Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Monday, December 5th, 2016


lavendera

10:04a
Tuvojoties Ziemassvētkiem, iedegoties eglītēm un smaržojot piparkūkām, aizvien vairāk uzplēn svētku sajūta.

(ir ko piebilst)

jojo

7:53a
nemierīgs rīts, no sešiem - T. savam atvaļinājumam par godu izslēdzis gaismas pulksteni. principā, nekas īpašs, bet aizmirsa mani par to pabrīdināt, kamēr es mierīgi lasot grāmatu aizguļos. man tā nepatīk no rītiem steigties.

(ir ko piebilst)

Sunday, December 4th, 2016


krii

11:02p
No Cibas rubrikām man laikam vismīļākā ir [info]ezss "biostāsti".

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

7:01p
Klau, cienītie interneta reklāmu tīkli, bet es to nedomāju kā joku, es pavisam nopietni, jums vajag ne tikai podziņu "aizvākt", bet arī podziņu "jau nopirku, paldies!".


current mood: Rosīgs
current music: Shpongle / Linguistic Mystic

(2 comments | ir ko piebilst)

oblica

4:29p
dzimis 13.

Kad ej uz slidotavu ieģērbies teletūbija cienīgā kombinezonā, uzmaucis galvā bērna cepuri ar zaigojošu uzrakstu COOL un klusībā ceri nevienu pazīstamu nesatikt, bet uzkāpjot uz ledus pamani filmēšanas grupu, kas gatavo vakara ziņu sižetu, tu atkal atceries, ka esi dzimis 13.!

(6 comments | ir ko piebilst)

unpy

12:21p
Īsi par kultūras štampiem.

Nezkālab atausa atmiņā, ka manā saulainajā 20. gadsimta bērnībā plaši tika tiražēts pieņēmums, ka, kad sieviete vīrietim iecērt pļauku, tas ir ļoti ok uzvedības modelis, bet otrādi - galīgi nē. Pēdējos gadu desmitos šis štamps no aprites, kā izskatās, ir izņemts. Laikam jau vairs nav par ko vīriešiem cirst tās pļaukas, ko vērtēju kā diezgan nozīmīgu feminisma uzvaru.

(13 comments | ir ko piebilst)

Saturday, December 3rd, 2016


meeneshi

11:46p
vista grieķu gaumē

negaidīti veiksmīga variācija par tēmu. klāt pasniedzu krāsnī ceptus kartupeļus, domāju, ka labi būtu arī ar kuskusu.

1/3 glāzes milti
kaltēts oregano
malti melnie pipari
sāls
3gb vistas filejas, sagrieztas uz pusēm garumā
3ēk olīveļļa
2 ķiplokdaiviņas, sagrieztas
85g lielās melnās olīves bez kauliņiem, sagrieztas uz pusēm
1/2 glāzes sadrupināts feta siers
sauja sagrieztu spinātu

Ieber lielā šķīvī miltus, sāli, garšvielas, samaisa. Apviļā vistas fileju miltos un cep pannā, 2ēk eļļas uz vidējas uguns. Cep 4-5 minūtes līdz apcepusies brūna, pagriež uz otru pusi un cep vēl 3-4 minūtes, līdz tā ir gatava. Pārliek visas filejas keramiskā, vai kādā citā, pasniegšanai piemērotā traukā.
Samazina uguni, ielej 1ēk eļļu, nedaudz apcep ķiplokus (ap 30 sekundēm), pievieno tomātus un olīves un apcep 1-2 minūtes. Pārliek pāri vistai olīvu/tomātu maisījumu, pārber spinātus (piparmētras, oregano, pētersīļus utml) un pasniedz.

(ir ko piebilst)

perkons
8:58p
Pērkons stāsta, ka cepure nav nekas briesmīgs.


(10 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

4:13p
Ā, viss labi, atkal urbj.


current music: Underworld / Nylon Strung

(2 comments | ir ko piebilst)

sirdna

4:40p
Klīdu pa cibu, nonācu pie sarunas par veco labo feminismu. Teikšu, kā ir, neesmu stiprs feminismā, tas ir, mana uztvere nav uzskaņota attiecīgo problēmu izlasīšanai no apkārtējo iespaidu gūzmas. Bet sarunā uzdūros vārdam "objektifikācija" (vai "objektificēšana"), un tā esot nelaba lieta un ārkārtīgi sāpīga.

