Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Wednesday, July 23rd, 2014


sirdna

1:40p
Kaķis savu sajūsmu par kucēnu pagaidām rūpīgi slēpj.

(ir ko piebilst)

racoon

1:04p
Par ГАВНО

Katru dienu ir kaut kas interesants saistībā ar mūsu lielo kaimiņu Krieviju.

Vietējā tirgus aizsardzība un "poza" protams ir spēks, es tiešām gribēšu redzēt kā tas izpaudīsies dabā: Krievijas premjera Dmitrija Medvedeva rīkojumu, valsts un pašvaldību iestādēm aizliedzot iegādāties ārvalstīs ražotu tehniku, tostarp automobiļus, ko var aizstāt ar vietējās izcelsmes produkciju.

Pilns raksts šeit:
http://www.delfi.lv/auto/zinas/avtovaz-vadibu-piespiez-pasu-braukt-ar-lada.d?id=44752156#ixzz38HfvJ0Sh

Savukārt šeit, ko par savu produkciju saki paši Krievijas iedzīvotāji:
http://youtu.be/-e00TPb9HmI

(3 comments | ir ko piebilst)

indulgence

12:38p
mocības

Vienmēr muzōns man bijis vienaldzīgs. Nu tā kā daudzus neinteresē filetēlija, tāpat mani nekad nav interesējusi mūzika, jo sevišķi tautas, populārā. Bet pirms pāris dienām, pultējot TV, nejauši vienā tīņiem domātajā kanālā uzmanību piesaistīja mīlīgi popsīgs klipiņš, kur trallina mīlīga meičiņa melliem matiņiem (frizūriņa tāda, kādu sieviešu žurnālos zīmē Kleopatrai), kurai brālītis nešpetns rūķis (makten līdzīgs lietotājam [info]racoon), kurš dzīvo mazā kambarītī aiz mazām durtiņām sienā. Un tagad mokos, jau veselu stundu googloju, jo ieper vēlreiz noskatīties, taču nezinu kā meičiņu sauc. Miera noteikti nebūs.

UPD:
Paldies Dievam[info]sirdnam - atradu!!!

(13 comments | ir ko piebilst)

vineta

11:57a
Es neesmu gan vēzis, bet šis šodienas Ekslera horoskops ir 100% par mani.

Рак

Знак зодиака - Рак
Звезды сегодня влияют не очень хорошо. Вы раздражены, нервны, оскорблены, насуплены, недоуменны, подозрительны и возбуждены вовсе не в сексуальном смысле. Вот такое состояние. Что делать? Отправляться в гости к своим врагам, однозначно. Вы им такое покажете, что эти негодяи сразу пожалеют, что когда-то давным давно отказались отправиться в путешествие на "Титанике". Если у вас врагов нет, тогда предложите своим друзьям отправить вас к их врагам. Короче говоря, сегодня вы - ходячая бомба. Кстати, вам это даже понравится.

(ir ko piebilst)

lavendera

10:40a
Vai ir kāda vieta, kur apskatīt AKTUĀLO ūdens temperatūru jūrā? pēc nastjas vakardienas ieraksta skaidrs, ka meteo.lv ticēt nevar

(1 comment | ir ko piebilst)

indulgence

9:20a
finita la comedia

Projekts [info]anna_alendorfa noslēdzies. Ceru, ka patika.

Kā cienījamā publika domā, vai ir vērts sākt projektu [info]kira_alendorfa?

(14 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:38a
nu, pēc šitā Jauno vilni toč aizvērs


(9 comments | ir ko piebilst)

str

12:37a
А вы не замечали, что женское "Буду готова через 5 минут", и мужское "Через 5 минут буду дома"-одно и тоже!

(1 comment | ir ko piebilst)

str

12:37a
Самый классный день — это ЗАВТРА. Завтра мы все займемся спортом, начнем учиться, усердно работать, бросим пить и курить, начнем читать какую-нибудь книгу, перестанем жрать после шести вечера: Но, как не проснешься, постоянно СЕГОДНЯ!

(ir ko piebilst)

Tuesday, July 22nd, 2014


pa_leeto

[ december ]
11:49p
Mainu!

