Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, June 30th, 2015


lavendera

11:06a
Kaut kad jūlija beigās augusta sākumā Rīgā ar lekciju par Bangkoku būs mans fenomenālais Bangkokas gids, kurš izstaigājis kājām 80% galvaspilsētas, pazīst simtiem vietējo, zina katru kaktiņu, reālās dzīves nianses un arī taju valodu. Jebkurā gadījumā es, iespējams, vēl šogad (kamēr viņš nav pārcēlies detalizēti izpētīt kādu citu valsti) vēlreiz aizbraukšu uz Taizemi, lai izbaudītu atlikušās trīs Bangkokas ekskursijas un varbūt stopojienu pa Taizemes ziemeļiem. Vēl divi trīs (ne vairāk) ceļabiedri, kas saprot krievu valodu, gatavi piedzīvojumiem un sešstundu staigāšanai kājām, velkomēti. Protams, arī Rīgā notiekošā lekcija Taizemes kārotājiem varētu būt interesanta (arī tā būs krieviski).

(ir ko piebilst)

jojo

9:21a
Franču valoda

intensīvie kursi sākās 7.jūlijā

man liekas, kaut kas ir atvēries, beidzot varu runāt, runāt un RUNĀT!

nu, labi, lai varētu skaisti rakstīt, tikpat skaisti kā angliski, man divas maģistratūras franciski būtu jāpabeidz un to es, visdrīzāk, nedarīšu, bet ES RUNĀJU (un man patīk runāt).


un nākošā būs itāļu valoda. :) tāpat, sev par prieku, un, lai operu libreti nebūtu jātulko.

(3 comments | ir ko piebilst)

jojo

9:20a
Whole30

vēl neesmu atmetusi cerību atgriezties uz taisnās un šaurās takas. pēc rozīnēm un pelmeņiem esmu neomulīgi piepūtusies.

(4 comments | ir ko piebilst)

jojo

8:36a
pateicības

vasara, karsti
uz ielas stūra jasmīnu krūmi smaržo kā dulli, rozes, kāršu rozes un lavanda zied
dzīvžogā starp mūsu un Andrē māju iekortelējies strazds,
zem koka terases pie dīķīša saviesušās kamenes, lidinās iekšā un ārā
miers un nesteidzīgums
Agnese aug, no rīta man saka, mammu, mani nevajag vairs turēt pie rokas, es viņai saku, ka nē, viņu nevajag turēt, man vajag pieturēties - viņa smaida platu un priecigu muti

(ir ko piebilst)

dienasgramata
9:29a
DELFI. Tiek ziņots, ka bojā gājušais vīrietis aplējis sevi ar "kaut kādu eļļu" un aizdedzinājies.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
9:17a


P.S. Šodien nav neviena Artusa Kaimiņa citāta.

(ir ko piebilst)

fedrs
7:04a
"Tomēr Guntas ģimene uz Latviju bēgt netaisās - lai gan restorāna viesi neapēstās porcijas vairs neatstāj uz šķīvjiem, bet lūdz iesaiņot līdzņemšanai..."
Khemmm... tagad visu laiku jādomā par to, kā viņi vairoja savu labklājību līdz šim, liekot lietā neapēstās porcijas.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, June 29th, 2015


begemots

10:56p
Pirmā vārdadiena


(7 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

8:21p
Izrādās, ķīnīzeri tiešām ēd skaļi šļurpstinot, brrr.

(16 comments | ir ko piebilst)

str

8:40p
Планы на вечер:
1. Тяжело вздыхать.

(ir ko piebilst)

fedrs
7:15p
Kur un kā jūs pērkat biļetes uz Porto? Vai bez aviokases.lv ir izdevīgāki varianti?

(3 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

4:41p
Sadzīves cirslings

Empīrika liecina, ka pēc pilna cikla veļas mašīnā un trim stundām vienkārši mitrumā austiņas turpina darboties nevainojami, ir sajūta, ka skan pat labāk, kā pirms tam.