Palūrēju gūglē.

objektificēšana - 10 rezultāti
objektifikācija - 170 rezultāti.

Salīdzinājumam
suņa sūds - 245 000 rezultātu.

Tas ir, par šo ārkārtīgi svarīgo, sāpīgo un visai feminisma kustībai/ideoloģijai/whatever fundamentāli nozīmīgo objektificēšanu tiek runāts visai klusu, ķēķī un bez lieciniekiem. Laikam bailēs no Big Man.

(47 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

2:49p
Jau ierastajiem urbējiem un pūšamo instrumentu entuziastiem pievienojies jauns skaņas avots, kaut kur blakus mājā vingrinās operdziedātāja.

Atšķirībā no abiem iepriekšējiem – esmu ar mieru sēdēt uz balkona un smēķēt vienu pēc otras, veltot dusmīgus skatienus garām braucošajiem autobusiem, jo netrokšņojiet, kuš!

Jā, par ko runājot, kā jums Emikas jaunais singls?


current mood: Gut

(5 comments | ir ko piebilst)

perkons

3:18p
Labi, tomēr pateikšu.

Tie nebija kolas avtomāti uz ielām vai melnādaini atslēgu piekariņu tirgotāji, tie bija "guļošie policisti"!
Jeibogu – fascinējos!

(3 comments | ir ko piebilst)

unpy

2:41p
Ētikas vērotāja piezīmes.

Vajadzības nests, ieklīdu "Mēness aptiekā", izrādās, viņi dod atlaidi, ja ir tā slavenā rīdzinieka karte. No vienas puses, protams, normāli - atlaižu sistēmas un kartes ir dažendažādākās, kālab ne. No citas puses tomēr drusku neētiski šķiet. Lepnais un turīgais rīdzinieks dabon zālēm atlaidi, kamēr nabadzīgais, no laukiem ieklīdušais students dabon maksāt pilnu cenu.

(15 comments | ir ko piebilst)

fedrs
11:52a
Fantastic breasts and where to find them

(3 comments | ir ko piebilst)

jojo

8:26a
pateicības:
bērns,
robežas,
jauna diena,
nauda, braukšu pirkt jaunus zābakus, vecie nodrāzti,
un bikses, un kurpes un rokassomu arī

(ir ko piebilst)

dienasgramata

12:12a
"Arī teātros beidzamā laikā bieži vien atļaujas kaut ko tādu runāt, ko teātrī nevajadzētu runāt," "Vakara Ziņās" citēts Pauls.

(6 comments | ir ko piebilst)

Friday, December 2nd, 2016


mako

10:42p
Uhhhhhhhhh

http://www.delfi.lv/kultura/news/culturenvironment/rigas-ratslaukuma-egles-iedegsana-ieklust-ginesa-rekordu-gramata.d?id=48253281


+1000 karmai idejas autoram.

(4 comments | ir ko piebilst)

perkons

8:44p
Jūs nekad neuzminēsiet, kas bija tas, kas mani visvairāk fascinēja, kad pirmo reizi biju ārzemēs!
Un es jums neteikšu!


current music: šīs mazās zaļās vardītes...

(18 comments | ir ko piebilst)

mako

6:16p
Buratino

Citāts no grāmatas, kuru pašlaik lasu:

– Ее звали Ефросиньей, творческим псевдонимом было Жаннет, а проституток тогда именовали «мальвинами». И граф Толстой… красный граф Толстой в своей сказке «Золотой ключик» нарывался на серьезные неприятности, если иметь в виду, что в образе Пьеро он выводил Блока… Получается, что его возлюбленная – проститутка. Я бы за такое морду набил… Неужели вам ничего такого на вашем филфаке не рассказывали, Севочка? Карабас – Мейерхольд… Нет?

Interesanta informācija...

