Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Wednesday, March 29th, 2017


vikings

8:49p
Tuņķis - senlatviešu buramvārds

Ar kura palīdzību aizdzen nevēlamas būtnes. Piemēram zaļumballē - Dabūsi pa tuņķi!

(ir ko piebilst)

krii

7:01p
Un kur palika šī diena? Kur? Un kad?

(1 comment | ir ko piebilst)

anna
4:45p
Šad tad domāju - ja es tomēr vēl kādreiz ko uzrakstītu cibā, par ko tas būtu?

Varbūt par ķermeni. Turpinu mēģināt to labāk saprast un arī sajust. Pieņemt sevi kā vienu veselumu, ko veido (vismaz) ķermenis, domas un sajūtas. Nenovērsties un nesākt attiekties pret ķermeni kā kādu citu, kaut ko, kas ir ārpus manis, kad kaut kas sāp, kad fiziski jūtos slikti. Biežāk esmu ļoti nepacietīga un skarba pret sevi, bet reizēm savu ķermeni tiešām apbrīnoju. Piemēram, kopš vairs akūti nemokos ar veselības sarežģījumiem, manis vienkārši pamazām kļūst mazāk. Četrdesmit kilogramu no manas miesas vairs nav, un, lai gan tas joprojām ir ļoti tālu no vēlamā, tas tomēr šķiet visai neticami, it sevišķi tāpēc, ka tas noticis tikai “ieklausoties sevī”, bez jebkādas sistemātikas un mērķtiecības, ja neskaita kategorisku mērķtiecību beidzot beigt klausīties padomos (it sevišķi - nelūgtos), kā panākt svara izmaiņas, kā arī pilnīgi atmetot mērķi zaudēt svaru.

Varbūt par ne-duālismu attieksmē pret sevi, apkārtējo pasauli un ikdienas izaicinājumiem tajā. Piemēram, man šķiet, ka naids (vismaz ilgtermiņā) noteikti nav auglīgs un vēlams, to ir jāpārstrādā citās emocijās un attieksmē. Bet kā, piemēram, lasot ziņas, vismaz pasīvi un klusi neienīst Trampu, Putinu un citas ģeogrāfiski tuvas un tālas slavenības? Te nu es esmu, visgrūtāk man ir pieņemt tos, kas nespēj vai negrib pieņemt viedokļu dažādības iespēju.

Varbūt par to, kā es turpinu ticēt, ka ir iespējams vienlaikus būt kristietei (cik grūti ir kļuvis lietot šo apzīmējumu!) un kritiski domājošai, un kāds prieks ir atrast cilvēkus, autorus, kas šajā ziņā iedvesmo.

Varbūt par valodām. Par kaitinošo ierobežotības sajūtu, nespējot nevienā citā valodā izteikties tikpat brīvi, kā dzimtajā (un arī tajā tas kļuvis grūti, kā tagad, kad vārdi ir tik neveikli un smagi). Par prieku, kad, pašai sev par pārsteigumu, tomēr izdodas citā valodā kaut ko ne tikai pateikt, bet mazdrusciņ radīt. Par jauniem apvāršņiem, kas paveras, vienu un to pašu tekstu lasot vai jēdzienu mācoties kādās trīs valodās vienlaikus. Par to, cik noderīgi valodu apguvē tomēr ir zināt kaut ko no latīņu un grieķu valodas (vai Latvijā vispār ir kāda vidusskola, kur tās vismaz nedaudz māca?).

Varbūt par to, cik neparasti ir regulāri turpināt saprast, cik daudzās lietās patiesība (vismaz manējā) ir pretēja tam, ko esmu kopš bērnības “līdz kaulam” iemācījusies, uzsūkusi attiecībās ar ģimeni. Piemēram, par to, cik (tagad) milzīgs egoisms man šķiet nerūpēties par savām vajadzībām (bet to es drīkstu teikt tikai sev, nevis kādam citam, un tas nekādi neizslēdz dzīves posmus, kad kaut kādā ziņā “pamest sevi novārtā” ir gandrīz neizbēgami).

Čau, ciba! Nezinu, kāpēc, bet re, atzīmējos, un tagad varu turpināt mēmi ik pa laikam Tevi lasīt.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

5:00p
DELFI. Kā pareizi izmantot vīnu, gatavojot ēdienu.

