Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Thursday, February 22nd, 2018


perkons

10:15p
Tīri joka pēc – šeit kāds ir strādājis ar Magento?
Man te labs cilvēks lūdz izlīdzēt, jo pirms manis ir "izlīdzējis" kāds cits. Situ galvu pret galdu, bet gudrāks netopu, kas loģiski.

(ir ko piebilst)

mako

3:52p
dlvr.it

Biki patestēšu automatizācijas servisu dlvr.it. Ja strādā, tad šim postam jāuzrodas arī manā Facebookā un Twiterī.

(1 comment | ir ko piebilst)

mako

10:00a
Ceremonijas.

Njā... Nākošā varētu būt gada labākā proktologa apbalvošana.

(4 comments | ir ko piebilst)

fjokla

6:40a
Man ir kautkāds bardaks te un galvă, reāli nesaprot, ko darīt at traukiem izlietně vai grīdu, man priekšnamā ir milzīga soma ar visām parpalām, kuras es lěnām velku atpakaĺ, jo reāli nevaru aizbraukt, kaměr tas bardaks te, bet to bardaku sakopt arī ne. Es esmu reālu, publisku atvainošanos parādā bārbalai un citiem, bet īpaši vińai. Es riktīgi labi izgulějos, bet pamodos věljoprojām bardakā, varbūt man vajag aizvest manikīra šķěrītes, trennužkas un čības un kautkur nočibět, pie kădas vecmāmińas gādīgas pansijā. Es vakar aizskrěju uz šivas centru, izrădās pieraksts tik šodien, varbūt tur. Es varu nenăkt uz darbu kădas divas neděļas, jo priekšniece pie indijas guru izlika finiša taisni, es piezvanīju vina tuvākajiem draugiem. Ja man nepastāstītu, es visus nosistu. Šitās nav žělabas, es uzvedos godīgi, tabletes ědu tikai pirms miega. Es vakar runāju ar palīdzības vienībăm slimnieku tuviniekiem end staff, cik siltas, dzīvi apliecinošas balsis. Mïļă bārbala, piedod man lūdzu un nova piedod un visi, nesaprotu, par ko jūs mani mīlat, nav tur nekā, tiksi maķperemaķ un žults
P.s. izńemot sīkos dročilkas, par tiem poh

(11 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, February 21st, 2018


krii

9:34p
Dārgā ciba, kurā ikviena radība pārstāvēta vismaz pa pārim!

Vai šeit dzīvojas arī kāds viegli apsēsts datu bāžu entuziasts - koderis - vecu dzelžu mīļotājs?

Ir ļoti izaicinoša problēma, ar kuru ierindas IT cilvēki netiek galā, un kas potenciāli var izvērsties apmaksātā sadarbības projektā.

Anyone?

(18 comments | ir ko piebilst)

fjokla

4:35p
Es vienkārši guļu gultā, pīpĕju, baroju zaķi ar girosu, ědu te šocenti, te šniceli, te salātus, neko, kas jācep vai palicis pāri, cik tas ir fa nta stiski. Es nopirku dzeltenu auduma maisińu un akrila krāsas, un otas, fonā runā multenes un neviens mani nesauc, un tad es atrubīşos un piecelšos rīt pěcpusdienā,nekur neiešu, nokrāsošu matus moš, novīlĕšu nagus. Kāds šodien esot bijis dusmīgs, ka manis nav, mamma teica, nebūs te nekāda renčika katru dienu, ěd biezpienmaizi un klusě nelaimīgais. Varbūt rīt, varbūt deliğěšu kādu citu, jā, visu sevi krěmos nahuj un maskās.
Ăně, es iepriekš runăju par tiem, kas feisīšos sūta dzejoļus un dala kreklus, plecus un rokas, pai měs visi mākam

(2 comments | ir ko piebilst)

unpy

1:30p
Kultūras vērotāja piezīmes.

Par kultūru 1925. gadā:


(1 comment | ir ko piebilst)

krii

1:21p
Ļoti ceru pēc šī Armagedona, kurš mums nākamās divas nedēļas draud aizsaldēt visas ķermeņu atveres, dažus gadus nedzirdēt, ka "...vairs jau ziemas nav tādas kā ulmaņlaikos".