Ēnas puse šim priecīgajam atklājumam ir tāda, ka pie austiņām bija piesprausts arī pleijerītis, kurš nupat jau laikam nepamodīsies nekad.


current music: Jay-Jay Johanson / Be Yourself

(4 comments | ir ko piebilst)

unpy

4:59p
Dzīvnieku vērotāja piezīmes.

Stulbi izklausās, bet man ir morālas dabas dilemma. Ir pieklīdis kaimiņa suns. Ja pašā sākumā šis pieskrēja laiku pa laikam, tad tagad, kā izskatās, ir izdomājis, ka labāk sargās māju, kurā šobrīd mitinos, nevis pats savējo. Žēl tā suņa, visnotaļ izģindis un pilnīgi stulbs, bet absolūti labdabīgs, pamatā mani aizsargā no visa veida taureņiem un tamlīdzīgiem apdraudējumiem, rej uz ļoti reti garāmbraucošajiem automobīļiem, velosipēdistiem un vēl uz kaut ko naktī, gan jau, ka uz kurmjiem, ežiem vai līdzīgiem nezvēriem, kas mēģina man uzglūnēt tumsas aizsegā. Pie tam, cik varu saprast, pieklīdis viņš ir nevis tālab, ka viņu še kāds barotu(nu, pavisam retu reizi kaut kas tiek atmests, bet ne regulāri un stipri par maz tāda izmēra sunim), bet tālab, ka šeit uz viņu īpaši nekliedz un pat nesit. Par sišanu minu tālab, ka pietiek straujāk pacelt roku, ka šim jau aste pakaļā iespiesta, viena acs izskatās pamatīgi kaut kad satraumēta un mugurkauls krietni lielākos robos, nekā man.

Nu, lūk, žēl man viņa, tiešām izģindis. Līdz ar to, jautājums - ir jēga man tagad sākt pirkt kaut kādus suņu pārtikas maisus un sākt piebarot, ja labi zinu, ka šeit uzturēšos tikai līdz vasaras beigām? Vai tā nenodarīšu vairāk slikta, nekā laba?

UPD. OK - tādam vācu aitu suņa izmēra kustonim, cik tādam vajag kaut kādas vienkāršās rūpnieciski ražotās sausās ēdmaņas - kādu kilogramu dienā?

Pats suns izskatās šitā

(86 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

4:12p
Ak, šie Vēži, tipiski, tipiski :D

(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

3:35p
Īsa, fragmentāra atskaite

Tūristu autobusā biju viena no divām latvietēm. Pārējā publika... nu, piemēram, mana istabas biedrene, ap 30 g.v., jau uz manu pirmo iepazīšanās frāzi izmisusi atjautāja "Vi sovsem po russki ņe govoriķe?"... tālāk ... )

P.S. Ja nu kāds briest ekskursijai ar tūrfirmu Ozolciems, piedāvāju 5 eiro atlaidi :) T.i., pārdodu 20 eiro dāvankarti par 15 eiro.

(11 comments | ir ko piebilst)

unpy

2:20p
Pēteru vērotāja piezīmes.

Ieskatījos lauksaimnieka jau nu gluži nē, bet tomēr kalendārā un attapu, ka man, kurš pazīst stipri vairāk cilvēkus par desmit, paziņu lokā ir riktīgi maz pēteru. Tik maz, ka pat īsti vārda dienā nav, ko apsveikt, ilgi domājot, sazīmēju trīs gabalus, no kuriem neviens nav tik labs paziņa, lai nosūtītu kaut īsziņu apsveikumā. Tas man tā vienam patrāpījies vai arī Pēteris ir stipri retāks cilvēku nosaukums, nekā man visu laiku nezkālab bija šķitis?

(11 comments | ir ko piebilst)

jojo

11:38a
:) svētāki par pāvestu

izrādās Latvijā bērni bērnu sēdeklīšos vai uz paliktņiem jāsēdina līdz 150 cm, kamēŗ Beļģijā līdz 135 cm un Francijā līdz 135 cm -

tad nu neaizmirstiet iesēdināt bērnu sēdeklīšos arī viesus no ķīnas un ziemeļkorejas, drošs paliek nedrošs. :)

(18 comments | ir ko piebilst)

jojo

11:06a
blissful oblivion.

