Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Monday, March 2nd, 2015


kuminjsh

1:57a
Kad satiec mazliet citus radus, dzirdi mazliet citus stāstus. Ak, versijas, versijas :)

Šogad esmu bijusi jau uz 2 lieliskiem div-cilvēku pasākumiem: kāzām un viena precēta pāra kopīgu - 155 gadu, jubileju.

(ir ko piebilst)

Sunday, March 1st, 2015


krii

11:44p
Ziemas vairs nav, pavasara vēl nav. Nekad neesmu sapratusi šo gadalaiku. Neesamības fragments. Tukšā telpa starp atomiem.

(1 comment | ir ko piebilst)

sirdna

11:09p
Dienas varonis ir Alberts Kivlenieks. Goda nosaukums ir piešķirts par frāzi: "Paņemt aiz Lieldienām".

Hehe...8)

(ir ko piebilst)

fedrs
7:58p
Kādā krāsā ir kleita? )

(4 comments | ir ko piebilst)

meeneshi

7:18p
variācija par šokolādes kūku

saldumu neēšana darba dienās ir rezultējusies tajā, ka piektienas vakarā man tik ļoti gribas saldu, ka metos to pati gatavot. tā pirms kāda pusotra mēneša iemetu pinterestā "best chocolate cake". ko lai saka. kopš tā laika esmu šo kūku cepusi 3x, katrreiz mazliet savādāk, katrreiz ar citu rezultātu, katrreiz garšīgu. cep cep cep kūku )

(ir ko piebilst)

zimbabve

6:14p
Dzīve kļūst krietni jaukāka, ja iet paskriet, kvī! Psiholoģiskajai veselībai sports ir palīdzējis vairāk par jebko citu, tā šķiet.
Un vēl man ir tiešām fantastiski draugi, pie kuriem var sestdienas vakarā aizbraukt, visai melni izzviegties, mierīgi ieiet pirtiņā, sazieķēties ar visādiem daili veicinošiem smāķiem, padraudzēties ar dīvainu kaķi, labi izgulēties un tad nākamajā dienā doties vēlās brokastīs.

(2 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

5:47p
Nu vareni, vienkārši vareni. 1. marts, visapkārt līksmība, sākas Vēnu pavasaris (jūs svinat?), sākas kalendārais pavasaris, pasaulē plaši atzīmē Kaķu dienu, tiek pucēta māja, vakarā brauc ciemiņi, ar ko vajadzētu tubrālības saskandināt... Bet tā vietā parādās pieaugoši spēcīgas aizdomas, ka nav nekāda iemesla justies šitik jocīgi pēc vakardienas nieka 5 pivcīšiem, nolemju noskaidrot, kāda tad organismam šobrīd apkures temperatūra.

"Bļa", teicu es, ielūkojies grādīzerī.
"39", bezkaislīgi teica grādīzeris.

Pie 39.5 atzinu par saprātīgāku aprīt vienu jibalgīna ripu, nupat laimīgi esam atpakaļ kur sākām, atkal sajūta, ka varētu kalnus gāzt, urā.

Bet vispār šis bija pilnīgi, pilnīgi lieki, man rīt bija plānots atkal uz neredzīgo izstādi aizstaigāt, ehh. Nu neko, dirnēsim pa mājām, jo jā, es esmu no tiem, kuri uzskata, ka visi slimnieki, kas pašaizliecīgi tekalē apkārt un dodas uz darbu, ir pelnījuši pizģuļej pa pakausi, nevis uzslavu. Ne jau viņu dēļ, bet pārējo.


current mood: Eh

(5 comments | ir ko piebilst)

lavendera

6:20p
Centrāltirgū redzēju pārdodam tādu anatomisku brīnumu kā "mencu ausis".

Citādi šī ir kultūras līmeņa paaugstināšanas diena. Vispirms grāmatu izstādē nopirku tieši 20 grāmatas, samaksājot vidēji 1,15 eiro par gab. Puse no tām tiks izsniegta mammai, kuras izvēles kritērijs bija viens: "Gribu kādu jaunu romānu, un lai tur nebūtu rakstīts par Džoniem, Sjūzijām vai Ivaniem Ivanovičiem".
Ja man nebūtu kur naudu likt, es nopirktu milzīgu ilustrētu enciklopēdiju angļu valodā ar nosaukumu "Šo orālo seksu tu nekad neaizmirsīsi" :D

Pēc tam noskatījos "Kartupeļu operu". Priekš bērniem teksts vismaz sākumā bija pārlieku abstrakts (uz beigām abstrakciju uzlaboja filozofiskums). Dekoratīvie foni varētu būt daudz kvalitatīvāki! Pirmajam cēlienam beidzoties, blakussēdētāja nobrīnījās: "Ko? Būs arī otrais? Viss taču ir jau pateikts!"
Bet mūzika (seši komponisti!) sarakstīta teicama, meiteņu koris darbojās apsveicami izteiksmīgi un mazā soliste kartupelēna lomā bija vienkārši lieliska.

