Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Monday, September 26th, 2016


fedrs
8:50p
Man te uznāca eksistenciālas pārdomas, kas dīvaini, jo neesmu dzēris pat kafiju - redz, te tā stāv acu priekšā vēl neskarta. Lūk! Ja kāds cilvēks ir galvotājs valsts galvotajam studiju kredītam, vai
a) viņš ir valsts, un var pieteikties, lai viņu uzņem ANO;
b) tiek prognozēts, ka valsts izbeigsies, un šis cilvēks ir bekaps?

(ir ko piebilst)

indulgence

4:19p
Urbāno nomadu identitātes meklējumi

Buks Artis. Urbāno nomadu identitātes meklējumi. // Satori. 26.09.2016.

(..)Cilvēkam, kurš savu identitāti apzinās "līdz matu galiem", ir "tajā iekšā", nav vajadzības to meklēt, jo viņš šo identitāti nav nekur pazaudējis un, galvenais, nejūt nepieciešamību savu izpratni par to uzspiest apkārtējiem. Līdzīgi kā ar reliģiozitāti. Pazīstu pietiekami daudz patiesi ticīgu ļaužu, taču viņi savu reliģiozitāti patur pie sevis, un apkārtējie bieži vien par to nenojauš, jo tā ir viņu pašu darīšana, savukārt ar sludināšanu visbiežāk nodarbojas neofīti, kas nupat kā pievērsušies un nu jūt mesiānisku vēlmi to paust visai pasaulei. Zinu pietiekami daudz vienai vai citai tautai piederīgo, kas ir dzimuši un auguši savā kultūrā, citu nemaz tā īsti nepazīst un negrasās nevienam mākties virsū ar to, kādam jābūt īstenam latvietim, krievam, vācietim, lietuvietim vai kam citam. Savukārt, cik nu nācies novērot sadzīvē – iespējams, kļūdos, jo statistikas pētījumus neesmu veicis, – visaktīvākie nacionālās idejas sludinātāji nāk no etniski jauktām ģimenēm vai lokālmigrantiem, kas pazaudējuši pēctecības sakņu sajūtu un nu cenšas rast sev jaunu identitāti aktīvajā nacionālismā. Sanāk, ka ar identitātes meklēšanu un glābšanu nodarbojas tie, kas to vai nu kaut kur pazaudējuši, vai kam tā jākonstruē no jauna. Vecais, labais Hantingtons to skaidro ar pārāk strauju provinciālās sabiedrības modernizāciju un kardinālām dzīvesveida izmaiņām. (..)

(5 comments | ir ko piebilst)

kramers
3:56p
- Как дать больше свободы женщине?
- Увеличить размер кухни.

(ir ko piebilst)

lavendera

3:00p
Ko tādu es joprojām atceros no šīsnakts sapņa - kaut kur sabiedriskajā transportā man nejauši nogrieza plaukstu, es to paķēru līdzi lai kādā brīvā brīdī liktu piešūt, bet pēc laiciņa izrādījās, ka tā nemaz nav manējā, man joprojām ir abas ... un līdzpaņemtā nepiederošā.

(ir ko piebilst)

unpy

2:44p
Populārzinātnisko rakstu vērotāja piezīmes.

Ceļā uz Latvijas "Nokiju" latvieši ir izdomājuši vikipēdijas šķirkli Pupa, kurā ir saite uz rakstu par to, kas ir pupiņas.

(12 comments | ir ko piebilst)

sirdna

2:01p
— Izglītība! — rūgti nopūtās I-ā, sabradādams savus sešus sprunguļus.
— Kas ir Mācības? — jautāja I-ā, aizsperdams savus divpadsmit sprunguļus pa gaisu.
— Tas, ko Visi Truši zina! Ha!


Poll #20829 Grādi
Open to: All, results viewable to: All

Man ir!

