Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Monday, August 31st, 2015


unpy

9:49p
Fantāzijas, realitāte vai figņa kaut kāda?

Šodien klausījos mazraidījumu tajā pašā "eho moskvi", kurā tika pastāstīts, ka Krievijas iedzīvotāji nesenā aptaujā izrādījušies ļoti kareivīgi noskaņoti pret dzērājšoferiem. Procentes neatceros, bet teju vai katrs otrais bija gatavs, pamanot potenciālo dzērājšoferi, saukt policiju, bet teju vai katrs piektais - ar varu atņemt tam nelietim spējas vadīt automobīli šādā vai savādākā veidā. Atceros, tikai nieka 17% atzina, ka viņi ir pārāk gļēvi un bezatbildīgi, lai kaut ko pasāktu lietas labā. Pēc šīs aptaujas, kas liecināja par Krievijas iedzīvotāju strikto attieksmi pret dzērājiem pie stūres, kaut kāda televīzija uztaisīja eksperimentu, kura gaitā kāds it kā pārdzēries tips lūdza garāmgājējiem, lai šie šim palīdz piesēsties pie automobīļa stūres. Palīdzēja teju vai visi, atteicās kāds pārītis, bet policijai nepaziņoja neviens. Šo visu klausījos ļoti pa ausu galam, ļoti iespējams, ka kaut kas ir galīgi neprecīzi, taču pamatdomu par atšķirību starp teorētiskajām prāta konstrukcijām aptaujās un reālo dzīvi, domāju, ka uztvēru pareizi.

Ar interesi sekoju [info]honeybee aptaujai un man ir jautājums tam pārliecinošajam 50% faktiski vairākumam, kas atbildējuši "lai dara, ko grib, tikai iepriekš ar mani sarunā, kas un kā" - jums reāli tā ir bijis?

- Klau, saule, informēju, man dikti sagribējās ar Kintiju nokniebties
- Ā, labi, ka pabrīdināji, šoreiz nē, varbūt pēc nedēļas, tad būs ievārījumu sezona beigusies, nebūsi man vajadzīgs, tagad burkas kādam jāaizvelcē

Esiet tik mīļi, pastāstiet, kā ir bijis, ja ir bijis, vai, ja nav bijis - kā jūs īsti to iztēlojaties?

(57 comments | ir ko piebilst)

unpy

8:48p
Laika vērotāja piezīmes.

Nez vai šonakt piekopšu ārgulēšanu tīri dēļ milzīgā kombainu trokšņa, bet piepeši attapu, ka ir tikai 20:49 un jau riktīgu strēķi ir pilnīgi melna tumsa visapkārt!! ĀĀĀĀĀĀ! Salīdzinoši nesen šādos te pulksteņos vēl laiski ķēru pēdējos saulesstarus, lai saķertu tādu iedegumu, par kuru mani apskaustu ikviens autoostas un kanālmalas pastāvīgais iedzīvotājs.

(3 comments | ir ko piebilst)

unpy

8:43p
Šonakt ir čika laiks.

Nezinu, ko par to saka astrologi, bet šonakt man būs čika laiks, vismaz gulēšanas ziņā noteikti. Uz blakus lauka sākusies ražas novākšana, kombaini klab, graudu savācējmašīnas pīkst, viss notiek, troksnis tāds kā uz Čaka ielas ap pusnakti.

(4 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

8:05p
kur jūs pasūtāt vakariņas uz mājām?
mums ir top 2 – thali un fonteinburgers, bet cik tad var

(20 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

6:33p
runājot par zobu labošanu bez narkozes
man ir tikai viens jautājums – huļi?
teiksim, priekšzoba narkoze sagādā diezgan brīnumainas izjūtas, jo uz laiku izslēdz arī vienu nāsi, ko es akurāt šobrīd endžojēju
iebāzt degunu smaržīgā puķē – piedzīvojums!

(14 comments | ir ko piebilst)

unpy

4:54p
Vai pēc nozīmītes jau bijāt?

