Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Friday, July 31st, 2015


unpy

3:00a
Vācu valodas diena. Vai nakts.

Was wollen wir trinken,
sieben Tage lang,
was wollen wir trinken,
so ein Durst
Sie trinkt im Nachtklub immer Sekt (korrekt)
Und hat hier alle Männer abgecheckt
Im Scheinwerferlicht ihr junges Lächeln strahlt
Sie sieht gut aus, und Schönheit wird bezahlt
Ich lieb dich nicht
du liebst mich nicht
Ich lieb dich nicht
du liebst mich nicht
Völlig losgelöst
von der Erde
schwebt das Raumschiff
völlig schwerelos
Völlig losgelöst
von der Erde
schwebt das Raumschiff
völlig schwerelos

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, July 30th, 2015


str

11:53p
tu esi šarmanta kā šprote

(ir ko piebilst)

fedrs
11:32p

(ir ko piebilst)

up

11:23p
laiks vīriem (ar šo apzīmējot personas kvalitātes, nevis ģenitāliju īpatnības)

ēdu persikus mēnesnīcā
persiki kraukšķ kā gurķi

nākamās 2 rindiņas no jums

(13 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

9:59p
Lasu ziņās - Latviju apsēdis sociālais striptīzs. Hmmm, interesanti... Nu tur, tipa, sociālos tīklus, izrādās. Ņifiga, vienīgais soctīkls, kurā iepinies Viļums, Ciba tobiš, tukšs kā izslaucīts. Nu neviena, pat ne mazākā striptīziņa, ja neskaita pāris mājienus par desmit gadus vecām pupu bildēm (kas ir basņa, es jums teikšu, neviens tos nav redzējis) un vienu atzīšanos par krūšturu nenēsāšanu ikdienā :)

(9 comments | ir ko piebilst)

indulgence

9:37p
ech...

Dzīvei mežā ir viens mīnuss - kamēr sēdi kancelē, vaktējot gaļu, tikmēr palaid garām visu aktuālo, un tikai kā tālu atbalsi dzirdi, ka cibā esot bijis kaut kāds pupu cepiens. Jāpārvācās uz to komūnu "uzzinu pēdējais" vai kā nu to dēvē. Nav taisnīgi. Tā popkorns sapelēs. :(

(9 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ lenta ]
9:21p
Gulta

Labā stāvoklī. 10 eiro, 186x224, pašizjaukšana un pašizvešana no Tomsona ielas. t. 2 555 3924


(1 comment | ir ko piebilst)

jojo

8:09p
Agnesei nav nekādu problēmu uzvilkt visskaistāko kleitu šeit un tagad. mana pieticīgā puse plāta muti, kā tā, vislabāko un tagad, mana lecīgā daļa priecājas, mans bērns aug brīvāks nekā es un tas ir labi.

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:49p
brīvdienas.

rīt braucu brīvdienās līdz 19. vai 20. augustam.

:) un, jā, es zvanīšu. un, ja būs dators, rakstīšu. bet tā es rakstīšanai paņēmu iesāktu kladi. un, drošs paliek nedrošs, tukšu bloku. ja nu piepeši notiek brīnums. un kastīti ar zīmuļiem HB līdz 8B, un savu mīļāko pildspalvu.

pagaidām skatos uz netīro māju un domāju, saņemties un izmazgāt, vai atstāt kā ir.

ā, un pasūtināju jaunas grāmatas, tai skaitā Gilbertas Big Magic, iznāks septembrī. Un Brovnas Raising Strong, es jau piemirsu, kad iznāks. pēc pikaso esmu uzsēdusies uz stiprām sievietēm sāku ar Gilot un tagad, nu, jūs jau paši redzat. un iekrāmēju kindlā arī grāmatu par Dooru, franciski. bet nelasās. un mazliet domāju par Frīdu. man nupat sāk likties, ka nav nekā, ko es jau nebūtu izpētījusi par apsēstību. man arī nav ne jausmas, kādā brīnumainā viedā tas viss saspēlēsies kopā, bet tad jau redzēs. man tāpat ne par ko nav ne jausmas, un izskatās, ka tas ir būšanas skaistums.

es domāju, ka es pamazām palieku mazāk neirotiska.