View Answers

Vairāki (>1) doktora grādi
1 (1.6%)

1 doktora grāds
1 (1.6%)

Maģistra grāds un esmu procesā uz doktora grāda saņemšanu
5 (8.2%)

Maģistra grāds ir, ar to arī apmierināšos
23 (37.7%)

Esmu bakalaurs un esmu ceļā uz maģistrību
2 (3.3%)

Mans bakalaurs ir, manam ar to pietikt.
15 (24.6%)

Vēl neesmu bakalaurs, bet būšu!
5 (8.2%)

Nav man nekāda grāda un nez vai būs.
9 (14.8%)

Tev arī liekas, ka "bakalaurs" ir stulbs vārds un skan pretīgi?

View Answers


14 (30.4%)

Tieši tā
4 (8.7%)

Absolūti piekrītu.
3 (6.5%)

Nē, es nemāku lasīt.
25 (54.3%)


(23 comments | ir ko piebilst)

perkons

12:13p
Turpināsim rotaļu

Uz galda ir viens Sportimas apmeklējums (maksas — 5€) un bezmaksas skvoša treniņš pie manis!

Poll #20828 Squash
Open to: All, results viewable to: All

Treniņš vaig?

View Answers

Jā! Piesakos!
4 (100.0%)P.S.
Iespēja būtu jāizmanto oktobrī.

(ir ko piebilst)

sirdna

10:49a
No otras puses - ko var cirst? Tas, ka Lembergam iedeva svētā svētmocekļa ordeni (lai arī kāds gramatisks feils nebūtu "svētais svētmoceklis") viņu par svētmocekli padara tieši tik daudz, cik Lāčplēša ordeņa saņēmējus tas padarījis par Lāčplēšiem un Bikšu lentes ordenis tā saņēmējus padarījis par bikšu lentēm.

(1 comment | ir ko piebilst)

unpy

9:28a
Nedaudz par lielšovinismu.

Interesantā laikā dzīvojam, ir lieliska iespēja drusku no malas vērot visas dīvainākās un riebīgākās šovinisma izpausmes kaimiņu valstī, visu to gatavību ar visiem karot, "krimnašus" un tādas štellītes. Ir tomēr diezgan dīvaini, kā savā būtībā dažādi cilvēki spēj apvienoties ap kaut kādām lupatiņām mieta galā, ierakstiem pasē un dažādiem citiem no pirksta izzīstiem imagināriem ķinķēziņiem, lai radītu paši sev ko? Gan jau, ka kaut kādu varenības sajūtu, apziņu, ka, lai arī esi sīka draņķība, bet sīka draņķība lielā, nopietni uztveramā un citiem dikti bīstamā mehānismā, tātad nemaz tik sīka draņķība neesi vis. Nav jau arī nemaz kaimiņos jāmeklē - tepat pie mums sākas diža rosība, ja kāds ar kaut vārdu piemin, piemēram, iespējamo Latgales atdalīšanos. Šausmas, šausmas. Rodas iespaids, ka visa veida patriotiem tas šķiet, lai arī iedomāts, bet teju vai tik baiss notikums, kā kāju vai roku zaudēt, lai gan tīri pragmatiski domājot, ekonomiski tas varētu būt pat izdevīgi. Tas nozīmē tikai to, ka pie mums šāds "krimnaš" arī lieliski strādātu, tikai nav jau neviena tik vārgulīga kaimiņa, kam varētu ko atņemt, nākas savas impēriskās tieksmes apmierināt, pārceļot savu žogu par pusmetru tālāk kaimiņa dārzā.
Ja pieņemam, ka šāda apvienošanās lielākās grupās cilvēkiem ir nepieciešama kaut kādas komforta izjūtas radīšanai tīri dabas uzspiestu iemeslu dēļ, tad mūsdienu vispārējās globalizācijas laikos apvienošanās ap kaut kādu ģeogrāfisko teritoriju vai dzimto valodu škiet tāds novecojis paņēmiens. Interesantāk būtu, ja cilvēki tikpat dedzīgi apvienotos pēc profesionālās piederības, piemēram. Tāpat programmētāji varētu ienīst oficiantus un keramiķus, vēlēt paši sev kaut kādus vadoņus un pulcēties baros ap pieminekļiem visu algoritmu mātei, taču iespēja uz šī pamata organizēt kaut kādus slaktiņus, kas sagādā neērtības trolejbusu satiksmē vai uzsprāgušus pārtikas veikalus tiem, kuriem ar to nav ne mazākās saistības, būtu krietni vien mazāka.