(4 comments | ir ko piebilst)

mako

1:03p
46

Pieņemu apsveikumus. Un paldies visiem, kuri vakar mani apsveica IRL.

(11 comments | ir ko piebilst)

up
11:18a
https://www.youtube.com/watch?v=F3hTW9e20d8

(ir ko piebilst)

Saturday, February 28th, 2015


aizliegts_v

8:56p
Lukašenko izdarīja kļūdu, pēc kuras Rietumeiropa ar viņu atteicās sarunāties - viņš ielika cietumā dažus opozicionārus. Kādi ir secinājumi? Putins nav muļķis un mācās no citu kļūdām.

(ir ko piebilst)

lavendera

8:47p
cilvēks masažierim piespiež vispirms kāju apakšstilbus, augšstilbus, sānus, roku augšstilbus...
(sertificēta masiere)

(ir ko piebilst)

lavendera

7:33p
Labākais citāts no šīsdienas semināra par planētas nākotni

- Kas jums kaiš?
- Nekas īpašs, vienkārši panika.

(1 comment | ir ko piebilst)

antuanete

6:30p
   Vairāk kā puse darba nedēļas tika pavadīta sanāksmēs un semināros, kā teica viena kolēģe - "sēdošs un ēdošs darbs" (divas sanāksmes, katrā bagātīgs kafijas galds, un nav laika iet ēst normālas pusdienas). Piektdien jutos ļoti efektīva, jo semināra starplaikā izrunāju vairākas svarīgas lietas ar citiem dalībniekiem (tāda jau ir galvenā šo pasākumu jēga - kafijas pauzes, kurās papļāpāt ar citādi reti satiekamiem biedriem), pēc tam uztaisīju ornitologiem kartes iešanai dabā, un vēl paspēju uz baletu ("Romeo un Džuljeta"- man ļoti, ļoti patika horeogrāfija un arī izpildījums!).
   Lai kompensētu visus tos groziņus un cepumiņus, šodien no tirgus sastiepu zaļumus un dārzeņus, kā arī kļavu sulas. Un pat izvilkos pastaigāties, kamēr dzīvesbiedrs riņķoja pa stadionu. Tas gan beidzās ar jauna Latvijas produktu veikaliņa atklāšanu un Rāmkalnu saldējumu ledusskapī...

(ir ko piebilst)

jojo

7:50a
pateicības:
kafija,
brīvdiena,
vingrošana,
visi veseli,
ir laiks,
svari rāda labu skaitli,
pavasaris nāk, var jau just gaisā un visur,
un es sapratu, ka pietiek baidīties, jāķerās vērsim pie ragiem,
šis ir lielisks gads

(ir ko piebilst)

krii

12:40a
Nevarētu teikt, ka es ļoti aktīvi interesējos par Krievijas politiku, jo īpaši iekšpolitiku, taču ziņa par Ņemcova nāvi mani satrieca. Uzvēdīja drusku preapokaliptisku noskaņu.

(17 comments | ir ko piebilst)

mako

12:09a
Opā.

Maskavā nošauts Boriss Ņemcovs.
http://lenta.ru/news/2015/02/28/nemcov/

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, February 27th, 2015


sirdna

10:14p
Spoks pagalam. Škrobe.

(ir ko piebilst)

romija

7:09p
lasot latestos postus radās retorisks jautājums

Bet vai Tu pati būtu ar mieru dzīvot kopā ar vīru un vīra mīļāko, lai tik šis apgādā jūsu kopējos bērnus? Vai arī iedotu viņam bietē par tādu piedāvājumu vien.
Man nez kāpēc šķiet, ka visas tās krasās P aizstāves viņam pirmās izvandītu zarnas pa grīdu :)

A kas i? Nedrīkst drusku sabiezināt?