(ir ko piebilst)

antuanete

7:05p
   Cibai priekšroka - varbūt jums vai kādam radam/draugam vajadzīga veļasmašīna, Whirlpool AWT 7105 ar augšējo ielādi. Vecums ap 10 gadiem, bet strādā kā pienākas, vienīgie defekti ir apkaļķojusies bunduļa ārpuse, kā arī slikti ņem pulveri no tvertnes (mēs vienkārši beram pulveri kopā ar drēbēm). Cena - no ss.lv nevar saprast tirgus situāciju, bet teiksim, ka 45 EUR un pašsavākšana Ogrē. Interesentiem luc klopt uz antuanete pie gmail.com
Bilde 1, Bilde 2.

(ir ko piebilst)

fedrs
6:12p
Kāpēc pilna Rīga ar līķautos tērptajiem?

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

6:10p
klau, mums būs savs vecorku anklāvs labādabā? kur mazie orkulēni nenāk ālēties, un vecorki var mierīgi nosnausties?
kā arī varbūt kādam vajag vienu drauga biļeti? mana sirds lūst, jo mūsu zviedru festivāldraudziņš, lielākais fall fans pasaulē, tomēr neatbrauks, es tā gribēju parādīt viņam jūs un labudabu un jums viņu
bet nu ir tā kā ir, aiz kam pie manis ir viena aproce par 22 ērikiem dabūjama (martcore, varbūt tu tomēr saņemsies?)current music: ride - dreams burn down

(5 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ sarkanvilks ]
5:25p
LabaDaba

Pārdodu vienu LabaDaba aproci. 30 eiras.

(3 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

3:58p
"es tev tikko nosūtīju pdf, kur ir jaunais izskats (mazā stila grāmata)", ar šādiem vārdiem klients man izsniedz linku uz 1.34 Gb lielu Ilustratora failu.

Es negribu zināt, cik sver lielā stila grāmata.


current music: Kvety / Uklizim Pokoj

(5 comments | ir ko piebilst)

amanita

3:46p
Pārāk daudz bezjēdzīgu diskusiju apkārt. Pārāk daudz kardinālu viedokļu un abpusēja nespēja ieklausīties un mēģināt saprast. Pēdējā laikā arvien biežāk priecājos par to, ka esmu iemācījusies savu viedokli paturēt pie sevis.

(2 comments | ir ko piebilst)

mako

3:39p
SHP kartes

Meklēju Latvijas karti ar pilsētām SHP formātā. Tāpat labprāt iegūtu Baltijas kartes SHP formātos. Un ja kāds vēl pastāstītu, kā to SHP var editēt, būtu pārlaimīgs. Uzinstalēju sev QGIS 2.10.1 -Pisa un skatos, kā auns uz jauniem vārtiem.
Piemēram - tur kaut kur ir visādi Name_0, kuram var definēt - re, šitais pleķis ir Kurzeme. Kā to definēt? Kā labot? Kā vispār uzzināt, kā tas pašlaik nosaukts?

(7 comments | ir ko piebilst)

oblica

3:28p
pašu audzēts un gatavots

Ir tāda kopiena FB. Jēziņ, tās cenas!
Kāds no jums pērk, piemēram, meža aveņu ievārījumu pa 15 eur/0,5 l vai melleņu želeju pa 6 Eur/300 g.
Var dabūt arī priežu čiekuru sīrupu.
Mums darbā jau kādu pusgadu mētājas sālītas skujas no Vācijas. Varētu notirgot pa, teiksim, 20 EUr un nopirkt vismaz pāris pudeles vīna.

Vispār es šovakar braukšu uz laukiem - jāiet meža avenes lasīt. :)

(14 comments | ir ko piebilst)

