Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Monday, November 24th, 2014


begemots

11:11a
Senvietas


(ir ko piebilst)

kramers
10:27a
Par gaļu

http://matveychev-oleg.livejournal.com/1661035.html

(ir ko piebilst)

sirdna

9:56a
Kas zīmējas uz trauku mazgāšanu, tad likums ir tāds, ka zem ūdens strūklas noteikti nonāks nevis kāda no desmit dakšiņām, bet gan vienīgā karote un notašķīs tevi no galvas līdz kājām. Sevišķi, kad tu mazgā traukus savās labākajās drēbēs (jā, reizēm tā ir jādara) tieši pirms svinīgas pieņemšanas pie kādas valsts prezidenta (ne jau Latvijas, bet tādas gruntīgas valsts, par kuru ir dzirdējusi arī tante Tokijā).

Vārdu sakot, karote izlietnē ir uz dušu.

(2 comments | ir ko piebilst)

fedrs
3:24a
Drīz atkal rīts.

(ir ko piebilst)

Sunday, November 23rd, 2014


starro

11:24p
tiešām labākās

labums no sliktas īstermiņa atmiņas - šīs deviņas dienas ir bijušas labākās šajā gadā. nē, ar atcerēšanos tam nav sakara, es domāju, ka es visu atceros. to labumu var ieraudzīt nevis pa dienām, bet kā krājumu, pienesumu, kā kaut ko, kas ir pretējs vilnim: vides stāvoklis ir nemainīgs, taču pārvietojums ir nenoliedzams(ir ko piebilst)

aizliegts_v

9:42p
Nez, 1988. gada pasaules politisko karti kurināt nost, jeb pietaupīt?

(ir ko piebilst)

lavendera

8:56p
Brāļasieva saka: "Uz kādu darbavietu cilvēks atnāk strādāt kolektīva dēļ, bet aiziet vienmēr priekšnieka dēļ."

Un vēl par reālo gadījumu ar sausajiem kūku cepšanai paredzētajiem maisījumiem: kad vajadzēja pieliet tikai ūdeni, ieliet pannā, iešaut krāsnī un kūka gatava, neviens tādus nepirka. Noiets sāka parādīties tikai tad, kad pircējam pašam bija dažādām sastāvdaļām jāpievieno olas, eļļa vai piens, - jo ļaudīm ir dikti svarīga sajūta, ka kaut ko ir paveikuši paši.

(1 comment | ir ko piebilst)

antuanete

8:27p
   Urā, veiksmīgi atlidojām - kopā ceļā pavadītas ap 28 stundas (jo bija garš gaidīšanas laiks Maiami un Detroitā), neskatoties uz miglu, kuras dēļ pa dienu pāris lidmašīnas RIX aizsūtīja uz Tallinu, piezemējāmies Rīgā plānotajā laikā. Māmiņa savārījusi frikadeļu zupu un sacepusi kotletes, beidzot ēdam "normālu" ēdienu. Kaķi priecīgi, Muris ar lielām acīm un drusku nervozs, bet beidzot ielīda klēpī. Tagad jāizguļas, rīt jāizmazgā neiedomājama kaudze ar drēbēm un jāsaliek pa plauktiem pirkumi, un tad varēs pieķerties bilžu salikšanai internetā.

(4 comments | ir ko piebilst)

kramers
6:59p

(9 comments | ir ko piebilst)

unpy

6:55p
Šī tomēr ir sieviešu pasaule.


(ir ko piebilst)

str

2:39p
sezona

http://www.pinterest.com/brenda630/snowflakes/

(1 comment | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ lidot ]
2:31p
Gribu tikt vaļā no CityFitness (tagad laikam pazīstams kā MyFitness) dāvanu kartes, ar kuru var apmaksāt viena mēneša abonementu.
Pirkta 27.oktobrī par 35,45 eur, atdošu par 25 eur, derīga 3 mēnešus no pirkuma datuma (derēs arī tad, ja uz sporta zāli nolems iet 1.janvārī).
kam interesē, atstāj epastu komentāros.

(8 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

12:54a
(lepni) A man priekš maketa atsūtīja uzņēmuma logo EXCELĪ. Failā ar nosaukumu, citēju, "Trademarc".

