Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, November 21st, 2017


fadu

10:00p
Tā lūk arī pagāja atlikušās dzīves pirmā diena. Bija kaut kādi plāni, bet tā arī palika opcijā "plāni"... Svētkos sēdēju bez datora, šams sāka uzvesties neadekvāti, līdz ar to atdevu izvērtēšanai, kura beidzās ar c-diska maiņu. Šodien laiski atjaunoju visus soc-sakarus un uzdūros Cibai. Un te nu es esmu. Skumji ienākt vietā, kur vairs nebūs petroviča, liekas, viņš bija pirmais, kas atbildēja uz manu pirmo postu. Te daudz droši vien mainījās. Man arī. Vairs nav Ķirša. Ķirša vietā pie pakša stāv 10 gadu jauns korejas Mākonītis.Nu tas, kas ar sudraba maliņu. Man piedāvāja automātu, bet atteicos, man patika doma, ka sēdēšu uz mākoņa maliņas un kustināšu kājas. Vēl pa šo laiku atraidu onlaina mākslas skolu Francijā. Divi gadi pagājuši, uz pavasari piedāvā vēl divus interesantus kursus. Pieteicos. Sestdien mammucim dzimšanas diena, viens no darbiņiem būs dāvanai. Es zinu, viņai patiks. Tikai paraksts vēl jāuzliek.

(5 comments | ir ko piebilst)

racoon

9:34p
Par progresīvo vārdu

Kur es lūdzu varētu iegādāties visus Agneses Kleinas līdz šim izdotās Bendžī Kņūvmen žurnālgrāmatas?

(ir ko piebilst)

oblica

7:49p
Drausmīgs īgnums

Svētkus nosvinējām lieliski, svētdien čilloju pa māju, līdz 1.30 naktī skatījos visus serčikus pēc kārtas ar apziņu, ka pirmdien varēšu gulēt, cik tik lien. Kas deva... 3.00 ar vēmienu no gultas otrā stāva pamodās B, deviņos jau bijām BKUS, kur pavadījām 12 stundas. Viss labi, tik baigi "izsitos" no režīmiem. Tgd besis un īgnums.

(9 comments | ir ko piebilst)

unpy

5:47p
Par visu uzzinu pēdējais.

Izrādās, ja man ienāk prātā taisīt diagrammu, kurā tiek atspoguļotas manu eritrocītu grimšanas ātruma izmaiņas gadsimtu griežos, tad varu caur banku ielogoties www.datamed.lv un par samaksu saprāta robežās datus šādai diagrammai iegūt.

Pilnīgi cits, bet vismaz tikpat interesants fakts ir, ka manas veselības visnotaļ sensitīvie dati ir pie kaut kādas visnotaļ aizdomīgas privātas struktūras, kura man šādus maksas pakalpojumus sniedz.

(7 comments | ir ko piebilst)

unpy

9:03a
Senču lietas.

Pilnīgā bezsakarā sākšu ar sludinājumu, kas patrāpījās, kad atvāzu sociālos tīklus - "KLĀJAM BĒRU GALDUS NE TIKAI “LAIMES LIGZDĀ”, BET ARĪ JEBKURĀ JŪSU IZVĒLĒTĀ VIETĀ".

Ja par tēmu, ienāca prātā - ko, nez, mēģinam viens otram pateikt, kad svinīgām sejām pieminam kaut kādus senču piedzīvojumus no sērijas "ģed vojeval"? Nu, bija senčos tā, ka kāds karojis par vai pret kaut ko, bijis izsūtīts, nodevīgi nošauts vai nokļuvis citās nepatikšanās, kas no tā? Citējot kādu cibiņu - tas ko nozīmē? To, ka esi labs precību materiāls? Kādu tieši ziņu ar visu šito viens otram nododam?

(24 comments | ir ko piebilst)

sirdna

7:02a
Brīvdienas, kā jau ierasts, bija drusku par īsu. Man tieši vēl kādas septiņdesmit trīs noderētu. Nē, nu labi, kādas divsimt.

(4 comments | ir ko piebilst)

Monday, November 20th, 2017


fedrs
7:21p
Trauki plīst uz laimi tad, ja esi pieaudzis. Pretējā gadījumā tie plīst uz kāviemu.
Te mēs izslēdzam dažādus speciālos gadījumus, piemēram, ja esi viesmīlis vai ekspozīcijas uzraugs porcelāna muzejā.

