Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Wednesday, July 27th, 2016


fjokla

4:09p
Haha! Nēnu, tik duma jau es ar neesmu!

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

3:48p
Man patīk kalsni un muskuļoti ķermeņi, reizēm ar skaudību (kurai dīvainā kārtā pat nepiejaucas seksuāla iekāre) vēroju uz ielas vai parkos skrienošos vīriešus, viņu stiegrainos apakšstilbus, viegli iezīmētos bicepsus, to dizainisko vienkāršību, kas ļauj attīstīt daudz lielāku ātrumu nekā es jebkad varēšu, pacelt lielākus smagumus nekā es jebkad varēšu. Protams, auglīgāk būtu nevis apcerēt, bet pašai paņemt hanteles, vai uzvilkt krosenes un sajust kaut mazu daļiņu tās brīnišķās sajūtas, kad muskuļu šķiedras nospriegojas, kad plaušās ieplūst skābekļa papilddeva, galu galā - kad tu piepeši apjaut, ka vari izdarīt daudz vairāk nekā pirms pusgada, vai mazliet vairāk nekā pirms mēneša. Pasaulē ir maz kā pievilcīgāka par spēku, ātrumu un veiklību, un es ar nelielu nīgrumu domāju par sava ķermeņa ierobežotību šajā ziņā (jā, protams, esmu pārāk maz darījusi arī esošo iespēju izkopšanai, mea culpa, mea culpa).
Un īsti pat nesaprotu, kādus "trauksmainus, iracionālus spēkus manī" uzrunā šī intīmās higiēnas piederumu reklāma, taču skatos to atkal un atkal, lai gūtu mazliet sirdsmiera un  iedvesmas.

(15 comments | ir ko piebilst)

perkons

3:02p
Tiem, kuri palaiduši garām, atgādinu, ka notiek pieteikšanās ikmeneša izlõzei.

Nu un pie reizes – pastāstiet, lūdzu, kas tāds incants tagadiņās ir seriālu pasaulē. Šobrīd gan vairāk komēdijs incē, bet par visiem pārējiem "Stranger Things" arī būšu pateicīgs, jo mazums, kas garām palaists.

(4 comments | ir ko piebilst)

sirdna

2:55p
Jūtu sevī briestam pensionāru.

Uz vienu manu vēstuli Rīgas domes pašvaldības ieņēmumu pārvalde neatbild vispār nemaz un nekādi, Rīgas ūdens man atbild tādā līmenī, ka atsūta ēpastu, tikai tā saturs ir par dajebko, izņemot uzdoto jautājumu. Nu, nu.

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

2:43p
Ričmonda lielākā kaislība ir un paliek mocīši - gan stāvoši(tie ir jāapčurā), gan braucoši (tie ir jānoķer). Vispār jebkurš objekts, kas ātri pārvietojas, ir jānoķer, jo objekts, kurš slepus vai atklāti nevēlētos tikt noķerts, nevienu neprovocētu ar ātru pārvietošanos. Savukārt objekti, kuri ātri pārvietojas, skaļi dūkdami (t.i., kamenes un mocīši, jo īpaši pēdējie - viņi ir lielāki un dūc skaļāk) pavisam nepārprotami deklarē savas alkas tikt noķertiem.
Īsti nav zināms, ko Ričmonds darītu ar noķertiem mocīšiem. Droši vien pārvilktu mājās, saliktu rindā pie kumodes un katru rītu svinīgi paceltu kāju pie katra no tiem.
(Iespējams, iepriekšējā inkarnācijā viņš bijis mazs, lecīgs baikeris.)

(7 comments | ir ko piebilst)

sirdna

2:03p
Krāmēju krāmus, atradu kadiķa pildspalvas korpusu, kuru kaut kad astoņdesmitajos nopirku Sāmsalā un pārvedu mammai kā suvenīru. Māmuļa, būdama īsta sieviete, to nekavējoties izmantoja, lai apvainotos uz tēvu, kurš nebija atvedis suvenīra.

Korpusam kā pīrāgam, abi gali apdeguši. Liekas, kādā brīdī kadiķa sprungulis ir tapis izmantots nelabo garu izdzīšanai, cerams, ka ar panākumiem.