(12 comments | ir ko piebilst)

snorke

1:46p
par balliiti un vientuliibu:

tatad, ierodoties paarnema drusku sausmas: nevienu nepazistu, cilveku daudz, visi liekas pazistami savaa starpaa, un vecumaa ap 25 !!! vardu sakot, jauniesu balliite.
bet neko gan drusku parunaajos ar dazada vecuma ipatniem, gan ! padejoju !! gan drusku pafilosofeeju par buutisko un pat ejot prom sanjemu "It`s good that you came" (no deju un sarunu objekta)

negativais ir tas, ka gribas vakardienas sarunu un deju objektam drusku uzmaakties, bet es saprotu, ka taa isteniba bija tada loti loti gadijuma rakstura sazinja, nekada dveselu tuviba un klikkkskis vai kas tads nebija un kaukada turpinajuma prasisana bus gluzi neiederiiga

pozitivais - dzeeru parsvaraa sulu; alkoholu - loti maz un tikai sampanieti, praktiski biju skaidraa visu vakaru, eedu arii tikai tomaatus un mozarellu un 2 cm maizes gabalinju ar humusu

nu taa, varbut nevajdzeja, vajdzeja piedzerties un uzgazties tam deju-sarunu objektam, bet neko, kad padarits padarits

(ir ko piebilst)

fjokla

12:09p
vai, tie kas bija, tie zin, bet bij tāds stāsts par mīļāko Bubi, kad viņš satrakojās, lēkādams pa cibiņu piepūšamajām pariktēm, saldējumā noķēzītu muti un viņu neņēma uz veikalu līdzi, jo viņš netīrs un traks, tad, lūk, šis te Bubis uzreiz metās pie krāna mazgāt nost šokolādes muti un glauda šokolādes matus un kliedza projāmgājējiem pakaļ "TĪRS UN NOMIERINĀJIES", TĪRS UN NOMIERINĀJIES!"

(7 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:14a
ja viņš vēlas atgriezties ģimenē, tam viņa jābildina un jāaprec.

(1 comment | ir ko piebilst)

unpy

9:25a
Par samodificēto.

Poll #20887 Cienīgi lēnīgais, durstīgi dzēlīgais un ģenētiski modificētais
Open to: All, results viewable to: All

Tavs viedoklis ir, ka

View Answers

no pārtikas ar ĢMO jāturas pa gabalu
16 (29.1%)

pārtika ar ĢMO ir nekaitīga
28 (50.9%)

pats muļķis
11 (20.0%)


(99 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:37a
kungiem un dāmām gados

visu laiku gāja labi, tad bija kāds labs laiks pārtraukuma, kad nevajadzēja, un tagad vajag atkal un man ir problēma atcerēties, ka katru rītu jādzer zāles - līmēt kalendāru un vilkt krustiņus? kā jūs atceraties, ka dienišķā indes deva jādzer? piesienat pie zobu birstes?

(18 comments | ir ko piebilst)

indulgence

8:10a
par trendu mākslā un kultūrā

Godīgi atzīstu, ka no mūsdienu mākslas un kultūras nekā nesaprotu. Gluži vienkārši tāpēc, ka nesaprotu.

Nu piemēram, ja pirms gadiem (daudziem) mēs ar kursabiedriem no kroga rōzā nokrāsotā ķerrā stūmām tikpat iereibušas kursabiedrenes uz Ķīpenes kojām, tad paši to uzskatījām tikai un vienīgi par studentisku jautrošanos. Šodien, ja ķerras stūmējs tā biežāk Ozirisā kafiju dzer, tādas zirgošanās organizēšanai pat dabūtu KKF grantu un kritiķu atsauksmes par "spožu performanci". Dēvējiet to par mākslu, bet es savā lauķa prastumā tajā saskatu tikai zirgošanos (pie tam ne visai interesantu neiesaistītajiem).

Tā subjektīvi šķiet, ka ir sasniegts zināms slieksnis un viss ir iebremzējies un iestājusies zināma stagnācija: nekas jauns netop, un uz rokas pirkstiem zemē, kur katrs otrais uzskata sevi par kultūras dzīves sastāvdaļu, var ko interesantu sastapt. Vairums spēj tikai taisīt rimeikus par jau bijušo (praktiski jebkurā izstādē var staigāt un ar pirkstu bakstīt: to poļi taisīja 1975. gadā, bet tas bija populārs Francijā 1980. gadā, bet šitais autors, pirms uzsākt darbu, krietni papētījis 69. gada Mehiko biennāles katalogu). Tad nu nekas cits neatliek, kā ļauties šī brīža trendam "provocēt" un "pārsteigt" (iesaku pievērst uzmanību šai diagnozei izstāžu anotācijās: ja kritiķi ko saka par "provokatīvo mākslinieku", tātad kārtējais šokētājs... Un ne ar jaunu stilu, spožām prasmēm un tehniku - jo to vienkārši nav, - bet kakājot uz skatuves, sitot krustā beigtas žurkas, ieliekot dīvānā skeletu un izstādot, vai augstajā modē par modeļiem slimus cilvēkus izvēloties.

