Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, January 27th, 2015


jojo

10:12p
amazones atvasinājumi

p.s. vai es jau rakstīju, ka kindle unlimited ir sūds? vēl dažas dienas un atteikšos. pa 99 centiem mēnesī var ņemt, bet abonēšanas maksa 9,99 - nopietni pārmaksāts. tā, kas tur dabonama, nav kvalitatīva literatūra, bet pašpublikācijas.

audible - kamēr par sakarīgām abonēšanas cenām mēnesī var dabūt vienu "the great courses" kursu mēnesī par brīvu (pirmo gadu), var arī maksāt 14.99 abonēšanas maksu. kaut gan, neesmu audiogrāmatu cienītājs, divus darbus reizē darot klausīšanās zaudē, rezultātā nekāds dižais laika ietaupījums nesanāk. apgrūtinoši pieķeburot piezīmes.

(ir ko piebilst)

pa_leeto

[ matilde ]
11:00p
Pārdodu:

1) dīvāns - izlaižams, apakšā veļas kaste, 110x200cm. Pats dīvāns oriģināli bija vienkārša smilšu krāsas mēbeļauduma - un tāds lietots tika aptuveni 2 gadus. Pirms nepilna gada tam pēc pasūtījuma tika uzšūts jauns auduma pārvalks (redzamas bildē), to var noņemt un mazgāt. Par dīvānu ar visu pārvalku vēlētos - 50eur.

2) paklājs - 135x195cm (ar bārkstīm) - lietots 2 gadus - 20eur


matildc @ inbox.lv


Viss atrodas Upes ielā 4 (Rīga).

bildes )

(ir ko piebilst)

shelly

10:45p
Kants pirms miega

Šovakar mēs abi lasījām. Lauva paņēma grāmatu par automobili Anto, un man izsniedza Lilit (!). Pēc tam viņš drošu roku apmainīja lasāmvielas un pats iedziļinājās dāmu preses peripetijās (!!!).
/ Tad gan viņam ātri sāka klanīties galva un es beidzot pierunāju viņu iet uz gultu. /

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:43p
DELFI. Makaronus, kas gatavoti no baltajiem miltiem, ēdienkartē ieviest vispār nav jēgas.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

10:42p
DELFI. Rīgā aizliedz tirgot alkoholu naktīs patērēšanai uz vietas, ja telpai nav atsevišķas ieejas.

p.s. Nav ieejas - nav izejas!

(2 comments | ir ko piebilst)

starro

10:03p
žopa растёт

šajā gadā esmu slidojis, peldējis, nostaigājis ap 70 km, noslēpojis 115 km, uzskaitītās aktivitātēs izlietojis 10207 kcal (gandrīz puse no visa 2013.gada patēriņa), darba dienu pavadu uz kājām. un ko es pamanu aplūkojot sevi? jā, apaļīgu mīkstu riepiņu vēdera rajonā.varbūt tikai tā izskatās, ko rāda svari? jā, mūža rekordu svarīgumā. es tagad jūs saprotu. ceru uz jūsu sapratni.

(2 comments | ir ko piebilst)

perkons

10:14p
Redzēju

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

9:09p
vai tagad mēs lūdzu varam parunāt par kaut ko skaistu dzīvē?
štābiņš tuvojas sālsmaizes gatavībai, garderobe ir jau pavisam omulīga (garderobe, tas tikai izklausās posh&fancy, patiesībā tā ir visnepretenciozākā garderobe pasaulē, toties omulīga, atnāksiet, redzēsiet), nu un virtuvē viss ir vietā, pilnīgi viss
tātad sestdien, sākam trijos, adresi var uzzināt hintu sērijā feisbukos vai vienkārši paprasot man kādā privātā stūrītī

(13 comments | ir ko piebilst)

fedrs
8:06p


Anouar Brahem ‎– Souvenance (2015)

Paši ziniet, kur meklēt.

