Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Thursday, December 18th, 2014


vikings

5:31p
zikāi?

I tā, ka divdien darbu padaru pusotrā dienā, mājās vēl kauko nafig paķimerējos, un viss ir skaisti. Ja neskaita to, ka man pilnīgi nav nekādas iedvesmas domāt par kristiešu svētkiem un vispār par svētkiem. Nav ziemas, nav ziemsvētku, jopta!

(2 comments | ir ko piebilst)

unpy

4:27p
Izdzer alu, sasit kannu, jeb - vai viegli būt džentelmenim?

Viena no pēdējā laika pozitīvajām un daudz tiražētajām ziņām ir par Lancmaņa kungu un kannu. Ziņa tiešām pozitīva, Lancmaņa kungam vispār gods un slava(un ne jau par kannu vien), taču aizdomājos par ko citu. Šī Lancmaņa kunga rīcība tiek pasniegta(beidzot) kā īsta džentelmeņa cienīga. Ja nu pats nokļūtu līdzīgā situācijā? Ne jau tik līdzīgā, lai tas būtu kaut kā saistīts ar mākslu, kultūru, vēsturi vai vispār kaut ko šādu, tas ta skaidrs, ka tādā nenokļūšu nekad, bet tādā, kur sanācis kaut ko kļūdaini iegādāties ne par savu naudu, tādā tomēr teju ikkatrs var nokļūt. Ja es šādā nokļūtu, man, visdrīzākais, nebūtu kabatā tādu 12000EUR, ar kuru palīdzību varētu sadabūt īsta džentelmeņa stautusu. No šādas situācijas, nez, vispār ir vēl kāda izeja(nošaušanos izlaižam), ko apkārtējie novērtētu kā pietiekoši cienījamu?

(2 comments | ir ko piebilst)

str

4:30p

(ir ko piebilst)

amanita

4:16p
Mazajam bērnam trešo dienu temperatūra.
Lielajam bērnam naktī ar smakšanas lēkmi sākās laringīts.
Šodien bija lielā bērna ilgi un ļoti gaidītais karnevāls dārziņā, uz kuru viņš, saprotams, netika. Sirdsēsti ziloņa izmērā, un tas vēl maigi sakot.
Vēl šodien viņam ģenerālmēģinājums tautasdejām, jo sestdien divi koncerti jānodejo...

Dienas izaicinājums: atdalīt abus slimotājus vienu no otra, lai neapmainās baciļiem, izpatikt abu kvēlajām vēlmēm, pa vidu apdzēst ugunsgrēkus darbā un saglabāt veselo saprātu.
Dienas prieks: apdeitoju TV un tagad man skaisti skan Spotify fonā. :)

Un tagad abi jāsapakoun pie ārsta jānogādā.

(2 comments | ir ko piebilst)

oblica

4:17p
Veļas mašīna

Jā, lūdzu, ja kādam vajag veļu pirms jaunā gada izmazgāt:
http://klab.lv/community/paardod/264806.html

(Tie netīrumi ap to vadības paneli ir zem tāda plastikāta - nevaru iztīrīt un to plastikāta gabalu noņemt neprotu.)

(3 comments | ir ko piebilst)

sirdna

4:01p
Savā ziņā man ir paveicies ar neveselīgajām tieksmēm. Piemēram, rijība. No vienas puses, nāves grēks (oder cita tipa grēks, man slinkums meklēt precīzu reliģiozo definīciju, tur to grēku daudz un dažādi, bet nu grēks tas ir, jā), no otras - liela muiža. Par rijību cietumā liek? Neliek. Administratīvo aktu par atrašanos sabiedriskā vietā aptaukotā stāvoklī sastāda? Nesastāda. Drīkst ēst desmit metru attālumā no ieejas valsts un pašvaldību iestādēs? Da kaut piecu metru attālumā, ēd, dārgais. Neviena pensionēta grūtniece man neuzbruks ar ķērcieniem aizvākt manu speķmaizi, drīzāk pati paprasīs nokosties. Protams, ka nedabūs, tomēr šķirsimies bez naida.

