Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Sunday, February 7th, 2016


perkons
2:41a
video

(2 comments | ir ko piebilst)

perkons

12:22a
Paldies, manu māt!

(ir ko piebilst)

Saturday, February 6th, 2016


jojo

10:39p
visas manas darīšanas beidzamā laikā ir kaut kādas nefokusētas. kaut kas no šī, kaut kas no tā, kaut kas no pati nezinu kā. un kāpēc.

(ir ko piebilst)

unpy

4:12p
Viss ir diezgan sarežģīti.un pareizi, ka atrunāja, jo savādāk: )

(8 comments | ir ko piebilst)

unpy

3:06p
Aber jūsu acīs tukšums vien.


(7 comments | ir ko piebilst)

kramers
1:03p
Как правило тупик, из которого ты мучительно ищешь выход, это твоя вчерашняя, сбывшаяся цель.

(ir ko piebilst)

mako

11:58a
Kurts Rasels ārdas.

Kāds smuks fakts - ģitāra, kuru Tarantino The Hateful Eight saškaida Kurts Rasels, nav bijusi rekvizīts, bet no muzeja aizlienēta 1870. gada relikvija. Scenārijā šāda aina bija paredzēta, bet plānots filmēt ainu divās daļās, aizvietojot sitiena brīdī orģinālu ar repliku. Vai nu Kurtam aizmirsa to paskaidrot, vai viņš aizrāvās... Muzejs esot drusku neapmierināts.

https://zippy.gfycat.com/EnergeticCourageousButterfly.mp4

(9 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:08p
"Jebšu es arī staigāju tumšā ielejā, taču ļaunuma nebīstos, jo Tu esi pie manis, Tava gana vēzda un Tavs gana zizlis mani iepriecina." Psalmi 23:4

(11 comments | ir ko piebilst)

Friday, February 5th, 2016


mako

11:47p
Kerks Duglass

Opā! Kerks Duglass vēl ir dzīvs, un viņam ir 100!

(2 comments | ir ko piebilst)

racoon

2:59p
Par investigatīvo žurnālistiku

Priekšvārdam varu teikt, ka mani mūždien ir izbrīnījuši delfi.lv joku slejas tēli, to izdarības dažādos klubos un apšaubāmā publicitāte. Visādi tie Raspopovi, dročīšanas eksperti un tas te pamuļkītis Kiops ar Kombuļu Inesi. Nē, to ka garā vājie mums valstī netrūkst, par to esmu pārliecinājies jau sen, vairāk izbrīna tā ballēšanās un nekādīgi neatbildamais jautājums - par kādu naudu?

Pusdienojot skrollēju telefōnā feisīti un nezkāpēc uzdūros šim rakstam
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/594812-engure_mola_ipasnieks_bloke_pieeju_attirisanas_iekartam_pasvaldiba_ielauzas_teritorija

Īsumā, Engures kanalizācija plūst uz SIA"Unda" piederošajām attīrīšanas iekārtām, kas uzbūvētas uz kādam Mārtiņam Dzenītim piederošās zemes - Engures mola, ko tas pats Mārtiņš Dzenītis nesen nopircis izsolē. Tagad jaunais īpašnieks no SIA"Unda" grib 18k EUR gadā par savas zemes nomu. Unda nepiekrīt, tas uzliek barģūru. Unda netiek klāt savām attīrīšanas iekārtām un Engures kanalizācija iet pār malām jūrā. Par maniem secinājumiem pēcāk. Tagad turpināsim ķēdīti.

Šī raksta šērīte pie manis nonākusi čerež - čerez ar pirmavotu - tādu Kasparu Cauni. Pēdējais savukārt savā FB pēc visiem virsrakstiem liek noprast ir ļoti pietuvināts vai pats arī tas krāvējs nožogojumam, kura dēļ tagad kanalizācija tek jūrā. Pats viņš to dēvē par "cīņu". Vēl ir šāds komentārs, datēts ar 9.janvāri - "Šodien bloķejam pilsētas kanalizaciju Engure. Engures iedzīvotaji un dome nesaprot neko pa labam. Kā var but tik stulba tauta. Tagad nečurās un nekakas vairāk".