(1 comment | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

2:10p
A vakar ko, vakar viss kakbe ierasti, īsi pēc vienpadsmitiem atvados no RL, dodos uz pēdējo vilcienu no Černošices, skumji un vientuļi stāvu uz perona, pret pusnakti saprotu, ka vajadzēja tomēr ieskatīties transporta listē; sakarā ar kārtējo sliežu mainīšanu saraksts ir mainījies, un vilciena nebūs. Pavisam nebūs. Pilnīgi nebūs.

Iet atpakaļ it kā būtu plančegs, bet gandrīz pusstundu kāpt kalnā, neļaut cilvēkiem laicīgi iet gulēt, tad celties septiņos no rīta – arī nav īsti ajūrvēdiski. Nopūtos, apsolīju RL, ka izdzīvošu, un sāku tupa soļot Prāgas virzienā, satiksmes apps optimistiski stāstīja, ka no blakus pilsētiņas pēc mazliet vairāk kā stundas būšot buss uz galvaspilsētu, pie kam tieši uz manu rajonu, kas īpaši uzvaroši. Googles karte solīja, ka vispār es varu pat paspēt.

Principā tā varēja būt arī patīkama pastaiga svaigā gaisā, sākumā tā izskatījās, bet tad kartes ieminējās, ka šeit mums ir dilemma, iet lielāku līkumu vai mazāku. Izvēle šķita acīmredzama, well, izvēle mani sākumā ieveda mežā, tad uz dubļainas, šauras taciņas, kas beidzas vienkārši sliedēs – lai slavēti cilvēki, kuri izdomāja telefonā iebūvēt diodi, kas pie vajadzības spēj tēlot lukturīti – tad kaut kādos privātmāju rajonos ar ļoti daudz vienādām ieliņām, tajā brīdī nožēloju, ka pašā sākumā padevos trotuāra un gaismu vilinājumam un negāju gar upi, kur gluži vienkārši nav kur apmaldīties. Tālāk pāris kilometri pa tumšu šoseju – piedodiet visi pa to braucošie, ka es tur tāds bez atstarotājiem, bet man tiešām šī promenāde nebija plānota – spītīgi nerunājot ar respondentiem čatā un neskatoties kartēs, jo pat uz brīdi ieslēgts telefona ekrāns nozīmē vēl pāris minūtes nekā-neredzēšanas, tad maldīšanās pa blakus pilsētiņu, līdz izdevās atrast viņu nelaimīgo stacijas-autoostas hibrīdu, nu un tad pilnīgs izmisums un bezcerība staigājot pa to kvartālu stacijas priekšā un mēģinot atrast, no kuras tad pieturas tas buss taisās vest naksnīgus ceļiniekus uz Prāgām. Jebaķ, nē nu tiešām, atrast naktī, mežā aptuvenu virzienu uz nākamo apdzīvoto vietu – tas tiešām ir štrunts, salīdzinot ar mēģinājumiem atrast tos dažus kvadrātmetrus, kuros būtu labi atrasties konkrētā laikā, ja nevēlies turpināt savu ceļu ar vēl 10 kilometru pastaigu līdz pazīstamākai civilizācijai.

Bet nu beidzās viss laimīgi, izkāpu no busa vienu pieturu pirms diennakts barčika, kurā nekavējoties iegriezos atspirdzināt organismu ar dažiem veselīgiem putojošiem dzērieniem, jo pēdējo divu stundu laikā cigarešu patēriņš bija dubultojies, mazliet savākties, nu un šodien – ļoti nopriecāties, ka, man nezinot, jums tur visiem pasludināta brīvdiena, jo modinātājs it kā kaut kur tur pa miegam zvanīja, bet apziņu atguvu kaut kur pēc 12-iem.

Un ziniet ko? Labi pavadīts vakars, ļoti patika. Divi, principā, jo pirms tam ar RL jau arī tīri OK iedzērām un par dzīvi parunājām, bet kurš to vispār atceras, tas taču sen bija.

Tā, un tagad jāsaprot, ko nu lai iesāk ar savu dzīvi gan globālos, gan tūlītējos mērogos.


current mood: Come on, get high
current music: Archive / Controlling Crowds

(7 comments | ir ko piebilst)

jojo

6:47a
Latvijas brauciens bija mammas zvaigznē. man liekas, viņai līdzēja -

(ir ko piebilst)

jojo

6:45a
himna

man bija 18.novembra trauma, svētku pasākumā himnu dziedāja tikai klavieru spēlētājs, mūzikas skolotāja un mazliet es, kamēr aiz pārsteiguma, aizvainojuma un dusmām neizsprāga asaras.

(13 comments | ir ko piebilst)

Sunday, November 19th, 2017


dienasgramata

8:26p
DELFI. Latvijā interneta lietotāji tiešsaistē vienlīdz bieži skatās gan īsus, gan garākus video.

