Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Sunday, October 4th, 2015


kuminjsh

11:48a
Vakar gulēt aizgāju kā ierasts - īsi pirms 2:00, skatījos filmu http://filmix.net/trejlery/99387-syurpriz-de-surprise-2015.html.* Toties cēlos ne 7:01, kā darba dienās, bet 11:00, pavisam cita sajūta! Laikam tomēr 5 stu gulēšana ir par maz :D

* atceros - bērnībā redzēju ko līdzīgu TV teātrī, ja nemaldos "Viesnīca Tanatos", tikai bez hepīenda.

(ir ko piebilst)

krii

10:45a
Atrasts tīklā

"Gludināmie dēļi - tie ir sniegadēļi, kuri atteikušies no sava sapņa un atraduši Normālu Darbu".

(4 comments | ir ko piebilst)

kramers
8:17a
1941.gadā latgaļi vēl bija tautība.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4f/Ethnic_map_USSR_1941.jpg?uselang=ru

(ir ko piebilst)

Saturday, October 3rd, 2015


sirdna

9:48p
un vēl labā ziņa ir tāda, ka man ir nedēļa lai uzceptu mazu stāstiņu. Atliek tikai izdomāt, par ko.

(7 comments | ir ko piebilst)

sirdna

8:42p
OK, es pajokoju par tām pateicībām, bet nu papateikšos vēl, grāmatās saka, ka tas ir svētīgi. Uz dančiem vasarā bija tas amerikāņu pasniedzējs, daudz un ātri klaigāja un beigās arī šito izmeta, ziniet, cik humble viņš jūtoties un grateful, ka viņam ir iespēja vizināties pa pasauli un aizrādīt cilvēkiem, ka viņi neprot dejot.

Bet tas kļūst sarežģīti, atrast svaigas tēmas pateicībai. Kas nekaitēja kara laikā. Nedabūji šrapneli zarnās - diena ir izdevusies. Laikam tāpēc tos karus rīko, aprūkstas pateicības materiāla.

Anyway.

Esmu pateicīgs kaķītim, kurš mani neuzbļāva augšā kā parasti, sešos no rīta, bet ļāva izgulēties až līdz pusdeviņiem.
Esmu pateicīgs tam vīram, kurš man pārdeva mobilā telefona akumulatoru un ar šo vienkāršo un cildeno rīcību mani ļoti nomierināja un iepriecināja.
Esmu pateicīgs par (te ir pauze uz minūtēm 20, jo viena ideja man ir, bet to es nerakstīšu, jo tā nav nogatavojusies un es arī ne) to, ka ir sestdiena un rīt ir vēl vesela brīvdiena priekšā.

(6 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

7:55p
Rīt Veidenbauma dzimenīte, varbūt tiekamies? :)

Īsts filozofs nav pesimists,
Bet dzīvi jautri bauda

(7 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ malafemmina ]
2:11p
Kleitas, svārki, smaržas, fotoaparāts, kas nedarbojas, lūpukrāsa, old-style modems

Cenas komentāros pie bildēm. Rakstiet tepat vai viapore pie inbox. Saņemšana Lāčplēša ielā pie Salu tilta vai no turienes netālā centrā.
http://foto3.inbox.lv/viapore/Hopper

(ir ko piebilst)

krii

1:22p
Ričmonds gulēdams sapņo ļoti emocionālus sapņus - vismaz spriežot pēc vaukšķēšanas, ņurdēšanas, ķepu un deguna raustīšanās, ausu cilāšanās.
Interesanti, kādi tēli dominē dzīvnieku sapņos? Arī vizuālie, vai tomēr skaņu, smaržu, kustību, resp., tie, kas (pēc mūsu domām) viņiem ir svarīgāks izziņas avots nomodā?

(1 comment | ir ko piebilst)

oblica

1:01p
Vakar bija brīnišķīga diena, kas iestiepās nākamajā dienā un rezultātā esmu tikko modusies. Brokastis!

(6 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

12:00p
Ja pieņemam, ka Gumiļova etnoģenēzes teorija ir pareiza, latviešu tauta kā tāda ir izdzīvojusi tikai pateicoties tam, ka visādi poļi-zviedri-krievi ir mums pāri vazājušies. Un vēl tāpēc, ka latviešu sievietes ir tādas negantas sučkas, kādas nu viņas ir. Es to nopietni.