(30 comments | ir ko piebilst)

begemots

6:37p
Solowheel

Starp citu, iepriekš citur nebiju redzējis, bet Parīzē pāris cilvēkus centrā traucās ar šādiem:Atšķirībā no segvejiem, izskatījās diezgan ok.

(1 comment | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

3:08p
Lai cik aizkustinošs, šī vārda negatīvā nozīmē, nebūtu tautiskais prezidenta izstrādājums Bērziņš – jāteic, ka feispalmu piegādāšanas ziņā viņš tomēr par kilometru atpaliek no Čehijas pirmā un cerams – pēdējā tautas vēlētā prezidenta.

Kurš mierīgu sirdi var publiski nākt klajā ar uzsaukumu "nāvi atturībniekiem un veģetāriešiem!" un kakbe viss normāli. Nē nu labi, dabā ir jābūt līdzsvaram, pēc Havela un Klausa, acīmredzami, vajadzēja kādu, kas mazliet atgriež cilvēkus uz zemes. Un spriežot pēc demonstrācijām un petīcijām ar lūgumu Zemana kungam nupat jau prasties un iet mājās – cilvēkiem kaut kādas aizdomas ir parādījušās.

"Neko TĀDU jau nepateica", brīnīsies lasītājs, "tā tomēr bija uzruna vīndariem, var taču norakstīt, kā alternatīvi smieklīgu joku!"

Neko tādu, jā, varēja taču pasmieties un aizmirst. Pašu lielāko idiotismu es jums vienkārši vēl neesmu izstāstījis. Prezidenta kungs sanervozējās par pateikto un nāca klajā ar šīs frāzes skaidrojumu muļķīšiem, kuri nesaprata. Viņš to prātā esot veltījis Hitleram. HITLERAM, bļeaķ.

Un vispār... )


current mood: Pavasaris
current music: Rosko John / Call to Arms

(13 comments | ir ko piebilst)

lavendera

4:05p
Dienas prieks :)

"Tikko nopirkām irobotu. Tas bija jautrs pasākums. It īpaši mājās: atveru līdzdoto maisiņu ar instrukcijām, bet tur - konfekšu sainītis ar uzrakstu irobot. Vīrs saka: nez, kad viņam tās konfektes jādod - pirms vai pēc darba?"

(ir ko piebilst)

fedrs
3:33p
Izrādās, ka teksts, kurā figurē vārdi idish yuvish itin nemaz nav tajā valodā, kura varētu ienākt prātā pirmajā acumirklī.

(ir ko piebilst)

fedrs
2:50p
Vai esat dzirdējuši par Freedom of Panorama?
http://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_of_panorama
Sanāk, ka persona, kura peld pa virsu... nē, ne tas, ko jūs padomājāt! Tas ir krējums! Tātad sabiedrības krējumpersona, kura ar savu jauniegādāto rotaļbiedru apmeklējusi, piemēram, Nicu, un pēc tam par to palielījusies Privātajā dzīvē, dāsnu sirdi iešķiebjot publicēšanai arī it kā pavisam nevainīgus top- vai bottomless foto no personīgā arhīva, kas uzņemti tā, ka ietver arī apkārtējo ainavu, nu, tur ēkas vai, nedod Dievs, pieminekli Bridžitai Bardo, pārkāpj Francijas likumus. Kas zin, varbūt tas beidzas ar sabiedriskajiem darbiem, kad tā nākamreiz šķērsos Francijas robežu, varbūt franči deleģē funkciju mūsu tiesu izpildītājiem, bet varbūt vainīgo nolaupa franču specdienesti, un iesloga Ifas pilī. Kas zin, kas zin!

(1 comment | ir ko piebilst)

kramers
1:07p
- Понимаете ли, перелет через океан очень долгий, вот я и попросил стюардессу найти коллегу по профессии, чтобы поболтать о работе, скоротать время.
- И вас ни капельки не смутило, что вы командир аэробуса и стюардессе, выполняя вашу просьбу, пришлось идти по салону самолета, летящего над Атлантикой, и спрашивать у пассажиров, не умеет ли кто-нибудь из них управлять самолетом?

(ir ko piebilst)

krii

12:44p
Plānojam pavasari

Starta numurs - 10 362. Ar ko arī sevi apsveicu, glīts skaitlis.