(7 comments | ir ko piebilst)

sirdna

12:39p
Reiz apņēmos piesūkties ar pasaules kultūru un izskatīt Marvel komiksus. Sāku no senām dienām un kādā mirklī man apnika, bet vienu lietu visā tai kaudzē tā arī neatradu.

Teikumu, kurš beigtos ar punktu.

(ir ko piebilst)

pa_leeto

[ engell ]
10:02a
Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu

Dāvanu karte uz 3 pavāru restorānu, vērtība 15 eiro, atdošu pa 10.
Derīga līdz 6. augustam.
Saprāta robežās iespējams kaulēties.

engell pie inbox lv

(ir ko piebilst)

sirdna

9:01a
ok, laikā no 6:20 līdz 9:02 šī bija lieliska diena.

(4 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:37a
nama priekša jānoslauka. un durvis jānomazgā, nez no kā līdz pusei ar dubļiem no neslaucītās nama priekšas notašķītas (nu, labi, es pārspīlēju). un agnese jāaizstiepj iepirkties, kamēr vēl atlaides, izaugusi no visām biksēm. šodien pie ārsta. pārējais kā parasti. Jāsāk kustēt, citādi nezinu, kad darbā nokļūšu -

pēc dusmīgā atvaļinājuma man, paldies Dievam, miegs atgriezies.

(ir ko piebilst)

jojo

7:19a
pateicības

paliek vēsāks, ir brīnišķīgs, dzidrs rīts
bērns iedeva rīta buču,
šodien pie daktera,
uz darbu vilkšu jauno kleitu,
vakar vakarā saņēmos un sakārtoju virtuvi - ja vēl šodien saņemšos, spīdēs un laistīsies.

kamēr vēl atlaides, jānoskata jauns dīvāns.

(ir ko piebilst)

Tuesday, July 26th, 2016


fedrs
7:17p
Runājot par vakancēm kategorijā Kultūra/Māksla/Izklaide, ja nu kādu interesē, metalurģijas uzņēmumam vajadzīgs projektētājs.

(3 comments | ir ko piebilst)

jojo

2:21p
pateicibas:
linu kleita,
foto izstade apaksstava
silts un saulains,
berns uz skolu cilpoja gluzi labprat, bet nopriecajas ari, ka rit bus brivdiena,
pamacijos francu valodu darba laika,
rit iesu pie friziera


pirma gavena diena, mazliet sap galva.

(ir ko piebilst)

str

1:31p
Lai sabiedrību informētu par aizvien pieaugošo uztura bagātinātāju klāstu, kā arī nodrošinātu stingrāku kontroli produkcijai, kas ienāk no trešās pasaules valstīm, Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD), kā arī Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) 2018.gada budžetā plānots novirzīt papildu 275 848 eiro.

Tā, piemēram, par 7000 eiro plānots izveidot videofilmu, kurā atspoguļots būtiskākais, kas jāņem vērā, iegādājoties preces interneta veikalā.
Par 60 000 eiro plānots veidot audio un televīzijas reklāmas raidīšanai plašsaziņas līdzekļos, par 4000 eiro veidos vairākas kampaņas un nozares seminārus.

(ir ko piebilst)

amanita

10:21a
Vasarā taisīt pirmsdzemdību tēju kūri nav viegli. Gribas dzert tikai ūdeni un kādu krūzi kapučino laiskākā brīdī.
Bet es cenšos.

(5 comments | ir ko piebilst)

Monday, July 25th, 2016


str

9:58p

(2 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

8:54p
Juhūūū, page 114 / 114 done.

Fuck you, bankas gada pārskat, fuck you!


current music: Halou / Wholeness

(8 comments | ir ko piebilst)

jojo

8:16p
ā, šotrešdien pieteicos pie ārsta uz tehnisko apskati, laiks jau arī ir.

(ir ko piebilst)

begemots

8:22p
Sekundārie elementi


(6 comments | ir ko piebilst)

jojo

6:47p
šodien bija laba diena, sanāca laiks pat pamācīties (franču valodu vēl joprojām). neko nedarīšanas nedēļas jūt gan, vairs nejūtos tik brīvi lēkājot starp valodām, bet ceru, ka dabūšu to vieglumu un vingrumu atpakaļ. nu, darbs un laiks jāliek iekšā. pusdienaslaikā apstājos pazīmēt - nekas man nesanāk pagaidām, kaut kā briesmīgi diletantiski viss. bet, nu, jāliek darbs un laiks iekšā -
vispār ceru, ka sanāks darbā apsēsties un apdomāt, ko tālāk, kādā virzienā - darbā, bet arī kopumā. jūtu, man mazliet pietrūkst kaut kādas vīzijas, ko es tālāk gribētu. ir jau labi arī tā kā ir - stabilitāte, miers, karote aiz mākoņa maliņas.