(ir ko piebilst)

perkons

12:03p

(5 comments | ir ko piebilst)

sirdna

11:27a
Par reitūzenēm.

Imho, galvenais, lai cilvēks labs.

(8 comments | ir ko piebilst)

lavendera

9:45a
Samērā mulsinošs dziesmusvētku noslēguma koncerta fināls. Vadītāji patētiski sludina: "Un tagad dziesma, ar kuru beidzas ikvieni dziesmusvētki! Dziesma, kura apliecina, ka mēs gribam paši lemt, paši būt noteicēji par savu dzīvi!"
Publika svētsvinīgi ceļas kājās.
Un sāk dziedāt par tēmu, ka tad, ja tev ir nauda, tad jāiet uz krogu un tā jānoplītē, un dzērumā ikreiz jāsadauza kāds auto. Jo mēs taču esam diženi, esam vareni!

(1 comment | ir ko piebilst)

romija

8:24a
Man cibā (bez visiem zināmajiem) ir divi nepiefreidoti mīlulīši.
http://klab.lv/users/jimmy/ šad tad mēdzu viņa dzeju pārlasīt vairākas reizes.
http://klab.lv/users/lmr/ lasu, kad pietrūkst vismaz viena smaida ;)

(ir ko piebilst)

lavendera

7:55a
Mums ir jābūt uzmanīgiem un vienmēr jātur roka uz plusa.

(1 comment | ir ko piebilst)

jojo

6:28a
pateicības

mazie un jocīgie notikumi
ābols
grāmatas
atlaides sporta klubā
agri rīti
pirmdiena, var sākt jaunu un skaistu dzīvi (tāpat kā otrdienās, trešdienās un tā tālāk)

(ir ko piebilst)

jojo

6:21a
mazie un jocīgie notikumi

vakar ar visādām domām kaudamās, nopeldējusi savu gabalu lielajā baseinā (beidzot piedabūju T. mācīt mani peldēt kraulā), eju uz bēŗnu baseinu meklēt T. un Agnesi. bērnu baseinā maza disenīte uztaisīta, tumšs, gaismas, bumbas, krāsainais ūdens - ieraugu abus vienlaikus ar skaļrunī aurojošo tekstu: "somebody to love". paldies, Visum, dzirdēju.

(2 comments | ir ko piebilst)

fedrs
2:59a
Kad veros pāri pagalmam, redzu koku galotnes asi izzīmejamies uz nu jau iedzeltenas pamales. Droša zīme, ka pirmdiena būs grūta. Labāk būtu gulējis, kāds teiks, un es viņam piekritīšu.

(ir ko piebilst)

starro

12:12a
Ārdurvju reklāmas kampaņu spēks nenobriedušiem prātiem

Kad es pirmoreiz nokļuvu ārzemēs, Rietumos, pie kapitālistiem, man protams bija kultūršoks no neona zīmolu reklāmu grandiozajiem izmēriem, blīvumiem, daudzumiem uz biznesa centra jumtiem, it sevišķi pirmajā vakarā kad satumsa. Berlīne vēl bija sienas dalīta, westmarkas pirms brauciena es pirku nelegāli no klasesbiedra par rubļiem, kurš tās bija iemainījis no jūrniekiem pret ulmaņlaika sudrablatiem.

Nākamajā dienā ievēroju, ka viņiem ir tāds tikums uz sienām un resniem speciāliem stabiem likt visur vienādas reklāmas. Nu labi, trīs veidu, toties tiešām visur.

Vienas aicināja pirkt jauno eleganto franču auto par 30 000 DM, man bija tikai sešpadsmit. Divpadsmit gadus vēlāk es līdzīgu, nu pāris gadus jaunāku, nopirku. Par kādiem 1200,- LVL, laikam.

Tad visur bija izvietotas lielas bildes ar īsi skūtas simpātiskas jaunietes ģīmi, kurai pār vaigu tecēja liela asara.

