Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Wednesday, July 30th, 2014


fedrs
7:10p
- Labdien! Jūs esat piezvanījis tur un šite. Ja vēlaties saņemt informāciju latviešu valodā, nospiediet taustiņu 1...
- Un ko darīt tiem, kuri zvana no viedtālruņa?

(5 comments | ir ko piebilst)

kramers
4:17p
Цель длительного хождения женщины с мужиком по магазину — довести его до такого состояния, чтобы он был готов купить что угодно за любую цену, лишь бы это закончилось.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

11:36a
DELFI. Otrdien mediķi Vidzemē devušies palīgā kādam 51 gadu vecam vīrietim, kurš bija devies lasīt sliekas, izmantojot elektrības vadus. Ierodoties notikuma vietā, mediķi cietušo atrada guļam zemē un palīdzību sniegt vairs nespēja, jo vīrietis bija miris.

(4 comments | ir ko piebilst)

str

11:06a
cepumi

335 гр. муки
225 гр. сливочного масла
2 шт. яйца
360 гр. коричневого сахара
310 гр. шоколадных капель
85 гр. орехов пекан
85 гр. грецких орехов
8 гр. морской соли среднего помола.

Я не делала пошаговых фотографий, рецептура предельна проста: добавить все ингредиенты в размягченное сливочное масло, яйца по одному в последнюю очередь, все вымешать и только потом вмешать соль, не очень интенсивно

( milzīga porcija)

(3 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ annu ]
11:01a
Datorgaldi, biroja galdi, krēsli

Lieku vēlreiz, jo rezervējušie pazuda, un vēl aizvien ļoti aktuāli un steidzīgi - varbūt kāds palaidis garām.
Pa lēto tiek pārdoti biroja/māju rakstāmgaldi/datorgaldi + atvilktņu bloki + administratora galds + krēsli.
Zemāk bildes un cenas )

Ja ņem vairākus, izdomāsim arī lētāk kaut ko.
Visi komentāri, apskates, jautājumi šepat vai elga-b inboksā. Atrodas viss Rīgas centrā.

(1 comment | ir ko piebilst)

str

9:16a
http://www.worldjazzfest.com/lv/festivala-grafiks/

cilvēkiem ar darbu protams nav piemērots

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:34a
DELFI. Zibens Rīgā iespēris kādam vīrietim. Straujuma dodas atvaļinājumā.

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, July 29th, 2014


krii

10:16p
Atceros, ka V.Zariņš (lai viņam vieglas smiltis) savulaik teica, ka ar reliģisko pārliecību esot tāpat kā ar valodu - vai nu tā ir tava dzimtā, vai arī visu mūžu būs jūtams akcents.

(5 comments | ir ko piebilst)

shelly

9:40p
Nerātnais Nu nū

Šodien pirmo reizi dzīvē abi skatījāmies teletūbijus, es biju šokā, cik viņi šausmīgi gari: viena sērija - veselu stundu, kurš tad to var izturēt!

(5 comments | ir ko piebilst)

shelly

8:52p
- Viņš neaizlidos? - bažīgi jautāja kāds onkulītis, skatoties, kādos ātrumos mans dēls skrien pa ielu.
- Nē, pagaidām viņš nelido, pagaidām viņš tikai ieskrienas, - es cienīgi paskaidroju.

(2 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

6:25p
It kā tak normāli komentāri, bet uz mailu nenāk.


current mood: Silti

(3 comments | ir ko piebilst)

zimbabve

7:23p
Salīdzinājumā ar vakardienu (http://klab.lv/users/zimbabve/947123.html) ir zināms progress. Paspēju aizbraukt uz baseinu, nopeldēties un tad ietrāpīt negaisā un vēlreiz izmirkt līdz pēdējai vīlītei atpakaļceļā. Sāk izskatīties pēc tradīcijas.

(5 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

7:14p
Pēc vakardienas gāziena, šitais tikai tāds sīks lietutiņš. Bet svētīgi gan. Un bez pērkona, ja neskaita pāris niknus rūcienus ap pussešiem un pirms tam stundu ilgo kanonādi pamalē. Tiesa, ir pazudusi puse interneta, nez, tam sakars ar pērkonu vai sagadīšanās?