(15 comments | ir ko piebilst)

indulgence

10:20a
par tautības ierakstu pasē

15. septembrī Saeimas deputātu vairākums nolēma nepieļaut Vārda, uzvārda un tautības ieraksta maiņas likumā iespēju mainīt tautību, pie kuras nepieder vecāki un vecvecāki. http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/627050-genetiski_nemodificetie_latviesi

Tb ar steigu visos biogrāfiju izdevumos un vikipēdijā ir jāpārraksta Kārļa Ulmaņa, Jāņa Cimzes, Zigfrīda Meierovica, Vilhelma Muntera, Rūdolfa Blaumaņa, Gunta Ulmaņa, Teodora Tverijonas un simtiem citu tautas dižgaru datus, kuri bija etniskie vācbaltieši, lietuvieši, poļi u.c., kas letonizējušies un nepamatoti uzskatīja sevi par latviešiem.

Nu un vajadzētu uzrīkot pārbaudi – katram, kuram vecmāmiņa vai vecvectētiņš ir kāds baltkrievs, vācietis, krievs, ukrainis, leitis vai polis, jāsvītro no pases "latvietis", jo tie tagad vairs nav latvieši. Pirmā pazīme jau ir nelatviski uzvārdi, kas skaidri norāda uz nelatvisku izcelsmi, pēc tam arhīva izziņa par ciltskoka tīrību 7 paaudzēs.

(27 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:29a
īsumā, vakar bijām pie jūras, nonomājām riteņus. no rīta līdz pusdienām bija vasara, pēcpusdienā - rudens. laiks pie Ziemeļjūras mainās zibenīgi, pusstundas laikā. atpakaļ cīnījāmies pret pamatīgu vēju. bija aizmirsies, cik forši ir riteņot. Agnese tiek līdzi gluži labi. mēs gan arī braucām pilnīgā pastaigas solī -

piektdien uzdāvinājām T. vēl vienu 1000 puzli. :) vakarā visi sākām. rēķinu, pēc trim nedēļām varētu dabūt ēdamgaldu atpakaļ.

šorīt ieliku veļu mazgāties - vienīgā ķeska pēc jaukas nedēļas nogales ir, ka mājas darbi tāpat jāpadara, kaut kas jāēd, kaut kas jāģērbj, kaut kur jādzīvo (šonedēļ putekļos).

pateicbības:
nedēļas nogales,
atvasara,
jūra,
modinātājpulkstenis ar gaismām,
liels bērns

p.s. naktī ap diviem pārvācos uz savu gultu no Agneses istabas - kaut kā biju pamanījusies aizmigt tiklīdz noliku galvu uz spilvena.

bet tagad gan, viss viss, mazgāties, pucēties, varbūt gludināties -
un bērns arī jāmodina

(2 comments | ir ko piebilst)

kramers
5:06a
Алкоголь это не выход.
Это вход в удивительный мир ярких красок и безудержного веселья.


Вчера воевал с депрессией. Друзья подносили боеприпасы.

(ir ko piebilst)

Sunday, September 25th, 2016


fedrs
7:10p
Bezjēdzīgi pavadītās brīvdienas rezultējās ar dažu TV jaunumu iepazīšanu. Ar nožēlu jākonstatē, ka XXI ir sikvelu un prikvelu un vienkārši tupu rimeiku gadsimts, scenāristiem nav laika dzemdēt oriģinālas idejas.
Viens no augšupceltajiem miroņiem ir Makgaivers. Tas bija tik sen, ka kurš gan vairs atceras, kā tas īsti bija. Taču, skatoties pirmo sēriju, nepameta sajūta, ka tas viss jau ir neskaitāmas reizes redzēts. Vienīgais pozitīvais moments - full hd bildītes kvalitāte.
Otrs "jaunums" būtu Lethal Weapon. Pirmo 15 minūšu iespaids - ak, kungs, kā man pietrūkst Mela Gibsona un Denija Glovera!

