Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Thursday, April 24th, 2014


fjokla

11:19a
Ai abdžekt!

vispār, dirsā, kolektīvs pieņēmis lēmumu, ka visiem pa vasaru būs jānāk darbā astoņos un jāiet prom piecos.Prikaļisj, es pat uz deviņiem savelku mugurā sazin ko, konu fiksumā var satvarstīt,pēctam kauns darbā kājās celties un jātur visam mape priekša

(ir ko piebilst)

snorke

9:49a
No sodienas meeginu meenesi nedzert.

(2 comments | ir ko piebilst)

fjokla

10:22a
kak vspomnju, ka pagājšgad ap šito laiku iestājos razpizdjajos, tā mani tagad sauc balstiņas, met visu pie malas, ganjau kautko sabakstīs, iestāsies rēzeknes kebabnīcā pa simc eirõ vai cik, bet nevar jau klausīt, pabalsta jau ar šitiem, kas mikrouzņēmumos nekāda nav, smalkajās rēzeknes garderobes arī nepiedāvā neko tādu labi apmaksātu, ne ar pilnu,ne brīvu apmeklējumu,neko vprincipā nepiedāvā, nebūtu katru mēnesi viskas grafikos jāmaksā, kas man kaitētu vasarā, nekas, tabaku tak var izaudzēt un talonam nevajag, trenužžkas ir, nēēgribu es ciet pogāties un krāsoties un kaukut rīgā iet, gribu nakcbiksēs zvaigznītē vāļāties un klausīties zālē. kad būšu miljardiers, ieviesīšu razpizdjaju stipendiju, ar nosacījumu, ka rakstīs man foršas ilustrētas atskaites, pēc vasaras gan, lai iet akal strādāt, kas, man nauda kokos aug?!!!!

(2 comments | ir ko piebilst)

romija

10:15a
Ienāku cibā. A khas te? Te visapkārt asiņainas naglas mētājas!

(2 comments | ir ko piebilst)

fedrs
9:36a
Tolerance, vai tā ir absolūta un vispatveroša? Vai arī tā ir konkrēta un attiecas uz kaut ko vienu, noteiktu? Un kamēr esam tolerantu pret kaut ko, nešpetni apkarojam ko citu? Vai arī tolerance, tā ir iecietība pret kaut ko, pret ko ir stilīgi būt iecietīgam, kamēr tas, kas nav stilīgi, nav pelnījis nekādu iecietību? Vai arī nekādas iecietības principā nemaz nav, un tolerance, tas ir tad, kad esam neiecietīgi pret kādu, kurš ir pret kaut ko neiecietīgs, par ko, ļoti iespējams, mums nospļauties, taču kaut kā jāpadara sava neiecietība labāka par citu neiecietību? Vai varbūt labrīt?

(3 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, April 23rd, 2014


shelly

10:19p
The White Queen, 2013

Man ir jauns, stulbs seriāls, ko skatīties pavasara vakaros, dzerot Krušavici

(bet šis noteikti ir mazāk stulbs kā iepriekšējais).
Skatoties pirmo reizi izķemmēju savus jaunos, īsos matus - ir tiešām īsi, aizmugurē tikko apsedz pakausi.

(6 comments | ir ko piebilst)

begemots

10:13p
Nespēju nepadalīties

Kamēr [info]ventilators stūrī nervozi pīpē, "Mana grāmata" braši ķeras jau pie PIECPADSMITĀ dzejas sējuma izdošanas.

... tālāk ... )


Paldies [info]unpy par linku.

(1 comment | ir ko piebilst)

aizliegts_v

10:13p
Latvijas starpkaru topogtrāfiskās kartes
http://en.failiem.lv/u/cgaeyk#/G/0

(ir ko piebilst)

perkons

10:14p
Jūsu,
Gints Mimõze

(3 comments | ir ko piebilst)

amanita

9:10p
Paskatījos bildes, kur Krišjānis pavisam, pavisam mazs. Abi ar Karlīnu pilnīgi vienādi, varētu pat sajaukt. :)

(ir ko piebilst)

unpy

8:41p
Ko nu tur vairs.

Apnika man ciba, trūkst te radošā gara, jāpārceļas uz citu vietu, kur izpausties.