(9 comments | ir ko piebilst)

jojo

11:35a
pateicības:
liekas, bimbu periods ir pāri,
šodien ir brīnišķīga diena
vakarā braukšu uz koncertu

(ir ko piebilst)

dienasgramata

11:32a
Bet runājot par Krutoju, es nesaprotu vienu - viņš taču to savu jubileju jau nosvinēja Operā, pēc tam rudenī Maskavā un tagad atkal arēnā Rīga? Tāda kā ievilkusies dzimenīte?

(13 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:26a
Runājot par Parādnieku, ierosinu likumprojektu, kas paredzētu katram deputātam pirms likumdošanas iniciatīvas izdarīšanas obligātu psihologa apmeklējumu.

(6 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

11:25a
pēc auroras koncertiem man galvā un tumbās ilgi skanēja tikai un vienīgi asociāciju sektors
pēc mantas zelta mikrofona galvā griežas tikai viena veca šubr dziesma
tu kā dzērusi nakts mani apņem un ieurbies manī kā zāle gaisā

(ir ko piebilst)

perkons

10:08a
Kas ir somā

10 "mauči" (pretsviedru aproces)
10 "bandanas" (pretsviedru lakati)
2 raketes
Kedas (divi pāri)
8 krekli
3 šorti
Čības
Dušas želeja
Divi dvieļi
Dezodorants
Lecamaukla
Brilles
Šķēres
Rezerves grips
Želeja pret briļļu aizsvīšanu
Divi rullīši leikoplasta
Divi pāri sporta zeķu
1.5L ūdens pudele
+
Uz gonkām arī garais treniņtērps

(1 comment | ir ko piebilst)

krii

12:06a
Neliels manas privātās attieksmes paskaidrojums iepriekšējā ieraksta sakarā - lai izvairītos no pārpratumiem un sev adresētām apsūdzībām.
Tātad - pret parādnieka-rudzīša tipa večiem, t.i, nedaperētiem vanckarmačo un vonnabī alfa-meiļiem, kuri nav spējīgi apliecināties, kādā jomā godīgi konkurējot ar citiem tēviņiem - kaut vai kaujoties krogā - un tā vietā izvēlas glumas manipulācijas ar sievietēm un savu patriarhālo statusu, es izjūtu tikai bezgalīgu riebumu un naidu.
Savukārt, pret sievietēm, kurām nelaimīgi ir gadījies ar viņiem saistīties, es izjūtu nožēlu. Bez mazākās augstprātības.
Tam visam nav sakara ar monogāmiju-poligāmiju, vai ticību laulības institūcijas neesošajam svētumam.

Thursday, February 26th, 2015


kuminjsh

10:52p
Par šodienas aktualitātēm

Lūk, ja uz brīdi iedomājamies, ka kāds no maniem ex-līdzdzīvotājiem ierodas un paziņo: edz, dārgā, esmu iemīlējies citā, tādēļ no rītdienas mūsu mājā būs vēl viena iemītniece - lai gan ļoti grūti iedomāties, ka kāds no viņiem varētu būt tik bezkaunīgs vai suicidāls - ok, tomēr iedomāsimies uz brīdi - nav teikts, ka pirmajā momentā viņš neatrautos ar pannu. Iespējams, čuguna. Ja man, piemēram, jau tā būtu slikts garastāvoklis. Bet visdrīzāk es teiktu tikai "Mhm", paņemtu nākošo dienu brīvu, nomainītu atslēgas, salasītu kunga mantiņas melnajā miskastes maisā un izliktu aiz durvīm. Galu galā: "с любимым рай и в шалаше", kamēr mēs ar bērniem (vai es ar kaķi) esam mazās nelaimes čupiņas, kurām kvalitatīvai ciešanai vajag ērtības, lūk.
Ko es ar to gribēju teikt? Tikai to, ka tāds tādu atrod, un Dievs ar viņiem. Tik Parādnieka kungam nevajadzētu "jaukt savu personisko dzīvi ar antropoloģiju" (c) un bāzties par korķi pudelēs, kur korķis nemaz nav vajadzīgs.

(2 comments | ir ko piebilst)

begemots

7:12p
4. studija deliverē

... tomēr ceram, ka svētdienas vakarā pievienosieties mūsu kanālam[LTV1?], kurā izcili un spējīgi mūziķi sacentīsies par galveno balvu... [grūsna pauze] tūkstots eiro.