Būtu interesanti zināt, vai nozīmīte ir stilistiski saskaņota ar plakātu.Papildjautājums - kā jūs domājat, kurš no cibiņiem - māksliniekiem/datorgrafiķiem/maketētājiem šo plakātu ir uzdarinājis?

(20 comments | ir ko piebilst)

perkons

2:54p
[14:38] perkons: jā, nu un kas tie par tādiem jūtu uzplūdiem pret svešiem kačīšiem?
[14:45] Shulcs: Da vot, kaut kā sagadījās. Labi, ka pragmatisms ņēma virsroku :)
[14:48] perkons: sēdēja viens tāds uz krogus sliekšņa ar lietū samirkušu kažociņu, cigareti un sērkociņiem, gaidot dežūrējošo tramvaju?
[14:51] Shulcs: Hehe, krāšņa ainiņa, tur bez ierunām būtu aizvedis uz sportsbāru un ar pivci uzcienājis :))

(ir ko piebilst)

perkons

1:53p
Nekad neesmu sapratis tā veikala Euronics lietderību cilvēka dzīvē.

Lūk, dienās izdomāju, ka man vajag tādu, nebīšos šī vārda, pojebeņ, kur vienā galā būtu USB mamma, bet otrā galā micro USB paps. Šodien rāmu soli iegriezos minētajā veikalā, lai, pēc vēlmes izklāsta pārdevējam, sastaptu skatienu, kurā cīnījās centiens izprast manu iegribu un šaubas par tādas figņas fizisku eksistenci.

Nu neko – nopūtos un iegāju Prismā, kas manā izpratnē ir tāds nedaudz advancētāks pārtikas veikals, lai izvēlētos vienu no diviem konkrētā izstrādājuma piedāvājumiem.

Tādi laiki!

(5 comments | ir ko piebilst)

lavendera

12:37p
Visādās balvu pasniegšanās slavenības cenšas šokēt, tērpjoties plīša gulbī, gaļas šķēlēs vai - pēdējā laikā - pornofilmu cienīgos kostīmos.
Man ir labāka ideja - kāda varētu ietērpties dubulta plastikāta vai piemērotā tīkliņtērpā, kurā ņudz tārpi, tarakāni vai sirseņi. Vai gultas blaktis.

(ir ko piebilst)

amanita

11:22a
No rīta, mazliet pirms deviņiem, pamodos no tā, ka Karlīna savā istabā spēlējas gultiņā un kaut ko vāvuļo savā nodabā, bet Krišjānis klusi lavās no saviem apartamentiem, lai dotos skatīties multenes. Miegs vēl nāca kā liela lavīna, bet galvā dūrās sāpīga atziņa: "Viss. Rīt pirmais septembris. Turpmāk ap šo laiku mēs jau sen būsim mājās no dārziņa, pabrokastojuši un vispār diena jau kārtīgi būs ieskrējusies.

(ir ko piebilst)

sirdna

10:31a
Zinājāt, ka gruzīni ir bezemociju cilvēki? Gallups zina:

http://www.gallup.com/poll/184631/latin-americans-lead-world-emotions.aspx

Also, marazms mani šogad ķēris agri.

(ir ko piebilst)

jojo

6:46a
pateicības:
viens disciplinēts cilvēks mūsu ģimenē,
saule aust, ļoti smuki,
kluss, tikai mazliet pāri kaimiņu mājām var dzirdēt e-40
silts, pēdejās ritīgi siltās vasaras dienas
vīrs

(ir ko piebilst)

jojo

6:40a
viens disciplinēts cilvēks mūsu ģimenē

es visu laiku domāju, ka mans mīļais berniņš ir agrais putns (ir jau arī), bet bez šī viņai, izrādās, katru rītu modinātājs pulkstens sešos ieslēdzas.

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:42a
Tikko gandrīz savācu no ielas vēl vienu kaķīti, knapi novaldījos.

