Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, December 1st, 2015


str

9:14p
citādāka dzīve
http://ng-revival.livejournal.com/

(ir ko piebilst)

aizliegts_v

9:08p


Kā lai nenotic, ka cilvēks ir tikai rīks Tā Kunga rokā...

(ir ko piebilst)

unpy

9:08p
Kaut kas tāds virmo kaut kur.

Apcerīgs laiks. Izdega spuldzīte guļamistabā un uzreiz nezkālab ienāca prātā, ka pēdējos 30 gadus kaut kā galīgi nepareizi esmu dzīvojis un tur jau vairs neko. Jāaiziet, jāpaēd, mož pāries.

(15 comments | ir ko piebilst)

fjokla

6:30p
a.šodien ved mājās, baigi tāda runātīga, jūt, ka es tā baigi neklausos un uzreiz tāda, - eu, a tu tad beigās sakoļīji to savu cězaru? nu, es vińai tā īsumā toreiz apstāstīju, bet arī tā koděti, mazums kas. Essaku, ńefiga, vecums, nav vairs tā tvĕriena. a šī tāda, aij, mīlu to meiteni, tākā ormanis, tikai dāmīte. Śarms bezgalīgs. šitāda, nu, apstākļus nezinot, un nav jau arī svarīgi, šītāda, - a tu pati piezvani, essaku, nene, perebors, šī saka, a tu pazvani un tā arī paprasi: "Eu, a tu neesi tāds kautkāds pazaudějies gadījumā?". Beigās vińa teica : "Tas vienměr strādā!Klausi mani kā vecu palaistuvi!" un dobji smiedama izmeta mani pie mājas.

(11 comments | ir ko piebilst)

sirdna

4:07p
Apēdīšu beidzamās svinamdienu kūkas un Viss. Vairs Nekādus Šitos Te. Šķebina jau. Bulkas sānos teicami balsta mugurkaulu, bet kaut kas tomēr nav lāgā.

No otras puses, man tagad ir spainis viskija, kā man to izdzert bez kolas?

Also, manī nerimstas aizdomas par "Sir Edwards Irish Whisky, product of Ireland" pudeli. Kaut kas neštimm. Īru viskijs ir "whiskey" un siers edvards taisa skotu viskiju, kas tas tāds?

(18 comments | ir ko piebilst)

unpy

4:08p
Mūsdienu varoņi.

Nu jau bijušais Lielvārdes mērs ir mans varonis. Diezko labs shēmotājs nav, bet drosmīgs gandrīz tikpat lielā mērā, cik dumjš.

(10 comments | ir ko piebilst)

divi_g

3:03p
Man nez kādēļ liekas, ka Delfi ir jau nonākuši līdz nekaunīgai komentāru cenzēšanai: gribēju īgni atbildēt uz vienu komentu, ka nu jau bijušais Lielvārdes mērs ir nevis no TP vai V, bet gan SC, taču tas nekādi neizdevās (arī no pārlūka bez NoScript un AdBlock). Afigeķ.

(2 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:18p
Lēli un uzmanīgi

Palēnina.

PalēNina.

PALĒNINA.

(3 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ hipogrifs ]
1:49p
Dažas grāmatas.

Labdien! Pārdodu dažas grāmatas: 
1. Jānis Einfelds - Meļu dzīres - 2 € ;
2. Zeiboltu Jēkabs - Ūdens burbuļi; Barons Bunduls - 1 € ;
3. Rūdolfa Blaumaņa kopoto rakstu 1.sējums (stāsti) - 3 € ;
4. Osvalds Zebris - Brīvība tīklos (stāstu krājums) - 1 € ;
5. Gundega Repše - Ludovika Zemes - 3 €. 

Intereses gadījumā rakstiet uz kristian.k@inbox.lv vai zvaniet 26977060. 
Savākšana Rīgas centrā. 

