Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Monday, October 24th, 2016


jojo

7:33a
vakar bija laba diena. visu nepaspējām, Pikaso muzejā nemaz iekšā, vājprātīgas rindas. T.saka, ka esot atradis savu sapņu pilsētu. Nospriedām, ka brauksim vēl, tāpēc pārāk nepārdzīvoju. Daudz staigājām pa vecpilsētu. vecpilsēta skaista. mans vakardienas pārsteigums bija modernās mākslas muzejs, gaisma un telpa, visas tās baltās plaknes - pievakarē ielecām tūristu busā, apmetām loku. šodien brauksim tālāk, caur Zaragozu uz Madridi.
Sola lietu.

(ir ko piebilst)

Sunday, October 23rd, 2016


dienasgramata

9:03p
DELFI. Kādā lauksaimniecības nozares zinātniskajā institūtā Stendē vairākus gadus eksistējusi tā dēvētā melnā kase.

(5 comments | ir ko piebilst)

sirdna

8:59p
Prieka un cerības dziesma, iedvesmota no latviešu neticamajām dēkām Itālijā.

https://www.youtube.com/watch?v=JP42y28GTqc

(4 comments | ir ko piebilst)

indulgence

5:54p
augstākā izglītība

Augstskolas uzdevums nav mācīt amatu vai profesiju, bet tikai iemācīt:
- noteikt, cik relevanta ir tā vai cita informācija apspriežamajā tēmā;
- nodalīt racionālos un emocionālos argumentus;
- nodalīt faktus no viedokļa;
- noskaidrot apstākļus, kas var mazināt vai apšaubīt argumentu spēku;
- pamanīt argumentācijā pretrunas un vājās vietas, noteikt papildu informācijas nepieciešamības apjomu;
- noteikt visas ieinteresētās puses;
- fiksēt loģiskās kļūdas argumentācijā;
- analizēt faktus un informāciju;
- savstarpēji saistīt un analizēt faktus un informāciju no dažādiem avotiem;
- apstrādāt pretrunīgu, neadekvātu vai divdomīgu informāciju;
- formulēt derīgus, loģiskus, secīgus un saistītus argumentus, pamatojoties uz faktiem, nevis viedokļiem;
- veidojot argumentāciju, ņemt vērā kontekstu;
- izvairīties no pārspīlētiem secinājumiem;
- atzīt, ka problēmai var nebūt viens patiesais risinājums, vai viennozīmīgas atbildes;
- apzināties un apzināt alternatīvus skatījumus, salīdzināt tos lēmumu pieņemšanas procesā;
- korekti un objektīvi izmantot informāciju savas nostājas pamatošanai;
- izvairīties no liekvārdības, veidojot pierādījumu argumentācijas sistēmu.

Ja students to apguvis, visu pārējo izvēlētajā nozarē nepieciešamo viņš var iemācīties pats. Ja nav apguvis, tad nekad nekļūs labs speciālists, kaut izlasītu visu iespējamo attiecīgajā nozarē.

(B.N. Moore, R. Parker. Critical Thinking. 2012)

(5 comments | ir ko piebilst)

jojo

8:57a
programma no manas puses, modernās mākslas muzejs, dali teātris, skati un, varbūt, vakarā, pikaso muzejs. T. guļ, tāpēc pagaidām viņam balstiesību nav.

viens no 39% neatrisināto konfliktu manā laulībā ceļas no fakta, ka T. ir trausls miegs un viņam patīk ilgi gulēt. mani tas taisa traku. jo man ir trausls miegs un es mostos ļoti agri. ap laiku, kad T. izlien no gultas un gatavojas pirmajai kafijas tasei, es jau esmu gatava pagulēt pusdienaslaiku. ir periodi, kad man izdodas gluži labi ar šo visu sadzīvot, bet citreiz tas tā bojā omu - mind you, trauslais miegs nozīmē, ka dušā iet, kamēr otrs guļ, nevar, uz tualeti iet nevar un tā tālāk un tā joprojām -

upd. mēs esam idioti, dali teatri vajadzeja skatīt vakar. nu, nekas, atlidos citreiz

