Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Thursday, April 26th, 2018


romija

6:43p
Vakardienas klipā Dimitrijs Šnurovs izārdīja ģitāru, šodien viņš raud. Pēc tā izlēciena gribējās pavērot, kas lācītim vēderā. Lācītim vēderā ir nevaldāmas emocijas. Riktīgs māgsleniegs, kā teiktu cibiņi. Starp citu, meitene patiešām izjusti un noturīgi dzied, klausītāju sejās redzama tāda kā svētlaime? Kruta.

...

(14 comments | ir ko piebilst)

lavendera

2:48p
eklērnīca ar nosaukumu "Fat Cat" = nesakiet, ka mēs neesam jūs brīdinājuši :)

(ir ko piebilst)

lavendera

2:23p
Nomērījos ar gudrajiem svariem. Pirms gada metabolais vecums bija 4 gadus lielāks par reālo, šogad - 7 gadus mazāks par reālo.
Cilvēka izturību precīzi parāda ūdens daudzums viņa ķermenī. (Opā! un es līdz šim esmu skatījusies tikai uz tauku, nevis ūdens procentu.)
Taukos ir 15% ūdens, muskuļos - 70% ūdens.
Tauki vielmaiņā patērē 1% enerģijas, muskuļi - 17%.
Pamatvielmaiņa ir aptuveni 60%, sporta nodarbības paņem ~30%, gremošana ~10%.
Izdrukātā lapiņa rāda, ka robežu "pārāk tieva" es sasniegtu pie 68 kilogramiem.
Nu labi, maksimums 4 kg speķa es vēl varētu nomest...

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:18a
Ļoti, ļoti klasisks grābeklis, uz kura es nepārtraukti kāpju, ir laikus nenoorganizēt sev ceļojumu uz garajām brīvdienām.
No aktuālajiem dēku piedāvājumiem nekas tā sevišķi nevilina, savukārt Taizemē jau līst.
Atkal būs nobumbulēts laiks, ko varēja izmantot lietderīgi.

(ir ko piebilst)

sirdna

9:21a
Šodienas kultūras programmā paklausījos diletantu pārspriedumus par krievu alfabēta vēsturi, kurš un kad to glagoļicu izdomāja, un no kurienes kirilica izdīga, un tādā garā.

Diletanti sprieda, ka kirilicas izcelsme esot neskaidra, tomēr zināms, ka pirmais tā riktīgi to esot pielietojis senākais slāvu hronists (daži gan saka, ka šis esot bijis zviedrs), kāds Novgorodas pops.

Tas viss būtu štrunts, bet šī popa, viena no krievu rakstības pamatlicējiem, vārdiņš no sirds uzjautrināja kādu mēreni nobarotu tēvoci labākajos gados, kurš minūtes 15 spurca, ķiķināja, slaucīja asaras, nopūtās un smējās atkal.

Лихой Упырь.

Tas ir skaisti, tas ir brīnišķīgi! :)

True story.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BF%D1%8B%D1%80%D1%8C_%D0%9B%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%B9

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 25th, 2018


romija

7:21p
OMG OMG OMG
Domāju, ka ar švakiem nerviem tomēr nevajadzētu sēdēt žūrijā.

...

(11 comments | ir ko piebilst)

unpy

8:46a
Gadsimta neveiksmes vērotāja piezīmes.

Zvans pie durvīm. Atveru. Tur divas jaukas un skatam tīkamas jaunietes vecumā ap 25. Kamēr domāju, par kādiem nopelniem man šitais tagad, viena no viņām sper ārā - "Kā domājat, kas cilvēkam nepieciešams, lai viņš būtu laimīgs?" Samulsu un ātrumā pateicu, ka nekas. Jo, nudien, kas gan sirmam paviānam pilnai laimei vairs būtu vajadzīgs, ja jau pie viņa durvīm stāv divas nimfetes un vēlas par laimi parunāt? Tad viena no viņām, ieskatoties telefonā, sāka citēt, ko Kungs esot teicis par to, kas cilvēkiem laimei nepieciešams, tajā brīdī no apziņas, ka man jāsteidzas un nevaru jaunkundzes uz tēju ieaicināt, teju vai raudiens uznāca. Sērīgā balsī pateicu, ka budistiem par šo ir cits viedoklis, ka, kā jau teicu, cilvēkiem laimei ir nepieciešams nekas, novēlēju veiksmīgu dienu un šķīrāmies. Visā tajā pārdzīvojumā pat nepiedāvāju pienākt citreiz!

