Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, May 31st, 2016


unpy

8:56p
Pasmīkņāju. Latvija, 2016.


(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

7:50p
Vispār jau kaut kā tā sanāk, jā. Savelkas te imigranti, zog, slepkavo, nepieņem un ignorē esošo kultūru, ar varu uztiepj vietējiem savu ticību un ideoloģiju.

A vietējie ņem un šo ideoloģiju pasludina par visu tradicionālo vērtību pamatu un nacionālo dzīvesziņu, un vēl katram gadījumam Satversmē šo faktu nostiprina.

(ir ko piebilst)

krii

8:30p
Maskačkā, Toma ielā, jasmīns pilnos ziedos.
Mīļā pasaulīt, kurp mēs šovasar tik neprātīgi steidzamies? No nāves bēgam, no ziemas, no garlaicības?
Ko Jāņu vainagos vīsim, vai dālijas un asteres?

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

12:51p
Ķīnas dienvidu provinces Fudzjaņas iedzīvotājs mēģināja salabot savu veļas mašīnu, bet viņa galva tajā iesprūda un viņu izdevās atbrīvot, tikai sagriežot veļas mašīnu ar lodlampu.
(BNS)

Visā savā mehāniskajās darbnīcās pavadītajā bērnībā neesmu redzējusi, ka kāds kaut ko būtu griezis ar lodlampu.

(2 comments | ir ko piebilst)

perkons

11:20a
Godīgums pāri visam

Pacients: Ok paldies tagad bik kodienā bet rubļus varu atdot rīt ok?

Pēc tik godīgas ziņas, kaut kā vairojas cerība tos rubļus arī ieraudzīt tieši rīt, nekā pēc ziņas, kad atruna ir: "Es seminārā, man nav interneta, lai pārskaitītu.".
Laiks, protams, rādīs, bet vismaz lika pasmaidīt.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:03a
YKK, the Japanese zipper behemoth, makes roughly half of all the zippers on earth. More than 7 billion zippers each year. YKK stands for Yoshida Kogyo Kabushikikaisha

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:01a
Valsts Policija: "Par bērnudārza teritorijas seguma zādzību aizturējām divus vīriešus."

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:00a
DELFI. Pagājušajā sestdienā ap plkst. 11 Augusta Deglava ielā sieviete izgāja no lielveikala un pamanīja, ka turpat netālu novietotā automašīnā sēž vīrietis, kurš no biksēm izvilcis dzimumlocekli un pašapmierinās. Aculieciniece tūdaļ devās arī pie veikala apsargiem, lai paziņotu par redzēto, un piezvanīja arī Valsts policijai.
Veikala apsargs no aizmugures pietuvojās automašīnai, kurā sēdēja vīrietis, un aculiecinieces teiktais apstiprinājās, jo vīrietis joprojām veica minētās darbības.
Aizturētais apgalvo, ka neesot pašapmierinājies, lai gan cilvēku redzētais apliecina pretējo.

(5 comments | ir ko piebilst)

Monday, May 30th, 2016


kramers
11:28p

(ir ko piebilst)

rasbainieks

10:24p
sērijā "lietas, par kurām es nekad nebiju iedomājusies, ka tās būs man aktuālas"
mums te viņdien bija drāma dārzā vienā cēlienā, šķīrām kaķus no vārnām
mazs un nesaprātīgs vārnēns eliss bija devies lielajā dzīvē vai vismaz pastaigā (jo lidot viņš vēl nemāk)
šajā rajonā tādas pastaigas ir iespējamas tikai pa kaķu un suņu ļ. biezi apdzīvotām teritorijām, jo citādu te nav
katrs suns grib ar vārnēnu elisu padraiskoties un viņu nomedīt, katrs kaķis grib vārnēnu elisu vienkārši nomedīt
vārnēnam elisam līdzi bija arī atbalsta grupa trīs pieaugušu vārnu sastāvā
atbalsta grupai bija trīs režīmi – sēdēt kokā un vērot, sēdēt kokā un nelabi ķērkt, mesties virsū vārnēna elisa medītājiem un nelabi ķērkt
vārnēns eliss ieklumburēja sētas stūrī un bezizejā, tur no vienas puses viņu medīja mazs un nesaprātīgs boldriks, no otras saprātīga kundze gados jenots (par kaķu kļičkām rajonā vispār atsevišķs stāsts, mums ir kaimiņienes jenots un klucis, un ap stūri dzīvo tramps, nu jūs varat iedomāties, kā viņš izskatās)
pa vidu plātījāmies mēs, jo baigi negribas pārbaudīt, kādas tieši ir izredzes cīņā "mazs un nesaprātīgs boldriks vs mazs un nesaprātīgs vārnēns eliss un atbalsta grupa"
beidzās viss, cik varam lēst, laimīgi – vārnēnu dīdītājs kicīts aizšķūrēja vārnēnu elisu uz mazliet plānāk apdzīvotu teritoriju, tur vārnēns eliss ieplaka zālienā, mazliet atpūtās, un pazīstamie nelabie ķērcieni bija dzirdami tikai pēc kāda laika un kādu gabalu tālāk
tāda mums te vasara pilsētā