(1 comment | ir ko piebilst)

jojo

8:10a
aizvakar paspēju māju pamatīgi sakārtot un drēbes bērnam nākamajai nedēļai samazgāt. naktī sākās migrēna, braucot uz lidostu, pie stūres apraudājos, likās, visa kā par daudz. gribējās vemt. atlidojām, lija. viss lidlauks bija viena vienīga peļķe, iekāpu ar saviem vasaras loferiem un pie pirmā soļa tiku pie slapjām kājām. +13 grādu un ļoti silta gaisma. nonomājām mašīnu, pārbraucām uz Barselonu, neatceros, virs simts kilometriem, T bija pie stūres. lietū un miglā neko apkārt daudz neredzēja, bet to, ko redzējām, tas bija skaists. nekur nebiju iepriekš redzējusi tik sarkanu zemi. un mandarīnu birzis.
atbraucām uz viesīcu, pagulēju un pēcpusdienā gājām pastaigāties. aiztaigājām līdz Sagrada (svētās ģimenes) baznīcai Sant Pau hospitālim. pārsteidzoši, ka kāds to visu ne tikai iecerēja, bet atrada arī pietiekami daudzus citus trakos, lai uzbūvētu - un sagrada baznīcu ir vērts apskatīt dabā - pirmdien ieiesim iekštelpās. un ir skaidrs, no kurienes dali aug kājas - vai vismaz, rodas ilūzija, ka ir skaidrs, no kurienes dali aug kājas. bet, jā, pārsteidzoši. sapratu, ka daudz zinu par dažādajiem tā laika novirzieniem, šo to zinu par dadaistiem, šo to par abstrakcionistiem, šo to par sirreālistiem, bet tā, kopumā par art nouveau, par jauno mākslu, tā laika pamatvirzienu - maz, patiešām, maz.
Mājās cilpojot pasēdējām vienā krodziņā, otrā krodziņā, paēdām paeļju un likāmies gultā. Sen nebijām tik daudz runājuši, faktiski visu dienu to vien darījām, izņemot, kamēr es gulēju. par visu ko, nākotnes vīzijām un plāniem un citām būtiskām lietām. pēc saulrieta vakars bija stipri līdzīgs tam, ko atceros no Lisabonas, tumšs, silts, cilvēki ielas vidū, bērni spēlējas kafejnīcās, omulīgi, draudzīgi - citādāk. Tai barselonas daļai, kur vakar pastaigājāmies, ļoti jauki simetriskas ielas un plaši, noapaļoti krustojumi. daudz gaismas ielās.

(ir ko piebilst)

jojo

8:02a
šonakt sapnī vienlaikus jutos skaista un un neglīta. tas bija jocīgs sapnis, gaišā kleitā līdz celim stāvēju krustojumā, kur katru rītu stāvu sastrēgumā, lai apbrauktu vēl lielāku sastrēgumu, un kur rumāņu ubags iekasē naudu no stāvošajām mašīnām. tikai šoreiz ceļa malā stāvēju es. bija labi, gaiši, man bija gari mati un mašīnas apstājās pie sarkanās gaismas un brauca garām pie zaļās gaismas un viss bja tā, kā jābūt, kamēr piepeši es sakautrējos par saviem ceļgaliem. ļoti tiešs sapnis, vai ziniet. sapnī man bija veci un neglīti ceļgali.

freids laikam teiktu, ka dzīve paiet.

(ir ko piebilst)

Saturday, October 22nd, 2016


rasbainieks

11:25p
nogāju uz kora 20 gadu jubilejas koncertu
nonācu ļ. interesantā situācijā savā galvā
es tur dziedāju kora pirmos ~piecus gadus
šajā koncertā uz skatuves pazinu divus cilvēkus un diriģenti
98% veco dalībnieku es pēdējoreiz redzēju tieši pirms desmit gadiem, kora jubilejā (simtprocentīgu statistiku nojauc misame)
bet pats interesantākais bija ar tiem vecajiem dalībniekiem, ar kuriem man nav nekādu interneta kontaktu
es lieliski zinu, kā viņi smejas (!), goda vārds, smiekli ir pirmais, ko atmiņa uzservē, atceros par viņiem šādas tādas fiškas, mēs esam kopā izdzēruši ļ. daudz ahohola (tas nu reiz ir tas, ar ko nodarbojas koristi), bet vairumam viņu es sitnost neatceros vārdus
vēl bija interesanti no malas paklausīties kordziedāšanu vispār, arī apmēram otrā reize mūžā, un pirmā bija iepriekšējā jubilejā

(ir ko piebilst)

pa_leeto

[ illumine ]
6:50p
Adidas Pure Boost X skriešanas apavi

Adidas Pure Boost X sieviešu skriešanas apavi, 41.izmērs, bet drīzāk derēs kādai ar 39.-40., jo man ar 41.spiež
Jaunas. Veikalā bija 85 eur, atdošu par 50 eur, izskatās tā: http://www.prodirectsoccer.com/productimages/V3_1_Main/135271.jpg
Uzmērīt var Rīgā.