P. Cūks pat nestādās priekšā, kā viņam ir paveicies.

(4 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

12:52a
Jubilejas atskaņas

Tas neveiklais brīdis, kad pamosties svētdien, sestdienas vakara noslēgumu atceries vāji, bet spogulī redzi fingāli zem acs un nobrāztu pieri.
Ķiķināju kopš 8 no rīta. Bet slepeni, jo baidījos, ka citādi arī man var uzrasties fingālis zem acs :D
Šodien "pie vienām sāpītēm" nolasījām kartupeļus.
Rīt jākāpj uz svariem. Bail. Cerams - baterijas būs beigušās! ;)

(6 comments | ir ko piebilst)

Sunday, August 30th, 2015


jojo

10:31p
labu bubu nakti, mīļie cibas draudziņi. :)

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

9:56p
rīt pirmā (un pēdējā) darba diena vecajā darbā pēc gandrīz gadu gara pārtraukuma. uztraucos mazliet. boss būs atvaļinājumā, vietnieks, nu, vietnieks (tas pats, kurš mani pirms pusotra mēneša izmeta no telpām) gan būs (teorētiski), bet man pa šo laiku diezgan zen iestājies. cerams, ka mans zen rītdien šo satiekot nepazudīs, es neaizsvilšos, neuzvārīšos un nesākšu ar šo dalīties savā fundamentālajā viedoklī par viņa prāta spējām, tas nebūtu ne smalkjūtīgi, ne gudri, ne arī šim kādā veidā palīdzētu viņa prāta spējas uzlabot. īstā vieta mazai lūgšanai Visaugstākajam, lai dod man prātu un gudrību ( :) es, piemēram, vēl joprojām ticu, ka Dievam arī šitas ir pa spēkam) rīkoties un uzvesties tā, lai visiem labi.

p.s. es, protams, zinu, ka esmu briesmīgi netaisnīga, un ja tas kungs būtu tāds un šitāds, viņš līdz tādam un šitādam amatam nebūtu ticis, bet tas man, protams, neliekas apsvēršanas vērts.

(6 comments | ir ko piebilst)

starro

10:34p
kandžas smaka no lappusēm

Nekad tā nav gribējies iedzert pašam uzreiz kā lasot, ka viens no grāmatas varoņiem iedzer , kā lasot Vitmoru. Tā nestrādāja ne Remarks, ne Hemingvejs, ne Jerofejevs. No tiem bija līdzpārdzīvojums un līdzjūtība, bet ne klātbūtnes efekts.


current music: no bijušām Osmaņu valdītām zemēm

(6 comments | ir ko piebilst)

unpy

9:50p
Par pastalām, brīvību un tamlīdzīgām lietām.

Paskatījos uz šo bildīti

un padomāju, ka neba tamdēļ barikādēs stāvēju, lai pēc tam savas dienas šitādās rindās pēc cāļu spārniem vadītu.

(22 comments | ir ko piebilst)

mako

5:30p
Seno ugunskuru nakts 2

Bija jauki, Lielupe visu nakti šlakstēja pie kājām. Kaut kur blakus visu nakti zvanīja makšķernieka gruntenes zvārguļi - laikam vīram labs loms sanāca.
Sasmīdināja tikai divi municipāļi uz kvadrocikliem, kas bija izlēmuši, ka tieši šis sestdienas vakars ir ideāls patrulēšanai. Dabas parka teritorijā jau nevar ne ugunskurus kurināt, ne teltis celt. Bet puiši bija adekvāti, un, saņēmuši solījumu, ka uguni mangalī kurināsim, ne uz zemes, lika mūs mierā. Mēs gan viņus nekaunīgi piešmaucām, jo mangaļa līdz nebija. Bija saulriets, ceptas vistiņas detaļas, desiņas, augļi, nakts teltī (pateicoties piepūšamajam matracim - komfortabli) un milzu pilmēness, agrs rīts, apmācies, bet silts.
Tikai tā stiepšana... telts, matracis, paika, divas segas, drēbes...it kā jānes mazāk par kilometru, bet rokas sāp :)

(2 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

4:41p
Atkal jau pār' pa 30.