(4 comments | ir ko piebilst)

unpy

3:24p
Pavasara trakuma vērotāja piezīmes.

Viens no interesantākajiem pavasara trakumiem ir tas, kurš cilvēkiem iestājas brīdī, kad šo atvase pamazām, bet droši virzās uz to, lai beigtu apmeklēt PII(man ļoti patīk šis saīsinājums, kura nozīme ir "pirmsskolas izglītības iestāde", bērnudārzu mūsdienās vairs nav). Tātad, bērni paliek gana veci, lai sāktu iet skolā un tagad viņiem par katru cenu pēc kaut kādu prātā jukušu vecāku domām, ir jāsvin tāds kā izlaidums. Neba jau vienkārši izlaidums, bet tāds, pa smuko, ar svētku drānām, fotogrāfiem, dāvanām pārsimts eiro vērtībā katram bērnudārza darbiniekam un vēl iestādei kopumā. Esmu par šo diezgan labi informēts, jo man pārītim draugu un paziņu šis viss šobrīd veļas pāri galvai, tad šie izmisuma brīžos pasūrojas. Lūk, jaunākais piemērs - cita starpā, vecākiem jāsamet nauda arī tam, lai viņu bērni, beidzot šo viņu mūža teju vai svarīgāko posmu, tiktu pie šādām dāvanām: )

(8 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:39p
DELFI. Irākas spēki lenc Mosulas vecpilsētu

nepietiek, ka bruņoto spēku vietā jau var teikt vienkārši "spēki", nu jau arī lenc un ielenc ir viens un tas pats

(4 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:55a
Es īsti nesaprotu, kāpēc mājās uz 4. stāvu ar velosipēdu padusē es varu uzrikšot pavisam mundri, bet darbā uz otro (bez velosipēda) velkos kā aizkauta.

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, March 28th, 2017


krii

11:12p
Nez, kā tas nākas, ka bez ēšanas var diezgan ilgi moži spriņģot apkārt un darīt, un skriet, un pagūt, saorganizēt un aprēķināt. Smadzenes lieliski strādā un muskuļi klausa, viss notiek. Ir kaut kādi brīži, kad sagriežas galva, vai satumst acīs, bet ko nu tur daudz pievērsīs uzmanību.
Toties, kad pēc tam atrodas pauze, kuras laikā steigšus atjauno savu cukura līmeni, - iestājas kaut kas līdzīgs laimīgai komai.
Acīmredzot no medniekiem-vācējiem mantotais ķermenis (un arī dvēsele gan jau ka, man tā ir pavisam cieši miesai pieaugusi) tobrīd nospriež, ka medījums ir noķerts, uzdevums izpildīts, un tagad mēs vairs resursus nešķiedīsim. Tā ka nemaz.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

3:22p
DELFI. Krievijā aizmuguriski arestēts Ukrainas ekspremjers.

(ir ko piebilst)

unpy

2:49p
Valodas vērotāja piezīmes.

Attīstība vienkāršošanas virzienā ir tāda īpatnēja štelle, nekad tā viennozīmīgi nevar pateikt, tā vairāk tāda deģenerācija vai evolucionāra atbrīvošanās no visa veida rudimentiem un atavismiem. Pēdējā laikā redzu, ka latviešu valodā pamatīgi sāk kalst un čākstēt tāda acīmredzami nevajadzīga lieta kā ģenitīvs. Pagaidām vēl viegli viebjos, kad šo aizstāj ar normālu nominatīvu, taču gan jau ar laiku pieradīšu un pārdesmit gadu laikā šī aizdomīgā forma atkritīs vispār kā kurkulis aste.

(25 comments | ir ko piebilst)

jojo

9:16a
pateicibas:
pavasaris, gaisma, gaisma, gaisma,
loti silts un saulains, ceturtdien sola 21 gradu, viss zied,
pavisam netisam atradu jaunu celu ara no sastreguma,
pabeidzu lasit Moljeru (Annuskas kursa lasamlistes ietvaros), un nospriedu, ka man nepatika. abi, gan Moljers gan Kalderons rakstija galmam. kamer pirmais pamanijas paklanities karalim un rakstit izcilas lugas, otra garadarbs ir plakans, balts un melns. gudrs, ja, sarmats, ja, bet plakans. bet, protams, ir briesmigi negodigi spriest par autoru pec vienas lugas - vai, varbut, Ludvika galma bija vairak narcisistu -
nakamie, man liekas, bija Svifta Gulivera celojumi un Defo Mola Flandersa. man patika Defo un Flandersa, to lasiju jau liela, bet man nepatika Gulivera celojumi, tos lasiju kaut kad tina gados. bet, nu, labi, I will give them a shot - un abi ir angliski.

