Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, October 21st, 2014


romija

12:45a
Šo pa retam der noklausīties.
http://www.youtube.com/watch?v=-ET5gF253zQ

(ir ko piebilst)

Monday, October 20th, 2014


krii

8:06p
Rudens ir noķēris arī mani, tas ir melns, slapjš un drusku žņaudzošs kā samērcēts vilnas maiss ap kaklu. Vienīgie labsajūtas mirkļi ir pieejami kaut kādos perversos viegli mazohistiskos ceļos, piemēram, piespiežot sevi noskriet pirmdienas piecīti - un šodien man nebija nekādā līksmā kucēnprieka, es smilkstēju no tā, cik ļoti negribējās vilkt treniņtērpu un līst laukā no migas. Tomēr es biju pati sev bargā kundze un aurojošā trenere, un pati biju iebaidītā, kūkumiņu uzmetusī resnule un tizlene, kas, elsodama kā desmit vācu pornofilmas, nomuļļāja savus piecus kilometrus. Un zeme mani pievilka stiprāk nekā jebkad, un gaiss bija blīvāks nekā jebkad, un katrs solis bija maza, nikna pūķīša nokaušana, un sirds leca kaklā un krita atpakaļ papēžos, un tad es atcerējos kādu nesenu Cibas diskusiju, kurā tika apsmaidīti lēnie skrējēji, kas piecus kilometrus skrien 27-28 minūtes, ha-ha, es neiekļaujos šajā laikā, un arī 30 minūtēs nē, un ko man dod tas, ka varu ar līdzenu pulsu noskriet 15 kilometrus, ja centieni pabīdīt piecus zem tām nolāpītajām 30 man liek rauties krampjos, un tas nozīmē, ka es visu mūžu būšu tizla un neskriešu 10 kilometrus stundā, un tā kalsnā, vingrā trenere manā galvā turpinās aurot un plīkšķināt pātadziņu. Un tomēr īsu brīdi pēc skrējiena bija ļoti labi, dušā pat vairs neraudāju, jā, mēs jau zinām, endorfīnu porcija kompensācijai. Un tad vēl daži sīki darbiņi ar domām par to, ka dzīve ir īsa un naudas ir maz, rakstām papīrus, plānojam maršrutus, un tad es biju uz savu deju nodarbību, un atkal mēģināju trāpīt ritmā un tempā, un kādu brīdi dzīve likās gandrīz paciešama, visnotaļ dzīvojama pat tizliem un neveiksmīgiem cilvēkiem, taču pēc tam jau laukā bija satumsis un endorfīni izkusa vienā mirklī, un es sapratu, ka man kaut kā trūkst - varbūt dzelzs, varbūt kalcija, varbūt B6, B12, A vai D vitamīna, varbūt mazliet heroīna vēnā, varbūt tāluma, kur ziemas nepazīst, kur rozes mūžam zied un nenovīst, un tagad atkal atskan pātadziņas plīkšķi un es bikli piekrītu uzkliedzienam, ka pinkšķes un muļļas nevienam nepatīk, tāpēc es tūdaļ atkal saņemšos un mazliet pastrādāšu, un varbūt nodzīvošu līdz kādam priecīgākam brīdim - vismaz, lai ierakstītu par to Cibā.

(6 comments | ir ko piebilst)

str

7:44p
uzcepu ābolkūku
to pašu
bet pavisam citādāku

(2 comments | ir ko piebilst)

shelly

7:12p
Nopirku sev mazu, melnu kleitiņu. Nu, labi, divas mazas, melnas kleitiņas. Kritiski nopētīju sevi spogulī un nolēmu, ka es esmu šausmīgi resna (priekš balerīnas). Bet priekš operdziedātājas - tīri tā neko...

(8 comments | ir ko piebilst)

fedrs
6:34p
Tramvajā apsēdās blakus kāds vīrs, un tagad lasa, ko jūs te esat sacibojuši. Laikam iedošu viņam savu telefonu, lai pakomentē arī.

(1 comment | ir ko piebilst)

kramers
3:59p
Пригласили на дегустацию вин.
Прихватил бутылку водки, чтобы было с чем сравнить.


Сергей Петрович очень радовался, когда нашёл в зимней куртке двести тысяч, но потом расстроился, когда его уволили из гардероба.

Мне можно доверить любую тайну. Год назад повысили зарплату, а жена до сих пор об этом не знает.