(25 comments | ir ko piebilst)

amanita

2:30p
Coldplay

Jāatzīst, ka tā ir dīvaina sajūta, kad apzinies, ka viens no sapņiem ir īstenots. Naktī, braucot mājās no lidostas, runājām par to, kas varētu būt nākamā grupa, uz kuras koncertu ļoti gribētos aizdoties. Domāju, domāju... Un sapratu, ka mans lielais muzikālais sapnis - aizdoties uz Coldplay koncertu, tikko jau ir piedzīvots. Un tā, ka izdzīvots, izgaršots un izjusts pēc pilnas programmas! Barselona, saule, Vidusjūra, laiskums, lieliska kompānija, pasakaini garda virtuve un TIK lielisks Coldplay koncerts Olimpiskajā stadionā, ka vispār ne vārdos izteikt. Labi, es, bet vīriešiem ar pa asarai nobira. Tik ļoti, jā.

Barselona vispār mani ļoti patīkami pārsteidza. Es neesmu lielpilsētu cilvēks, ceļojumos pārsvarā izvēlos doties uz mazpilsētām, nelieliem ciematiņiem, dabas parkiem utt, bet Barselona ar savu laiskumu, feino arhitektūru, atsaucīgajiem, bet neuzbāzīgajiem cilvēkiem, zaļumu, jūru un dažādību man ārkārtīgi patika. Sakopta un tīra (kas nav vienādības zīme ar dienvidu pilsētām), ar lieliskiem restorāniem, labu apkalpošanu un daudzpusīgām atpūtas iespējām. Viennozīmīgi gribas aizdoties tur vēl.

Biju sabijusies, ka ar lielo vēderu (tagad 30.nedēļa) būšu ļoti pasīva un mazkustīga, bet noskaņa, protams, ņēma virsroku. Lēnā solī arī padsmit kilometri pa kalnu daļu noieti (Un kājas pēc tam sāpēja ne tikai man, bet kungiem ar, tā ka es galīgi norakstāma nebiju). Grūtniecei ceļot vispār ir forši - visur laiž pa priekšu, momentā palaiž apsēsties transportā, tualetēs var iet visās pēc kārtas (un pāris reizes mazā sagriezās tā, ka tas "pēc kārtas" bija pavisam burtiski). Biju nobruņojusies ar visām vajadzīgajām atļaujām lidot, bet neviens neko citu kā jautājumus par to, kad būs, kas būs utt pat nevaicāja. Ļoti patīkama pieredze. :)

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:53a
Porziņģis svētdien Grieķijas galvaspilsētā Atēnās 5000 skatītāju klātbūtnē piedalījās strītbola spēlē, kurā pats guva 21 punktu. Mačs, kuru rīkoja Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) spēlējošie brāļi Džanis un Tanasis Antetokoumpi, noslēdzās neizšķirti.
(LETA)

Pēc mēneša gaidu no LETAS ziņas par latviešu nacionālajiem svētkiem Džāņiem.

(ir ko piebilst)

fedrs
9:07a
Aizgāju no Āgenskalna līdz Lugažu ielai, tad atcerējos, ka ir arī sabiedriskais transports.
Ir tik ļoti vasara!