(8 comments | ir ko piebilst)

jojo

10:50a
man liekas, es šonakt sapratu, bet tā līdz kaulam, ka mana nelaime ir vēlme visu kontrolēt, tai skaitā citu domas (īpaši tās, kuras par mani).


un, nē, es neticu, ka šitā mana atklāsme mani piepeši pārtaisīs par citu cilvēku. bet ir labi zināt. un es jūtos ļoti ļoti laimīga, kā akmeni novēlusi.

(ir ko piebilst)

jojo

9:30a
pateicības:
Rising Strong (Brenē Brown augustā iznākusī grāmata par savākšanos pēc izgāšanās (un smagajām emocijām, sērām, zaudējumiem, kaunu, sirdssāpēm (salauztu sirdi) un visu ko citu),
piedošana,
meditācijas,
dzīvojamajā istabā tīri logi (pagājušo nedēļu pēc darba nozmazgāju),
sestdiena!


gribēju ari lielajiem logiem aizkarus noņemt un izmazgat, bet jāskatās, kāds būs laiks. Agnesi vajadzētu dabūt pie friziera un bikses un kurpes pirkt (grūts uzdevums), nu, un tad māja - grīdas, vanasistaba, virtuve - kā parasti sestdienās.

(4 comments | ir ko piebilst)

jojo

9:29a
zin, kas nav godīgi, ka visu nedēļu bija pasakaina atvasara, bet nedēļas nogalē ir apmācies.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
2:27a
APRINKIS. Sabiedrībā pašlaik aktuāls ir jautājums par dzimumu līdztiesību, tādēļ uz sarunu tika aicināts kriminologs Andrejs Vilks, kurš šo tēmu ļoti labi pārzina, veido par to zinātnisku pētījumu un aktīvi piedalās sabiedriskās domas izteikšanā.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
2:22a
TVNET. Patlaban Latvijā neesot ģimeņu, kurās vīrietis dzīvo ar četrām sievām, bet Klimovičs cer, ka viņa ģimene būs pirmā šajā jomā.

(ir ko piebilst)

Friday, October 2nd, 2015


fedrs
10:19p
Izgāju pa diagonāli cauri Spotify sadaļai New releases. Radās vēlme pavemt.

(1 comment | ir ko piebilst)

sirdna

9:36p
Zo, šīsdienas pateicības. Grūti nostāties pateicīgā režīmā, jo es pēc praktiski negulētas nakts pa dienu esmu bijis tādā apziņas stāvoklī, ka tagad esmu ļoti neapmierināts ar sevi un vispār, šo dienu esmu pavadījis, būdams pussabrucis un galīgi nepateicīgs. Pateicības, ommm...

Es noteikti esmu pateicīgs par gultiņu, kurā ievelšos, sedziņu, kurā ievīkstīšos un spilventiņu, uz kura šņākuļošu.
Esmu pateicīgs par to, ka apkārt ir daudz cilvēku, kuri ir daudz labāki, nekā es par viņiem domāju.
Trīs lietas labas lietas, ē...ok, tad es būšu pateicīgs par kanēļa bundžiņu kantora virtuvē, baigi labais pie kafijas. Un, ja jau nonācām pie sīkajiem dzīves priekiem, atsevišķa pateicība par vakar drusku pajukušo skaņas tehniku un manu izdevīgo pozīciju visā tai pasākumā...8)

(6 comments | ir ko piebilst)

str

7:49p
ko daram?

(16 comments | ir ko piebilst)

perkons

3:59p

(2 comments | ir ko piebilst)

mako

1:44p
Malači

Atklāts botnets, kas nodarbojas ar mājas maršrutizētāju caurumu aizlāpīšanu. Tas ir , atrod, ka tev mājas interneta pieslēgumam ir kāds no routeriem ar drošības caurumiem, izmanto to, lai kontrolētu routeri, aizlāpa zināmos caurumus un nosūta administrātoram info, ka būtu labi atjaunojumus uzlikt un paroli nomainīt.
Nez, tas klasificējas kā black hat vai withe hat? No vienas puses - nesankcionēta ielaušanās, no otras puses - labs darbs taču.

(4 comments | ir ko piebilst)

unpy

11:29a
Laika vērotāja piezīmes.