(4 comments | ir ko piebilst)

unpy

3:58p
Tiešām īpatnēji,

bet fakts - ieraugu delfi.lv virsrakstu, kurš sola kādu jauku dumību tālākajā rakstā, piemēram, 28 gramos čipsu ir 170 miligrami nātrija, kas savukārt veido 40 procentus sāls masas un ir tās neveselīgākā daļa, teic eksperti, izlasi, papriecājies un secini, ka atkal. Atkal lielākās dumības tiek publicētas sadaļā "Viņa". Var jau cīnīties par visa veda līdztiesību, taču, ja vadošie mēdiji no visa pleca uztur domu, ka "viņas" ir lētticīgas muļķes, nekādas līdztiesības še nebūs.

(20 comments | ir ko piebilst)

sirdna

3:30p
Tumsa. Antonīms - gaisma.
Zars. Antonīms - sakne.
Apostrofs. Antonīms - komats.

(6 comments | ir ko piebilst)

snorke

11:44a
Daudz lasu un domaaju - ne par ezeriem (kaut gan man ir jauns projekts, kas drusku pamests novartaa), bet par traumaam, psiheem un to aarsteesanu.

Visi sie gadijumi: nu tur, meitenei 13 gadi, izvaro braalis ar saviem draugiem, vina paliek stavokli, maate vinai uztaisa abortu uz virtuves galda. Taalaak vina pavada dzivi traumatiskaas haotiskaas attieciibaas utt, pie taam (kas nav retums) gust labas akademiskas sekmes. Pavada 3 gadus psihoterapijaa, nekadu rezultaatu.

Vai - meitenei 9 gadu vecumaa atklaaj leikeemiju, maate pavada 4 mokoshus gadus slimnicaas, operacijas, terapijas utt, meita nomirst 13 gadu vecumaa, maate nepraataa, pavada turpmaakos gadus kopjot vinjas kapu, rotaajot vinjas guljamistabu utt, tikmeer vinjas abi dzivie pusaudza vecuma deeli saak lietot narkotikas, iesaistaas kriminaalaas aktivitaatees utt, bet maate noperk loti daargu kapsetas zemes gabalu un liek abiem deeliem par to maksaat.

Vai meitenei miloss teevs, liek stradaat prostituucijaa, briivaa laikaa piesien pie galda un izvaro, kopa ar saviem draugiem, skatoties futbolu un dzerot alu. Tikai pec ilgiem gadiem terapijas vina aarstam saka, ziniet, man ienaaca prataa, varbut es biju sexually abused. Dakteris raksta, man atkaaraas zoklis, man nebija ko teikt.

Tas, ka saadus gadijumus IR iespejams aarsteet - nu, tas man reali liekas augstakais cilveces sasniegums, visi meness un marsa apcelojumi nobaal.

(10 comments | ir ko piebilst)