(1 comment | ir ko piebilst)

divi_g

3:39p
Pievilinātāji pievilina pokšus un poksētājus.

(2 comments | ir ko piebilst)

fedrs
2:14p
Ir 14 un 15 minūtes. Windows ir aujauninājies līdz 81% un aizvien turpina. Ar šo laiku, man šķiet, vajadzētu pietikt, lai lejuplādētu pusi interneta.

(2 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ zirka ]
1:47p
piedzīvojumu parks mežakaķis

čau!
par 10 EUR (desmit euro nulle centu) atdošu dāvanu karti mežakaķa 3 stundu apmeklējumam vienai personai (17 eiro vērtībā)
derīga līdz 09.05.2017, izmantojama siltajā sezonā (01.05.-31.10.)

sīkāks info te: http://www.davanuserviss.lv/davana/skerslu-josla
un te: http://www.kakiskalns.lv/mezakakis-2/

pieteikšanās, rakstot uz zirka.klab gmailā. cena runājama.
savākšana centrā (bruņinieku un čaka krustojumā un tā tuvumā).

(ir ko piebilst)

fedrs
11:22a
Man te vakar gadījās viens avokado, gatavā vilšanās, gandrīz uzreiz zem mizas sākās kauliņš, mīkstuma tik pat kā nemaz.
Vakaru pasvārstījis rokā šo golfa bumbiņas lieluma pārpratumu, pēkšņi atcerējos par kaut kur cibā manīto "trīs zobu bakstāmie un glāze ūdens", un ne vien atcerējos, bet arī saņēmos to izdarīt. Nakti mērcējies un rīta saulītē apsildījies, kauliņš uz viena no sāniem dzemdējis divas pumpiņas. Gribētos domāt, ka tie ir mana avokado koka, kura zaru pavēnī dzeršu tēju, pirmie aizmetņi nevis, piemēram, pelējums.

(4 comments | ir ko piebilst)

krii

10:37a
Jaunnedēļ būs Miķeļi - pazudīs žīdi un atnāks veļi.

(ir ko piebilst)

unpy

9:51a
Laika vērotāja piezīmes.

Bez piecpadsmit sešos biju izgājis uzsmēķēt un ārā bija tik sasodīti tumšs, ka nopietni aizdomājos, vai neesmu atkal palaidis garām kādu pulksteņa grozīšanu un šis nez kur automātiski aizgrozījies.

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, September 24th, 2016


krii

8:40p
Ja atslēdz acis, ausis un termoreceptorus, tad gadalaikus var nekļūdīgi atpazīt pēc dūmu smaržas.
Rudens dūmi ir mitri, smagnēji, tiem ir žāvējuma piegarša, izteikts sīvums. Spēcīgi tanīni, es teiktu.
Ziemas dūmi ir sausi sprakšķoši un mierinoši, tie ož pēc miegainām cerībām.
Pavasara dūmi ir gaisīgi un asi, tajos ir nedaudz intrigas un daudz sangvīniska temperamenta.
Vasaras dūmi - zemi, silti un slapji kā sekss tūdaļ pēc pamošanās.

(4 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

7:25p
A jūs pamanījāt, ja, ka Mobijs noslaucījis putekļus no savas vecās gičas un atsācis hujārīt vecajās, labajās Animal Rights tradīcijās?

Atbalstāmi, Ričard, mēs tikai par!


current music: Moby & The Void Pacific Choir / Don't Leave Me

(2 comments | ir ko piebilst)

perkons
7:40p
Iepazīsimies!

Žikivators Šlumpengufs Gustavs Pērkons.