(ir ko piebilst)

sirdna

6:08p
Es nesapratu, kur jūra Kolkā palika? Tur Ktulhu mostas un ceļ augšā Kolkas ragu, vai arī semīti izdzēruši visus krānus un ķērušies pie jūras izstrēbšanas?

(4 comments | ir ko piebilst)

sirdna

4:58p
vai pielikt antenu televizoram?
aha, lai zibens iesper!
vai likt naudu kastē?
aha, lai visu uzreiz nozog! daudz labāk turēt to aploksnē.
vai likt zarus zemē?
ā, kā tu spēj ko tādu pateikt!
bet taisnība ir, neeju.
guļu lieliski.

(ir ko piebilst)

perkons

3:30p
Pasaules Skvoša diena (Rīga Plaza)


(7 comments | ir ko piebilst)

sirdna

10:06a
Kreisās rokas pirksti notirpuši jau stundas četras. Tējkanna nomira. Viss iet uz galu.

(23 comments | ir ko piebilst)

Friday, October 21st, 2016


indulgence

7:13p
atšķirībā no P.Strautiņa, šo k-dzi vērts paklausīties

Par gaidāmo bezdarbnieku pieaugumu, un iedzīvotāju ienākumu strauju samazināšanos, kad drīzumā masveidā sāks atlaist visus, kas strādā uz pusslodzi, kā arī par citiem cunduriem...


(5 comments | ir ko piebilst)

indulgence

7:06p
iz zelta uzvedības grāmatas

ПРИКАЗЪ
По Суздальскому Мушкатерскому полку
Ковно 20 августа 1807 г. №372

По случаю назначеннаго сего числа у Польскаго князя Сангушскаго бала и приглашенiя на таковой всъх Штабъ и Оберъ-Офицеров ввереннаго мне полка, предписываю принять къ руководству и непръменному исполненiю слъдующее: Всъмъ Штабъ и Оберъ-Офицерам быть одътымъ в новой парадной формъ при знакахъ, шарфахъ и ранцахъ.
Явиться к Польскаму князю на балъ ровно въ 8 час. вечера.
Прибывъ на балъ осмотръеть исправность своей амуницiи, дабы не было видно сквозь проръзы въ соблазнительных местахъ голое тъло.
Пришедши въ покой не сморкать на полъ, а иметь для того цълые платки.
По стенамъ покоевъ похабныхъ надписей не дълать и соблазнительныхъ членовъ человъческаго тъла не рисовать.
Когда явятся польския женщины, вести себя какъ можно скромнъй. Жопой къ лицу дамъ не поворачиваться, при разговорахъ съ красивыми шляхетками рукъ въ карманахъ панталоновъ не держать и членовъ не наяривать.
Во время танцевъ и контредансовъ ногъ своим дамамъ не подставлять, чтобы падали, къ себъ на колени не сажать и за жопы дамъ не щупать.
Въ буфетахъ до пьяна не напиваться, по углам комнатъ не плевать и пальцами не высмаркиваться.
Во время ужина за столомъ поганныхъ словъ не произносить и под столомъ соседнимъ дамамъ членовъ въ руки не класть. После ужина на балконъ срать не выходить, а отправляться для этого въ отхожiя мъста.
При прощанiи съ дамами дълать трижды поклонъ на французскiй манеръ и вообще вести себя на время бала прилично, яко подобаетъ образованному русскому офицеру.

Подписалъ
Командиръ полка, Полковник Зорублёвъ
----------------------------------------------------------------------
Protams, ka feiks – šajā laikā pulka komandiera vietas izpildītājs, bija apakšpulkvedis Pjaterikovs (Пятериков Василий Ильич), bet pulka šefs bija ģenerālmajors Šenšins (Шеншин Федор Михайлович), savukārt tāda pulkveža Zarubļova nekad nav bijis, – taču vienalga smieklīgi, jo katrā pasaciņā ir sava daļa patiesības. :)

(3 comments | ir ko piebilst)

lavendera

2:36p
Deviņu bērnu tēvs dziedātājs Stīvijs Vonders ir izgriezis muguru savam ārlaulībā dzimušajam bērnam un viņa mātei.

