Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, January 17th, 2017


begemots

12:47p
Circenses et panem

Kas zināmā mērā izbrīna, lasot sarunas par jauno ASV prezidentu ir tas, cik bieži cilvēki ir par viņu izbrīnīti -- nu tā, it kā nekad nekas tāds nebūtu redzēts.

Es, atceros, savulaik arī vēroju un brīnījos, Feisbukā pat šēroju pāris rakstus, par kuru precizitāti diemžēl man nav un diez vai jelkad būs skaidrības. Tā gadās.

Bet pamatā jau jāsecina, ka Tramps nav nekas jauns, nedz arī kas īpašs. Kā šur tur norāda, vienīgais, kas ir cik necik jauns, bet tomēr precīzāk -- retro -- tātad, atpakaļ modē nācis kas senāks -- ir politiskās cīņas un retorikas stils. Līmenis ar apvainojumiem, ar kuriem svaidās cilvēki, publiskotās netīrās veļas apjoms un veids.

Cik atminu, 90ajos, un pat vēl 200x-ajos -- un domāju, ka arī 70/80os tās kampaņas un paši prezidenti (runājam šobrīd par ASV) bija tādi ... nogludinātāki, vai ne? Informācijas un ziņu monopols vēl bija pārsvarā drukāto mēdiju pārziņā, kuri -- iespējams neviļus, iespējams piespiedu kārtā -- filtrēja gan ko par prezidentu saka publiski, gan ko no viņa teiktā atreferē. Gan arī, iespējams, prezidenti paši bija pieklusinātāki.

Bet tagad, interneta ērā, ja tu kā mēdijs nepublicēsi kādu ziņu, ko atroc internetā, to izdarīs tavi konkurenti. Kas, manuprāt, zināmā mērā paskaidro pēdējo vēlēšanu publisko stilu.

Lai vai kā, domājot par Trampu, man nāk prātā tikai Bušs juniors. Kura pamatatšķirība no Trampa bija stipri mazāks enerģijas (un asociēti, pieņemsim, arī bezkaunības) un darīšanas līmenis. Citādi viņa, teiksim, tā -- runas un spriestspējas līmenis -- neizskatās, ka īpaši atšķirās no Trampa.

Tramps ir tāds Bušs juniors hyped-up.

(17 comments | ir ko piebilst)

unpy

12:18p
Prettrampampisti.

Štrunts par Trampu, no vienas puses, tā ir ļoti laba zīme, ka ir cilvēki, kuri arvien vēl šūmējas par to, ka savienotajās amerikās par prezidentu ievēlēts kungs, kurš, viņuprāt, nav gana cienīgs, lai ar šo saviesīgi un ļoti daudznozīmīgi mēļotu par Jaunā Rīgas teātra pēdējo izrādi. Tas tāds Zadornova cienīgs gājiens, stāstīt par to, cik ļoti amerikāņi ir stulbi, tā liekot noprast, ka šepat vien, teju vai pāris sprīžu attālumā, ja skatamies pasaules karti, mājo vispasaules intelektuālā elite, kas šito neatbalsta ne drusciņas.

Bet, ko nu tur. Kā dumjie amerikāņi sadarījušies, tā tagad būs jādzīvo, ak vai. Pavisam citādi ir pie mums, tur, kur zin, kā ir pareizi. Jo pie mums jau nu gan par politiķiem tiek vēlēts tikai tad, ja šie kaut Tīronu diskusijā par jebkuru tēmu var nolikt uz lāpstiņām trijos teikumos. Pie mums gan vēl, piemēram, par tādiem intelekta milžiem kā....eeeee...vecums, alcheimers, esmu piemirsis uzvārdus, jaukais prettrampampist, vari atgādināt, par ko, piemēram, vēlēji pēdējās vēlēšanās?

(7 comments | ir ko piebilst)

krii

11:41a
Teņa diena, ziemas vidus

Mani palodžaugi mostas no miera perioda. Mirtēniem spraucas jaunas lapiņas, alvejām - jaunie dzinumi. Domāju ar nākamo jaunmēnesi (ķīniešu Jauno gadu) sākt šos vieglītiņām piebarot ar Vito.

(ir ko piebilst)

jojo

8:42a
jūtos slikti, ļoti nogurusi.