(60 comments | ir ko piebilst)

fedrs
8:34p
Tas ir drausmīgi! Ir beigušās angļu sinepes (ražotas Latvijā). Nez, cīsiņi ar vasabi labi ies kopā?

(1 comment | ir ko piebilst)

kramers
6:57p
— А почему Вы не замужем?
— Понимаете, я хочу, чтобы он был особенный. Чтобы его интересовало не мое тело, или мои деньги, или мои связи… а интересовала моя ДУША!
— Вы понимаете, что хотите дьявола???
(с)lvoropaeva

(ir ko piebilst)

pa_leeto

[ aiz ]
6:37p
dindinIZĀRDOŠANA pavasarī :)

Telefoni – PAR BRĪVU, jubilejas lati, Crocs, CK Jeans, mājlietas, rotas, smaržas – LĒTI! 

Vairāk par izpārdošanu - TE!


(3 comments | ir ko piebilst)

jojo

4:33p
izpludis stavoklis un mazliet pukaina galva.

(ir ko piebilst)

fjokla

5:22p
Lūk, lūk!


(7 comments | ir ko piebilst)

unpy

4:36p
Masoni kopā ar Šaolina virsmūku nervozi pīpē stūrī.

Dūlu apmācība sastāv no trim mācību kursiem, kas katrs ilgst vienu gadu:
- Psiholoģija grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību aprūpē,
- Grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību perioda fizioloģija,
- Dūlu prasmes.

(44 comments | ir ko piebilst)

krii

4:22p
Es mīlu Cibu. Tas tā, lai jums nešķistu, ka esmu mirusi.

(1 comment | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

12:52p
Nu vobšem, kā jau ierasts pie trešdienas, ieveļos es FN Motol traumu nodaļā, dakter's nekur nav redzams, toties māsiņa apsēdina, uz mirkli aizgriežas, tak kad pagriežas atpakaļ, viņas sejā ir aizdomīgs smaids, bet rokā — kārtīgs tāds elektriskais ripzāģis.

Gribēju sākt protestēt par kaut kādu acīmredzamu kļūdu komunikācijā, ka gluži amputācija man nebija nozīmēta, lūdzu pārbaudiet, vai tas jums ir tiešām manējais papīrītis, bet pirms paspēju vispār ko iebilst — sahujārīja to nolāpīto ģipša gabalu strēmelēs un atbrīvoja mani no pusotru mēnesi ilgušajām ciešanām. Srsly, jūtos kā sliņķis no episkā tv klipa, ziemassvētki, protams, ir biežāk, bet atgūt otru roku — nesalīdzināmi kļovāk.

P.S. Nē nu tas, ka pirms kustināšanas vingrinājumiem ir jāiešauj mazliet sīvais, tas nu tagad ir pilnīgi skaidrs. Problēma tikai, kā šis plāns ies kopā ar "vingrinājumus izpildīt 3-5 reizes dienā".


current mood: Ai bilīv ai ken flaaaj

(30 comments | ir ko piebilst)

unpy

12:08p
Un vispār.

Un vispār, ja es tiktu pie varas, realizētu trīs būtiskas reformas:

1.Atceltu obligāto pamatizglītību.
2.Nodrošinātu bezmaksas augstāko izglītību ar ļoti striktiem iestājeksāmeniem.
3.Aizliegtu tviteri.

10 gadu laikā Latvijā iestātos vispārēja līksme un pārticība.

(46 comments | ir ko piebilst)