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:00p
A dreamer who forgot to dream, bļaģ.

Nez, šeit listē ir kāds, kam šobrīd neskan Koens? Nu i paši vainīgi.


current music: Leonard Cohen / Traveling Light

(2 comments | ir ko piebilst)

str

1:10p
ja nu pēkšņi vajadzēs izvēlēties


(7 comments | ir ko piebilst)

perkons

12:37p
Draugi!

Vecā Koena jaunais elbums ir abnormāli kruts!


current music: Leonard Cohen: Leaving the Table

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:09p
KASJAUNS. Latvijas Organiskās sintēzes institūta zinātnieki profesora Ivara Kalviņa vadībā izstrādājuši superzāles – uzlējumu pret alkoholismu, kura sastāvā ir ārstnieciskās zālītes un sēnes.

(5 comments | ir ko piebilst)

krii

11:34a
Trauslā robeža starp "interesants cilvēks" un "neglābjami sapists frīks".

(6 comments | ir ko piebilst)

kramers
10:28a
Interesanti būtu apskatīt "Latvijas Pasta" izgatavoto automobīli ))

https://hightech.fm/2016/10/10/dp-e-trucks

(ir ko piebilst)

kramers
9:26a
Par skolotāju algām


(ir ko piebilst)

jojo

7:35a
vakar pārēdos - ilgu laiku bija reta parādība šitas, bet vakar atkal gadījās (otro reizi kopš 7 oktobra) - man liekas, man vajag pierakstīt šitās reizes, gan jau, ka tur ir kaut kāds raksts. jūtos diezgan nomākta biedzamā laika un dusmojos uz sevi par savu nomāktību, kas visu nomāktības padarīšanu nepadara labāku. grēkoju ar diētu, maize, piens un saldumi ir atpakaļ, ēdienreizes izplūst, vingrot biju tikai vienu reizi, un to var redzēt un just, jaunās drēbes sāk spiest. un mani kaitina, ka darbam - algotajam darbam aiziet visa mana enerģija un nekam pāri nepaliek, kaut patiesībā šitā ir attaisnošanās, patiesībā es neizbrīvēju laiku tam, ko vajag darīt, jo baidos, ka nekas nesanāks. tomēr starp sūdīgu jušanos, ja neko nedara un sūdīgu jušanos, ja dara, ir atšķirība. viena lieta ir baidīties, ka esi nevērtīgs, otra lieta zināt, ka nekam nederi. patiesībā pēdējais apgalvojums ir ļoti aplams - neizdevies darbs cilvēka vērtību nenosaka viss un kāpēc man liekas, ka nosaka? Sandra, darling, sorry, ka es tev sabraucu virsū, izrādās, man pašai arī ir tas pats trums un tā pati vāte.


ai, labi, atpakaļ uz šaurā

pateicības:
rīt uz spāniju un kaut kur pie seviļas būšot +30, T. tā teica, varbūt mazliet arī par šo uztraucos, jo esmu vistu māte, kritiska vistu māte, jāteic, šovakar jākārto somas,
ir (algas) darbs un darbs ir interesants,
cita starpā, iešu uz Prado muzeju un braukšu uz Toledo,
sasilšu. un atpūtīšos,
duša un trauku mašīna (beat this. ilgi domāju).

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:33a
zinātnieki stāv un krīt par zinātni un mākslinieki par mākslu un parastie cilvēki par mīlestību tāpēc, ka viņiem patīk process, un tāpēc, ka šitā sēdēšana un rezultātu gaidīšana ir perfectly addictive - pierādīts uz žurciņām. ja žurciņas baro, kad viņas spiež podziņu, bet randomā, reizēm baro un reizēm nebaro, viņas pie tās podziņas, podziņu spaidīdamas badā nomirs. jo hormonālais prieciņš, ko dabū brīdī, kad esi nospiedis podziņu un izkrīt šokoloādes gabaliņš, atsver visas tās reizes, kad spaidi podziņu un nekas nebirst.

(ir ko piebilst)

unpy

7:56a
Filmu vērotāja piezīmes.