ļoti interesants feisbūks, starp bildēm no Maldiviem , Abu Dabi un citām eksotiskām vietām tiek bramanīgi eksponēts Landkruīzers, kas it kā piederot viņam, un dikti liela priecāšanās par sodu nemaksāšanu, jo auto apkrāmēts ar LT numuriem un tajā LT reģistrēts uz kaut kādu UAB. Pēc komīšiem spriežot jaunietis ir sarūpējis sev kaut kādu olu laizītāju svītu, kas viņu par visiem šiem varoņdarbiem dikti slavē.

Tur pat arī rodams tāds Dairis Vnk Dairis, kuram laikam arī pieder lendkruīzers no Lietuvas, un abi kopistiski priecājās par bildēm ar šādu virsrakstu: "Dairis Vnk Dairis cik liels ir prieks, kad tu ēd vakariņas, bet arā stāv policists un salst -20 un raksta sodus no kuriem nav jēgas, par Lielu Latviju". Komentos kāds Toms jautā
Toms Zaķis Kapēc nav jēgas?
1 · 6. janvāris plkst. 20:18
Dairis Vnk Dairis
Dairis Vnk Dairis Mēs godīgi mums nav jamaksā.
Kaspars Caune Renģēdāji to nekad nesapratīs:)


Kaspara feisbukā zem virsraksta "Beidzot cilvēki saņem pēc nopelniem:) " rodams arī šāds raksts - http://skaties.lv/latvija/bez-tabu/kaimina-izdaribu-del-miera-ielas-iedzivotaji-spiesti-dzivot-sudos-lidz-ausim/?utm_source=twitter&utm_medium=link&utm_campaign=social . Pēc virsraksta tulkoju, ka Kasparā mājo ļauns prieks par notiekošo un neizslēdzu iespēju, ka Kaspars pie šā "projekta" stāv tikpat tuvu cik pie Engures. Es neesmu Miera ielas komūnas fanāts, bet ja mana kaimiņa kafetērijā ienāktu kaut kāds čmošņiks un izdarītu to, kas redzams rakstā pievienotajā video, lietas notiktu savādāk, nevis ar bez Tabū. Labticīgo miera ielas iedzīvotāju taisnības cīņas šādā formā nekad nenovedīs pie viņiem vēlama risinājuma un būtu beidzamais laiks to saprast. Krievu valodā pat ir tāds vārds :"терпила".

Tad visā tajā bezgalīgajā "pavei cik es kruts" bilžu jūklī pavīd arī pa kādai galerijai no ballītēm un restorāniem kur līdzās ietagots arī uzminiet kas? Latvijas seksa eksperts Edgars Toreto. Paskrollēju. Nu jā, nu, es pat nezinu. Dikti patika Dairis Vnk Dairis ieraksts par edžiņu kad tas esot kaut kādu vecu bmw atdabūjis :"Viss beidzās veiksmīgi!!! Auto atgriests un atradās stāvietā, Viļņā. Auto zagļi auto atgrieza, jo bijuši pagātnē saistīti ar tādu dzīves veidu. Nav te nekāda sakara ar to ,ka kāds nobijās, bet pastāv nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu. Tiem, kam ar to nav bijis sakars, tie to nesapratīs!" Dikti patikās šis :"nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu" . Savā laikā ieslodzījuma vietās bija zināms segments ar ļaužiem, kuri savu alumīnija bļodiņu un krūzīti nēsāja piesietus sev pie jostas, lai viņu alumīnija bļodiņas un krūzītes netīšām kopgaldā nesajauktos ar citām, un kāds cits netīšam no tām neuzēstu. Visticamāk šis pats likums attiecas arī uz lietotām automašīnām. Neviens normāls nebrauks ar gaiļa mašīnu un ja dzīvo pēc "likumiem", viņam savu auto vajadzēja piesargāt, vai kaut kādīgi nomarķēt, lai tajā netīšām neiekāptu neviens kas nav bijis nolaists. Attiecīgi, par šitādu huiņu, ka uztaisa padstavu normāliem džekiem pašam ekspertam vajadzēja dabūt taurē. Tātad, ja edžītis ir no "tiem" un tusējās ar "šiem", tad loģiski sanāk, ka "šie" arī ir ārlietu ministra domubiedri un tas izskaidro no kurienes edžītis dabū fuņķikus ballītēm. Тема сисек разкрыта!