(3 comments | ir ko piebilst)

unpy

4:13p
Īsumā.Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās

(17 comments | ir ko piebilst)

Saturday, November 18th, 2017


perkons

5:51p
Ko gan citu svētku priekšvakarā labāku izdarīt, kā nedaudz salūzt un iekāpt Poteru Harijā.


(6 comments | ir ko piebilst)

krii

5:38p
Priekšā 14 stundas, kurās jāpagūst viss, kas nav pagūts divās nedēļās.

(ir ko piebilst)

krii

12:21p
Daudz laimes, Latvijas Republika!
Lai cik daudz simpātiju manī neraisītu Kurzemes hercogiste un Livonija ar tās metropoli Rīgu, kā arī, bez šaubām, īsais Rīgas brīvpilsētas laiks, savā mūžā laikam būšu lojāla tikai vienam valstiskajam veidojumam šajā teritorijā.

(1 comment | ir ko piebilst)

sirdna

11:01a
Kaut kad pamēģināju lasīt tās 50 nokrāsas, bet kaut kā nesanāca, pārdesmit lappuses izlasīju un pametu. Klāt garie rudens novakari, pamēģināšu vēlreiz.

Jāpalasa tak, ko tādos simtos miljonu ir sapirkušas patriarhālās sabiedrības un vīriešu dominances nomocītās dāmas. Laikam aizraujošs stāsts par savstarpēju cieņu starp dzimumiem un vienlīdzību.

(16 comments | ir ko piebilst)

Friday, November 17th, 2017


unpy

9:21a
Likumdošanas vērotāja piezīmes.

Ar interesi izlasīju dokumentu likumprojekta „Prostitūcijas ierobežošanas likums” sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojumu (anotāciju)

Lūk, esence:
"Sākot ar 2018.gada 1.janvāri tiks ieviests jauns pakalpojums “Sociālās rehabilitācijas pakalpojums prostitūcijā iesaistītām personām”.
Pakalpojuma “Sociālās rehabilitācijas pakalpojums prostitūcijā iesaistītām personām” ieviešanas gadā pakalpojuma 2. posmā “Sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kurss” plānotas 5 personas, 3.posmā “Atbalsts pēc sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kursa pabeigšanas - reintegrācija sabiedrībā” – 1 persona. Otrajā un turpmākajos gados, ik gadu, plānots, ka pakalpojuma 2.posmu “Sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kurss” saņems 10 personas, 3.posmu “Atbalsts pēc sociālās rehabilitācijas pakalpojuma kursa pabeigšanas - reintegrācija sabiedrībā” – 8 personas.
Plānots, ka 3 gadus pēc pakalpojuma ieviešanas, pakalpojumu būs saņēmušas 25 personas (aptuveni 15% no 2016. gadā administratīvi sodītām personām, kas pārkāpušas prostitūcijas ierobežošanas noteikumus).
2018. gads
Kopējais nepieciešamais finansējums pakalpojuma ieviešanai gadā 206 808.00 euro:
2019. gads un 2020.gads-
Kopējais nepieciešamais finansējums pakalpojumam gadā 258 364.00 euro"

Tātad, kopā hipotētisko 25 prostitūcijā iesaistīto personu pavisam hipotētiskai sociālai rehabilitācijai 723536EUR, jeb 28941,44EUR uz katru personu. Nav slikti.
Par pašu rehabilitāciju: )

(4 comments | ir ko piebilst)

lavendera

8:19a
Dailes teātra izrāde "Art".
Viens rādītājs ir, ka pēc ģenerālmēģinājuma skatītāji neskrēja uz garderobi, bet izsauca aktierus klanīties piecas reizes.
Bet Šerbūras lietussargu dziesmiņām prasījās titri. Es to filmu esmu redzējusi vienreiz padsmit gadu vecumā un atceros tikai to, ka bija dramatisks mīlasstāsts. Nav glīti prasīt, lai skatītājs saprot netulkotu franču valodu tieši tāpat kā pagājušā gadsimta sākumā grāmatās netulkoja vāciskos iespraudumus un padomju laikā - krieviskos. Pardon mai frenč!

(2 comments | ir ko piebilst)

unpy

2:23a
Latviešu valodas vērotāja piezīmes.

Ir tāds jauks un pat diezgan bieži lietots darbības vārds "sokas". Vari šo izlocīt kā nākas? Kā vārdu "darās", piemēram. Tagadne - darās; pagātne - darījās; nākotne - darīsies; nenoteiksme - darīties.

Poll #21104 Nedarbvārdi
Open to: All, results viewable to: All

Kā tad sokas ar locīšanu?