Kas atgādina, ka nesen te pasūdzējos, kā pietrūkst kondicionieru transportā, nu un ko es īsi pēc tam uzzinu? Ka uzņēmumam Škoda pasūtīti 120 apgreidoti ForCity Alfa tramvaji ar vaifajiem un kondiškām, un tas vēl nav viss – primāri viņu misija būs braukāt maršrutos uz Barandovu. Pateicamies uzņēmam ROPID par atsaucību, turpiniet lasīt mūsu blogu.


current mood: Ēdīs kazu
current music: Wu-Tang Clan / Duck Seazon

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

2:25p
Sadzīves cirslings, jeb Kā noķert mazu infarktiņu, nepievēršot sanitāru uzmanību.

Izvedu pie sestās dienas bērīti pavizināties pa apkaimes kalniem un lejām, ripināmies savā nodabā gar upi, kruīzēšanas ātrums turas pāri 30 km/h, kas nav nekāds miljons, protams, bet pilnīgi noteikti arī nav tas ātrums, kurā gribētos zem sevis un mazliet priekšā izdzirdēt skaņu sekvenci "PLOK-psssssssss"

----
1 HOUR EARLIER
----

Dzīv'sbiedre taisās uz kārtējo folkloristu pasākumu, kurā kļūt par vakara zvaigzni, par to viņa vēl neko nezina, viņa ir aizņemta ar pragmatisku jautājumu 'kur lai sabāž visas mantas?'. Ņem tak mugureni!, saku, man jamo īsti nevajag.

Nu un ka reiz bagāžas pārvadāšana atkrīt – apdomīgi secinu, ka minerālīti dzerampudelē ir jāielej tik, cik vien var. Un gādīgi uzpildu trauku līdz pašai augšai.

----

Vajadzēja pāris sekundes, lai saprastu, ka ūdens ir veiksmīgi uzsilis, sakratījies un atšāvis vaļā pudeles korķi, bet šādās pāris sekundēs var paspēt izdomāt ļoti, ļoti daudz domu plašā jautājumu spektrā, sākot ar 'bremzē muļķi!', turpinot ar spekulācijām par to, pēc cik ilga brīža paklausīgais veļiks pārvērtīsies nevaldāmā un nekontrolējamā sava ceļa gājējā, kā arī galvā piemest apkārtnes karti un apjaust, kurā virzienā un cik tālu ir tuvākā dzelzceļa stacija.

Nē nu lab', ka bikses tīras, protams.

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

3:19p
un par ko jūs mājās strīdaties?
mēs, piemēram, par atkritumu šķirošanu

(22 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

11:57a
kaķi vismīļākie ir no rīta pirms paēduši brokastis
ar jums studijā bija rasbainieka sakāmvārdu vācelīte

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

11:19a
Kas man ļoti patīk nakts tirgū, ir viena saprātīga sieviete, kas pārdod cūku pupas nevis pākstīs, bet svaigi izlobītas. Par eiro kilogramā.
Jo es parasti cūkpupas pirms vārīšanas lobu tik un tā, un ne tik daudz katliņa ietilpības dēļ, cik tā fakta, ka pat ja pārdevējs uz jautājumu "jums pupas ar kāpuriem?" atbildējis "ļoti minimāli", realitātē tur trekni kāpuri ir tādos kvantumos, ka es drīzāk varētu iet makšķerēt.
Tās pārdošanai lobītās ir acīm redzami pārskatītas un tiešām tīras, absolūtais maksimums ir piecas kaitēkļu skartas pupas uz kilogramu.
Tā ka šis man atkal ir cūkpupu ēdamais rudens.
Garšīgi!