(2 comments | ir ko piebilst)

fedrs
6:57p
Atradu vienu interneta resursu, kur palasīt par aktualitātēm krievu valodā.
Http://ej.ru/
Man šķiet, mēs arī būtu pelnījuši kaut ko tamlīdzīgu.

(1 comment | ir ko piebilst)

kuminjsh

5:30p
Vēl par horoskopiem.
Sarunājāmies ar draudzeni, kura kādu pusotru gadu pamācījusies astroloģiju. Vienā brīdī tiek pieminēts arī viņas bijušais piedzīvotājs.
Es: - Varu saderēt, ka viņam vesels bars planētu ir Vēzī, nu tipiski savācies visas Vēžu sliktās īpašības: dzeršanu, visas pasaules vainošanu savās nelaimēs, slimīgās attiecības ar māmiņu!
R: - Nav ne jausmas.
Es: - Tu ko, neapskatījies viņa karti?! (mācību gaitā viņa izstudēja visas iespējamās draugu un paziņu kartes)
R (nosprauslājas): - Priekš kam?
Es: - Kā, priekš kam?! Lai zinātu, kā viņu labāk izbesīt! Vot neatceros, kur - laikam vienā grāmatā, bija aprakstīts, ko nekādā gadījumā nedrīkst teikt katrai zīmei, lai viņu nesāpinātu. Ha, es to rakstu ļoti rūpīgi izstudēju: lai zinātu, kā man kuru pa nopietno aizvainot!
R: - Tu esi ļauna!
Es: - Tikai praktiska - nekad jau nezini, kurā brīdī kas var noderēt!
;>

(6 comments | ir ko piebilst)

indulgence

5:19p
Par nabaga lapsačiem aizbilstiet labu vārdu

Karavadoņa Džao dēls, cienījamais Sjanmiņs tika iecelts par Baodinas (Heibejas provincē Ķīnas austrumos) gubernatoru.
Kādu nakti viņš sēdēja zvilnī, savas rezidences rietumu tornī, un lasīja. Visas durvis bija aizslēgtas, ārā sasaucās sardze, tikai cikādes fonā viegli čirkstēja. Piepeči Sjanmiņs ieraudzīja ēnu, kas ieslīdēja loga ailē; nonākusi istabas vidū, ēna sāka sev berzēt galvu, tad kājas un rokas, līdz sabiezēja un ieguva formu. Gubernatora priekšā stāvēja būtne sarkanās kurpēs un galvas apsēju, kurš salika rokas sveicienā un teica: Es esmu nemirstīga lapsa (te jānorāda, ka Austrumāzijā neviens nepārvēršas par vilku, kā Eiropā, bet gan par lapsu) students, dzīvoju te jau simts gadus, savulaik pie manis ciemos nākuši daudzi cienījami ļaudis, un nu jūs te esat iekārtojies uz lasīšanu. Nespēju izrādīt nepatiku paša imperatora ierēdnim, tāpēc ierados lūgt norādījumus, kas un kā. Ja esat ieplānojis arī turpmāk šajā tornī dzīvot, tad man vajadzēs pārvākties kurp citur, taču lai savāktos, vajadzētu kādas trīs dienas. Ja jūs apžēlosities un ļausiet arī turpmāk man te mitināties, tad lūgtu turē† durvis aizslēgtas, kā tas vienmēr bijis.
Sjanmiņs, viegli izbrīnīts, ar smaidu atbildēja: Tu taču esi lapsis, kā gan vari būt students?
- Visām lapsām ir tas gods ik gadu tapt pielaistām kārtot eksāmenus pie Māmuļas Taišaņas (Bisja Juaņdzuņa – debesu feja, nefrīta jaunava, rītausmas kundze, Taišaņa kalna gara meita, bērnu un lapsu aizgādne). Un tās, kuras ir apguvušas literāro rakstu valodu, kļūst par studentiem, bet kas nemācās, tā arī paliek savvaļas mežonīgās lapsas. Jūs esat labdzimis kungs, un ļoti žēl, ka tā arī neesat iemācījies, kā sasniegt nemirstību. Taču arī mums to ir grūti apgūt. Sākumā mēs mācāmies pārvērsties cilvēka veidolā, pēc tam iemācamies cilvēku valodu. Tie, kas mācās cilvēku valodu, vispirms apgūst putnu valodu, bet tur jāiemācās runāt visu četru jūru ieskauto deviņu provinču putnu valodas. Kad tas apgūts, tad var sākt saprast cilvēku valodu un pārvērsties par cilvēku. Tas viss prasa piecus simtus gadu. Cilvēka veidolā ir vieglāk iemācīties kļūt nemirstīgam – tam nepieciešams vien pieci simti gadu sūrās mācībās. Labdzimušiem ļaudīm, kā arī ar rakstniekiem, ja tie spēj saņemties mācībām kā kļūt nemirstīgam, mācības rit daudz raitāk, tikai divus simtus gadu. Tā kā jūs noteikti varat to apgūt, tas ir skaidrs kā diena.
Gubernatoram Džao patika lapsas teiktais, un jau nākamajā rītā viņš lika aizslēgt rietumu torni, lai netraucētu studentam mācīties.
Par šo notikumu es uzzināju no Čeņjuaņas priekšnieka, karavadoņa Džao Ļanduna mazdēla, kura pēcnāves vārds ir Džao Džijuaņs. Un vēl viņš piemetināja: Mans tēvs visu atlikušo mūžu nožēļoja, ka nav pavaicājis, kādas eksāmenu biļetes studentiem uzdod Māmuļa Taišaņa.