Mainu šo 100% vilnas mētelīti (M izmērs) http://fotki.lv/lv/december/comments-41247355/ pret guļammaisu vai mugursomu.

(ir ko piebilst)

sirdna

10:31p
Sunnic pasmilkstēja un noplīsa.

(ir ko piebilst)

unpy

10:31p
Dienas prieks.

Zinu, ka esmu visos veidos atpalicis, jo īpaši kultūras jomā, tur bieži vien līdz manīm kaut kas labs atnāk pēc vairākiem gadu desmitiem, taču nevaru nepadalīties. Jau kuro reizi šodien klausos dziesmu, lai varētu to iemācīties no galvas. Beidzot ir kaut kas, ko varēšu dziedāt visa veida karaokēs, kad mani piespiedīs to darīt.

(8 comments | ir ko piebilst)

nastja

9:19p
Pilna pasaule trako. šodien tā gribējās atvēsināties pēc meža, ka iegāju, tpu 3x ieskrēju jūrā, kuru uz čuju kā +14 novērtēju.. iznācu, apskatīju, izrādās vien +12 bija. Toties atvēsinājos gan.

(6 comments | ir ko piebilst)

perkons

8:42p
Dubultā


(ir ko piebilst)

sirdna

8:01p
Āfrikas kūku mēris. Ievazāts ar putukrējumu.

Latgalē nodedzināti desmit konditorejas cehi.

(5 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:48p


bildīte ar parakstu "10 izcilākās Latvijas personības"

(15 comments | ir ko piebilst)

perkons

3:36p
[15:31] Matainais: trs armijas otakus pirms 5 min nemanji?
[15:32] Perkons: koe?
[15:32] Matainais: ифшпш яуьг тщпоф
[15:32] Matainais: oi
[15:32] Perkons: ))))))
[15:33] Shulcs: Obļa, kā to tur per, hehehe

(1 comment | ir ko piebilst)

str

3:14p

@ )

(ir ko piebilst)

lavendera

2:45p
saglabāju tradīciju "saslēgs maksā pusi no velosipēda cenas".

vakar biju jau gatava reģistrēties ebajā un lbss. bet tad elkors pēc divu nedēļu čakarēšanas beidzot ņēma un visu nokārtoja. pēkšņi! izvēlējos "tūdaļ un dārgāk", nevis "ilgi un varbūt, bet lētāk".

iespējams, tik un tā piereģistrēšos, bet vairs ne saslēga dēļ. man vajag kurpītes!

lai tā cenu attiecība starp slēgu un braucamo neizskatītos tik satriecoša, man tagad derētu ieviest mazu motorollerīti...

un tā kā tas slēgs ir tik smags, tad man ir motivācija nomest pāris kilogramus dzīvsvara, lai zirdziņam vieglāk :)

(ir ko piebilst)

dienasgramata

11:43a


"Leonards Koens mierina Niku Keivu", austrāliešu mākslinieks Bens Smits

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

11:28a
portāls atspulguļos šo grandiozo pasākumu

(ir ko piebilst)

pa_leeto

[ annu ]
10:59a
Rakstāmgaldi, datorgaldi, krēsli

Pa lēto tiek pārdoti biroja/māju rakstāmgaldi/datorgaldi + atvilktņu bloki + administratora galds + krēsli.
Zemāk bildes un cenas )

Ja ņem vairākus, izdomāsim arī lētāk kaut ko.
Visi komentāri, apskates, jautājumi šepat vai elga-b inboksā. Atrodas viss Rīgas centrā.

(11 comments | ir ko piebilst)