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
10:52a
Feisbuks nejauši salika kopā:


(11 comments | ir ko piebilst)

jojo

12:51a
šodien pārtraucu gavēni, milzīgs enerģijas pieplūdums, varu kalnus gāzt. 

trivia )

(5 comments | ir ko piebilst)

Saturday, August 29th, 2015


krii

8:51p
Skriešana nomierina un nogurdina tikpat labi, cik raudāšana. Un laikam taču ir pat mazliet veselīgāka.

(ir ko piebilst)

mako

3:43p
Seno ugunskuru nakts

Šgonakt pie Baltijas jūras esot seno ugunskuru nakts. Nolemts, ņemu telti, puikas un dodamies nakti pavadīt pie Lielupes ietekas. Ugunskurs, makšķere, telts un marshmellows, ko cept. Un kartupeļi folijā.

(2 comments | ir ko piebilst)

oblica

3:25p
varbūt

Varbūt man derētu sākt jogot? Bet es esmu diezgan tizla un man šķiet, ka visi jogotāji iet pie psihoterapeitiem. Un laikam neēd gaļu.

Un man gribās jogu bez tām prānām, vēdām, iņjaņiem un tamlīdzīgām lietām. Vienkārši izlocīt tukšu galvu.

(20 comments | ir ko piebilst)

oblica

1:11p
bet pa lielam

Ir arii labas lietas - burgervakars 4-dien, kaiminju kaazu jubilejums ar Mantu pagalmaa vakar, tikko nopirku biljetes uz PV shovakar un riit atnaaks maasa.

Naakamnedeelj BB uzsaaks skolas gaitas un man ir atvaljinaajums. Nosaciits, jo daudz aarpusdarbu darbu, kas ir super, jo ljoti gribaas kaadu iiso celojumu oktobra beigaas.

Un pirmdien turiet iikskus, lai man to biopsiju uztaisa aatraak kaa novembra viduu.

(4 comments | ir ko piebilst)

sirdna

11:03a
Windozes izlēcieni.

Piemēram, uzinstalēju sev vienu programmeli, pat īsti neapskatījies, kur tā ir uzinstalēta. Nu, ir un ir. Programmele sāk glupi uzvesties un es izdomāju, ka šis lieliskais rīts ir patiesi piemērots programmas pārinstalēšanai. Atrodu viņu visā tajā miskastē, aiz kuras Windows 10 mēģina izlikties, ka Control Paneļa viņam nemaz nav, klik uz Uninstall.

Nope, saka dators, neesi administrators, nav tev tiesību (a uzinstalēt tiesību pietika atliku likām, ha!) OK, sava taisnība ir, neesmu administrators. Palēkāju ap paneli, mēģinu atrast veidu, kā izlikties par administratoru, neatrodu. Labi, nenokaru vēderu, bet dodos uz administratora kontu, ščas noinstalēšu visu nost. Administratora konts plikšķina acis, ko, noinstalēt, jums tādas programmas nav. Kur palika? Aha, čigānu profilā...(no čigāns -> roma - > roaming profile).

Labi, irst ar visu dziesmu grāmatu, pataisu savu kontu par administratoru, ielādējos atkal, paņemu programmeli aiz megabaita, ščas noinstalēšu. Nē, viņa saka, nav tev tiesību, gygygy!

Kā, nav, es sarunājos ar nedzīvo priekšmetu. Tā, nav neesi administrators. Tas, ka tev ir administratora privilēģijas, tevi par administratoru nepadara.

Es šņācu un skatos gūglē. Gūgle atzīstas, mhm, ir tāda štelle, ka ute tu esi, ne administrators, īstais Administators ir slēpts no plebeju acēm un nemazgātajām roķelēm! Tikai īsteni iesvaidītie atradīs Administratoru!

Ko lai dara, iesvaidos un dabūju Administratora kontu uz kompja. Ielogojos, kompis čivina, mol, mazu brīsniņu uzgaidiet, kamēr mēs te visu sapucējam, ne jau kaut kāds suņa čibriks, bet pats Administrators pirmo reizi ienācis kompī, jāsapucējas un jāuzliek svētku ņieburs!