(12 comments | ir ko piebilst)

unpy

10:55a
Korupcijas skandālu vērotāja piezīmes.

Korupcijas skandāli augstākajos varas ešelonos drausmīgi grauj valsts tēlu, ir bezkompromisa cīņa pret valsts neatkarību un viens no hibrīdkara paveidiem, ar ko naidīgās lielvaras cenšas pārņemt varu reģionā, skaidra lieta - http://www.delfi.lv/news/arzemes/izraelas-policija-iesaka-izvirzit-netanjahu-apsudzibas-korupcija.d?id=49742747

(2 comments | ir ko piebilst)

vikings

9:35a
Tu reko

Starp Krieviju un ASV ir tikai 3,8 km, un 21 stunda.
Tā viš i!
Ļoti patika.

https://en.wikipedia.org/wiki/Diomede_Islands

(3 comments | ir ko piebilst)

fjokla

7:46a
Tas ir apbrīnojami, tas jūsu atbalsts, visu metīs pie malas un kreklu dos. Neskaitīšu konkrěti, paši zināt. Pat no absolūti negaidītām pusěm.Visi mani brilianti ir jūsu brilianti. Şausmīgs paklons, man viss pierakstīts, es jūs apzeltīšu, pat, ja zelta nebūs

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, February 20th, 2018


fedrs
11:26p
I am brilliant when I'm drunk. Only good things happen then.

(ir ko piebilst)

krii

9:09p
Kādā no paralēlajām pasaulēm, kurā es būšu ļoti labi uzvedusies, man būs atļauts dienām un nedēļām ilgi ar pavērtu muti klausīties Iļjas Ļenska lekcijas un ekskursiju stāstījumus.

(2 comments | ir ko piebilst)

unpy

8:37p
Ideoloģijas vērotāja piezīmes.

Turpmāk ņemiet vērā, ka vēršanās pret Rimšēviču ir vēršanās pret Latvijas valsti. Būtu jaukāk, protams, ja tiktu publicēts pilns to personu saraksts, vēršanās pret kuriem ir vēršanās pret Latvijas valsti, lai neviļus nesanāk, nosaucot kādu par muļķi, kļūt pretvalstiskam, taču jāsāk ar mazumiņu, pareizi ir.

(30 comments | ir ko piebilst)

fjokla

11:08a
Man šovakar vajag saltu cilvěku, bez jebkăda maiguma un līdzjūtības, bet ar auto, kas mas mani, flokiju, čeghovu un lupatas aizved mājās. Nauda ir, mršruts, grīzińkals čieris

(9 comments | ir ko piebilst)

fjokla

7:49a
Es bobo tik niknu neesmu redzějusi nekad, man likās vińš tai sučkai no smbulances, sasitīs purnu, tāpěc nācās raudāt uz žělīgi un pazemīgi uz to kuńu skatīties un lūgties. Pěc tam vińš atnesa šnabi un es uzrāvu pa virsu kloni. Tad měs braucām uz slimnīcu ar mantām, ielikt kkādā mirěju palātā, kur vecene aiz širmja gārdz mirdama, vecai maukai laikam slikta sirdzsapzińa, onkulīši blakus gan turās kā vīri. aizbrsucăm pie mammas, bobo dzěra kā vājprātīgs, beigās ieaijāju vińu miegā un sasedzu, pěc tam mamma žělijs mani kādu brīdi, tad es atbraucu pie flokī, iepļāvu kloni un iekritu nebūtìbā. Măja ir tukša, izvandīta un sienas nāk virsū. Šodien atkal skraidīşu, meklědama nodaļas ārsti un bisu citu, darbu esmu atcělusi, jo tās ir beigas

(9 comments | ir ko piebilst)

Monday, February 19th, 2018


oblica

10:55p
Es tomēr pateikšu

Bāc, es esmu pavisam sašutusi par to Ilmāru. Tā, it kā brāļi ilmāri manu pirti būtu piedirsuši, kamēr es tur deju un smeju par godu simtgadei.
Fu, vēeeee...