fjokla

11:43a
kānutur bija vonnegūtam par vienīgo dienestu, kam cilvēce vēl mazliet tic, tipa ugunsdzēsēji, ja. betnupatās vakar, degpunktā bij vēlviens tāds, tīri prieks skatīties, dienests. Vārdsakot, stāsts tāds, pa lieldienām ģertrūdsielas iemītniekus apmētā un gāna pa blakusmājas otrā stāva logu, nutur šplauj uz galvas, kautkādas armatūras lido un mātes vārdi, nu, nekāda prieka mājās nākt, izsaukuši mentus, tie atbrauc, brauka zodus un konstatē, ka tiešām, otrā stāvā  smuki aiz dzelzs durvīm uz balkona iebarikādējies vesels bars stipri agresīvu džeku, dzer, mētā lomikus un ķieģeļus garāmgājējiem uz galvas, nesmuki izrunājas, nutā, ka tiešām nesmuki, piedāvā pasniegt molotova kokteiļus, un bars tāds, tāka stipri vairāk pa pieci, nuvārdsakot, skērī šit, un pat no malas vērotājam tākā pēc taisnības sāk šķist, ka tos perdeļus vaidzētu tā sulīgi izsvēpēt laukā, nulūk, tie divi menti saprot, ka nekas viņiem diviem tur nesakāks un izsauc ātrās reaģēšanas vienību, es gan nezinu, cik nu tur ātra tā reaģēšana, jo kamēr tā brīgāde brauca, tikmēr tas jautrais bars, pats ar sevi sabudinājies, no augšas fiksi izspūrk laukā ar lomikiem un vienam no mentiem ielauž galvu un hujakts, atpakaļ savās barikādēs, nu ahujevšije, esteiktu, galīgi, godavārds, tik ļoti jutusi līdzi īstiem ne seriku mentiem nekad neesmu,. nulūk, betkur tiešam beigās prieks bija skatīties, kad tā ātrā reaģēšana beidzot atpirdās, rindiņā rindiņā, kolektifs kā vienota molekula, zābaki vienā ritmā un bladāc, caur dzelzs durvīm unka nolika pa zemi un izsmērēja pa sienām visus nahui, tiešām prieks. A tie džeki, kas iekšā, izrādījās trīs dienas objektā aizdzērušies celtnieki, astoņi gabali, nu, prikaļis

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

11:56a
tas ir noticis, manas humora izjūtas robežas ir izmērītas
pārnācu vakar mājās viss tāds jautrā prātā un ņēmos izsūtīt invaitus uz kritisko masiņu
kautskim aizsūtīju, unpijam nē, tur arī ir tā trauslā robeža

(30 comments | ir ko piebilst)

kramers
11:11a
- Дорогой, нам на работе будут доплачивать 15% за вредность!
- Ты уже и там всех достала?

(ir ko piebilst)

sirdna

10:43a
Runājot par literatūru, Astrīda Lindgrēna zināmā mērā rullē. "Brālītis un Karlsons" bērnībā mani tā aizgrāba, ka es izrakstīju no grāmatas laukā fragmentus, lai varētu nesāt līdzi kabatās, pati grāmata bija par lielu. Kaut kādi seši gadeļi tad bija. Sālsvārnas salas vasarnieki mani aizgrāba dažus gadus vēlāk, līdz pārrakstīšanai gan lietas nenonāca.

No otras puses, Ronju vecenīte varēja arī izlaist, brāļi Lauvassirdis bija pārlieku gōtiski un makābri, savukārt pie Mio, manu Mio man uznāca vēlēšanās dedzināt mājas un dziedāt jautras dziesmiņas. Nebija jau tik slikti, īvulais bruņinieks Kato un visas štelles, par to nekādu pretenziju. Moments, kas mani sarūgtināja, bija metode, kā to sīko murmuli apmācīja spēlēt Pāna flautu, vai nu kā to grabažu sauc. "Pajem to ķetnās un sasildi ar savu elpu". A pa purnu? Vēl varēja ieteikt "atrast Savu Centru", "ļaut sevī Uzplaukt Varavīksnes Dārzam" vai "Dabas Gari parādīs tev Pareizo Ceļu", idiots.

(27 comments | ir ko piebilst)