(ir ko piebilst)

fjokla

1:17p
tikai -kušs, neizbiedēt!

paskat, kādi te viskādi jaukumi slēpjas: http://klab.lv/users/pilnigigaram/

(15 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

12:43p
hujakš, ir decembris, un es jau šodien esmu novēlējusi vienu laimīgu jaungadu, un tas nebija dzimšanas dienas apsveikums vai tamlīdzīgs eifēmisms, bet tiešām apsveikums jaungadā, jo ar frizieri mēs šogad vairs netiksimies
šodien tāda bipolāra diena, no vienas puses – lejiet manī litrus kafijas un turiet īkšķus, lai galva vakarā vēl spēj strādāt, bet no otras – piedāvājiet labāk kādu vietu rīgas centrā, kur es varu stundiņu vai pāris nosnausties (ja man tam sanāks laika, lol)

(ir ko piebilst)

dienasgramata

12:12p
DELFI. Pembertons 2014. gada 11. oktobrī pēc kopīgām militārajām mācībām ar Filipīnu armiju bija devies atvaļinājumā un kādā bārā Olongapo pilsētā, kas atrodas uz ziemeļrietumiem no galvaspilsētas Manilas, iepazinās ar sievieti, kas tiek identificēta ar vārdu Laude. Pirms tam viņa bijusi pazīstama kā Džefrijs, norāda BBC.

(ir ko piebilst)

fjokla

11:31a

(7 comments | ir ko piebilst)

up

9:27a
http://www.artofmanliness.com/

(ir ko piebilst)

sirdna

9:13a
Novembris ir miris, lai dzīvo decembris.

Runājot par novembri, man ir divējādas izjūtas pret to, ka cilvēki saka "nUOvembris". No vienas puses skan dikti mīlīgi, no otras, gribas viņiem nokost degunu un iebļaut asiņojošajā caurumā: "Novembris, novembris, NOVEMBRIS!!!!". Nu, un pēc tam, kā parasti, jumts, ložmetējs, prasības pēc eklēra.

Runājot par nUOvembri, kā īsti sauc Dainu Tēvu? Pa ceļam uz darbu runā ierakstīta sievietes balss, kura sludina apstāšanos BarUOna ielā, bet ceļā uz mājām ierakstīta vīrieša balss saka, ka pieturam BarOna ielā.

Kā īsti ir? Apsolos degunos nekost. Tā es riskēšu nolauzt protēzes, bet zobārsta pakalpojumi ir briesmīgi dārgi.

(35 comments | ir ko piebilst)

fjokla

8:35a
essaprotams atvainojos par saviem, mantādas aizdomas, bišku bipolāriem traucējumiem un trauxmi, ko te sēju. betjajūs zinātu, kur izrādās es iepriekš biju viscaur apdzisusi, tad tagad, ar jauniem spēkiem, cenšos spīdēt akal, pavisam jaunā un gudrākā kvalitātē, vane, tapē sanāk ik pa brīžam, ka iespīdas tā, ka jāmaina spuldze un visu izsit, betē, jūtu, tā solītā harmonija, tobiš - vienmērīga un konstanta spīdēšana, ir kaukur pavisam tuvu jau beidzot. un tas būs afigeķ ku kruta

(15 comments | ir ko piebilst)

lavendera

8:11a
Pret "bēgļiem", kuri, tuvojoties Eiropas krastiem, paši pārdur savas laivas, efektīvs līdzeklis būtu labi apmācītas haizivis.

(ir ko piebilst)

rasbainieks

2:42a
ne gluži uzzinu_pēdējais, bet nu tā kā šobrīd zināmā sakarā visai rūpīgi jāiedziļinās vecajos klusajos telefonos par totāli pedofilo norvēģiju, skatos un brīnos, kā izteikums "uzaugot vardarbīgā ģimenē, daudzi turpina vardarbību uzskatīt par normu, tāpēc skolās un bērnudārzos ir jārunā ar bērniem, lai viņi neklusētu, ja ar viņiem kaut kas notiek" pārvēršas par "viņu bērnu lietu ministre vienu gadu skolā mācīja priekšmetu "incests", un viņai tā iepatikās, ka tagad viņa grib priekšmetu ieviest visu skolu pirmajās klasēs un vispār legalizēt incestu"

(17 comments | ir ko piebilst)