Man dzīvē veicas.

(4 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

3:54p
domāju, par ziemeļkorejas pašaizliedzīgo cīņu pret amerikāņu kino vajadzētu žigli uztaisīt kādu kino
bet vot viena lieta man nav skaidra, kā un ko cilvēki domā par šādiem gājieniem un to sekām
no "we want equality, sony doesn't" (c) hakeri (epopejas sākumā, kad par the interview vispār runas nebija) līdz "šoreiz uzvar visi" (c) kāds nesaprātīgs cibiņš
es jums varu pastāstīt vienas konkrētas varonīgā akta sekas reālajā dzīvē mazajam cilvēkam, kamēr forčans uzvaras priekā klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm:
kādā mazā valstī tiek rīkots kinofestivāls, kura programmā ir arī maika lī misters tērners. ņemiet vērā, ka tā ir filma ar ļoti daudz visai sarežģīta teksta, kur katram vārdam ir jāčeko pieci nozīmju līmeņi, un aktieriem ir bijušas grūtības filmēšanas laikā runāt normālā valodā un kafejnīcā pasūtīt kafiju. piedevām, kā gadījies, kā ne, filmas seanss ir ieplānots tieši tai vienā zālē, kur nav iespējams dzīvais tulkojums austiņās, un filma ir jātitrē. kad festivāls ir jau uz sliekšņa, visām pārējām filmām materiāli ir sagādāti, tulki strādā un gatavojas, tikai mistera tērnera kā nav, tā nav. izplatītājs māk teikt tikai tik daudz kā "sony uzbrukuši hakeri, gaidiet". galu galā, kad beidzot materiālus var dabūt, kas, protams, ir pašā pēdējā brīdī, tulks strādā trīs diennaktis no vietas, beigās šā vai tā plēš matus un cieš sirdsapziņas pārmetumus, jo tādā laikā normāli sagatavot tādu apjomu nav iespējams, bet haxx00rzi klapē mazās spalvainās dūrītes pa mazajām spalvainajām krūtīm, lūk, kāds labs darbiņš padarīts.

(1 comment | ir ko piebilst)

kuminjsh

2:54p
Pirms nepilniem diviem gadiem: http://klab.lv/~kuminjsh/1524244.html
Aha, vajadzēja tikai sākt! Tagad tas ir mans galvenais laika zaglis. Un liste man praktiski visa ir krievu valodā: 3 rakstnieces (iespējams, ka vairāk, tikai es neatpazīstu), viena bērnu dzejniece, 2 armēņu izcelsmes krieviski rakstošas gruzīnu rakstnieces, 1 vēsturnieks, 1 politologs, 1 ne aplam slavens aktieris (raksta viņš interesanti un viņam ir kaķis!), tad vēl ir viens Gruziju apdziedošs krievu jauneklis - interneta slavenība (kad sadzeras, raksta privāti, iespējams tādēļ, ka es vienīgā no viņa draugiem 2os naktī esmu pieejama :D), un vēl bariņš interesanti rakstošu "parasto cilvēku". Nu un, protams, viss, ko viņi ielaiko un iešēro. Tā ka par to, kas notiek RU, esmu gana labi informēta "no iekšpuses" ;)

(9 comments | ir ko piebilst)

sirdna

12:33p
Also, klimats šobrīd ir izcili, ideāli, kolosāli, bŗīnišķīgi perfekts. Paldies, Vēja māt, vai nu kurš tur šobrīd pie kloķiem.

(3 comments | ir ko piebilst)

sirdna

12:25p
Technoloģija 0 Bioloģija 1.

Parasti es katru rītu mostos minūtes desmit pirms modinātāja, valstos pa gultu, prātodams ēzeļa I-ā domas (Kādēļ?...Kālabad?...Nē, nopietni, nahren, a??!!) tad nokviecas mobilais, es ceļos augšā un, tā sacīt, uzgavilēju jaunai dienai un visai pasaulei kopumā.

