Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Saturday, June 25th, 2016


divi_g
9:47p
Skatoties "Pie galantās vāverītes", atminos tos laikus 90.gadu 1.pusē, kad Nacionālais un Daile masveidā iestudēja vairāk vai mazāk stulbas 30.gadu komēdijas, kādēļ ar muteri nospriedām, ka mums šamo abonementi vairāk nav vajadzīgi. Toreizējo lēmumu sāku bik nožēlot tikai pirms dažiem gadiem.

Šī konkrētā izrāde nav diez ko jēdzīga, lai gan ir starp labākajām no tālaika krājuma; bet tie aktieri, tie aktieri! :))) Tik jauns Āboliņš vien ir ko vērts, par Martinsoni un Ozoliņu nerunājot :)))

P.S. "Pazūdi ātrāk nekā citām reizēm!" :D

(7 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

6:46p
nu tā, izskatīgākais futbolists visā turnīrā ir ārā

(6 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

3:03p
starp citu, auksti novērtēju, kā liktenis izlēma man paziņot par breksi
jāņu rītā pamostoties, telefona lokskrīnā mani gaidīja šāds bila beilija tvīts:
Sometimes only the Pistols will do 'There's no future, in England's dreaming. No fu-ture..No fu-ture..No fu-ture for you!'
(jūzerpikčai klāt vēl viens levelis)

(2 comments | ir ko piebilst)

unpy

1:17p
***

Kad runcim nav ko darīt, viņš laiza pautus, kad visa veida pūdeļu frizieriem darāmā aptrūkstās, šie metas brexitu apspriest.

(4 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

12:20p
Šādam laikam daži darbi ir kā radīti. Ledusskapja atkausēšana, piemēram.

(7 comments | ir ko piebilst)

fjokla

9:30a
man šitā ir bijis divreiz, nezinu kā to sauc, betē tāds, muzikālā un vizuālā saiešana kopā tik perfektā kombinācijā, ka tev aiz skaistuma tā iedur saulespinumā,ka saskrien asaras un gribas izvelties no mašīnas baranciņā un kaukt nebalsī, tas pirmais bija tad, kad kopā ar piafas non, je ne regrette rien, aiz ceļa līkuma iznira Pasienes baznīca, atagad, nupat vakar, kad salīdām tādi priecīgi un smirdīgi mašīnā un uzreiz pielipām pie sēdekļiem un lēnām čunčinājām pa ceļu, kur rudzi no abām pusēm, kas šūpinājas un ta, hujakts, un zāle ar bišu spietu (ja nu kāds vēl nezin), un vai man dieniņ, ka tiešām tūlīt nomiršu. Kāds zin to pēteri, to dragūnu? ir lecīgs? ja nav lecīgs, nododiet, celuju vaši ručki, vīrietim taisni šitā ir jāskan, kā tu skani

(14 comments | ir ko piebilst)

starro

11:18a
Domājat, ka lielākie jāņu laika izaicinājumi ir dīlošana ar paģirainiem jāņa bērniem? Cīņa ar odiem? Laikapstākļu zīlēšana? Uzkodu un dzeramā organizēšana? Kompānijas izvēle? Satura piepildīšana? Miegā režīms?
Nekā. Grūtākais ir no ausmas līdz rietam bērniņam ar cepurīti pakaļ visu laiku skraidīt!

(ir ko piebilst)

jojo

8:29a
un ceru, ka karstuma vilnis latvijā līdz nākamnedēļas beigām nepāries. gribu peldēties gaujā.

(ir ko piebilst)

jojo

8:18a
par vakardienu - darbā mierīgi, pa virsu lielbritānijas balsojumam beļģu ģenerālstreiks, daudzi strādāja no mājām. mana britu izcelsmes priekšniece un pārējie institūciju briti staigāja saraudātām acīm, saprotu viņus. izlasiju kaudzi ar runām, relīsēm, jautājumiem un atbildēm un pat dažus akadēmiskos rakstus, jūtos labi sagatavojusies jebkurai cibas diskusijai. pēcpusdienā fredrika sasauca visus kopā darba ēdnīcā (kura nestrādāja - ģenerālstreiks) un visi kolektīvi applaudējām britu ieguldījumam. izskatījās, ka fredrika savējo paziņojumu bija pati rakstījusi, junkera paziņojums komisijas darbiniekiem bija rūpīgāk izstrādāts un sirsnīgāks, nomierināja strādājošos, ka viņi savu dalībvalstu piederību ir atstājuši aiz durvīm, un, ka šeit mēs visi esam ierēdņi, kuri strādā priekš eiropas iedzīvotājiem. paskatījos junkera paziņojumu žurnālistiem un jautājumu - atbilžu sesiju, pēc britu žurnālista jautājuma vai šis ir eiropas savienības sabrukuma sākums, junkers pagriezās un izgāja - āksts paliek āksts. bet tad, mīļie, tas ir kompromisa komisijas priekšsēdētājs, ja atceraties, un tieši tik vājš, lai dalībvalstis justos droši, ka viņu suverenitāte netiks apdraudēta.
tā apmēram.