Sasodīts.

(22 comments | ir ko piebilst)

jojo

6:22a
vispār jau smieklīgi, pusgadu gaidu pavasari, jo tad beidzot būs gaišs, pavasaris beidzot ir klāt, bet es atkal jūtos nožēlojami - nevaru gulēt, bezmiegs un nogurums. un negulēšana mana cirkadiāņu eksperimenta viducī. piektā (septītā, ja ieskaita bāzes datu sūtīšanu) nedēļa. cirkadiāņu eksperimenta būtība ir baroties noteiktā logā, kam vajadzētu pozitīvi ietekmēt un balansēt visus parametrus, miegu, svaru, asinsspiedienu un tā tālāk. manā variantā pagaidām nebalansē. līdz eksperimenta beigām deviņas nedēļas.

(9 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 24th, 2018


krii

11:43p
Mazliet vairāk spēka un iecietības, tikai tā man vajadzētu.

Un es ļoti mīlu savus draugus, bet man ir sācis kaut kā pietrūkt saskarsmē ar lielāko daļu viņu.
Varbūt "tāds periods dzīvē".

(1 comment | ir ko piebilst)

sirdna

11:36p
Punktiņš, punktiņš, komatiņš, domu zīme, aplociņš. Vēl kaut kas tur (divi stabi, ritentiņš?), iznāk gatavs cilvēciņš, vai kaut kas tamlīdzīgs. Vārdu sakot, cilvēkus taisīt ir viegli un vienkārši. Vam, bam, paldies jaunkundz. Vismaz tāda ir teorija.

(14 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:42p
DELDI. Valsts lauksaimniecības vaislas dzīvnieku ierakstīšanai ciltsgrāmatā piešķir 15 miljonus eiro

(1 comment | ir ko piebilst)

fedrs
12:47p
Šī būtu laba diena, kad cibai sadoties rokās.Lai uzspēlētu kaļimbambā.

(ir ko piebilst)

jojo

11:35a
April is the cruelest month

APRIL is the cruellest month, breeding
Lilacs out of the dead land, mixing
Memory and desire, stirring
Dull roots with spring rain.
Winter kept us warm, covering
Earth in forgetful snow, feeding
A little life with dried tubers.
Summer surprised us, coming over the Starnbergersee
With a shower of rain; we stopped in the colonnade,
And went on in sunlight, into the Hofgarten,
And drank coffee, and talked for an hour.
Bin gar keine Russin, stamm’ aus Litauen, echt deutsch.
And when we were children, staying at the archduke’s,
My cousin’s, he took me out on a sled,
And I was frightened. He said, Marie,
Marie, hold on tight. And down we went.
In the mountains, there you feel free.
I read, much of the night, and go south in the winter.

(7 comments | ir ko piebilst)

fedrs
8:35a
Рот закройте, извините! (no pasažieru sarunas sabiedriskajā transportā)

Stipro nervu mēnesis. (akcija vārdā nonosauktā aptieku tīklā)

(ir ko piebilst)

Monday, April 23rd, 2018


anna
7:58p
knābi pret knābi

Sēdēju dārzā un laiski brokastoju. Kaimiņos tepat pāris metru attālumā koka lapotnē no viena zara uz otru sāka plivināties krauklis. Pamanīju, ka turpat no viena zara uz citu bēguļo mazāks putns. Un tad atskanēja šausmīga ķērkšana.

Skrējām skatīties - krauklis nabaga putnam burtiski klupa virsū. Tik skaists putniņš, augumā apmēram kā strazds, bet es gribu viņu saukt par brīnumputnu, tik skaistu cekuliņu un pelēki-zaļi-zilām spalvām. Brīnumputns tik skaists un ķērkšana tik traka, ka bija skaidrs, ka jāmēģina viņu pasargāt, lai arī tā it kā ir iejaukšanās dabas lietu kārtībā.