View Answers

Pfe, mierīgi, latviešu valoda man ir dzimtā tomēr
9 (29.0%)

Gan jau locīšu, locīšu un dalocīšu, kad būs brīvāks brīdis
3 (9.7%)

Neesmu cieši pārliecināts par rezultātu
9 (29.0%)

soo...see...suu...sūdu!
3 (9.7%)

cits variants, piemēram, došos uz “Maxima Latvija” organizēto degustāciju pasākumu pie “Maxima XXX” veikala Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a
7 (22.6%)


(26 comments | ir ko piebilst)

Thursday, November 16th, 2017


vistu_zaglis

10:13p
Lūk vēl kāda svarīga lieta. Par vārdiem, ja? Nu, cilvēku vārdiem. Tas taču ir pilnīgi kaut kāds absurds koncepts, ja tā padomā. Nu kā, vārds, tam būtu jābūt tādam tipa UID tomēr, pajautā, mol, kā tevi sauc?, noskaidro, tagad zini, ka tu pazīsti šo cilvēku vārdā un vari pēc tā identificēt. A te kas sanāk? Visi liek jaunajiem jūzeriem tādus pašus jūzerneimus kā simtiem un tūkstošiem citu! Kā tevi sauc? Ilze? Paga, es jau zinu vienu, da kādu vienu, sešas, nu kā es kādam pateikšu, ka Ilzi satiku, ko tas viņiem izteiks?

Nē nu ok, daži mēģina izšļūkt uz vārda un uzvārda combo, bet nu būsim reālisti, labdien, mani sauc Jānis Bērziņš. Un nē, retāku vārdu un uzvārdu kombinācija nepalīdz itin nemaz, man skolā savulaik divi Nili, bļaķ, Henriksoni mācījās.

Šito jāsāk risināt, es uzskatu. Nu piedzima kinders, stiepj tagad viņu uz to kinderu reģistratūru, kā jau tur tas mūsdienās notiek, nezinu, kaut kā noteikti viņus uzskaita taču. Nu vot, kā sauksim tagad šito?, jautā, nu un lepnie vecāki tādi domā, ka paši gudrākie un saka – Ildze. A tur pie lodziņa ver vaļā jauna jūzerneima reģistrācijas formu, ieraksta šito te, un hobana!, tur uzreiz sarkans iekrāsojas, atvainojiet, bet šāds lietotāja vārds ir aizņemts. Piedāvājam izvēlēties Ildziite772. Nu vai IlzeIlzeIlze tikko atbrīvojās. Nomira, gads pagājis, nu lai droši, ka neaugšāmcelsies, tad nu ņemiet, arī var lietot.

Citādi nekārtība, nekārtība visapkārt.


current mood: Saguris, also gribas iedzert
current music: -

(7 comments | ir ko piebilst)

krii

10:37p
Jau kuro dienu, es FB uzrunu "Kas tev padomā,...?" izlasu kā "Kas tev kaiš, ...?"

(2 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

9:06p
Gethsemane

(1 comment | ir ko piebilst)

mako

7:37p
Borsalino

Atcerieties jauku filmu Borsalino, kurā Alēns Delons tēloja pārī ar Belmondo? Ja kāds nav redzējis - iesaku.
Bet ne par to ir mūsu stāsts. Man tagad pašam ir šāda hūte. Ceru, ka piestāv.(4 comments | ir ko piebilst)

sirdna

5:45p
Tā kā man pietika attapības paņemt kabatas nazi līdzi uz lidostu, tas tika man atņemts un ceru, ka drošības darbinieks, kurš to piesavinājās, nogriezīs sev kaut ko ļoti vērtīgu un briesmīgi noskums.

Bet vīrs bez kabatas naža ir kā zirgs bez lietussarga, tāpēc devos sagādāt jaunu. Sagādāju. Un, vai nu tas nav gluži Victorinox ražojums, vai arī tie Šveices naži ir autsorcēti uz Krakovu, vai vēl kaut kas, bet senākos laikos pirktie nazīši bija rūpīgāk nostrādāti nekā šitas. Bet ko tur daudz. Ja korķu viļķis neiztaisnosies pie otrās pudeles, tad būs gana labs arī šitāds.

(31 comments | ir ko piebilst)

lavendera

4:43p
Gūgle vārdam "shopaholism" piedāvā tulkojumu "iepirkšanās draudze".
Mīļā iepirkšanās draudze aliexpresa un ebaja konfesijās, perkamkopa.lv un loterijas.lv baznīcās!
Lai svētītas svētku atlaides, mūsu klientu karti dodi mums šodien un pieņem atpakaļ kļūdainos pasūtījumus tāpat kā mēs atstājam precēm labas atsauksmes, āmen.