Tur pat ir divas versijas. Lielāka un mazāka.

Jā, šī ir pirmā reize.


current mood: Viss riebjas.

(8 comments | ir ko piebilst)

Saturday, November 22nd, 2014


amanita

10:40p
Ir brīži, kad es sev jautāju - nafig man tas viss vajadzīgs? Mierīgi dzīvotu savu mājsaimnieces dzīvi, rūpētos tik par bērniem, runātu ar citām mammām (arī tik par bērniem), gatavotu ēst, risinātu mājas jautājumus, skatītos seriālus un gulētu pusdienlaikus. Parasti tā ir, kad darbs darbu dzen, bet taustāma rezultāta vēl nav, Krišjānis grib, lai es skrūvēju konstruktoru, bet Karlīna lien pakaļ un čīkst. Vai veikalā, kad automātiski gribas paņemt kādu žurnālu, bet komplektā nāk skaudra apjausma, ka tādām lietām man jau dažus mēnešus neatliek laika necik. Tad manī mostas sliņķis parastais (un manī tāds ir MILZĪGS), kas nesaprot to manu personības daļu, kura grib rosīties un realizēties arī ārpus mājas. Labā ziņa - abām manām personības daļām patīk tas, ko mēs kopīgi darām. Un ir forši tie brīži, kad padarītais nes gandarījumu. Tāds mazais prieks un lepnums. Un daudz jauna. Un, jā. Ir labi.
Karlīna samācījusies gulēt pusdienlaikus pārbraucienos vai pavisam garlaicīgās tikšanās reizēs, telefonā pārsvarā lietoju skaļruni, lai var mainīt pamperus un runāt vienlaicīgi, ātri datorā rakstu ar vienu roku un pat mājās lietoju e-pastu telefonā, jo, guļot blakus bēbītim, tā var ērtāk strādāt. Ja datoru noliek uz kafijas galdiņa, tad var sēdēt uz grīdas un ļaut bērnam ložņāt pār manām kājām. Vienīgā skāde - Karlīnai nepatīk pastaigas tumsā, tāpēc mūsu ikpēcpusdienas pastaiga pēc Krišjāņa uz BD ir vai nu nervoza vai nav vispār (braucam ar auto).
Bet laikam skan trakāk kā ir. Mums kaut kā gana organiski viss sanāk. Un kolēģi ir brīnišķīgi - palīdz ar Karlīnu, saprot, sapulcē nepievērš uzmanību,kad kādā stūrī pabaroju mazo. Tāda maza un mazliet traka ir mana pasaule šobrīd. :)

(5 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

11:01p
Šodien visu dienu domāju, kā nu vakarā iešu uz veikalu un pirkšu mandarīnus, un tad ēdīšu, ēdīšu un ēdīšu!
Veikalā es iegāju, jā, nopirku viskautko: paiku kaķim, siera gabalu, saldētus dārzeņus, pienu, KIKAs cīsiņus, jā, sasodīts, sagribējās pa ilgiem laikiem cīsiņus, un 2 kārbiņas ar zaļajām olīvām (ar anšoviem, protams, un sieru). Bet mandarīnus es gan nenopirku!
Un rīt es taisos visu dienu gulēt. Gribētos redzēt, kas no tā iznāks! :D

(9 comments | ir ko piebilst)

krii

10:05p
Šodien saņēmu mazliet sāpīgu nepieķeršanās mācību, kad PMLP darbiniece atņēma manu veco pasi. Ar manu skaisto, krāsaino trīsdesmitgadnieces fotogrāfiju, ar Irānas un Armēnijas vīzu. Ar nobružātiem vāciņiem, ar Saeimas vēlēšanu un referendumu spiedogu nospiedumiem, ar zīmodziņiem, ko atstājuši Gruzijas, Turcijas, Kolumbijas un vēl visādu zemju robežsargi. Pasi, ko Austrumanatolijas žandarms šķirstīja un lasīja aizrautīgi kā romānu, jo tajā nostūrī eiropieši ieklīst reti kā komētas. Pasi, kuras valstspiederību kolumbiešu lidotas darbinieks skrēja pārbaudīt pie globusa (viņš nebija dzirdējis, ka Eiropā ir arī tāda zeme). Pase, kura bija mirkusi lietū, kritusi no mugursomas kabatas ceļa putekļos, vairākkārt kaut kur iejukusi, bet pirms robežkontrolēm vienmēr laimīgi atradusies, radot mieru un drošību.
Manas dzīves pagaidām lieliskākie desmit gadi.
Redzēsim, kā veiksies ar jauno.

