Lacy F

[info]panacea @ 10:29: Apocalypse Now
Vakar ar velo braucu pa Rīgu, kad man priekšā uz veloceliņa, izmisīgi rokas vicinot metās mormoņu misionāri, cenšoties apstādināt. Vispār jau izmisuma pakāpe ir saprotama, pagānu svētku otrā diena, apokaliptiski tukšā galvaspilsētā.

Neapstājos :D

Reply

No:
Lietotājvārds:
Parole:
(komentārs tiks paslēpts)
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Powered by Sviesta Ciba