(ir ko piebilst)

unpy

2:41p
***

Latvijas simtgadei par godu )

(12 comments | ir ko piebilst)

amanita

2:16p
Laikam jau mūsu trakajā un kolorītajā kompānijā jāpierod pie tā, ka vienmēr kaut kas notiek, nekas nav paredzams un allaž kādam ir lielāka vai mazāka krīze.

(ir ko piebilst)

unpy

10:17a
Citu variantu vērotāja piezīmes.

"Gandrīz puse jeb 49% Latvijas iedzīvotāju 18.novembri atzīmēs ar svētku maltīti ģimenes lokā, liecina “Maxima Latvija” veiktā aptauja.

Vēl 27% respondentu dosies uz svētku salūtu, 15% plāno apmeklēt kādu svētku koncertu, bet vēl 9% minēja citu variantu, piemēram, dosies uz “Maxima Latvija” organizēto degustāciju pasākumu pie “Maxima XXX” veikala Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a"

(9 comments | ir ko piebilst)

unpy

9:29a
Dienu vērotāja piezīmes.

Šodien ir starptautiskā iecietības diena, vismaz šodien esat iecietīgi, pats arī centīšos, nez vai sanāks, diena ir gara.

Tāpat šodien ir svētās Ģertrūdes diena, tās svētās Ģertrūdes, kura Jēzum sieva, nevis tās Ģertrūdes, kura ceļotāju aizgādne un kurai par godu Rīgā až divas baznīcas uzblieztas, lūdzu nejaukt, kā krievu vikipēdijā, piemēram.

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, November 15th, 2017


krii

10:06p
Lielisks kino vakars ar Aleksandru Č.

Bija vīns, bija sarunas par mincīšiem. Izrādās, daudzi nezina, ka viens no diženākajiem kaķu večiem Eiropas vēsturē bija Francijas premjerministrs Armāns Žans Diplesī,  viņa eminence kardināls Rišeljē ar saviem vismaz 14 annālēs minētajiem murrātājiem.(6 comments | ir ko piebilst)

romija

8:45p

...

(ir ko piebilst)

dienasgramata

7:58p
DELFI. Eiropas problēmas ir pārspīlētas, paziņo Slovākijas prezidents

(ir ko piebilst)

unpy

6:27p
Ārstu lobēšanas vērotāja piezīmes.

Ir vispārzināms tracis ap to, ka ar veselības sistēmu viss šreijā un naudas trūkst. Ir pilnīga taisnība, ka viss ir šreijā, ir jārēķinās ar to, ka akūta apendiksa iekaisuma gadījumā tevi noignorēs, ja piemetīsies C hepatīts vai kāda tikpat nopietna kaite, ir jābūt apveltītam ne tikai ar pamatīgu dzīvotgribu, bet arī ar pamatīgām finanšu iespējām un milzu veiksmi, lai izdzīvotu, kompensējamiem medikamentiem naudas beidzas janvārī, bet rindas uz plānveida operācijām iestiepjas nākamajos gadsimtos.

Tajā pašā laikā, naudas rigviru kompensēšanai pietiek, pilnas aptiekas ar vecmāmuļu apvārdotiem bebru dziedzeru uzlējumiem pret visām kaitēm, ja savajagās stiprākas tabletes par c vitamīnu vai kādus pamatīgākus izmeklējumus, jāiet pie blēdīga, homeopātu sazombēta ģimenes ārsta, un tas ģimenes ārsts tāpat pēc vienotas shēmas sūtīs tādu pašu pseidospeciālistu elles lokā, kurš tevi izspļaus ārā tikai tad, kad būsi beigts vai būs beigusies nauda. Nedod die's, ja kaut kas nopietnāks piemetas, vienvārdsakot.

Nu, jā, biju šodien uz obligāto medicīnisko apskati, teicams pasākums. Pusi dienas pilnīgā bezjēgā nonīksti rindās, lai viens ārsts ieskatītos acu dibenos, bet otrs - izmērītu asinsspiedienu un pajautātu, vai man nav principiālu sūdzību. Man ir. Pat baptistu baznīcas apmeklējums būtu bijusi lietderīgāka izklaide par šito formālo, nevienam nevajadzīgo māžošanos. Nez cik ārstu valstī ik dienas ar šo stulbību tiek nodarbināti, nez cik cilvēku tā vietā, lai celtu iekšzemes kopproduktu, nonīkst rindās pie šiem un nez cik naudas ik dienas pārceļo uz tik ļoti trūcīgo medicīnas sistēmu visa šī bezjēdzīgā farsa rezultātā. Nav tā, ka nekāda rezultāta nav, protams - rezultātā šodien esmu tik īgns, ka pareizi vien ir, ka visi tie alkatīgie blēži arvien slēpj datus par to, kādus pakalpojumus it kā no šiem esmu saņēmis. Esmu morāli gatavs skrupulozi pārbaudīt itin visu, jo īpaši tālab, ka tas nudien nav grūti. Man gan ir pamatotas aizdomas, ka pa šiem gadiem tur sakrājies tik daudz melu, ka šitais viss publiskosies tikai tad, kad pūcei aste ziedēs un tiks publiskoti to dati, kuri ar VDK sadarbojās.