Apleju kafiju ar ūdeni, strebju un gaidu, kamēr mazais brīsniņš paies. Aha, nu esmu Administrators, nu man ir spēks rokā! Kur mana programmele? Nav jums tādas, ser. Jūs tikai globālās programmas redzat, a čigānu profili, kuru tie krata? Jūs noteikti ne!

Tā nu es pagaidām palieku. Ar sava konta privilēģijām es nevaru noinstalēt programmu, neatrodu iespēju izlikties par Administratoru caur savu kontu, ar Administrator kontu es to prrogrammu neredzu.

Droši vien Administrator konts var ierakties arī čigānu profilos, bet man apnika. Es jau tā šorīt esmu uzzinājis daudz jauna par Windows 10, abet pārāk liela gudrība ved pie skumjām., nah mums tās?

(13 comments | ir ko piebilst)

sirdna

10:13a
Kas nekaiš Rīgā sestdienas rītā. Autiņa techniskās apskates ceremonija aizņēma 26 minūtes (iekaitot piecas, kuru laikā es mēģināju atrast, kā ieslēdz miglas lukturus). 8:12 es izkāpu no karietes pie CSDD kases, 8:38 ripinājos mājās.

(5 comments | ir ko piebilst)

str

9:24a
Семейное положение: сплю в кровати диагонально, потому что могу себе это позволить.

(ir ko piebilst)

Friday, August 28th, 2015


jojo

11:22p
neviltoti kašķīga (atkal). patiesībā, dusmīga. eju meditēt.

(ir ko piebilst)

fedrs
8:09p
Un 8. sērijas noslēgumā Aleksa sadūšojās mums nodziedāt

https://www.youtube.com/watch?v=nIJZ1lykAJI

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

6:01p
Manā dzīvē ir pārāk daudz ķīniešu pārtikas.

Un picas, manā dzīvē ir pārāk daudz ķīniešu pārtikas un picas.

Un pelmeņu.

Pārāk daudz visa kā, vārd'sakot.


current music: Peter Gabriel / Passion

(28 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

3:36p

Tu paskat, Stigs Larsons jau 10 gadus kā pazemē, bet Millennium sērijā 'ilgi gaidītā jaunā grāmata'.

Es jums ko pateikšu. Es, protams, nekad mūžā neuzrakstīšu slavenu romānu, bet ja nu kaut kas universā saiet šķērsām un es uzrakstu slavenu romānu, un kāds pēc manis norakšanas viņam uztapinās turpinājumu, es paņemšu ellē oficiālu atvaļinājumu, lai atgrieztos uz zemes un vajātu šo autoru piecās paaudzēs vienlaicīgi. Uzskatu, ka elles CEO nevajadzētu būt nekādu iebildumu pret šādu pamatotu lūgumu.
current music: Zrni / Duchove

(5 comments | ir ko piebilst)

oblica

3:47p
desas

Pusžāvētās 10 eiras kg, salami stanga (480) 7 eiras.
Welkomēti komentos, daudzums limitēts.
Ā, brieža + cūka

Komenti skrīnoti, lai neredz, cik kurš ēd. :-D

UPD Palikuši tikai salami

(4 comments | ir ko piebilst)

lavendera

3:32p
Vajadzēja palasīt feisbuka atklātnītes, lai atcerētos, ka kādreiz man zaķis no meža sūtīja zaķkāpostus, uz smilgas savērtas zemenes vai pat vijolītes. Tik tiešām! Dāvanas vienmēr tika nodotas caur papu :)

(ir ko piebilst)

unpy

2:39p
Atceraties, dāmas.

/noplātu rokas/
Lūk, tiešām uzskatu, ka šādu ziņu autorus vajag publiski pērt. Un tā riktīgi pērt, pa skarbo.

(16 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:04p

Pacients:
Man vajag vienpusēju melnbaltu pastkartes maketu. Var ludzu ASAP?