indulgence

12:31p
kā kriminalizēja marihuanu

1926. gadā Harijs Anslingers (Harry Jacob Anslinger, 1892-1975), kuram bija kvēla cīnītāja ar sabiedrības netikumiem reputācija, tika pieņemts darbā ASV Finanšu ministrijas alkoholisma apkarošanas nodaļā (vēlāk pārgāja uz Federālo narkotiku apkarošanas biroju). Jau pašā sākumā viņš patīkami izbrīnīja kolēģus un priekšniecību ar iniciatīvu kriminalizēt arī alkohola lietošanu, t.i. noteikt kriminālatbildību ne tikai par alkohola pārdošanu, bet arī par pirkšanu (pusgads ieslodzījumā un 100 USD naudas sods pirmajā reizē, 3-5 gadi ieslodzījumā un līdz 50 000 USD naudas sods recidīva gadījumos). Diemžēl visādi sorosīti alkoholiķi gan apturēja likumprojekta pieņemšanu, un cīnītājam par sabiedrisko tikumību nācās uz laiku samierināties ar Sodomu un Gomoru.
Pakāpies pa karjeras kāpnēm, viņš 1943. gadā viņš un birojs uzsāka džeza apkarošanas kampaņu. Un kā nu necīnīsies ar šo izvirtību, kurā nav ne melodijas, ne ritma, bet paši izpildītāji ir “smirdoši netīreļi”, kas, “sapīpējušies marihuanu, paši uzskata, ka ir mūziķi, kaut nekā no mūzikas nejēdz”. Pats Anslingers postulēja, ka džezs kā žanrs ir uzskatāms pierādījums tam, ka marihuanas ietekmē ļaudis strauji degradējas un sajūk prātā: marihuana palēnina laika plūduma uztveri, tāpēc džeza muzikantiem deformējas izpildījums un tie spēj izkropļot jebkuru melodiju līdz nepazīšanai. “ASV ir 100 000 marihuanas pīpmaņu, lielāko tiesu nēģeri, meksikāņi, filipīnieši un izklaides industrijas pārstāvji. To sātaniskā mūzika – džezs un svings, – ir marihuanas radīta. Tieši tā mudina baltās sievietes kopoties ar nēģeriem, māksliniekiem un jebko. (..) Marihuana sabiedrību novedīs līdz pacifismam un komunistiskai smadzeņu skalošanai. (..) Marihuana ir iemesls tik daudziem vardarbības aktiem, kā nekas cits cilvēces vēsturē. (..) Marihuana ļauj nēģeriem uzskatīt, ka viņi nav sliktāki par baltajiem” utt.Talkā nāca domubiedri no “zinātnes” aprindām, kas ķērās pie darba, lai pierādītu marihuanas kaitīgo ietekmi - vispirms izdomājam, ko ierobežot/aizliegt, un tad jau pierādījumus atradīsim. Beigu beigās, kaut arī džezu aizliegt neizdevās, marihuanu sākumā izdevās ierobežot un ar laiku kriminalizēt. Un ja par džezu tā viennozīmīgi reti kurš izteiksies, tad par marihuanas pīpēšanu visiem nu skaidrs, ka tas ir aizliedzams sātana izgudrojums, kas gandē veselību, izraisa psihiskās slimības un degradē gan smēķētājus, gan apkārtējos pasīvos marihuanas lietotājus.
Vērojot ļaužu aktivitātes visādu ierobežošanu un aizliegšanu ziņā, ir sajūta, ka Anslingera gars vēl dzīvs arī mūsdienās, kaut pats cienījamais krustnesis aizgāja uz tikumīgajiem ļaudīm paredzēto Paradīzi tālajā 1975. gadā.

Ilustrācijai: http://www.politico.com/magazine/story/2015/01/drug-war-the-hunting-of-billie-holiday-114298.html#ixzz3Prr63a00

Pasmelts no [info]mi3ch

(6 comments | ir ko piebilst)

perkons

11:49a
«Domāju, ka tie sportisti, kas tagad pie manis trenējas (Madonā), viņiem būs ļoti labi sasniegumi,» sacīja Maļuhins.

«Man ir divas grupas. Vienā grupā ir 11 un 12 gadus vecas meitenes, otrā ir seši cilvēki.»

(ir ko piebilst)

str

11:31a
Я всегда встаю на весы... с котом. Независимо от результата, кот - "прожорливая скотина", а я..."молодец!"

(1 comment | ir ko piebilst)

zupcis

11:21a
vizulizācijas


(1 comment | ir ko piebilst)

racoon

9:04a
Par Ziemeļkorejas rīsiem uzturā

Subdžektu gan diez vai izdosies noprovēt, jo viņiem pašiem nabaga nelgām pa īsu, bet kas attiecas uz agresōra ierobežošanu nepērkot Žiguļovsko alu un Babkini semečki man ir zināms viedoklis. Cik noprotu Krievija ir sliktie? Labi. Ko domā vienkājainais zēns Alepo par ASV? Ko domā palestīnieši par izrēļiem, korejieši par japāņiem, vai Timoras salas pamatnācija par Indonēzijas valdību? Visiem viss ir slikti.