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

6:21p
FOCUS. 26 zemās grīdas tramvajos un 150 trolejbusos esošajos monitoros starp citiem klipiem tiek demonstrēts arī video ar informāciju par to, kā jārīkojas, ja transporta līdzeklī atrodas smakojoša persona. Klipā tiek aicināts zvanīt policijai un demonstrēts, ka policija ierodas un smirdošo pasažieri izraida no transporta līdzekļa.

(6 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

6:12p
paldies sponsorētajiem linkiem gūglē
es tagad zinu, ka ir tādi mormoņu transhumānisti
http://transfigurism.org/ (enter at your own risk)

(ir ko piebilst)

indulgence

11:03a
liekam jaunu bildi iekšā

[info]kira_alendorfa

(ir ko piebilst)

lavendera

8:35a
Piketā piedalījās aptuveni piecdesmit motobraucēji, kuri vēlējās godināt Ukrainā mirušos ar klusuma mirkli.

(ir ko piebilst)

indulgence

8:20a
Čomskis

Jautājums maniem pseidointeliģentajiem dzērājdraudziņiem: tas Čomskis jau nobankrotējis, vai vienkārši ietur "pamestības" stilu? Kādus pārsimt m tālāk man bērniņam angļu valodas kursi - kā reizi nospriedu, ka Čomskis varētu būt gana laba vieta, kur ar grāmatu un bairīti sagaidīt brīdi, kad mazo jāved mājās. Bet, kad vakar garāmejot aci uzmetu, izskatījās, ka "райком закрыт, все ушли на фронт", tb pagalmiņā galdiņu nav, viss noputējis un pamests izskatījās. Durvis neraustīju.

(16 comments | ir ko piebilst)

str

8:23a

(ir ko piebilst)

Monday, July 28th, 2014


shelly

11:17p
Biju šodien uz lekciju par attiecībām. Lekcija tika novadīta tikai sievietēm, un tās galvenā doma patiesībā bija vīriešu absolūtais loģiskais, emocionālais un morālais pārākums visās situācijās.
Vispār viena ziņā pilnīgi piekrītu - nevaru iedomātie, ka 50 mužiki sēdētu pāris stundas no vietas un, pavēruši muti, klausītos, kā viņus vienā baltā gabalā nopeļ un ik pa laikam lielāka efekta vārdā pat izmēda. Un vēl lai viņi par to naudu maksātu, nu, nē... Bet sievietes - jā, lūdzu, lūdzu!
Braucot mājās, no errestības apraudājos. It sevišķi tāpēc, ka pērn biju uz tās pašas lektores lekciju par citu tēmu, un tā bija tik satriecoša, ka nedēļu staigāju, zemei nepieskaroties. Tiešām prīmīga lekcija! Bet tagad...
Atbraukusi mājās, vispirms sabāru Lauvu, kas, mani pārgaidījies, izmētāja kartupeļus pa pusi dzīvokļa, tad paēdu, pabaroju Lauvēnu, apskāvu, sabučoju un apliecināju, ka joprojām izvēlētos viņu no visiem zemeslodes bērniem, un nolēmu rītvakar palikt mājās. Lai ir samaksāts par divām lekcijām - pieņemsim, ka es samaksāju par to pirmo, bezmaksas citas tēmas lekciju, tā patiešām būtu godam nopelnīta nauda. Ommm!

(17 comments | ir ko piebilst)

up
10:10p
inčīgs projekts http://www.beautifulagony.com/

(2 comments | ir ko piebilst)

begemots

9:21p
Ņurbulis un Stihijas

Jāsaka gan, Burbulis neizdzīvoja, bet toties Ņurbulis ir spara pilns:... tālāk ... )

Grūti iedomāties, ka vēl pirms mēneša viņš bija tāds:

http://klab.lv/users/begemots/tag/anime

(1 comment | ir ko piebilst)

anna
8:08p
Izmantojot pēdējo izdevību mani satikt, kāda sieviete palūdza, vai varu viņai kaut ko iztulkot. Nodomāju, ka gan jau kādu pieklājības frāzi no franču valodas uz latviešu (ko, piemēram, attāliem Latvijas radiem svētkos nosūtīt).