Trešais uzmācīgais vēstījums bija sarkana roze uz melna fona ar burtiem DM. To es atšifrēju nākamajā dienā ieejot skaņuplašu veikalā – bija iznācis jaunais ilgi gaidītais depešu violātõrs! Lielveikalu televīzõru nodaļās uz visiem ekrāniem rādīja satriecošu dziesmu, kur gahans ar kroni uz galvas iet pa kalniem ar saliekamo atpūtas ķebli rokās, tad atlaižas uz tā un dzied. Iespaidīgi, Enjoy!

Ka tā sentimentālā dumpiniece, kura tikpat uzmācīgi noraudzījās uz mani ik visur, kur eju, ir laikam kaut kāda dziedātāja, man pamazām nedēļas laikā stiprinājās pārliecība. Nedēļas laikā es jau biju kļuvis par viņas fani, cienītāju un jau biju ierakstījis viņu roka vēsturē. Tikai vienīgi žēl, ka viņas balsi man vajadzēja iztēloties. Un dziesmas arī pašam izdomāt.
Atceļā braucām ar auto pa kalnainu naksnīgu Hessenes šoseju uz Bebras vilcienu staciju pie VDR robežas, skanēja rādiõ, visi snauduļoja. Tikai es trīcēju no jūsmas par iespēju vairākas stundas no vietas pārslēgt desmitiem popmūzikas raidstaciju no vienas uz citu un atpakaļ. Un tad ieskanējās kāda bezgala aizkustinoša dziesma, izjustā sievietes izpildījumā. Man viss saslēdzās, es noteikti zināju, ka tās balss īpašniece ir tā pati no plakātiem ielās.

Bija arī, tuvākā gada laikā noskaidrojās. Kaseti pārrakstīju no u-r pasholti nekavējoties, tiklīdz kā viņam ienācās. Depeche Mode arī piegādāja viņš.


current music: Massive Attack vs. Mad Professor

(7 comments | ir ko piebilst)

Sunday, June 28th, 2015


jojo

10:45p
grāmatas (Northrup)

p.s. Christiane Northrup "Goddesses Never Age" gan nav vērts lasīt, she is all over the place, you know, so messy! 


nē, nu, ka galīgi nav vērts lasīt, nav smuki teikt, bet grāmatai kaut kā trūkst - skaidrības, organizētības, kaut kāda iekšējās struktūras - bet viņa piesauca toshu silver, tā ka all is good -  

(4 comments | ir ko piebilst)

fedrs
11:49p
Starp citu, ir visai īpatnēji vērot amerikāņu vieglatlētikas sacensības. Ja skriešanas disciplīnās viss tiek mērīts tajās pašās ierastajās minūtēs un sekundēs, tad tālumu un augstumu pēdas un collas ir visai mulsinošas. Ej nu sazini, cik kurš rezultāts izcils vai, tieši pretēji, pieticīgs.
Un nagleņu ražotāju nosaukumi starta listē - nu gluži kā riepu firmas autosportā.

(ir ko piebilst)

jojo

10:18p
ezotērika: piedot un palaist (Tosha Silver)

no plašā beidzamā laikā lasītā klāsta (sākot ar Pam Grout) pagaidām varu teikt, ka Tosha Silver ir bijis visvērtīgākais lasījums. vismaz beidzot sapratu, ko nozīmē slavenais teiciens "let go". vai palaid. vai piedod un palaid. 

viņai divas grāmatas, pirmā grāmata "Outrageous Openness: Letting Divine to take the Lead", mazi stāstiņi, pašas vai citu piedzīvotu brīnumu, sinhronitāšu apkopojums, un otra, "Change me Prayers: The Hidden Powers of Spiritual Surrender", mazi stāstiņi ar lūgšanu galā, kura patiešām noklikšķināja kaut ko manā galvā par to pašu veco tematu, piedošanu un palaišanu un, ziniet, lasot viņas mazās lūgšanas Augstākajam kā akmens novēlās - tas ir, atradu to, ko meklēju meditējot. 

manā iekšējā klasifikācijas sistēmā turpat pie Marie Kondo "The Life Changing Magic of Tidying Up". sirsnīgi iesaku, sevišķi, ja jūs, kā es, pieķeraties lietām, notikumiem, izsapņotajam -  
(5 comments | ir ko piebilst)

jojo

10:12p
personīgā gandrīz astoņgadīgā skābene raudāja galvu no pleciem nost, ka šodien esot viņas sliktākā diena mūžā. gādīgi uzklausīju un mēģināju mierināt, ko citu.


bet kas tas mūsu ģimenē ir, ka visi ar dabisku noslieci uz pesimismu, bet optimisms kā vārīgs stādiņš jākultivē.