Monday, November 30th, 2015


begemots

9:33p
Iz antīkiem apcirkņiem

[..]vienīgās dzīvās radības, ko mums izdevās iegūt, bija ap trīs simti četrdesmit melnas ērces – dažāda vecuma un lieluma,– kurām, šķiet, vislabāk patika Lunas un Helmuta smaka, tāpēc tās bija uzkritušas tieši viņiem. Abiem nelaimīgajiem vajadzēja iet uz tuvējo upīti izģērbties; noņēmuši no ķermeņa visciešāk piezīdušos kukaiņus, viņi apsēdās un sāka izlasīt atlikušos no apģērba krokām un vīlēm; abi kā paviānu pāris sēdēja kaili uz akmeņiem un knibinājās ap drēbēm.
— Ir gan savādi radījumi šīs ērces, — es ierunājos, atnācis pie upītes, lai paziņotu, ka ēdiens gatavs, — parazīti ar pareizu nojautu. Zinātniski konstatēts, ka ērces mēdz uzbrukt pašiem nepatīkamākajiem kādas ekspedīcijas dalībniekiem… parasti dzērājiem, pamuļķiem vai morāli pagrimušiem cilvēkiem.
Luna un Helmuts blenza manī.
— Vai gribat, lai mēs ar Lunu jūs iemetam, lūk, tajā ūdenskritumā?
— Jums tomēr jāatzīst, ka mazliet dīvaini tas ir. Neviens no medniekiem nav dabūjis ērces, lai gan parazītiem viņi ir labu labā ēsma. Arī man nav ērču. Vienīgi jums abiem. Te būtu vietā visiem zināmā paruna.
— Kāda? — Helmuts aizdomīgi vaicāja.
— «Tāds ar tādu saprotas»,— es sacīju un mudīgi steidzos atpakaļ uz nometni, iekams viņi nav paguvuši uzaut zābakus un mesties man pakaļ.

// Dž.Darels, "Noslēpumaino trokšņu zeme".

(5 comments | ir ko piebilst)

fjokla

4:43p
Nesen sev atklāju lupatu iegādes jaukumus interneta vidē un, attiecīgi, pakomātus, kas ir vispār lielisks izgudrojums, liels paldies par to, ka ir dota atkal viena iespēja nakts aizsegā komunicēt ar mašinēriju nevis pie spilgta apgaismojuma, rīvējoties ar nepatīkamiem līdzcilvēkiem un skābām pasta vecenēm. Tanutas, ko vakar ieguvu bija – viena kleita, kas pa mazu, viena – kas pa lielu, tad tāda jokaina blūzīte, nesaprotamā dvēseles stāvoklī pirkta un tad vienīgais vērtīgais guvums – tumši zili zamša zābīši ar lakādas galošu pa virsu, nu, tā cēli ja, nu, par to tad arī paldies, glīti gan. Bet par ko es, tātad, domāju, pirmkārt, par to, ka ļoti drīz palikšu par meža veci, kas vispār traks un cilvēkos neiet, jo ieraugot alfu, kaut arī vakarīgu, un tanī klīstošos ļaudis mani rauj krampī kā no krusta un ķiplokiem un man stipri ļoti sevi jāsaņem rokās, kaut arī lupatu vilinājums milzīgs, lai pārkāptu tai strīpaj un tiešām arī iedotos iekšā šai ratiņu un ļaužu krustu šķērsībā un velo un auto un pizdjec. Vārdu sakot, es domāju, ka tiem mizantropiem tās musulmaņu drēbes točen nāktu par labu, es, piemēram, nemaz pēc tās svešo ļaužu uzmanības nemaz ar nealkstu, lielāko daļu savas ikdienas dzīves labprātāk būtu vispār neredzama, nu, vai vismaz kā tāda izsmērēta migliņa. Parādos tikai, tāteikt, uz lieliem godiem, labiem garastāvokļiem un rīta sapulcēm ar saviem ekseļiem, bettākā tas mums nesanāks, tad apklāties visam melnam, bet acis arī ciet ar rūtiņu, atrodu to par ļoti vilinošu, piekam, visi bijīgi ar līkumu iet, kas mani arī pilnībā apmierina. Un tad arī apakšā varētu vilkt tagad gan to mazo kleitu, gan to lielo, gan to ērmīgo blūzi, jo pofig tak, un savējie pieņems kāda ir

(3 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:31p
— Нет.
— Вы когда-нибудь путешествовали во времени?

via

(2 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ burka ]
1:06p
Bahama Mama

Meitenēm! Ļoti izslavēts bronzeris:
http://www.feelunique.com/p/theBalm-Mama-Collection-Bahama-Mama-Bronzer-708g

10€. Man vienkārši nelietojas, praktiski jauns.
dainitta@inbox.lv

(ir ko piebilst)

lavendera

11:06a
Rīgas sabiedriskais transports

Tagad 15 procentiem pasažieru ir atlaides, bet 49 procenti brauc vispār bez maksas. Paši par saviem braucieniem maksā tikai 36 procenti pasažieru.