indulgence

12:57p
post mortem

Viena no interesantākajām personībām Turcijas vēsturē ir 1564. gadā par lielvezīru ieceltais Sokolu Mehmeds pašā (Sokollu Mehmet Paşa, 1506-1579). Mūsu pusē par viņu neviens nekā nezina (kas saprotams, jo te vēsture sākas 1918. gadā un aptver tikai reģionu no Mēmeles līdz Abrenei), taču Tuvajos Austrumos viņu tur lielā cieņā līdz pat mūsu dienām. Viens no interesantākajiem apsektiem viņa darbībā ir megaplāni, kuri pa lielam visi realizēti... pāris gadsimtus pēc viņa nāves.
1) 1568. gadā viņš lika priekšā jau izstrādātu Suecas kanāla plānu kura realizācija ļautu izveidot īsu un drošu ceļu no Vidusjūras uz Indijas okeānu, savienotu Osmaņu impērijas Mazāzijas un Persijas līča ūdens komunikācijas vienā veselumā (tā kā impēriju apskaloja vairākas jūras, katrā nācās uzturēt savu atsevišķu floti). Tika uzsākti sagatavošanas darbi, taču Ēģiptes pašā un Jemenas hanu pretestība projektu nobremzēja un nācās to iekonservēt labākiem laikiem.
2) 1569. gadā Lieliskajā Portā uz galda tika likti Volgas-Donas kanāla projekta rasējumi, lai sajūgtu savā starpā Melno un Kaspijas jūras un varētu nostabilizēt tirdzniecību un attiecības ar draudzīgo Maveranahru, apejot naidīgo Persiju, kā arī palielināt militāro klātbūtni Volgas lejteces stepē, ko aizvien vairāk sāka apdraudēt moskoviti. Kanālu sāka rakt tajā pašā gadā, kopumā tika veikta daļa darbu, taču sākās Krimas hana atbalstīti dumpji, un arī pats hans Girejs izrādīja gatavību sacelties: šāds Rail Baltica ceļš veicinātu to, ka Krimas haniste no visai autonoma protektorāta kļūtu par Osmaņu provinci. Bez tam, lai panāktu pilnīgu drošību, bija nepieciešams atņemt moskovitiem Astrahaņas hanisti, ko tie bija okupējuši un anaketējuši 1557. gadā – Krimas hans atteicās karot, bet bez viņa atbalsta šīs teritorijas atgūšana nebija iespējama.
3) 1590. gadā viņš nāca klajā ar projektu kanālam starp Melno un Marmora jūrām: Marmora jūra > Sakarjas upe > Melnā jūra, ko realizēja 1591. gadā, un pa kuru piegādāja kokmateriālus no Bursas uz Stambulas stāpeļiem.
4) Īsi pirms nāves viņš sāka caursist Krimas zemes šauruma kanāla projektu – tam vajadzēja savienot Azovas jūru ar Dņepras-Bugas limanu. Projekts netika pat uzsākts, jo Krimas hans bija krasi pret to (labāk atteikties no ekonomiskā izdevīguma, taču saglabāk autonomiju - nebūtu iespītējies, Krima šodien moš būtu Turcija).

Via: Samarcic Radovan. Sokollu Mehmet Paşa. - Sabah Kitaplari: İstanbul, 1995, ISBN 975-7238-14-7

(ir ko piebilst)

str

12:57p

zaļumi meklē jaunas mājas )

(14 comments | ir ko piebilst)

str

12:46p

man ceļojumos piemirstas paņemt marķieri )

(2 comments | ir ko piebilst)

oblica

12:42p
Skolas somu sagādāju, bet!

Kas, pie velna, ir ciparu kartītes matemātikai?!?

(15 comments | ir ko piebilst)

unpy

12:30p
Īpaši konservatīva modes vērotāja piezīmes.

Ir viena pēdējo gadu parādība, kuras pievienoto estētisko vērtību ne līdz galam saprotu. Tie ir visi šitie spilgti daudzkrāsainie nagi:Nezkālab pirmā asociācija ir ar Ķīnā ražotām plastmasas rotaļlietām, kas ražotas, izmantojot bērniem sevišķi kaitīgas izejvielas.

(39 comments | ir ko piebilst)

unpy

11:49a
Laika prognožu vērotāja piezīmes.

Izskatās, ka nemaz tik bieži tās rozes jālaista tomēr nebūs.


(11 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

11:26a
lai slavēti mūsu gaišība un redīss, kuri uz kasdārzā ieradās ar tādu bekona kravu, ka puskilo vēl pāri palika un turpina izkrāšņot mūsu dienas
vēl man paveicās tiešās pirkšanas pulciņā dabūt jaunlopa aknu (jūs neticēsiet, subproduktus dabūt ir visgrūtāk), un tā ir sadziedājusies ar bekonu tai dienu izkrāšņošanā
mans kroņa numurs ir tāds, ka beidzot esmu pirmoreiz mūžā uztaisījusi pastēti, un nevis šādu tādu, bet bekonā ievīstītu un ūdens peldē karsētu
tā nu reiz ir pastēte, kuru var un vajag ēst no trauka pa taisno, nevis ziest uz maizes

(21 comments | ir ko piebilst)

fedrs
10:11a

(ir ko piebilst)

dienasgramata
9:42a
DELFI. Engurē cilvēkus pārbiedē atbaidošs zirneklis.