(3 comments | ir ko piebilst)

sirdna

8:59a
Sapnī aizgulējos uz darbu. Pamodos 14:27. Tas bija jauki.

Realitātē mobilais telefons ar bezizmēra interneta pieslēgumu ir laba lieta. Kantorī tīkls atmira, a mēs ieslēdzam mobilo un cibojamies tik uz priekšu.

(2 comments | ir ko piebilst)

indulgence

7:47a
4000

Mans brīvbrīžu hobijs - vēstures enciklopēdiskā vārdnīca kā izglītošanās palīgmateriāls vidusskolēniem, studentiem un interesentiem, - sasniedzis mazu jubileju, jo titullapā parādījies uzraksts "Šobrīd: 4 000 raksti".

(3 comments | ir ko piebilst)

starro

12:04a
Klaidoņi maija naktī

pievienojoties kustībai "Labāk uzzināt pēdējam nekā par vēlu", ir nominējies pārliecinošs kandidāts šī gada pasaules labākā popmūzikas ieraksta balvai - Merisa Nadlere ar pagāšnedēļ klajā nākušo albumu.
https://play.spotify.com/album/5IqC95QGwPcfe5YrgJ7DAk

Iespējams, mana gaume ir nostabilizējusies. Vai arī tāda pārejoša brieduma pakāpe. Tas ietver atziņu, ka Merisas iepriekšējais pilnais albūms Jūlijs man pat patīk labāk, tajā mazāk klišeju, toties vairāk žanra un stila tīrības. Ar klišejām saprotot izcelsmju atpazīstamības un oriģinālās autorības. Manus uzskatus par gaumīgo laikam formējši Tvinpīkas mūzika ar Badalamenti aranžijām, Niko Keisas diskrētais kantrī, Ketpoveras kautrīgi pieticīgā harisma, bet cementējusi manierīgā zagle Lana delReja.

(ir ko piebilst)

Sunday, May 29th, 2016


mako

11:55p
Kvaa

Varžu koris aiz loga dzied kā dzīva atmiņa. Kvaa, Kvaa... Kā pirms desmit gadiem, kā pirms divdesmit un trīsdesmit.

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

11:47p
šodien staigāju pa centrāltirgu, meklēdama savu pazaudēto polārlāci
polārlācis, tā ir tāda ne ta dālija, ne ta cinnija, balta un pildīta
es viņu ieraudzīju stādu apgaitas pašā sākumā un nenoreaģēju
tā arī vairs nekad neatradu, un es meklēju, ilgi meklēju
bet ne-lāča vasaras dālijas un visādas lauvmutes un nepiedienīgi skaistas asteres un dažas lefkojas, tīri lai aizpildītu to caurumu sirdī, kādu atstāja kaķu izkasītās neizdīgušās matiolas (bet es pamēģināju vēlreiz, varbūt šoreiz paveiksies, galu galā ir tikai maijs), tas viss man tagad ir manā pilnīgi jaunajā puķdobē, esmu priecīgs es un līksms (kaķu džihāds pending, protams)
arī sezonas pirmie mazsālītie gurķi ir ietaisīti, un vēl arī mūžā pirmā upside-down kūka ir izcepta
esmu priekšzīmīga kaucmindiete, un tas nekas, ka vispār man šodien bija jāstrādā
es taču varu kādreiz atļauties paņemt brīvdienu tad, kad tā ir arī citiem cilvēkiem

(5 comments | ir ko piebilst)

krii

11:34p
Es varētu iestāties kādā saulēdāju sektā.

(3 comments | ir ko piebilst)

krii

11:17p
Saule ir labākais antidepresants un labākais antiseptiķis. Skumjas, netīrība, ļaunums, izmisums, strutas, puvums, pelējums, vampīri, visi staipīgi gļotainie kelipoti rodas un dzīvo tur, kur ir pārāk daudz zemes, ūdens un ēnas.
Saules izkarsētās smiltīs nav nekādas nešķīstības.
Oum, mitrāja namahā...