(35 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

8:29p
Tāds foršs oldskūlīgs roķīgs blūziņš ar ērģelīti, bišku tādu hamondisku, laikam tak tādēļ nepārslēdzu tēvēkasti uz ko citu.

(ir ko piebilst)

aizliegts_v

7:37p
Gribi zināt, kā darbojas Tava dzīvokļa atslēga? Lūdzu, te būs!

(ir ko piebilst)

aizliegts_v

6:46p
Teicienam "galvu augšā" ir daudz dziļāka nozīme. Ar nolaistām acīm, noliektu galvu, sagumušiem placiem nav iespējamas sastapšanās, ne plānotas, ne neplānotas.

Lūk!

(3 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

5:01p
kas man nemērā patīk šajā festivālā – pilnīgi nevienu neinteresē, vai tev gadījumā nav līdzi pudelīte kandžas
nevienā no pasākuma vietām, un to vietu ir daudz, un viņas ir ļoti, ļoti dažādas un pa visu pilsētu izkaisītas
galvenais venjū ir koncertzāļu multiplekss ar reāli kruta izolētām zālēm, viss ļoti funkcionāls un galīgi nekādas iedomības un arī nekādu ārišķību izskata ziņā, reāli ne pēc kā neizskatās, bet tas nav svarīgi, ka tik labi skan un visur var kruta tikt un visu redzēt, un tur ir arī pasaulē mīlīgākie apsargi, kuri pēdējos apmeklētājus trenc ārā smiedamies un dancodami, nu un uz visu līdzatnesto kandžu un narkotikām vēlīgi noskatās
vēl ir tādi venjūzi kā hipsterīga ēdamzāle ar atkal jau reāli kruta izolētu zāli aiz tās, ir klubs aiz dzelzceļa, ir pat farmakoloģijas fakultātes auditorija, tā vispār bija ļoti kruta, tur spēlēja okjunga lī, kuru jūs redzējāt skaņumežā, bet mēs, kā parasti, nokavējām, nu un tai auditorijā uz uzstāšanās sākumu bija precīzi 20 cilvēki, no kuriem viens skaņotājs un viena pati okjunga, un skaņotājs visiem iznēsāja ābolus un gurķus, vēlāk atnāca vēl daži desmiti skatītāju un arī pats maikls gira, kurš kūrē pusi festivāla un šovakar pašapmierināsies uz skatuves, un prasīja vēl, bet okjunga viņam teica ohai un nē
vēl ir baznīcas un whatnot, un daudzās vietās pasākumi notiek tikai vienu dienu no četrām, festivāls pa visu pilsētu, un pilsēta ir jauka, to es jau laikam teicu
koncertu hailaits vakar – trans am, viņi ir lapočkas, basists joprojām owno visas meitenes desmit jūdžu rādiusā, tikai tagad es par viņu intīmo dzīvi zinu visādas pikantas detaļas, jo pa šiem septiņiem gadiem kopš iepriekšējās reizes mūsu dzīvē ir ienākusi pilnīgi trakā amerikāņu stjuarte caca bundziniece, kura ir pārkniebusi visu scēnu krustu šķērsu un piegādā lulzus tā ka maz neliekas

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

4:51p
Labdien, ar jums Vistu speciālista literatūras apskata lappusīte, šodien pievērsīsimies detektīva žanram, kā arī netipiski bieži pieminēsim Hariju Poteru. [info]rediiss, tu mūs dzirdi? Pēdējā pozīcija priekš tevis varētu būt ņaška, man šķiet.

Neinteresantas piezīmes )


current music: Nick Cave / Messiah Ward

(7 comments | ir ko piebilst)

str

5:34p
uzjaucu piparkūkām garšvielas, jāpiemaļ anīss un pipari

savārīju ķirbju karameli

(4 comments | ir ko piebilst)

krii

5:29p
Dārgie cibiņi, ko jūs domājat par Franciskas Ermleres detektīvromāniem?