Jo izpausties autoram gribas, talanta radīt ko nebijušu pietrūkst, bet uz rūpnīcu iet par virpotāju nepavisam negribas. Tas ir normāli. Šādi stagnācijas periodi cilvēces vēsturē bijuši cik uztiet. Pastagnē kādu gadsimtu un nāk kāds ģēnijs, kas atrauj korķi vaļā.

P.S. Mazliet apskaužu tos, kas tajā visā ko burvīgu saskata, un kurus šī brīža mākslas avangards priecē. Kā jau norādīju, nekā no mākslas un kultūras nesaprotu, t.i., kam lemts rāpot, tas nespēj lidot.

(12 comments | ir ko piebilst)

Thursday, December 1st, 2016


fedrs
10:51p


Visu vakaru brīžam ķiķinu, brīžam smeju vēderu turēdams:
Postmodern Juckebox

(4 comments | ir ko piebilst)

amanita

3:37p
Vakara sarunas

- Un kā Tev, Krišjāni, šodien gāja? Kas lielisks notika dārziņā?
- Zini, kas bija vissuperīgākais notikums?! Mēs uzvedīsim lugu! Un es esmu vienīgais, kurš zina, kāda viņam būs loma, jo citiem to pateiks tikai rīt. Es būšu Kraukšķītis! Jo es runāju visvairāk visā bērnudārzā!

(1 comment | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

2:41p
Driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails, just driving in nails

(10 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:28p
K/f "Arrival" gan priecēja, gan vīla, nē nu kā, tu skaties ekrānā un nespēj izskaidrot, kāpēc organisms visu laiku mēģina pārslēgties "skudriņas skrien" režīmā, atjēdzies tikai pie beigu titriem, ka autors šim kreatīvam tak ir misters Vilenēvs, nu tas, nu, kurš mums ahujenno k/f "Sicario", jā, biedri, jā! iekš "Arrival" ir viss tas, kas mums patīk, skaņa, attēls, atmosfēra, mēs varam pāris minūtes skatīties, kā nosēžas helikopters, un nevis garlaikoti žāvāties, bet uh!, wow!, kruta!, jā, tur brīnišķīgi ir viss, kam vien būtu jābūt brīnišķīgi, skaistuma un atmosfēriskuma līmenis zaškaļivajet.

Un vēl mēs varam iekšēji priekā palēkties brīdī, kad Luīze uz tāfeles uzrasē vienu triviālu teikumu un paskaidro visas iespējamās problēmas šī teikuma saprašanā, mēs varam uzgavilēt, ka jā, jā!, tāpēc mēs te nācām!, bet tad saprast, ka tas arī viss. Pati galvenā sižeta līnija, kura būtu šo padarījusi par gada attapīgāko kino, ir palikusi aizkadrā. Nē nu labi, tas, kas nācis viņas vietā, ir, lai arī sākumā kaitinošs, tak tomēr negaidīts un interesants. And yet, and yet, kļūda bija sacerēties mazliet par daudz.

Taču nepārprotiet, draugi, k/f "Arrival" ir labākais eiliēnu kino, ko mums šī pasaule ir dāvinājusi kopš "District 9", nopietni, ejiet, draugi, ejiet, neko negaidiet, neko par viņu nelasiet, ejiet, tas ir brīnišķīgi labs ķinis, tieši tāds, kādu mēs to vēlamies.


current mood: I've got just one flaw
current music: Rob Dougan / Open Sore

(10 comments | ir ko piebilst)

krii

1:43p
Viss ir tieši tik žēlīgi kā bērniņu koris aukstā un nemājīgā skolas aktu zālē:
https://www.youtube.com/watch?v=NRX7792Ydoc