(nez kas notiks, kad arī atlikušie 36% sapratīs: "mēs nesam tik tizli, lai nebrauktu ar velosipēdu"?)

(7 comments | ir ko piebilst)

fjokla

10:51a
Un, tam kingam, kas izdarījis maldīgu secinājumu - raksta cibā bēdīgas lietas, attiecīgi - meklējas, tāpēc vajag bombīt skaipā, varu pateikt vēlreiz kā Merkūrijs. Es pēdējoreiz varbūt meklējos kautkad agrā jaunībā, kad tikko šo sfēru atklāju, betē tagad, kad jaunība, tāteikt, pagājusi un iestājies zināms briedums pa visām līnijām, vados pēc citiem tādiem, stipri iedomīgiem un augstprātīgiem principiem, kas savā ziņā arī ir tā izslavētā sevis mīlestība jebšu cieņa, jo no nekvalitatīviem, garāmejošiem sakariem, tāpat kā no garlaicīgām un stulbām sarunām var apvemties un vienlaicīgi arī apraudāties. Ja negribēšu, neko nedarīšu gadiem, starpcitu, jajā, arī tā ir iespējams, jo pagaidām, kamēr uz mani vēl kāds dažreiz palūr un cerība vēl dzīva, essaku, labāk tad jau nekā, nekā - kaut kā. Atraksti, kad man būs četrdesmit, pēc, cikmantagad? - 7 gadiem, tātad. Ja nebūšu pie laika jau nošāvusies, saprotams, arī tā var gadīties, jo borģelka jaunu dramatiska

str

9:57a
http://pdf.mrprintables.com/mrprintables-giant-xmas-tree-coloring-a4.pdf

(2 comments | ir ko piebilst)

sirdna

9:19a
Poll #20558
Open to: All, results viewable to: All

Nu, tad!

View Answers

Tārkais Sirtna!...paga...ko tev vajag?
9 (14.8%)

Bankets turpinās, vī! Apsveicu!
25 (41.0%)

Daudz laimes vārda (tev točna šodien vārda diena?) dienā!
18 (29.5%)

Būs jau labi. Še tev vēl 10 miljoni eiro. Un Nigērijas prinča ēpasts.
16 (26.2%)

Nāc šurp, rupuci! /apskauj ar tieksmi ielauzt ribas/
16 (26.2%)

Cits variants (komentāros)
1 (1.6%)

Cits variants (dziļi aknās)
5 (8.2%)


(20 comments | ir ko piebilst)

fjokla

9:08a
Oi, noskatieties Scary Movie 5. Tur scenāriju kāds ļoti savējs un arī uz paģirām sacerējis, celuju jemu ručki!

(8 comments | ir ko piebilst)

lavendera

7:37a
aktieru pārim ilgu un limīgu kopdzīvi!

(ir ko piebilst)

jojo

7:04a
pateicības:
1. ēdiens (pēc nedēļu ilgušas badošanāš)
2. jaunais koferis
3. šonedēļ lidošu mājās
4. man ir pilna galva ar racionalizācijas idejām visādām
5. es esmu ļoti smuka. :)Agnese vakar dabūja ziemas jaku. un šodien būs tā diena, kad es šķiršos no bērnu ratiem (kulbiņas un autosēdeklīša).

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, November 29th, 2015


dienasgramata

11:39p
Kā atšķirt kurdu?


(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:02p
Staļins trīsdesmitajos gados PSRS ieviesa kalendāro reformu, aizstājot septiņu dienu nedēļu ar piecu, bet vēlāk ar sešu dienu nedēļu, un atgriezās pie svētdienas tikai 1940. gadā.

Opā. Droši vien vārds "voskreseņje" bija aizliegts. Bet kāpēc es par to nekad pat nevienā grāmatā lasījusi neesmu? (Un es taču esmu lasījusi milzu lērumu patriotiskās padomju bērnu literatūras. Tur pat bija tādi fragmenti, ka centīgo pionieri teicamnieci vecāmāte Lieldienu svētdienā aizsūta uz baznīcu kuliču svētīt.)

(2 comments | ir ko piebilst)

perkons

10:13p
Bezmaz jāpasūtina


(2 comments | ir ko piebilst)

fjokla

6:40p
Ně, ar samurajiem viss ir kārtībā, toties imperatori ninče hujovie pošļi! Gudnait!