Un tas ir labi, jo šorīt es jau aizdomājos līdz "Nafig?!", bet mobilais klusē kā klusais klusētājs. Jo izlādējies līdz pēdējai bezsamaņai. Piecēlos, paslavēju sevi par to, ka esmu nogulējis tikai 18 minūtes pāri noliktajam laikam un, tā sacīt, uzgavilēju.

Refleksi ir laba lieta. Nez, kā organisms skaita laiku? Sirdspuksti, elpa?

(5 comments | ir ko piebilst)

indulgence

11:12a
par Austrumu Baznīcas Ziemassvētkiem.

Pamanīju nu jau ne svaigu ziņu, ka Saeima izskatīšanai komisijās nodevusi likuma grozījumus, kas paredz noteikt par brīvdienu 7. janvāri, kad Ziemassvētkus svin pareizticīgie un vecticībnieki. Gan jau, ka noraidīs, kā līdz šim.

Vienīgā doma, kas iešāvās prātā: kārtīgs latvietis ar prieku atteiksies no apmaksātām brīvdienām (un ignorēs to, ka ļoti liela daļa latviešu, it sevišķi Vidzemē, tradicionāli ir pareizticīgie), ja ar to kā var ieriebt "krieviem".

(28 comments | ir ko piebilst)

fedrs
9:15a
Cibas "intelektuāļi" noteikti būs pārsteigti, kad uzzinās par <lj-cut> tāga eksistenci.

(4 comments | ir ko piebilst)

jojo

5:28a
internet detox

braucam brīvdienās, atpakaļ decembra beigās. izskatās, ka būs bez interneta.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

2:36a
DELFI. Policija informē, ka ap plkst.17 Rīgas ielā, veikalā "Maxima", kāds stipri iereibis 1977.gadā dzimis vīrietis nozaga 0,43 eiro vērtus gaļas salātus ar šķiņķi. Vīrieša izelpā konstatēts rekordliels promiļu skaits – 5,24.

(8 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, December 17th, 2014


rasbainieks

11:39p
stērlindzēna jaunā frizūra approved
ar to var iesist golus
un cālēnam ir jau 20 gadi, kā tas laiks skrien

(ir ko piebilst)

shelly

10:10p
Man visu laiku likās, ka Ziemassvētki ir briesmīgi tālu, bet nu jau tas viss sāk izskatīties diezgan reāli (un draudīgi). Bet rīt Lauvam ir divas eglītes - bērnudārzā un manā darbā. Graužot nagus, esmu atradusi šādas tādas drēbes un rūķa cepuri pirmajai, par otro es jau nospļaujos - lai mana mamma, kas vedīs mazdēlu no viena pārtija uz otru, pārģērbj viņu pēc savas gaumes.
Esmu sastādījusi Lauvas grafiku Ziemssvētku un Jaungada brīvdienām (kāds pārsteigums, visas svētku dienas - manas). Nu, nekas, es esmu darbā paņēmusi brīvu 19., 28. un 29., tad Lauva ies uz dārziņu un es arī atpūtīšos.
Tad sastādīju vēl vienu grafiku - par dāvanu pirkšanas steidzamību.
Vēl paliek svētku vakariņas ģimenei, bet tas jau iet pāri maniem svētkiem.

(5 comments | ir ko piebilst)

fedrs
7:52p
Kas vācietim inde, anglim dāvana!

(1 comment | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ polija ]
6:29p
Kafijas automāts, velo grozs, pusmētelītis, aizkari, 2 krūzes

bildes, cenas un aprakstiņi )

Pieteikties var komentāros, vai rakatot uz freedom at inbox. Ja ir pircējs, varu aizvest praktiski jebkur Rīgā un/vai pierīgā.

Upd. Reāli savāktās lietas nodzēsīšu.

(40 comments | ir ko piebilst)

unpy

6:06p
Starptautiskās ekonomikas īsziņas.