Nu, nekas, pēc kādām 215 dienām būs pavasaris.

(7 comments | ir ko piebilst)

fjokla

10:19a
Skatīsimies patiesībai acīs, tas pa vidu ir simis

(26 comments | ir ko piebilst)

oblica

8:16a
?

Šorīt pa miegam ziņās dzirdēju, ka latviešiem beidzot esot mākslinieciski augstvērtīgs seriāls ar izciliem aktieriem. Kurš tas ir?

(8 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
6:13a
BB.LV Amerikānu žurnālistei nācās nopulēties, lai uzdotu jautājumu Krievijas aizsardzības ministram Sergejam Lavrovam. Žurnālistei nācas nometās uz ceļiem tādēļ. Žurnālistei nācās uzdot kārtējo jautājumu, stāvot uz ceļiem, lai neaizsegtu kameras.

(1 comment | ir ko piebilst)

Thursday, October 1st, 2015


sirdna

11:00p
Tā, značit, pateicības šodien, hemmmmm...

Esmu pateicīgs par beta blokatoriem, kuri, es pieņemu, šodien vairākas reizes atturēja mani no sabrukšanas kaudzītē un izmisumā.
Esmu pateicīgs, ka atradu austiņas, kuru štekeris ielien mana telefona vāciņa attiecīgajā caurumā.
Esmu pateicīgs tiem jaukajiem cilvēkiem, kuri šovakar sanāca uz deju nodarbību un ļāva man justies dikti gudram.

(5 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

11:00p
vaņinam zvaigžņu stunda anfīldā

(10 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
10:51p

(1 comment | ir ko piebilst)

kramers
7:17p
У меня нет ни твиттера, ни инстаграма. Я просто прогуливаюсь по улице и говорю незнакомым людям - что я ем и пью, и как у меня дела дома и на работе. Уже три подписчика: врач и двое полицейских, следящих за мной...

(ir ko piebilst)

unpy

5:37p
Svētku vērotāja piezīmes.

Šodien ir īstā diena, lai draudzenēm izsūtītu apsveikumus. Starptautiskā veco cilvēku diena kā nekā.

(14 comments | ir ko piebilst)

fjokla

4:48p
es gan esmu par jaukiem žestiem un atbildību, žests pret žestu, tā  pieklājas, kā bibliā,. dots pret dotu, tu man kautko jauku, estev pretim un tātālāk līdz bezgalībai, kamēr zaebjot ,aja tu viens pats žesto tur savā nodabā ( beznosacījuma mīlestība, saki ? īt mai šorts, bārta vārdiem) skaidrs, ka tev uznāk dusmas beigās par to, ka viens pats pa tukšo esi kulstījies. untadlūk, šitai vietā izceļas tā sajūta "visi man ir viskautko parādā'', pareizāk, tas otrs  betē, kotaviņš tev parādā, principā, sēdēja savā nodabā, grauza semenes,  nu, tu tik vilkies tur nemiīgi, žestoji - labi, tad atkal - nenāci, nežestoji, bet tas tak arī labi, principā, tas pats, kas "man nav viedokļa šajā jautājumā" vai "Šo es nemācēšu komentēt". Kas šitanī visā situācijā ir nepareizi. Nu, nepareiza ir vēlme izspiest kautko no tā, kur nekā nav , saknē nepareiza, bet idioti, kā mēs zinām,ir neatlaidīgi. Nepareizi ir sēdēt un grauzt semenes,  kamēr tev nāk virsū ar žestiem-, vanu dzen prom, va velc klāt, betnu,mūsu rajona urlas, kā mēs zinām, ir gļēvi pēc suņa. Vārdsakot, es domāju, ka draudzībā/mīlestībā vaig darīt jaukas lietas un visko mīļu dāvināt, tas, ka tev pretim nedara un nedāvina, nu, to mēs sapratām, tad tur nav nekā, šau bultas kosmosā. Betē, žestos iztērētās kalorijas tev tāpat neviens apakaļ neatdos, takšto visprātīgāk ir sēdēt mierīgi un vairs nekustēties.

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

5:01p
Apķiķinājos par Vom Fass piedāvājumu

Labas Garšas Vemināri
(man pienāca epasts ar tādu virsrakstu)

(1 comment | ir ko piebilst)

unpy

3:44p
Dziedniecības vērotāja piezīmes.