Tagad nedaudz par nopietno. Mani interesē kāpēc un kādā sakarā Engures pašvaldība nav izmantojusi savas pirmpirkuma tiesības. Otrkārt, kāpēc izsolē nav atnākusi pati SIA"Unda" un to gabalu nopirkusi. Kā ir izveidojusies situācija, ka pašvaldības infrastruktūrai nozīmīgs objekts nokļūst kādas trešās personas valdījumā tādā veidā radot augsni šantāžai, kuras sekas mēs šodien redzam? Varbūt būtu vēlams uzdot jautājumu ZTI kas rīkoja izsoli, vai prasītājam, kādas konsultācijas un ar ko ir notikušas pirms izsoles un kā tas nākās ka iznākums ir šāds. Es pieļauju, ka SIA "Undai" pirms izsoles piezvanīja kāds svešinieks un piedāvāja samaksāt kaut kādu naudiņu, lai viņš nepiedalītos izsolē un neceltu cenu. Gan jau ka SIA šo priekšlikumu noraidīja un uz izsoli gāja. Attiecīgi svešinieks arī, nosolot summu kas Undai un pašvaldībai nav pa spēkam. Turpinājumā, tā kā SIA neiedeva uzreiz atkāpšanos naudu, to ar soda procentiem un iztērēto investīciju vajag atsist ilgtermiņā. Nu i zēni izmantojot savas likumīgās tiesības nosprauž tādu nomas maksu kas nav pa zobam. Konflikts eskalējās un šodien Engure slīgst mēslos.

Skumji. Divtik skumji ir tas, ka mazie sēž VID intervijās, katru mēnesi maksā nodokļus un tiek drāzti par niekiem, kamēr gomosjaķina var ballēties un likt rakam veselas dzīvokļu ēkas un pat pašvaldības. Un to ka PVNšiki , tas jau no pirmajām bildēm redzams. Es vot nesaprotu, kur Temīda?

(5 comments | ir ko piebilst)

fedrs
1:46p
Vairums cilvēku savā būtībā ir aplam kautrīgi, tāpēc esmu iejūtīgs un pretīmnākošs, un pamācu, negaidot, kad viņi saņemsies pajautāt, kas viņiem dažādās dzīves situācijās būtu darāms.

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

1:28p
pēc panākumiem bagātā trashdienas kinoseansa visi neizbēgamā sajūsmas vilnī elsa we should do this more often
ja mēs uz to paskatāmies skarbajā dienasgaismā, viss ir iespējams – 75 ēriki (tur ir ierēķināta atlaidīte), un bize ir mūsu
arī repertuāra nākamais gabals tā kā ir jau zināms – vik&doo piedāvā aplūkot taju vesternu melnā tīģera asaras
mums reāli nolasītos ~30 cilvēku kinoklubs, kurš reāli atnāktu un reāli samestos (vismaz divās no iespējamajām nozīmēm)?