Kaimiņzemēs tikmēr ir radīts jauns, manuprāt, lielisks meditācijas portāls - http://zengrecha.ru/

(7 comments | ir ko piebilst)

amanita

5:23p
Pēc šitā trakā skrējiena pēdējo mēnešu garumā, es Ziemassvētkos labprāt ieslēgtos mājā, ceptu pīrāgus, dedzinātu sveces, klausītos svētku mūziku un čubinātos ap ģimeni. Bet tā vietā tas vājprāta skrējiens tikai turpināsies. Trīs dienu laikā 4 pasākumi, katrs savā Latvijas vietā. Ar 2 bērniem, pārbraucieniem, gulēšanām, ēšanām, mēģinājumiem kaut cik pieklājīgi izskatīties un neko neaizmirst no dāvanu kalniem, pamperiem un citiem niekiem.

(ir ko piebilst)

unpy

4:25p
Ārprāts. Trūkst vārdu. Esmu šokā.

Finanšu policijas pārstāvji pauda pārsteigumu par to, "cik brutālā veidā tika apkrāpts katrs pircējs", jo klients, saņemot čeku, bija pārliecināts, ka norādītā pievienotā vērtības summa aizies valstij, taču "tā nonāca noziedznieku kabatās".

delfi.lv

(4 comments | ir ko piebilst)

fedrs
2:47p
Cita starpā, rubrikā Zini kā! varu padalīties, ka digitālajā drukā pelēki teksti un līnijas labāk izskatās, ja krāsu uzjauc no pilna cmyk, nevis izmanto tikai melnā procentus.
Tajā pat laikā lieli pelēki laukumi ir nāves smaka :/

(2 comments | ir ko piebilst)

indulgence

11:46a
dāvinu nokiju

Nupat pīpojot, un pamanot kolēģi ar garu šalli, kurai bumbuļi galā, iešāvās prātā ideja (nekur tādu redzējis neesmu, kaut jāatzīst, neesmu adījumu specs).

Tā kā idejas patentēt nevar, tikai konkrētas modifikācijas, dāvinu tautai latviešu nokiju - ūberkrutas šallcepures ideju rokdarbniekiem. Īss apraksts: gara adīta, gana plata šalle, kurai abos galos veidotas kabatas kā cepures ar bumbuļiem. Izmantojama visdažādākajos veidos:
- viens šalles gals kalpo kā rezerves cepure tavam bērniņam, kurš savu cepuri saslapinājis, mēģinot spēlēt sniega kurmjus, vai kuram vienkārši spēji uznākušajā salā no rīta uzvilktā cepurīte par plānu;
- kopīga dubultcepure mīlas pārņemtiem tīņiem, kas rociņās sadevušies klejo pa sniegotajiem parkiem vai pārītī uz slēpēm šļūc no kalna lejā;
- abus cepuršalles galus (cepuru maisus) var izmantot kā papildus kabatas, kur ietūcīt piparkūku maišeli, pīrādziņus un konjaka blašķīti, ejot pastaigāties, bet nevēloties stiept šādu nieku dēļ somu (kuru pēc tam tukšu jānes mājās;
- citi veidi, kas prātā ienāk.
Nu kaut kā tā.

Idejas realizētājam un Āzijas tirgus iekarotājam (katram ķīnietim pa latviešu cepuršallei!) atgādinu, ka derētu tā kā 5% man noskaitīt par šīs zelta āderes atklāšanu un nodošanu viņa/s rīcībā. ;)

UPD:
Palielījos kolēģiem, tak sekoja auksta duša: izrādās, šādas šalees sen jau apritē. :(((((

(3 comments | ir ko piebilst)

str

10:55a
Оставила собаку одну на целый день. Теперь остатком веника убираю остатки веника.

(1 comment | ir ko piebilst)

vikings

10:04a
Man tā zebras dierza ja piegriezusies, ja neskaita sasistu plazmas telziņu pie klienta, aizmirstas glaunās drēbes pie klienta un nedaudz savādāk ielietu grīdu vannas istabā, tad vakardienas jobannijvrod kašķi ar iepriekšējās īrnieces(forša cilvēka) pustrako māti, šķiet kā gaisma dirsas tuneļa galā.
Priecīgu hannukah!

(6 comments | ir ko piebilst)

fedrs
9:53a
Sen neesmu cibā rakstījis par seksu.