(17 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

5:25p
esat kaut kad ieklausījušies Depeche Mode tekstos, nu, tipa, kā dzejā? brīžiem tie ir tik smieklīgi, ka vairs nespēj klausīties to kā mūziku:

Here is the house
Where it all happened
Those tender moments
Under this roof
Body and soul come together
As we come closer together
And as it happens
It happens here
In this house

So we stay at home
And I'm by your side
And you know
What's going on inside
Inside my heart
Inside this house
And I just want to
Let it out for you

pavisam cita lieta ir Placebo. muzikāli pilnīga figņa, bet, kad ieklausies tekstos, uzreiz norauj jumtu:

It's the disease of the age
It's the disease that we crave
Alone at the end of the rave
We catch the last bus home

Corporate America wakes
Coffee republic and cakes
We open the latch on the gate
Of the hole that we call our home

Protect me from what I want...
Protect me protect me
Protect me from what I want...
Protect me protect me

Protect me from what I want...
Protect me protect me
Protect me from what I want...
Protect me protect me

(19 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

3:44p
Vakara hailaits #1 noteikti bija tas, kā mēs sēžam ar [info]bozena stulbajā vietā ar nosaukumu "Stulbā vieta", jo visur citur ir pārbāzts ar uzdzīvotājiem; pagrabstāvā, nesmēķētāju zonā, pašdarbnieku ansamblis izpilda populāras bītlu melodijas, piepeši garām paiet pārītis, meitēns savu puikiņu velk aiz rokas uz to pagrabu, un [info]bozena pamatoti jautā "Kā tev šķiet, viņi aizgāja dejot vai nesmēķēt?"

Vakara hailaits #2 noteikti bija tas, ka ieklīdu Jiržikbārā, a tur, izrādās, Jiržikam piemetusies dzimšanas diena, un nācās bagātināt organismu ar 15gadīgiem viskijiem, jo, nu, ko citu darīt, ja dzimšanas diena piemetas bāra saimniekam.

Un pēc tik brīnišķīga vakara nekas neatliek, kā pamosties un sajusties nejēdzīgi vientuļi, un domāt par visu, kas ir sadarīts, un gribēt dzīvot 100. stāvā, lai varētu skaisti un lepni izlēkt pa logu. No ceturtā nav jēgas, piekritīsiet.


current mood: Still there
current music: Leonard Cohen / Amen - Live in Dublin

(5 comments | ir ko piebilst)

krii

1:32p
Masu slepkavas sestdienas rīta prieciņš.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:08a
DELFI. Ceturtdienas, 22. septembra, agrā rītā Rīgas Pasažieru stacijā skanēja bļāvieni un norisinājās spraigs cīniņš starp diviem jauniem vīriešiem, novēroja aculiecinieks Mārtiņš."Garāmgājējiem notiekošais bija vienaldzīgs, vienīgi kāda vecāka gadagājuma kundze sauca pēc policijas," novēroja Mārtiņš. Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu – dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā.

(ir ko piebilst)

jojo

9:47a
man šodien slinkums, eju atpakaļ gultā.

viens no Agneses pieskatītājiem man pastāstīja, ka Agnese esot ļ. īpašs bērns, ja visi citi bērni uz jautājumu "kā iet?" atbildot ar "labi!", tad Agnese vienmēr sakot, "labi. un jums?" nopriecājos.

(4 comments | ir ko piebilst)

indulgence

9:21a
par atmiņu fiksēšanas nepieciešamību

Rakstīt/rekonstruēt PSRS ikdienas vēsturi ir tikpat grūti, kā rakstīt par dzīvi "zonā" (cietumā, koncentrācijas nometnē, izsūtījumā) vai karā frontē identisku iemeslu dēļ. Proti, nekas nenotika tā kā bija noteikts priekšrakstos, pārāk daudz bija dažādu situatīvu kompromisu un "ēnu" prakšu, kuras nekādi neatspoguļojas oficiālajos avotos (laikraksti, lietvedības arhīvi, statistika u.tml.), par kurām vispār nevar izstāstīt paradigmas un konstutīvo uzvedības paraugu līmenī. Tāpēc padomju laikus piedzīvojušie vai nu klusē, vai stāsta anekdotes, vai, visbiežāk kuļ kanonisku sviestu (disidentisku, vai ostalģisku, kas nu kuram tuvāka). Rezultātā, jo laika nogrieznī esam tālāk no padomju laika, jo grūtāk ir objektīvi rekonstruēt tā ainu.