Jo vecāks palieku, jo infantīlāks un, neslēpsim, arī dumjāks, kas kopumā dzīvi padara tikai komfortablāku, protams. Gan jau tieši tamdēļ ienāca prātā apskatīt filmu "Alise aizspogulijā". Ja tā pavisam īsi, sajūta bija tāda, it kā par savu priekšpēdējo pensiju būtu iztērējis 2EUR un puspudeli odekolona "Šiprs", lai viss tāds saposies aizdotos uz vietējo Kuivižu kultūras namu, jo, kā liecina afiša, tur rādīs 2016. gadā uzņemto "Zvejnieka dēlu". Pēc Viļa Lāča romāna motīviem. Aizeju ieinteresēts, apsēžos, sākas filma - un viss tur ir. Oskars ir. Zenta. Vienā epizodē pat murds un citā - lasis. Bet pati filma ir, piemēram, šī.

Tiešām nesaprotu, kamdēļ kas tāds jādara. Tā vien gribējās balsī iesaukties līdzīgi kā kādreiz iesaucās vilciena pasažieris Kaļiņingradas apgabalā, laikos, kad nekādu robežu vēl nebija, ieraudzījis mūs ar līdzbiedru kāškrustiem nokārtus - "Как вам не стыдно, здесь же женщины и дети!". No citas puses - labi vien ir, ka noskatījos, citādi varētu sanākt tā, ka atbrauc kāddien ciemos draugi ar bērniem vai mazbērniem, saviesīga saruna neviļus novirzās uz Kerola "Alisēm", tie bērni sāk man pārstāstīt sižetus, es tiem viņu vecākiem vai vecvecākiem bažīgi apjautājos par to sīkaļu garīgo veselību un attiecības sabojātas.

(9 comments | ir ko piebilst)

unpy

5:51a
Es to izdarīju.

Pirms uzinstalēt vienu figņu, izlasīju Licence Agreement visā pilnībā.

(10 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

12:40a
runājot par pasaulē svarīgāko (īru) grupu
principā veltījums pērkonam un šulcam
(vārdi īrs un īrija manā žurnālā nekad citkad nav figurējuši tik biezā slānī)
http://klab.lv/users/rasbainieks/2009/05/29/
un tad es laikam nevarēju apstāties par tēmu
http://klab.lv/users/rasbainieks/2009/05/30/

(1 comment | ir ko piebilst)

krii

12:22a
Joprojām kabala

Šodien pavisam maģiskā veidā mani panāca stāsts par etrogiem.
Kad citronas dzied, tad danco mācītājs, ķesters un žīds.
Viss ir zīmes, jūs jau zināt. Ar labu nakti.

(ir ko piebilst)

Thursday, October 20th, 2016


str

8:14p
fritēts brī ar sīpolu marmelādi
ak vai

(11 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

5:46p
Ā, vakar saruna iepriecināja.

Vz: Nē, es nevaru nomierināties par to, ka Placebo izpirkts, tie čehi ahujeļi?
Et: Gan jau nevis čehi, bet visādi vācieši un austrieši.
Vz: Nu bet viņiem taču pašiem savi konči tur.
Et: Nē nu viņiem arī savi PJ Harvey koncerti bija, bet tas, redz, netraucēja pāris vāciešiem atpērties visu to gabalu līdz Prāgai, lai koncertā nostātos man tieši priekšā.


current mood: Miegains
current music: Emika / Melancholia Euphoria A

(ir ko piebilst)

kramers
6:31p
- Отдайте его мне! Это моя добыча!
- Аркадий Романович, но конкурс на заключение госконтракта проходит не так…

(ir ko piebilst)

lavendera

10:21a
Manuprāt, vizuālists vienkārši kategoriski nedrīkst dāvināt kinestētiķim traukus.
Es, piemēram, no visām mājās esošajām ēdamkarotēm ēšanai lietoju tikai vienu, no kuras ir vislabākās sajūtas mutē. Pārējās nekam citam, kā vien gatavošanai un maisīšanai.
Ar Vi sarunājām, ka viņa man novēlēs testamentā krūzīti, no kuras es dzeru viņas mājā. "Krustdēlam dzīvokli, lavenderai krūzīti ar eglītēm." Tai ir ideālais svars, forma, lielums, plānums, maliņas ergonomika un osiņas izliekums.
Savukārt brālis ar dzīvesbiedri ir gadu gaitā sadāvinājuši mammai visdažādākos traukus. Es skatos uz tiem un klusi domāju, ka būtu īstas šausmas, ja es būtu spiesta kaut ko tādu lietot SAVĀS mājās.
(Bet nu - es reiz skolā tā arī neizmantoju nopirktu kladi, jo tai bija asas faktūras vāki, kuriem derdzīgi pieskarties, savukārt nagus nelakoju tāpēc, ka man nepatīk, ka pirkstu gali kļūst smagāki.)
Citai draudzenei ir vesela krūzīšu kolekcija. Es vasarā viņai teicu: tu noteikti esi vizuāliste. - Jā. Kā tu zini? - Tev ir miljoniem krūzīšu ar visvisādiem interesantiem attēliem, bet NEVIENA no tām nav ērta un patīkama rokā.