Ja mēs domāsim šādās kategorijās, tad rekomendēju atteikties no kafijas, jo tās aug pie diktatoriem. Banāni tā pat. Savukārt zaļvegāniskiem hipsīšiem, kuru cilvēkvērtības koeficients ir tuvu nullei, savas aifōnus vajadzētu samest kanālā, jo šī ierīce ir izgudrota ļaunuma impērijā ASV, savukārt kopā to salika badaini komunistiskā režīma upuru bērni. Šo uzskaitījumu var turpināt bezgalīgi, līdz ar to, dirst šeit var tikai Kaspars Strazdiņš, kurš dzīvo mežā, pārtiek no prānas un viss materiālais viņam ir svešs.

(6 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:11a
IR. Bērziņš skaidroja, ka viņam ir tikpat gadu, cik antifašistiskās koalīcijas uzvarai Otrajā pasaules karā, kas ļaujot "izvērtēt visu", un viņa pienākums ir darīt visu, lai pasaules kari neatkārotos.

un vēl:

Kā ziņots, prezidents lēmumu par to, vai atsaukties Krievijas uzaicinājumam, esot pieņēmis, taču publiski to vēl neatklāj. "Man tas lēmums ir bijis visu mūžu iekšā," sacīja prezidents. Jautāts par laiku, kad lēmums tiks oficiāli publiskots, prezidents sacīja - "kad dzīve rādīs, ka tas ir nepieciešams."

(3 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:46a
vakar pabeidzu klausīties The Secret Life of the Grown - Up Brain: The Surprising Talents of the Middle Aged Mind  (Barbara Strauch) [jau rakstīju]:
Principā neko fundamentāli jaunu viņa nepasaka. Apgaismo, kā nobriedušas (pusmūža : sievietēm no 42-73) smadzenes strādā (savādāk, izmantojot plašākus reģionus, orientētas uz problēmu risināšanu), diezgan liela grāmatas dala veltīta kognitīvajai rezervei, saiknei starp izglītību, mūžizglītību un kardiovingrinājumu nozīmi (izrādās, ka ar jogu un pilātēm vien smadzenēm ir par maz, nāksies vilkt kedas un ja ne skriet un auļot, tad vismaz raitā solī rikšot), mazliet pieskaras prāta vingrinājumiem un  bada/izsalkuma lomai jaunu neironu razošanā. Secinājums: jo vairāk cilvēks mācījies jaunībā un dzīves laikā, jo lielāka kognitīvā rezerve (uz šo T. jaucās pa vidu apgalvodams, ka citi pētījumi jau šo hipotēzi ir apgāzuši un lai es netērējot laiku vecām grāmatām, bet labāk lai lasot new scientist, ja gribot būt puslīdz lietas kursā), labai galvai vajag kardio un jāmācās visu mūžu. 

(13 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:39a
gribu to grāmatu par doru maar, kuru bez 80 eirikiem nenopirkt - mans šībrīža grāmatu budžets tāpat ir smagi pārtērēts.

(4 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:31a
šodien:
divi darba pieteikumi (franču valoda, lasīt un pārējais ceteris paribus)
žēlabu vēstuli parādu piedzinējiem
sarēķināt latviešu bērnu naudu (ja sanāks, ja ne, rīt)
izmazgāt grīdas (vakar nepaguvu)
mūzika, paskatīties, kas jauns
turpināt zvanīt acu ārstam, kamēr sazvanīt
sakārtot halles skapjus un aiznest Agneses mazās virsjakas uz Oxfam drēbju konteineri
gludināt
Agnesi ātrāk no skolas

pateicības:
labi izgulējos, atgriežas dzīvesprieks,
ir divas rokas un klaviere uz kā drukāt,
kafija
jaunas grāmatas
T.apsolīja vismaz vienu komēdiju franču valodā
robots un veļasmašīna