(ir ko piebilst)

fedrs
6:43p
Pēkšņi norietēja saule, un es nodomāju, sasodīts, a ko es vēl neguļu.

(ir ko piebilst)

rasbainieks

6:11p
reizi miļōns gados nobraucām uz tallinu (ja precīzi, es reizi desmit, kicīšs reizi divdesmit piecos)
tur ir tik brīnišķīgs hipsteru kvartāls telliskivi, atliek tikai skaudībā noelsties – tāds vefa un andrejsalas hibrīds, tikai funkcionējošs un ar prastu ģentrifikāciju neuzmests (taču dārgs, bet, kā jau usne savulaik teica, hipsteriem ir gaume UN nauda)
un ļoti, ļoti apmeklēts, f-hoonē galdiņu dabūt pēc diviem brīvdienā jau ir nereāli, un jebkurā no terasēm un āra kafenēm (un to tur netrūkst) pēcpusdienā vēl varbūt ir kādas brīvas vietas, bet vakarā jau adatai nav kur nokrist
tā kā negribējās uzprasīties paziņām uz naktsmājām (bet draugi visi ir tartu), nobukojām apmēram pilsētā pēdējo jēdzīgo airbnb, kurš izrādījās kolosāls atradums
kicīšs gan teica, ka saimnieks izskatās pēc serial killera, un izrādījās, ka dzīvo viņš arī tāpat – studio jaunajā projektā, pilnīgi sterils, virtuve pilnībā balta, ieskaitot arī indukcijas virsmu un ūdenskrānu, mēbeles precīzi divas, gulta (viltīgā nišā ieslēpta) un dīvāns, neviena krēsla vai galda, skapī trīs krekli (un tā ir viņa pamatdzīvesvieta), pie sienas viena liela pelēka glezna, nu tāds androīda štābiņš, kur apsēsties un gaidīt, kad varēs no rīta atkal iet ārā un izlikties par cilvēku
bet ērts un patīkams, un desmit minūšu gājienā uz vienu pusi ir telliskivi un uz otru tikpat – toompea (mēs gan vecpilsētā vispār ne soli nespērām, hipsteru rajons paņēma visu laiku un uzmanību)
starp citu, hipsteru rajonā bija patīkami, ka latviešu produkti un dizains ir cieņā – veloveikalā prominentā vietā ērenpreisi, craft beers krogā ir valmiermuiža (kuru cilvēki arī dzer), un apkārt staigā cilvēki one wolf krekliņos
apmeklējuma iemesls, jūs uzminējāt, bija festivāls
tāds maziņš, bet negants – ar zviedru joy division vai tomēr drīzāk new order viagra boys, maniem mīļajiem les attitudes spectrales no rīgas, japānieti kirilolu ar pilnīgi pārpasaulīgu rīkli, un st. cheatersburg, kurus jūs redzēsiet labādabā, bet, ja jūs jautājat man, nav vērts, tāds pops, kurš vismaz izskatās smieklīgi, tāda kapela "linards un andrejsalas zēni"
viss, atskaitot pēdējos, bija katrs savā veidā no-bullshit, gluži kā festivāla organizators – tumšādains brits, kurš jau gadus desmit vismaz dzīvo tallinā un rīko pasākumus tikai un vienīgi ar muzonu, kas viņu interesē, jūs varbūt viņu atceraties no tās reizes, kad magik markers bija rīgā
mājupceļā izmantojām arī tallinas plašās šopinga iespējas, piestājot pie veikala, kurš rīgā aizvērās, bet tallinā joprojām ir dzīvs un spārdīgs, un tur var dabūt smaržas ar sirsnīgo nosaukumu death and decay – ja jūs jūtat, ka kaut kur kāds smaržo pēc satrūdējušām maijpuķītēm, tā esmu es (kad atcerēšos nāvi un iznīcību ne tikai nolikt plauktiņā, bet arī uzpilināt uz sevis, jo vispār biju pārstājusi lietot smaržas, viņas visas nelāgi ož)

(25 comments | ir ko piebilst)

lavendera

2:54p
Un vēl man patika filma "Sparrows". Ar visu to, ka to skatījos bez skaņas, tikai ar titriem (tā sasodītā aviokompānija austiņas nevis izsniedz, bet tirgo).
Iesaku pat neskatīties treileri, jo visa filma ir garšīga (nevajag maitāt sev pārsteiguma efektu).
Galvenajam varonim ir 16 gadu. Un filmā ne grama didaktikas. Daudz godalgu.