(3 comments | ir ko piebilst)

indulgence

9:28a
visam ir divas puses, kā uz to paraudzītiesreverss )

(1 comment | ir ko piebilst)

indulgence

9:25a
par rmegaradošām personām

Tas, ka cilvēks ir mazliet traks, nebūt nenozīmē, ka viņš ir arī mākslinieks. Visbiežāk viņš ir vienkārši vairāk vai mazāk traks. :)

(ir ko piebilst)

begemots

8:07a
Things are not alwayswhat they seem )

(2 comments | ir ko piebilst)

indulgence

6:34a
nupat, pīpojot rīta cigu pēc rīta kafijas, iešāvās prātā

Sabiedrība, kurā lielākajai daļai ļaužu nav prāta spēju, lai darītu pašas sabiedrības dzīvi labāku, bet ir vēlme darīt ko labu, pievēršas suņu/kaķu patversmēm, lai savu spēju robežās censtos darīt vismaz dzīvnieciņu dzīvi labāku.

Tik ar tām prāta spēju robežām pēc definīcijas jau pašvaki, tāpēc biežāk sanāk kā tai hrestomātiskajā zaļo izgājienā: ielauzās naktī ūdeļu fermā, izlaida dzīvnieciņus "brīvībā", kur tie apkoda apkārtējo zemnieku saimniecībās tūkstošiem mājputnu un pēc tam, pēc pāris mēnešu mokpilnas cenšanās izdzīvot savvaļas apstākļos, visi masveidā apsprāga badā.

P.S.
Tas nekādi nenozīmē, ka mana kapacitāte būtu lielāka. Man gluži vienkārši ir krietni lielāks slinkums glābt kokos apmaldījušās vāveres, kuras netiek zemē, un tā.

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, December 16th, 2014


rasbainieks

11:11p
kā mani pārliecināt nekad vairs neapmeklēt kādu veikalu un turpmāk vienmēr nicīgi skatīties uz tajā tirgoto superzīmolu
aizslēgt veikalu uz pusdienlaiku, nu tā ka 14:25 atnākušais pircējs ierauga durvīs cedeli ar uzšņāptu atvēršanas laiku 15:10
tas tev nav "izskrēju uz 10 minūtēm" vai "aizjozu uz točiņu, brb"

(ir ko piebilst)

oblica

10:39p
?

Nevaru izskirties - kuru vietu riit iet ieveerteet: Aptieku vai Alu?

(6 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ marre ]
6:35p
Dāmu apavi un apģērbi

Daži labi apavu pāri, kleitas un vēl šis tas, kas kādam varbūt noderēs vairāk. 
Bildes un apraksti šeit.

marta.reihmane@gmail.com

(6 comments | ir ko piebilst)

unpy

5:14p
Kulinārijas ziņas.

No pozitīvā - Ganbejs strādā, it kā nekas sevišķs uzņēmumā nebūtu noticis. Arvien kvītis.

(5 comments | ir ko piebilst)

vikings

4:32p
Cirslītis

Ho ho ho! Ja neskaita to, ka visi instrumenti pa klienta dzīvokli savākti, putekļi saslaucīti un viss ahūna labi, atvados no klienta, sakrāmēju apģērbu maisiņā, nolieku pie durvīm, paspiežu roku pacientam... Un dodos uz mašīnu, atbraucu uz darbu atpakaļ, ieeju dušā un taisos saģērbties par cilvēku. Huju! Manas drēbes Bauskā ar visām mājas atslēgām!

(ir ko piebilst)

sirdna

3:43p
Re, Street Burgers noklājies ar vara bļodu, tā vietā nāks KFC (http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/riga-plano-atvert-kentucky-fried-chicken-un-pizza-hut-estuves.d?id=45346138).

Jauki. Varbūt beidzot izdosies iedzīvoties kārtīgā spainī ar čikenfragmentiem, divlitrīgā kokakolas glāzītē un kārtīgi pagrimt.

(13 comments | ir ko piebilst)

str

3:06p
Иногда, сидя на работе, очень хочется позвонить домой своему коту и спросить, как у него дела.