(ir ko piebilst)

str

12:11a
Во избежание бытового травматизма, перед заходом "под кат", исходное положение "под столом" принять заранее.

http://dok-zlo.livejournal.com/1668240.html

(ir ko piebilst)

Monday, January 26th, 2015


starro

11:51p
Kā rūdījās Homofobs Liberālis VI

Šaubu nebija jau iepriekš - Penns ir ģeniāls. Taču Milk http://www.imdb.com/title/tt1013753/ to īpaši parāda. Taču pat Šõns ar visu Van Santu mani cietāku un stingrāku nepadarīja.

(ir ko piebilst)

kuminjsh

10:04p
Poll #20305 Jā, ko tad?
Open to: All, results viewable to: All

Ko darīt?

View Answers

skatīties "Ekskursanti"
0 (0.0%)

gulēt, Kūm, ej vienreiz laicīgi gulēt!
3 (17.6%)

papriekš izej no interneta un tad gulēt - tāda pareizā secība, a to es tevi zinu!
9 (52.9%)

noskaties šito un vēl 3 filmas, ko ieteikšu - gulēšana sūkā!
1 (5.9%)

/kapā "Vanagu" un rausta plecus: pofig!/
4 (23.5%)


(ir ko piebilst)

kuminjsh

9:58p
Un šitin tas: http://klab.lv/users/kuminjsh/1684841.html izrādījās nevis beigas, bet tikai 2. sezonas beigas, un sezonai stulbas beigas - tas jau normāli. Bet tas jaunais džeks, kurš tagad ir parādījies, man JAU riebjas, jā, jā, es esmu pret!

(ir ko piebilst)

kuminjsh

9:46p
Juniors (manis nokonsultēts pa telefonu) vārīja skābu kāpostu zupu, es atnācu no darba, pagaršoju, un vakariņās mums tapa "a ļa soļanka" - pat citrons un melnās olīvas atradās mājās - pie kam garšīga soļanka - gandrīz ka visu katlu izrijām, diez ko ēdīs rīt...
Vilku Mājas Bikses (nupat izmazgātas), domāju: nifiga esmu uzbarojusies, pat biksēs nevaru ielīst! ;/ Aga, mož ka vajag rāvējslēdzi papriekš attaisīt un tikai tad biksēs stīvēties! :D

(2 comments | ir ko piebilst)

shelly

9:43p
Pirmo reizi dzīvē griezu matus neaizmigušam Lauvam. Ar visām multenēm un šokolādes konfektēm trankvilizatoru lomā rezultāts ir tāds, it kā viņš sev frizūru būtu veidojis pats.

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

9:12p
DELFI. Neatkarīgi no tā, kāds ir viesistabas interjers un iekārtojums, visbiežāk ir kāda brīva un nenoklāta siena, ko var aizpildīt ar kādu skaistu mākslas darbu. Ja neesi gleznu cienītājs, iekar kādu izdrukātu fotogrāfiju vai apdrukātu kanvu, un telpa iegūs pavisam citu skatījumu.

un šis arī labs:

Viesistaba ir paredzēta ne tikai viesiem, bet arī pašu mirkļu baudīšanai, un to var palīdzēt veicināt kādas personīgas lietas. Izkārto fotogrāfijas rāmīšos, ieliec plauktā kādu suvenīru no ceļojuma, kādu nieku, kas atgādina kaut ko patīkamu, principā jebko, kas atsauc prieku atmiņā.

(9 comments | ir ko piebilst)

vikings

8:58p
Pseidoaptauja

Vai pērkat Krievijas preci Maximā, vai tikai Ukrainas preci Rimi


Komentējam, cepamies, neguļam!