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

5:52p
dziļās sērās ziņoju, ka smieklīgais čakielas seksšopa bārs ar pilsētā īsāko leti un žurnālu izgriezumu kolāžu iztapsētām sienām ir gājis līdzi laikam, sienas tagad ir nokrāsotas vienmērīgi pliki rozā un izgriezumu "šeit uz jums skatās melnais caurums vagīnas formā" vietā ir monitors ar neticami sūdīgiem videokabīņu tīzeriem, tā paiet tā pasaules godība

(6 comments | ir ko piebilst)

fedrs
3:56p
Mazliet džeza svētdienas pēcpusdienā

...

(2 comments | ir ko piebilst)

fjokla

2:50p
Toties tam, vārdā nesauca-majam es gribětu teikt tā, cik gadus tevi pazinu, precīzi tikpat reizes tevī vīlos, netici vien tai numeroğijai. Vĕl kas mani interesě, bet to laikam nekad nevienā patiesības grāmatā neizlasīšu un pūce uz astes nekad neatnesīs, kāpěc es nederěju? Man ir daži varianti, bet laikam tādi sūdīgi. Un vĕl, kas dikti interesě, vai to tagat var kautkă ar muguras smadzeněm sajust, ka es beidzot atpisos? Jeb tikpat pofig kā, kad biju piepisusies? Ir vairāk tāds tākā atvieglojums vai toměr maziņš, bet tukšums? Nuja, vārdu sakot, priecīgus visus turpmākos pasaules světkus un tā, tādā pozitīvā zińā, bet bez bučiņas beigās.

(20 comments | ir ko piebilst)

lavendera

12:34p
Īstenībā ļoti precīzi: gribi, lai tev darbs ritētu ātrāk, strādā uz āderes vai uz āderu krustpunkta.
Pārcēlu darbvietu no virtuves uz dzīvojamistabas vidu, un tulkojamais teksts datorā vienkārši joņo...

(Bet uzzināju šo fīču pērn no āderu pētnieces, kura pastāstīja ne tikai par slimību saistību ar gulēšanu uz āderes, bet arī par to, ka bērns, kurš slinks mācībās un stundām nevar izdarīt mājasdarbus, būtu uz āderes šim nolūkam jānosēdina - jo tā aktivizē visus procesus.)

(3 comments | ir ko piebilst)

fjokla

11:15a
tagad man jāizpěrkas.Tessera ir mans vizulis kopš 14 gadu vecuma, kad vińa mani uzlasīja kautkur veldzě tādu nošńurbušu, skābu un pumpainu tīni un sāka ar mani runāt kā ar pilnvěrtīgu, gudru cilvěku, kas manī izraisīja stipru mīlu un pieķeršanos, jo es nebiju věrtīgs sarunubiedrs věl, bet kautkā vińa ar visu būtību man demonstrěja, ka esmu gan. Pěc tam izrādījās, ka dzīvojam uz vienas un tās paśas ielas un gandrīz pretějās mājās, kas izraisīja daudzus skaistus vakarus trepěs, kur izpīpějām pa pacińai vai divām un lasījām viena otrai priekśā velgu krili. Ja pirmā daļa, ko esmu dzīvě lasījusi tapa mamī un papī rekomenděta, tad otra partija nāca no t, jo dikti tātad centos kļūt par věrtīgu sarunbiedreni. Bet vińai vispār tas stils tāds, vienměr esmu brīnījusies kā tie vińas džeki pěc tam dzīvo, jo vińa izvelk tādu nāpsli no kautkādas niecīgas eksistences un kautkā ar slavināśanas un espatnezinu kādām metodĕm,padara par kautko tam kungam vai angelam līdzīgu un cělu. bet kā měs zinām, cilvěki tādi nemědz būt, bet ko ta vińi dara atkal noraidīti tai nožělojamā eksistencě, tad to es nezinu. Nu, šitā, viskādi ir gājis arī nesmuki, pateicoties manai riebeklībai, bet varam netikties vairākus gadus, bet kad satiekamies, nekas nav mainījies, ne atsvešinātības, ne mulsuma, nekā. Nu, gana? Atmaigi?