(1 comment | ir ko piebilst)

str

3:05p
Сегодня только 16 декабря…, а шампанское к Новому Году уже три раза покупала

(1 comment | ir ko piebilst)

perkons

1:55p
[13:46] Perkons: m
[13:46] Perkons: m
[13:46] Perkons: bļa
[13:46] Perkons: nē
[13:47] Perkons: man pat kaut kādā ziņā neomulīgi palika
[13:47] Perkons: Izdota iedvesmojoša grāmata ikvienam, kam ir mamma un plīts
[13:49] Shulcs: :))))))))
[13:49] Shulcs: Bļa
[13:49] Shulcs: :))))))))))))

(1 comment | ir ko piebilst)

rasbainieks

1:52p
kurš aizmirsa izkārt melnās apenes?

mūsu lemurība ir grezni sagaidījusi maģisko četrpadsmito
aicināt draugus trīsēdienu vakariņās ir labi un pareizi
ай-да мартин, ай-да сукин сын
jums visiem muguras baltas
put the fun between your legs
nēnu vispār interesanti
studijā ekonomikas un bizneza ziņas ar rasbainieku
man arī ir reports par labudabu
sen nebij gadījies trāpīt pasākumā ar domu "nu iedzers drusku vīna, apsveicināsies ar draudziņiem, muzons gan jau būs garlaicīgs, un žigli ies mājā" un maģiski pielipt pie deju grīdas, jo muzons pārāk labs, lai kaut sekundi laistu garām, nu un izdzert bāru kopā ar vakara mīļāko ārtistu un visiem pillā lillā tikt izmestiem no kaņepes rītausmā
no jaunā iosa un jaunā osxa es visvairāk visvairāk visvairāk gaidīju (un joprojām gaidu) handoff
vakar biju savas grāmatvedes klientu seminārā, viņa laiku pa laikam savāc visus, kuriem interesē, kādi jauni sprunguļi uzņēmējdarbībai ir izdomāti, bet kaut kā vienmēr pēc tam ir tāda empowerment sajūta, ar visiem sprunguļiem (šajā iterācijā, starp citu, sprunguļu bija tā pamazāk, bet nu redzēsim, ko darīs jaunā valdība)
šomēnes es īrēšu divus dzīvokļus

pa visu gadu divi paplašināti teikumi!

(7 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

1:28p
tam sārnates mežakaķim nekādi vārdi nelipa klāt
kamēr beigās pielipa tipa joks, kas nav joks
tā nu viņš ir boldriks, jo ne pēc kā cita neizskatās
vienīgais, ar ko es spēju aizbāzt muti sirdsapziņai
(nu jo kā var zolīdu kaķi saukt par boldriku!)
ir tas, ka boldriks tas pats baldurs vien ir
baldr, vecam odinam puika, toram bračka

(9 comments | ir ko piebilst)

unpy

1:03p
Kā jau pirms kara ar aprinķa priekšnieku.

Tiek uzskatīts, ka pirmdiena rubļa straujais kritiens un šodienas turpinājums par spīti rubļa bāzes procentu likmes pacelšanai līdz 17% un 2,38 miljardu dolāru iepludināšanai no valsts kases, ir saistīts ar ļoti īpatnējo "Rosņefķ" finansēšanas, būtībā, slēptas kreditēšanas darījumu, kura rezultātā, visdrīzākais, šādā vai savādākā veidā dolāros tiks pārvērsti 700miljardi rubļu(pat šobrīd tas ir vairāk par 10miljardiem dolāru), kuru izcelsme ir meklējama nevis ekonomikā, bet gan naudas drukājamā mašīnā. Lai labāk varētu saprast, kas tā ir par naudu, tas ir vairāk par Latvijas valsts gada budžetu.

Tak es ne par to, vairāk par to, ka Krievija tik brīvi svaidās ar naudu šobrīd, ja viņiem ļoti būtu vajadzīgi tieši mēs, pietiktu katram deputātam iešķiebt pa 1 miljonam dolāru, lai parlaments būtu viņējais(neloloju šajā ziņā nekādas ilūzijas). Uz pārējo nu jau ikdienas tēriņu fonu, šitās izmaksas būtu tīrā špicka.