(18 comments | ir ko piebilst)

snorke

6:57p
Labi esmu nikna
Nopirku 2 kremus astronomiskaa cenaa
Stulba toties bez grumbaam

Saproties es neesmu idijote - es buutu varejusi sagatavoties bet es nesagatavojos!!!
Un tagad padomaajot - nu loogiski ka vareja gaidit jautajumus par brexitu un citaam *aktualitaatem*
Nee man ir dusmas! Tad brinaas, ka viss iet uz grunti! Vai nebutu javertee konkreti ko cilveks izdarijis nevis vai vins izlaasijis vinu lifletus!

Nujaa atvadas bija tadas steidzigas un es jutu ka esmu noverteta kaa stulba!

Fak fak fak tas nav viegli
Poz

(8 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

7:14p
fascinē arī tas personāžs Saulvedis Vārpiņš - ko tik viņš nav aizstāvējis, protams, nevar noliegt, ka viņa profils ir īpašu bezcerīgu gadījumu aizstāvība, bet tomēr nesaprotu, kāpēc lai kāds izvēlētos tieši viņu - tas kaut kā uzreiz ieliek tevi vienā kompānijā ar šaubīgiem tipiņiem

(6 comments | ir ko piebilst)

unpy

3:58p
Banku lietu vērotāja piezīmes.

Arī tieku vilkts kaut kādos viņu tīklos:

UBA bankas direktors ir mūsu DHL birojā, un deponējat savu bankas
karti, un direktors pateiks mums, ka mēs piegādāsim karti jums. Mēs
lūdzām bankas vadītājam to, kas atrodas jūsu kartes iekšienē, un viņš
teica, ka izmantojat šo karti, lai izņemtu savu fondu jebkurā bankas
valstī. Mēs nevaram piegādāt karti jums, izmantojot e-pasta adresi,
tāpēc mums ir nepieciešama visa jūsu informācija, kad mēs varam
piegādāt karti jums.

(2 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

3:35p
DELFI. Būtiski pasliktinājies 'ABLV Bank' finansiālais stāvoklis
DELFI. 'ABLV Bank' situācija būtiski atšķiras no 'Parex' un 'Krājbankas'

IMHO, tās divas jau likvidētas, ABLV vēl nē, tā ir būtiska atšķirība

(1 comment | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

2:01p
Pie nedēļas nogales, kā jau nojautāt, tika apmeklēta varoņpilsēta Bratislava. Reportēju, ka kopš iepriekšējās reizes tur nekas nav mainījies, viss joprojām ir mazs un apšņurcis, ielas tukšas un neinteresantas, viss kārtībā. Paviršs lasītājs noteikti uzskatītu, ka šī ir antireklāma, bet tas būtu tik nepareizi, ak vai, cik nepareizi. Varoņpilsētā Bratislavā joprojām ir episki līksmi, jo var jau skatīties uz apkārt valdošo pelēcību un nekādību, un saskumt. Bet var pieiet visam ar vajadzīgo jautrības devu, pievērst uzmanību detaļām, un tā arī nesaprast, vai viņi tur pilnīgi vispār visi narkomāni, vai gluži vienkārši domājuši šo pilsētu ironiski, jo nopietni uztvert taču to visu nav iespējams. Tie, kas feispukā draugos, tiem jau saspamota visāda šizma.

Un var apmeklēt neticami ahujenno picēriju, par kuru nav skaidrs, kā kādam slovākam vispār ir izdevies kaut ko izdarīt pareizi un vēl labāk par pareizi. Un vakaros malkot spirdzinošos dzērienus Da Vinči barčikā, kuram omulības koeficients tuvojas desmit zvaigznēm no desmit, neaizmirstiet tur salauzt lampu, mēģinot to saremontēt, un apgāzt plāksnīti ar tējas reklāmu. Obligāti aizejiet līdz pilij, jo ja jums šķiet, ka jūs kādreiz esat piedzīvojuši īstu vilšanos, jūs nekavējoties sapratīsiet, ka nē, ka īsta vilšanās izskatās daudz episkāk.

