Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Tuesday, November 25th, 2014


dienasgramata

10:12p
KASJAUNS. 42 gadus veco Danielu Podžiali arestēja pagājušajā mēnesī aizdomās par to, ka tieši viņa varētu būt ļaunprātīgi ievedusi nāvē pacientus Lugo pilsētas slimnīcā.

(ir ko piebilst)

amanita

9:53p
"Ielien karstā dušā," viņi teica. "Vannasistaba ir TIK silta," viņi turpināja. "Nu, izmērcējies karstā dušā..." viņi mani turpināja pārliecināt.
Es aizmidzināju meitu, ielīdu dušā, uz mirkli aizvēru acis, tad saziepējos ar savu mīļāko Kivvi dušas želeju un tad ātri, ātri skalojos ledainā ūdenī un lecu ārā no dušas, viegli vēl klāta ar putām.
"Tiešām beidzās karstais ūdens?" viņi brīnījās. "Mēs tiešām visu iztērējām?" viņi nespēja noticēt.
Tagad, tā vietā, lai būtu relaksēta un kārtīgi izmērcējusies, esmu dikti mundra un ļoti pamodināta.

(2 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

8:25p

Uh, pirmo reizi redzu tiešām sakarīgu pielietojumu tiem jūsu modīgajiem, kaitinošajiem, bet par visām varītēm visur bāžamajiem QR kodiem.

Kādu laiku nevarēju iebraukt, kas ellē ir tie "QR maksājumi", kas figurē uz visiem rēķiniem, likās, ka kaut kāda alternatīva norēķinu sistēma, līdz ar ko augstprātīgi ignorēju.

An nē, ko domājies. Izrādās, ka tu, jūzerneim, lai apmaksātu rēķinu, vienkārši atver savu internetbankas aplikāciju telefonā, nofotkā kodu un noklikā "Samaksāt". 8 sekundes, tā vietā, lai bakstītu internetos kartes numuru vai, diespasargi, pildītu lauciņus ar rēķinu numuriem i-bankā.

Zajebok, kur viņi ātrāk bija, kāpēc nepastāstīja?
current mood: Viss apnicis

(4 comments | ir ko piebilst)

starro

5:31p
Kā rūdījās Homofobs Liberālis V

Kad man bija gadi kādi divdesmitseši, tad ar labu čomu nobraucām peldēties uz pieRīgas meža ezeriņu. Tur neviena nebija, bridām ūdenī pa pliko. Kamēr dzesinājāmies, pie peldvietas piebrauca auto ar iereibušiem bandītiem urlām. Kad nācām laukā no ūdens, šie uzklupa mums un zvērā nikni satrakojušies sāka plikus dzenāt pa mežu klaigādami пidarasы, ubю un visu iespējamo zõnas leksiku, jo noķert nespēja. Ja noķertu, domāju, ka nosistu beigtus pagalam. Taču tikām prom fiziski neskarti, taču morāli izvaroti. Pēc tā gadījuma zinu, ka esmu gatavs nogalināt bez liekām pārdomām. Bet nu skaidrs arī, ka dzīvību no nāves var šķirt peldbikšu tiesa.

(1 comment | ir ko piebilst)

starro

5:13p
Kā rūdījās Homofobs Liberālis IV

Kad man bija gadi divdesmitpieci aptuveni, tad vadīju divdienu autobusekskursijas. Bija reiz grupa ar vienas pieRīgas sākumskolas personālu – četrdesmit kundzēm. Jau ceļa sākumā gaisotne kļuva nepatīkama - viena daļa ekskursanšu sāka savstarpēju cīņu par manu uzmanību, tas uzreiz noteica visa kolektīva attiecību dinamiku, komunikācijas saturu un formu. Kautrīgās beidza ar koķetēšanu, aktīvākās ar flirtu, enerģiskākās turpināja ar atkailināšanos un fizisku uzmākšanos un beidza ar aizskarošām un agresīvām piezīmēm pēc atteikuma un ieteikuma nepārkāpt pašcieņas un uzvedības normas. Jutos diezgan pazemojoši tajā situācijā. Nākamā dienā viņām bija paģiras un busā valdīja saspīlējums. Pēc tam grupa iesniedza sūdzību par gida neatbilstošo kvalifikāciju un nepietiekamo profesionalitāti, prasīja naudu par ekskursiju atpakaļ. Piekritu, vadītājs izlaida kontroli par notikumu gaitu.