viss cits labi, gaidu atvaļinājumu. vakar iepirkos kaudzi grāmatu, vajadzētu sakārtot māju, bet tad jau redzēs, uz kuru pusi šodien vējš nesīs.

pagājušā nedēļa bija ļoti ļoti laba, atsāku rakstit rīta lapas, paldies, annuška.

upd. junkers pateica nē, pagriezās un izgāja - āksts šā kā tā, bet mazāks, ja tas ko maina.

(3 comments | ir ko piebilst)

krii

7:21a
Mazliet satrūkties no klusā pakšķa, ar kādu uz parketa nokrīt plaukstošo magoņu kauslapiņas.

(ir ko piebilst)

kramers
5:58a
Мужик сказал починит кран — значит починит!
И не надо каждые полгода ему напоминать!

Хочу перестать использовать смайлы в переписке, но, к сожалению, формулирую предложения так, что без смайлов они выглядят как проклятия.

(ir ko piebilst)

Friday, June 24th, 2016


divi_g
7:34p
Incanti, kādēļ "Marlēnā" amerikāņu karavīri nēsā kaut ko, kas baigi izskatās pēc padomju M-36 ķiverēm vai ļoti brīvas štālhelma interpretācijas, taču toč ne pēc M1.

(3 comments | ir ko piebilst)

fjokla

5:37p
nučau!

(4 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

7:33p
mēs jāņos taisījām lidmašīnītes no visa, kas bija papīru miskastē, un lidinājām ugunskurā
apm. ņurd

(1 comment | ir ko piebilst)

fedrs
1:48p
Nu, bāc! Kabacis podā uz lodžijas paģība. Vēl pirms stundas pētīju, vai labi paaudzies kopš rīta, bet tagad visas lapas nošļukušas.

(2 comments | ir ko piebilst)

divi_g
1:29p
Gribu zilu plastmasas rokaspulksteni kā Lisneram "Būdā uz baznīcu".

(4 comments | ir ko piebilst)

krii

12:11p
Nu re, ņem un pamosties ar vainagu uz spilvena, pasaulē pēc Brexita. Pārsteigta neesmu. Līgo!

(30 comments | ir ko piebilst)

jojo

5:15a
nekas nav vienkārši

izrādās, pie mums saulgrieži ir jau kopš 19. datuma (5:29-22:00), visgarākā diena pēc sekundēm bijusi 21.jūnijā. izrādās, šodien saule lec jau vienu minūti vēlāk, 5:30 riet gan tajos pašos 22:00. visagrākais saullēkts bijis 16. jūnijā, 5:28. vienmēr biju sadomājusies, ka tā arī ir, saulgriežos (ap 21.) saule lec visagrāk un riet visvēlāk, bet, re, kā, nav viss tā.

(ir ko piebilst)

jojo

5:08a
murgoju, pamodos, tik skaista nakts un tik smuki aust gaisma, ka otro reizi gulēt tā arī neaizgāju. apskatījos referenduma rezultātus, pagaidām izskatās, BREXIT, ar vairāk nekā divu procentu pārsvaru. ja godīgi, es priecātos. tiesa, tur daudz problēmu tagad, kā tālāk būt visiem britānijā strādājošiem, bet citādi, es domāju, virkne ar lietām un dokumentiem, kuri stāv uz plauktiņa, tai skaitā, dižāka un nopietnāka sadarbība aizsardzībā bez britiem beidzot "aizietu".

upd. mani prieki izrādās pāragri, jebkura uzvara būs ar maziem cipariem un pagaidām izskatās, ka starpība ļoti strauji rūk.

(ir ko piebilst)

Thursday, June 23rd, 2016


krii

7:58p
Īsteni kristīgi būtu Jāņos iestudēt Salomes deju.

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

1:13p
es te karajos sodien, jo stradat man ari negribas. bet vajag, dikti vajag.