Kamēr aizgāju pēc darbarīkiem - tīkla, spaiņa, lietussarga un slotas -, kolēģe palika pie koka ar garu zaru rokās. Kad atgriezos, visi trīs jau bija pārdesmit metru tālāk pie paša zirgu aploka. Un brīnumputniņš tik sabijies, un visa galvas spalva izpluinīta pūkaina. Krauklis te tuvojās, te pārmetās uz blakus koku. Brīnumputniņš ielaidās zirgu aplokā. Kamēr mēģnājām saprast, kā labāk - ar tīklu, spaini vai lietussargu to uz mirklīti saķert, tuvojās trīs zirgi, un krauklis lēni, cēli pāri mūsu galvām aizlidoja "prom", paslēpās augstā kokā aiz zirgu aploka, kādus 200 m tālāk.

Miers mājā? Nekā nebija. Biju lasījusi, ka kraukļiem ir intelekts maza bērna (neatceros, septiņgadīga?) līmenī. Skaidrs, ka šis konkrētais bija gudrs žuļiks. Brīnumputniņš šķietami mums uzticējās, tomēr ne pietiekami, lai ļautos tikt notverts; kā tuvojāmies, tā pārcēlās vienu zaru augstāk. Pēc minūtēm piecām krauklis aizlaidās paslēpties uz citu pusi, vēlāk vēl uz pavisam citu. Pēc kādām 20 minūtēm brīnumputniņš saņēma dūšu un žvikc iespurdza tuvējā biezoknī.

Viss brokastlaiks pagājis, kafija atdzisusi, bet tik priecīga un dzīvīga sajūta un, galvenais, prieks par brīnumputnu.

Tā es uzzināju, ka kraukļi ēd arī gaļu. Tomēr putns bija liels, domāju, varbūt viņi cīnās par īpašumtiesībām uz vienu un to pašu koku. (Vienreiz kaķis uzskrēja tuvējā priedē un netika lejā; krauklis, priedes apsaimniekotājs, nabagu gandrīz noknāba. Nu, un reiz pieķerts, noknābis vāveri.)

Pusdienas. Sēžu tajā pašā dārzā un soliņa, ēdu, te lēni, cēli, ļoti zemu, knapi pāri manai galvai pārlaižas krauklis ar beigtu brīnumputnu nagos.

Noknābis putniņam galvu, to kopā ar pārējo ķermeni atstāja uz zemes pie tā paša koka, kur no rīta pirmoreiz satikāmies.

Ko līdz drošības pasākumi, kuru ietvaros visu dienu pār galvu treniņlidojumos traucas šausmīgi skaļas kaujas lidmašīnas, ja tepat dārzā dzīvo tāds melns mežonis!

(5 comments | ir ko piebilst)

antuanete

7:50p
Noairēju savu desmito Võhandu maratonu. Par pusstundu labāk kā pagājušogad, un sajutos arī labāk kā pagājušogad - gan pateicoties augstajam ūdenim, gan morālajam atbalstam no tēva (lielāko daļu braucām kopā), gan uz pēdējiem 24 km nogrābtajam Brača airim (tai brīdī pametu tēvu ēdam zupiņu un kašāju cik jaudas, jo nezināmā, bet ne pārāk lielā attālumā bija konkurente). Apmēram pusdistancē beidzot iemācījāmies airēt ar karoti - skatījāmies uz puisi, kurš pa priekšu kaut kā tizli pļekšķināja ar airiem un nesapratām, kāpēc viņam iet ātrāk. Tad pamēģinājām tāpat pļekšķināt, un apdzinām gan puisi, gan vēl dažas laivas.

Apsveru nākamgad beigt savu vairāk kā 10 gadus ilgušo solo airēšanas karjeru, un braukt divniekā ar tēvu.