(ir ko piebilst)

lavendera

9:49a
Melnā sperma

Kas ir redzējis vienu Nastavševa izrādi, ir redzējis visas.

(2 comments | ir ko piebilst)

sirdna

9:04a
Uzliku desmito Windows. Uz telefona. Jautri.

(22 comments | ir ko piebilst)

divi_g

8:41a
Kāds jūzerpikču materiāls :))

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:29a
nacionālsociālie tīkli

(ir ko piebilst)

Monday, March 27th, 2017


jojo

9:12p
pateicības:
viss zied,
silts,
svētdien bērziem lapas saplauka,
nodzīvoju pilnīgi perfektu dienu: viegli pamodos, daudz izdarīju, pusdienas laikā biju pastaigāties un vingrot, uztaisīju vakariņas,
un man nāk miegs, ak dies, kā man nāk miegs!

(ir ko piebilst)

vikings

9:17p
Un tagad par mākslu - citāts

"Будьте осторожнее с тем, что Вам непонятно - это может быть произведением искусства." :)

Музей Прадо,Испания.

(1 comment | ir ko piebilst)

indulgence

12:37p
Ko zinātnieki no mums slēpj

Austrālija ir mistifikācija, kuru izdomājusi Lielbritānija, lai cilvēkus pārliecinātu par to, ka britu impērija kolonizācijas periodā uz turieni ir pārvietojusi savus ieslodzītos. Patiesībā visi noziedzinieki no kuģiem iemesti ūdenī, kur tie noslīkuši. "Tas ir aizsegs vienai no grandiozākajām masu slepkavībām vēsturē, kuru izdarījusi viena no izcilākajām impērijām". Visus pierādījumus par Austrālijas eksistenci, pēc teorijas autores domām, ir safabricējušas pasaules galvenās valdības. Paziņa no Austrālijas, pēc viņas vārdiem, visdrīzāk ir aktieris vai arī personāžs, kurš izveidots ar datorgrafikas palīdzību. Maldās arī tie, kas domā, ka šajā valstī ir bijuši. Īstenībā lidmašīnu piloti tūristus ved uz pie Dienvidamerikas esošajām salām, kur savukārt aktieri tēlo austrāliešus.

(8 comments | ir ko piebilst)

unpy

12:20p
Laika vērotāja piezīmes.

Šodien labs laiks strādāšanai visur kur, izņemot birojus. Vēl drusku un varbūt arī pārvākšos strādāt uz kafetērijām, tām, kas ārā, vai, vēl labāk, kaut kur mežā.

(3 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

12:16p
kluss kaķītis ar labu raksturu (c) dakteris fjodorovs
pirms ballītes ievasarēju pūkainos ziemas vāļinkus un pie viena arī boldriku, kā izrādījās
ielīda aiz atvilktnes mazā un tumšā šaurā bezizejā, kur ne čiku ne grabu nosēdēja desmit stundas, kamēr mēs sirmojām
pēc desmit stundām pateica precīzi vienu mazu ņau

(11 comments | ir ko piebilst)

jojo

10:27a
labs rits, loti agrs, bet labs. pamodos pirms pieciem, A.ielida pie manis gulta, pasnaudulojam abas lidz sesiem.

(ir ko piebilst)

vikings

1:39a
Par grāmatu

Šantarāms.

Iesaku.

(3 comments | ir ko piebilst)

Sunday, March 26th, 2017


krii

10:42p
Mans mūžīgais persiešu-jūdu-grieķu konflikts.

(ir ko piebilst)

perkons

10:16p
[22:05] perkons: vot, jā. Ticu, ka ņeibjot, bet ot Pērkons juniõrs
[22:05] perkons: [pic]
[22:11] Shulcs: Kaut kāds aizdomīgi priecīgs,. galīgi pēc tevis neizskatās
[22:14] perkons: )))))))
[22:20] Matainais: vot pirmā reakcija. nu prjam Šulcs prjam vot pateica bez maz manā balsī
[22:20] perkons: ))))))

(9 comments | ir ko piebilst)

perkons

8:37p
Kaut kāda dīvāna tā pastaiga ar Šlumpengufu.
Dīvāna tāpēc, ka es neprotu "pastaigāties". Es protu iet, bet, lai ietu, man vajag mērķi, un tad, kad galapunkts ir nosprausts, tad nu es samērā ātri arī turp dodos.