(23 comments | ir ko piebilst)

oblica

4:48p
Nākamais projekts

Uzrunāju mazo bērnu vecākus, draugus, radus un paziņas:

nākamais projekts, kurā esmu iesaistījusies, ir atbalsts diennakts bērnu dārza bērniņiem Viļakas novadā, Medņevā (nezināju, ka vispār tāda vieta ir).

Sarakstā ir 34 bērni, kuriem palīdzība vajadzīga jebkura un ļoti (apģērbs, apavi, pamperi, grāmatas, kancelejas preces, rakstāmpiederumi), un 9, kuriem palīdzība būtu vēlama (ir vismaz vieni zābaki un bikses).

Ja Tavs vai Tavu draugu, radu, paziņu mazais no apģērba un apaviem ir izaudzis, droši PM un es iedošu konkrētu bērniņu (jo noteikti atradīšu kādu, kas atbilst apģērba, apavu, ko varat ziedot), kam viss noderēs!

Bērnu vecumi ir no 2 līdz 7 gadi;
Bērnu augumi no 77 cm līdz 128 cm;
Apavu izmēri no 21 līdz 31.

Priecāšos par jebkuru, kaut mazāko sainīti! Nogādāšana - man, Rīgas centrs, var sūtīt ar pakomātiem, pastu.

Paldies, pm FB, var arī šeit komentāros (skrīnoti).

(11 comments | ir ko piebilst)

lavendera

2:11p
Es pēdējā laikā rakstu gandrīz tikai par iepirkšanos un gramatiku. Nekas pārsteidzošs, ir taču cibiņi, kas raksta pamatā par Latvijas briesmīgajiem laikapstākļiem. Tas viss aizvien vairāk sāk atgādināt smalkas sarunas smalkā pieņemšanā (etiķete paredz nerunāt par slimībām, naudu, reliģiju un partejisko piederību).

Par ikdienišķo: kopš darbavietas virtuvē vienīgā sildīšanas opcija ir mikroviļņu krāsns un plīts koptelpas stūrī bez tvaiku/smaku nosūcēja, ar siltām pusdienām ir mazliet sarežģīti. Šodien ierados ar kazas gaļas zupu termosā. Tējas termosā. Apdomāju zupas termosa iegādi. No plastmasas ēdientermosa tā tek laukā - tādi plastmasas bunduļi ir domāti tikai turēšanai uz galda vai arī samērā sausu ēdienu pārvadāšanai. Vai saldējuma ņemšanai līdzi vasaras piknikā.
Vai par klepu: trešo nedēļu ieilgušais kāss ļoti strauji sāka rimties ne no sīrupiem, ne plāksteriem, bet tieši no Tereško Bronhu tējas. Bet no visām tējām vislabāk man šobrīd patīk no pēdējās apmeklētās musulmaņu valsts atvestā zilo puķīšu tēja, varēju to nopirkt vairāk... Būs jāpasūta internetā :) Internetā var atrast visu ko, galvenais nenokavēt to īstā brīdī pagrābt.
Vai par grāmatām: "Ulsiks" un "Ārprātija piedzīvojumi" ir pēdējā laika jaukākais lasītais no latviešu literatūras. Savukārt skandināvu kriminālromāni ir tik dažādā kvalitātē, ka īsti nezini, vai konfekti dabūsi, vai kakā iekāpsi. Un, ja nepieraksti, kuri bija tie labie, tad pēc tam nākamībā atcerēties pareizo autoru ir diezgan neiespējami.