(2 comments | ir ko piebilst)

begemots

10:05p
kā bez rokām

Atstāju vasarnīcā instrumentu kasti, jo tāpat drīz braukšu atkal, bet smadzenes tomēr nemierā: "A ja nu ievajagās?!"

(1 comment | ir ko piebilst)

antuanete

9:02p
   Kā parasti, devos uz vecāku mājām ar apņēmību tur kaut ko tīrīt un kārtot (esmu atstāta par Pūkas pieskatītāju, kamēr vecāki ārzemēs), bet tālāk par švammīšu un cimdu nopirkšanu netiku - jaunā terase ir pārāk vilinoša, Pūka arī no turienes gandrīz vai neiziet, tikai guļ zem krēsla vai uz kājslauķa (šodien pat nācās filejiņu kaķītei iznest uz šķīvīša, jo iekšā jaunkundze nemaz nenāk). Gulēt ar kaķi gultā gan nebija diez ko relaksējoši - ja grib pagriezties, tad vispirms ir jāpabīda 6 kilogrami visai inerta dzīvnieka (jo gulēt gultas tukšajā daļā ir zem viņas goda, obligāti ir jāguļ pa vidu segai).
   Noskatītajā meža zemeņu vietā kāds jau rosījās, tāpēc paliku pie dārza zemeņu nolasīšanas - beidzot varēšu saēsties pašu ogas, citus gadus mūždien kaut kur dauzāmies apkārt un uz zemeņu laiku pie dobēm netrāpāmies. Un nedaudz apsauļojos arī - uz terases kā reiz var apsēsties tā, lai kājas un rumpis ir saulē, bet galva ēnā un var ērti lasīt žurnālus. Vārdu sakot, dodiet šurp to karstuma vilni!

(ir ko piebilst)

foodporn

[ helvetica ]
5:37p
1 kg meža zemeņu

 photo DSCF8611_zpspvd2kgk7.jpg

(2 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ dute ]
4:34p
Par 30eur atdodu metala gultas rami, 180x200, bez defektiem, tikai cikst. Passavaksana no Brivibas/Pernavas stura. dute@inbox

http://imgur.com/ao8eiY3 bilde izlabota :)

(9 comments | ir ko piebilst)

oblica

2:46p
īsumā

Mani tracina tie bēgļu uzņemšanas pretinieki.
Nez, cikiem no viņiem pašiem senči un radinieki kādreiz devušies bēgļu gaitās un nez, cik no viņiem paši parautu fraku nekavējoties, ja šeit sāktos karš.
Vispār man tagad ir daudz brīva laika fb, cibai u.c., lai sašutinātos par visu ko!

(9 comments | ir ko piebilst)

fedrs
1:39p
Es te tā retrospektīvi aplūkoju TV programmu, sak, ko neesmu noskatījies. Nekas tāds, ko būtu vērts nožēlot. Toties man tagad ir viedoklis par TV6. Ja no plkst. 13.50 līdz 01.10 tiek pārraidīts Iespējams tikai Krievijā, tad... nu, tad neko.
Mēģinu iztēloties, kāds izskatījās pieteikums toreiz, kad tika rīkots konkurss uz frekvenci - mēs jums visu dienu rādīsim kā ālējas piedzērušies krievi, tas būs baigi forši un aizraujoši, nemaz nevarēsiet atrauties no ekrāna! Un Ābrams ar Joski un pārējo atbildīgo komiteju atbildēja jā, tas ir tieši tas, ko mums visvairāk vajag!
Un sludinājums par vakanci varēja izskatīties apmēram tā... meklējam ekrāna personību, gudram tev nav jāizskatās, jo jākomentē būs jūtūbes amatieru video.