(6 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

8:30p
vienā citā diskusijā cibās kļuva interesanti, kā līdzcilvēkiem ir ar krievijas preču izvēlēšanos
neiesim galējībās "nelietoju gāzi, jo tā nāk no krievijas, nelietoju elektrību, jo to ražo gāze, kura nāk no krievijas", bet kā ir ar jūsu, mazo cilvēku ikdienas izvēlēm patērniecības pasaulē? vai šāds faktors vispār spēlē kādu lomu? vai piemēram "ir guilty pleasure uz abrau-durso, bet tā vispār princips strādā"?
tātad:
Poll #20304
Open to: All, results viewable to: All

tu pērc krievijas preces?

View Answers


12 (26.1%)


25 (54.3%)

izstāstīšu komentāros
9 (19.6%)


(113 comments | ir ko piebilst)

romija

4:47p
Ārprātā smags video par karu Ukrainā. Man laikam spiediens aizgāja astrālā.
https://www.facebook.com/video.php?v=1532325727032538

(22 comments | ir ko piebilst)

lavendera

3:54p
Mēģinu sazvanīt kādu friziersalonu

diezgan nesekmīgi.
varbūt ar šādu reklāmu tas jau ir bankrotējis?
"Pirms darba vai pusdienas partrraukumā mūsu meisteri sakārtos Jūsu mati un rokas!"

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

2:44p
Da manis pēc, man nav žēl, jūs varat pārtikt no sojas, kuskusa, izglābt cūciņu, tajā pat laikā aukstasinīgi noslepkavojot burkānu, man ir vienalga, ko jūs darāt savās guļamistabās. Tā ir jūsu pašu izvēle.

Bet šis jau ir kaut kas ārpus laba un ļauna, atvainojiet. Vegāniskā paika kaķiem un suņiem.

Kāds nevar viņus beidzot savaldīt, lūdzu?


current music: PJ Harvey / All and Everyone

(11 comments | ir ko piebilst)

amanita

2:51p
- Mammu, un ko Tu darīji, kamēr es biju Rīgā?
- Pabiju pie friziera.
- Ak, nē! Man patika, ka Tev bija gari mati...
- Man vēl arvien ir diezgan gari. Tikai taisni.
- Un kad atkal būs krunkaini?

(ir ko piebilst)

vikings

2:41p
Oooooooo, bad romans!

Griperim par godu tiek lasīts ar ātrumu 3,7 grāmatas diennaktī, pie tam Otto Ozola Theodorus ziloņzivs iekš krievu elektrongrāmatas, trollīša ziema, tumsas kreisā roka, ledus princese un 2 gb Pasaules bērni pasaku un stāstu iesējumi. Sviedri tek ar vidējo daudzumu 150 ml divās stundās un tad pārtraukums ar vidējo sviedrēšanos 30ml stundā. Temperatūras svārstības no 37oC līdz 39,3 max, pie tam bez jebkādas korelācijas ar meducīnas batlešu uzņemšanu.
Kafija un rums būtu labāk, bet tad būtu grjūšāk tādu daudzumu izlasīt!

(9 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

11:58a
Kā visiem zināms©, kaķīši – tie ir mazi, eleganti un izveicīgi zvēriņi ar mīkstām ķepiņām. Bet tad naktī, pusmiegā, tu dzirdi rikšojošus soļus, vēl īsti nepamodies gara acīm redzi slaidus, sportiskus zirgus, varbūt pat paspēj apdomāt, kādā gan sakarā, ja līdz hipodromam ir kādi 3 kilometri, un kurš gan vesels, garīgi stabils zirgs skrietu pa hipodromu ap pieciem naktī anyway.