(6 comments | ir ko piebilst)

lavendera

11:11a
Vēl kāds iemesls, kāpēc tā saukto "bēgļu" bari ir jauni vīrieši. Nu tak elementāri. Pēc musulmaņu noteikumiem musulmaņu sieviete nevar precēties ar nemusulmani. Iedomājieties, kas notiktu, ja jaunas meitenes aizbrauktu uz Eiropu un te iemīlētos "nepareizajā cilvēkā" - jaunākajam dēlam ģimenē tak vajadzētu braukt viņai pakaļ un māsu nogalēt par izvirtību. Vieni vienīgi tēriņi! Tad jau labāk lai mirst karā, lētāk sanāks.
Savukārt musulmaņu vīriešiem citticībnieci precēt nav aizliegts. Turklāt ir tādas "laulības uz laiku" izpriecu nolūkā. Plus vēl ka sadzimušie bērni vienmēr paliek pie tēva.

Palasot šariata kanonus, secinu, ka vislabākais veids, kā izvairīties no musulmaņu intereses iepazīšanās portālos, ir tur norādīt, ka esmu rūdīta ateiste (lai cik liela gnostiķe es īstenībā būtu). Jo ateisti precēt viņiem, paldies dievam, ir aizliegts :)

Kaut gan musulmanis, kas rosās pa iepazīšanās portāliem, jau pēc noklusējuma nekāds labais musulmanis nav.

(12 comments | ir ko piebilst)

fjokla

10:11a
pamodos, tātad, ar satrauktu sajūtu, ka obligāti jānoklausās mīlas mantra, klausījos un izdomāju, ja jau uz mani šī nedarbojas, ta jānovirza viss svešai laimībai, ir mante pie horizonta, tāds pasaulě kvalitatīvākais pāris, tikai paśi věl to laikam tikai nojauš, bet es visu labāk zinu, saprotams.Nulūk, noklausījos 4x, jo 3x nevar, bet uz beigām, dažs labs, kas pats zina kas tāds ira, abzolūti bez dvěseles smalkuma šorīt pamodies cilvěks, sāka pīkstināt man vatsapos pilnīgi neapturamu, aiz kā sanāca tikai 3,5 reizes. Nulūk, uzkotas viss, měs gandrīz visi esam pelnījuši uziet kvalitatīvu, dlja osobo tupih, Smadzeńu, gramstītāju, vizuļu pazinĕju. joe. tas ir nereāli kruta, kaut arī viss kādreiz beidzas, betě tu uz kādu mirkli dabū saprast, kā tad ir, kad tevi pareizi nověrtě un tā saudzīgi kā pret tādu piecgadsimti vecu audimu izturas, trīcošām rokām un bijāšanu, un tev trīc pretim un tu arī bijā un nověrtě. untur, lūk, draugi, paveras bezgalība. un no tā pěctam var baroties visu savu atlikušo un vientuļo mūžińu. jo měs neesam pelnījuši nekādus tur paviršus garāmgājĕjus

(6 comments | ir ko piebilst)

Saturday, November 28th, 2015


fjokla

4:31p
kaspar, ja Tu mani tagad lasi, tad es Tevi vakar arī ieběru tai tūtińā!

(1 comment | ir ko piebilst)

fjokla

3:56p
kad man ir paģiras, es vienmēr runāju mīklās, pārfrazējot tuksneša priscillu, tur gan bija mēnešreizes. ko mēs zinājām par Bartu? Neko, jo slinkums gūglēt.Vai pēc visa šī, kas vakar notika, mēs pagūglējām? Ņefiga! Bet, ja tā var teikt, tagad mēs visu saprotam bez gūglēšanas un pat vairāk.Draugi ir mūsu viss, tāpēc mēs katru dienu kautkur vanckājamies riņķī un šausminamies par visu, kas notiek, lai paģiru rītā, pamostoties blakus, siltam, mīļam draugam varētu aizjokoties un aizsmieties līdz cukurs sāk lēkāt. Vislabākie joki, protams, simja, kad vaidēju zem segas, ka takša saukšana gaišā dienas laikā, lai aizved aplipušu, neķemmētu un šķību pa fikso mājās, laikam būtu visbezjēdzīgāk iztērētā nauda, viņšsaka, jā, tastākā bajāriene kalpam - "Uztin man kāsi no šitā čirika!". aaa. fak, tagad pārējos neatceros, blee.
Nu, vārdu sakot, citiem draugi kā draugi, bet manējie ir rūpīgi atlasīti, arpūķiem kaujoties, babām jagām nolaupīti un viskādākāse citkādākās varonīgās un ārkārtīgi stratēģiskās cīņās izkaroti vizuļi.Lai gana izteiksmīgi ietušētu, daram tagad šitā, tu man netici un saki, para. Essaku, sūds jautājums. Izvelku no krūškabatas melnu samta tūtiņu, attinu dzeltenu bantīti un izbirdinu sauju viskautkādīgu vizuļu pa galdu, izkatā kā tādi karalisko ģimeņu juvelierizstrādājumi, bet gaumīgi tādi, par kādiem novērtētāji parasti noklakšķina mēli un saka "smalks darbiņš", katrs savādāks, katru cits kāds augstas klases meistars gadiem slīpējis un čubinājis, ah, ah. Un tas viss krāšņums tagad steigšus jāsaber tūtiņā apakaļ un jānoliek tai drošā un siltā vietā, nav ko slienāties te. Vizuļi nav visiem jārāda arī, tā tu ej tāds skumjš pa ielu, visi iet garām un nemaz nezina kādus dārgumus tu viens un bez apsardzes riņī nēsā. Un tā tūtiņa, tā samta tūtiņa, viņa tumsā spīd!