Viņa man atnesa nodzeltējušu, locījuma vietās paņurcītu no burtnīcas izplēstu lapiņu, uz kuras ar zīmuli acīmredzamā steigā rakstīts:
X, mīļā. Visu labiņu, mani un manu ģimeni izsūta... Lai Dievs Tevi sargā. Nezinu, kas būs tālāk

To šo rindu rakstītāja izmetusi pa vilciena logu (vai durvīm, vai spraugu sienā) savai draudzenei, manis satiktās sievietes mammai, jau esot deportācijas vilcienā.

(2 comments | ir ko piebilst)

zimbabve

8:19p
Šodien biju izdomājusi doties uz Diseldorfas atklāto āra baseinu, lai vismaz kaut kāda fiziska slodze būtu laikā, kad Crossfit nav atļauts sastieptas potītes dēļ. Uzvilku peldkostīmu un virsdrēbes un ar riteni aizminos dažus kilometrus gandrīz līdz baseinam, kad sākās pērkona negaiss un milzīgs gāziens. Jāteic, ļoti veiksmīgs peldējiens sanāca, nevajadzēja ne noģērbties, ne baseinā kāpt, pat ne no riteņa nokāpt, tāpat viss izmircis, hehe.

(2 comments | ir ko piebilst)

kangaroo

7:44p
Trīs alus jaunumi

Bloga alus sadaļā trīs jaunumi- Meistara alus, Stallhagen Honungsöl un Stallhagen Baltic porter.

(ir ko piebilst)

kuminjsh

7:42p
Tas "Matrjonas ieraugs" ir baigā zaraza - tagad ik nedēļu cepu keksu. Pielieku sviestu, rozīnes (vai kā iepriekšējo reizi - gadiem alkoholā mērcētas dzērvenes), medu un cepu. Un garšīgs tak!
Un ja sodu neliek, tad piepūšas minimāli, toties nav tās pretīgās metāliskās piegaršas.
Galvenais - neaizmirst to Matrjonas tanti ik pa dažām dienām pabarot! ;)

(ir ko piebilst)

amanita

7:04p
Aug.

Bija mans mazais bēbītis, bet te pēkšņi, pāris dienu laikā, gan mantas sākusi tvert, gan savas kājas ķer, gan mēģina velties. Tiesa, arī kašķi nāk komplektā ar šitādu strauju lēcienu attīstībā. Bet es jau ar dusmojos,kad kaut ko dikti gribas, bet nesanāk. Tā gan. :)
Vairs nevar vienu uz dīvāna atstāt ne mirkli. Terases dīvānu jau izvilkām guļamajā režīmā, lai jaunkundze var rotēt (un ap savu asi apmesties viņa spēj diezgan zibenīgi - pasit dupsi gaisā un aiziet).

(ir ko piebilst)

up
6:48p
https://www.youtube.com/watch?v=PL3oelKBtw8

(ir ko piebilst)

kuminjsh

6:22a
Mīļais LCD, sen neesmu Tevi traucējusi, iespējams, ka pat esi aizmirsis, ka es tāda esmu. Tad nu šis brīdis būtu īstais, lai par to atcerētos un vērstu pret mani savu laipno vaigu! Esi tik mīļš un pieturi manu rociņu (kājiņu vai dajebkuru citu ķermeņa daļu - pēc Tavas izvēles)! Uz ko es apsolos būt laba meitene, šoreiz noteikti!
:)
P.S. Nē, ne "ATKAL?!" - šoreiz ir pavisam cita lieta!

UPD: TAGAD!!!

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

5:57p
LETA. "Par atsavināmo īpašumu detālplānojuma maiņu sabiedriskās apspriešanas tiek rīkotas vasarā, laikā, kad normāli cilvēki Rīgā neuzturas."

(3 comments | ir ko piebilst)

fedrs
4:37p
Varat teikt, ka esmu stereotipu varā, taču itin nemaz neesmu izbrīnīts, ka klienta pārstāvis Nigērijā ik pa laikam tiek svītrots no bukleta, lai pēc kāda laika uzrastos jauns. Tikai pie sevis nodomāju, re kā iepriekšējais atkal notinies ar iekasēto apdrošināšanas prēmiju naudu, un mainu fotogrāfijas.

