Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Wednesday, February 22nd, 2017


jojo

7:33a
svīdu un mocījos ar bezmiegu, dumjie hormoni.

pateicības:
elena ferante (Elena Ferrante). pagājušajā nedēļā izlasīju viņas Neapoles sēriju, visu, no pirmās grāmatas līdz ceturtajai. annai pačetai bija taisnība, ja pērk pirmo ferantes grāmatu, jānopērk uzreiz arī otrais sējums - citādi izlasīsiet pirmo grāmatu vienpadsmitos vakarā, un ko tad jūs darīsiet, ja būs jāgaida, līdz tiksiet līdz nākamajai. šuves starp grāmatām ir nemanāmas, tēmu loks milzīgs - mana pēdējā gada laikā vislieliskākā daiļliteratūras grāmata. varbūt pēdējās dekādes lieliskākā daiļliteratūras grāmata.

grāmatas sērijā:
My Brilliant Friend
The Story of a New Name
Those Who Leave and Those Who Stay
The Story of the Lost Child

Par visu, par pieaugšanu, par bērniem, par greizsirdību, par skaudību, par draudzību, par mīlestību, par atraidījumu, par zaudējumiem, par mācīšanos, par piecelšanos, par neapoli, par šķirām, par politiku - absolūti lieliska, ģeniāla grāmata. brīdinu, reizēm (bieži) vajadzēja nolikt malā, lai padomātu. ļoti godīga.

dienaskārtībā pārlasīt klasiķus un šantarama - man teica, svariga, lai saprastu to pasaules daļu, kura ap bangladešu.

pārējais kā parasti:
klavieres, C mažors. gribu iemācīties lasīt notis no lapas. tam vajadzēšot kādu pusgadu (vai vairāk). bet patiesībā, tam nav nozīmes, cik vajadzēs, gribu iemācīties lasīt notis no lapas, man tā liekas kā īpaša valoda, kuru saprot tikai izredzētie, mazliet kā latīņu valoda.
lasis,
vakar labi parunāju ar mammu, viens, mamma jūtas labāk, otrs, vairs neuzstāj, lai es pie viņas brauktu kaut kad ļoti drīz. kas nozīmē, ka viņai patiešām ir daudz labāk, visādi labāk.

(3 comments | ir ko piebilst)

fedrs
7:55a
Kaut kur kaut kas pasprucis vaļā, un rīts pār mums uzgāzies ar gaismas lavīnu. Tas viss ir tik neierasti, un rada sajūtu, ka esmu aizgulējies vai nočammājies, un bezcerīgi kavēju.
Pa ceļam mēģinu noslāpēt šo trauksmes sajūtu, lasot Bariko Jauno līgavu. Varbūt kāds, kam tas jādara, drīz iztulkos arī latviski. Lūkojiet grāmatveikalu plautos - vāku atpazīsiet pēc atturīgi ieskicētā meitenes silueta un koši sarkani iekrāsotajiem krūšu galiem.

(2 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, February 21st, 2017


jojo

10:35p
Horovitzs spēlē polonēzi

https://www.youtube.com/watch?v=KZGi49Bnghs

(ir ko piebilst)

krii

6:14p
Burbuļi, ne burbuļi, bet iemeslam ar kādu par kaut ko diskutēt tomēr jābūt cerībai uz kaut cik produktīvu domu apmaiņu, nevis formāliem retorikas vingrinājumiem, kuros pats viedoklis zaudē nozīmi.
Tāpēc nevajag diskutēt par visu un ar visiem. Ja vienīgais ieguvums no diskomforta ir tikai pats diskomforts, tad ellē viņu. Kopā ar visiem oponentiem, kopā ar demagoģiskajām manipulācijām, kopā ar nesmieklīgiem pārspīlējumiem, neprecīziem salīdzinājumiem, fundamentāli atšķirīgām platformām, emocionālu nesaturēšanu un vēlmi pakašķēties, kad īstenībā nav, ko teikt.