(25 comments | ir ko piebilst)

amanita

10:40a
Šodien, kad virs Zemgales modās koši zilas debesis, saule leca tik skaista un liela, lauki ar ziemājiem mirdzēja koši zaļi, uz tiem ganījās stirnas, bet ceļmalas kokos tupēja resni vanagi, es braucu uz darbu un visu ceļu smaidīju. Sirdī pilnīgs pavasaris.
Tuvojoties Rīgai, saradās arvien vairāk mākoņu un pasaule vairs nemirdzēja tik koši, bet dienai bija iedots pareizais starts.

Drīz būs tas gadalaiks, kad man ļoti patīk tā garā braukšana uz darbu. Kad ik dienu var vērot, kā mostas zaļums, kā pārrodas putni un pasaule atplaukst. Tad es daudz smaidu savā nodabā.

Ļoti lirisks noskaņojums man šodien. Labi, ka piektdiena. Žēl, ka darbu tik daudz. :)

(4 comments | ir ko piebilst)

sirdna

9:59a
Lidostu drošības pārbaudes mani mulsina. OK, pieņemsim, ka es aizmirsu noņemt no sava atslēgu saišķa Šveices nazi, kurš tur parasti karājas un piedāvā ekskluzīvus šķēru, korķu viļķu un nažu pakalpojumus. Bet tomēr tas ir nazis, ar kuru mani ielaida lidmašīnā. Protams, ka tas nav nekāds ierocis un jebkura dāmu augstpapēžu kurpīte ir daudz bīstamāka, tā vismaz nelocās un ar to nevar pats sev nocirst pirkstus. Bet nu tagad manā kontā ir priekšmets ar nominālo nosaukumu "nazis", ar kuru esmu izvizinājies cauri divām lidostu drošības pārbaudēm.

Also, pirmo reizi manā karjerā manu datoru un mobilo telefonu pētīja par tēmu "sprāgstvielu pēdas". Interesanti!

(31 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:51a
DELFI. Tikmēr intervijā LNT astronoms Ilgonis Vilks pauda pārliecību, ka visumā ir citas dzīvības formas. Viņš cer, ka savas dzīves laikā piedzīvošot to atklāšanu.

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

1:25a
Jāsaņemas un jāiet gulēt. (Ļoti negribas, jo, kad atmodīšos, būs jāpošas uz darbu).

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, February 4th, 2016


krii

11:44p
Nesaprotu, kāpēc šis gadījums tiek uzskatīts par traģisku. Labi, viņi varēja būt gadus desmit vai divdesmit vecāki, bet pati šī lieliskā iespēja - nomira vienlaikus, bez ilgstošām slimībām, ciešanām, tuvinieku apgrūtināšanas, nomira, mīlot viens otru (citādi jau neglābtu, vai ne?) - kaut nu mums visiem tā gadītos!

(7 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:59p
DELFI. Uz ielas guļošu Kiberzemessardzes komandieri smagā reibumā nogādā slimnīcā.

(13 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

8:16p
esmu priecīgs es un līksms
jo vakar mēs brīnišķīgi pavadījām laiku kino ar visu laiku labāko pasaulē sliktāko filmu (pārrasties mājās no čomska ar nedadzertu vīna pudeli sāk kļūt par tradīciju)
jo pijō vingrošana tagad ir divreiz nedēļā, turklāt otrā reize atstāj brīvu vakara galiņu arī sabiedriskajai dzīvei (šodien tomēr neizmantoju, sveiciniet miju izstādē un hanībiju grāmatā)
jo primaveras lineupā ir viss svarīgais, ko es gribēju, un pat ļoti labi ir tas, ka nav radiohead, jo tikai tas mūs pasargās no milzīgiem pūļiem

prīmā vaira )

(12 comments | ir ko piebilst)

jojo

4:59p
labas acu zinas

nezinu, kapec, badosanas/gaveni un/vai edienkartes maina, vai ari aktivaks dzivesveids, vai viss kopa, bet caurums makula (tiklenes centra) ir aizaudzis. un katarakta esot loti perifera un visai nieciga. iepriekseja reize smukais kirurgs teica, ka saja reize runasim par operaciju (kataraktai). bet nevajag.

ha!

sitadu zinu del var ari kadas sesas nedelas gada neest.

un jums vajadzeja vina seju redzet, man likas, vinam zoklis atsitisies pret gridu - vins bija patiesam neviltoti apjucis.