Jums ir ko piebilst par tēmu?

(3 comments | ir ko piebilst)

indulgence

8:49a
neizpratne

Jūzeris [info]hilda noskatījies dokumetālo filmu "Home" un min, ka "Ēģiptes armijā HIV pozitīvi ir 85% jauniesaukto". Pats fakts mani maz interesē, jo ne ar vienu ēģiptiešu jaunkareivi kniebties negrasos, taču interesanti šķiet, kur viņi to rāvuši, ja pirms kāzām pie seksa netiek, aber pēc tām tikai ar sievu?

(23 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:40a
nākamnedēļ būšu Spānijā. braucienu jau sen saplānojām, kopā ar T.lidošanu, bet es kaut kā nespēju noticēt. piektdien (rīt, tas ir) atgriežas ome, abas ar Agnesi paliks Briselē, un sestdien mēs braucam -

(3 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:36a
šorīt ir rīts, kad galīgi negribas

pateicības:
rīts, neviens nezina, kāda būs diena,
visi dzīvi un pie labas veselības,
ērtības, māja, siltums, ūdens, mašīna pie durvīm,
kafijas bundža,
draugi.

(ir ko piebilst)

indulgence

8:22a
noziegums un sods, jeb apvainošanās/neapvainošanās

Iekš FB ļautiņi cepas, ka par kasē atrastiem € 3 uzņēmējam piespriež € 300 sodu. Uz valsti nez kāpēc ļaudis apvainojas, kaut VID, PVD u.c. represīvo iestāžu pamatfunkcijas ir visiem veidiem palielināt šī brīža ieņēmumus valsts kasē. Savukārt tālajos 90. gados, kad tieši tāpat ieradās skūtgalvji treniņbiksēs un, izmantojot niecīgāko iemeslu, iekasēja soda procentus, neviens neapvainojās – samierinājās ar neizbēgamo, nočortojās, samaksāja un centās kā nebūt dzīvot tālāk. Tb apmierinātība/neapmierinātība, apvainošanās/neapvainošanās ir ļaužu galvās, nevis ārējos faktoros.

(15 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, October 19th, 2016


rasbainieks

11:37p
vot, par baseina nūdeli uz bagāžnieka runājot
https://www.thestar.com/news/gta/2016/10/18/cyclist-says-his-pool-noodle-makes-toronto-streets-safer-for-him.html
a) zabadakā ir viens tāds ričuks "no rietumeiropām" (un apmēram astoņdesmitajiem), kuram pie bagāžnieka ir tāds viltīgs puļķis – tā kā satiksmes regulētājiem, bet nevis strīpainā vāveraste, bet vienkrāsains, parasti balts, un ar apli galā, kur vidū atstarotājs – nu lūk, un šis puļķis, uzsākot braukšanu, atvāžas no bagāžnieka un liek autobraucējiem ievērot distanci (intervālu, bitches, intervālu!)
b) es jau gandrīz gadu braukāju uz tām savām vingrošanām ar jogas paklājiņu pār bagāžnieku un jāteic, ka tad satiksmē tiešām jūtos drošāk, lai gan paklājiņš ir šaurs, stūres platumā, bet tomēr kaut kādu lomu nospēlē (augšminētais puļķis ir biš garāks)

(14 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

9:05p
Pastkastītē iebira spams no adreses @scam.it, cilvēki, uz ko jūs vispār cerat?

(1 comment | ir ko piebilst)

fedrs
7:35p
Nez kā tu Aldarim sokas, vai nav šos jāglābj?