Šajā situācijā ir tā, ka nevajadzētu nekur tālu no mājām iet, jo, nu mazums, kas jaunajam cilvēkam ienāk prātā, un šeit rodas tāda visai dīvaina situācija, kad pa rajõnu tiek bezmērķīgi noriņķoti 15km, bet tas atkalam mani tā nedaudz mulsina.

(15 comments | ir ko piebilst)

indulgence

8:08p
Hiacinte beidzot Bekingemas pilī!

Dame Hyacinth: Actress Patricia Routledge, most famous for playing Hyacinth Bucket in the BBC sitcom Keeping Up Appearances, was made a Dame at Buckingham Palace on Friday.


(7 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

4:52p

ĀĀAAAAaaaatņemiet viņiem to Wordu un nekad vairs nedodiet atpakaļ, nu vai izlauziet Enter un Space taustiņus, es nezinu, dariet taču kaut ko!

Estēti, estēti visapkārt.
current mood: GP
current music: Sundays on Clarendon Road / Yellow Room

(2 comments | ir ko piebilst)

up

3:30p
https://www.youtube.com/watch?v=SaK4t6hKKO4

(3 comments | ir ko piebilst)

Saturday, March 25th, 2017


nastja

7:15p
Laik - esi rīt saulains. Nu lūdzu.

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, March 24th, 2017


vistu_zaglis

8:03p
Nē, šo nevar nepastāstīt, pie vakardienas, tātad, ieklīdu Zilajā bārā. Zilais bārs – tā ir rajončika pēdējā vieta, kurp doties, pie kam šī vārda abās nozīmēs, jo Zilais bārs tiek slēgts tikai uz pusstundiņu kaut kad rītā pusē. Zilais bārs ir integrēts tramvaja pieturā zem daudzstāvenēm, krānā ir lētākais, atkal jau abās vārda nozīmēs, man zināmais vietējais alus par 25 kronām kausiņā (!), ir trīs naktī, kaut kāds līdzpilsonis reizes piecas ienāk barčikā, pagrozās, iziet, ienāk, iziet, kaut kādi metaļori spēlē galda futbolu, vienā stūrī piesliets apmēram sešdesmitgadīgs skinheds, kurš knapi turas kājās, bet tik un tā ik pa brīdim mēģina pievienoties galda futbola spēlēšanai, citā trīs sirmi pensionāri nesteidzīgi malko alu ar stiprinātajiem dzērieniem, viens no pensionāriem ir akls, un pārējie uz maiņām viņu pavada uz nužņiku, sieviešu tualetes durvis nomarķētas ar milzīgu valšķīgas daiļavas attēlu, vīriešu tualetei durvju nav vispār, logu bāram arī nav, jo tas atrodas pazemē, un visa šī bardaka vidū aiz letes saimnieko neticami skaists, mazs, smalks meitēns rozā matiem.

Aizspogulija ir tepat blakus, kā izrādās, vajag tikai saņemties ieskatīties.


current mood: Miegains, kā var nojaust
current music: Placebo / Meds - MTV Unplugged

(17 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

3:34p
viļņas bārgājienā vienā no iestādījumiem uz mūsu galdiņa stāvēja ierāmēts kāda lietuviešu politiķa foto
ar uzrakstu – šis cilvēks (atcerēsimies, ka lietuviski cilvēks ir nevis cilvēks, bet žmogs, kas šeit izrādās zīmīgi) ir iemesls tam, ka alus ir kļuvis dārgāks
tā mēs uzzinājām, ka lietuvā ir nesen pieņemtas izmaiņas akcīzes likumā, kur alus ir pielīdzināts stiprajiem ahoholiem
mazās darītavas krīt izmisumā
k čemu eto ja
šodien man feisbuks uzservēja sponsorētu kontentu no ņekajas lanas, kas izrādās akronīms no latvijas alkohola nozares asociācijas
iepazīstieties, kontents )
diezgan brīnišķīgs materiāls loģikas stundai vidusskolā, neatrodat?