(9 comments | ir ko piebilst)

meeneshi

4:00p
5 krūzīškūku receptes. pirmais ir visai apburošas (un vegāniskas, ja pareizi atceros) brokastis.

https://www.youtube.com/watch?v=POtNzR94CEc

(ir ko piebilst)

starro

3:49p
laugh matters

Atnāk meita (4,9g) no dārziņa, stāsta: edzēju puisītim bēndāzā kāniņu. Tādu joti maziņu. Tas bija joti smiekīgi.
Un ļoti sirsnīgi skaļi smejas. Nevar vien rimties.

- nav labi smieties par citiem bērniem.
gribēju teikt: par citu trūkumiem, taču sapratu, ka manas domāšanas trūkumi nav jāpavairo. Un domāju - nez kas ir pirmais: bailes no izsmiešanas, vai smieklīgs joks?


current mood: beibi dont hērt mī noumőr

(3 comments | ir ko piebilst)

perkons

2:17p
[14:12] perkons: spotifajs bļauj, ka troļļu jaunais elbums ārā
[14:12] Shulcs: Atkal jau?
[14:12] perkons: ))
[14:12] perkons: nu es nezoni ko nozīmē atpakaķaļ. Pēdējais, man šķiet, bija matrozis
[14:12] perkons: bļaķ
[14:13] perkons: ko es tur uzrakstīju
[14:14] Shulcs: :)))
[14:14] Shulcs: A nebija pēc matroža kaut kas pat vēl hujovāks?
[14:14] Shulcs: Nez kāpē prātā, bet mok nē
[14:14] Shulcs: Nu ja saņemsies dzirdēt, tad reportē, man strjomna, hehe
[14:15] perkons: aga, šodien pamēģinās
[14:15] perkons: bet nu čota raudu par to sarakstīto - tupa nelūrēju ne monī, ne uz klavieres, ibo runāju ar kolēģi
[14:16] Shulcs: Nē nu ko, nu 'mākslinieks tā redz!' (c)
[14:16] perkons: )))))

(ir ko piebilst)

kramers
12:43p
И кто это придумал, что с женщинами сложно? Подошел, обнял, сказал, что красивая, умная... Если совсем ничего в голову не лезет, спроси: «Я не понял, ты похудела, что ли?»

(ir ko piebilst)

oblica

9:22a
Nav labi

Vakar vakarā pilnīgi nejauši uzdūros raidījumam "Aculiecinieks" LTV1.
Par vēzi.
Slūžas atnāca vaļā, spilvens slapjš, visu nakti murgos vazājos pa Onkoloģijas centru, ļoti raudāju un vēl ļotāk gribēju mājās.
Šodien ir Pasaules vēža diena.
Laikam tāpēc.

Šorīt drausma sajūta - sāp galva, sirdsklauves un grūtums. :/

(12 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, February 3rd, 2016


str

9:47p
https://www.youtube.com/watch?list=PLmKKf8XozJK44iuV3xZaXS520nP6NoVKZ&v=WbZUqgTu068

(ir ko piebilst)

str

8:59p
viena diena hihenē
http://odin-moy-den.livejournal.com/1962833.html

(ir ko piebilst)

foodporn

[ helvetica ]
8:55p
tsk, tsk, wanna see my dolma?

 photo dolma_zpse7ouzls5.jpg

(1 comment | ir ko piebilst)

str

1:31p
Хорошее настроение - это когда идиоты не бесят, а веселят.