Īstai dziedniecei būtu jābūt vismaz divus pasaules karus pieredzējušai kundzei ar riktīgu kārpu uz deguna, melnu kaķi uz pleca un kaklā iekārtu ceturtā vīra galvaskausu. Taču sen jau viss ir sačakarēts, nekas vairs nav tik jauki kā ulmaņlaikos. Vai tad, piemēram, šitādai dziedniecei var uzticēties?

Starp citu, šāds izskatās tīrs astrāls pēc seansa:


bet šādi - tīrāms astrāls:

(18 comments | ir ko piebilst)

lavendera

3:33p
PMLP ziņo: "Ar personu apliecinošu dokumentu aizliegts veikt šādas darbības:
..
dokumentu izņemt".

No somiņas? :D

(1 comment | ir ko piebilst)

oblica

3:31p
?

Es vienīgā joprojām ticu, ka zematslēgas ieraksti tomēr netiek pārkopēti, pārsūtīti un tamlīdzīgi nelietīgi piesmieti un padarīti plaši pieejami?

Kakas visi, ja!

(22 comments | ir ko piebilst)

fjokla

2:44p
varbūt šito?


(15 comments | ir ko piebilst)

fjokla

2:11p
jūs ziniet, mēs sevi šitādā veidā programmējam, ar katru dienu es palieku aizvien līdzīgāka un līdzīgāka savai jūzerbildei

(41 comments | ir ko piebilst)

amanita

1:17p
Pirmās dienas bērnudārzā (patiesībā jau nedēļa, jo rīt BD ir slēgts) ir pagājušas neticami viegli. Karlīna ļoooti patīk. Šorīt mums pat bija maza drāmas buršana, jo lēdija atteicās vispirms vest brāli uz viņa grupiņu - gribēja uzreiz iet uz savu. Pēc tam man ar viņu bija jāskrien teciņiem vien uz dāmas grupu, kur nevarēja sagaidīt, kamēr noģērbsies - dauzījās momentā gar durvīm. Šodien sagaidīja mani ļoti priecīga, samīļoja, saģērbās, izgājām ārā, bet no dārziņa gan prom labu laiku netikām, jo bija jālēkā pa apmalēm un jāpēta pasaule. :) Audzinātājas un auklīte arī stāsta, ka ļoti viegli iejūtas, ātri savu vietu pie galdiņa akceptējusi un citus tur pārāk nelaiž apsēsties rotaļu laikā. Šodien pat nav sēdusies uz poda, kamēr viņai bikses nenovelk (un tas ir daudz). Ārā tik Krišjāņa spēļu laukumu vaktē un gandrīz aizskrējusi prom, kad ieraudzījusi, ka vecākie bērni nāk ārā (tātad arī brālis).
Vienvārdsakot - neticami.
Vēl gan gaidu, kurā brīdī būs lūzuma punkts.

(3 comments | ir ko piebilst)

lavendera

12:42p
NAKTS TANGO

... tālāk ... )
(Atāls)

(ir ko piebilst)

lavendera

10:46a
Ieklīdu islamistu forumā

Baigi interesanti :D Tālāk citāti... tālāk ... )
Bet pamatā no tā, ko palasījos šajā sadaļā (http://forum.islammuslim.lv/archive/index.php?forum-57.html), man rodas aizvien pamatīgāks iespaids, ka šīs reliģijas pārstāvji lielāko daļu laika domā nevis par Allāhu, bet par to, kā savaldīt savus nokaitētos dzimumorgānus.

(1 comment | ir ko piebilst)

str

9:26a

un septembris taču bij brīnišķīgs mēnesis )

(6 comments | ir ko piebilst)

str

9:09a

(12 comments | ir ko piebilst)

fedrs
8:41a
Cita starpā, no Nacionālā teātra zālāja pazudis uzraksts "Baložus, lūdzu, nebarot! Jau tā resni, nevar palidot."

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:25a
pateicības:
pamodos laikus
veļasmašina
miegs
meditācija
raudāšana

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, September 30th, 2015


krii

10:01p
kad citus izkapts baida
es tinos smēķa dūmā
un visa nāve smaida
kā dirsa rožu krūmā

/J.Rokpelnis/

Pirms 25 gadiem, skolā iedama, šo dzejoli iemācījos literatūras stundā, vēlāk citēju domrakstā, dabūju labu atzīmi, Rokpeļņa nāves dirsa nevienu nesatrauca un ažiotāžu nebūtu spējusi izraisīt.