(14 comments | ir ko piebilst)

amanita

3:00p
Ja nu ir kaut kas, kas izsit sistēmai korķus, tā ir bērnu slimošana. Un Karlīna šogad rūpējas par to, lai mēs šādā režīmā dzīvotu gandrīz pastāvīgi. Šarlaki, vīrusi, sāpošas ausis... Nu, kas tas ir?! Daktere domā, ka tas, pateicoties šarlakam, kas nostitis imunitāti lejā.
Ommm... Bet ir pavasaris, ārā čivina putni un beidzot saulains. Ommm...

(3 comments | ir ko piebilst)

mako

11:45a
Bolderāja

Divi video no 90-to gadu sākuma - Bolderāja un Daugavgrīva. Tāda nostaļģija paņēma... Gribētos teikt- bērnība, bet man toreiz jau pāri 20 bija.
https://www.youtube.com/watch?v=aakSbwV2oWs
https://www.youtube.com/watch?v=_LHits6Uu5s

Interesanti, tas kurš filmēja, zināja, ka pēc ceturdaļgadsimta simtiem cilvēku nostaļģiski sajūsmināsies par šiem kadriem?

via https://www.facebook.com/groups/dvinskcity/

(2 comments | ir ko piebilst)

unpy

10:45a
Krāsu vērotāja piezīmes.

Latviešiem allaž sirdij tuvs ir bijis pastaltonis.

(5 comments | ir ko piebilst)

sirdna

10:16a
Būtu man bikses, varētu iet pārgājienā.

(21 comments | ir ko piebilst)

Thursday, March 23rd, 2017


krii

10:34p
Paldies visiem, kas sveica.

(23 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

9:42p
tārkie trauki, nāciet tad sestdien šurpu, svinēsim
oficiālais sākums: 16:00
afišu beidzu

(29 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

5:44p
(drūmu skatienu, nolemtības pilnā balsī) Jēj, kārtējais bankas gada pārskats!

Jau iepriekš atvainojos par visu, ko es šeit tuvākajā laikā ierakstīšu.


current mood: Balons
current music: Westworld OST

(11 comments | ir ko piebilst)

unpy

3:21p
Vēlākai izpētei.

... tālāk ... )

(13 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

12:49p
dzimšanas dienas rītā pamodos no trakoti spožas saules caur visu māju un aizgāju vingrot astoņos no rīta
pēc vingrošanas divreiz aizmirsu vingrotuvē paklājiņu (divreiz, karl!)
viss kā veciem ļaudīm pienākas, nekāda vaina, esmu priecīgs es un līksms
nāksiet sestdien nosvinēt?

(48 comments | ir ko piebilst)

sirdna

11:16a
Mēģināju mesties lielajā sportā un uzkačāt vismaz kaut ko no visa, kas man vēl palicis. Pamēģināju vēderpresi. Rezultāts, kā saka, šokēja nāciju.

Pagūglēju lietas un noskaidroju, ka vēderpresi kačāt man noteikti nevajag. Oh, well. Jānoslauka putekļi no hanteles un jākačā bicepss.

OK, nē, nu tā prese gan ir jākačā un noteikti, bet ļoti uzmanīgi un aiz stūra, tā, lai viņa to nepamana.

(13 comments | ir ko piebilst)

oblica

9:27a
I did it.

https://www.facebook.com/inga.damskalne/posts/1609673339062262?notif_t=like¬if_id=1490254019713885

(13 comments | ir ko piebilst)

kramers
8:13a
Самое главное — это образование наших детей! Надо прилагать максимум усилий, чтобы детей образовывалось всё больше и больше!

(1 comment | ir ko piebilst)

indulgence

6:41a
par to zinātnes apolitiskuma neiespējamību

Nesaprotu, kur etimologa pētījums par sarkano un melno skudru sadzīvošanu uz salas Amazones upes deltā kļūst politisks.

(11 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, March 22nd, 2017


krii

11:27p
Kad es rīt modīšos, man uz naktsgaldiņa būs atkorķēts vīns un sagriezts siers.

(38 comments | ir ko piebilst)

amanita

7:11p
P.s. Dāma dzimšanas dienā tiks pie Specialized velosipēda. Ceru, ka patiks un nebūs ļoti par lielu. :)
Tikai stumjamais kāts jāpiepiepērk.

Tagad var sākt meklēt čalim lielāku braucamo.