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

1:00p
Vispār man vajadzētu šobrīd nevis stulbi blisināties, bet sākt darīt kaut ko, kas ļautu bez pārmērīga riebuma un stresa nopelnīt kaut kādu naudu.
Pārtulkot kaut ko, ko pēcāk varētu(vai nevarētu) pārdot, piemēram.

(2 comments | ir ko piebilst)

fjokla

9:37a
šitie būs joki tagat

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:23a
Turies, prezident!
Vēl dsudz Tavu dardu gaida Latvijaa!

Un nekas nav nesasniebzamams, ja Tu mīli
Mums katram reiz doto Dievzemītī!


Normunds Beļskis Feisbukā

(3 comments | ir ko piebilst)

oblica

8:48a
Gaisma tuneļa galā?

Nu tad beidzot! Tiesībsargs LNT 900 sekundēs kvotas medicīnā atzina par antikonstitucionālām (plkst.6:41). Plkst. 11:00 preses konference par pētījumu. Varbūt beidzot kaut kas kustēsies uz labu?

(13 comments | ir ko piebilst)

racoon

8:24a
Par ziņām, kas nedaudz iepriecina

http://www.delfi.lv/auto/modelu-jaunumi-testi/skoda-apvidus-auto-prototips-visions.d?id=47015155

Ja gala produkta formas būs kā bildēs, tad tas būs viens skaists auto, jo no Jeti man burtiski gribas vemt.

(3 comments | ir ko piebilst)

indulgence

6:43a
Rīgas prese par vācu tautības pilsoņu vajāšanām, 1915. gads

Kijevas universitātes profesors Knauers, kurš jau 45 gadus bijis amatā, šinīs dienās apcietināts dubultas pavalstniecības dēļ. (Rīgas Avīzes, Nr.1., 1915. gada 1. janvāris, 3. lpp.)

Rīgas 1. dzelzceļa stacija gandrīz paralizēta, vilcieni pārpildīti, jo masveidā uz Iekškrieviju spiesti izbraukt Vācijas un Austroungārijas pavalstnieki. (Rīgas Avīzes, Nr.16., 1915. gada 16. janvāris, 2. lpp.)

“Plakāti ar aizliegumu sarunāties vācu valodā tagad izlikti arī tramvajos.” “Šo sestdien iz Rīgas pagaidu katorgas centrālcietuma izlaida zvērināto advokātu Hermani Švarcu, kurš še pabeidza izciest 1 mēneša cietumu sodu par to, ka nebij noņēmis izkārtni ar vācu uzrakstu.” (Rīgas Avīzes, Nr.21., 1915. gada 21. janvāris (3. februāris), 3. lpp.)

... )

(1 comment | ir ko piebilst)

rasbainieks

1:34a
pēc trešās jauno iksfailu sērijas sajūsmā reportēju:
mums ir brīnišķīgs komēdijseriāls
vienīgais jautājums – how on earth are they going to keep this shit up?

(11 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, February 2nd, 2016


vistu_zaglis

9:19p
Ā, nu re, pāris dienas vajadzēja paciesties.

https://www.youtube.com/watch?v=vkcgUZ21NRc

(3 comments | ir ko piebilst)

jojo

8:03p
pateicības (šorīt aizgulējos)

darbā pabeidzu sarežgītu domājamo gabalu
bērns novērtēja manas vakariņas (beidzot kaut kas tāds kas man arī garšo). šobrīd ēdama ir tikai maltās gaļas mērce un gaļas bumbiņas no burkas, jāpiezīmē, un saldētas ogas un kāds ābols un banāns
jūtos smuka
man vēl kāda pusstunda ko palasīt grāmatu
pagājušo nedēļu biju vingrot četras reizes un aizpagājušo arī un šodien jūtos apmēram tā, ka beidzot esmu atpakaļ formā.