(13 comments | ir ko piebilst)

vikings

4:51p
Nu vo, nu vo

Klients Aptiekas ielā izrādījās manu priekšnieku čoms. Un to es noskaidroju nevis no klienta, bet no priekšniekiem. Jn tas viss pie tā, ka uzņēmumu VID šodien izdupsēja, un visiem sūdīgs garastāvoklis. Interešu konflikti, bļe.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:25p
LETA "Krievijas uzbrukuma gadījumā 39% iedzīvotāju nedarītu neko."
DELFI "Latvija pirks pašgājējhaubices."

Parezi ir, lai roboti karo.

(4 comments | ir ko piebilst)

mako

11:47a
Dzimšanasdiena

Ar lielu brīkšķi tuvojas mana kārtējā dzimšanas diena. Bija doma to sagaidīt kādā krodziņā, kur tie, kas grib mani sabučot, atnāk un sabučo. Tad man parādijās doma, ka kā svētku sastāvdaļu var paspēlēt manu iemīļoto pokeru. Bet sakiet - kā mums tagad ar likumdošanu, var spēlēt pokeru publiskā vietā? Krodziņā, kafejnīcā? Negribētos skaidrot pašvaldības policistam, ka mēs jau tikai tā, uz sērkociņiem, ne naudu spēlējam....

(15 comments | ir ko piebilst)

lavendera

9:59a
"Tomēr noslēpumus, kur atrodam visus tos skaistos priekšmetus, parasti neatklājam," noslēpumaini atklāj Daudziņa.

Sievietes fani priecājas, ka trīsdesmit sešus gadus vecā slavenība beidzot atradusi savu laimu.

(ir ko piebilst)

jojo

7:43a
Džeina Ostina

lasu Mansfīldas parku, bija kaut kā paskrējis garām nelasīts, un domāju, ka Džeinai Ostinai vajadzēja rakstīt sprediķus -

pateicības:
klavieres. spēlēju gammas. C-mažoru.

(ir ko piebilst)

jojo

2:51a
kad faktiem nav nozimes

http://www.newyorker.com/magazine/2017/02/27/why-facts-dont-change-our-minds

(ir ko piebilst)

Monday, February 20th, 2017


starro

11:14p
Emilio

Emilio ir no tiem šķūneriem, kuri pēc savas izpratnes par spēku un daili tomēr ir tuvāk ķūneriem. Visas dzīves intereses viņam pamatā grozās ap dzelžiem - jaudīgiem ielas auto un svariem kačalkā. Tajos brīžos, kad viņš nerunā pa tālruni par ļitakiem un amīšiem, viņš runā par salīdzinošu defektu analīzi dažādiem dzelžu modeļiem savu paziņu autoparkos. Bet pa tālruni viņš runā visu laiku, lai gan darba pienākumos tas īpaši neietilpst – viņš ir šoferis kurjers kravas auto rezerves detaļu tirdzniecības uzņēmumā. Toties paziņu viņam ir milzum daudz, lai gan Galvaspilsētā ir nesens ienācējs. Viņš vienmēr ir atradis ķjagas vai hodeni labā stāvoklī un vienmēr zina kam piedāvāt. Emilio ir komunikabls, pašpārliecināts smuidrs un stalts jaunietis – sapnis katrai kura sapņo kļūt par sievasmāti. Viņš lepojas ar savu sēdināto, zemprofila riepoto 5. sērijas E39. Tajos brīžos kad nav norīkojuma, viņš pucē savu auto. Līdz brīdim, kad viņam jāpārsēžas apkaunojošā un vīrieša pašcieņu pazemojošā bulkuvāģī, lai arī pavisam jaunā kadijā, tomēr 1.4l maloļitrovkā. Taču to kaunu viņš kompensē tā ka dzird visi – atkal ticis savā bembī, viņš riepām kaucot un sporta izpūtējiem rēcot atstāj uzņēmuma teritoriju, pirms tam uzmetis pāris saulītes stāvvietā.


current music: Marissa Nadler

(ir ko piebilst)

up

9:07p
https://www.youtube.com/watch?v=3-NTv0CdFCk

(6 comments | ir ko piebilst)

fedrs
8:01p
Izlasījiu feisbukā topošās uztura speciālistes tematiskās lapas pirmo ierakstu. Par gan citu varētu būt pirmais ieraksts, ja ne par brokastu nozīmi cilvēka dzīvē un vēsturisko lomu attiecībā uz bikšu izmēru. Izlasīju, un pēkšņi aptvēru, ka esmu baisi izsalcis. Somā ir tikai nemazgāti tomāti, korķviļķis un telefona lādētājs, bet līdz mājām sešas pieturas. Glābiet!