(2 comments | ir ko piebilst)

fedrs
9:33a
"Piezīmes uz sporta ziņu lappušu malām" mani aizveda pie materiāla, kurā paskaidrots, kāpēc Vecais Stenders pārdots ķīniešiem. No vienas puses, tas liek nedaudz aizdomāties par ekspertu lomu mūsdienās. Lielākā daļa no mums ar viņiem saskaras tikai kā dažādiem prognozētājiem televīzijā, caurmērā nekaitīgiem, kuru pareģojumi vai nu piepildās vai nepiepildās. Pirmajā gadījumā tas tiek piesauktas atkal un atkal, sitot pie krūts, sak, skat kāds es! Savukārt, nepiepildīšanās gadījumā, reti kurš par tām vispār atceras. Tāda tā mūsu ekspertu būšana, 50:50. Protams, ne jau gadijumos kā šis, kad vismaz vienam vajadzētu itin labi atcerēties mūžu mūžos, kurš viņam pārdevis savu eksperta viedokli. Lai gan es neloloju ilūzijas, ka līdzīgā situācijā B. kungs atkal varētu vērsties pie ekspertiem pēc instrukcijām "Ko darī?" un "Ar ko sākt?" Taču tas ir skats uz gadījumu no vienas puses. No otras, ja atļauts vērst jūsu uzmanību uz faktu, ka ziņa publicēta sadaļā "Izklaide" un nevis, piemēram "Ekonomika", kā cilvēkam patīk, tā viņš izklaidējas, kāds ar meitenēm, cits ar ekspertiem.

(4 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:56a
pamodos no migrēnas.

pateicības:
ir galva, kam sāpēt,
kaķīts atnācis ciemos (pareizāk būtu teikt, liels un tukls runcis atnācis ciemos)
A. ielīda klēpī mīļoties,
nav jāiet uz darbu, tikai spāņu valoda,
vakar bija ļoti produktīva diena

upd. A. lasa daudz, bet tikai angliski, latviski jāspiež, lai izlasītu obligāto minimumu.

(5 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, November 14th, 2017


krii

11:57p
Tāpēc jau mīļoju visu, kas ir zils...

oblica

11:32p
!

Šodien mūsu taksi šoferēja Tas Jānis Naglis.

(6 comments | ir ko piebilst)

krii

11:29p
ДЕВУШКЕ БЕДНОЙ НЕЧЕГО ЖДАТЬ
ТОЩЕЙ ПЕРИНОЙ ПОКРЫТА КРОВАТЬ
РВАНЫ ПОДУШКИ ... ПЛАЧЬТЕ, ПОДРУЖКИ!
ДЕВУШКИ МОГУТ ТОЛЬКО МЕЧТАТЬ!

(ir ko piebilst)

krii

9:49p
Poll #21103 Viena no daudzajām Rubikonām
Open to: All, results viewable to: All

Riskēt vajag

View Answers

mērenā eiforiskā reibumā;
2 (8.7%)

kad prāts ir skaidrs kā rasa un ass kā tērauds.
21 (91.3%)


(6 comments | ir ko piebilst)

foodporn

[ begemots ]
9:42p
Karamelizētu sīpolu maizīte ar zilā siera krēmu


(3 comments | ir ko piebilst)

krii

9:37p
Kad mēs ar seru Ričmondu atgriežamies no vakara pastaigas, Šarlote gandrīz vienmēr skrien pretī, lai ziņkārīgi apostītu Ričmonda purnu un ķepas. Galu galā - viņa taču jāzina, kas jauns Ārā. Ričmonds ļaujas šim rituālam, viņš uz brīdi sastingst (ļoti netipiski viņam ), izstiepj kaklu un asti, mazliet piemiedz acis. Reizēm šķiet, ka viņš izbauda šos tuvības mirkļus.
Šarlote osta, osta... un pamazām viņas purniņš savelkas riebuma grimasē.
Ārprāts, kā var TĀ smirdēt pēc suņa! - viņa nošķaudās un saviebusies, ar uzrautu augšlūpu un piešķiebtām ausīm aiziet.
Sers Ričmonds mazliet vainīgi paluncina asti un dodas uz savu migu gulēt.

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

7:34p
Jums, protams, feispukos nevienam nepatīk, bet pēdējā laikā es esmu kickstārtējis foto modeļa karjeru, un tas, ievērojiet, neskatoties uz to, ka man patiesi klīniski riebjas, kad manā virzienā tiek pavērsta jebkāda foto iekārta. Bet nu pats vainīgs, vajag uzmanīgāk draugus izvēlēties, te jau viss, neko vairs nesaglābt.

Nu lūk. Karjeras ietvaros es esmu bijis maska un kājas, bet tas, kas notika svētdien... nu labi, es mēģināšu pastāstīt, bet neko neapsolu.