(ir ko piebilst)

str

9:10a
https://www.apotheka.lv/product/14325/magnija-parslas-zeichstein-inside-1kg

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, January 16th, 2017


str

10:36p
С каждым годом все труднее привыкать к тому, что тебе уже не восемнадцать. Давно. Совсем.

(1 comment | ir ko piebilst)

sirdna

8:03p
Starptautiskā gardēža piezīmes.

Šovakar izbaudīšu īru virtuvi. Padzēru īru alu, jābrauc mājās dzert īru viskiju.

(6 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ tors ]
2:37p
Diktofons OLYMPUS LS-12E


Pārdodu digitālo diktofonu Olympus LS-12E. Pārdodu, jo vēlos nopirkt citu modeli, ar citādāku (XLR) mikrofona ieeju (mūzikas nozarei specifiskāks). Šim ir 3,5mm mikrofona ieeja. Kā visiem, ir arī iebūvētie stereo mikrofoni. Labi uztver balsi un vidi. Labs interviju noturēšanai, balss ierakstīšanai utml. Ļoti labā stāvoklī.
Cena 100€, bet labprāt kaulējos. Jauns e-veikalos maksā sākot no ~160€.
Atrodas Rīgā, centrā. Jautājumi - blackantlerrs@gmail.com
Atmiņa: 2 GB Iebūvēta + 2 GB SD
Atmiņas kartes tips: SDHC (Secure Digital High Capacity)/SD (Secure Digital)
Strādā ar divām AA baterijām.
Kontaktligzda (mikrofonam / austiņām): Jā / Jā
MP3 failu atskaņošana Jā
Savietojams ar datoru: Jā (USB 2.0)
USB vadu dodu līdzi.
Svars: 170 g


(4 comments | ir ko piebilst)

sirdna

1:14p
Šodien ir Martina Lutera Kinga diena.

Nez, vai Eiropā būtu bēgļu problēmas, ja MLK būtu izvēlējies nešūpot laivu?

(ir ko piebilst)

perkons

12:07p
Žēl gan, ka izpārdots. (bēdīgs ģīmītis)


(3 comments | ir ko piebilst)

perkons

11:56a
Atceros, ka Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē #61, jeb vienkārši — bērnudārzā, šī bija viena no iekārojamākajām rotaļlietām.
Tak i liels ir mans izbrīns, ka šo un vēl arī RAF ātro palīdzību, 220.lv šobrīd tirgo pa trīs piēsmitdeviņi gabalā. Un tas ta mūsu 2017. gada 16. janvārī.Vot incanti. Viņas tiešām kāds vēl ražo, vai ir atrasta kāda labi slēpta padomijas laiku noliktava?

(6 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

1:31p
nu tā, lūdzu tagad paturiet īkšķus par maniem fukuokā mazsālītajiem gurķiem
man taču jāatstāj iespaids uz omīti, izskatās, ka viņa liek uz maniem gurķiem lielas cerības
nošķinu mijas sūtītās dilles, par kurām omīte bija trakoti priecīga – lapas atliku omītei ēšanai, kātus savācu sev gurķiem
sašņakarēju dārzā, ko nu varēju, zariņu tādu, lapiņu šitādu, ceru, ka nekas no tā nav indīgs, salasīju virtuvē šādus tādus launaga gatavošanā pārpalikušus kātus
tā viņi man te izskatās )
(no tā, kas pa labi, gurķos gāja tikai ķiploks un čili)
starp citu, pie launaga, kad beidzot sēdējām ap galdu ar visiem permakultūristiem reizē – gan šejienes saimniekiem, gan voluntieriem no jaunzēlandes un japānas, pajautāju, ko viņi domā par to, ka šīs salas nosaukums gandrīz perfekti sakrīt ar sēklubumbu un permakultūras guru masanobu fukuokas vārdu, kaut kā neviens to nebija iedomājies, un tik klusais jaunzēlandiešu zēns ļoti skaļi un dobji smējās

(20 comments | ir ko piebilst)

Sunday, January 15th, 2017


dienasgramata

11:29p
DELFI. Raidījums pieķer finanšu policistu brokastojam

(1 comment | ir ko piebilst)

Monday, January 16th, 2017


rasbainieks

12:38a
runājot par muzikālo tūrismu
šovakar vakariņās nokopām red snapperi
aizviņdien dūriņas dzd nosvinējām ar grouperi
ko vēl tādu muzikālu lai apēd?

red snapper

grouper

(8 comments | ir ko piebilst)

Sunday, January 15th, 2017


jojo

4:57p
A. ballītē, es guļu. visu dienu guļu, pagriežos uz otriem sāniem un guļu tālāk. ā, un mazliet apraudos. no rīta pikojāmies un smējāmies.