(1 comment | ir ko piebilst)

rasbainieks

4:15p
kā mums gāja pļaviņā:

odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi odi
dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri
brokastis pie ledusskapja )
ledusskapis, tas ir tas baltijas ledusskapis )
nu jo temperatūra jūrā ir tāda, ka tur var paspēt ielekt un uzreiz lekt ārā, jo pēc 20 sekundēm kauli sāk vienkārši sairt
dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri
greznas vakariņas )
dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri atpisieties vai mirstiet! dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri
lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes mirstiet maitas! lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes lapsenes
romantika )
un saulriets kāpu piegādātā rāmītī )
dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri mirstiet taču, mirstiet! dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri dunduri
un bonustracks - tā jau divas vasaras izskatās upītes ieteka jūrā )

(26 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ evia ]
3:14p
spēle pasaules brīnumi, labā kārtībā, nekā netrūkst - 8eur.

raksti uz admin at eviavind.lv

(ir ko piebilst)

shelly

2:24p
Ārā ap 30 grādiem, bet man piekto reizi pieprasa lasīt: "Dim dim dim dim dim, Lieli svētki ziemelim". Smējos līdz žagām.

(8 comments | ir ko piebilst)

lavendera

1:54p
man tik briesmīgi nāk miegs, ka neiešu ne uz kādu sporta klubu.
un tā kā vakar pludmalē mani sadzēla vai nu lapsene, vai bite (iemesls aiziet paprasīt glābējiem kompresi un papļāpāt - ļoti patīkami ļaudis, tiešām) - neiešu pat ne uz turku pirti.
no kā tas miegs, ej nu sazini, bet naktssapnis bija slepkavības izmeklēšana ar līķa meklēšanu skapī un šķūnī...
metu aci uz velobraucienu pa Normandiju, bet pirmkārt mani ne sevišķi vilina Normandija, otrkārt atgriešanās dienā ir jāiet uz Stradiņiem (pieraksts ar nosūtījumu divus mēnešus iepriekš - tāda nu ir tā "ģimenes ārstu" un "bezmaksas medicīnas" sistēma. ja palaidīšu garām, nākamā iespēja atkal pēc 2 mēnešiem).

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

12:13p
Ļubova Uspenska šogad pirmo gadu apmeklē festivālu «Jaunais vilnis» un jau paspējusi iemirdzēties gan uz lielās skatuves, gan ar skaistiem tērpiem, gan apmeklējot pasākumu stilīgā somiņā, kurā atradās viņas suņuks.

Viesi izvēlējās vilkt krāsainas vasarīgas kleitiņas vai krāsainu krāsu uzvalkus.

Ieskaties skaistākajās «Jaunā viļņa 2014» kleitās.

Kristīne Orbakaite neatklāj, kāpēc viņas mamma izlaidusi divus konkursa gadus un tad atgriezusies ar tik lielu «troksni», vienkārši cilājot plecus atbild lai prasot pašai mammai.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