(2 comments | ir ko piebilst)

indulgence

10:52a
2 urbānā leģenda par kīnō taisīšanu

Tālajā 1981. gadā nu jau sen aizsaulē aizgājusī Rīgas kinostudija filmēja savu pirmo nopietno TV seriālu "Ilgais ceļš kāpās". Nu un, ja nemaldos, 4. sērijā, bija ainas, kur Vācijas armija, skanot pūtēju orķestra maršam, zābakus rībinot soļo pa Vecrīgas bruģi. Filmēšana notikusi pie Sv. Pētera baznīcas.Tā nu soļo "vācu zaldāti", zilpelēkajās uniformās, spožām pogām un ķiverēm, kameras dūc, orķestris spēlē - viss notiek, - te piepeši vienā no ēkām, kas blakus tagadējam Dekoratīvi lietišķās mākslas muzejam, atveras jumta mansarda lodziņš, pa to izsvempjas vecs, vecs večukiņš, paltu galvu kā pieneņpūku, izstiepj uz ielas pusi rokā mazu sarkanbaltsarkanu karodziņu un kliedz, cik nu trīsošā balstiņa ļauj: "Es zināju, ka jūs atnāksiet! Es zināju!!!"

Filmēšana paralizēta, skatītāji, kā mūsdienās mēdz teikt, "šokā", uzreiz pāris vīri pelēkos vadmalas svārkos metas iekšā mājā un jau pēc pāris minūtēm vācu armijas sveicēju ievelk atpakaļ tā miteklī. Kā viss beidzās, nav zināms, taču tā kā tas bija 1981., nevis 1951. gads, ceru, ka aprobežojās ar to, ka atņēma karodziņu, vecos "Tēvijas" numurus, norāja un vecīti palaida, lai dzīvo atlikušos gadus mierā.

P.S.
Stāstīja man to viens kamrāds, kurš, dzīvotams Audēju ielā, kā puika tur grozījās, ar lielu interesi vērodams, kā notiek kīnō filmēšana.

(4 comments | ir ko piebilst)

indulgence

10:43a
1 urbānā leģenda par kīnō taisīšanu

Tālajā 1969. gadā filmēja "Pie bagātās kundzes" par dzīvi 1920. gadu otrajā pusē – Lielajā depresijā. Pienāca brīdis, kad jāfilmē scēnu, kurā galvenie varoņi pērk meičai kurpītes. Tā kā tajos laikos paviljonos filmēja maz, priekšroku deva darbam dabā, tad nu sarunāja Vecrīgā apavu veikalu, kuru dekoratori pārveidoja līdzīgu 1. republikas laika veikaliem, salika skatlogā apavus, cenas latos.Ierodas kinošņiki no rīta filmēt, bet tur pie veikala kareivīgu sievišķu rinda pa 4 kvartāliem – deficīts veikalā "izmests"!!! Bezmaz jāsauc miliciju (tā laika policijas nosaukums), lai padomju sievišķiem iestāstītu, ka viss domāts tikai lai atainotu "pūstošo kapitālismu", nevis lai padomju sievietes tiktu pie sapņu kurpītēm.

(5 comments | ir ko piebilst)

mako

10:00a
LIKTA

Vai kāds no Cibiņiem nav LIKTAS konferencē pašlaik? Varam kafiju kopā iedzert...

(ir ko piebilst)

unpy

8:21a
Nedaudz par kristiešu pasākumiem.

Traki tiem kristiešiem. Ir kaut kāds pasākums jauniešiem, kura gaitā Latvijā saradīsies lērums kristiešu jauniešu, lai jodelētu, jandelētu un vienotos kopīgā dziesmā, taču problēma ir tāda, ka visiem tiem 10000 - 15000 neapšaubāmi patīkamo jauno cilvēku tā ēst gribās, ka pat pārgulēt nav kur. Uz doto brīdi no tā lēruma tikai kādi 650 esot naktsmājas atraduši, kā liecina visa veida palīdzības saucieni soctīklos.

Protams, ka tie saucieni, kā jau ierasts, pamazām sāk ieņemt tādu virzienu, it kā Latvijas(šajā gadījumā - Rīgas) iedzīvotāji būtu vainīgi pie kaut kā(nav gana viesmīlīgi), taču te gan iebildīšu un pateikšu, ka organizatori ir ļauni, nepatīkami, stulbi un gan jau, ka neglīti.