(2 comments | ir ko piebilst)

str

4:09p
pāris reiz manīju freidlistē bēdas par lielu krūžu neesamību.
jysk tagad ir https://www.jysk.lv/glaze-ture.html

(nezinu kādēļ glāze, pēc izskata gan krūze, un izmērs uz 570ml manuprāt ir cienījami. nav gan apgleznotas, bet..)

(7 comments | ir ko piebilst)

krii

2:41p
Nezinu, vai kādreiz vēl iemācīšos vārdu "sniegs" izrunāt bez apzīmējumiem "pretīgais", "nolādētais", "maucīgais".

(9 comments | ir ko piebilst)

sirdna

9:58a
Šobrīd liekas ļoti svarīgi pēc iespējas drīzāk reformēt spāņu valodu ar uguni un zobenu. Jāizķer visi, kuri runā tajā stulbajā dialektā, kad s burtu vārdos izrunā kā f, un jālikvidē. Noriebies klausīties tajā šļupstēšanā.

(2 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

8:09a
Dienas pārsteigums: septiņos no rīta centrā ir daudz vairāk atvērtu krogu kā es būtu gaidījis. Nē, nevis stilīgu kafijotavu hipsteriem, nē, krogu!
Dienas ohujs: viņi visi ir pilni. Nē, nevis tā, ka tur vienkārši būtu apmeklētāji, nē. Pilni!

Bet, vobšem, nosvinējām godam, paldies!


current mood: Pamiegains
current music: Shpongle / No Turn Un-Stoned

(ir ko piebilst)

Saturday, January 14th, 2017


jojo

4:57p
esmu sagurusi. labi, ka nekur nav jābrauc, nekas nav jādara. dāvanu A. draudzenei nopirkām divdaļīgu, pusi aizmirsu veikalā. atpakaļ vairs nebraukšu, tas bija atslēgas bumbulis pie somiņas. būs jau labi. sīks par niecīgām naudiņām tika pie krekliņiem, ir noplīsis, un es pie kosmētikas maka ar uzrakstu, dzīvē nav nekā tāda, ko nevarētu saglābt skropstu tuša un kafijas krūze. meli, bet nav arī visur jābāžās ar patiesību (gudrības sākums).

(ir ko piebilst)

perkons

4:45p
Šodien satiku krutāko sniegavīru!

Jā, un [info]rediiss, čmoki!


(2 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:24p
Ē, [info]rediiss, [info]rediiss, nu – visu šito te un daudz šitās te, ja?, urā!


current music: Thom Yorke / Harrowdown Hill

(10 comments | ir ko piebilst)

jojo

12:18p
pateicības:
miegs, nakti mocījos, šodien pusi dienas nogulēju, pamodos pusdivpadsmitos, kaut kas nedzirdēts,
ārā sniegs un saule, bija pirms pusstundas, tagad tikai sniegs palicis, bet, vienalga, tas īsais brītiņš bija smuks,
veļasmašīna, nemaz domāt negribu, cik daudz mazāk laika man būtu citām lietām, ja to visu vajadzētu mazgāt ar rokām,
interneta iepirkšanās,
lēcas. gribu lēcas (ēdamās, jau vārās).