(7 comments | ir ko piebilst)

fedrs
6:42p
Ilgstoši dzīvoju ar pārliecību, ka tas cibas stiliņš, kad teikumu iesāk latviski, bet pabeidz angliski vai otrādi, ir tā paša iemesla dēļ, kāpēc afgāņu puisēnam bēgļu geto katrs otrais vārds bijā bļaģ un nahuj. Taču izrādās, ka nē. Tā esot smalka māksla, ko apgūst tādās vietās kā, piemēram, "Creative Writing Nometne". Vai tu jau pieteicies?

(7 comments | ir ko piebilst)

unpy

5:18p
***

Poll #21185 Lielā talka
Open to: All, results viewable to: All

Piedalīsies Lielajā talkā?

View Answers

ō, jā, protams!
3 (7.7%)

nu nē, paldies
21 (53.8%)

stalkoju ikdienā
7 (17.9%)

redzēs, skatīšos, kurp upe mani nes
8 (20.5%)


(8 comments | ir ko piebilst)

str

4:10p
Pasaules gals laikam nebūs gan:((

Bet vismaz viens princis vairāk

(3 comments | ir ko piebilst)

sirdna

3:11p
Laiciņš šodien jauks!

Tas ir, saulīte spīd samērā ciešami un nav nežēlīgas tveices, kura izdedzina dvēselē caurumus. Visi zina, ka karstums cilvēkos veicina tieksmi uz kanibālismu un reliģiskām halucinācijām. Vai eskimosi ir izdomājuši kaut jel kādu kverplīgu baptismu un apēduši kaut vienu angļu kapteini, kuri tur vazājās apkārt, atklādami to, ko visi jau tāpat zināja? Nē. Toties karstās zemēs iedzimtie ēda angļu kapteiņus katliem vien un prasīja piedevas. Un kāpēc viņi tā darīja? Tāpēc, ka eskimosi ēda roņus un zivis, un tāds kapteinis šiem bijis nebijis. Savukārt dienvidsalās ēda mango smūtijus un rīsus, bet no veģetārisma cilvēki top nekrietni un kāri uz angļu kapteiņu karbonādēm.

Apēd šašliku, neļauj sev degradēties!

Nujā, un priecīgu pavasari jums visiem.

(3 comments | ir ko piebilst)

krii

2:55p
Paga, kā mums tur bija ar zūdošo, rietošo, bojā ejošo Eiropu?
https://www.thelocal.de/20180423/crime-in-germany-has-dropped-by-10-percent-report

(10 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:41p
DELFI. Kembridžas hercogienei Katrīnai sākušās dzemdības

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:31p
DELFI. VID par LSD marku kontrabandu aiztur 12. klases skolnieku. VID skaidro, ka LSD markas ir ar psihotropām vielām piesūcināts papīrs, kuru lietojot, cilvēks piedzīvo halucinācijas, zaudē orientāciju telpā un laikā, apgrūtināti uztver apkārtējo vidi.

(1 comment | ir ko piebilst)

snorke

11:02a
1) Biju uz 5 filmaam vikendaa: vislabaaka - korejiesu Kim Ki-Duk reziseeto (italiski zem nosaukuma korejiesu cietumnieks, angliski - Net) - nu, nenormali iespaidiga, briziem tik emocionali, ka gribeju iet aaraa

palasijos guglee par to Kim-duk, atradu, ka vinam problemas pa metoo liniju, pa vardarbibu pret dzivniekiem liniju un veel pa citaam linijaam

palasijos par ziemelkoreju, pilnigs vajprats un tik bezcerigi

(parejas 4 filmas: Tonya (forsa), taad Loving Pablo (vaaja, bet Bardem un Penelope!), my name is Thomas (divaina filma, italju veteraans), franchu La villa (ok)