T. skatās Katrīnu Teitu "Do not Disturb" -

(ir ko piebilst)

fedrs
6:16p
Atnācu bēdīgs līdz pieturai, viss ir slikti, no gaisa nāk slapjš un beigās mēs visi mirsim, garām brauca auto, viens no tiem jo īpaši, tāpēc nošļāca mani no galvas līdz kājām, un tūlīt pat kļuvu par ēzelīti I-ā.

(3 comments | ir ko piebilst)

oblica

3:17p
Aktuāli

Gribat, lai es kaut ko ierakstu par homeopātiju?
Nē, jūs noteikti negribat.

(13 comments | ir ko piebilst)

fjokla

3:04p
sapnī simis dikti smējās par manu kombinzonu, tāpēc izriezos visa indībā, atvāzu krāgu un uzšņācu :"Reflektē!". Fonā stāvēja cibas kants un derdzīgi irdza.

(15 comments | ir ko piebilst)

sirdna

12:59p
A ko nācija tā sakarsusi par homeopātijas tēmu? Tas ir, pasākums iet vaļā ne pirmo gadu, kāpēc pēkšņi tāda aizrautība?

(32 comments | ir ko piebilst)

mako

12:46p
Par tumsonību.

Tie, kas ar prātu saprot, ka nevar palīdzēt ūdens, kurā nav ne molekulas aktīvās vielas, bet, balstoties uz to, ka "nu palīdz taču, paziņām palīdzēja etc.", pieņem šo līdzekli...
Nu iedomājieties līdzību.
Jums sāp galva, un "ārsts" paziņo, ka vajag 3x uzplaukšķināt. Tas palīdzēšot. Tikai vajag to darīt ilgstoši un regulāri. Jūs plaukšķināt 3x katru stundu - un pret vakaru galvas sāpes pāriet. Bingo! Palīdzēja plaukšķināšana. Iesakāt metodi kaimiņam. Jā, par recepti gan ārstam smuki jāsamaksā, citādi nepalīdzēs.
Tas pats ar tiem ūdens/spirta pilieniem.

(ir ko piebilst)

mako

11:51a
Nošaujiet mani...

"Latvijas Farmaceitu biedrības prezidente: Homeopātiskie līdzekļi ir līdzvērtīgi ķīmiskajiem medikamentiem, palīdz gan vieni, gan otri... Arī es, būdama farmaceite, vienmēr pati sev cenšos profilaksei izvelēties kādu no minētajiem – organismam "draudzīgākajiem" – medikamentiem, nevis ķīmiskos."
Farmaceite...
Klau, nošaujiet mani kāds, es negribu dzīvot pasaulē, kurā profesionāls farmaceits tā ne tikai klusībā uzskata, bet publiski sludina. Pie kam atdalot Ķīmiskos no Dabīgajiem.
Ko, ko viņai pasniedza studijās? Farmaceiti taču kaut kur mācas, kaut kā sertificējas, ja? Gribu viņu studiju programmu redzēt, ja nu tur kas teikts par zīdaiņu asiņu, kas iegūtas pusnaktī krustcelēs, ārstnieciskajiem efektiem, vai vēl kāda cita tumsonība?
Nu ar prātu jau es saprotu, ka ražotāji un aptiekas gūst krietnu peļņu no tiem preparātiem, ko starp citu, par zālēm kautrējas saukt, bet dēvē par Pārtikas Piedevām. Bizness ir bizness, ja ir tumsoņas, kas gatavi maksāt, kāpēc nepārdot cukuru tabletītēs un destilētu ūdeni par smuku naudiņu.
... bet būtu vismaz izmantojuši iespēju paklusēt.
[UPD]...arī Ārstu Biedrību vada tumsonis.