(ir ko piebilst)

Friday, January 13th, 2017


krii

8:52p
Mans Damzeļdistress-Ar-Atslēgām tomēr sniedz arī ko pozitīvu. Pirmkārt, protams, lieliskā motivācija vairākas stundas izbaudīt fizisku slodzi svaigā gaisā. Otrkārt, rodas izdevība iepazīt Avotu apkaimes līdz šim mazpētīto subkultūru - čaklos latviešu un krievu vīriešus vecumā no 25 līdz 65 gadiem, kuri sēž atslēgu darbnīcās, kaut ko kaļ, vīlē, viens otru pasauc, labvēlīgi stāsta, ka "varat jau ņemt to par 40 eiro, bet, ja Robčikam Latgalītē ir šitentāds cilindrs, jūs no viņa to dabūsit par čiriku. Ko tu saki, Gunča, Vovkam tāds ir? Nē, nav, Vovka ņem no baltkrieviem, bet šitas, redzi, ir krievu. Paga, es uzzvanīšu vēl vienam džekam, neceļ svoločs, laikam brauc..." Un tad viņi man stāsta, kur Latgalītē varēs dabūt to pareizo cilindru - "tur, paiesiet garām večiem, kas tirgo radiodetaļas, un uzreiz pa labi, ja..." Un es māju ar galvu, it kā saprastu, it kā varētu iedomāties, kur tas ir un kā tas izskatās. "Un tad varēsit pieskrūvēt, tikai ja tas caurums neatbildīs, paurbsiet mazliet lielāku," viņi man saka. "Es nezinu, vai man sanāks," es pīkstu, un tad viņi dod vizītkartes un saka, lai zvanot, ka vai nu viņš pats vai Saša atskries, tas tak tepat ap stūri, un pieskrūvēs, un neprasīs kā tie, kas brauc uz izsaukumiem, par čiriku izdarīs, lai tik padodu ziņu...

(8 comments | ir ko piebilst)

krii

3:20p
Iespējams, es vienkārši esmu pārāk stulba, lai man būtu atslēgas.

(9 comments | ir ko piebilst)

perkons

2:42p
Ziņas īsumā

[14:35] perkons: vot šitas tomēr ir kaut kā frīkaini
[14:35] perkons: LZP Jūrmalas nodaļa un Truksnis pārsūdzēšot lēmumu par politiķa izslēgšanu no partijas
[14:35] perkons: vot iedomājies, tu pagalmā tusē ar čuvakiem, tusē tusē, tad savāri kaut kādus sūdus, dabon no pacaniem pizduļej, un viņi ar tevi vairs nedraudzējas, bet vot, bļaķ, tu ej sūdzēties mammai, tētim, sētniekam...
[14:36] perkons: tai partijai, par šito, vajadzētu viņu tagad, katru reizi satiekot, izslēgt no, čista profilaksei
[14:37] Shulcs: Aha, un tiesa pieņem lēmumu, ka viņiem ar tevi atkal jādraudzējas
[14:37] Shulcs: Un tikko lēmums pasludināts, tā visi atplestām rokām smaidīgi skrien pretī, cienā ar končām un šampanieti
[14:37] perkons: Saka, piedod, mēs tā negribējām. Nejauši tevi izslēdzām
[14:38] Shulcs: Un, lai izrādītu savu vainu - paši uz stundu izslēdzas
[14:38] Shulcs: Nu no partijas, I mean :))))
[14:38] perkons: mhm ))

[14:38] perkons: LIZDA pauž «dziļu neizpratni» par RPIVA reorganizācijas procesu un aicina to apturēt
[14:38] perkons: OMG WTF
[14:39] perkons: LOL
[14:39] perkons: beigu beigās
[14:39] Shulcs: LIZDA "WTF?", RPVIVA, LOL, WUT?, STOP!
[14:39] perkons: WOT

(4 comments | ir ko piebilst)

sirdna

1:44p
Runājot par mītiem un medicīnu, es savā nodabā rokos cauri House MD seriālam. Viena no urbānajām leģendām, kura ir dzirdēta, apgalvo, ka seriāla populārākā diagnoze ir vilkēde.

Vilkēde kā diagnoze visās astoņās sezonās ir noteikta akurāt vienu reizi.

(11 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

12:34p
TVNET.Latvijas kūdras purvus gaida pamatīga izvērtēšana.

(1 comment | ir ko piebilst)

perkons

12:18p
Apaļi četri mēneši!

(1 comment | ir ko piebilst)

unpy

11:39a
Nedaudz par skaitli 13.