(6 comments | ir ko piebilst)

Friday, September 23rd, 2016


perkons

10:27p
Iz TV reklāmām

«Vairums nekā 30% sieviešu tas ir – pēdas...»

(1 comment | ir ko piebilst)

str

8:44p
ja cilvēks iekš windows8 lietoja moviemaker, un tagad datorā ir windows10- ko lietot vietā?

(3 comments | ir ko piebilst)

perkons

8:03p
Pavisam par citām lietām.

Esmu novērojis, ka meitenes cibās savu fizisko/emocionālo stāvokli raksturo vīriešu dzimtē.
Aļa - esmu dusmīgs, esmu priecīgs, esmu vīriešu dzimtē...

Kālab?

Čota neesmu manījis, ka puiki teiktu, ka jūtās nomāktas, pacilātas, sieviešu dzimtē...

(22 comments | ir ko piebilst)

begemots

7:15p
Nedēļas novērojums

Liec Youtube kādu latviešu mūziku gribi, atstājot savā vaļā, Youtube agri vai vēlu uzliks Mārtiņu Freimani.

(5 comments | ir ko piebilst)

kramers
6:33p
Viņas melo labāk!

https://www.youtube.com/watch?v=a3qboPIBUVU&feature=youtu.be

(ir ko piebilst)

perkons
6:14p
Cālis.lv

Nevēlos savu tā jau garlaicīgo cibu pārvērst par cāli.lv, bet nupat vēršos pēc padoma.
Zinu, ka šeit ir māmiņas un tēvi no purčega, tad nu – ja varat, tad, lūdzu, iesakiet LABU pediatru purčegā!

Šo indivīdu, ko nupat iepazinu, gandrīz nah izmetu no dzīvokļa.
Lab', ka rāms kā tanks aizšļūcu uz otru istabu.

(14 comments | ir ko piebilst)

unpy

5:06p
Dzīvās dabas vērotāja piezīmes.

Manuprāt, viens no glītākajiem dzīvniekiem:


(22 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:29p
Tā, tiktāl nu mēs būtu nodzīvojušies – arī šajā valstī tabakas izstrādājumi tagad tiek izdaiļoti ar dažādām romantiskām fotogrāfijām un vēl milzīgākiem uzrakstiem, no kuriem visi sabīstas un nekavējoties palien zem galda.

Un valžiem noteikti šķiet, ka viņi šādā veidā kaut kā nodarīs pāri smēķētājiem. A ziniet ko, valži? Gluži pretēji!

Vei, pirms kāda laiciņa pie sevis zūdījos, ka kas tā par huiņu, ka austriešiem Drum tabaka pienākas glītā ziplock paciņā, a šeit turza kaut kāda, kuru prasās pēc iespējas ātrāk izpīpēt, kamēr nav izžuvusi. Tad lūk, līdz ar piespiedu noformējuma maiņu – šīs te jaukās paciņas pienākas arī mums. Win, valži. Win!


current mood: n/a
current music: Royksopp / Beautiful Day Without You

(4 comments | ir ko piebilst)

antuanete

1:31p
   Kā LNMM ir ar draudzīgumu bērnu ratiem? Varēsim ar lielo Emmaljungu izgrozīties, vai labāk pēcnācēju nest rokās/laist pašu tipināt?

(1 comment | ir ko piebilst)

sirdna

12:21p
Gribu mājās un zem segas. Man tur šorīt viens sapnis palika nenosapņots.

(10 comments | ir ko piebilst)

krii

12:17p
Irānā šodien sākas solārā kalendāra mēnesis ar nosaukumu "Mehr" - tulkojumā: mīlestība, sirsnība, viesmīlība, piemīlība.
Lai nu tas viss šomēnes nāk arī pār mums!

(7 comments | ir ko piebilst)

unpy

10:56a
Kamēr/tikmēr.