(ir ko piebilst)

krii

7:40p
No sākta gala esmu zinājusi, ka Šarlote sirds dziļumos ir ebrejiete, bet Emīlija - musulmaniete (iespējams, persiete, bet varbūt sīriete). Ričmondā es velti esmu mēģinājusi ieaudzināt britu lorda manieres, viņš arvien paliks lādzīgs redneks, lasīs Breitbartu, zags man siermaizes un centīsies iesaistīties ielu kautiņos, nekad neiedomādamies par senā jūdu-persiešu konfilkta dziļajām saknēm, kas determinē mūsu kultūru jau kopš Vecās Derības laikiem...

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

6:05p
Par mūžīgo

Un agrāk vai vēlāk tas brīdis pienāks. Cilvēce izmirs, pēdējie mūsu civilizācijas pārstāvji sairs pīšļos, sabruks tilti un HESi, Dārzaugļu iela aizaugs ar ābelēm, visi jūsu lepnie Bentliji sarūsēs, naktīs valdīs pilnīga tumsa un klusums. Tikai trauki – trauki turpinās smērēties.


current mood: Apcerīgs
current music: Sunsay galvā skan

(6 comments | ir ko piebilst)

jojo

4:07p
diskusijas sakums (un beigas skaistai draudzibai) pie cibinas krii: http://klab.lv/users/krii/1766434.html

nav tiesa, ka "Ne ar ko neatšķiras muļķīga iedoma, ka 2+2=9 un muļķīga iedoma, ka silikona piesūcekņi tur, kur būtu jābūt mutei, citiem liksies skaisti."

ir iespejams objektivi pieradit, ka 2+2 nav 9, kamer apgalvojumu par uzpumpetu lupu smukumu (vai nesmukumu) nav. tas ir, var, protams, meginat, bet bus laikietilpigi, dabietilpigi un nav garantets, ka atkartojuma bus iespejams iegut to pasu vai vismaz lidzigu rezultatu.

(6 comments | ir ko piebilst)

lavendera

2:24p
Pilsētā dzīvo 98,5 cilvēki.
Tiesai jāizšķir ne tikai laulība, bet jāizvemj, kura vecāka aizbildniecībā atradīsies meitenes.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:21a
LATVIJAS AVĪZE. Kādu labumu mums var sniegt dažādi koki. Kokiem jātuvojas lēni, jāsasveicinās, jāizsaka savas vēlmes un tad var baudīt enerģiju vai vākt drogas. Vienkāršākais veids, kā kontaktēties ar koku, – tam piespiesties vai pasēdēt zem tā. Koks savas īpašības saglabā arī tad, kad nocirsts, tādēļ sev vēlamā koka izstrādājumu, paliktnīti vai pat dēļa vai zara gabaliņu der turēt vienmēr pa rokai, to apglaudīt.

(6 comments | ir ko piebilst)

str

10:07a
pankūkas

http://pro2017god.com/dates/kakogo-chisla-maslenica-v-2017-godu.html

(4 comments | ir ko piebilst)

sirdna

9:50a
Tā saule ir viens traks objekts. Vakar izklimtu laukā no mājas un pēc kādas stundas likās, ka atpakaļ vairs nepārvilkšos, tāds bezspēks visā organismā. Šodien, kad to Lucifera zvaigzni aizsedz pūkaini mākonīši, esmu spirgts un līgsms.

(7 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:30a
Spotifajā ir tāda josla "Friend activity", kur redzams, ko kāds no Feisbuka pazīnām ir pēdējo klausījies. Šodien skatos - Aivars Hermanis klausījies dziesmu "Meitenei kafejnīcā", ko izpilda Igo. 1986. gadā.