9:31a
Redzēju sapnī, ka esmu kaut kādā jocīgā veidā nokļuvis pagātnē - it kā pats savā jaunībā, it kā tomēr laikā un vietā, kurā es nekad neesmu bijis, taču ar šodienas zināšanām un ar nojausmu par to, kas tajā laikā notika. Pirmā epizode bija lielā skaņu ierakstu studijā, acīmredzot - "Melodija" - kur nupat pabeigts ierakstīt grupas "Menuets" plati "Dzeguzes balss". Pamostoties, biju pārliecināts, ka runa ir par septiņdesmito gadu vidu, taču tagad atceros, ka nē - tas bija astoņdesmito pašā sākumā. Nu, jūs taču zināt to plati - ar Imantu Kalniņu tādā Jēzus Kristus tēlā. Studijā bija mērens satraukums, bija atnākusi dziedātāja Inese Pabērza, aplūkoja plates vāku, parakstīja kaut kādus līgumus un es trinos apkārt, man niezēja pirksti pateikt viņai, ka šī ir ļoti laba plate un šis ir ļoti nozīmīgs mirklis, ka vispār viņa pat iedomāties nevar, cik nozīmīgā vēstures brīdī viņa šobrīd atrodas. Sapnī man tas šķita tik acīmredzami - gan tas, cik šis brīdis ir izšķirošs, gan tas, ka viņai taču noteikti nav ne jausmas par to. Tagad, domājot par šādu situāciju, tas vairs nešķiet tik viennozīmīgi - nu, labi, Menuets, bet nav jau nekāda visu laiku svarīgākā plate. Un, no otras puses - kāpēc gan viņai tobrīd tas arī nebūtu šķitis kā pats svarīgākais notikums viņas dzīvē? Varētu taču tā būt.
Pa vidu bija visādi pseidovēsturiski momenti ar padomju un latviešu motīviem, bet otrā epizode notika tajās pašās telpās, tikai acīmredzami gadus desmit vai piecpadsmit vēlāk. Sākās kaut kāds puslegāls koncerts, es jau ar zināmu interesi gaidīju, kurš no slavenajiem pagātnes mūziķiem nu kāps uz skatuves - ahā, tas bija Linga vēl grupas ZigZag laikos, citiem vārdiem sakot, 1989. gada latviešu pankroks. Bet aizraujošākais bija zālē sastapt pavisam jauniņu Regnāru Vaivaru un pilnīgi neatpazīstamu Džilindžeru īsi apgrieztiem matiem. Tikai pēc tam, kad viņš sāka ar mani runāt, es mēģināju saprast, kurš tas ir (tieši tā - "Kuru nu mana zepamziņa būs tagad man iesmērējusi sastapt šajā ceļojumā laikā?"). Viņš kaut ko man jautāja, kaut ko stāstīja par saviem plāniem nodarboties ar teātri, šķiet, viņš man jautāja, uz kuru teātri viņam iet, un es, iekšēji ķiķinot, jau gribēju pateikt - "Ej uz Dailes teātri, tur tev viss izdosies!", bet tad sāka aurot Linga un es aizgāju meklēt, kur palicis mans piecgadīgais dēls.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:55a
DELFI. Izvēlē par labu Jūrmalai arī nepalīdzot tas, ka netiek piedāvātas, piemēram, atlaides. "Pacietībai ir kaut kāda robeža," sacīja Krutojs.

(2 comments | ir ko piebilst)

indulgence

8:23a
Lasot tādas ziņas kā "Исламисты приказали сделать обрезание всем женщинам Ирака", man (gan jau, ka citiem nē) neizbēgami rodas jautājums: cik gan ļoti no autoritārā režīma atbrīvotie irākieši šobrīd ir pateicīgi Rietumiem par šo faktu.

(ir ko piebilst)

kramers
8:24a
Карма знаков зодиака


http://goro.mirtesen.ru/blog/43794969543/Karma-znakov-zodiaka?utm_campaign=transit&%3Butm_source=main&%3Butm_medium=page_0&%3Bpad=1

(ir ko piebilst)

Sunday, July 27th, 2014


amanita

11:04p
Dēls spārno.
"Mammu, zini, kas ir manā sirdī? Tavs skaistums."

(2 comments | ir ko piebilst)

indulgence

8:39p
Ķīna, 1971"Strādnieku šķira - Ļina Bjao un Konfūcija kritikas avangards!"


1971. gadā Ķīnas komunistiskās partijas kongresā viens no svarīgākajiem jautājumiem bija Konfūcija ideju kritika. Štrunts par to, kā un kāpēc tas notika. Man pašam šķiet interesants viens aspekts: es gluži vienkārši nespēju iedomāties, ka kādas Rietumu valsts vadošā partija savā kongresā vai parlaments savā sesijā, ar putām uz lūpām apspriestu, teiksim, Okamas Viljama vai Akvīnas Toma koncepciju neatbilstību valsts konstitūcijas preambulai. Tā Ķīna tomēr ir pavisam cita pasaule.

(6 comments | ir ko piebilst)

indulgence

7:46p
uz brīdi izlīdis no mežiem

Mīļo dienasgrāmat', jāazīmē, ka nu jau pāris nedēļas jūtos absolūti laimīgs. Ne tā po žizņi - tā tikai pēdējos 2 gadus, kad ne par ko neīdu, viss šķiet šokolāde, - bet tā tieši gadalaiku sajūtās. Beidzot vasara ir vasara, nevis rudens prelūdija, un beidzot var cilvēks pilnvērtīgi lasīt Sanmikelu, Mana ģimene un citi zvēri, 100 vientulības gadus u.c. klasiku - izjust to līdz muguras smadzenēm. Jo ja jūti tikai skandināvus ar viņu sniega un slapjdraņķa sajūtām, tad ļoti daudz kas no pasaules paliek nesaprasts un neizjusts. Bet nu beidzot sajutu, kas ir siesta. Galvenais ir neveikt straujas kustības. Un nolēmu: vecumdienās emigrēju uz Portugāli.