Svētdien notika tā, ka RL mājās vietējā mēroga olainē ieradās trīs paģiraini cibiņi ar divām pudelēm vīna un četriem vīna korķiem, mazliet omulīgi iedzēra kafiju, nokāpa līdz studijai un tad sākās Tas. Sākumā mums ar jz [info]perkons nomālēja rokas. Ar priecīgām, gliteriem pārsātinātām krāsām. Un tad pieprasīja tās bāzt jz [info]kakjux sejā un taisīt viņai četrkāršo feispalmu. Gliteri bija visur. Visur. Nomocījuši K-x, uzkāpām atpakaļ nomazgāt visu to skaistumu, iemalkot šķidrās vīnogas, nervozi uzpīpēt, un turpat jau atkal bija jākāpj lejā un... nu jūs redzējāt iepriekšējo postu, vai ne? Šķiet, ka tur nav vērts neko mēģināt aprakstīt, es tikai varu padalīties insider info, ka ja tu esi govs – ir samērā grūti elpot un ik pa brīdim prasās uzrīkot skābekļa pauzi, un ja tu esi govs, bet jz Pērkons – pērkaķis, tad ir arī ārkārtīgi strjomīgi skatīties jz Pērkons virzienā, laimīgā kārtā tas nav jādara pārāk bieži, jo ja tu esi govs – tu arī neko neredzi. Toties pēc kārtējās "now + click" sekvences varēju pateikt RL, ka atvainojos, man bildē acis ciet.

Vārd'sakot, kad viss šis ahtungs bija beidzies, mēs domīgi kāpām no kalna stacijas virzienā un vienojāmies nekad par šo vairs nerunāt. Jo kas notiek Černošicē – paliek Černošicē.

Toties pēc tam bija jāsakonektējas ar vēl diviem cibiņiem, pēc pāris stundu neredzēšanās – arī ar RL un jādodas uz Archive gigu, kur sākumā jāsapīkst par to, ka zāle ir tik maza, ka viņi tur nevar uzlikt savu jau tā kompakto, bet tik un tā krāšņo skatuvi, tad jāsapīkst par to, ka arī blondā soliste izlēmusi palikt mā un tajā vakarā nekur neiet, bet sapīkšana ilga minūti-divas, jo tālāk nācās kratīt pačku pie Fuck U un šito te visu, RL pēc koncerta paziņoja, ka man nekavējoties jāizsniedz viņai visa mākslinieku diskogrāfija un reportēja par to, kā astoto reizi pēc kārtas klausās Bullets, sajutos izdarījis labu, pat teicamu darbu.

Pēc tam sēžot Jiržikbārā secinājām, ka ir sajūta, ka tikko ir aizvadīta gada visdīvainākā diena. Jo nu jā. Viss normāli. Viss ārkārtīgi normāli. "Normality is my specialty", viszinīgi piekomentēja RL.

Jz Pērkons šodien izlēma atgriezties Rīgā. tikmēr es nezinu, kā tas nākas, bet jau atkal gribas teikt, ka šis bija episkākais starptautiskais cibas festivāls starptautisko cibas festivālu vēsturē, uh. Jāiet iedzert, sen nav darīts.


current mood: Gut
current music: Deine Lakaien tikko beidzās

(25 comments | ir ko piebilst)

unpy

6:32p
Skaistumkopšanas vērotāja piezīmes.


jeb ko frizētavās jums nestāsta )

(5 comments | ir ko piebilst)

starro

5:27p
Brīdis atminēties
http://klab.lv/users/starro/2005/04/05/

(ir ko piebilst)

rasbainieks

2:39p
saruna veikalā šorīt
rasbainieks: dzīve ir ciešanas
pārdevēja: vēlmes rada ciešanas, no vēlmēm vajag atbrīvoties

veikals manuprāt skaidrs, bet nu joka pēc pamēģiniet uzminēt

(35 comments | ir ko piebilst)

sirdna

1:30p
Viss, ko jūs gribējāt uzzināt par mani, bet jums bija slinkums pajautāt.

It's toltektime!

Tolteku kalendārs, noskatīts no [info]missalise

Let's paskatīsimies, ko mums stāsta tolteki, kuri, kā zināms, cirta gigantisku zivi lietās, kas attiecas uz kalendāriem.
... tālāk ... )
Tas pagaidām viss.

(12 comments | ir ko piebilst)

krii

2:17p
Ā, vēl par "Klūgu mūka" izrādi! Man ļoti patika, kā pirmajā daļā sievietes dzemdēja, to reti kādam sanācis tik eleganti parādīt.

(8 comments | ir ko piebilst)

unpy

1:38p
Vecu avīžu lasītāja piezīmes.

Baltijas Ziņas, Nr.169 (19.11.1918) "Izsapņotais Baltijas sapnis. Dzīvos Latvija un Igaunija!" gari, neinteresanti )

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system