(6 comments | ir ko piebilst)

fjokla

3:30p
par cik grašiem jūdass to jězu pārdeva?

(17 comments | ir ko piebilst)

unpy

1:09p
Klimata vērotāja piezīmes.

Ir tā sanācis, ka diezgan labi atceros laika apstākļus šajā datumā. Pēdējos padsmit gadus bija diezgan stabils slapjdraņķis, šogad izskatās pēc nepatīkamiem mīnusiem, kas ir diezgan bailīgi, jo bērnībā parasti bija ap -15C. It kā bija jautri, slidkalniņi un tā, bet nē, paldies, nevajag.

(49 comments | ir ko piebilst)

jojo

11:52a
Hot Dogs and Croissants: The Culinary Misadventures of the French Women who Moved to America, ..

Lasu šo:
Sen neesmu redzējusi grāmatu ar melīgāku virsrakstu, labi, ka paškirstīju amazones priekšskatu logu un noklausījos audible izvilkumu. Jā, receptes ir, dažas izklausās lieliskas, tomēr tas nav tuklēšanas un tievēsanas stāsts, kā varētu sagaidīt. Grāmata ir lielisks, viegli lasāms apraksts par mazākzināmo Ameriku, par indiāņiem, rasismu, kukluksklanu, sektām, Ņujorkas pazemes mājokļiem. Un mazliet par ēdienu. Memuāra zupā. Viegla, interesanta un informējoša grāmta. Ļoti šarmanta. No sirds iesaku.


(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

9:25a
pateicības:
saule spīd,
ir lieliska diena,
pamazām attraumojos (gavēnis palīdz),
lasu/klausos lielisku grāmatu, no memuāru - ceļojumu sērijas
rakstu receptes un domāju, ko visu garšīgu pagatavošu,
svars krīt.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

2:08a
DELFI. Latvijas iedzīvotājiem zināšanas par alkoholu ir nepietiekamas.

(6 comments | ir ko piebilst)

Friday, November 27th, 2015


vistu_zaglis

10:08p
Čeļabinska tavā dzīvoklī

Visas šitās aukliņas un dzijas striķīši – tas viss ir priekš mīkstajiem. Pieauguši kaķi spēlējas ar tīkla kabeli. Jā, ar visu konektoru galā.

(4 comments | ir ko piebilst)

perkons

9:51p
Ot kādi labi audzēkņi, nu.

Pagāšnedēļ lietotājs neieradās uz treniņu dēļ komandējuma, tak nepabrīdināja par neierašanos.
Šovakar novadu treniņu, eju mājās un pie sevis domāju, ka soma tāda pasmaga.

Pārnāku mājās, velku no somas šmotkas mazgāšanai, bet tur – pudelīte 0.7 čivas.

(9 comments | ir ko piebilst)

lavendera

3:57p
Vēl viena lieta, kas atšķir paaudzes.
Jaunā paaudze uzņem informāciju, skatoties videoklipus.
Es to uzskatu par nejēdzīgu laika tērēšanu: tas, ko varētu IZLASĪT dažās sekundēs, man ir jāklausās piecas minūtes...
Tāpēc, ja man piedāvā informāciju video formātā, es to vispār neaiztieku un palieku laimīgā neziņā.
(Kamēr jaunā paaudze turpretī nelasa.)

(5 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system