(8 comments | ir ko piebilst)

unpy

3:29p
Nedaudz par dzīvnieku tiesībām un starpsugu attiecībām.

"Dzīvnieku tiesības", protams, ir viens no dīvainākajiem terminiem, ko cilvēcē pēdējā laikā savā nekonsekvencē ir izgudrojusi, taču šoreiz ne par to.

Kādā savā apziņas stūrī atceros manījis šūmēšanos par cirka dzīvniekiem, tā ļoti neiedziļinājos, taču gan jau, ka kaut kas par sūru mazo brāļu ekspluatāciju bez pienācīgas sociālās apdrošināšanas, medicīniskās aprūpes un garantētām vecumdienām Spānijas kūrortos. Ja visu pareizi saprotu, tad vietējā bārdainā dāma vai kas nu tur vada to mūsu cirku, tika izsaukta uz nopietnām pārrunām megaraidījumā "100 grami stupora" un riktīgi nokaunināta. Izlasīju arī atklāto vēstuli, kurā tiek aicināts "izvērtēt, vai dzīvnieki Cirkā vispār ir vajadzīgi", proti, rosināts nomušīt tur esošos dzīvniekus, jo, būsim reāli, nez vai kādam zilonim vai jūraslauvam tik vienkārši izdosies atrast jaunas mājas pat ar ļoti intensīvu laikošanu feisbūkos.

Štrunts ar cirku, dresēti cilvēki uz teātru skatuvēm gan jau, ka tiek sliktāk uzturēti, bet jebkurā gadījumā ir labāks skats par šimpanzi klauna tērpā, taču patiesi interesē, kad biedrība "Dzīvnieku brīvība" ķersies klāt tam mežonīgajam kvantumam staļļu, kas bezkaunīgi pūžņo uz mūsdienu civilizācijas miesas, ekspluatējot zirgus šaubīgas un muļķīgas izklaides vārdā, šitos neģēļus arī vienreiz vajadzētu pakārt pie lielā zvana, tomēr man ir tādas pamatotas aizdomas, ka tas nenotiks nekad. Viesturs Rudzītis, protams, šo varētu apstāstīt labāk, taču šķiet, ka ķeršanās klāt staļļiem apdraudētu ja ne pašas dzīvnieku brīvības, tad biedrības ar šādu nosaukumu pastāvēšanas pamatus gan, jo gan jau, ka lielais vairums šīs atbalstītāju tajos pašos staļļos vien meklējami.

(27 comments | ir ko piebilst)

begemots

2:12p
Get off it

If morals were high horses, would all beggars ride ponies?

(ir ko piebilst)

fjokla

11:57a
Nidra jōga ir kaut kas ōsam, tur jāguļ lupatās un spilvenos un tev jākoncentrē esība viskādās ķermeņa vietās, bet tā esība pretojas, jo kamēr tu viņu koncentrē labās rokas mazā pirkstā, tikmēr tev sāk raustīties kreisās rokas rādītājs un ceļgals turklāt. Un tad tā esība pasprūk. Un tad tu viņu ķer akal ciet. Baigais gļuks, bet tīīīk kruta, iešu vēl

(7 comments | ir ko piebilst)

str

11:57a
tiešām visi TĀ strādā arī?

(32 comments | ir ko piebilst)

begemots

10:25a
Ain't it typical?

Diskusija pie [info]lemurs mudināja apcerēt: nez, ir vēl kādi, kuriem, piemēram, sportzāles abonements vai kas tāds, ja kādreiz nopirkts, paliek tā arī neizmantots — varbūt vienu reizi vai divas aiziet, bet pēc tam "man nav laika, man jāsteidzās"?

Man tas ir diezgan tipiski. Tāpēc vairāk nekādus tādus nepērku, bet tikai vienreizējo, kad reāli aizeju. Atceros vēl morisejam savulaik uzdāvinājām pa vairākiem kopā dāvanu karti jaunām brillēm; viņš, protams, teica palddies un jūsmoja un tā arī, šķiet, gada laikā neizmantoja, jo turpināja staigāt apkārt ar ieplīsušajām.