fedrs
10:18a
Šorīt bija sajūta, ko varētu raksturot kā pretēju Rozmarijas bērna epizodei, kur aiz smalko kaimiņu sejām pavīd dēmonu viepļi.
Vispirms asinis uzsita autobusu gaidošais vīrelis, kurš nebija varējis izdomāt neko labāku (© A.Puškins), kā uzvilkt Krievijas futbola izlases kreklu, kas pēdējā laika aktualitāšu kontekstā pielīdzināms sarkanai lupatai liellopu aplokā. Bet pēcāk, jau iekāpjot transporta līdzeklī, tur kā parasti rītos, priekšā bija tuklais babulis, lai neteiktu resnā vecene (gados jaunāka par mani), kuras miesasbūve patiesībā gan ir gluži vienaldzīgas, jo patiesībā nīgruma iemesls ir viņas niķis allaž demonstratīvi nosēsties ejas pusē, nepārprotami signalizējot, ka nevēlas, lai viņai kāds nosēžas blakus. Parasti domās novēlu, lai nākamajā pieturā viņai tiek kāds paģirains zīle, kas, ne pārāk bieži, tomēr piepildās. Tāpat jau nebūtu sēdies, jo tas ir laiks, kad pensionāri kārtojas kāšos, un pēc pāris pieturām tāpat būtu jāceļas, lai dotu vietu kādam nāvei parādā esošajam.
Pēcāk, laikam un riteņiem ritot, nevilšus pamanu, ka vīrs krievu futbola formā ir pagalam sasprings un tāds kā nobijies, vai vismaz nedrošs. Un laikam jau arī ne visai gudrs, jo krievu panākumi futbolā ir tādi, ka krekls zinātāju acīs izskatās apmēram tik pat smieklīgi kā brazīliešu pēc spēles ar vāciešiem. Bet sievišķis uz brīdi parāda cilvēcīgu seju, kad kādā no pieturām iekāpj sieviete ar bērnu, tam uzsmaidot.
Nav jau viss vienmēr tik ļauni, kā pirmajā mirklī šķiet.

(ir ko piebilst)

indulgence

10:19a
par pūķu kāvējiem



«... первая реакция угнетаемых на их угнетение состоит в том, что они воображают мир без Другого, который осуществляет их угнетение – женщины воображают мир без мужчин, афроамериканцы – мир без белых, рабочие – мир без капиталистов. Ошибка такой установки состоит не в том, что она «слишком радикальна», что она хочет уничтожить Другого вместо того, чтобы изменить его, а напротив, в том, что она недостаточно радикальна: она неспособна понять, что идентичность ее собственной позиции (рабочего, женщины, афроамериканца...) «опосредована» Другим (не существует рабочего без капиталиста, организуещего процесс производства и т.д.) так что для избавления от репрессивного Другого необходимо существенно изменить содержание своей собственной позиции».

Tb vecā, labā tēze par to, ka pūķa kāvējs neizbēgami pats pārtop par pūķi, kulsta asti, spļauj uguni, bet vēl joprojām sevi uzskata par mūžam apspiesto brīvības cīnītāju un pūķa kāvēju.

(7 comments | ir ko piebilst)

antuanete

9:55a
   Vakar bija konkrēta pirmās pasaules problēma - šķīvis ar uzkodām, atdzesēta sārtvīna pudele, un nekādi nevar izvilkt korķi. Es pat sāku mēģināt attaisīt ar nazi pēc youtube pamācībām, bet tas tikai sabojāja nazi. Kādā trešajā piegājienā korķis PĒKŠŅI padevās, un es nolaistījos ar vīnu, bet tas vairs nebija svarīgi. Laikam beidzot jānopērk normāls korķuviļķis tādiem gadījumiem, kad mājās nav vīrieša.
   Esmu beidzot iegādājusies arī lampu virtuvei (visā dzīvoklī jau gadus 5 ir plikas spuldzītes), bet tur nu atzīstu savu nepietiekamo emancipāciju - pielikt lampu, kas prasa urbšanu un skrūvēšanu griestos, es neesmu gatava, pagaidīšu, kad dzīvesbiedrs atgriezīsies.

(4 comments | ir ko piebilst)

shelly

9:20a
A. gulēja kā eņģelis (vismaz, kamēr vecāki nebija mājās).
Es sāku nervozi pētīt vilcienu sarakstus...

(ir ko piebilst)

jojo

6:52a
T. vakar visu dienu nosēdēja klausoties Doņeckas seperātistu rācijas -

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

6:49a
gavēņa diena

brīvdienas cauri, vakar visu dienu lasīju. šorīt pamodos agri, pierausu lielumu. sola karstu nedēļu, +26, tad jau redzēs, kā iegrozīsies. Satu būs atpakaļ no atvaļinājuma, cerams, ka ar darbiem būs vieglāk.