Un tad soļiem seko blīkšķi, eksplozijas, plīstošu stiklu skaņas, nākas tomēr pamosties un celties pētīt, vai logā nav trāpījis kāds iedzēris karlsons. Nē, izrādās, ka no viesistabas kumodes virsmas noslaucīti tur stāvējušie priekšmeti; pabalējusī, iestiklotā Muhas reprodukcija nupat atrodas uz grīdas, bet tā kā stikls nav pat ieplaisājis – nākas secināt, ka tā laikam nemaz nav īsta reprodukcija, bet viltojums. Kaut kādam nenosakāmas formas dekoratīvam izstrādājumam paveicies mazāk.

Jā, nu lūk, te lasītājs varētu prātā gruzīt notikušo uz Pelēko Cūku, bet kā gan tas būtu iespējams, ja Pelēkā Cūka lēnā un uzmanīgā solī parādās no pagaldes, un sejā lasāms tāds pats izbrīns, kā man. Nē nē, tas nevarētu būt viņš, mūsu acu priekšā ir pats mierīgākais un nosvērtākais dzīvnieks pasaulē, pie kam ir skaidrs, ka pirmais acīmredzami aizdomās turamais nekad neizrādās vainīgs. Jārok dziļāk. Jāmeklē motīvs.

(6 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:00a
Dziedātāja Sonora Voice

citrusaugļi un tai skaitā pašmāju ķirbji, cidonijas, burkāni un smiltsērkšķi (šis gan nav b.g.)

(ir ko piebilst)

sirdna

9:57a
Pa virsu visam savam nevaldāmajam dzīvespriekam un dzirkstošajai vitalitātei es tīri aiz skopuma izdzēru alu, kas man bija uzdāvināts dzimšanas dienā.

Tā ir novembrī. Alus best before bija norādīts kā 9.janvāris.

Teiksim tā. Pēc kādu 200 gramu izdzeršanas sajūta bija kā pēc 200 gramiem viskija. Pēc kāda litra sagribējās mirt un es atlikušo izgāzu ārā. Stundu pavadīju bezsamaņā, tad iestājās paģiras.

Nedzeriet vecu alu. Tas nepalīdz.

(4 comments | ir ko piebilst)

jojo

6:55a
novēlojies MAS (vulgārais)

virieši tualetē var čurāt kā grib
a) ja ir vienīgie tualetes tīrītāji,
b) ja apmaksā tualetes tīrīšanas autsorcēšanu.

visos citos gadījumos jāčurā, kā vajag, tā vienkāršā iemesla dēļ, ka neviens mīlošs vīrietis negribēs, lai viņa sieviete tērē savu dārgo laiku pulējot viņa urīna (mikro)piles no labierīcībām. dzīve priekš tā ir par īsu, fakts.

(ir ko piebilst)

jojo

6:41a
pateicības:
ir gulta (kurā bērns visu nakti diezko neļauj gulēt)
ir bērns
ir kafija
droši vien būs brīnišķīga diena

vakar bija bezekrānu svētdiena, pirmā svētdiena, kuras plūdumu es sačakarēju un beigās pati no tā uzvilkos. tas ir, ne gluži uzvilkos, tomēŗ īsti labi arī nebija - biju saplānojusi pārāk daudz darāmā un lasāmā, kam vajadzīga pilnīga koncentrēšanās. rezultātā vieglas aizkaitināmības sajūta un krietni mazāk prieka. bezekrāna svētdienu prieks ir ļaut dienai atritināties savā gaitā, nekādi nesteidzinot un nemēģinot iegrožot. tas ir, kompulsīvi obsesīvajiem neirotiķiem jāizmet ari darāmo darbu saraksts. Agnesei bija vēl viena nodarbība ar slēpošanas instruktori, meitēns progresē vēja spārniem. Sestdienas pievakare bija brīnišķīga, sen nebiju piedzīvojusi tik dzivelīgu pievakari, izdarīju daudz daudz daudz.