2) skaipa conference 13:30, nervozeeju

3) esmu sasniegusi nenormalu rekordsvaru, jaasaak vaajeet

(4 comments | ir ko piebilst)

lavendera

9:11a
Es protams, varēju droši vien apjautāties, vai kādam nav milzu vēlme pēc lieliski saglabātas (jo mazlasītas) padomju propagandas literatūras - stāstiem par Ļeņina pārpasaulīgo paraugcilvēcību, padomju karavīru tikumisko varonību, Jurija Gagarina, Meresjeva, Zojas Kosmodemjanskas un Pavļika Morozova biogrāfijām, skolēnu teicamo mācīšanos un neapzinīgo biedru pāraudzināšanu, bet stipri vienkāršāk bija to visu divās kuļķenēs aizvest uz atkritumu poligonu.
Nākamais pārskatīšanai gatavojas pionieru kalendāru "12 mēneši" klāsts. Vismaz 74. gada numurā (kam bija noplēsti vāki) propaganda plūda straumēm.
Tas, kas noteikti paliks, būs padomjlaiku pamatskolas mācību grāmatas, tās pat ir zināmā mērā stilīgas.

(ir ko piebilst)

Sunday, April 22nd, 2018


krii

10:15p
Pastkastītē iemests aicinājums trenēties aikido. Tepat pie mājām.
Varbūt vajag? Citādi es visa tik cisdženderiska kā desmit Dimantu Antras - plandošos brunčos, žvadzošiem auskariem, tamborējoša un šmorējoša, gatava pozēt uģu kuģu bukletiņu vākiem...

(9 comments | ir ko piebilst)

krii

8:54p
Daiļā Pāvija bija īsta gibelīnu pilsēta...

Un kurš no jums, mīļie, atceras (bez špikošanas Vikipēdijā!) - vai Dante bija kaislīgs gvelfs, vai kvēls gibelīns? Un par kuriem no viņiem būtu balsojuši jūs paši - par gibelīniem, vai tomēr par gvelfiem? Ja par gvelfiem - tad par baltajiem, vai melnajiem?

Es, protams, neņemos apgalvot, ka politiskās idejas dzīvo daudz īsāku un nožēlojamāku mūžu kā dzeja. Bet.

(10 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:07p
DELFI. Kanāla LNT personība Rūta Dvinska pērn laida pasaulē pirmdzimto meitiņu Grietu, un viņa ātri vien kļuvusi par vienu no iedvesmojošākajām Latvijas jaunajām māmiņām interneta vidē. Šonedēļ viņa savus atbalstītājus iepriecinājusi ar ļoti drosmīgu foto, kurā tapusi iemūžināta bez biezas grima kārtas uz sejas.

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, April 21st, 2018


unpy

3:02p
Svešu sarunu vērotāja piezīmes.

...un tu padomā, viņa aizbrauca pie tā sava puiša nemazgātiem matiem... Kā cūka!

(3 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:17p
Ja es strādātu ansamblī Asking Alexandria, es uzstātu, ka kāds no skaņdarbiem ir jānosauc For A Friend.

---

– Ir viena lieta, ko es gribēju izdiskutēt.
– ?
– Varbūt uzēst brokastis?
– Brokastis pirms iet brančot?
– Nu ja, prikiņ, atkristu vajadzība vispār domāt par ēšanu!
– Tobiš tu gribi ēst brokastis, lai nav jāēd brokastis?
– *noskumst*
– Why am I the voice of reason here, man nepatīk šī loma.
– Labi, pierunāji, lieku priekšā izlikties, ka šī saruna nekad nav bijusi.
– Man šķiet, ka tā būs labāk visiem.


current mood: OK
current music: Asking Alexandria / Undivided

(ir ko piebilst)

Friday, April 20th, 2018


dienasgramata

4:05p
DELFI. Jaunās māmiņas mājvietā atrod šļirci, karotes un aizdomīgu vielu

(3 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

2:48p
Es visādi mēģināju izdomāt, kā jums šito pēdējās dienās notiekošo ahtungu pastāstīt, bet sapratu, ka vienīgais veids ir vienkārši iepeistot parediģētu sarunu.

Tātad, tiek taisīts makets, kurš netiks drukāts, vienkārši sūtīts cilvēkiem e-pastā. Kaut kādā brīdī pacientu priekšniecībai rodas ideja, ka kā būtu, ja viņš būtu apaļš. Un fons būtu balts. Ja šis makets būtu balts aplis uz kura ir teksts. Ieklausieties, mirkli apstājieties un padomājiet par to. E-pastā atsūtīt bildīti/pdf-u, kas ir balts aplis.