Interesanti arī, cik lielā mērā sporta zāles uz to pelna ar overbookingu.

(10 comments | ir ko piebilst)

str

8:44a
Господь любит нас всех, но ни от одного из нас не в восторге.

(ir ko piebilst)

Friday, November 21st, 2014


vikings

11:04p
Es jau neko, bet ja uz jahtas sakopšanu netiek, jo jāvergo, bet ciba nah pilna ar rakstiem, tad nedaudz nīgrums. Tad vēl Zimbabve cēlā rīko gastropārtiju, tas labi, daži priecājas par sniegu un par viskādām jaukām ziemas izpausmēm, mako kunkst par vīriešdienas nesveikumiem, kaučgan vīrieši kau nekunkst. Ai, man viss labi, lasu Bernāra Klavela romānus.

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

6:32p

Manai jaunajai bankas kartei ir tik kruts numurs, ka jūs visi te no skaudības apzaļētu, ja es viņu iepostētu.

Ar otro reizi no galvas iegaumēju.
current music: R.E.M. / Houston

(6 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

6:37p
Šodienas sniegam veltīts :)
Dažas Patiešām Īsta Sniega bildes

(1 comment | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

4:36p
Atvainojiet, bet es iepostēšu gifku ar lolkaķi )


current music: R.E.M. / It Happened Today

(5 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

2:00p
utrehta ir ļoti dīvaina un ļoti jauka (neesmu gan vēl mēģinājusi viņu dienā un vecpilsētā)
festivāls notiek tik daudzās vietās, ka paspēt var uz ļoti maz un ļoti labu, ja pareizi izvēlas
un tai paspēšanas procesā vālēt pa velošosejām tā ka ausis plīvo ir tik brīnišķīgi

koncertmeņū vakar bija einstürzende neubauten un bens frosts

visi wannabe snobi, kuri 2014. gadā šķauda "kurš tad mūsdienās klausās noibautenus", var ātri iziet ārā, jo viņi nesaprot pilnīgi neko
jo bliksa tieši šobrīd un ar šo materiālu ir ellišķīgi relevants (salīdzinājumam un diskleimerim – standups skaņumežā "es un mans lūppedālis" bija izklaidējošs, bet ne utterly relevant), viņam ir sava valoda, kurā viņš stāsta to, kas ir svarīgi, un noibautenu pirmā pasaules kara rekonstrukcija ir ārprātīgi cilvēciska un arī biedējoša, jo bliksa ir totāli pārliecināts, ka karš nebeidzas nekad
tas ir jāredz dzīvajā, jo ieraksts ir tikai tāds mēģinājums to visu piefiksēt, kā paši arī raksta http://www.neubauten.org/lament
vajag redzēt visu to analogo industriju un vajag bliksu, kurš visu pastāsta, piemēram "reku katra no šīm trubām ir viena valsts, katrs bīts ir viena diena, tūliņ mēs nospēlēsim visu pirmo pasaules karu"
vēl var paspēt uz koncertiem slovēnijā, itālijā, turcijā un krievijā

bens frosts, kā vienmēr, bez vārdiem, viņš iztīra dvēselīti, izsvilina ar savām voodoo magic ziemeļblāzmām
šoreiz viņam nebija neviena bundzinieka, bet tas nekas, jumtu noraut var arī bez bundziniekiem, izrādās
pēdējiem spēkiem viņu apskāvu un teicu paldies, un vēlreiz paldies

(8 comments | ir ko piebilst)

kangaroo

2:41p
Google Glass

Google glass- asistents uz tavas galvas...

(ir ko piebilst)

str

1:56p
Иногда мне кажется, что у меня совсем нет той ноги, с которой нужно вставать каждое утро, чтобы день был хороший.

(ir ko piebilst)

fedrs
1:28p
Pilnīgi droša pazīme, ka rakstu gabals ir draza, ir atslēgas frāze virsrakstā "[kaut kāds skaitlis] + [kaut kas]"

(11 comments | ir ko piebilst)

unpy

1:39p
Žēl.