current music: Deerhunter

(2 comments | ir ko piebilst)

starro

4:53p
Kā rūdījās Homofobs Liberālis III

Kad man bija kādi gadi divdesmitčetri, vajadzēja doties pie korporatīviem sadarbības partneriem uz ballīti somu pirtī. Tur man uzmanību sāka izrādīt un visādi aplidot tās lielās kompānijas boss. Viņš mani aicināja iedzert viņa numuriņā, teicās man sagādāt ienesīgu darbu, jo viņš esot ietekmīgs ar noderīgiem sakariem. Pamazām kļuva nepacietīgs un nepieklājīgs. Man nācās būt izvairīgam un diplomātiskam reizē, jo manai misijai tur bija komerciāls uzdevums. Bet nu aizskaroši un nepatīkami tur būt par ķīlnieku situācijā, kur tiek pārkāptas robežas, kad netiek respektēts atteikums. No otras puses, ir arī nedaudz glaimojošs tas moments, kad tiec ieraudzīts par saistošu, iekārojamu un koļīšanas vērtu. Taču tam jābūt abpusēji.


current music: The Fauns

(ir ko piebilst)

starro

4:38p
Kā rūdījās Homofobs Liberālis II

Kad man bija gadi sešpadsmit, vai piecpadsmit vai septiņpadsmit, tajā pašā publiskajā pirtī, tikai stāvu augstāk, man piesējās viens mužiks. Viņš piedāvāja man te muguru ieziepēt, te vēlējās, lai es viņam muguru ar mačalku noberžu, te lai uz lāvas viņu ar veņiku paklapēju, tad no tazika ar ūdeni lai apleju. Es jutos nelāgi no tādas uzmanības, no tik uzmācīgi tuvas fiziskas distances, viņam pat pāris reizes izdevās man pieskarties. Nepatika man tāda situācija, kurā nemācēju atbilstoši viennozīmīgi darīt zināmu, ko es par to domāju tajos apstākļos. Kauns, bailes, pretīgums. Var jau būt, ka viņam nebija slēptu nolūku un ieganstu, tikai vajadzība pēc palīdzības. Sapratu, ka jāmācās kļūt pašpārliecinātākam par sevi, ka nevajadzētu būt atšķirīgai attieksmei tikai tāpēc, ka nav drēbju mugurā.


current music: Dead Can Dance

(ir ko piebilst)

starro

4:16p
Kā rūdījās Homofobs Liberālis I

Pirmā dzīvesvieta bija ar daļējām ērtībām – bez vannas un siltā ūdens. Toties blakusmājā bija publiskā pirts, sievietēm otrajā stāvā, vīriem – trešajā. Es tiku vests uz otro stāvu visādu vecākiem praktisku ērtību dēļ. Līdz ap kādiem gadiem četriem tur bābas un vecenes sāka protestēt pret jauna vīrieša atrašanos sieviešu mazgātuvē un ģērbtuvēs. Cik sapratu, tad es varēju apdraudēt sievietes, iespējams es nekautrīgi viņas aplūkoju, varbūt pat skaļi komentēju redzamo, vai citādi aizskāru viņu jūtas. Atceros, ka līdz tam nekas saistošs, interesants tur nebija redzams, ne es tur pievērsu uzmanību, ne man. Bet nu kad viņas sāka ķērkt, tad nu gan guvu nelāgas atmiņas par visu to situāciju, kur vesels bars nesmuku pliku veceņu klaigā uz manu mammu manis dēļ. Es no tā guvu atziņu, ka jo mazāk apģērba svešiem cilvēkiem, jo tie uzvedas neglītāk.


current music: Ave Sol - kordziesmu krājums VI

(2 comments | ir ko piebilst)

sirdna

3:10p
Kādas ir jūsu attiecības ar saviem sargeņģeļiem?

updāte.