Apdomājāt, ja? Nu tad lūk. PV == projvade, VZ == vienmēr jūsu VZ.
Daudz burtu )


current mood: Smadzeņu iekaisums
current music: The The / Voidy Numbness

(8 comments | ir ko piebilst)

unpy

3:15p
E-pastu sastādīšanas meistarības vērotāja piezīmes.

Ir spameri, kuri ar gadiem paliek mīļi. Pie viņiem pierod. Ne pārāk uzbāzīgi, taču ar individualitāti un gana regulāri, lai viņu ziņas pamanītu. Pēc vairāku gadu cītīga darba varu teikt, ka manu sirdi ir iekarojuši Biznesa Informācijas Centrs, ja ziniet Ināru Šmiti, nododiet siltus sveicienus, tiešām viņus apbrīnoju, ikkatrs viņu e-pasts ir īsts mākslas darbs: )

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:58p
no paziņojuma presei: Rīgā uzstāsies Tonija Blēra bijušais preses sekretārs

(3 comments | ir ko piebilst)

krii

12:27p
Laime ir tur ārā.

(4 comments | ir ko piebilst)

vikings

12:03p
Hmmm

Mēģinot iečekoties rītdienas lidojumam, izmet paziņojumu, ka lidojums ir šodien pēc pāris stundām. Un kā lai es tagad mierīgi dzīvoju?

UPD. Rezervāciju gļux! :D

(2 comments | ir ko piebilst)

vikings

10:18a
šodien sanāca aizdomāties par to mirīšanu agros vecumos

Man jau diezgan sen ir teorija, ka visi šitie vēži un ātrie plauškarsoņi un HIV un traki alerģiskās reakcijas uz riekstiem vai kukaiņu kodumiem, ir tikai tamdēļ, lai mēs no šīs planētas pazustu laicīgi. Jo par daudz esam. Un tad daba tiek ar mums galā, kā nu vien māk.
Papildus šodien atnāca doma, ka daba mums rāda, kā ir tad, kad dara tev pāri emocionāli. Tb atņem tuvus cilvēkus jaunus, foršus un visādi citādi mīļus. Jo daram pāri dabai.

Pēc mirkļa izštukoju, ka dabai (Providencei) nav jūtu. Vienkārši racionāli rod risinājumus kaitēkļu iznīcināšanai.
Un ar to es varu sadzīvot. Un nē, es nekļūšu par veģetārieti vai vegānu, jo uzskatu to par sev netīkamu psihisku недуг (nezinu vārdu latv.val.).

(19 comments | ir ko piebilst)

jojo

6:17a
karstuma vilnis, ļoti pampst kājas.

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, April 19th, 2018


dienasgramata

10:37p
DELFI. Valsts policija (VP) aizturējusi 1998. gadā dzimušu vīrieti, kurš picas kurjeram acīs iepūtis asaru gāzi un nolaupījis somu ar ēdieniem un dzērieniem. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

(ir ko piebilst)

fedrs
6:48p
Pirms gada, ja atmiņa neviļ, Rīgas satiksme mūs izklaidēja ar multenēm. Tādām nedaudz patizlām, jau simtiem reižu redzētām, apnikušām līdz nāvei. Un neviens nespēja pat iedomāties, ka varētu būt citādāk. Daudz ļaunāk. Lūk, braucu novakarē mājup, vēders kurkst, bet ekrānā ko mums rāda? Nē, ne multeni. Rāda, kā pagatavot garneles ar vis kaut ko. Nemēģināšu uzskaitīt, jo siekalas tek tieši uz tālruņa ekrānu, un tādā slapjumā no tiesas ir grūti rakstīt Un kā par spīti arī autobuss nostājies sastrēgumā, tā ka nekādas iespējas izlēkt pirmajā pieturā un tuvākajā gastronomā nopirkt vienalga ko, ka tik to drīkstētu bāzt mutē. Vai jums nešķiet, ka šīs pārmaiņas RS TV programmā nav uz labu?