(4 comments | ir ko piebilst)

amanita

9:38a
Brokastīm pirms zobārsta tomēr ir tāda kā pēdējās maltītes piegarša.

(ir ko piebilst)

fedrs
8:46a
Sakiet lūdzu, kā es savu klabi varētu saglabāt audiogrāmatas formātā?
Un kura balss, jūsuprāt būtu piemērotākā tās ierunāšanai? Harijs Misiņš laikam nav pieejams.

(18 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, July 29th, 2015


str

10:22p
parīt pilnmēness

(6 comments | ir ko piebilst)

str

10:21p

(8 comments | ir ko piebilst)

str

10:06p
http://www.delfi.lv/vina/personiba-un-brivais-laiks/vina-kas-iedvesmo/somas-ar-intelektu-ridziniece-olga-istas-gramatas-parvers-neparastos-aksesuaros.d?id=46269301


nu es pat nezinu....

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

9:45p
Kādu brīdi domāju, kāpēc es pēdējā laikā tik bieži iesaistos pilnīgi neinteresantos kašķos. Izanalizēju hormonālo ciklu (korelācijas nav) un ēdienkarti (korelācijas nav), sapratu, ka vaina būs fiziskās slodzes trūkumā. Sastieptā potīte vēl mazliet jutīga, jo īpaši naktīs un rītos, elastīgā saite beigusies, laiks draņķīgāks kā Sodomai un Gomorai Tiesas dienā, bet lai vai kā - rīt tomēr jāsaņemas un jāskrien. Kilometri trīs, pieci vai astoņi - cik nu ķermenis gribēs un vide atļaus. Citādi ziniet, nudien:
Собака несчастная очень опасна,
Ведь ей не везет в этой жизни ужасно,
Ужасно, как ей не везет.
Поэтому лает она, как собака,
Поэтому злая она, как собака,
И каждому ясно, что эта собака
Всех без разбору грызет.


(3 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

9:10p
Kur bija cepiens par rasolu, nemanīju. Žēl, gan jau man būtu ko teikt! ;)
Par pupiem - jā, lieli pupi ir gana apgrūtinoši. Pirmkārt - smagi, otrkārt - nevar uz vēdera pagulēt, ja nu vienīgi ļoti mīkstā gultā vai pludmalē (ja izrok bedrīti), un treškārt - ja negribi izskatīties resna (ar lieliem pupiem sieviete vienmēr izskatās resna, pat ja galīgi nav resna), tad jānēsā visnotaļ izaicinošas drēbes, kas savukārt visbiežāk atbaida normālus džekus, bet piesaista visādus kretīnus, nu jā. Tas tā no savas pieredzes.
Un par resnumu: patiesībā mūsu resnums/tievums vislielākajā mērā krata tikai vienu cilvēku - mūs pašus. Nu vēl varētu skart vienīgi blakussēdētāju lidmašīnā vai starppilsētu autobusā ;)
P.S. Dikti patika viens citāts no diskusijām, palaidu garām - kas teica: par to, ka meiteņu kompleksi ir izdevīgi tikai šo meiteņu labākajām draudzenēm ;)

(20 comments | ir ko piebilst)

oblica

8:24p
par aktuālo

Sūds par pupiem un rosolu - es krāmēju koferi!
Tas nav sīpolu dēļ - rīt pēdējā darba diena pirms atvaļinājuma.

(8 comments | ir ko piebilst)

unpy

7:35p
Laika vērotāja - dārzkopja piezīmes.

Bija atbraukuši viesi, atveda kaut kādu stādāmo rozi, man tā gan izskatās pēc liepas, bet neko, kā jau jebkurš izcils botāniķis, ozolu no kolrābja atškiru tikai nogaršojot. Tas viss štrunts, iestādīju, lai jau aug, taču rekomendāciju šo neaizmirst reizi divās dienās aplaistīt šobrīd savādāk kā sevišķi izsmalcinātu ņirgāšanos nevaru uztvert.