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:01p
Traki tomēr Pel. Cūkam; tā kā mājās īsti nav nekādu paklāju, nākas pievemt pašam savu krēslu.

Nu un vēl vakar, ar vienu aci modernās mūzikas televīziju paraugot, ienāca prātā doma, vei, dienās lasīju interviju ar Šaronu Robinsoni, šamā tur zūdās, ka no dziesmu rakstīšanas kopā ar Koenu ne pie kādas bagātības tā arī nav tikusi, tik cik maizītei pietiek. Nu bet loģiski, Šaron, kuru interesē visi tie tavi Boogie Street, es esmu pilnīgi pārliecināts, ka 90 % Koena ienākumu ir no licencēm kārtējam, divtūkstoš piecsimt piecdesmit astotajam nevienam nevajadzīgajam skaņdardarba Hallelujah kaveram.


current music: The The / Kingdom Of Rain

(3 comments | ir ko piebilst)

amanita

1:43p
Vakar izstaigājāmies pa Zoo, kur Karlīna atkal būra drāmas tētim ("Es esmu tēta meitiņa! Tēta metene!"). Ar mani viņa iet un nečīkst kilometru kilometriem, jo zina, ka nenesīšu, bet ar tēti... Ū-la-lā! Uzreiz tik kaprīza un nevarīga. Tā arī reiz pateica, ka tētis liels un stiprs. Skaidrs, ka tādam lieliskajam vīrietim mazā lēdija uz rokām vien jānēsā. :)

Toties vakarā, kad vīrs ar bērniem kāpa uz lāvas... Kā man patīk tie sakarsušie bērni, kas nāk no pirts ārā! Mati slapji, vaigi sarkani, acis laimē spīd. Dvieļos satinušies un absolūti skaisti savā bērnišķīgajā priekā.
Tā kā es šajā grūtniecībā īsti uz pirti neeju, jo neprasās, šķeit, ka Karlīna pēršanos uztver kā īpašu rituālu kopā ar tēti. Un tas ir tik skaisti! :)

(ir ko piebilst)

perkons

11:10a
Putekļi no laimes rata ir nopūsti, un varam sākt pieteikties šī mēneša izlozei.

Nupat kā jau ierasts, izlozēts tiks Sportimas apmeklējums un bezmaksas skvoša treniņš pie manis!
Iespēja būtu jāizmanto augusta laikā.

Poll #20785 squash
Open to: All, results viewable to: All

Tātad:

View Answers

Gribu izvilkt laimīgo lozi
5 (62.5%)

K.K.P.D.
3 (37.5%)


(ir ko piebilst)

pa_leeto

[ magnolia ]
10:16a
Pārdodu.

Ja nu kāds vēl nav "pārslimojis" F.Beigbederu:
-"14,99eiro" par 2,-eiro.
-"Romantiskais egoists", 3,50. /par abiem 5,-eiro.
magnolia23@inbox.lv

(1 comment | ir ko piebilst)

sirdna

9:15a
Morgen, "visi pārējie", kuriem nav nekādu problēmu, un, ja tādas parādās, tās atrisināt efektīvi, eleganti, bez piepūles, ar rimtu smaidu pirms un iekšķīgu bagātināšanos pēc.

Teh pirmdiena ir nākusi pār mums, cerams, ka rīta lūgsnas noskaitījāt.

(17 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:35a
pirmā darba diena, vakar vēl gribējās iet, šodien miegs nāk.

pateicības:
puķes izdzīvojušas,
bērns pamodināts,
naktī izdevās padzisināt māju,

un vēl divi,

upd.
+ vingrošana,
nauda.