Juaņmejs (1716-1797). Jaunie Cise pieraksti.

(1 comment | ir ko piebilst)

perkons

5:06p
Ak jā!
Mēs jau varam uzmeikot arī otro un trešo (īstenībā, vienu gonku laikā es nomainu kādus sešus kreklus) kreklu ar īpašajo sponsõru reklāmām.

Visas iespējas!

(ir ko piebilst)

perkons

4:58p
Tas darbojās! Cibā ir spēks!

Vairs 840€!

(ir ko piebilst)

krii

4:20p
Diemžēl šorīt izlasīju interviju ar Parādnieku un viņa iebaidīto mazohistisko kundzīti. Visu dienu sajūta, it kā būtu apēdusi kādu iepuvušu pārtikas produktu. Viņi abi nepārprotami ir ideālie Rudzīša pacienti.

(105 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

3:03pcurrent music: Moby / Why Does My Heart Feel So Bad (Ferry Corsten Remix)

(5 comments | ir ko piebilst)

str

2:16p
Поел, убрал со стола, почистил зубы, разделся, лег в кровать. Вспомнил, что это был завтрак, прослезился.

(7 comments | ir ko piebilst)

sirdna

2:12p
Šī nav sevišķi īpaša diena, toties rītdiena būs visnotaļ īpaša. Speciāla, nebaidos šī vārda.

Pirmkārt, piektdiena.
Otrkārt, algas diena.
Treškārt, mana dzimšanas diena.

Vai tas nav jauki?

Tos, kuri nupat sāka auļot uz skapjiem un pagultēm, kur savu stundu gaida vērtīgās un pārdomātās dāvanas, kuras jūs akurāt priekš manis sagādājāt, es gribētu nomierināt un paskaidrot, ka man katru nedēļu ir vismaz viena dzimšanas diena. Esmu dzimis pirmdienā, 27.datumā.

(9 comments | ir ko piebilst)

perkons

1:53p
Drīz varēšu aizsākt raktsīt pietekumu turnīram !

Palikuši nieka 855€

Mans bankas konts ir: LV34HABA0551008753073 ARNIS PĒRKONS

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

12:30p
Kamēr mēs te dzeram, [info]perkons uzrīkojis lokālo kikstārteri, lai pārstāvētu Cibu starptautiskā līmenī un nodotu uguņus skvoša turnīrā Pīterā. Šķiet atbalstāmi.


current music: ZRNI / Dva

(ir ko piebilst)

perkons

1:04p
Ar šo es paziņoju

Ar šo es paziņoju, ka Cibas kikstārters kādu brīdi turpināsies. Paldies visiem, kas balso gatavi mani aizsūtīt nahuj uz Pīķeru..

[12:58] Shulcs: Tā, skatos esi pats savu kikstārteri uzrīkojis, hehe
[12:58] Perkons: nutak, sen bija laiks)))
[12:58] Shulcs: Bet vot, meitenes taisnību runā - švēdenes kontā kaut kas varētu tikai ap astoto datumu iekrist, varētu jau džoinot tagad, bet papisiens uz procentiem pa labi pa kreisi :/
[12:59] Perkons: nu es tā saprotu, ka vajadzēs turēt ilgāk)))
[12:59] Shulcs: Nu dari gan tā, aga
[13:00] Shulcs: Bet ja kas, mani skaiti komītī. Toč tupa šķiet vienkārši tagad nopogāt divām bankām, ja tev tehniski pH nedēļa turp vai šurp :)
[13:00] Perkons: )))

Nu jā! Uz krekla, ja viss saliekās labi, būs sponsõra, tas ir "CIBA", uzraksts.