(ir ko piebilst)

str

3:01p

(1 comment | ir ko piebilst)

rasbainieks

12:26p
15.04.2007. - 19.10.2014.

mīļā ciba
rūža vairs nav
trombs, paralīze, pusotra diennakts ciešanu un cerību, un tad viss
lūdzu samīļojiet kiceku, viņš ar to visu dabūja dīlot vienatnē un ir varonis

(26 comments | ir ko piebilst)

lavendera

1:55p
Ņemot vērā Cibas pakāpenisko likumsakarīgo ieiešanu citā fāzē - no "kā es vakar nokniebos" uz "kura smēre labāka sāpošiem kauliem", mani arī palaikam pārņem doma, vai pievienot līdzšinējām hronikām (speckrēsli pret invaliditāti, stari no nabas pret "neārstējamām kaitēm" un dīvainas migrēnas) arī savu kiborgizācijas biļetenu :)

Bet nu pārāk jau tas izskatītos pēc tantiņu sarunām poliklīnikas rindā :D

vistu_zaglis

12:20p
Tā, nu re, pamazām sāk ieskicēties nākamā gada kultūras programma, un jau atkal iemesls gaidīt pavasari.

Mar 18: Archive @ Lucerna Music Hall Prague.


current mood: Prmdn, bļķ

(ir ko piebilst)

sirdna

12:40p
Skat, pat Dalailama atzīst, ka laimīgas dzīves obligāta sastāvdaļa ir naudas čupa. "Lai dzīvotu laimīgi, vajag ne tikai naudu", saka vecais skinheds. Tobiš, vajag vēl šo to, bet bez naudas nekādi.

(3 comments | ir ko piebilst)

perkons

12:26p
Briesmīgi sāp mugura.
Domāju par jõgu.
Varbūt sākt nodarboties?

(27 comments | ir ko piebilst)

amanita

11:11a
Karlīnai ir pasaulē dīvainākais paradums - viņa sūkā augšlūpu! Turklāt ne jau tajā ērtākajā veidā. Viņa izbāž mēli, ar mēli apķer augšlūpu un tādā pavisam mistiskā manierē šamo sūkā. Pamēģiniet - neērti!
Un, kad es pieskaros viņas mēlei un jautāju: "Kas tas ir?", viņa sirsnīgi smejas.

(ir ko piebilst)

sirdna

9:35a
Bijām uz kino apskatīt Annabelle.

Pieņemsim, ka seko spoileris, lai gan, ko tur var piespoilēt, es nezinu...

... tālāk ... )

Filmai dodu vienu aci, jo ar otru es gulēju.

(2 comments | ir ko piebilst)

Sunday, October 19th, 2014


aizliegts_v

9:09p
Tā kapitālistu Becherovka garšo briesmīgi, bet varen laba veselībai ;)

(ir ko piebilst)

dienasgramata

8:57p
Ierodos Liepājā un pirmais, ko es satieku, ir Imants Kalniņš rimčika sieru nodaļā!

(8 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:49p
DELFI. Kādā pētījumā atklāts, ka stunda gleznošanas ievērojami uzlaboja pacientu, kas slimo ar HIV/AIDS fizisko un garīgo pašsajūtu. Tāpat secināts, ka darbošanās ar plastilīnu, aplikācijām vai jau minētā gleznošana palīdzējusi arī vēža pacientiem.

(ir ko piebilst)

fedrs
7:58p
Izdrukā un pārlasi katru reizi, kad uznāk kāre "uzbraukt" kādam apkalpojošajā sfērā strādājošajam

(2 comments | ir ko piebilst)

antuanete

6:37p
   Piektdien bija ļoti patīkama sabiedriskās apspriešanas sanāksme - ar cilvēkiem, kuri, uzdodot jautājumus, tiešām ir gatavi uzklausīt atbildes. Jācer, ka tie, kuri klusēja, atlikušajā laikā nerakstīs bargus iesniegumus, pagaidām tāds ir tikai viens, un nekas nepārvarams.
   Divas dienas esmu noslinkojusi pa mājām ar "Vieda vīra bailēm", galvenais varonis joprojām kaitina, bet grāmata kopumā patīkami izklaidēja. Šai sakarā nav paveikts nekas produktīvs, izņemot tīrās veļas sakārtošanu un skābu kāpostu zupas katlu (pirmo reizi mūžā vārīju, sanāca lieliska, bet tur nopelns labajiem kāpostiem). Tā kā joprojām klepoju, atteicos gan no iespējamās airēšanas sestdien, gan lietus dēļ neaizbraucām uz Ozolniekiem, kur dārgais gribēja skriet. Un neko, ar kaķiem gulšņājam pa dīvānu un jūtamies visnotaļ apmierināti ar dzīvi. Esmu pat pārvarējusi vēlmi atvērt darba e-pastu, lai arī ne es viena sūtu vēstules vienpadsmitos vakarā un brīvdienās; rīt būs pietiekami laba diena, lai ar visu tiktu galā.