(ir ko piebilst)

Monday, July 21st, 2014


racoon

11:01p
Par sankcijām - vol2

Tagad vēlreiz, jo pirmais ieraksts bij tā teikt fiksais – kā atnācu mājās, kā vakariņas ēdot izlasīju tā izšāvu. Tagad vēlreiz.

Es, gluži tā pat kā visa rietumu sabiedrība uzskatu, ka Ukrainas austrumi - tā ir Kremļa spēle, CIP neatbalstīja maidānu un visas patiesās vērtības, Končitu ieskaitot sākās uz rietumiem no Dagdas. Kaut ko kādam aizliegt, tādā veidā pievēršot sev uzmanību protams ir loģiski, pie tam ņemot vērā mirkļa struktūru – Jaunais Vilnis, estrādes mākslinieki, krievu kūrorts, tautas naids pret „bagātajiem krieviem”, tas viss sumējas un noteikti dod labas dividendes. Bet hei, sūda šlāgeristus? Pasākuma priekšvakarā? Tas ir tik banāli, tik lēti! Kāpēc neapcietinājāt Šķēli, kad tas Vešņakovam roku bučoja un neiemetāt blakus politiskajam ekstrēmistam Benesam Aijo? Kāpēc Magonis vēl staigā uz brīvām kājām jo sajaucis asinis ar „kremļa aģentu”? Kāpēc Šeflers var izmainīt Daugavgrīvas ielu? Kur ir brāļu Rotenbergu uzvārdi, Kiseļovi, Mamantovi? Tam laikam griba par vāju, tur nauda, politika, attiecības. Savukārt šeit – spektaklis, sabiedriskās attiecības, prožektoru gaismas un virsraksti avīzēs. Vāji, no politikas viedokļa vāji, no izrādes – lieliski. Tauta uzgavilē, kur guni zaimotājoiem un bauda atriebi.


Valstiskai pozīcijai ir jābūt, par to šaubu nav, bet to var parādīt ar gudru iekšpolitiku, pārdomātu sociālo politiku, fiskālo un citām politikām, ja vien tām ir prievārds – gudra vai vismaz pārdomāta, ne ar spektakli.

(3 comments | ir ko piebilst)

fedrs
10:56p
Kādreiz smējām par vecmammām, kuras gadiem skatījās hameleonu rotaļas, bet tagad bezgala stilīgi pieminēt, ka seko kaut kādam TV draņķim.

(4 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

9:40p
Slinkums pollu taisīt. Bet komentāros jau var izvērsties vēl greznāk! ;)
Tiešām ir tādi mana (+/-) vecuma cilvēki, kas nav redzējuši "Tikšanās vietu mainīt nedrīkst"*? Nopietni? Nu kaut vienu reizi? Un "17 pavasara mirkļus" un "4 tankistus un suni"?

* http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE_%D0%B2%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%B8_%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D1%8C_%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%B7%D1%8F

(80 comments | ir ko piebilst)

krii

9:06p
Vasaras raibās krellītes

No koru olimpiādes noklausījos tikai vienu koncertu - vokālo ansambļu finālistus Mūzikas Akadēmijā. Kad krievu jaunieši (četras meitenes, četri puiši) dziedāja Bohēmiešu rapsodiju, man sāka birt asaras. Taču es pēdējā laikā vispār esmu dikti emocionāla.
Vienlaikus jāatzīst, ka man ļoti patika visi tie pa Rīgu klīstošie svešzemju ļautiņi ar koristu šiltītēm kaklos. Visādi dungojoši melnādaiņi (es teiktu "nēģeri", ja es būtu Pepija Garzeķe, bet es neesmu), kristīgi un nekristīgi aziāti, pēc kuru vaibstiem var mēģināt minēt - korejieši, ķīnieši, kazahi?, sārtsejainie lielžokļu rietumeiropieši gaišās biksēs un zeltītās brillītēs, tumsnēji indonēzieši/malaizieši/taizemieši?, un vēl, un vēl, un vēl...
Apskatīju Antonijas Paškevicas izstādi Porcelāna muzejā - jūgendstila reminescences, skaisti un brīžiem asprātīgi, jūsmoju par bestiārija mošķiem "Rīgas Zoo", par sievietēm, par puķēm, par zeltu un platīnu. Viens no iemesliem mīlēt jūgendstilu noteikti varētu būt tāds, ka tas ir ļoti latvisks, bet iziet ārpus raupjuma un zemnieciskuma.
Visbeidzot - manā ledusskapī ir ieviesušies divi litri ērkšķogu, un rīt ir, iespējams, pēdējais brīdis tās savārīt čatnijā (jā, es zinu, ka meinstrīms).
Citādi viss ir lieliski un viss ir baisi. Strādāju, mācos, sauļojos, skrienu, dejoju, draudzējos, kašķējos, mīlējos, dzeru vīnu un ik pa brīdim paraudu.
Ir jūlija vidus, varbūt jau nogale, naktis vēl gaišas un bez dzestruma, dienas ir siltas, pēdējie ziedi un pirmie augļi, vasara savā visintensīvākajā fāzē, Mefistofelis varētu dabūt manu dvēseli nez cik reižu dienā, jo es negribu, negribu, negribu, lai šis mirklis paiet.