Atkārtošos, bet – brauciet uz Bratislavu, biedri!, dariet to labā sabiedrībā, gatavojieties omulīgi uzņemt gardus alus, gatavojieties potenciāliem iekšējo orgānu plīsumiem no smiešanās, es joprojām nespēju noticēt, ka tas viss ir īsts. Ļoti izdevies vīkends. Ļoti.


current mood: Pirmdiena šī vārda sliktā nozīmē
current music: BirdPen / Airspace

(2 comments | ir ko piebilst)

vikings

1:38p
Ak jā,

finanšu situācija LR tiek noteikta vēlēšanu gadā ar civi cērtot visas galvas, kam tiek klāt.

Šito visu kumēdiņu teātri ir pat aizraujošāk skatīties, kā Ugunsgrēka seriālu. Gandrīz tikpat paredzami! :)

(2 comments | ir ko piebilst)

fjokla

12:39p
Aizrāva. Brālis dzer šnabi, es kloni. Sanitarkas izteiktas stervas, bet pierakstīja papildus diagnozes, lai stopudova tiek iekšā. Skatījos pa logu kaukdama, līdz mīĺots pakausis zūd skatam.

(12 comments | ir ko piebilst)

jojo

7:55a
vakar man bija migrēna, visu dienu un pusi nakts. T. paņēma A. un es gulēju.

(7 comments | ir ko piebilst)

fjokla

8:34a
es to mutes aizžmiegšanu atpazīstu, opis tāpat darīja, tas ir viss. Centos pierunāt braukt ar ātrajiem, liec man mieru un nenāc te, neēd vairs, nestaigā, virina plakstus, rokas gan nav tvarstīgas, tas tad būtu beigu signāls konkrētāks. Man laikam nekas cits neatliek, kā iecirst dūri galdā, raudāt, lūgties un rokas bučot es jau mēģināju, un likt izvēlēties - es ar koferiem prom, rāpo pa zemi un neklē drupačas tad vai arī iesēdies ratos. Pat vēdisko, es atvainojos, atroloģiju pie zinātājiem pasūtīju, tur viss diezgan slikti. Divi varianti, tātad, es nezinu, kas man jādara, nē es zinu, bet vai tiešām? kas man dos spēkus? Visus dienestus apzvanīju, saka, ātrie ņemšot, uz slimnīcām vismaz mēnesis jāgaida, vai arī maksas, pie ārstiem, kas par šo neko nezina. Tikai ātrie un stopudova, kāp tais ratos! ļauj man vienkārši pagulēt mierīgi. Nē, bļaģ, cūka tāds, tu pat tagad izdomā veidu kā mani piebeigt

(30 comments | ir ko piebilst)

krii

12:36a
Bauslis Nr.1, iekalts visbiezākajā bauslības galdiņā:

Neuztver jele nopietni jefiņus ļautiņus, kuri lieto jēdzienu "kultūrmarksisms" neironiskā kontekstā, un pat vislielākajā dzērumā nemēģini ar kādu no viņiem diskutēt, vai kā citādi domām un valodām mīties.

(24 comments | ir ko piebilst)

Sunday, February 18th, 2018


fjokla

9:36p
es šonakt nosapņoju kā es viņu pazaudēšu, tas bija diezgan smagi, bet kautkad pārgāja un šodien, lēju limpeni un sajutu, dirsā būs, itkā vajadzētu klausīt un kaut ko pateikt, drošs paliek nedrošs, bet nav reāli ko, tupa stāvi stūrītī un pīpē. dežavū esot no nogurušām smadzenēm, iebāz mutē tableti un iedod labunakts bučiņu. uz bērēm, ja kas es neiešu, iedzešu tableti un neiešu, uz nevienām, lai tas viss nāk pār manu atslēgto ķermeni, piedrāzt

kramers
9:14p
Alternatīvā matemātika

https://www.youtube.com/watch?time_continue=260&v=HdMQqycXi6U

(ir ko piebilst)

krii

8:57p
Etrogi, mīļā, tie jūdu citroniņi ir etrogi, tā tos sauc. Nevis tajos dīvainajos vārdos, ko tu bakstīji Googlē, līdz tā tev sāka norādīt uz visādām skatoloģiskām nepiedienībām un uzstājīgi atgādināt par konfidencialitāti.
Tātad - etrogi. Es to atcerēšos. Citrus medica, un nejauksim to, lūdzu, ar citiem, nekošerīgiem citroniem:
https://toldot.ru/urava/ask/urava_9032.html