(6 comments | ir ko piebilst)

krii

7:05p
Kabalas noslēpumi

Nejauši ieklīdu kādas ebreju reliģiskās organizācijas mājaslapā (mani pēdējā laikā kaut kā uzbudina tas ebreju jautājums, ik pa brīdim kaut kur aizmaldos), lūk, un tur bija arī sadaļa par svētku ēdieniem. Pavēru vaļā vienu recepti ar valdzinoši noslēpumainu semītisku nosaukumu; atklājās, ka tās ir diezgan primitīvas klimpiņas ar gaļu. Taču, raugi, kas jāņem vērā mājsaimniecei, šīs klimpas gatavojot - viņai jādomā par sefiru "labestība", lai tā emanētu šajā mīklā un par sefiru "spēks", lai tā caur gaļu spēcinātu ēdājus.
Bet es, muļķa gojiete, vairs pat ne šiksa, ne kabalu studējusi, ne Toru lasījusi, nekad tādas klimpas nemācēšu uzmīcīt...

(7 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

5:18p
Un noslēdzot tā arī neiesākto tēmu, es tikai gribēju pateikt, ka, ja es būtu zinājis, ka pasaulē eksistē tik labi, šī vārda vistiešākajā un pozitīvākajā nozīmē, nu tā ka až-apraudāties un no-visas-sirds labi cilvēki – varbūt arī es pats būtu dzīvojis savādāk.

Bet nu jau vairs neko, piecietiet kāds ir.


current music: Tricky / Nicotine Love vs. urbis

(4 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

3:37p
Also, urbj.

(6 comments | ir ko piebilst)

unpy

3:53p
Nacionālā mārketinga vērotāja piezīmes.

Nacionālā uzņēmēja Vija Kilbloka izplatījusi uzsaukumu palīdzēt citam nacionālajam uzņēmumam "Dzintars" grūtā brīdī. Kālab ne, svēta lieta, gan jau, ka Iļja Gerčikovs sen to ir pelnījis, arī viņa dāņu vai holandiešu partneris Kozlodojevs(negalvoju, ka atceros precīzi valsti un uzvārdu) rādīs līksmāku vaigu, ja piepirksiet pilnus naktsskapīšus ar "Dzintara" produkciju. Tiesa, tā strikti vērtējot, nez vai tas palīdzēs uzņēmumam, kura apgrozījums pērn bija drusku vairāk par 5 miljoniem EUR, bet nodokļu parāds šobrīd ir pāri par 3 miljoniem EUR, taču pamēģināt var. Pats gan atturēšos sagādāt krājumus, neesmu liels odekolona "Stratēģis", ko šis uzņēmums ražojot jau vairāk, nekā 30 gadus, cienītājs, vairāk garšo rums, taču, ja man Ziemassvētkos uzdāvinās odekolonu "Titāniks", būs viela klasiski anderseniskām šo svētku pārdomām."Titāniks 1" aromāta piramīda un apraksts

(37 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

2:45p
Eu, nu. Eu nu bļaģ!

Un tad tu, cilvēks, izdomā, ka varbūt tomēr jādod ansamblim Placebo vēl vienu iespēju, un jādodas uz omulīgo Karlīnas Forumu viņus klātienē padzirdēt, un piepeši izrādās, ka viss pasākums ir nahuj izpārdots.

Nu kas šitā te dara, ko, jūs man pasakiet.


current music: Kiko King, creativemaze / Wolves

(7 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:28p
Ненавижу измену

Ā, nu un tad es tā saprotu, ka šito te Trikija projektu es arī vienīgais palaidu garām, ja?

Kļova, starp citu!
current mood: Nav un nebūs
current music: Syava / Nenaviju Izmenu

(1 comment | ir ko piebilst)

mako

1:18p
Twitterfeed

Twiterfeed atsūtīja ziņu, ka mēneša beigās izbeigsies. Būs jāpāriet uz citu servisu.

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

12:03p
džimizrāde bija ļ. laba
pieprasām filmas turpinājumu nekavējoties
šodien gan par to maksāju ar veselību (ne tajā nozīmē, kuru jūs padomājāt)
bet vispār es tikai gribēju ierakstīt cibā vārdu džimizrāde

(5 comments | ir ko piebilst)

oblica

10:18a
KKL

Tikko autovadītāja apliecību dabūju :)

PALDIES VISIEM!!!

(31 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:04a
Jūsu liekajam svaram šodien rimčikā atlaide.
(Lielās pekanriekstu maizītes.)

(1 comment | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system