(9 comments | ir ko piebilst)

jojo

5:18a
mācos spēlēt gammas, ļoti meditatīvi.

(1 comment | ir ko piebilst)

Sunday, February 19th, 2017


perkons

7:44p
Es neesmu vācējs, neesmu. Bet, ja redzu, ka izmešanai izlikta 100 gadus veca, jā, tieši 1917. gadā izdota, grāmata, tad kaut kā nespēju viņu nepaķert līdzi.

Pilnīgi noteikti zinu, ka pats viņu nelasīšu, jo vāciski neredzu un nedzirdu, un tieši tāpēc jūtos vēl muļķīgāk.

Attēls ir ilustratīvs, jo mana grāmata ir krietni labāk saglabājusies.

(5 comments | ir ko piebilst)

amanita

7:12p
Māsas ultimāti.
- Krišjāni, nāksi ar mani paspēlēties? Es skaitu līdz trīs! Trīs, seši, deviņi!

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:00p
DELFI. Kur rast motivāciju ceļā uz savu sapņu figūru.

(1 comment | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ magnolia ]
3:19p
Grāmatas

Lūgums pieteikties uz magnolia23@inbox.lv

•Š. de Kostērs. Leģenda par pūcesspieģeli, 1,-
•Ursula le Gvina. Atuanas kapenes. 1,- Tehanu. 1,-
•Vidberga atklātnītes. 1,-
•P.Renjē "Meklējiet prieku", 1,-
•O.Henrijs "Gausīgie ierāvēji", 1,-
•Dreizers "Mâsa Kerija", 1,-
•E.Zolā "Dāmu paradīze" 1,-
• M.Kundera "Identitāte", 1,50
•D.H.Lorenss "Lēdijas Čaterlejas mīļākais", 1,50
•D.H.Lorenss "Saule", 1,-\
•A.Moravia "Nicinājums"", 1,50
•E.Bronte. Kalnu aukas. 1,50,- (2 gab)
•Pjērs Luiss. Bilitis dziesmas.(Vidberga ilustrācijas) 2,-
•Pauls Koelju. Pjedro upes krastā es sēdēju un raudāju. 2,-
•Stīvens Kings. Nakts murgi, 2,-
• K.Breivermena "Es, Frīda", 2,-
•Mazā erotikas enciklopēdija no A līdz Z, 2,-
•Rejs Bredberijs "Pieneņu vīns", 2,-
•S.Lagerleva "Gesta Berlings", 2,-
•L.Kerols.Alise Aizspogulijā, 2,-

•K.Makkalova "Dziedoņi ērkšķu krūmā", 3,-
•K.Makkalova "Negantā kaislība", 2,-
•K.Makkalova "Tims", 1,- (5,-eiro 3 kopā)

•K.Išiguru. Gaistošās pasaules mākslinieks.4,-
•A.Goldens "Geišas atmiņas", 4,-
•Fransuāza Sagāna "Smeldze", 3,-
•Ērihs Volfgangs Skvara "Trauslums", 3,-
•Aleksandrs Bariko "Bez asinīm", 4,-
•Aleksandrs Bariko "Zīds", 4,-
•M.Fermīns "Sniegs", 4,-
•H.Hese "Stikla pērlīšu spēle", 3,-
•V.Nabokovs "Lolita" (Dienas izd.), 2,- (rezervēts uz 1dienu)
•Maikls Ņūtons "Dvēseļu ceļojums ", 5,-
•F.Beigbeders "14,99 franki." 2,-
•Trūmens Kapote "Mirjama.Aizvērt pēdējās durvis."1,50
•Dens Brauns "Eņģeļi un dēmoni." 4,-