(ir ko piebilst)

lara

4:31p
Pēc visām joņošanām un drudžainajām darbībām viena šāda mājsaimniecības diena ir ļoti svētīga. Uz brīdi esmu viena pati. V. aizbrauca pie sevis uz darbnīcu, kaimiņi devās ciemos pie radiem, kaķis izgājis pastaigāties. Mājās esmu tikai es. Un pēkšņi man ir milzīga iedvesma tīrīt un kārtot, mest laukā aizpērnās, pustukšās makaronu pakas, mazgāt puķu podus un pārbīdīt mēbeles. Ir iekurtas visas trīs krāsnis, māja ir silta un mīlīga. Uzcepu ķirbi, sanāca ļoti garšīgs. Izmazgāju drēbes. Žēl, ka ārā tik slapjš, citādi būtu grābusi lapas. Nekas, tagad mazgāšu grīdas.
Sākot ar rītdienu, katrā brīvākā brītiņā ir jāglezno, citādi nepaspēšu. Bet šodien es spēlēju mājās.

(3 comments | ir ko piebilst)

lavendera

3:58p
http://fit4brain.com/5514

(ir ko piebilst)

fedrs
2:33p
17 lietas, ko jums vēl par mani vajadzētu zināt )

(ir ko piebilst)

pa_leeto

[ izdziivotaaja ]
1:21p
Alus spēle

Pāris reizes spēlēta & nu jau labu laiku krāj putekļus.

Izskatās apm šāda, tikai iepakojums zaļā krāsā - http://www.rimcimci.lv/lv/catalog/1540.html

Atdošu par 5 eirikiem. Pašsavākšana pie Gaismas pils

(ir ko piebilst)

str

12:14p
tik labi guļās vai pankūkas cepat?

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, October 18th, 2014


lara

11:13p
Katru dienu notiek ļoti daudz visa kā. Ātri, koši, intensīvi. Es nepaspēju pierakstīt. Tikai dzīvoju.

(3 comments | ir ko piebilst)

shelly

10:48p
Cirks aizbrauca, mēs palikām

Normāla bezsmadzeņu sestdienas vakara izklaide: Dracula Untold (2014)

Protams, augstā māksla nebija ar pliku roku ņemama, un sekoja man tramvajā mājupceļā - kā iekāpu, tā uzreiz kāds sāka pūst trompeti. Vienu pieturu trompete jocīgi, bet apdullinoši skaļi disonēja ar mana pleijera saturu, tad es pārkāpu uz citu vagonu, pat nepaskatījusies uz atpakaļu un nepateikusi: "jūs nedomājat, ka es nemīlu mūziku - es, kā reiz, to mīlu, atšķirībā no jums".

(2 comments | ir ko piebilst)

str

9:26p
http://www.adme.ru/svoboda-kultura/999-spektaklej-onlajn-750710/

(1 comment | ir ko piebilst)

str

9:06p

(ir ko piebilst)

aizliegts_v

7:05p
Seksīgās Akmens atklāj gardu brokastu repeti

Pirmkārt jau nekā seksīga tur nav. Bet, otrkārt, laba metode, kā piespiest izlasīt rakstu. Es tiešām gribēju uzzināt, vai repete ir kāds jauns brokastu ēdiens.

(2 comments | ir ko piebilst)

fedrs
6:09p
Mazliet lauž kaulus. Mazliet ģipša vajadzētu palīdzēt.

(1 comment | ir ko piebilst)

unpy

5:07p
Laika vērotāja piezīmes.

Mierinu sevi ar domu, ka jau pēc astoņiem mēnešiem būs siltāks.