(12 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

4:50p
Ieklīstu pie vakardienas piemājas barčikā uz kādu putojošu dzērienu, tur televizorā kungi sacenšas bumbas spārdīšanā. Kamrāds Šeihs (vai Čeihs? Ej tu saproti) stāv teļika priekšā un kaut ko skaļi komentē savā jocīgajā franču valodā, ik pa brīdim saķer galvu, ir acīmredzams, ka viss uz nerviem. "Tā, nu un kuri te tagad ir labie?", intereses pēc pajautāju, kad biedrs mazliet atslābinājies un apsēdies pie sava kausiņa. "Da man viņi vienaldzīgi, es Barsas fans", viņš atbild, un jau pēc sekundes atkal satraukti pielec kājās un turpina savā nodabā kliegt kaut kādus man nesaprotamus vārdus.

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

3:07p
Svētdiena, vispārēja vasara, saulīte spīzd, putniņi dzied, a man piepeši sagribējās piesēst pie komputātōra un uztaisīt baneri. Nē, nopietni, sēdēju uz balkona, pīpēju, un sagribējās paķimerēties, ko nekavējoties arī sāku darīt.

Uztraucos, varbūt ir vērts temperatūru pamērīt, nu vai ar kādu speciālistu jāparunā.


current mood: Rosīgs
current music: Radiohead / Glass Eyes

(3 comments | ir ko piebilst)

unpy

12:11a
Latviskās dzīvesziņas vērotāja piezīmes.

Jums būs grūti atrast vēl kādu tautu, kura apgalvo, ka pirmie kucēni jāslīcina.

(9 comments | ir ko piebilst)

Saturday, May 28th, 2016


dienasgramata

11:11p
DELFI. Kārtībsargi brīdina, ka tuvojoties siltajam laikam, aizvien biežāk Rīgas ielās tiek pamanīti cilvēki, kuri atkailinās asu emociju iegūšanas nolūkos.

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

9:45p
Vlads Nastavševs "Asins kāzas".
Recenzija īsumā.
1. daļa. Wow!!!!!!
2. daļa. WTF???

... tālāk ... )

(10 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

5:42p
dzimšanas dienas ballītē dejojām līdz stiprai rīta gaismai
vispirms mājās aizgāja jubilārs
pēc tam arī dīdžejs, atstājot spēlēt depešmod disku bez vāciņa
mēs tik dejojām

(ir ko piebilst)

dienasgramata

11:10a
DELFI. Latvijai iesaka uzlabot apstākļus.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:10a
DELFI. Zinātnieki aicina atlikt Rio Olimpiādi.

(2 comments | ir ko piebilst)

sirdna

10:03a
Šogad atvēzējos izlasīt 40 grāmatas (http://www.goodreads.com), un pusi jau pieveicu, 20 gabalas.

Galvenais, izvēlēties plānākas grāmatas.

(16 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ santech ]
1:34a
http://klab.lv/community/pa_leeto/1525383.html
mainu pret Tērvetes kvasu. līdz pirmajam jūnijam

(2 comments | ir ko piebilst)

begemots

12:04a
Just Desserts


(ir ko piebilst)

Friday, May 27th, 2016


fedrs
10:18p
Šovakar kaut kā pavilka uz Roxy Music. Un, tā kā telefonā nav pieglabāts neviens albums, jādzied pašam. Tas izklausās apmēram šādi:
More than this

(2 comments | ir ko piebilst)

str

10:15p
В режиссёрской версии «Гарри Поттера» оказывается, что всё это — сон мальчика, который ударился головой о стену на вокзале.

(ir ko piebilst)

mako

8:44p
šablona noslīdēšana

Bērnudārza izlaidumā citu meldiņu starpā skanēja melodija no filmas Emmanuelle...Lūk arī izaugusi paaudze, kas šo mākslas darbu nav redzējusi. Citādi jādomā, ka bērnudārza personāls ir ar 80 lvl troļļu spējām.

(7 comments | ir ko piebilst)

perkons

5:59p
Mēneša izlõzes rezultāti

Un laimīgais cibiņš ir: [info]dooora!

Ar to arī apsveicam!
Laimīgais uzvarētājs ir ieguvis bezmaksas Sportimas apmeklējumu, kurā ietilpst 45 minūšu skvoša treniņš manā vadībā, kā arī svaru zāle, baseins un pirtis. Sīkāku informāciju jautāt e-pastos.