Skaitlis 13 skaitās nelaimīgs arī tālab, ka ir sens ticējums - ja pie viena galda sapulcējas 13 cilvēku, vienam jāmirst. Tam ir ļoti loģisks izskaidrojums. Ja pie viena galda sapulcējas tāds lēvenis cilvēku, skaidrs, ka vienā brīdī šie iesilst tiktāl, līdz sāk spēlēt viesību spēles. 12 cilvēkiem ir ērti sadalīties komandās - uz pusēm, pa trijiem, četriem vai pāros, savukārt, tam vienam, trīspadsmitajam, nekas cits neatliek, kā kļūt par tiesnesi. Tiesāt 12 iereibušus cilvēkus ir dikti nepateicīgs darbs ar diezgan iepriekšparedzamu iznākumu.

Attēlā - viesību spēle, četras ar tiesneša lēmumu neapmierinātas komandas pa trim un tiesnesis pats.


(7 comments | ir ko piebilst)

mako

11:25a
Piektdiena, 13.

Kaut kas manā frendlistē nav kārtībā. Neviena ieraksta par to, ka Piektdiena! 13.! un vēl Pilnmēness!
Jebkurā gadījumā, es lēnām kārpos ārā no gripas valgiem, palicis tikai klepus, turiet īkšķus, lai neiegāžos atpakaļ.

(7 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:32a
kas jādara, lai afektīvi attīrītu gremošanas traktu

(visticamāk, jāsastopas ar lāci)

(6 comments | ir ko piebilst)

jojo

10:19a
ka - man - nak - miegs -

(ir ko piebilst)

str

11:15a
http://www.interrail.eu/interrail-passes/global-pass

(ir ko piebilst)

kramers
7:38a
Идет ирландская свадьба. Ведущий объявляет:
- А теперь пусть все женатые встанут рядом с человеком, благодаря которому их жизнь обрела смысл.
Бармена чуть не затоптали.

(ir ko piebilst)

jojo

6:12a
iesnas sākās, pārtraucu gavēni. mazliet jūtos kā izgāzusies.

(ir ko piebilst)

jojo

6:00a
šonakt sasnidzis sniegs, gaišs.

(7 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

1:56a
Mocarts savu pirmo operu sarakstīja 11 gadu vecumā
Pavļikam Morozovam bija 13 gadu, kad viņš nodeva tēvu
Markam Brutam bija 41 gads, kad viņš nogalināja Cēzaru
ko esi izdarījis tu?

(8 comments | ir ko piebilst)

Thursday, January 12th, 2017


krii

10:20p
Dārgie, ja jums ir viss kārtībā ar dzīvokļa atslēgām, jums vispār nav nekādu problēmu un es nesaprotu, kā jūs aizpildāt savu laiku.
Šodien biju izteikta damzele distresā, ar ko, protams, nelepojos. (Nē, man nav ilūziju, ka piederība sievišķajam dženderam ir tizlības licence un ka bezpalīdzība mani krāšņo. Diemžēl es zinu, ka tā nav vis.)
Iesākumā visai veiksmīgi dabūju no kaimiņiem iekšpagalma atslēgu un pievīlēju sev - tas ir būtiski, jo citādi netieku vietā, kur pazaudēju savējo saišķi. Vienlaikus darbnīcā veicu nelielu cenu aptauju par slēdzenēm un nomaiņas pakalpojumiem, jo man ir pamatotas aizdomas, ka vakardienas puisis tomēr ir visai dārgs.
Sekmju spārnota diemžēl kāpņu telpā veicu tizlu kustību un ļāvu atkal aizkrist šlepera atliekām, pašai paliekot ārpus durvīm. Mēģināju atkārtot triku ar durvju roktura izmantošanu par sviru, taču neveiksmīgu. Devos pie kaimiņiem lūgt instrumentus. Izrādījās, ka dzīvoju hipsteru mājā, jo no trim apzvanītiem dzīvokļiem izdevās ievākt deserta karoti (1gb) un naguvīlīti (1gb). Viens puisis apsolīja sameklēt skrūvgriezi un pazuda uz stundu.
Čakli strādādama ar karotes kātu un vīlīti, nedaudz pat iesvīdu un atskrūvēju vienu no roktura skrūvītēm - pilnīgi bezjēdzīga darbība, taču man tobrīd ļoti gribējās izdarīt kaut ko ar rezultātu. Ričmonds aiz durvīm histēriski kvieca, ka man jānāk pie viņa, vai jālaiž viņš pie manis, jo citādi viņam lūst sirds. Sagaidīju papildspēkus. Par laimi. Jebšu biju jau galīgi damzele un galīgi distresā. Deleģēju Glābējam durvju bakstīšanu. Parādījās kaimiņpuisis ar skrūvgriezi. Vienā brīdī durvis padevās. Šķiet, ka tobrīd man viegli aizbrauca jumts. Mājas. Siltums. Ūdens. Barība. Guļvieta. Skrūvgrieži, naži un daudz citu lielisku priekšmetu.
Eiforija nebija ilga, pateicos Glābējam un devos saņemt metāla detektoru. Mājās, protams, to nekavējoties izsaiņoju, izmetos iekšpagalmā par spīti tumsai, konstatēju, ka visvairāk šis pīkst uz skrūvgriezi manā kabatā (es tagad vienmēr kabatā nēsāšu skrūvgriezi, tur nu neko nevar darīt) un nolēmu mēģinājumus atkārtot rīt pie gaismas.
Kaut kā iedzert gribas, nez kāpēc...

