскорбленными православными. Однако, затем он добавил: «Не стоит сейчас устраивать охоту на ведьм, но всегда есть люди, являющиеся организаторами такого [конфликта]». Ими стали постановщики «Тангейзера» и чиновники, считает парламентарий.
«Художник показывает человеку картину, — начал рассказывать анекдот Валуев. — Тот смотрит на нее и ничего не понимает, и спрашивает, что на ней изображено. Художник говорит: „Ну вот речка, вот солнце. Ну вот так я вижу это“. „Может тебе к окулисту тогда сходить?“ — спросил человек». Никто из тысячи слушателей не засмеялся.chaika @ 03:19 pm: trīs zosu kāši pārlaidās pār manu galvu

Tags: , ,
dooora @ 02:42 pm: Suna no onna
labrīt, zvaigžņu putekļi, Laimesmātes lutekļi.
ja kādam akurāt svētdienā nav ko paliekošu darīt, var nākt uz Preses namu, talkā mazaimijai uztīrīt studiju.
mēs aizvakar sākām skatīties '64. gada japāņu filmu pēc Kōbō Abes Sievietes smiltīs. tik pamatīgs blieziens, ka palikām pusītē – vesela porcija uzreiz bija par daudz. hahā, kamēr pukstinu šos burtus, jau divi cilēki pieteikušies uz talku, lieliski.
pēc tam Ķipī no kādiem 7ņiem: alus brūvēšana, vakariņas, pirts un peldes.
kritušie tiek uzmundrināti noklausīties rīta pamācības un rīkoties tālāk pēc saviem ieskatiem. laheim!

martcore @ 01:08 pm:

biezpientaure @ 11:30 am: daiļskaitļi

honeybee @ 10:28 am: Bet vispār, iespējams, kaut kādas manas komunikācijas problēmas nāk no tā, ka es esmu dafiga ilgi kopā ar (pieņemu, ka) nediagnosticētu aspergeru - t.i., es vienkārši esmu pieradusi lietot vārdus to pamatnozīmēs un gandrīz pilnībā izslēgt no sarunvārdnīcas to, ko sauc par "mājieniem".
Nu tbš ja es saku "tu man patīc", tas nozīmē "man patīk vaniļas saldējums vasaras dienā, tas pirmais mirklis pēc pamošanās, kad man šķiet, ka man nav paģiru, un tu". [Actually es muldu; tas ir daudz par poētisku; "tu man patīc" ir vienkārši "tu man patīc", bez nekādiem saldējumiem.] Ja es gribētu teikt "es gribu noraut tev drēbes un iegūt tevi Vērmanes dārza vidū", tad es tā arī teiktu.
Mājieni vispār ir čau; nu tbš es viņus uztveru un nolasu (vismaz tad, kad man tas ir izdevīgi), bet pirmā emocionālā reakcija ir "why the hell are you fucking with my head". Un vismaz 50 % gadījumu es pieprasu, lai cilvēks pasaka tieši un konkrēti, kas viņam kaiš un ko viņš grib. (Kas patiesībā ir dikti interesants sociālais eksperiments, t.i., diezgan daudzi cilvēki vienkārši nemāk pateikt, ko grib, un ir šausmīgi smieklīgi skatīties, kā viņi spirinās starp "es gribu" un "es nedrīkstu pateikt, ko gribu".) Es pat uz ironiju reaģēju kaut kā saasināti, nu tbš ja cilvēks ir drusku ironisks, tas ir fine, bet tie cilvēki, kas spēj būt ironiski 5-10 minūtes no vietas, man rada aizdomas, ka viņiem galvā kaut kas nav kārtībā.

No vienas puses, protams, varētu mēģināt adaptēt sevi normālo cilvēku pasaulei, nu vai vismaz mēģināt būt drusku vairāk lietas kursā par to, ko tad tagad nozīmē vārdi.
No otras puses, jūs, normālie, vienkārši nespējat iedomāties, cik nenormāli, nenormāli komfortabli ir dzīvot pasaulē, kurā vārdi nozīmē to, ko nozīmē un cilvēki saka to, ko saka.

taalraadis, posting in es_shobrid_lasu @ 09:41 am:

udensroze, posting in pajautaa @ 08:58 am: Vai Rīgas Marks and Spencer ir arī pārtikas nodaļa?

mazeltov @ 09:21 pm: Klīnika, nudien.
Pirmo reizi nopirku smaržas internetā. Klīnika - Laimīga ziedonī, hahahaha.
Un vēl pirmo acu krēmu mūžā, loku gaišumam, lai ekseļa šūnas skaidrāk saskatītu.
Kā arī paraudziņus ar sejas špakteli ārpussezonas Halovīnam.

honeybee @ 05:11 am: The bomb just keeps ticking and ticking and ticking
And then you realize it's your heartbeat

March 28th, 2015

mazeltov @ 06:16 pm: Irāņu veikalā jēru klusēšanas diena. Vitrīnas piekrautas ar nodīrātām jēru galvām, smadzenēm, olām, aknām, mēlēm, ribām, kājām, pleciem. Tur viņiem ir arī maizes ceptuve - var nopirkt to bezrauga plāceni segas izmērā un tad vakarā ar to apsegties un no viena stūra lēnām grauzt filmu skatoties.

pickle_jar @ 11:45 pm: O, bože, Super Besses koncerts Aptiekā - vienkārši izcils fināls pēdējām dienām, kad intensīvi sēdēts uz Eiropas astoņdesmito synth viļņa, rakājoties pa visādām plejlistēm un jūtubes dzīlēm. Šis bija pilnīgi nereāli, kā no citas desmitgades. Насрать на моё лицо kavers apmēram tā, ja dziesmu izpildītu Joy Division un tā enerģija, wuaaaaah. Varbūt jāsāk atkal piestaigāt uz koncertiem. Vai arī tieši otrādi - jāturpina tas darīt tikpat reti, kā līdz šim, bet apmeklējot tikai pilnīgus must see.

chaika @ 09:40 pm: Vecums čista nenāk viens - pa TV rāda Rača jubilejas konci, kur pats jubilārs izpilda dziesmu ar saviem vārdiem, kurus tak ņem un aizmirst!! Un Tā ir diena!!!

Tags: ,
begemots @ 09:24 pm: piezīmes uz salvetes


Tags:
krii @ 08:49 pm: Izskatās, ka esmu nomērdējusi savu efeju. Jūtos ļoti bēdīga un vainīga.

Powered by Sviesta Ciba