indulgence

10:55a
par krievu genomu - kirilica, gari un garlaicīgi

Nezinu, vai tā pīle, un cik adekvāti žurnālists atreferējis, taču šķita interesanti: Молекулярно-генетические результаты первого в России исследования генофонда титульной национальности сейчас готовятся к публикации в виде монографии “Русский генофонд”, которая выйдет в конце года в издательстве “Луч”. Журнал «Власть» приводит некоторые данные исследований. Так, оказалось, что русские – это никакие не «восточные славяне», а финны. Кстати, эти исследования в пух и прах разгромили пресловутый миф о «восточных славянах» – о том, что якобы белорусы, украинцы и русские «составляют группу восточных славян». Единственными славянами из этих трех народов оказались только белорусы, но при этом выяснилось, что белорусы – это вовсе не «восточные славяне», а западные – ибо они генетически практически не отличаются от поляков. Так что миф о «родственной крови белорусов и русских» оказался полностью разрушен: белорусы оказались фактически идентичны полякам, белорусы генетически очень далеки от русских, но зато очень близки чехам и словакам. А вот финны Финляндии оказались для русских куда генетически ближе, чем белорусы. Так, по Y-хромосоме генетическое расстояние между русскими и финнами Финляндии составляет всего 30 условных единиц (близкое родство). А генетическое расстояние между русским человеком и так называемыми финно-угорскими народностями (марийцами, вепсами, мордвой и пр.), проживающими на территории РФ, равно 2-3 единицам. Проще говоря, генетически они ИДЕНТИЧНЫ. В этой связи журнал «Власть» замечает: «И жесткое заявление министра иностранных дел Эстонии 1 сентября на Совете ЕС в Брюсселе (после денонсации российской стороной договора о государственной границе с Эстонией) о дискриминации якобы родственных финнам финно-угорских народов в РФ теряет содержательный смысл. Но из-за моратория западных ученых российский МИД не смог аргументировано обвинить Эстонию во вмешательстве в наши внутренние, можно даже сказать близкородственные, дела». Эта филиппика – лишь одна грань массы возникших противоречий. Раз ближайшей родней для русских являются финно-угры и эстонцы (фактически это тот же самый народ, ибо различие в 2-3 единицы присуще только одному народу), то странны анекдоты русских о «заторможенных эстонцах», когда русские сами этими эстонцами и являются. Огромная проблема возникает для России и в самоидентификации себя как якобы «славян», ибо генетически русский народ к славянам никакого отношения не имеет. В мифе о «славянских корнях русских» учеными России поставлена жирная точка: ничего от славян в русских нет. Есть только околославянский русский язык, но и в нем 60-70% неславянской лексики, поэтому русский человек не способен понимать языки славян, хотя настоящий славянин понимает из-за схожести славянский языков – любой (кроме русского). Результаты анализа митохондриальной ДНК показали, что еще одна ближайшая родня русских, кроме финнов Финляндии, – это татары: русские от татар находятся на том же генетическом расстоянии в 30 условных единиц, которые отделяют их от финнов. Не менее сенсационным оказались и данные по Украине. Оказалось, что генетически население Восточной Украины – это финно-угры: восточные украинцы практически ничем не отличаются от русских, коми, мордвы, марийцев. Это один финский народ, некогда имевший и свой общий финский язык. А вот с украинцами Западной Украины все оказалось еще неожиданнее. Это вовсе не славяне, как и не «руссофинны» России и Восточной Украины, а совершенно иной этнос: между украинцами из Львова и татарами генетическое расстояние составляет всего 10 единиц.

Ar latviešu ģenētisko kokteili, kurā pietrūkst tikai Austrālijas aborigēnu piešprices, gan viņu aparatūra uzkārtos un nosviltu. :)

(7 comments | ir ko piebilst)

fedrs
8:56a
Ja pie raksta par modernās mākslas performanci parādās komentārs "yes, super, tur kaut kas ir", vai tas ir jāsaprot prasti "publika sajūsmā lauž krēslus", vai kā smalka atsauce uz Andersenu?

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:27a
lasiju Alendorfas dienasgrāmatu un padomāju, pietiek raudāt, laiks man arī kaut kam pieķerties klāt. mājai es jau pieķēros, to tagad var atstāt mierā, jāpieķerās pie eksāmeniem.

(ir ko piebilst)

unpy

1:27a
Labāk.

Labāk viens pats tomēr.

(11 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

12:30a
sērijā "ko dzīvē varētu darīt tālāk"
vai "kur jūs redzat sevi pēc pieciem gadiem"
es domāju, ka varētu padoties futbola komentētājos

(6 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, April 22nd, 2014


kramers
11:13p
Плачет девушка на стоянке,
сидя в новеньком BMW...
вся в слезах и губной помаде -
три педальки....а ножки - две...