Žēl, ka nepieredzēšu neatkarīgo Latviju pēc gadiem 700. Tas būtu jauki tomēr, iziet no mājas tālajā 2714. gada 21. novembrī, ieelpot pilnas plaušas radioaktīvo putekļu un pavirši ievērtēt pie mājas ikdienišķi izkārto karogu ar krāšņu melno lenšu pušķi zolitūdes maksimas sagrūšanai, ātrvilciena Ropaži - Berne avārijai, kādiem ebreju pārinodarījumiem, vienai otrai zemestrīcei un pāris mēra epidēmijām par godu.

(8 comments | ir ko piebilst)

unpy

10:45a
Pa nedaudzam no visa.

1.Savu sniegu varat sev iebāzt paši ziniet, kur.

2.Ar interesi vakar risināju(nu, labi, ar interesi tikai dažus) pērnā gada olimpiādes uzdevumus matemātikā. Bez īpašas piepūles atrisināju visus, iespējams, tamdēļ, ka šie trešajai klasei domāti. Patiesi iepriecināja visa veida teksta uzdevumu literārā sadaļa. Gana labs jau bija "Sniegavīrs Olafs vēlējās pārspēt ziemeļbriedi Svenu ābolu tālmešanas sacensībās", interesanti bija vērot, kā ievietota ne ļoti slēptā reklāma(no 35 uzdevumiem divos bija stāsts par Sony telefoniem - vienā, ka Sony telefoniem, edz, gaidīšanas režīms esot 880 stundas, aber otrā, ka Mārtiņš ar vecāku uzdāvināto Sony Xperia ūdens drošo telefonu baseinā peldēja tieši 30 minūtes, jo tieši tik ilgi tas telefons nebojājas, ūdenī esot), taču pikantāki mīlīgākais šķita uzdevums "Baranciņai ir viens caurums, bet klinģerītim - 2 reizes vairāk".

Teksta uzdevumu sastādīšana trešajai klasei varētu būt mana sapņu nodarbe.

(20 comments | ir ko piebilst)

sirdna

10:42a
snieks snāk snikt.

šādās reizēs gribas dzīvot laukos, kur sniegs ir sniegs, nevis Rīgā, kur sniegs ir neērtība.

updāte. Interesanti būs pavērot, ko par pirmo sniegu saka sunnic, kurš no vienas puses ir totālais medību sunis, ziniet, trīs dienas dzīs pēdas lācim pa purviem, kalniem un biezokņiem, no otras puses, ir dīvāna caca.

(7 comments | ir ko piebilst)

fedrs
9:32a
- Tu joko?!
- Itin nemaz! Tikai ņirgājos.

(ir ko piebilst)

begemots

8:44a
Pierīga


(17 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

8:34a
Tas tā - vairāk sev pašai, lai varu citus gadus apskatīties, KAD: wī, sniedziņš!
;)

(2 comments | ir ko piebilst)

divi_g

8:29a
Sniedziņš un balts, bet, skatoties uz suņu jau apčurātajām minikupeniņām ietvju stūros, nāk prātā vecais pantiņš par pavasari, irsi un to, ka varēs redzēt, kur ziemā katrs *irsis.

(ir ko piebilst)

Thursday, November 20th, 2014


krii

11:41p
Interesanti, kāpēc cilvēkiem nepatīk "Zaļā zeme"?

(20 comments | ir ko piebilst)

kramers
11:23p
Par apmācību skolās

http://interda.ru/32-fakta-ob-amerikanskoi-srednei-shkole-po-kotorym-mozhno-sostavit-sobstvennoe-predstavlenie-

(ir ko piebilst)

krii

10:26p
Kamēr datorā ielādējas nākamās nedēļas darbi, izklaidējos... nē, neuzminēsiet, pildot pamatskolas fizikas testus vietnē uzdevumi.lv.
Es negribu būt dumjāka arī par devītklasnieku, ja jau kādreiz esmu beigusi vidusskolu.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:24p
SKATIES. Cilvēki grib tetovējumus ar senajiem latviešu ornamentiem.

(2 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

6:04p
Ko es šodien redzēju zooveikalā?

Pivci SUŅIEM.

Null-trīs. Gaišais un tumšais.

Kad es beidzot būšu redzējis visu?

(13 comments | ir ko piebilst)

str

2:39p
ietvītot no tostera

(1 comment | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system