Pirmkārt, pasākums ir no 28. decembra līdz 1. janvāra pēcpusdienai. Organizatori var ticēt, var neticēt, bet pie mums ir pierasts 31. decembra nakti pavadīt draugu vai/un radu lokā, nevis krāmēties ar kaut kādiem nepazīstamiem cilvēkiem, lai cik viņi kristīgi nebūtu. Nevis vienkārši pavadīt, bet bieži vien no sirds, ar seju rosolā un tādām lietām, daudzām, ārkārtīgi daudzām ģimenēm ir šāda skaista tradīcija, kuras neievērošanai jau nu būtu jābūt lielākam stimulam par vēlmi izpalīdzēt kaut kādiem tur jauniešiem bez naktsmājām.

No tā izriet otrkārt - viņi taču vēl jābaro ir. Ar brokastīm, bet 1.(!!!)janvārī ne tikai ar brokastīm, bet arī ar pusdienām. Es pats sevi, sasodīts, nebaroju ar brokastīm un gan jau, ka daudzi citi ar. Par 1. janvāri pat nekomentēšu. Pie tam, diezgan daudziem pārītis kristiešu jauniešu, kuri kā minimums(jo varot ierasties arī divas dienas ātrāk) četrus rītus rīs brokastis + kā minimums vienas pusdienas, ir nozīmīgs ne tikai morāls, bet arī finansiāls slogs. Mums ir nabadzīga valsts tomēr.

Treškārt, velti apelēt pie kristīgiem principiem, nav mums te kristiešu Eiropas izpratnē, nu, gandrīz nav. Līdz ar to, neāķē tie kristīgie saukļi daudzus cilvēkus, principā, lielajam vairumam Latvijas iedzīvotāju "kristīgie jaunieši" izklausās tikpat, ja ne vēl aizdomīgāk par "narkomāniem".

Ceturtkārt - jautājums organizatoriem. A viņi pie krievvalodīgās auditorijas ir vērsušies? Rīga tomēr ir krievvalodīgo pilsēta, starp viņiem gan kristiešu vairāk, gan arī viesmīlības. Ja nav - ļoti slikti un kārtējo reizi apliecina, ka organizatori nav uzdevumu augstumos.

Jebkurā gadījumā, izskatās, ka organizatoriem nāksies vien palūgt pāris skolu zāles kristīgo jauniešu izmitināšanai, gluži kā to dara vietējie, kad Rīgā vajag dziesmusvētku dalībniekus izmitināt. Kaut kā dziesmusvētku organizatoriem pat prātā nezkālab nav ienācis viesģimenes meklēt, kas būtu gan vienkāršāk, gan lētāk, gan arī riktīgi attaisnojami patriotisma un sociālās integrācijas vārdā.

(107 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, November 30th, 2016


rasbainieks

10:27p
pār gadskārtu primaveras lineups nāca
kā arī mana višliste mazajai primaverai
un šogad man ir tikai viena portovēlme
bet stipri stipra
magnetic fucking fields!
atstāšu jūs ar stīvina merita lielāko hitu
the book of love

(7 comments | ir ko piebilst)

krii

7:20p
Kāpēc pasaule ir tik auksta?

(11 comments | ir ko piebilst)

fedrs
6:57p
Šīs sezonas hipsteru ņemšanās uzņēmējdarbības hits ir plānotāja izgatavošana. Un nevis šādu tādu, bet katra lappuse kaut kā savādāk safotošopēta, un pa vidu vēl visādu uģu kuģu citāti angļu valodā. Tātad produkts ar augstu eksporta potenciālu.

(ir ko piebilst)

unpy

4:23p
3. nedēļa.

Ir iestājusies 3.nedēļa kopš traģiskākā notikuma pasaules vēsturē - amerikas zeme iz savām dzīlēm dzemdinājusi uzurpatoru un patvaldnieku, uz kura fona Čingizhans izskatīsies pēc drusku nebēdnīga knēveļa ieplēstās īsbiksēs un nošmulētu degunu. Jau pavisam drīz valstīs, kas tik savienotas, sāksies bads, posts un iznīcība, vispārējs terors un inkvizīcijas atdzimšana. Kukluksklans raus zarā nēģerus, bet sievietēm atņems visas tiesības, nosauks par cūkām un izbaros musulmaņiem. Tikai galīgi vientieši vai ļaunākie no ļaundariem to vēl izliekas nemanot.