Pārējiem noteikti paveiksies nākamajās izlõzēs!

(2 comments | ir ko piebilst)

perkons

4:06p
[16:05] perkons: Rīgas domes Satiksmes departamenta preses sekretāre Ilze Dimante TVNET informēja, ka līdz ar skolēnu brīvdienām plāno nopietnus seguma atjaunošanas darbus divās svarīgākajās maģistrālajās ielās Rīgā
[16:05] perkons: ķip, atbrīvojās lētais darbaspēks?
[16:05] Shulcs: Tā kaut kā izskatās, jā. Un citi pēc tam brīnās, ka remonts nedēļu turas :)
[16:05] perkons: ot

(1 comment | ir ko piebilst)

divi_g

2:24p
Vecos laikos bija joks par to, kā sisadmins raksta vēstuli "Aldarim": "Lūdzu ievilkt izdalīto līniju ar ātrumu viens litrs stundā". Taki kāds to ir realizējis! :D

(1 comment | ir ko piebilst)

perkons

1:09p
Tikmēr, lieku reizi pārliecinājos, ka Picu darbnīca tirgo ļoti garšīgu fondjū ar maizi un gaļu!

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:16a
DELFI. Glābēji no kāda Rīgas dzīvokļa izpestī sikspārni; no mēsliem Aizkrauklē izvelk govi. Liepājā atbrīvots dzīvojamās mājas ventilācijas šahtā iesprūdis putns, bet Iecavā atbrīvots logā iesprūdis kaķis.

(3 comments | ir ko piebilst)

indulgence

7:44a
Poēma heksametrā par Bakalauru

Piesaucu mācītus vīrus, kas zinībās rūdīti braši.
Homēru aklo un Sokratu iztaujāt vēlos bez steigas.
Derdzīga liksta man atkal ir sēdusies kuprī jo cieši.
Nelaiž tas velns mani vaļā, kaut laužamies mēnesi jau.
Nešķīstais sātan, kam radies uz zemes, tu, briesmekli tāds?
Postījis prātus tu spēcīgiem vīriem un salauzis garu.
Brīvību laupījis jauniešiem, ziedošā maijā jo skaistā.
Bakalaur, riebīgais slepkavniek, radījis tevi ir kas?
Laužamies apaļu mēnesi tuvcīņā grūtā jau mēs.
Netieku sprandu tev apgriezt, kaut zvēru es! Trūksies tu vēl!
Kam tu man apbūri prātu ar meliem, ka laika vēl daudz?
Nenāci klātu, kaut apņēmies septembrī biju jau cīņai.
Izaudzis lielāks par Kiklopu drausmo, tu viltīgi tagad,
piespiedi mēroties spēkiem tik šausmīgā cīņā ar tevi.
Asinis deniņus mērcē, jo sviedru vairs manī pat nav.
Desmiti četri tev galvu un draudīgi ragi ikkatrai.
Dur tu man sānos ar kaitētu dzelzi un uztrītu dunci.
Palīgos redzu tev dedlains tik postīgais nācis ir vēl.
Kristu kaut Tartarā drūmajā velni jūs naidīgie man!
Saņemu spēkus un sēžos pie galda kaut vemt man jau gribās.
Hēraklam grūtāk nav bijis kad veica tas divpadsmit darbus,
Sīsifu saprotu tagad un Prometejs brālis man īsts.
Nevedas cīņa, kaut plēsies vai pušu un piedurknē kod.
Kam man bij jādodas studenta gaitās, ja mokas tik lielas?
Fausts taču teica, ka zinības apguvis daudzas, bet tagad –
glupāks tik kļuvis ir tas, kaut jau sirmums tam matos ir klāt.
Mūziku gribās tak’, dejas un alu, kas ambrozij salds.
Draugi sauc ārā un meitenes vilina nedarbos skriet.
“Nevaru”, jāsaka man, jo tak cīņa vēl jāuzvar ir.
Bakalaur, ļaunāks kā Kerbers tu! Ļaunāks kā Tersīts tik nīstais!
Jāsaņem spēki un jāiemet acs, ko par grūtībām stoiķi saka.
Varbūt vēl Cicerons līdzēt tik briesmīgā cīņā spēs man.
Bakalaur, briesmoni, pieveikšu tevi, es apsolu drīz,
Iesiešu ādās un dedlainu galēšu pēdējā brīdī,
Spiedogu zelta es likšu tev virsū un slodzīšu skolā,
Diplomu saņemšu – zīmi, kas uzvaru manu vēl cels.
Tagad gan atvilkšu elpu vēl stundiņu divas varbūt,
Un tad jau cīņā mēs tiksimies, Bakalaur, derdzīgais, tu!