(ir ko piebilst)

kramers
7:54p
Iešu piestrādāt par psihoanalītiķi.
http://www.youtube.com/watch?v=BYLMTvxOaeE

(ir ko piebilst)

pa_leeto

[ marullite ]
7:40p
somas

Divas skaistas, jaunas un nelietotas somas un praktisks un arī nelietots koferīts meklē savus pirmos laimīgos īpašniekus.
FOTO: https://dl.dropboxusercontent.com/u/67912128/bags.jpg

CENAS: Zilā 16, Tumši lillā un koferīts katrs 10 eiras.

(1 comment | ir ko piebilst)

amanita

6:14p
Pilnīgs pavasaris galvā. Tā gan.

(ir ko piebilst)

indulgence

5:14p
iz vīriešu diskriminācijas vēstures

Ar interesi šķirstu starpkaru perioda feminisma propagandas izdevumu "Vīrietis un sieviete. Viņu savstarpējās attiecības tagadnes kulturelā dzīvē":

"Kas ir vecpuisis? - Cilvēks, kurš palicis neprecējies zināmā vecumā, kurš pēc savas zemes likumiem pārsniedzis zināmo vecumu, bet nav devies laulībā un dzīvo kā vientulis. Bet tā kā laulība arī tagad ir katras valsts pamats,, kā bijusi jau daudz tūkstoš gadus atpakaļ, top skaidrs, ka vecpuisis jāuzlūko kā niknākais valsts ienaidnieks! (..) Jo nav pasaulē nekā daiļāka un labāka par vīra un sievas saticīgu kopdzīvi savā namā. Kā gan vīrieši var atstumt šo daudzināto laimi?" (Nr.5., 1927.)

(7 comments | ir ko piebilst)

begemots

1:28p
pēcsvētku bezpaģiru paģirnoskaņums

What wouldn't we do to do the things we wouldn't dare to do.

(2 comments | ir ko piebilst)

sirdna

12:12p
Lūk, tagad ir ideāla vasara. Nevajag karstāk.

(9 comments | ir ko piebilst)

unpy

12:01p
Kulināra piezīmes.

/nogurušā balsī/
Pesto, mafins, braunijs, čatnijs. Simts punktu, ka šis ir ļoti īss pēdējo izlaidības pārpilno gadu kulināro jaunumu uzskaitījums. Būšu pateicīgs, ja papildināsiet.

Tajā brīdī, kad lasu receptē "nepieciešami 3 zvaigžņu anīsi", man tomēr rodas priekšstats, ka mēs esam pārsituši Romas impēriju tās treknajos gados ar visiem garmatainajiem puišeļiem, kas apkalpo pie galda un ir garmataini tikai tālab, lai viņu matos būtu ērti taukainās rokas slaucīt. Vismaz ceru, ka tie zvaigžņu anīsi jāņem no vienas, nevis trim dažādām zvaigznēm.

(118 comments | ir ko piebilst)

perkons

10:29a
Šorīt liftā uzgāju paziņojumu.
Līdz pēdējai pieturzīmei domāju, ka tas ir kāds asprātīgs apsveikums izgājušajos svētkos, no sērijas "Klau, kā nāk uz pirkstu galiem..." un "Atnāca, nolika priekšnamā klusi; Aizgāja tālāk uz kaimiņu pusi", tak, izlasot līdz galam, nekāda svētku sajūta neradās.