(Nē, nu, nekas labs jau tāpat no manis nav izaudzis, protams.)

(6 comments | ir ko piebilst)

sirdna

8:00p
Awright, visi raksta pateicības, man ar vajag.

Tātadiņās, par ko jūtos pateicīīgs...? Hemm...

a)ledusskapī atradās speķa klucis, un ceptās olas ar viņu bija ļoti ok;
b)es neesmu pazaudējis pēdējo sajēgu un šodien patstāvīgi atradu mājas;
c)ar dažām piezīmēm organisms principā funkcionē un veselība, lai gan atbaidoša, tomēr vēl turas.

(3 comments | ir ko piebilst)

sirdna

7:51p
Fantastiskās notievēšanas formulas pamatā, protams, ir princips, ka zaudēt var tikai to, kas uzkrāts. Dažas dienas nedzēru zināmas tabletes un organisms nekavējoties uzsāka mērenu tūsku. Tad atsāku dzert tabletes un tūska, burzguļodama kā pavasara strauts, kura krastos zied vizbuļi, gavilē strazdi un mīlētāji attiecīgi mīlējas, mani pameta. Trīs kilogrami plusā, tad atkal trīs mīnusā. Tāda tā ikdienas maģija.

(3 comments | ir ko piebilst)

maya

5:12p
Iekritu skumjās. Par to, ka tik viegli padevos "tikumības" provokācijai un atdevu lielu daļu šīs dienas enerģijas zombijiem Ušakovam, Stepaņenko, Aldermanei un tiem, kas aiz viņiem. Sīrijā krīt Krievijas bumbas, Saskaņas Rīgas dome mūs drāž pēc pilnas programmas, bet visa tā mūsu pašapmierināšanās sociālajos tīklos, nemaina pilnīgi neko. Nu labi...uz mirkli saliedē mūsu draudzīgo un ļoti mazo ideālistu pulciņu kopīgā sāpē, vaimanās un ironijas paraugdemonstrējumos.
Tagad iekritu skumjās, par to, ka iekritu skumjās, nevis paliku tādā svētīgā bļaģ stāvoklī.

(8 comments | ir ko piebilst)

unpy

4:22p
Bet, ja par tikumību.

Āgenskalna ģimnāzija jau izsenis ir bijusi tāds kā netikļu un citu brīvdomātāju ģenerators, to labi zinu, jo tur mācījušās gan mana māte, gan viņas māte. Neba velti padomju laikā, kad katrai skolai tika pa kādam svarīgam cīnītājam piekabināts klāt nosaukumā, toreizējai 5. vidusskolai tika piešķirta visnotaļ neviennozīmīgi vērtējamā pavieglas uzvedības varone Zenta Ozola. Beidzot varētu atzīt to oficiāli un iestādi nosaukt par Āgenskalna netikļu ģimnāziju. Jā, sākumā varbūt būtu grūtāk nokomplektēt pamatskolu, jo kārtīgi vecāki savas apkaltušās atvases taču nesūtītu tādā skolā, taču vidusskolēni gan visi kā viens par to vien sapņotu, lai tiktu tur mācīties.

Atkal visu sajaucu.

(5 comments | ir ko piebilst)

str

4:01p
es teiktu : sūds par dzejoli

tā ir vidusskola, diez vai tur vecāki dikti skatās , ko bērniņš lasa ( ja es kļūdos, es labprāt turpināšu dzīvot savā kosmosā)

tātad , kāda trauslā dvēselīte ir sūdzējusies
tas jau pa manam ir interesantākais

(9 comments | ir ko piebilst)

antuanete

3:08p
   Izskatās, ka jaunais pilsonis būs muzikāls - viņam ļoti patīk, ka melodiski svilpo vai dzied pašizdomātas dziesmiņas ar uz vietas improvizētiem vārdiem, uzreiz sāk plati smaidīt. Labi, ka eksperta gaitās pa mežu esmu iemācījusies tīri veikli svilpot, agrāk tas īpaši nepadevās. Jūtu, ka nākotnē briest konflikts vecāku starpā - ko tad bērniņš spēlēs, futbolu vai vijoli?

(6 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system