(8 comments | ir ko piebilst)

krii

2:46p
Naktī vienubrīd pusmiegā starp diviem sapņiem formulēju un pamatoju tēzi par cilvēku nespēju saprasties ar dažādām cilvēku grupām un par šīs nespējas korelāciju ar antipātijām pret suņiem vai kaķiem. Diemžēl nomodā es vairs neatceros nedz pašu tēzi, nedz tās pamatojumu.
Izņemot, protams, acīmredzamo un pašsaprotamo - ja jums nepatīk vai nu suņi, vai kaķi, tad ar jums labāk pārāk cieši nesaistīties.

(26 comments | ir ko piebilst)

krii

12:42p
Lasu "Sarkano dzīvsudrabu". Visnotaļ amizē laikmeta atveidojums un nenormāli besī valoda, jo īpaši dialogi.

(4 comments | ir ko piebilst)

lavendera

12:09p
Man šķiet, ja es būtu lidmašīnā, kura grasās ciest katastrofu, mani vairāk besītu nevis šī katastrofas iespējamība, bet gan tas, kā pasažieri šausmās SPIEDZ.
To spiegšanu nevaru izturēt nevienā koncertā.
Šķiet, "sajūsmas spiedzieni" kā obligāta parādība mums ir ieviesušies no āmurikāņiem. Kādreiztačutānebija. Mani tā skaņa paralizē.

(ir ko piebilst)

lavendera

11:07a
Reāli labs raksts par jaunā pilsoņa audzināšanu

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/781735-no_barenu_nama_cempionu_liga

Es šito izlasīju un sāku domāt, vai manā (bērnības) grāmatplauktā vispār ir grāmatas, kas varētu bērnu iedvesmot. Par "Manas pirmās grāmatiņas" un "Pasaules bērnu" sēriju jau izteicos - nekrofilu-sadistu veidota daiļdarbu izlase. Padomju patriotiskā bērnu literatūra audzina varonīgus un godīgus darbaļaudis bez individualitātes. Šķiet, mājas bibliotēkai derētu vēl papildu revīzija, domājot ne tikai "vai tas man ir/bija interesanti", bet arī "vai es to dotu bērnam lasīt".

Interesanti, ja mūslaiku bērni to lasa, kā viņi reaģē uz padomju patriotisko bērnu literatūru, kurā vienmēr ir bars apzinīgu teicamnieku un viens pāraudzināms neapzinīgais?

Jūs varat nosaukt iedvesmojošu LATVIEŠU bērnu grāmatu, kurā ir apņēmīgs varonis-līderis, kam līdzināties? Nu, varbūt ganiņš, kas piečakarē velnu, bet viņš ir tikai ganiņš, un velns jau pēc būtības ir stulbs.

(19 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 18th, 2018


str

10:28p
в наше время молодежь думает только об одном!!!!!! о поддерживании своего психического здоровья и лекарствах

(3 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

8:27p
Johann Strauss - Vienna Waltz

Bija jauki, jā

(ir ko piebilst)

unpy

5:24p
Dienas prieks.


(24 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:51p
Es gribētu dzīvot mežā pie jūras un neko nedarīt. Vai tas ir par daudz prasīts? Un es pat saprotu, ka to panākt nemaz nav tik sarežģīti, kāpēc es to nevaru?

p.s. varbūt bija jāliek komūnā "pajautā"

(22 comments | ir ko piebilst)

lara

1:06p
Netīšām izlasīju "Padari savas krūtis efektīvākas". Tur īstenībā bija "Padari savus rītus efektīvākus"

(12 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

12:10p
no rīta pamodos un sapratu, ka vispār neko neesmu domājusi par šīsdienas svinēšanu
sāku domāt, nevarēju izdomāt, bet atcerējos, ka mums taču cibā ir polli
nu tad lūk, jautājums zālei

Poll #21184
Open to: All, results viewable to: All

kur tu nāktu svinēt?

View Answers

pils
6 (37.5%)

bolderāja
10 (62.5%)upd: pils, dārgie, tā būs pils, jo ir visādi apsvērumi arī bez polla, tiekamies tad vakarā?

(8 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system