DDL šodienai:

bez parastā (darbs, darba e-pasts, pieteikumi, franču valoda, vingrošāna, gatavošanās eksāmeniem)
aizsūtīt saskaņoto paziņojumu (pagājušo nedēļ uztaisīju avāriju (T.teica, kārtējo)),
izkasīties ar piedzinējiem par sodu, kuru esmu samaksajusi, bet viņi nespēj noticēt tādai laimei un sūta man atgādinājumus un uzrēķinus un soda procentus,
izmazgāt grīdas,
piezvanīt acu ārstam (!!!)
vakariņas (?)
laikus kursiem (!!!)

(ir ko piebilst)

Sunday, January 25th, 2015


begemots

11:42p
Par to cik tālu mēs varam aiziet lietās, kas mūs amuzē

Tātad, par ko runājās cilvēki šaušanas spēļu forumos?

Pareizi, par diferenciālvienādojumiem )

P.S. Tā bija astotā lappuse šai tēmā. And it's all for fun. Gandrīz vai arī jākļūst par mūzikas producentu. :D Ja vien man būtu drusku tehniskāka izpratne par lietām...

(ir ko piebilst)

shelly

11:33p
Nolakoju nagu. Koši sarkanus.
Man liekas, nagus es nebiju lakojusi kopš 2011. gada.
Nu, labi, varbūt kopš 2012. gada paša sākuma...

(1 comment | ir ko piebilst)

str

9:10p
http://www.imdb.com/title/tt3140100/?ref_=fn_al_tt_1
grāmata bija ok, paskatīsies

( pirmā no http://www.imdb.com/title/tt2438644/?ref_=nm_flmg_act_9 )

(ir ko piebilst)

oblica

7:45p
par aktuaalo

Ja es vinjam noliegshot churaat staavus, vinjs uzaudzeeshot baardu.
Diskusija sleegta.

(6 comments | ir ko piebilst)

perkons

7:13p
Nekas

Tāds nu es biju, jā!


(14 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ santa_be ]
6:21p
datora mape

http://www.aliexpress.com/snapshot/6413431002.html?orderId=65148689639614

Viss būtu pat ļoti ok, ja neskaita to, ka nepiefiksēju, ka tiešām der tikai ultra bookiem. Manam Lenovo datoriņam tuč tuč pa šauru un pogas netaisās ciet. Tā, ja nu kādam noderētu- tad droši, atdošu par 8 euro. Savākšana Rīgas centrā, Teikā, Zemitānu stacijas apgabalā, vai pie ap Ekonomikas un vadības fakultātes ēku.

(4 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ sieviete_tanks ]
5:18p
Pa lēto 3 apģērbi pirkti ebay un kurpes )

(10 comments | ir ko piebilst)

fedrs
5:11p
Ja lietojat Avast antivīrusu un dators mēdz pārkarst, tad ziniet, ka tīklā ieteiktais atslēgt Avast'am NG service darbojas.

(ir ko piebilst)

pa_leeto

[ nefermerita ]
4:45p
Pārdodu vecās kafijas dzirniņas

Vecas, padomju, viens asmenītis nedaudz galā nolūzis, bet maļ, tikko vēl malu garšvielas, ilgāk jāpamaļ, bet strādā. Pārdodu, jo dabūju jaunas un vecās žēl mest ārā, ja nu kādam vajag.
Zinu, ka ir dzirdēts, ka kādam vajag alumīnija skaidiņu malšanai vai citām līdzīgām lietām, garšvielām īsti nebūs forši, jo, kā jau teicu, viens asmenītis ir puslūzis un tāpēc ilgi maļas, tomēr visādām apšaubāmām nodarbēm taisni laikā.
5eur, Rīga, Jugla, varbūt var sarunāt kur citur tikties. Rakstīt uz liga@wicca.lv.

(1 comment | ir ko piebilst)

rasbainieks

4:00p
visi normāli cilvēki lielajā argentīnas preču koppasūtījumā pasūta kilogramus mates
raskiceki pasūta kastes ar alfahoriem un lielo burku ar dulce de leche
dessertporn )

(15 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system