(1 comment | ir ko piebilst)

fjokla

11:34a
vakar bij mana brīvdiena, tātad, mūsu ar zaķīti, aizbraucām mājās ar mīļiem draugiem un torti cielaviņu, kurinājām un sākumā drebējām, bet tad palika tik omulīgi, ka gandrīz visi aizmigām, nevis no garlaicības, bet no mājības. Tas skaistais, rāmais dārzs un kaimiņu Laimdota ar vīru, kas sit duraku un aicina uz partiju un izlasīt pannas pamācību, ļoti maziem burtiņiem. Mana dzīve ir ļoti skaista un harmoniska, tagad es to redzu, to "savu dzīvi", viņa ir pilna miera, lielisku, siltu cilvēku pilna, man apkārt ir skaistums un miers, tai manā dzīvē un tagad arī brīnišķīgs, silts zaķītis un kaudze čehova. Vakarā brālis skatījās uz to lausku bļodu, viņas tādas lielas, pamatīgas, es bij iespērusi stūrī, jo īsti nesapratu, kā viņas dabūt līdz konteineram, nejau ar nekrietniem nolūkiem. "Mani viņas satrauc un neliek mieru" viņš teica un iegāza mēnesnīcas apspīdētā konteinerā. Bladāc bladāc, tikai šorīt, pie kafijas atčuhņīju, ka ganjau cibu lasījis. Nē, mana dzīve ir skaista un mierpilna, tagad, kad esmu izgājusi ārpus un no malas paskatījusies pa logu, un tur mēs guļam ar zaķīti un čehovu un, krāsniņa sprakšķ, mīļais, draudzīgais purniņš pleca ielokā un mēs čāpstīgi pāršķiram lapu.

(4 comments | ir ko piebilst)

Saturday, February 17th, 2018


vistu_zaglis

5:25p
(ar nopūtu) kā man pietrūka omulīgi piepīpētu barčiku, ja jūs zinātu. Es te vēl kādreiz atbraukšu. Kaut kad, kad te ārā, pārmaiņas pēc, nebūs mīnus simts.


current mood: Bratislava

(ir ko piebilst)

unpy

5:47p
Technoloģiju vērotāja piezīmes.

Labi, ka uzzināju par joda režģi.

(13 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

4:34p
Es: Ē, bankomāt, iedod 50 eiro, m?
Bankomāts: Ok.
Bankomāts: Ā, nē, sorz, nevaru, man 50 eiro banknotes beidzās, varu 20 un 10.
Es: ...
Es: ...
Es: ...
Es: O_O


current mood: Iekšējā asiņošana no smiešanās

(ir ko piebilst)

dienasgramata

4:56p
iet uz Kraftwerk vai neiet uz Kraftwerk?

(7 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:53p
- Skatījos raidījumu par čuvaku, kurš taisīja ēst ar viesnīcā atrodamiem priekšmetiem. Man liekas, viņš ar gludekli pankūkas cepa.
- Paga, a kur viņš viesnīcā miltus atrada?
- Nu nē, miltus veikalā!
- Bet veikalā tad jau var arī pankūkinātoru nopirkt.
- Tiešām? Tu tikko teici vārdu 'pankūkinātors'?
- Jā! Iespējams, viens no pirmajiem cilvēces vēsturē!


current mood: Ok

(1 comment | ir ko piebilst)

vikings

2:14p
Šon sāp galva.

Bet, Platu 25 kauss ir, Promiles hokeja turnīrā 1 vieta, un viss ir forši! Tagad tikai jāuzlabo veselība un jābrauc atkal hokejot

(ir ko piebilst)

begemots

9:25a
P.S.

People who talk a lot about what is or should be "normal", frequently seem to possess severe lack of experience.