(12 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

4:29p
LSM. Cilvēki neizvēlas ziedot orgānus, jo ir daudz aizspriedumu par nāvi.

(9 comments | ir ko piebilst)

maya

3:05p
Robežas

Draugi!

2. 12 pirmizrādi būtu jāpiedzīvo manai izrādei Robežas. http://fondsdots.lv/lv/notikumi/dokumentala-izrade-robezas-rigas-purvciema

Tā ir dokumentāla vides izrāde par spēju uzticēties un drosmi. Mēs mēģinām rāpties pāri visdažādākajām robežām un mums tas izdodas, BET izrāde var notikt tikai tad, ja tajā iesaistās arī brīvprātīgi pavadoņi, kuru loma ir būt par skatītāja acīm un atbalstu. Šobrīd mums dažādu iemeslu dēļ ļoti trūkst šo cilvēku, kuru loma izrādē ir liela un nozīmīga. Par to vairāk var dzirdēt šeit http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/kulturas-rondo/krista-burane-robezas-cilvecisko-attiecibu-zina-ir-politiska-izr.a77689/.


Ja vēlies un vari palīdzēt (vai zini kādu citu, kurš to gribētu darīt), tad lūdzu zvani izrādei producentei Leldei Prūsei 26466509

Pavadoņu pirmā tikšanās rīt 17:30, izrādes 2.12, 3.12, 4.12 un 16.12, 17.12 un 18.12

Un liels paldies tiem cibiņiem, kuri jau ir atsaukušies!

(2 comments | ir ko piebilst)

sirdna

2:51p
Par sugu pielāgošanos. Vakar ietinos džemperī, kažokā un siltās zeķēs un kumuroju uz Rimi pēc roltoniem un viskija. Sniegs, ledus, auksts vējš, klimats. Un visam šim klimatam pa vidu, tarkšķēdams savā valodiņā, slāj stipri indiska paskata jaunietis tkreklā un šortos. Nemaz neizskatījās traucēts no mūsu bargās ziemeļu dabas.

(18 comments | ir ko piebilst)

sirdna

11:42a
Nepatīk, kad šmaucas. Kad biksēs saliek tamponus, no tā nerodas spējas jāt ar zirgu un spēlēt tenisu. Ja padusēs iesmērē Old Spice, no tā nerodas spēja lidot pa gaisu ar moci un nenosisties pēc kritiena no desmitā stāva.

Kā arī, svētceļnieks neaizņem 2 kvadrātmetrus.

(28 comments | ir ko piebilst)

kramers
10:52a
Padoms dizaineriem

xxx: Я придумал идеальную бизнес-модель!

xxx: На предложение клиента "Давайте поиграем со шрифтами/цветами/вон той загогулиной" всегда нужно отвечать "Давайте поиграем с бюджетом проекта".

(ir ko piebilst)

jojo

7:53a
droši vien, ka drīz šito rakstīto nožēlošu, tieši šobrīd es jūtos tā, it kā beidzot būtu noslēgusi pamieru ar savu bezmiegu. tas izskatās tā, ka viņš nāk un iet un iet un nāk un man ir diezgan vienalga. guļu gultā, acis ciet un ļaujos, nāk, labi, iet, vēl labāk -

Agnese vakar teica, ka gribot lasīt manu kindlu. e-grāmatu, tas ir. neļāvu. pietiek jau, ka viens ir okupējis manu datoru, kindls ir mans pēdējais cietoksnis. Agnese saka, es lasot labas grāmatas.

pateicības:
mazs zods uz mana pleca, kurš lasa, ko es rakstu,
miers,
brokastis,
visi veseli,
darbs

(1 comment | ir ko piebilst)

kramers
8:29a
Не спешите вытаскивать людей из говна! Может это их естественная среда обитания!

(ir ko piebilst)

Tuesday, November 29th, 2016


unpy

10:39p
Muzīkas vērotāja piezīmes.

Noklausījos tās jūsu "Rīgas Modes". Tiesa, tikai vienu dziesmu. Un to pašu ne līdz galam, godīgums, tā sacīt, pāri visam. Ko lai saka, latviešu popmūzikā kopš "100. debijas" laikiem jūtams spēcīgs kritiens, manuprāt.

