: Apocalypse Now
Vakar ar velo braucu pa Rīgu, kad man priekšā uz veloceliņa, izmisīgi rokas vicinot metās mormoņu misionāri, cenšoties apstādināt. Vispār jau izmisuma pakāpe ir saprotama, pagānu svētku otrā diena, apokaliptiski tukšā galvaspilsētā.
Neapstājos :D
Vakar ar velo braucu pa Rīgu, kad man priekšā uz veloceliņa, izmisīgi rokas vicinot metās mormoņu misionāri, cenšoties apstādināt. Vispār jau izmisuma pakāpe ir saprotama, pagānu svētku otrā diena, apokaliptiski tukšā galvaspilsētā.
Neapstājos :D