(2 comments | ir ko piebilst)

divi_g

8:32a
Cik labi darbā - var atpūsties no pokemonu ķeršanas (šajā vīkendā esam nostaigājuši kādus 40-50km, man sāp kājās).

(4 comments | ir ko piebilst)

Sunday, July 24th, 2016


perkons

8:42p
Ko es šodien uzzināju!

Lai, uz lodžijas esošais tomāta cers (stāds), nesaražotu tikai vienu tomātu, kā tas ir man, bija jāiet uz lodžijas un jāpakrata.
Nu jau par vēlu, tomēr – izgāju un pakratīju.

(6 comments | ir ko piebilst)

str

6:49p
dzīve ir skaista, jā

(5 comments | ir ko piebilst)

lavendera

3:29a
Nu nevar teikt, ka man galīgi nekas nepatika un viss tur slikts. Šis man, piemēram, patīk.

hugleikur dagsson

(ir ko piebilst)

Saturday, July 23rd, 2016


antuanete

7:39p
   Pavadījām visai patīkamu dienu, piedaloties Madlienas pagasta svētkos - es drusku stāstīju cilvēkiem par pļavu un augiem, vīrieši izklaidējās ar to, kas nu bija pieejams, piemēram, bērniņš rekvizēja vienu no golfa spēlēšanai paredzētajām nūjām un nēsājās apkārt, dabūja iepazīties ar zirgu un paglaudīt viņam purniņu un visādi citādi bija ļoti darbīgs. Atpakaļceļā vēl izpeldējāmies un J pa labi nopļautu mauriņu dzenāja bumbu - ar kājām (atgādināšu, viņam vēl nav gads!).
   Atkal esmu nonākusi posmā, kad vienlaicīgi ir ķibeles ar dažādām tehnikas vienībām; atteica viens no diviem plīts riņķiem, un šodien aizmirsu telefona PIN kodu un nobloķēju SIM karti. Laimīgā kārtā es neesmu viena, dzīvesbriedis sameklēja LMT servisa numuru, lika man piezvanīt viņiem, un pēc minūtes mans telefons bija atpakaļ ierindā.
   Vēl nevajadzētu atkārtot vakardienas kļūdu, bet nopirkt pienu kafijai jau vakarā - lai nesanāk kā šorīt, kad man bija jāiet uz veikalu un es apmēram stundu biju ļoti pikta un vainoju pārējos ģimenes locekļus visos pasaules grēkos. Sakritības pēc izlasīju arī šo, drusku nokaunējos un apņēmos parunāt par to, kā vismaz kādu punktu ieviest dzīvē, ABPUSĒJI.

(ir ko piebilst)

jojo

3:01p
pateicības

esmu mājās,
mašīna,
veļasmašīna,
trauku mazgājamā mašīna,
i-robots,
gaļasmašīna,
elektriskā tējkanna.

un, kad jau tad jau, elektrība! un iekšdedzes dzinējs!

p.s. A. sastrīdējās ar T. un to var manīt, vai ne?

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

2:55p
galvassāpes ad nauseam. vispār jau, kā parasti pēc lidojuma.

plus, vakarnakt ielidojām tropos - no relatīvi sausa ritīgos negaisa mākoņos. šodien suta. citādi viss labi, puķes, izskatās, visas trīsnedēļu pamešanu novārtā izdzīvojušas, pamazām atjēdzas. savairojies daudz mazu zirneklīšu. mazgāju veļu. mājās ir labi. A. un T. bodē, iepērk provīziju.

(10 comments | ir ko piebilst)

begemots

12:18p
***


(4 comments | ir ko piebilst)

vikings

10:15a
Makosan!!!

http://m.blocket.se/kalmar/Askeladden_14_segelkombi_med_battrailer_68104160.htm?ca=11&w=3


Ir iespēja šo atvest augusta vidū! Tu par tādu interesējies! Te laba cena ar visu treileri!

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, July 22nd, 2016


perkons

10:05p
Tas, ko dara mūsu U20 basketabõlistu izlase, liek man straujāk sirmot, jo tādu huiņu, izņemot Lomažu, man ir grūti skatīties.

upd:
Ko gan varēja gaidīt no Vecvagara.
Besīt besī.

(ir ko piebilst)

kramers
9:44p
- Прости, конечно, что так быстро перехожу на "ты", но ты кончила?..