Mans bankas konts ir: LV34HABA0551008753073 ARNIS PĒRKONS

(ir ko piebilst)

sirdna

12:25p
Kā klājas, samaksāju par pusdienām. Atlikumā saņēmu vācu, franču, īru, grieķu un lietuviešu monētas. 20 leptas, tas mani sevišķi uzrunāja.

(8 comments | ir ko piebilst)

indulgence

10:47a
par mutes brūķēšanu

Vakar aizsēdējos krodziņā ar sen nesatiktu kamrādu, pļāpājot pie alus kausa par dekadenci tālajos 1960. gados. Nu par to, ka spilgtākās fluktuācijas kultūrā notiek juku laikos, aber kā sadzīve normalizējas un ieiet stabilās sliedēs, tā nez kāpēc spilgtu personību vairs nav, to vietā nāk “ētera personības”, furšeti un sarkanie paklāji, bet radošais darbs ir apzināti virzīts uz publikas gaumi un popularitāti (kā intervijā sevi godīgi pozicionēja nesen kā dievzemītē grozījusies sparancūziete Orlāna). Un pat nav vajadzīga spalvainā Hruščova roka – sadzīve un līdzbiedri lieliski visu pašregulē, lai neviens saplīsušās ūzās, sēžot likteņupes malā nedziedātu Butkēviča balsī “es esmu bagāts, man pieder viss”. Visā šai kontekstā uzvaicāju, kāpēc kamrāds, būdams klab.lv, pats neko neraksta, tikai lasa. Šis tā skumji: nu modelējam situāciju. Ir, piemēram, cibiņš [info]cezars_kalnins, kurš gana regulāri savā cibā gānās par četriem baltiem krekliem un sirdsapziņām. Bet jādzīvo ir, dzīvoklīti gribas, ciba ir cibai, bet ikdiena ikdienai – šis nosūta savu CV, pretendējot uz vakanci kādā uzņēmumā. Un pat nenojauš, ka šajā uzņēmumā strādā cibiņa [info]sondore, kuru trakoti kaitina [info]cezars_kalnins, kas, viņasprāt, ir klaja un derdzīga ņirgāšanās par visu, kas svēts. Un, kā jau ziņkārīgs sievišķis, viņa lieliski zina lietotāja [info]cezars_kalnins īsto vārdu – šamā CV ieslīd miskastē, kaut viņš būtu ideals kandidāts uz konkrēto vakanci. Un, palīdzējusi šādā veidā Providencei darīt pasauli labāku, cibiņa [info]sondore dodas mājās, kur ar sausa pinogridžio rokā noskatās alternative kino seansā “Elpojiet dziļi”, no sirds pārdzīvojot līdzi galvenajam varonim un tā grūtajam liktenim, cīnoties ar birokrātijas dzirnavām. Un ne mirkli nepieļauj savu līdzību ar galveno antivaroni. Bet lietotājs [info]cezars_kalnins paliek caurām biksēm un ģitāru var likt pažobelē, jo sētniekam nav laika peršas rīmēt, viņam fiziski jāstrādā, lai maizīti gādātu. Nevajag brūķēt muti, to var atļauties tikai juku laikos, kad sociālie lifti un pārmaiņas ir daudz elastīgākas, bet jaunumu tik daudz, ka neviens nepievērš uzmanību tam, ka kāds domā mazliet pret straumi.

Iekrita šī doma prātā tāpēc, ka arī tas ir viens no iemesliem, kāpēc esmu pārstājis cibā ko rakstīt. Lai līdzcilvēkus nekaitinātu. Tb lai mutes brūķēšana neapgrūtinātu ikdienas dzīvi ārpus blogosfēras.

(11 comments | ir ko piebilst)

kur_nopirkt

[ nymph ]
10:10a
glass dip pen

Kur/vai Rīgā ir atrodami šādi rakstāmrīki?

(ir ko piebilst)

perkons

9:08a
Šis ir spēkā vēl trīs dienas, ja!
+ būs uz krekla liels uzraksts CIBA)))
upd:
vēl tikasi nieka 880€

(6 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system