Ā, un vēl es pirms dažām dienām runāju ar meiteni no Ukrainas, un man ir daudz politizētu pārdomu. Varbūt uzrakstīšu. Kaut kad.

(ir ko piebilst)

unpy

7:14p
Žēl, ka neesmu žurnālists.

Jau agrāk Krievijas krievu attieksmē pret Latvijas iedzīvotājiem bieži manīju attieksmi "priecājaties, ka mēs te vispār pie jums braucam, ubagiem, bez mums jūs, parazīti, sen jau būtu žogmalē atstiepušies no bada, dienderi!". Tagad, kad mūsu ārlietu ministrs izdevis dīvainu, bet tomēr rīkojumu nelaist uz pārpasaulīgā kauna festivālu Jūrmalā kungu ar koka frizūru, kungu šinelī un dāmu ar dzeguzi galvā, visa šī vāvuļošana, protams, sākas ar jaunu sparu. Tipisks piemērs - maciņu zaglis Sadaļskis. Žēl, ka neesmu žurnālists, kurš raksta krievu valodā. Uzceptu palielāku rakstu par visu šito viņu vīzdegunību, virsraksts man jau ir. "Быдло угрожают Латвии своим отсутствием".

(35 comments | ir ko piebilst)

fedrs
7:16p
Mīli savus ienaidniekus kaut vai tādēļ, lai kristu tiem uz nerviem. Citāta beigas.

(ir ko piebilst)

divi_g
5:41p
... tālāk ... )

(1 comment | ir ko piebilst)

rasbainieks

5:12p
fun fact: pasts no islandes atnāk ātrāk nekā bagāža
čemodāns ceļoja bez 2 stundām 4 diennaktis
vēstulei vajadzēja apmēram 3 diennaktis
mugursoma joprojām kaut kur blandās

(ir ko piebilst)

mako

5:02p
98

Viss pagalam, vai, vai... esmu zaudējis formu, tikai 98 kg palikuši dzīvsvara. Ko lai dara, ko lai dara...

(8 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

12:43p
Cik patīkami redzēt, ka nodokļos samaksātais netiek vienkārši palaists vējā.
Kaifs )


current mood: Silti.

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

1:02p
Nākamais pilnais saules aptumsums Latvijā būs 1922. 2022. gada 25. oktobrī.

(3 comments | ir ko piebilst)

lara

12:39p
Es nezinu, kā ar visu tikt galā. Atkal jau pārāk daudz visa kā kopā. Darbs un māksla. Kā paspēt, draugi, sakiet, lūdzu, kā paspēt.