Via: https://pilsonis.wordpress.com/2016/05/25/poema-heksametra-par-bakalauru/

(3 comments | ir ko piebilst)

fedrs
7:32a
No rīta apskatījos laika prognozi šodienai, un tagad braucu uz pilsētu tērpies viscaur zosādās.

(5 comments | ir ko piebilst)

unpy

1:39a
Skumju vairotāja piezīmes.

Šodien gremdējos atmiņās un padomāju, ka ir ļoti skumji, kad kāds uzskata, ka šī vai šī sacerētājiem nav tiesību uz savu viedokli.

(23 comments | ir ko piebilst)

Thursday, May 26th, 2016


romija

11:00p
Viss ir vienkārši. Ziniet, kāpēc cilvēks lolo savu kaķīti, bet nepazīstamu trusīti izšmorē un apēd? Tāpēc, ka cilvēks šo trusīti nemīlēja. Pamēģiniet ieteikt cilvēkam nokaut savu mīļoto, loloto rotaļu trusīti un apēst. Hahahaha.:)
Tas pats ar cilvēkiem. Kurus mēs lolojam? Pareizi - tos, kurus mīlam. Kurus mēs mierīgi "apēdam"?

Mīlestības ir šausmīgi par maz.

(13 comments | ir ko piebilst)

antuanete

10:06p
   Kā divatā ar bērnu apmeklēt divus (2) veikalus Rīgā: 1) ap 11 izbraukt no mājas, tikt līdz jaunajam "Depo", atrast kompromisa variantu paklājiem, ko likt uz lodžijas (tādus, kā man vajadzētu, laikam vairs netirgo vai arī tirgo par baisu naudu); 2) aizbraukt līdz Ziedoņdārza apkārtnei, pēc viena riņķojuma ap kvartālu atrast, kur noparkoties (atgādināt sev, ka beidzot jāiemācās paralēlā parkošanās); 3) konstatēt, ka nav tomēr nekāda vasara, bet bērniņam nav paņemta neviena siltā jaka; nobāzēties jaunajā "On cloud 9" kafejnīcā, kur var gan paēst, gan pabarot jauno pilsoni, gan ļaut paspēlēties ļoti piemīlīgajā bērnu stūrītī; 4) atrast kādu mauriņa pleķīti, kas nav tik šķidrs kā pārējie, un palaist J rāpot (un rakņāties pa zemi pie svaigi stādītām priedītēm); 5) pēc nelielas cīņas nomainīt pamperi, notīrīt rokas un iekrāmēt viņu ratos un doties uz bērnu preču veikalu, kur vēl pirms nopirkšanas ir jāizsniedz cepurīte, lai varētu zelēt tās cenu zīmi; 6) konstatēt, ka pulkstenis ir jau pāri parastajam guļamlaikam, atlaist ratu atzveltni, aiztaisīt visu, kas aiztaisāms un tad besīties, ka J negrib aizmigt, ejot pa ļoti skaļo Tērbatas ielu (kļūda plānošanā, bet es gribēju tikt pie kafijas); 7) cerēt uz nedaudz klusuma Vērmanes dārzā, kur izrādās alus festivāls (J gan ir beidzot aizmidzis un viņam vienalga), doties uz Esplanādi, kur plosās strādnieki ar trimeriem un traktoriem; 8) doties pa Baznīcas ielu atpakaļ, piefiksēt interesantas jaunatvērušās ēstuves, tad atcerēties, ka birojs taču pārcelsies uz citu vietu; 9) tikt atpakaļ līdz Ziedoņdārzam, kur tomēr ir nosacīts klusums, pabraukāt ar ratiem un pasēdēt uz soliņa; 10) paēdināt pamodušos J, kurš groza galvu un sajūsmināti skatās uz putniem un suņiem; 11) doties uz mašīnu un braukt mājās. Kopējais laiks - 6 stundas.