(5 comments | ir ko piebilst)

shelly

7:45p
Šodien zoodārzs, kur Lauvam vislabāk patika ponijs, kurš pacietīgi ļāva, lai viņam bāž pirkstus degunā, un rotaļlaukuma auto. Un siestas laikā, vārtoties pa dīvānu, Lauva tā spiedza un smējās, ka man tiešām sametās bailes, ka kaimiņi pārpratīs un izsauks policiju ar bāriņtiesu (es zinu, ka viņš ir priecīgs, bet paklausoties manu rūkšanu un viņa spiegšanu, var pārprast).

(1 comment | ir ko piebilst)

fedrs
7:09p
Mēness neredzamo pušu kaudzīte )

(1 comment | ir ko piebilst)

krii

5:31p
Vienu brīdi šķita, ka māsas Brontē gatavas paust viņām neraksturīgas atziņas:
1) pietiek rīt;
2) ārā ir karsti.
Tomēr tas ir bijis tikai mirkļa vājums. Pēc dzīvoklī pavadītas stundas man atkal tiek brēkts par to, ka vajag piepildīt bļodiņas un pēc tam izlaist kaķīšus pasildīties.

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

2:20p
Vasaras krāšņums ir tik ļoti juteklisks, visa tā mutuļojošā fertilitāte ar kukaiņiem un kukainīšiem, putnu bērniem, vienlaicīgo ziedēšanu un augļu ienākšanos, sajūtu intensitāte, kad nevar saprast, kas īsti dominē - vizuālais, audiālais, taktilais? Vienvienīga libidāla ārdīšanās, gluži uz pornogrāfijas robežas, ij ne salīdzināt ar pavasara juvenīlo aseksualitāti.

(4 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ nefermerita ]
1:13p
Biļete uz Laba Daba

Pārdodu biļeti uz Laba Daba (uz visām festivāla dienām), cena - 20 EUR (šobrīd pārdod pa 30). Klāt ir arī čeks. Kontakttālrunis: 29575321
Zvanīt, jo nebūšu pie datora, šeit nekomentēšos.

(1 comment | ir ko piebilst)

amanita

11:39a
Šodien vīram atvaļinājuma pēdējā diena. Tik forši atpūtāmies, ka dienas sajukušas vienā lielā murskulī. Negribas viņu uz darbu laist.
Vakarnakt, piestājot pa celam no Liepājas Saldus Statoilā, bērni saldi gulēja, bet mēs abi noķērām to burvīgo ceļojuma sajūtu, kad kaut kur Eiropas dienvidos lielo pārbraucienu vidū piestāj uzpildīt degvielu. Kad siltajā dienvidu gaisā no mašīnas nakts vidū veļas ārā izspūruši, saguruši, bet traki laimīgi cilvēki. Burvīgi. Gaiss vispār vakar Liepājā bija kā pie Vidusjūras.
Bija laiskas dienas mājās, bija jūra, bija Positivus, bija randiņš ar dēlu (braucām abi uz kino), bija Ogrē ballīte Kristiānai, bija pastaigas pa Ventas rumbu, kur ūdens kā piens, bija gardas vakariņas restorānā, bija Liepāja un daudz gaišu sarunu.
Laba, laba pēcgarša.
Un bērni mums burvīgi.

(4 comments | ir ko piebilst)

vineta

10:15a
Rīta prieks :)
http://pora-valit.livejournal.com/2512866.html
Es pat teiktu, ka šis ironiskais vēstījums ir kā smuks un smaidīgs punkts muļķīgiem strīdiem un atvainošanās no manas puses, jo, kā smejies, arī man piemīt zināma skatīšanās uz pasauli, ko nepazīst, ar klapītēm uz acīm. Ij nav brīnums, ka kāds no tās puses uz šo arī skatās tāpat.

(2 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system