(13 comments | ir ko piebilst)

str

11:23a

(ir ko piebilst)

str

11:22a
dienas visās pelēkajās nokrāsās

(1 comment | ir ko piebilst)

krii

10:37a
Sunim ir caureja, droši vien stresa un barības maiņas dēļ, un es viņu vedu ārā ik pa stundai (jeijj, nu man arī ir defekācijas ieraksti!). Šarlote dzīvo guļamistabas dīvāna kastē, izrādās, tam aizmugurē ir mazliet atplīsis finieris - es būtu domājusi, ka tur var ielīst tikai čūska, bet, izrādās, var arī drukns un tūcīgs kaķis, ja ir pietiekami motivēts. Naktī viņa bija izlīdusi un nāca pie manis murrāt, bet tagad atkal nav redzama.
Vienīgā, kas saglabā vēsu prātu un ierasto dienas režīmu, ir Emīlija.

(13 comments | ir ko piebilst)

jojo

4:26a
nīgrums un sagurums, uznāca pēkšņi. nu, nekas, nedēļas beigās jau brauksim prom, pie saules. šodien zem mājkopības zvaigznes, vakar neko nopietnu nepadarīju, saslēju kājas gaisā un skatījos televizoru. brokastis un vakariņas uztaisīju.

dāvanas jāsasaiņo, jāsaliek, lai var pamest zem egles. A. uzrakstījusi divas vēstules Z.sv. vecītim. vēstule nr.1 saka, laipni lūgts mūsmājās un re, kur Tev maza dāvana, un piezīmētas arī māsīcas, I. un A., lai vecītim neaizmirstās, otrā norādīts, ka vajag Disney Infinity, Super Mario 3D World un Monster High lelli (lai slavēts visaugstākais, MH lelli es nopirku), kas ir Disney Infinity un Super Mario 3D world man nav ne jausmas, google nāks palīgā. lai nu kā, Zsv vecīša success rate uz šo bridi ir 33%, es domāju, tā arī var palikt.

(7 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

12:00a
Istabas stūrī stāv:
- 3 šampji (ok, ok, tie nav nekādi šampaņ-šampaņ - lai Sakārnītis mani pasarga pirkt LV ko tādu, ja es zinu, cik tas maksā Epernē vai... da kaut vai Briseles turku bodē - jā, zinu, Mausons tagad teiktu: Kūm, tu esi izlaidusies!);
- 1 šņabis "Beločka: ja prišla";
- 1 "Saperavi" (tiem, kas tankā - sarkanais sausais gruzīnu vīns);
- 1 "Vana Tallin";
- 1 brendijs.
Otrā istabas stūrī uz krēsla 13 nedašūti dāvanu maisiņi. Rīt obligāti jādašūn, jo ir citas lietas, ko darīt.
Laikam tak Ziemassvētki nāk! :>

https://www.youtube.com/watch?v=cLnDcybh1UY

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, December 15th, 2014


str

10:29p
ar veltījum daudzbērnu mātēm , un vispār mātēm
http://www.imdb.com/title/tt1442464/?ref_=nv_sr_1

(ir ko piebilst)

oblica

9:59p
nevar izdomaat

Iespringt fon Triira Melanholijaai shovakar vai tomeer riit izmantot BB treninjlaiku lietderiigi.
Lai gan riit piespiedu kaartaa vajadzeetu shopingot.
Balles un beernu daarza pasaakumi straujiem soljiem pietuvojushies.
Cik tur taaas dienas liidz naakamam gadam?
Jaaizdziivo kaut kaa tas trahums.

(ir ko piebilst)

krii

9:34p
Visi ir dabūjuši vakariņas un vakara pačurāšanu, kā arī tikuši izolēti pa migām. Jūtos nedaudz sagurusi. Tā laikam klājas tizlām daudzbērnu mātēm.

(14 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system