(13 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

10:23a
Atrasts vecos komentāros :D

Pēterbaznīcas tornī iedziedājās gailis. Doma laukumā uz paaugstinājuma sēdošās Kūmiņš un Murķelis nolika uz dēļiem kārtis, Jan09, ieskatoties savās iesaucās "Zole! Beidzot! Beidzot varēja būt zole!!!", un iemeta grāvī tukšo brendija kannu. Bendes pelēkos paltrakos aplika pirmo pūkaino virvi sarkanā krāsā ap Murķeļa krāšņo kaklu. Vējš plivināja viņas brokāta svārku malu, atklājot siltās apkašpikses ar sirsniņām. Cepure aizlidoja pa vējam. Ak dies, cik skaisti harmonēja sarkanā virve ar Murķa košajiem vaigiem un asinssārtajām lūpām. Pēc tam bendes pūkainu zaļu virvīti uzmauca kaklā daiļajai Kūmiņam. IQ sparīgi cilājās iz dekoltētās kleitas. Viņas rudie mati vijās ap virvi kā čūskas. Jan09 turpināja rakt grāvi ar lielu centību ik pa laikam palūkojoties uz karātavām. Viņš raka kapa vietu jaunuvēm...Un zināja, ka būs nākamais...kuru apraks sazin kur... Tik mirklis ciešanu un aizturētas elpas. Un jau viss. Grēcinieces aizdevās uz elli. Viņu galvas atdalīja no formīgajiem ķermeņiem ar viena cirvja cirtienu...abas...abas vienlaicīgi. Tik vienotas dzīvē...tik nāvē. Un uzdūra uz mieta...katru uz sava, un iesprauda Līvu alus sētas jumtā. Un ķermeņus noraka grāvī...
Ilgi vēl pār Rīgu plīvoja Kūmiņa rudā matu cirta un Murķa dzeltenā matu lente...
Dies...esi žēlīgs grēciniekiem...
(2006.)

(20 comments | ir ko piebilst)

indulgence

10:03a
zirgu parametri Austrumeiropā, IX-XIII gs.

V.Calkins (В.И. Цалкин) apkopojis mazu statistiku par Piemaskavā arheoloģiskajos izrakumos atrasto zirgu kauliem (apkopoti dati par 354 eksempāriem, kuru atliekas datējamas ar laiku XI-XIII gs.). Zirgu lielums, tb skausta augstums:
2,2% - 112-120 cm (tb atbilst mūsdienu ponijiem),
28,2% - 120-128 cm,
48% - 128-136 cm,
48% - 136-144 cm,
2,6% - 144-160 cm (tā laika milzeņi, bruņinieku zirgi).

Tb ja nu kāds vēlēsies taisīt mūviju par ķēniņa Nameiša karagājieniem, tad jārēķinās, ka zirgus nāksies importēt no Islandes vai Mongolijas. Protams, tas tikai gadījumā, ja kāda nebūt vēlme kaut minimālu autentiskumu panākt, nevis kārtējos "Rīgas sargus" taisīt.


(7 comments | ir ko piebilst)

antuanete

9:59a
   Par sestdienu visu var apskatīt šeit. Nu labi, tur nevar apskatīt visu skaisto, kas bija braucienā - ziedoši upes krasti (visu trīs veidu vizbulītes un vēl cīrulīši, un šur tur augļu koki), daudz līdzjutēju (spēlēja gan ģitāru, gan akordeonu, gan katla vāku), atbalsta grupa (man pat laiva no ūdens nebija jāizceļ) un pārsteidzoši nekaitīgi dambji, par kuriem visvairāk baidījos, ka zemā ūdens dēļ nāksies kaut ko apdauzīt laivai. Toties var redzēt grūto - pirmkārt, kā pēc Roosisaare tilta iepēros dūņās, otrkārt, kāds ir vidējais ātrums un distances laiks, vislēnākais 7 gadu laikā, t.sk. no reizēm, kad ir bijis aplis pa ezeru. Bet kopumā, protams, lielisks pasākums (kurš gan par to šaubītos?)
   Lieldienās, ja tā padomā, neapēdu nevienu olu, jo no rīta manējā vinnēja, bet pēc tam aizmirsu virtuvē kastīti ar līdzņemšanai sapakotajām olām. Tēvs sola rītdien atvest, tā ka būs tomēr kāda jāapēd. Vakar izstaigājām aplīti pa Ogres Zilajiem kalniem; jāuzteic publikas kultūras līmenis, jo pašas lielās takas malā zied silpurenes un nav noplūktas. Pa kokiem toties čabinās mizložņas.

(23 comments | ir ko piebilst)

shelly

9:39a
CV.lv atsūtījis man sludinājumu par "Darbs siļķu fabrikā Vācijā".

(2 comments | ir ko piebilst)

shelly

9:28a
Tieši vakar vakarā priecīgi domāju, cik labi pēdējās nedēļās nokārtojusies mūsu sadzīve, cik labi Lauva guļ, un ēd, un dara pilnīgi visu, un es tikai baudu. Tā, protams, bija zīme - Lauvam sākās (parādīšanās secībā, kā raksta filmās) šausmīgas iesnas, bezmiegs (trijos naktī!) un vēlme stundu no vietas mani bakstīt un čamdīt, kāre vilkt visu ko ārā no musarņika un drusku temperatūra.
Bet, jā, es tomēr iespītēšos un ierakstīšu, ka pēdējā nedēļa bija ļoti jauka, jūs jau neticēsiet, bet mums tiešām nebija nekādu problēmu!