(ir ko piebilst)

jojo

9:44a
pateicibas:
karsts,
vasaras viducis, viss civina, zalo, zied un smarzo,
telefons,
smukas drebes,
ediens garso lieliski

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

9:33a
Zemeņu dienas un putukrējuma naktis.
Šodien - brīžos, kad tomēr uzturamies iekšā - jāskatās "Sapnis vasaras naktī", vai ne? Tā 1999.gada versija ar Kalistu, Mišelu Pfeiferi, un kas nu vēl tur bija.
Priecīgi jums, mīlīši. Līgo, rūto, utt!

(ir ko piebilst)

jojo

8:18a
rīta lapas uzrakstīju.. divas nevis trīs, bet labāk tā nekā nekā. un uzvilku lina kleitu, šodien būšot 29 grādi - un sutīgs. mums arī vasara.

(ir ko piebilst)

jojo

7:00a
pamodos no galvas sāpēm, cerībā, ka pāries, mēģināju iemigt vēl.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:46a
NRA. Vasaras saulgrieži jeb Jāņi latviešiem ir īpašs laiks, kad labākas nākotnes vārdā ieteicams veikt maģiskas darbības.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

12:51a
DELFI. Par automašīnas vadīšanu lieguma laikā aiztur nihilistisku šoferi.

(ir ko piebilst)

Wednesday, June 22nd, 2016


krii

6:35p
Matīsa tirgus

Peonijas bija tik piesātināti tumši rozā-sarkani lillā, ka izraisīja manī spontānu iekāri.
- Cik maksā?
- Eiro gabalā, - atbildēja čigāniska paskata sieviņa.
- Dodiet, lūdzu, trīs, - teicu.
- Mīļā, ja jūs tiešām esat gatava maksāt trīs eiro par trim puķītēm, es jums par piecīti atdošu visu pušķi. Šīs man pēdējās no agrajām, jaunnedēļ saplauks vēlās, nāciet tad atkal.
- O, jā!

Mājās, salikusi puķes vāzē, pārskaitīju - pušķī ir 15 ziedu, tik skaisti, ka acīs spiež.

(12 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

6:18p
vispār man iet labi
vakar tas lietus nomazgāja visu un atvēra liepu smaržu
mūsu jaunais rajona čomskis ir godam atklāts un dara savu čomska darbu labi – vakarā mājupceļā pievelk un ievelk uz (vēl) vienu
un pirms es braucu atkal uz portugāli, gribēju vēl mazdrusciņ atskaitīties par iepriekšējo
mani lisabonas draugi uz porto brauc pie manis ciemos, it's my home turf
savukārt rīgas draugi praktizēja festivālu apmeklēšanas shēmu, kuru jūs varētu gribēt nošpikot – brauc uz portugāli visās trijās paaudzēs, ņemot līdzi i bērnus, i vecākus, visi priecīgi par portugāli, un vecāki pieskata bērnus, kamēr vidējā paaudze festivālē
par dinozauriem un tortoisi jūs jau visu zināt, bet /atveru savu clashfinderi/ vēl es ļoti sen nebiju redzējusi mīļos animal collective, arī pīdžeju kopš baltās kleitas tūres, viņa tomēr ir tāds ellišķīgs keivs brunčos (tas ir kompliments, lai gan viņai drošvien nepatiktu), savages un beak arī kādu laiku nebij redzēti, un tad vēl battles, ar kuru frontmeni ianu es nejauši uzstraikoju sarunu, kad viņš no tortoises gribēja izdiņģēt backstage pass, jo savējo bija padirsis, koncertu rīgā pirms 10 gadiem atcerējās ar prieku, un festivāls beidzās ar ārkārtīgi mazapmeklētu un ārkārtīgi jaudīgu shellac uzstāšanos, festivāla labākā grupa, visām grupām pasaulē ir jāpaskatās uz sevi un godīgi jāatbild uz jautājumu "vai mums ir jēga spēlēt to, ko mēs spēlējam, ja pasaulē ir tāda grupa kā shellac" (only proceed if the answer is a deeply honest yes), nu un nākamajā rītā es lidostā uzskrēju virsū todam treineram, kurš bija nevainojami pieklājīgs, uz manu "thanks for last night" viņš sniedza roku un teica "hi, my name's todd" (cik mīļi un smieklīgi) un interesējās, vai pie mums latvijā grupas brauc spēlēt (tāks, kā lai es viņus tagad atvedu uz rīgu, ko?)
un ja jūs pa jāņiem esat rīgā un neko nedarāt, mēs arī būsim rīgā un neko nedarīsim, tas būs mājās un dārzā, darām (nedarām?) to kopā? let's not not eat pigs together?
we don't eat pigs, you don't eat pigs

(6 comments | ir ko piebilst)

sirdna

5:37p
OK, zvēruļi. Tiekamies otrā pusē.