(34 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:12a
2. februāris - Starptautiskā Mitrāju diena

(1 comment | ir ko piebilst)

str

9:52a
ziemas vidus

Laika pareģošana

Sveču dienā mūsu senči ticēja:

* ja snieg, tad bites spietos un tām būs daudz medus;

* ja laiks ir skaidrs un saulains, tad būs vēl daudz sniega, taču būs silts maijs un gaidāms labs ražas gads;

* silts un saulains laiks norāda uz agru pavasari; ja saule uzspīd tik daudz, ka zirgu var apseglot, būs gana saules arī siena pļaujas un rudzu ziedēšanas laikā;

* pilošas pažobeles sola jauku pavasari;

* bargs sals nozīmē, ka par siltu pavasari nav ko domāt;

* ja ziema tik dziļa un barga, ka kaķis peles neredz, tad tas noteikti ir jābaro, lai nenomirst badā;

* aizputināti ceļi nozīmē lielus plūdus pavasarī;

* vētrains un puteņains laiks norāda uz jauku pavasari, siltu un lietainu vasaru;

* miglaina diena sola lietainu vasaru;

* piesarmojuši koki liecina par bagātu vasaru.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, February 1st, 2016


krii

11:02p
Ričmondam piemīt ne tikai vājība pret dzērušiem cilvēkiem (ik reizes, kad vakara pastaigā satiekam kādu žūpu, kurš līgodamies noguldzina kaut ko par jauku suncīti, raibais draņķis kūst un ir gatavs mani pamest uz skaitli trīs), bet arī vēlme sakožļāt visus balzama un vīna korķīšus un izlaizīt visas glāzes, kurās bijis alkohols.
Man nav ilūziju par viņa iepriekšējo saimnieku dzīvesveidu.

(4 comments | ir ko piebilst)

krii

10:13p
Mirtes

Savu pirmo mirti es ieviesu pirms nepilniem divarpus gadiem (http://klab.lv/users/krii/2013/11/08/) .
Tā nodzīvoja pie manis gandrīz pusgadu un nonīka. Sāka nīkt rudenīhttp://klab.lv/users/krii/1468066.html , pavasarī šī nomira: http://klab.lv/users/krii/1502736.html un bija jau bija jāmet ārā.
2014.gada vasarā ieviesu divus mazmazītiņus mirtēnus, sargāju no kaķiem, rasināju, laistīju, mēsloju, bīdīju saulītē, dvašoju virsū, mantras skaitīju - visu tikai pareizajos ritmos. Mirtēni auga un pārtapa leknās mirtēs, ziemu pārlaida kā mīļie, pagājušvasar ziedēja atspērušies: http://klab.lv/users/krii/1639021.html , līdz rudens beigās sāka birdināt lapas. Un nobira līdz Ziemassvētkiem. Pavisam.
Tagad abas pusaugu mirtes stāv joprojām plikas uz palodzes - roka neceļas mest ārā, reiz divās nedēļās aplaistu augsni, reizi vai divas nedēļā aprasinu stumbeņus. Ļoti ceru, ka varbūt iznāks no komas.
28.janvārī nopirku vēl vienu mirti - rezervei. Tikko iestāsies jauns mēness, nocirpšu zariņus-rezervistus un iebakstīšu podiņos.
Man jābūt mājās mirtei, pavisam, pavisam nopietni!

(7 comments | ir ko piebilst)

krii

8:06p
Kāds ir iemesls tam, ka malks stiprā alkohola (Melnā balzama, brendija vai šņabja) aptur deguna tecēšanu? Resp., šobrīd tas r vienīgais, kas man palīdz, bet es negribu piežūpoties - rīt uz darbu.
Deguna pilieni un smēres nelīdz ne sūda.:(

(5 comments | ir ko piebilst)

begemots

2:37p
Oh, you can't help that. We're all mad here.Ja nu kas, tiešām rekomendēju izstādi. Ļoti liela dažādība pieejā padara to visu reti interesantu. Mākslinieki arī no visām pasaules pusēm, piem., Igaunija, Irāna, Rumānija, Vācija, ASV.

Izstāde "Mūžīgais tējas laiks". Gaismas pilī līdz 16. februārim katru dienu. Ieeja, protams, bezmaksas.

(2 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system