Aizparīt augusts, biju spiests pārvākties iekštelpās un iekurt kamīnu, nosalu.

(7 comments | ir ko piebilst)

smuki

[ nulle ]
6:01p
... tālāk ... )

(2 comments | ir ko piebilst)

str

5:47p
šodienas praktiskais ekipējums: gumijnieki, lietussargs , saulesbrilles.

(3 comments | ir ko piebilst)

unpy

4:38p
Kārtējais skandāls.

Vadošie plašsaziņas līdzekļi ir pilni ar ziņu par šādu kāda saņemtu čeku:Ko darītu jūs, ja saņemtu ko šādu?

Poll #20451 Akcijas un reakcijas
Open to: All, results viewable to: All

Saņemot šādu čeku, tu

View Answers

tikai apvainotos
4 (6.3%)

sarīkotu skandālu
5 (7.9%)

tikai pasmīkņātu
18 (28.6%)

sāktu skaļi smieties, čeka izsniedzējam iedotu papildus dzeramnaudu
4 (6.3%)

neko nepamanītu
28 (44.4%)

būtu izbrīnīts, nesaņemu čekus nekad
4 (6.3%)


(29 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

3:13p
transport for london man atsūtīja tādu spamu, kādu es ļoti gribētu kādreiz redzēt arī rīgā
shoreditch travel update )

domāšana par to, kā tavs darbs ietekmēs tā lietotājus, mums tomēr daudzās jomās ir tik ļoti bērna autiņos, satiksmē tas ir uzkrītoši
no sētniekiem, kuri ziemā krustojumos izšķūrē nevis nobrauktuvi, bet tieši blakus, līdz tilta margu krāsotājiem, kuri vienkārši tilta vidū novelk sarkanbalto lentu, nevis jau tilta galā dara zināmu gājējiem, ka pēc 10 minūšu gājiena būs jāgriežas atpakaļ un jāiet tās 10 minūtes atpakaļ un tad jāmeklē jauns ceļš (ar velo tas vismaz ir ātrāk), vai ceļu remontētājiem, kuri dažus mēnešus pēc gludu nobrauktuvju pabeigšanas veloceliņa maršrutā tās pārvērš par nepatīkamām asām apmalēm
cycle lanes will stay in place or be provided where possible, although temporary closures may be necessary at times, lūk, nevis uzpiļīt stroiku uz velojoslas un izlikties, ka tās tur nekad nav bijis
no glupībām izvairīties bieži vien pat neprasa nekādus īpašus resursus, tikai iedomāties, kā tavu darbu lietos cilvēki un ko viņiem tur varētu vajadzēt

(9 comments | ir ko piebilst)

str

1:49p
В молодости работал продавцом в продовольственном магазине (большой сети, но в данном контексте неважно каком). Как то пришла девушка с просьбой вернуть деньги за товар. С кем не бывает, но такое видел впервые. В целлофановом пакетике был примерно килограмм свеклы. Причем одна из них была наполовину почищена. Чека не было. На обычный вопрос по какой причине хотите вернуть, был получен ответ: "Я думала это картошка".

(ir ko piebilst)

mako

10:33a
Bultas

Labs rakstiņš par angļu lokšāvēju apgādi ar bultām valsts līmenī. Piemēram 1421. gadā valsts iepirka 500,000 bultas.
Bet katrs lokšāvējs zin, ka bulta no bultas atšķiras - garums, spins, uzgaļa veids un svars. Vai nu tie šāvēji blietēja tikai masveidīgi pa lauku (kā nu paveiksies, šaujam tai virzienā) vai viņiem bija divi bultu komplekti - viens karam un otrs paša vajadzībām (piemēram pīļu medībām). Vai arī viņi bija tādi ģēniji, ka bultu veids bija pie kājas un arī ar pagali varēja trāpīt vāverei acī no 50 metriem...

(10 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

10:37a
pēdējās dienās internetos uzkrītoši daudz sludinājumu par no izstādēm nozagtiem eksponātiem un no pilsētvides nozagtiem mākslas objektiem latvijas pilsētās

(8 comments | ir ko piebilst)

sirdna

8:33a
Ņu, kāds dabūja to desmito Vindozi?