(1 comment | ir ko piebilst)

oblica

1:07p
vissirslikti.lv

Naivi bij domāt, ka līdz ar operāciju viss būs laimīgi galā un es sākšu jaunu, skaistu dzīvi, gulēšu kā susuriņš, liesēšu un viss būs forši.
Jāņus aizvadīju ibumetīna un citu peinkilleru zīmē. Apnika mocīties pa laukiem, zāles arī izbeidzās un 25. atgriezāmies Rīgā. 26. pamodos ar sapampušu žokli, pierakstījos pie zobārsta. Uztaisīja rentgenu, zobam ne vainas, tas tikai netiek ārā un ir kaut kā saaudzies ar blakus zobu. Sūtīja uz Dzirciemielu, bet es stīvējos un pierunājos pie jau pārbaudīta rāvēja, kas tai Dzirciemielā n gadus atstrādājis. Neizrāva, jo:1) viņu nevar vnk izraut, viņš kaut kā viltīgi jāizgriež un jāizdabon ārā; 2) es nevaru tūskas dēļ muti normāli atvērt, kas nozīmē, ka pārplēsīs lūpu kaktiņu riktīgi; 3) smagana iekaisusi, limfi pietūkuši, tāpēc jādzer AB, lai tiktu galā. Un tagad gaidu 4dienu, kad (cerams) būs mazinājies iekaisums un tūska, lai redzētu, ko tālāk - izgriezt zobu vai griezt smaganu.
Citās ziņās - visa seja tā kā saulē būtu apdegusi. Āda nāk nost riktīgi. Guļu patiešām kā susuriņš - 18 h diennaktī un rijība pārgājusi pavisam - aizvakar pietika ar 2 glāzēm jogurta, vakar 2 glāzes jogurta un 2 banāni, šodien pagaidām sumboliska omletes porcija un kafija. Vakar pat neuzpīpēju, aizvakar -2 cigaretes. Jā, tieši tik slikti viss ir!!!
Spiediens nemainīgi 135/106, bet pulss pārsteidz - 10 minūtes pēc pamošanās 120.
Neraža, es jums teikšu.

UPD un vēl man ir temperatūra, bet tas tāds nieks uz vispārējā fona.

(29 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ dominika ]
12:49p
Matu taisnotājs

Remington matu taisnotājs ar somiņu, mazlietots, 15 Eur.
Dabūjams Rīgas centrā. Zvanīt/sms uz divi seši 67 31 93.


(ir ko piebilst)

Saturday, June 27th, 2015


perkons

10:02p
The end

Ziņoju, ka nupat zaudēju ceturtdaļfinālā ar 1:2 (11:5; 7:11; 8:11).
Ar to man šis turnīrs diemžēl ir beidzies. Paldies visiem, kas juta līdzi un atbalstīja.

(8 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

8:20p
Jā, nu tādā pansionātā varētu arī pavadīt vecumdienas ;)
http://filmix.net/dramy/46322-otel-merigold-luchshiy-iz-ekzoticheskih-the-best-exotic-marigold-hotel-2012.html
http://filmix.net/trejlery/92215-otel-merigold-luchshiy-iz-ekzoticheskih-2-the-second-best-exotic-marigold-hotel-2015.html

No filmā izteiktajiem komplimentiem: Хотя вы, милая леди, ближе к менопаузе чем моргу!

(2 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

5:18p
http://filmix.net/dramy/99720-devichnik-madchenabend-m228dchenabend-2011.html

(ir ko piebilst)

kuminjsh

4:44p
Šodien pamodos 14:30. Tb pirmo reizi es pamodos ap 6:30, sapratu, ka ir sūdīgi, izmērīju temperatūru, iedzēru 2 aspirīnus un gāju atkal gulēt. Pie gultas man stāv tualetes papīra rullis, kur šņaukt degunu (puse jau cauri), kaklā kasās un viss riebjas. Es visu ziemu nosēdēju, var teikt - uz ielas, pat sūda iesnas nedabūju, a tagad vasarā, VASARĀ!!!!...
Pieņemu, ka visas polārās mitrenes dej priekā un berzē aukstās, mitrās ķepiņas.
Ļoti ceru, ka tas solītais karstuma vilnis ar +30 grādiem kā sāksies, tā nebeigsies līdz pat oktobrim! Tas būtu tikai godīgi!