(3 comments | ir ko piebilst)

starro

7:52a
babilonas manipulāciju kods

Kādu mēnesi nebiju interesējies par masu mediju saturu, līdz manīm arī nenonāk "tautas" veidots saturs publiskajā informācijas telpā, jo īpaši kopš brīža, kad sāka kurties kara gaidu uguntiņas. Ne jau politapātijas dēļ, bet lai ierobežotos no polituzskata manipulācijām.
Tad nu agras rīta stundas bezmiega dēļ tomēr pieķēros palasīt Latiņinas jaunākā priekšlasījuma transskriptu:
http://echo.msk.ru/programs/code/1303030-echo/

Nevarētu teikt ka lasītais pārsteidza, taču tādā bezcerīgā nolemtībā gan iedzina.
Jo vairāk tāpēc, ka tas ir par mikrodzīvi, manu dzīvi, kurā jāgatavojas karam, ja gribi mierīgi sadzīvot; par manu dzīvi, kurā par vājuma pazīmi tiek uzskatīta kompromisu meklēšana, par manu dzīvi, kurā cits savus mērķus sasniedz piesedzoties ar dzīvo vairogu

(1 comment | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

12:02a
Bet vēl es tikko cibās izlasīju frāzi "profesionālās spinātu sēklas".

Tagad es esmu redzējis visu.

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, April 21st, 2014


vistu_zaglis

11:43p
Nu ilustrēsim to tā, es biju visu izdomājis, kā šodien rātni pabakstīšu uz priekšu cibasaplikāciju, bet lai nesanāktu kārtējā darba diena — ar vienu aci palūrēšu otrā monitorā kaut kādu B klases kinematogrāfu.

Jo man likās, ka filma žanrā "Slajs un Ārnijs atkal kopā" būs kāreiz neuzbāzīga figņa, kurā abi galvenie varoņi divas stundas athujārī nelabus meksikāņu narkotirgoņus, procesā apmainoties ar trim-četrām asprātīgām frāzēm.

Rezultātā uzrakstīju apmēram 3 rindiņas koda, jo no otra ekrāna atrauties nevarēja; Escape Plan izrādījās sasodīti kļovijs spriedzes ķinis, visu cieņu penšukiem, kuri ir ievērojuši XXI gadsimtu aiz loga, jāatzīst, ka man patiesi patika.


current mood: Rīt atkal vergot, ja?

(5 comments | ir ko piebilst)

unpy

10:29p
Olas. Un vistas.

It kā vienkāršais, no bērnības zināmais jautājums par vistu un olu, kuram vajadzētu simbolizēt pilnīgas izziņas neiespējamību, ir ļoti principiāls, jo cieši skar ticības lietas. Kreacionistiem pilnīgi skaidrs, ka pirmā bija vista, kamēr evolūcijas teorijas piekritējiem nedrīkstētu būt šaubu, ka ola tomēr.

Bēdīgākā ir gaiļa loma šajā visā. Totālā feminisma un matriarhāta pārņemtajā pasaulē par gaili jautājumu nav.

(9 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

9:59p
Daža te par pārāk dižiem dekoltē rakstīja...
Šīm dāmām gan tie neliekas pārāk dziļi :D

(7 comments | ir ko piebilst)

divi_g
9:59p
Slēpņošana Carnikavas pusē beidzās ar pazaudētu navigācijas ierīci. Vai ir kādas idejas, kurā radio/vietējā avīzē/vietējā portālā ielikt sludinājumu?

(5 comments | ir ko piebilst)

shelly

9:56p
Lasu lubenes

"Viņš pats līdzinās mazam zēnam; laidusi pasaulē savu bērnu, es atklāju, ka vairs nespēju paciest vīrieti, kurš vēlas tikt izklaidēts tāpat kā bērns."
Filipa Gregorija "Otra Boleinu meita"

(3 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system