Nē, beta versijas neskaitās, paliek takš mierā.

(21 comments | ir ko piebilst)

sirdna

8:29a
Es izskatoties pēc biļešu kontroliera, teica kāds sabiedriski apzinīgs pilsonis, kura draugam kaut ko tur nav iedevuši, jo jamais palicis 40 eiro parādā par vizināšanos bez biļetes, tāpēc, gaidot pēdējo 7.tramvaju Ķengaragā, ir jānoskaidro, vai es arī neesmu no tās šlakas?

(7 comments | ir ko piebilst)

lavendera

7:45a
Mans superīgais Taizemes gids būs te nākamnedēļ

Ceļotājs un Taizemes eksperts Antons Drjaņičkins pastāstīs par mazpazīstamām un tūristu reti apmeklētām Bangkokas vietām. Ja vēlaties uzzināt par īsto, netūristisko, neglancēto Bangkoku – atnāciet, nenožēlosiet. Stāsts būs krievu valodā, tulkojums latviski vai angliski tiks ar prieku akceptēts!
Lekcija notiks Latvijas Universitātē, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātē Alberta ielā 10, 313. kabinetā. Sākums 4. augustā pl. 18.
Atnesiet kaut ko garšīgu pie tējas!

(4 comments | ir ko piebilst)

lara

6:51a
Pamodos sešos. Pelēks rīts, visi projām, pat kaķītis naktī bija savās kaķa gaitās. Uztaisīju kafiju, brīdi pasēdēju klusumā mierīgi bez nekādām domām galvā. Tad saplānoju dienu, noskaņojos jaunām darba uzvarām, ceru, ka pietiks spēka visu to paveikt. Ārā klusums, vēl nekas nenotiek, tikai ūdens pil no lapām. Vasara, par spīti visam šī ir vasara, un balkona durvis ir vaļā visu nakti un visu dienu, un koki ir zaļi un dobēs zied puķes. Paldies jau par to vien.

(ir ko piebilst)

Tuesday, July 28th, 2015


fedrs
7:40p
Esiet piesardzīgi! No dienvidaustrumiem lavās nejauka lietusgāze.

(1 comment | ir ko piebilst)

rasbainieks

6:03p
aaahahaaa nu jūs dodat ar saviem klusajiem telefoniem
cilvēki citos internetos pilnīgā nopietnībā savos cibas daidžestos raksta par cibas vegānu kautiņu (vispār cibas vegāni varētu arī ņemt ļaunā šitādu apmelojumu)
bet vispār es esmu pārliecināta, ka visas apkaunojošās stulbības, ko mēs katrs esam dzīvē darījuši, apmet loku un ar laiku pie mums atgriežas no citas puses, un tad mēs saprotam lietas, ko neesam sapratuši iepriekšējā reizē
tas, protams, nemēdz notikt tik tieši, bet mani amuzē imaginārā aina, kad ciemos pie jz. karote_dē (kā viņu tagad plaši pazīst šaurās aprindās) kāds viesis delīrijā ārdās (piemēram, apspļauda savus draugus, kuri psihotāju grib vest mājās) un apvaino viņu visos pasaules grēkos, no kuriem viņa ir vainīga precīzi vienā – ka durvis spārdošu un kāpnēs maurojošu viesi paņēma pie čupra (tā ir tāda mazinvazīva tehnika, kā ātri apturēt, piemēram, sakāvušos puišeļus) un iešņāca sejā, ka this is not ok
lūk arī jūsu slavenā žņaugšana, skrāpēšana un kas tur vēl bij sarakstos – tikpat reāla, kā dzēruma murgu baltās pelītes
milzīgs paldies visiem, kuri tērēja laiku, nervus un enerģiju, lai karoti_dē dabūtu prom
es nu labāk atgriezīšos pie huiņas ar linkiem (c) martcore
bet jūs droši muķījiet tālāk klusos telefonus, viņi ir tik amuzējoši, es iekuršu strautā uguntiņu katram gadījumam

(43 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

5:37p
[info]aizliegts_v - tas video, par kuru es stāstīju: https://www.youtube.com/watch?v=1FWGwegXMvU

(3 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

3:21p
Telefons gādīgi pārlaboja bšt par všt.


current music: Elbow / Honey Sun

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system