(4 comments | ir ko piebilst)

jojo

12:37p
man sorits sanaca skaists, stundu rakstiju. ta tada meditativa rakstisana, liekas, bija sakrajies.

(ir ko piebilst)

jojo

12:13p
4-6-3
individualiste, lojaliste un acivers (nez, ka sitas saucas).

upd. un otra testa vispar visi tipi viena cupa
1- 10 - reformatore
3- 10 - uz sasniegumeim orienteta
4- 9.3 - individualiste
5- 9 - verotaja
6- 8.4 - lojaliste
2-7.7 - paligs
8-7 - izaicinataja
voobsem, neirotike. :)

upd.2. testi, paldies annuskai, seit: https://www.eclecticenergies.com/enneagram/test.php

(10 comments | ir ko piebilst)

divi_g

11:20a
airbnb ir labs serviss, žēl tikai, ka tā līdz bezjēdzībai pārskriptotā lapa sūkā (arī līdz bezjēdzībai).

(3 comments | ir ko piebilst)

fedrs
10:12a
Kaut kur pasēju austiņu maciņu/maisiņu. :( Visdrīzāk autobusā - kā parasti, kad manipulēju rokā ar neskaitāmiem priekšmetiem, kādā brīdī par kādu aizmirstu un, ceļoties kājās, tas nokrīt. Šoreiz nekas nonograbēja un nesašķīda tūkstots sastāvdaļās, pievēršot visa autobusa uzmanību, tāpēc arī pats, ne čiku, ne grabu, pamanīju tikai nonācis galā, kad sāku pakot mantas. Nieks jau vien ir, taču sasodīti ērti, jo vadi nepinas, un droši vien tikai tāpēc, lai arī diendienā līdzi vazātas, austiņas izvilkušas apbrīnojami ilgi. Es vēl tagad ik pa laikam cenšos pārlūkot visas kabatas un somas nodalījumus, taču, kā par spīti, tur visur šodien arī visa kā cita ir maz, tādejādi laupot cerību, ka meklētais kaut kur aizslēpies, ielīdis va piespiests, un tūlīt, t ūlīt atrad;isies.

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

5:49a
pateicības:
diezgan apmierināta ar dzīvi, viss ir labi, un izgulējusies,
mierīgs rīts,
bērns, mīksts un pūkains gultā,
mana Fart blūze,
silts citronūdens ar ingveru

upd. atcerējos, ka šodien taču vēl joprojām saulgrieži, attaisīju logu, viss čivina, vidžina un smaržo kā dulls -

(ir ko piebilst)

jojo

5:42a
gavēnis, bet negaidīti daudz gulēju, aizmigu pēc vienpadsmitiem, pamodos puspiecos, jūtos gana atpūtusies. mazliet sāp galva, trešajai dienai tas normāli. ķermenis pārslēdzas eiforijas režīmā. sēžu un domāju, ja jau esmu piecēlusies, varu arī uzrakstīt tās rīta lapas, tāpat esmu augšā un nekā cita darāma man nav. vajadzētu sastādīt studiju plānu un gatavoties eksāmenam, mazliet.

(ir ko piebilst)

Tuesday, June 21st, 2016


fedrs
6:27p
Kā būtu ar romantisku pastaigu pa Ganību dambi? Tikai velciet īsākus brunčus!

(1 comment | ir ko piebilst)

perkons

4:19p
Tikmēr kantorī aiz loga notiek trakas lietas )

upd:
Neliels video ieskats.

upd2:
Vidakā redzamais avģiks sāka dreifēt un draudzīgi piespiedās vojādžeram.

upd3:
Tagad ir tā )

(7 comments | ir ko piebilst)

lavendera

3:56p
Ar interesi gaidu Baronielas foto pēc šitā gāziena.

(6 comments | ir ko piebilst)

jojo

12:54p
Palasijos pie cibina [info]annuska un man ari sagribejas ta skaisti - no rita agri celties un, lai visam svarigakajam paliktu vislabakais laiks - bet es jau pusgadu nevaru sanemties atsakt tas rita lapas -


(2 comments | ir ko piebilst)

unpy

12:44p
Īsi par Līgjāņiem.