Latvieši
•A.Grīns "Dvēseļu putenis", 2,-
•D.Priede "Mēnesstars pār jūru", 1,-
•A.Auziņš "Lietus slapja sniega veidā", 1,-
•E.F.Cimare "Sarkanie ūdeņi" (par Sarkandaugavu un Tvaika ielu), 1,50
•E.F.Cimare "Purvā ieņemtie", 1,-
•I.Lipša. Rīga bohēmas varā. 5,-
•V.Mikāne. Modeļstundas. 1,-
•A.Oša.Divatā. Stāsti par māksliniekiem. 2,-
•Ko dziedāja Rīgas gaiļi. Dzeja par Rīgu. 2,-
•A.Johansons. Visi Rīgas nami skan.2,-
•J.Anmanis "Trioles" (dzeja, ilustrācijas), 1,-
•I.Blumbergs. Scenogrāfija. 2,-
•V.Beļševica. Bille. 3,-
•Viesturs Rudzītis "Dejas uz palodzes pie atvērta loga" 3,-

Dzeja
•Imants Ziedonis "Caurvējš" 2,-
•Jauno dzeja jaunajiem. "Es turu acis vaļā", 0,50,-
•Krišjānis Zeļģis "Visādas lietas", 1,50
•Ieva Rupenheite "Vajadzīgo pasvītrot", 1,50
•Pēteris Draguns "Tumšā stundā", 2,-
•Artis Ostups "Biedrs sniegs", 2-
•Liene Štāla, "Lidot", 1,-
•Liāna Langa "Antenu burtnīca",2,-
•Dace Sparāne "Zīdpapīra vējdzirnavas", 1,50
•Reinis Runcis "Healja", 1,-
•Arvīds Deģis "Debesu žonglieris", 1,-
•Rīga-sapnis-pilsēta, dzejoļi par Rīgu. 1,50
•Māris Čaklais "Slepenie ugunskuri", 0,50
•Klāvs Elsbergs, 2 sējumi, 4,-
•Kārlis Vērdiņš "Beizpiens ar krējumu", 3,-

Māksla
•Mākslas vēstures pamati. 1. un 2. daļas 1,50 kopā
•Biruta Delle, izstādes katalogs-žurnāls, 1,50
•A.Deineka "Mācieties zīmēt", 1963.,2,-

Angliski
• Jean Webster "Daddy Longlegs" ("Garkājtētiņš"), 1,-
•Ezopa fabulas. (angliski, ilustrēta), 3,-
•Poems that go Bump in the night. (spoku dzejolīši bērniem, ilustrēta), 1,-
•A Year of Poetry (bērniem, ilustrēta) 2,-
•C.Bushnell "Sex and the city", 1,-
•Favorite Fables. (Pasakas angliski,liela un bieza) 5,-

Bērniem
•K.Skalbe. Pasaka par vērdiņu.(ilustrācijas) 1,-
•D.Svifts.Gulivera ceļojums, 0,50

Psiholoģija
•Dž.Slejs "Draugi un mīlētāji.darbs ar savstarpējām attiecībām", 1,50
•Gustavs Lebons "Pūļa psiholoģija", 2,-

(3 comments | ir ko piebilst)

amanita

2:54p
Ak, iedvesma. Kur Tu esi, mīļā-dārgā?
Man Tevi šodien ļoti vajag, bet nekur neredzu.
Slinkums gan tepat vien ganās.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

1:08p
DELFI. Tagad bibliotēka gaida divu jaunu krānu pievedumu, kas tiks nomainīti garantijas ietvaros. Savukārt trešā krāna sensora darbības kļūda ir fiksēta, un drīzumā tiks pārbaudīts, vai arī šo krānu sūtīt atpakaļ, vai tomēr, sekojot rūpnīcas norādījumiem, to var saremontēt šeit uz vietas, teica LNB pārstāvis.

(ir ko piebilst)

krii

12:14p
Tas noteikti atkal būs bodīšeimings, un kāds mani norās par feministes necienīgu uzvedību, taču man ļoti gribas pateikt: "cilvēki, kas labprātīgi liek sev izveidot galvas priekšpusē milzīgus spilvenveidīgus silikona piesūcekņus, nevar būt gudri".