(1 comment | ir ko piebilst)

jojo

7:17a
ko es šodien varētu labu izdarīt? plauktu kabinetā, skapi Agneses istabā

(ir ko piebilst)

jojo

7:11a
pateicības
man ir darbs,
pavasaris nāk,
vakar abas ar A. bijām parkā,
rakstu darbi,
kafija no rīta,

(ir ko piebilst)

Friday, February 16th, 2018


vistu_zaglis

4:47p
(vilcienā)

- Au!
- Kas ir, aligators iekoda?
- (pēc nelielas smieklu lēkmes) Where did that come from?
- Nu... Es kaut kā runāju vārdus, un tā sanāca.
- Nospiedi A un izvēlējies pirmo vārdu, ko piedāvāja?
- Nu kaut kā tā. Bet vispār ko tu ņemies, varēji vienkārši atbildēt "nē", nevis drāmu taisīt!

---

Vilcienam tomēr ir virkne priekšrocību pār autobusu. Re, melomāns var mierīgi izvilkt savu plašu atskaņotāju, uzlikt vinilu, klausīties savu pink floyd. Pamēģiniet autobusā šito!

---

O, kādam ienācis prātā Višegrad par Višegr. saīsināt, konkrēta uzvara. Slīdošā tekstā uz ekrāna, pie tam.

(ir ko piebilst)

unpy

8:36a
Vēstures vērotāja piezīmes.Attēlā - Lietuvas, kurai 100, teritorija 15. gadsimtā.


(14 comments | ir ko piebilst)

jojo

4:43a
pateicības:
piektdiena, jauna diena, gaisma,
pēcpusdiena būs brīva,
laba dzīve.

plāni: plaukts manai istabai

(ir ko piebilst)

Thursday, February 15th, 2018


rasbainieks

11:36p
dārgā ciba, šoreiz konkrēti ciba ar suņiem (kas lielāki par kabatas izmēru)
varbūt jums kādam noderētu tāds kā suņu dīvāns?
kā gadījās, kā ne, man te krēslam vienkārši pārvalka vietā atsūtīja pārvalku ar visu pildījumu, tad nu vecais ir pilnīgi funkcionāls un glīts suņu dīvāns
viss tas, kas šajā foto nav krēsla karkass un kājas:

diskleimēju: divos punktos viegli padilis, un raksts ir pabalējis no gaismas un mazgāšanas
jā, mazgāt var pavisam ok, noņem pārvalku no porolona un met vešmašīnā
vēl var atzveltni un sēdekli atdalīt, tad būs divi mazāki suņu dīvāni, nu un spilventiņš bonusā
vienīgi vajag vietu, kur tādu izklāt – teiksim boldriks ar pūci labprāt to paturētu sev kā kaķu dīvānu, bet mums nav vietas, viņiem jau ir viss cirslīšu matracītis
grib kāds tādu? vai man mēģināt piedāvāt kādai patversmei?

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:14p
Īsi par laika ziņām:

Google: Yellow warning for snow/ice
Google: -1°, sunny
Google: +1°, partly cloudy

Tā jau nekas, bet tas viss tiek vēstīts vienlaicīgi.


current music: Placebo / Special K - Tiimo Maas Remix

(2 comments | ir ko piebilst)

vikings

2:06p
Starp citu

bija doma atjaunot WoW akountu, un ko domājies ko ne - mierīgi. Lai arī simc gadi nav kustināts. :)

Vakarā paskatīšos vai laptops ķeip to mantu un tad vēlos vakarus pavadīšu zipājot WoW

(10 comments | ir ko piebilst)

unpy

1:54p
Ēnu dienas vērotāja piezīmes.

Valsts pārvaldes pārstāvju izpratni par darbu un profesijām lieliski ilustrē tas, ka ēnu dienas tiek organizētas februāra vidū.

(1 comment | ir ko piebilst)

krii

11:12a
Man ir tik inteliģenti kolēģi, ka otrādi apvilktā džemperī varu nostaigāt vai pusi dienas.

(10 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

10:36a
Šis jāsaglabā gadījumam, kad kādam ienāks prātā runāt par mūsu izcilo aktieru un režisoru neveiksmēm:

(11 comments | ir ko piebilst)

unpy

10:32a
***

Dzīve bez skeletona.

(ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system