(3 comments | ir ko piebilst)

vineta

2:20p
Kad tu saki, ka tev nav naudas, tu ar to domā, ko? [lirisks ievads] ;-)

Atbildēt viennozīmīgi nevar, vai ne? Jo ir starpība, vai cilvēks saka: "Piedod, es nevaru aiziet ar tevi iedzert kafiju, jo man nav naudas", vai "Piedod, bet es nepirkšu tādu pašu ferārī kā tev, jo man nav naudas".
Un tomēr ir pamanīts, ka pat diezgan līdzīgi situētiem ļaudīm ir atšķirīgs viedoklis par to, ko tad nozīmē šis - man nav naudas. Tāpēc radās jautājums, kāda tad mēdz būt šī komforta zona, kuru pārkāpjot sākas personiskais sāpju slieksnis. Es domāju tīri tērējamie līdzekļi, kas nestāv obligātajās maksājumu sadaļās vai šobrīd neaiztiekamajās sadaļās.

Poll #20188 Maņī, maņī, maņī
Open to: All, results viewable to: All

Tātad, kāda ir tā pieejamā un tērējamā naudas summa, pie kuras personīgi Tev beidzas komforta zona un sākas sāpju slieksnis?

View Answers

Kad nav vispār, Nu, vispār nav! Ponemaješ? Sjo, kirdik un pat lasis ledusskapī nestāv.
0 (0.0%)

Tad, kad kontos un makā sāk grabēt mazāk par pieciem eirikiem.
3 (17.6%)

Nu, nemierīgi sāku skatīties kalendārā, kad būs nākamā alga, ja paliek mazāk par 10...15 eiro.
1 (5.9%)

Ja ir mazāk par 20 - tad jau sāk sāpēt, ir slieksnis un nav nekāda komforta.
6 (35.3%)

ēēē...khem...piedodiet, bet man ir mūžīgā komforta zona
4 (23.5%)

a man, a man, a man mūžīgais sāpju slieksnis! Un es nemaz neatvainošos!
3 (17.6%)


(30 comments | ir ko piebilst)

sirdna

9:19a
Par augsto politiku

Kādu brīdi pastāvēju Supergeto rindā. Spriežot pēc avīžu virsrakstiem, mūsu draugi no paralēlās realitātes (Vesķi Sevodņa) par Krievijas izgājieniem sajūsmā lēkā kā mazi kucēntiņi un steidzīgi ražo aizvakar izdomātās valsts novorosijas vēsturi. Laikam no tiem ļaužiem, kuri Stradiņos uzmeklē ievainotus ukraiņus un apsaukājas. Tfu, atklāti sakot.

(ir ko piebilst)

Friday, October 17th, 2014


str

11:36p
Šodien pārdevēja veikalā kāļus par laimiem gribēja iesvērt.
Pēc tam pārjautāja kolēģei, kas tad tie tādi.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

11:17p
Dienas debilākais teksts no DELFI.LV (citēts pilnībā)

Baidoties par dēla veselību, tēvs iemūžina bērnību.

Adrians un viņa sieva Mičela pārdzīvoja, iespējams, sliktāko sajūtu, ko var pieredzēt vecāki - kādā rītā viņu atvase - Emersons - gulēja savā gultā un neatsaucās vecāku modināšanai.

Dēls nekavējoties tika nogādāts slimnīcā. Pēc vairākām dienām un vairākiem testiem, šis notikums atkārtojās vēlreiz, radot nopietnas bažas vecākiem.

Fakts, ka nekādu atbilžu nebija un viss šķita augstāku spēku rokās, Adrianam lika apjaust, cik ļoti trausli un mirstīgi mēs visi esam. Pat bērni.

Nespējis samierināties ar tīrām atmiņām, Adrians nolēma sākt iemūžināt ģimeni un notikumus caur fotogrāfijām.

Rezultāti ir visnotaļ satriecoši, un pasaulē popularitāti ir guvusi galerija ar viņa dēlu Emersonu dabā. Izbaudot bērnību.

Šodien ar Emersonu viss ir kārtībā - viņš pat ir kļuvis par vecāko brāli.

Pēc gadu ilgas ārstēšanas, tika veikti jauni testi, kas apliecināja - ar zēnu viss ir kārtībā. Galu galā notikums Adrianam Marejam ir sniedzis gan ļoti satuvinātu ģimeni, gan skaistas un paliekošas galerijas.

(8 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

11:14p
DELFI. Mūki klosterī Krievijas ziemeļos sākuši ražot izsmalcinātus itāļu sierus.

(7 comments | ir ko piebilst)

fedrs
10:28p
Kad man būs divi poniji, vienu nosaukšu par Blūbērīti, bet otru par Blekbērīti.

(3 comments | ir ko piebilst)

begemots

7:47p
Hmm

Kāds neatcerās, kaut kad šogad forumcinemās bija kaut kāda filma a la crime/drama par 20. gs. sākuma, šķiet, Angliju (bet varbūt ASV/Franciju)?