(3 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

11:12a
Laukos jauki vasarā (kā vienmēr)

Vakar visu dienu lija, intensitātē no "atkal smidzina" līdz "gāž, sasodīts kā gāž". Bet tas jau netraucēja mums ar brāli kopš agra rīta līdz vēlam vakaram bradāt pa pļavu. Sākumā mēs vācām nost veco govju aploku, pēc tam taisījām jaunu - ap kartupeļu lauku. Izklausās, protams, WTF, bet ticiet man - tas bija nepieciešams. Nu vai vismaz - tas šķiet nepieciešams tiem, kas tur dzīvo - mammai un tantei. Gan jau tēvam ar', bet pateikt viņš to nevar ;)
Ja kādam ir gadījies cīnīties ap sapiņķerētām telefonaustiņām vai dziju, tad piedāvāju iedomāties to pašu tikai ar 20 m dzeloņdrāšu. Un vēl man bija ekstrēmā nūjošana - daļa "mietu" ir taisīti no aptuveni 160 cm garām 2 collu diametra ķeta (vai kaut kā tikpat smaga) caurulēm - paņem katrā roka pa šitādai nūjai, uz pleca dzeloņdrāšu rulli un uz priekšu metrus 200-300! Pa zāli, kas izaugusi bezmaz manā garumā. Pilnīgi pat kājas sāp, kas man parasti nemēdz būt.
Lieko enerģiju es, protams, novadīju lieliski. Vienīgi saskrāpējusies esmu tā, it kā būtu džungļos ar panteru baru cīnījusies! :D

(6 comments | ir ko piebilst)

indulgence

11:03a
par lietu dabu

Tad nu gaida, gaida meitietis to brīdi, kad no tārpiņa pārtaps brīnišķīgā tauriņā, taču nesagaida - izrādās, čūska.

(ir ko piebilst)

sirdna

11:00a
Pieķeru sevi meklējot Cibas loga augšējā labajā stūrī linku uz krievu versiju, kur būtu izklāstīts alternatīvs skats uz lietām un notikumi paralēlajā realitātē.

(2 comments | ir ko piebilst)

shelly

10:53a
Lauva kopš ceturtdienas ir gastroļos laukos. Un atgriežas tikai rīt. Man aizvien vairāk jāpiespiežas, lai mežonīgi neilgotos.
Un šovakar es eju uzmanīt mazo A. Lai viņa labāk guļ, citādāk es viņu pārmīļošu...

(6 comments | ir ko piebilst)

sirdna

10:41a
Pareizā atbilde uz 37.nedēļas jautājumu

Šodien ir 3 Termidors, CCXXII.

(ir ko piebilst)

sirdna

10:20a
Vīkendā radu salidošana, dzīves stāsti un neliela klope, viss kā pieklājas.

Toties mūsu kaktā palēnām ierodas civilizācija. Tuvākos gados piesolīja atvilkt tramvaju un arī sliedes, tagad pie Cirvja Centra (OK, to sauc Jupītera Centrs, bet ēka izskatās pēc cirvja un Cirvja Centram tam būs būt) Dinaza vietā lepni sliesies Hesburgers. Jauki.

(10 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:19a
redaktora pirmdienas rīts

APOLLO. Hokejists uzsvēra, ka darbība politikā vēl ir pāragra nelielās pieredzes dēļ. Lai to gūtu, nepieciešams sabiedriskais darbs - tieša komunikācija ar cilvēkiem, diskusijas, dialogi. Ozoliņš vēlas zināt patiesās lietas, viedokli un meklēt meklēt konstruktīvus risinājumus problēmjautājumu atrisināšanā. Vēl viens aspekts, kas lika atteikties no darbības aktīvajā politikā ir izglītības trūkums. Tāpat ir jāsaprot plašā lauka apzināšanās - cik visas jomas ir saistītas, piemēram, kā ekonomika ietekmē medicīnu, izglītību un citas jomas.

(ir ko piebilst)

jojo

6:56a
Luluc

esiet dzirdējuši šo ?

(2 comments | ir ko piebilst)

kramers
7:54a
Спим с женой. Вдруг слышим: на кухне посуда звенит. Мысль: «Блин! Котлеты не накрыли, а там кот!»
Я подскакиваю, бегу на кухню. Жена вслед орет:
- Убей эту суку!
Картина - маслом. Кот спит в коридоре... Но теща по кухне заметалась.

(ir ko piebilst)

jojo

6:24a
tirpst rokas, sāp mugura un kājas, ir iesnas.
šodien kārtošu māju, mazgāšu veļu un lasišu grāmatu. bet tagad ielīdīšu atpakaļ gultā, tāda man Beļģijas nacionālā diena.

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system