(49 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:50a
ESPATI. Mana jaunā aizraušanās ir Āfrika un melnādaini cilvēki. Īstenībā man vienmēr ir bijusi apslēpta interese par šīs tumšās ādas krāsas cilvēkiem, par kuriem, gadsimtiem ejot, apkārtējai sabiedrībai ir vienmēr bijis dalīts skatījums. Vieni saka, ka viņi ir netīri, pretīgi, smirdīgi un nezin kādi vēl. Citi turpretī apprecās ar viņiem, laiž pasaulē skaistus bērniņus, kuru ādas krāsa ir burvīgs piena un šokolādes sajaukums. Kāpēc viens vai otrs izvēlās attiecīgo nostāju, man joprojām nav skaidrs, bet par sevi es esmu droša - mana skopā pieredze liek ar patiesu mīlestību lūkoties uz šīs ādas krāsas cilvēkiem.
(http://www.espati.lv/index/print/id/670)

(6 comments | ir ko piebilst)

Saturday, February 18th, 2017


lavendera

10:13p
Aizgāju otrreiz uz savu "šā gada mīļāko izrādi". Ar otru galvenās lomas tēlotāju. (Ja pieņemam, ka galvenā loma ir tas tēls, kas visu laiku atrodas uz skatuves.)
Cik ļoti viens pats aktieris var noraut līmeni uz leju!
Ja man jāizsakās pieklājīgi, tad varu lietot tikai vienu vārdu - "neinteresanti". Ja par kaut ko jāpaslavē ... ēemm... aktieri labi iemācījušies savus tekstus.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:13p
DELFI. Lustīgas pandu māsiņas ampelējas un noveļas no kalna.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:49p
DELFI. Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietniece Juta Strīķe sestdien ieradusies uz bijušā tieslietu ministra Jāņa Bordāna "Jaunās konservatīvās partijas" ideju brokastīm, kas bija veltītas pārmaiņām Ķekavā.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:33p
DELFI. Latviju apdraud jauna kaite – briežu nīkuļošanas slimība.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:32p
DELFI. Nepilngadīgā līgava uzsākusi romānu ar plastikas ķirurgu.

(ir ko piebilst)

str

5:57p
brīnišķīga diena D vitamīna rezervju papildināšanai. un saule riet smuki tagad.

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

4:53p
Šodien ir tik burvīga pavasara mirāža. Vēl dažas stundas es drīkstu nedomāt par nākamnedēļ gaidāmo Armagedonu, par to, ka būšu spiesta iet laukā no mājas vispretīgākajā no dabas stihijām, spiesta lēni mirt no galvassāpēm, aritmijas, paralizējošas miegainības un tirpstošām ekstremitātēm. Nedomāšu par 7-10 dienām neizbēgamas un ļaunas elles, priecāšos par atlikušajām stundām dzidra gaisa un sniegpulksteņu, čukstēšu joprojām izdzīvojušajiem istabas augiem: "Turieties, vēl atlikuši tikai divi mēneši šausmu."
Vēl dažas stundas pārejošas, bet pilnasinīgas laimes.

(4 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

4:50p
a) es ģībstu, bens frosts ir ielaikojis vienu manu instagrammu! (jo kur gan vēl, ja ne cibā, mēs varam parunāt par to, kas notiek mūsu instagramos, vai ne?)
b) es ģībstu, mums dārzā jau ir pirmais sniegpulkstenis!
goda vārds, tas nav no cita gada )

(9 comments | ir ko piebilst)

Friday, February 17th, 2017


perkons

9:09p
Astoņi treniņi nedēļā – šķiet, ka rekords.

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:38p
- Kas ieguva Purvīša balvu?
- Kaut kāda konceptuālā māksla!
- Vai tad bija arī nekonceptuālā?

(4 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:25p
DELFI. Aktieris nožēlo sānsoli ar Lieni Skulmi.

(1 comment | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

6:08p
Attapos, ka kaut kā ar mīļāko pacientu esam pazaudējuši skaisto tradīciju "katrā zīmējumā maketā kaķēns", cik nepiedodama nolaidība.

Nu tas ir tā, ka katrā maketā tiek ielikts kaķēna foto. Kuru var saskatīt tikai tad, ja zini, kurā vietā meklēt, un lieto lupu vai zoom tuļķi. Bet mēs zinām, ka viņš tur ir, un priecīgi uzreiz. Un cilvēkiem makets patīk, jo visiem taču patīk mazu kaķēnu foto, vai ne?