Šķiet kaut kad pa vasaru. Neatceros kā saucās, nedz kādi aktieri bija, bet gribētos noskatīties; izskrēju cauri visām 2014. gada filmām, neatradu it kā neko līdzīgu.

Tik vien ka no postera palicis atmiņā, ka varētu būt kaut kāds pāris, kas atbrauc uz Angliju un kaut kas ar viņiem tur notiek.

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

4:41p
igauniete un slovākiete apspriež zodiaka zīmes
prasa man:
are you fish?
no, i'm a lamb.

(4 comments | ir ko piebilst)

unpy

6:00p
Lepns mans tēva novadiņš.

Man pat še daudz nav, ko komentēt. Vienīgais, patiesi ceru, ka tieši šis teikums jau sācis cirkulēt dažādās svešzemju ziņu aģentūrās, jo ziņa tiešām ir tāda pamatīga - "Pie Sabiles lietavas izkustinājušas nelielu kalnu un tur noticis zemes noslīdējums".

(5 comments | ir ko piebilst)

sirdna

3:46p
Nāk siema un augstums. Suņam pirmie Ziemassvētki, cerams, ka viņam negaršo egles. Viss pārējais, sākot ar kaķa kakučiem, turpinot ar sapuvušām ūdenszālēm, uzkožot pa zaļam kartupelim, beidzot ar liellopu trahejām, šim garšo.

Šai sakarā, vai suņiem vispār eksistē garšas izjūta? Cilvēkam, ja es pareizi saprotu, garšas sajūtas ir visai trulas - sāļš, salds, skābs, rūgts un nātrija glutamāts. Visas marinēto persiku, šokolādes un vītušu citronu nianses nāk caur degunu. Turpinot domu, salīdzinājumā ar suņiem mūsu deguns ir truls bluķis. Attiecīgi, suņiem it kā būtu jājūt vēl miljons smalkāku nianšu un, kas zina, varbūt par jāspēj atšķirt vīna šķirnes. A jamais ķeselē kaķa kakučus no kastes laukā un labprāt izmanto iespējas ielīst uz galvas miskastē. Man liekas, ka suņiem garšas izjūtas nav vispār. Vai arī ļoti perversa gaume.

(17 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

1:54p
Šūpuļdziesmiņa. Raudu.


current music: Tom Waits / Pay Me

(5 comments | ir ko piebilst)

str

2:08p
Я не понимаю работников банка. Почему они всегда привязывают шариковые ручки? Если я доверяю вам свои деньги, вы должны доверять мне хотя бы свои ручки!

(ir ko piebilst)

shelly

2:04p
Kas par stilu, tāda dēļ vien mirt nebūtu žēl!
"Šinī īsajā rakstā gribu dalīties ar tautiešiem un citiem šīs ielejas līdzgājējiem savās zināšanās par avotiem un dokumentiem"
vai
"Ja man kāds, teiksim oligarhs, piedāvātu miljonu Eiro, lai atrodu 20 dokumentus, kuros Cukuram būtu piedēvēta, nemaz nerunājot, ka būtu pierādīta 30000 ebreju nogalināšana, es pat vienu tādu dokumentu, ja avīžu rakstus un propagandiskas brošūras mēs nesauktu par dokumentiem, nevarētu atrast."
http://nra.lv/latvija/127179-jamekle-patiesiba-par-herbertu-cukuru.htm

(2 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

11:17a
dārgie apmēram četri cilvēki, kuri vakar skatījās kīnoti
jums arī likās, ka apmēram puse kīnotes bija apmēram tāda valdes sapulce ar atskaiti investoriem? korporatīvais žargons, neseksīgi cipari. a kādreiz taču mēs mainījām pasauli, ne?
labi, ka vismaz otra puse bija standups.

(5 comments | ir ko piebilst)

lavendera

1:00p
hm, vēl viens veids, kā ceļot...

http://www.workaway.info/

(ir ko piebilst)

perkons

11:48a


Sīkāk )

(8 comments | ir ko piebilst)

kangaroo

11:40a
Apple jaunumu diena

Vah, vah, vah Apple jaunumu diena...

(ir ko piebilst)

sirdna

9:24a
From [info]tessera

(3 comments | ir ko piebilst)

dienasgramata

8:27a
dienas citāts: "Ziņa par manu piemērotību amatam ir safabricēta."

(1 comment | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system