(13 comments | ir ko piebilst)

str

8:55p
liekas, ka šis jau piektdienas vakars.

gribas lociņus ar biezpienu

(1 comment | ir ko piebilst)

fedrs
8:42p
Rubrikā "uzzinu pēdējais" - Mārupes ledus halle.

(ir ko piebilst)

jojo

1:56p
pilnigs slinkums, pec produktivam desmit dienam visas drabinas saka, ej bekot, nestradasim. galva tuksums, neko darit negribas. tiesa, nekas briesmigi steidzigs un svarigs nav jadara. sodien gavena ceturta diena, esmu pilniba atcukurojusies, varbut tapec.

(ir ko piebilst)

lavendera

1:20p
Rokdarbniece

Dziedātāja divus mēnešus paadīja rehabilitācijas iestādē.

(1 comment | ir ko piebilst)

krii

1:28p
Mēģināju demontēt šlepera atliekas. Piedzīvoju baisu brīdi, atjēgdamās kāpņu telpā - čībās un halātā, protams, - ar izņemtu durvju rokturi rokā, mēlītei spalgi noknikstot un aizcērtoties. Tomēr visādi labie gariņi uzklausīja manas lūgšanas un pēc neilgas bakstīšanas serdenis izstūmās un durvis atvērās.
Bail iet uz veikalu, godīgi sakot.

(8 comments | ir ko piebilst)

krii

12:30p
Laikam jāiet uz Latgalīti un jāmeklē šlepera slēdzene. Pēc tam jāmēģina ielikt. Var, protams, uzreiz zvanīt simpātiskajam puisim no atslēgu servisa, kurš zibenīgi izurba veco, taču es laikam vispirms varonīgi mēģināšu aplauzties pati. Varētu būt jautri.

(10 comments | ir ko piebilst)

lavendera

11:13a
Mana foršākā tante: "Piec pīcdesmit godu sosnīgšonas vacums josok skaiteit nu jouna, topiec as vysīm soku, ka man ir treisdesmit ostuņi."

(ir ko piebilst)

Wednesday, January 11th, 2017


krii

10:09p
Dārgie cibiņi, vai kāds no jums nevar aizdot metāla detektoru? Par kaut ko garšīgu, vai kādu citu atlīdzību? Uz dažām stundām. Ja paveiksies - uz 15 minūtēm...

(16 comments | ir ko piebilst)

str

7:25p
dvieļu komplekts + smukumkaste

(5 comments | ir ko piebilst)

kramers
3:59p
Brīvdienu plānotājs. Pa lēto.
https://beta.eightydays.me/

(ir ko piebilst)

amanita

3:42p
Iekšējais ikdienas dialogs:
- Beidz rīt, sieviete!
- Nevaru... Šokolādīte tik garšīga...
- Es redzu! To visi redz! Viņa sēž tieši uz Tavu džinsu malas.
- Jā, bet tā kūciņa arī tik apetetlīga...
- Tev taisnība. Labi - ēd ātri un daudz. Tievēsim citu dienu.

(2 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system