(3 comments | ir ko piebilst)

perkons

3:09p
[15:01] perkons: O, tikmēr mums pie mājām mežā alnis
[15:02] Shulcs: :))))
[15:02] Shulcs: Izklausās pēc dziesmas kaut kādas
[15:02] perkons: ))))
[15:02] perkons: aha
[15:02] perkons: Makdonaldā diskotēka, Õ, tikmēr mums pie mājām mežā alnis
[15:04] Shulcs: Vot. Skaisti taču.
[15:04] perkons: mhm ))
[15:07] perkons: bet vot par to makdonalda diskotēku es jau sen gribēju sacerēt dziesmu
[15:08] Shulcs: Nu re, kaut kādas skices jau parādījušās, hehe
[15:08] perkons: ))
-----------------------------------------------------------------
[16:08] Shulcs: ванная комната с душем, фен, холодильник, электрический чайник, плита и современный стол, wut?
[16:09] perkons: a?
[16:09] Shulcs: Viesnīcas numuriņos esot.
[16:09] Shulcs: Moderns galds esot
[16:09] Shulcs: Tas ir kā, ar ko viņš atšķiras no parasta galda?
[16:09] perkons: mūsdienīgs. Kājās džemperis un kedas, tas viss
[16:10] Shulcs: Ā, toč, neiedomājos. Bārda gan jau arī.
[16:10] perkons: vot, brilles un aifõns
[16:10] perkons: šefo uz plīts fõna, noteikti
[16:11] Shulcs: Hehe, vot. OK, fuf, vismaz tas noskaidrojās
[16:11] Shulcs: Man jau likās, ka tu varētu zināt
[16:11] perkons: tu jautā, droši
[16:12] Shulcs: Aga, tā daru, hehe

(ir ko piebilst)

unpy

10:28a
Lūk, zinātniskā metode, šahs un mats."Mans rīsu eksperiments jeb vārda spēks.
Ir pagājis mēnesis kopš divās burciņās ieliku vienādu daudzumu vārītus rīsus. Uz vienas uzrakstīju "es Tevi ienīstu", uz otras- "es Tevi mīlu" un citus jaukus vārdiņus. 😉Katru dienu garām ejot 1x nolasīju šo tekstu, protams, pieliekot sajūtas. Te nu ir rezultāts.
Mēs jau neticam lietām, ko neredzam. Tad nu, lūk, skatieties un redziet! Bet vislabāk izmēģiniet paši!
Secinājums: MORE LOVE!!!"

no šejienes

(42 comments | ir ko piebilst)

unpy

9:49a
Seriālu lūkotāja piezīmes.

Ja esi jau tajā solīdajā vecumā vai dvēseles stāvoklī, kad nevelk uz augsto mākslu un neesi "stilīgāks par mani", bet reizēm kārojas atpūtināt smadzeni, noskatoties kādu samērā vienkāršu, bet gaumīgu detektīvseriālu, rekomendēju "The Night Of", ļoti jauks vēstījuma ritms un glīti ripojošs sižets.

(4 comments | ir ko piebilst)

lavendera

9:29a
"Tuvā pilsēta". Stilīgi uztaisīts, skatuves darbība nebremzējas, uzmanību notur, bet žāvājos es brīžiem laikam tāpēc, ka, šo lugu neredzējusi, es neko savā dzīvē tādēļ nejustos pazaudējusi. Var jau būt, ka kādu citu šis saturs personiski ļoti uzrunā, bet "absurda komēdija", par kuru zālē nesmejas, tik tiešām ir diezgan absurda.
Kristīgi katoliciskas personas uz to reaģē (un man pazīstamās, kas nav redzējušas, reaģētu) sakāpināti, bet man šī, šķiet, bija pirmā izrāde, kurā plikumi uz skatuves likās pilnīgi normāli/pamatoti/iederīgi (ja neņem vērā "Divpadsmit krēslus", kur tomēr bija mākslīgais dzimumloceklis, vai "Pūtvējiņus" Dailes Mazajā zālē). Un plikumus uz skatuves savā dzīvē esmu redzējusi ļoti daudz.

Vakar man biļeti piedāvāja ar vārdiem "Kā? Tu nezini, kas tas ir?! Par to patlaban VISI runā!"
Pagaidām man īsti nepielec, par ko tur tā runāt.

(1 comment | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system