(13 comments | ir ko piebilst)

kramers
10:08p
Просыпаешься бодрый и свежий,
Преисполненный планов и сил.
Жаль, что утра такие - всё реже,
Даже если вчера ты не пил.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:01p
DELFI. 19. maijs Nezināmas personas mēģina sākt VID ģenerāldirektores nomelnošanas kampaņu.
DELFI. 24. maijs Pētersone apsver iespēju pamest darbu VID.
DELFI. 27. maijs VID ģenerāldirektore Pētersone pagaidām neplāno atkāpties no amata.

(1 comment | ir ko piebilst)

str

9:51p
Зачем парни ходят на свидания:
1. секс

Зачем девушки ходят на свидания:
1. чтобы смешили
2. поесть нахаляву
3. нарколог запретил пить одной

(ir ko piebilst)

rasbainieks

7:32p
sērijā "ar ko es jūs nogarlaikošu līdz nāvei"
šodien mani beidzot piemeklēja TAS
vingrošanā neviens cits bez manis un pasniedzējas neatnāca
no vienas puses – vip ekskļuziff, no otras – pizģec, skuzējiet mans francisks
dabūju tremoru tādās vietās, kuras pieklājīgā sabiedrībā skaļi vārdā nesauc
vēl mūsu pasniedzējai ļ. patīk tiranizēt tricepsus, viņa ir reālā krusta karā pret peļu vēderiņiem, tad nu arī tie dabūja trūkties kā vēl nekad
ļ. daudz kas dabūja trūkties, aiz kam pasniedzēja pēc nodarbības apmierināti murrāja
savukārt es esmu slābans un ļ. negribu šovakar vairs strādāt, to es varu arī rīt, gribu tikai bez liekām kustībām vombatēt dārzā (jo tur vairs nav riebīgs laiks, tikai vēss) un sūkt vīnu, ja kāds tuvumā (rajons, looking at you) vai tālumā vēlas pievienoties, mīļi gaidīti

(18 comments | ir ko piebilst)

kramers
4:58p
Мужики, срочно нужна помощь.
Мой друг купил билеты на финальную игру лигу чемпионов в Милане, в субботу. Реал против Атлетико. Но проблема в том, что он забыл, что в эту субботу у него свадьба. Потому что, билеты он купил месяцем раньше, когда назначали дату свадьбы.
Короче, он спрашивает, никто не хочет пожениться? Фото невесты может выслать в личку.

(ir ko piebilst)

unpy

4:46p
Bet tur nekā nevar darīt, Kaķis sacīja, mēs visi šeit esam traki. Es esmu traks, un tu esi traka.

Šodiena lēnām, bet svinīgi rit trakuma zīmē. Cibā tiek apspriesta pamatiedzīvotāju ķēniņiene, ar senu cīņubiedru apspriedām mums labi zināmu grāmatvedības uzņēmumu, kura otrā persona tomēr neizturēja trešo VID auditu pēc kārtas un iespēlēja uz kādu laiku nodaļā bez durvju rokturiem. Cits cīņubiedrs pasūrojās, ka viņš vairs negrib sadarboties ar visnotaļ sakarīgu amatnieku, kurš šim lauku īpašumā tiešām kvalitatīvi veicis dažādus darbus, jo tas esot izsaucis uz privātu sarunu, kuras laikā diezgan nervozi pastāstījis par pret viņu un civilizāciju kopumā vērsto sarežģīto sazvērestību, viss klasiski - hipnoze caur televizoriem un radio un "Viņi", kuri caur "saviem kanāliem" ir devuši ziņu, ka viens no viņu pakalpiņiem esot arī tas pats cīņubiedrs. Cīņubiedram tagad, edz, esot no viņa bail.

Poll #20731 Vieni vienīgi trakumi
Open to: All, results viewable to: All

Tev ir bail no trakajiem?

View Answers


22 (36.7%)


18 (30.0%)

Hahahā!
20 (33.3%)


(33 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system