(1 comment | ir ko piebilst)

perkons

1:35p
Es te tā padomāju — uz ko gan aizskatīties vai par ko aizdomāties var tāda muša, ja nepamana un ietriecās tik samērā lielā objektā, kā mana galva.
Tas būtu apmēram tāpat, kā es ietriektos daudzstāvenē. Un stulbi būtu atzumzināt :"Ai, nepamanīju!".

Nē, nu var jau būt tas bija mērķtiecīgs uzbrukums, jo trieciens bija tieši ausī. Nezinu.
Es patiešām nezinu ko par šo visu domāt.

(1 comment | ir ko piebilst)

romija

10:36a
Kad atbrauksu, iztirisu listi no degeneratiem.
(aptauja pie unpy)

(11 comments | ir ko piebilst)

str

11:58a
https://ru.wiktionary.org/wiki/%D0%B7%D0%BB%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE

(5 comments | ir ko piebilst)

fjokla

11:42a
mums sekretāre pa šmigai samežģījusi potīti, kas pats pa sevi, saprotams, nav nekas smieklīgs, bet, kad vārdspavārdam skaipā ar kolēģiem izpeld šitas, ta vāhs un turiet mani četratā

(5 comments | ir ko piebilst)

str

11:40a
Не расстраивайся из-за людей, они все умрут.

(ir ko piebilst)

indulgence

8:57a
Iz lauku dzīves...

Sēžu tāds viss kamuflāžā, lai neizceltos vidē – kājās cauri džinsi (90 gadu mode atgriezusies), nedēļas rugājs, rūtains flaneļa krekls, zobos ciga, rokā aliņš, – uz nogāzta baļķa un gaidu, kad atvase pārradīsies no izjādes pa mežu. Pienāk treneres vīrs, apsēžas blakus. Sēžam, klusējam. Šis saka: Man tomēr te labāk patīk. Pilsēta nomāc.
- Miers, klusums, "Straumēnu" harmonija?
- Nu ir gan tas, gan tēvutēvu dubļi, bet kopumā viss daudz labāk. Tāpēc pametu laboratoriju, un pārvācos sievai palīdzēt stallī (puisis esot fizmats, vai nu Mg., vai Dr.). Pilsēta nomāc ar savu skriešanu un nemitīgo cīņu par vietu zem saules, grantiem un pārējo. Vienīgais mīnuss laukos, ka nav neviena, ar ko parunāt. Tā kā neņem ļaunā, ka piesēžu – nevar palaist garām iespēju sapīpēt ar cilvēku, kurš spēj saliktos sakārtotos teikumos izteikties.

Aizdomājos, ka tā patiešām ir. Parunāt var tikai par to, kā zāle aug, vai jēri trekni, un kādu kuilēnu kurš nogāzis medībās. Tas ar vietējo inteliģenci. Vairumam vienīgā sarunas tēma ir: aizdod eiriku aliņam (vai par to, ka jābrauc uz Angliju, kur esot cilvēka cienīga dzīve, tb aliņam nav jāaizņemas, ik dienu var pieliet mūli par paša pelnīto). Bet tas normāli. Ja saproti, ka mīts par čaklo un inteliģento zemnieku ir tikai mīts, tad realitāte nebūt netraucē. Visnotaļ patīkami. Ja laulātā nebūtu piesieta pilsētai, pats arī te paliktu.

(10 comments | ir ko piebilst)

Thursday, July 21st, 2016


str

11:06p
man arī jauni mati.
kā kompliments: - es domāju, ka tu tikko no gultas izkāpi

(5 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

8:01p
Lietotāj!

Lietotāj, ja tev tekstā gribas smuki pārnest kādu vārdu nākamajā rindiņā, bet paragrāfs vēl nebeidzas, tad atceries: Shift+Enter, lietotāj, Shift+, bļaģ, Enter!

Un cilvēce būs tev pateicīga trīs paaudzēs, svētīs vārdu tavu, un mazgās tev kājas pienā, divprocentīgajā, pa 0.80 eiro litrā.


current music: We Are Bodies / Fake Shelter

(12 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:21p

(2 comments | ir ko piebilst)

begemots

2:56p
btw

šodien saņēmu algas.lv aptauju rezultātu (amats: IT vadītājs).
lūdzu ievērtējiet korelāciju :D


(9 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system