Kamēr tautieši nevar izdomāt, kurš no abiem bēgļiem izskatās bīstamāks, tikmēr VID steidzamības kārtā bīda likumu, kurš šiem(VIDam, nevis bēgļiem) dos pilnvaras klapēt ciet internetus.

(12 comments | ir ko piebilst)

indulgence

8:57a
pamanīju internetu ārēs

"Mums tā tīk iedomāties, ka esam lieli un pašā pasaules centrā. Mēs cīnamies pret miljons bēgļu ierašanos Latvijā, bet saskaitot secinam, ka te palikuši tikai divi, bet procesā esam jau paguvuši apgūt 15 milj. €.

Mēs cīnāmies pret sejas aizsegšanu musulmaņu sievietēm, bet tad secinām, ka tāda mums ir... aptuveni viena. Diena pat nointervēja "Latvijā zināmāko islāmticīgo sievieti Fatimu". Smējos balsī.

Un visa sabiedrība vārās un kasās kā negudra. Pajautājiet labāk mūsu Saeimas tūdaliņu frakcijai, kāds bija pēdējais sakarīgais valsts ekonomiku uzlabojošais likumprojekts, kuru viņi tur ir pieņēmuši."

(11 comments | ir ko piebilst)

str

8:07a
Ir sācies vēl viens brīnišķīgs rīts!

(ir ko piebilst)

rasbainieks

2:36a
kas man šobrīd dzīvē liekas apgrūtinoši
ka jāēd ir katru dienu, karl, katru dienu!

(7 comments | ir ko piebilst)

Thursday, September 22nd, 2016


dienasgramata

11:37p
DELFI. Lēmums slēgt Vecumnieku cietumu pārsteidzis ieslodzīto.

(1 comment | ir ko piebilst)

krii

5:30p
Kaut kā tā, jā...

Жена пишет СМС мужу: - Не успеваю с работы, купи курицу. Через время СМС от мужа: - Целую. Она в шоке, 8 лет в браке же, а тут такие слова. Пишет ему ответ: - Милый очень люблю, нежно целую. Он: Дура курицу спрашиваю целую брать?

(3 comments | ir ko piebilst)

sirdna

1:47p
Anyway, cik eņģeļu tad gala beigās satilpa uz adatas smailes?

Un, ja jau iesākām par to runāt, cik grēcinieku ietilpst vienā elles katlā?

(8 comments | ir ko piebilst)

sirdna

11:15a
Par konditoreju runājot, jūs zinājāt, ka prjaņikiem nav jābūt akmenscietiem, bet tajos var tīri normāli iekost cilvēks bez hidraulikas žokļos?

Manā vētrainajā bērnībā (PSRS, uzvarējušamais sociālisms un piecgade trijos gados) es grauzu viskautko, nekādas stiklenes vai cukurgraudi man nelikās par cietu, bet prjaņiki bija Izaicinājums. Atceros, bija atsevišķi eksemplāri, kurus es ar nopūtu noliku nost, jo...nu...nevar tajā objektā iekost. Pat ne kripatiņu nevar noskrubināt.

Droši vien, ka padomju prjaņiki bija gatavoti bez tām sātaniskajām E-vil piedevām, bet pa taisno no tīra ģipša, kurš, gods, kam gods, nav ne konservants, ne irdinātājs, ne krāsviela, ne emulgators, ne garšas pastiprinātājs, kaloriju tajā nav un tauki pa nullēm. Diētisks līdz beidzamam.

(24 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:21a
Viņš savu deviņdesmit cietus gadus veco vecmāmiņu tur pansionātā.

(1 comment | ir ko piebilst)

fjokla

9:49a
tagat tā, vai mums ir kāda lieliska recepte kā izstaipīt vecvecmāmuļas čūskādas (kas zīmīgi) tupeles tā, lai tanīs var kautcik cēli noiet, bez stīvām, krampju kājām?

(25 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, September 21st, 2016


perkons

8:03p
Ot, zinat, kas ir pizģec?
Pizģec ir tas, ka 3 (TRĪS, pļaķ) nēģi maksā 6€ (SEŠUS, pļaķ, eiro)!

(13 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system