Es:
current mood: Gribu mežā
current music: Camille O'Sullivan / Lady Grinning Soul

(17 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

1:00p
vienā brīdī pulkstenis bija desmit, es taisījos pamest viesības un doties klausīties zāli, un tad pēkšņi pulkstenis bija divi, kicīts mani gādīgi ielocīja taksī un atveda mājās, ričuks palika pilsētā pie staba mirkt lietū, pamodos ar pilnu telefonu bilžu, kur vienas meitenes ir uz dīvāna iesnaudušās ar glāzēm rokās, un citas meitenes tās glāzes izdzer ar salmiņu, tādas paģiras laikam ir tikai pēc šmotkērijām

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

12:35p
Kopš esmu nomainījusi bateriju distances mērītājam, mans skrējienu temps ir patīkami pieaudzis.

(ir ko piebilst)

krii

10:04a
No kā bēg Hanna Krievijā

Levadas centra pētījums par dzimumu lomām un ar tām saistītajiem stereotipiem kaimiņvalstī.
Mazliet uzjautrinājos par sieviešu pārsvaru respondentu lokā, kas atbalsta vīriešu dienēšanu armijā. Pārējais šķita diezgan prognozējami.

(2 comments | ir ko piebilst)

kramers
9:51a
Я не бегаю, как дура, за мужиками!
У меня есть лисапед.

(ir ko piebilst)

sirdna

9:35a
Šonakt nelāgi gulēju, laikam tas no tā Marsa, traki tuvu pienācis un nepierastā gravitācija traucē saldi dusēt. Kas tā par gulēšanu pie griestiem, vai ne?

(4 comments | ir ko piebilst)

fedrs
9:07a
Kā cits, varbūt, vāc visādas grabažas, man gadu gadiem, un varbūt pat desmitiem, vācas grāmatzīmes pārlūkprogrammā un, kopš tādas parādījušās, visādās aplikācijās "pieglabā vēlākai izlasīšanai". Nemaz nerunāsim par jaunumu saņemšanu e-pastā. Nezinu, kāpēc piesakos to saņemšanai. Varbūt tobrīd tā vai cita vietne likusies pagalam interesanta, varbūt kādreiz nepamanu, ka reģistrējoties jānoņem ķeksis, taču īsti neatminos, ka jel jad tos lasītu. Tiklīdz pamanu, ka sūtījums nav no dzīva cilvēka, tā izdzēšu, laiku pa laikam mēģinu atteiktues no jaunumu saņemšanas, citreiz sūtītāju ieceļu spameru kārtā. Bet, atgriežoties piegrāmatzīmēm, tas nudien ir... nezinu pat ko domāt par savu prāta stāvokli brīdī, kad vienu vai otru vietni esmu pieglabājis vēlākai aplūkošanai.

(3 comments | ir ko piebilst)

jojo

8:00a
piektā diena. vai nu šovakar vai rīt no rīta būs pēdējā. ja vakar bija kašķīgā diena, tad šorīt ir rimtā. vispār jocīgi, kā katru reizi uznāk kaut kādas jaunas duļķes augšā un saka, mīļā, mēs esam tavējās. laikam kauperu saklausījušās.

pateicības parastās:
laimes sajūta
miers mājās
istabas palma/monstrs pēc apzāģēšanas ļoti smuki saņēmusies
dārzs
karsta tēja ar ingveru
vesels rumpītis
bērns grauž ābolu, klab taustiņi, aizlido lidmašīna un vienkārši ir labi.


bet tagad gan viss, viss, jāved Agnesi pēdējo dienu uz vasaras skolu.

(9 comments | ir ko piebilst)

Thursday, August 27th, 2015


vistu_zaglis

9:30p
Vaimandieniņ, kā es šito biju palaidis garām, ko?

Neticami skaists, bik špokains albums – soundtracks gariem rudens vakariem un viskijam teātra izrādei.

Zrní & VerTeDance - Kolik váží vaše touha )

To, ka Zrní malači – to mēs it kā zinājām, bet nu uh!

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system