Piezīme pašam: tradīcija nekavējoties jāatjauno, jānes prieku sev un pasaulei.


current music: Tricky / Does It

(2 comments | ir ko piebilst)

amanita

4:34p
Bet no citas puses:
Karlīnai laikam ir šarlaks. viņai ir drudzis un izsitumi rada diskomfortu. naktīs mēs ar vīru esam sadalījuši meitas (man tika bēbītis, jo jābaro, vīram - slimniece, kura naktīs mokās ar temperatūru un neguļ). pa dienu iet visnotaļ līdzīgi, tikai mājās esmu viena ar abām un vēl saviem darbiem. mans mīļākais mājas "gadžets" šobrīd ir kafijas automāts.
bet būs jau labi.

(3 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

3:32p
ja par aktuālo:
"jāaizbrauc ritenim riepa nomainīt" – gandrīz šķīsta taisnība, tikai nekur nav jābrauc, jo detaļas ir izsētas tepat pa māju un pagrabu, fakts
"jāpalasa feministu zīns" – dzirdēju, būšot papildtirāža, par ko man liels prieks, jo uz lielo izķeršanu netiku
nu un "biju vegāniskās pusdienās" – eksperimentējam ar tofu un pilnīgi vegānām fļaid nūdls jau trīs dienas, šodien nebūs kauns celt galdā viesiem (bet tiklīdz viņi aizies, fļaid nūdls dabūs redzēt ziveni, bez tās tomēr nav pilna buķete, lai gan ir šitik tuvu)

(10 comments | ir ko piebilst)

sirdna

2:44p
Palasīju skolas laiku dienasgrāmatas (nu, kur stundas un uzdotais, un atzīmes sarakstītas).

Ak.

Cik daudz sevī slēpj vienkārši vārdi - "Pirmdien atnest kastīti".

Laik un šēr, ja zināt, ko tas nozīmē :)

(17 comments | ir ko piebilst)

mako

2:03p
Idejas brīvdienām.

- izzāģēt zarus augļu kokiem un ogulājiem.
- pagrābt sētu no pērnās zāles un lapām.
- uzcept grilā ko garšīgu - gaļu, šampinjonus, kartupeļus.

Ja kāds jūt vēlmi pievienoties - būšu priecīgs.

Protams, ja apkārt neplosīsies sniega vētra.

(2 comments | ir ko piebilst)

unpy

12:25p
Sadzīves ainiņu vērotāja piezīmes.

Izgāju uzsmēķēt, stāv divas kundzes ļoti solīdā vecumā, vīrieši tik ilgi nedzīvo. Stāv un viena kaut ko sūrojas par zobārsta sniegto pakalpojumu kvalitāti, pie vaiga turoties. Un te tā otra saka tādā dusmīgā balsī "taču neej pie tām vecenēm, ej pie meitenēm, kuras tikko izmācījušās!"

(13 comments | ir ko piebilst)

mako

11:45a
CV

Uzdūros interesantam saitiņam, kurš ļauj taisīt vizualizētus CV. Info, laikam ņem no Linkedina.

(2 comments | ir ko piebilst)

mako

10:10a
Gaisma

Man ir vēlme pie mājas pakša pielikt gaismekli, kuru var ieslēgt ar pulti - ap 100 m attālumā. Skatos, ka ir risinājumi ar kustību detektoriem - īsti neder, līdz vietai, kur detektors tevi detektēs, būs jmaldās pa tumsu. Gribas izkāpt no autobusa, lepni ieslēgt gaismu pagalmā un komfortabli aizčāpot līdz ārdurvīm. Varbūt kāds var ieteikt kādu tālās Ķīnas ražojumu no Aliexpress?

(18 comments | ir ko piebilst)

Thursday, February 16th, 2017


rasbainieks

11:36p
rubrikā "šajā dienā pirms desmit gadiem"
uzminiet, ar kuru cibiņu es iepazinos

(8 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system