(13 comments | ir ko piebilst)

amanita

4:17p
Burvīga sestdiena - miers un klusums. Un klusums tāpēc, ka esmu kaut kur mājā pazaudējusi mobilo telefonu ar izslēgtu skaņu. Esmu pārrakusi visu, bet nekā. Mazliet bailīgi. Karlīna šobrīd mīl visu ko mest ārā - lietas, kuras tiešām iederas atkritumu kastē (pati izmet savus pamperus, izēstos trauciņus utt), bet mēdzu no miskastes vilkt ārā arī viņas un brāļa mantas, trakus un citus noderīgus sīkumus...

UPD: Atradās. Karlīnas mantās.

(ir ko piebilst)

jojo

2:05p
mums ir vasara, karsta, smaržiga, lipīga, apmākusies, jutekliska. mans apakšgals dasēna le petit pain au chocolat ritmā groza astotniekus un es esmu bezkaunīgi, lipīgi un jutekliski laimīga.

(7 comments | ir ko piebilst)

unpy

2:27p
Horoskopu vērotāju piezīmes.

Dzerot tēju, truli vēros feisbūkos un tikpat truli uzklikšķināju uz "indiāņu horoskopa", kuru kāda jauniete raksturojusi kā ellīgi precīzu. Šoreiz horoskopu izgudrotāji nav neko daudz iespringuši, struktūru un pat datumus atstājot tos pašus, vienkārši tradicionālos zodiaka nosaukumus nomainot uz meža zvēriem, kas, protams, ir stipri indiāniskāk.

Bet! Tajā brīdī, kad izlasīju "Vislabākā saderība: ar vanagu un lasi", biju spiests atzīt, ka kaut kas tajos horoskopos tomēr ir.

(5 comments | ir ko piebilst)

fedrs
2:30p
Uzmanību! Vilcēns! - Dzērveņu veikals - Tā vien šķiet, ka laiks iegādāties acenes.

(1 comment | ir ko piebilst)

fedrs
1:20p
Pierunāju sevi beigt darbadienu. Nezinu kā jums, bet man dienas paskrien ātri. Neatceros, kad būtu sēdējis un nepacietībā skaitījis minūtes. Labi, ka vēl neviens to nav uzķēris un neliek pašam piemaksāt kā par hobiju.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
12:48p
no koncerta organizatoriem: "Neviens neprot spēlēt saksofonu tā, kā Jans Garbareks. Viņa radītās skaņas kļuvušas par nekļūdīgu zīmolu un šīs skaņas kādu laiku jau uzskatāmas par kaut ko īpašāku, nekā vispārīga izpratne par džezu.

Viņam nekad nelikās interesanti, ka kritiķiem ir jāatrod ērtie apzīmējumi, lai izšķirotu cilvēkus pēc mūzikas kategorijām. Garbareks izvairās no šiem mēģinājumiem.

Viņa koncerti tiek veidoti ļoti organiskā veidā, pieaugot spriedzes līmenim. Šī mūzika elpo un ļauj elpot. Šī mūzika skan vienkārši un vienlaikus – sarežģīti. Mūzika skan gan svinīgi, gan izkliedēti, tā ir rotaļīga un nopietna, tā liek grimt un atvērties, tā ir kvēla, bet ne sentimentāla. Nepārprotama spriedzes un vides izjūta ģenerē skaņas telpu, kas atstāj pēdas ikviena cilvēka juteklīgākajos dvēseles dziļumos."

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata
12:30p
LAtvijas avīze: "Zinātnieki laboratorijā veica svētā un parasta ūdensvada ūdens fizisko un bioloģisko analīzi. Tad "svēto" pievienoja parastajam ūdenim dažāda tilpuma traukos, ievērojot attiecību: 10 grami svētā uz 60 litriem parastā. Gala analīze uzrādīja, ka parastais ūdens pārvērtās svētajā."

(5 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system