Cita starpā, ja jau par latviešu muzīku. Neatceros, esmu šeit licis vai nē, savulaik kaut ko gribēju sameklēt un uztrāpījos uz šo kolekciju.

UPD. Mēģināju citu dziesmu noklausīties, atkal neizturēju līdz galam, nezinu, kā viņiem tas izdodas.

(8 comments | ir ko piebilst)

begemots

9:46p
marginālijas

Brīvajos brīžos kindlēju detektīvu zelta laikmetu.

Pagaidām viens no labākajiem atradumiem ir (protams, britu) Dorothy L. Sayers (1893-1957), ne vien nevāja krimiķu, lugu, un viskautkā cita autore, bet arī kopīraitere 10 gadu garumā, kuras viens no detektīvstāstiem kāreiz notiek 20/30o gadu Londonas reklāmas aģentūrā.

Jāsaka, ekselenti; ne vien noziegumu shēmas, kuras ir gana loģiskas, kad tu viņas ieraugi pēc tam, bet kuras pirms tam izskatās pēc klusā vājprāta, bet arī lieliska pasausā britu humora izjūta, ko izkopj caur savu detektīvamatieri-lordu, gan arī interesantas ikdienas dzīves detaļas tādā līmenī, kādā tās nevarēja nojaust Kristi darbos.

Vispār, es secināju, ka viens no interesantākajiem aspektiem vecajos detektīvos man ir vide: kā cilvēki uzvedās, ģērbās, ko viņi ēda, kā, kad, kā pārvietojās, kur un kā dzīvoja, ko lietoja. Tā kā žanram ir parasti diezgan augstas prasības pret ticamību, tad labi detektīvautori vai nu ieskicē kaut ko pavisam kopīgu, ko tu mierīgi nolasi arī pēc 100 gadiem (kā Kristi), vai arī -- kā Seiersa -- rada pilnasinīgu ainu ar tādām detaļām, no kurām tu daudz vairāk uzzini par šo laika periodu.

Nu jā. Tā kā Lord Peter Wimsey sērija man beidzās, tad no Saiersas pārgāju uz Simenonu. Un ar izbrīnu secināju, ka pirmie stāsti arī notiek tais pašos 30ajos gados. Biju domājis, ka Simenons ir post-WW2 rakstnieks, bet, izrādās, nebūt nē.

Zinājāt, ka pirmais stāsts par Megrē ir "Pēteris latvietis"?

(8 comments | ir ko piebilst)

divi_g
3:27p
SWH šodien veco, labo gabalu diena, kā izskatās.

(ir ko piebilst)

oblica

2:33p
Nu, piesakās

lai varam pēc tam dalīties pieredzē :))
http://www.taizeriga.lv/vies%c4%a3imen%c4%93m.html

(31 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

12:48p
We are simple, we dance and drink, and pray

Tikko pieķēru sevi pie mazliet biedējošas domas.

Vei, mēs te dzīvojam laikmetā, kad tekstu telefonā var rakstīt, īpaši nepiedomājot par to, vai vispār tiek trāpīts pareizajiem taustiņiem, vajag vienkārši spaidīt kaut kur aptuveni tajā virzienā, un parasti tas attapīgais aparātiņš izdomās, ko tieši mēs te esam gribējuši teikt.

Parasti izdomās, bet gadās visādi, protams.

Nu lūk, pieķēru sevi pie domas, ka lasīšanas procesā tāds pats auto-correct darbojas smadzenēs. Ieraugot vārdu, kas, telefonam neuzminot un autoram nepamanot, ir izsprucis nevietā vai neloģisks, tās pat nenopauzē un nesignalizē par kļūdu, bet vienkārši momentā piemeklē to, ko respondents ir gribējis teikt. Un "not happy" mierīgi tiek lasīts kā "now happy", "atradās priekšā" kā "stādās priekšā", dīvainību pamani tikai kaut kādu iemeslu dēļ tekstu pārlasot vēlreiz.

Bail tikai, vai tie mazie, viedie aparātiņi netaisās mūs nolaist līdz savam līmenim un tad sakaut ar pieredzi.


current mood: Nez kāpēc viss OK, wtf?
current music: We Are Bodies / We Are Bodies

(7 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system