Tā kā tādi mazi bērni, goda vārds. Gribās - trencieties nez kur sēdēt pļavas vidū pie ugunskura vaiņagos, strebiet alu un ēdiet gaļu pilnām mutēm. Negribās - dariet ko citu vai nedariet vispār neko un nejūtiet par to ne mazākos sirdsapziņas pārmetumus. Nedz šie, nedz citi svētki nav nekāds pienākums.

(23 comments | ir ko piebilst)

lavendera

12:13p
vau :)

Būs gan aplīgošana, gan ugunskuri, gan uguns plostu laišana ūdenī, gan pūdelis, gan rotaļas un danči.
(jelgavnieku relīze)

(es iedomājos staba galā uzvilktu nabaga pūdeli :))

(1 comment | ir ko piebilst)

krii

11:38a
Ričmonds man virtuvē nozaga un viens pats izrija lielo maskarpones bundžu. Tagad viņam ir ļoti apmierināts purns un neganta caureja.

(12 comments | ir ko piebilst)

kramers
10:19a
Денег нет. Ну вы там держитесь!


(2 comments | ir ko piebilst)

lavendera

9:48a
Viss kā padomjlaikos :/

Mums jau vairāk nekā mēnesi kāpņutelpā notiek remonts (viss ar to saistītais - dzīvoklis pienēsāts ar krītu, nesot divriteni pa trepēm, jāspraucas garām strādnieka saceltajām barikādēm), bet pagājušonedēļ tas rezultējās ar smilšu dzeltenām sienām, baltiem griestiem, skaties un priecājies! ...līdz vakardienai.
Kad es ieraudzīju, ka apakšmala gar trepēm nokrāsota netīri zila.
Viss jau būtu burvīgi, vai ne? balti griesti, smilšu dzeltenas sienas, ne pārāk spilgti zila lejas josla...
ja tikai ne tas, ka mūsu kāpņutelpā ir trīspadsmit (!!) BRŪNAS durvis un tikai divas (vecas) zilas.
Šorīt vecis rūpīgi krāsoja tai pašā netīri zilajā tonī kāpņu margas, novedot kakofoniju līdz perfekcijai.

(8 comments | ir ko piebilst)

antuanete

9:12a
   Turpmākais teksts ir radīts atkarībnieka rokām, ar mērķi ievilkt citus neko ļaunu nenojautošus līdzpilsoņus.
   Ja jums ir sajūta, ka dzīvē pietrūkst azarta, bet negribas nodoties kazino, sporta bāriem un likumpārkāpumiem, tad varu ieteikt drošu veidu, kā jebkuru iziešanu no mājas piepildīt asām izjūtām - sāciet vērot tauriņus!. Pirms nobildēju un ieliku Dabasdatos pirmo pašas atpazīto zilenīti, nezināju, ka tas tik ļoti ievelk, bet tagad pastaigas laikā ieraugot tauriņu sastingstu kā medību suns, rauju laukā telefonu un metos garšļaukus, lai bildētu. Jāpiezīmē, tā kā telefons man sačakarēja vairākus labus kadrus (izdevās pielavīties pavisam tuvu, bet nenofokusēja asumu), vakar zibenstempā nopirku fotoaparātu un pieprasīju tuvākajās dienās sev tauriņu brīvdienu, lai piedalītos garākās dienas izaicinājumā. Tā kā līdz šim mani nopietni ierobežoja tas, ka esmu piesaistīta bērnu ratiem (uz lielajiem raibeņiem, kas pārlido pār galvu, nākas tikai žēli noskatīties), plānoju pilnībā izbaudīt pasākumu.

(10 comments | ir ko piebilst)

jojo

6:16a
parīzes brauciens bija labs un ļoti nogurdinošs, vakardienu visi paņēmām brīvu -
bijām tā pārguruši, ka naktī mājās braucot piestājām un pagulējām kādu stundu tāpat mašinā, lai nenosistos.

(ir ko piebilst)

jojo

6:14a
ingvers

vakar pirmā gavēņa diena, salu, palūdzu T.atvest ingveru no veikala tējai. T. atveda, puskilogramu.

(5 comments | ir ko piebilst)

Monday, June 20th, 2016


perkons

11:07p
Es pat nezinu.
Vai nu krievi ir tizli kā ābeles, vai Velsa šobrīd ir skatāmākais komītis čempī.

(6 comments | ir ko piebilst)

krii

9:55p
Tās gaišās dienas, gaišās naktis, visapkārt mutuļojošā augu un dzīvnieku fertilitāte, kaut kāda dzīvās dabas superovulācija - vai jūs tas nepadara mazliet eiforiskus un ne visai adekvātus? Vai tiešām tikai mani vienu?

(10 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system