Kādas ir jūsu attiecības ar saviem sparģeļiem?

updāte divi, uzvēdīta no Gone Girl filmas.

Vai jūs bez gūgles zināt, kāda ir jūsu signifikantā otrā (significant other) asins grupa?

(17 comments | ir ko piebilst)

lavendera

2:29p
dots pret dotu

Kad man bija četri pieci gadi, es jautāju mammai, kā rodas bērni. Viņa man sasprauda batonus ausīs un es ar tiem staigāju līdz vismaz deviņu gadu vecumam.
Šosvētdien mamma man jautāja - a kā geji savā starpā darās? kur viņi TO bāž?
Es tiešām varēju nevis paskaidrot precīzos vārdos, šokējot vecu cilvēku, bet arī izdomāt kādas basņas :D tikai kādas??

(11 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:43a
Jaunā "Pannas" izrāde "Kukulis" sižetiski ir visai garlaicīga (prieks gan skatīties uz Maiju Doveiku maiznieces lomā), toties garderobisti Splendid Palace ir izcili! Žigli kā bitītes, ar katru skatītāju sasveicinās un laipni atvadās, mēteļu gribētāju rinda garderobes virzienā raiti soļo uz priekšu pat neapstājoties. Kongresu nama tūļām vajadzētu no Splendid mudīgajiem čaklīšiem ņemt meistarklases...

(ir ko piebilst)

str

10:05a
Ja Katrīnas dienā salst, tad Andreja dienā līs
lietus; bet ja Katrīnas dienā līst, tad Andreja
dienā būs salna.

Kas Katrīnas vakarā atmeties uz ceļiem noskaita
piecus pātarus, tas nakti redzēs sapnī nākamo sie-
vu vai vīru.

Kad Katrīnas dienā laiks kūst, tad ziema būs silta.

Ja Katrīnas dienā laiks salst, tad visa ziema būs
auksta.


http://valoda.ailab.lv/folklora/ticejumi/katr.htm

(9 comments | ir ko piebilst)

romija

8:55a
Tevi pilnīgi mierīgi var ienīst par to, ka tu esi sieviete, jo kādam sieviete pirms brīža ir nodarījusi pāri.
Tevi pilnīgi mierīgi var ienīst par ģērbšanās stilu, jo kādam tāds vienkārši nepatīk.
Tevi pilnīgi mierīgi var ienīst par to, ka tu esi, jo kādam šobrīd riebjas visi.
Tevi var ienīst par to, ka esi gaļas izcirtējs, celtnieks, priekšnieks, grāmatvedis vai kultūras darbinieks.
Tevi ienīdīs par smaidīšanu, drūmu seju, vienalga kādu attieksmi un izskatu.
Un galvenais, nekur neiet, nekur un nevienam neko neteikt, jo tevi par to noteikti kāds ienīdīs. Un ienīdīs arī par to, ka nekur negāji, neko neteici.
Tu vari sevi mierināt, ka neesi publiska persona, kuru ienīst a priori.
Bet kāds tevi noteikti ienīdīs par to, ka neesi publiska persona.

Tikko gar logu aizbrauca mašīna ar daudziem ventilācijai domātiem logiem. Tur ved lopus uz kautuvi, es nodomāju. Mašīna sametās līkumā sāņus, viņi droši vien nenoturējās un sakrita kaudzē, bet kam tas vairs interesē. Tie tāpat drīz baiļu pilnām acīm stāvēs nāves priekšā.
Un es šo sistēmu ienīdu.

(9 comments | ir ko piebilst)

kramers
8:01a
Предновогоднее.
- ...а вот один тоже, написал письмо Деду Морозу: «Подари мне в новом году двух юных девственниц». Пошутил, понимаешь.
- И что, подарил?
- А то. Секретарша ему близняшек родила.

(ir ko piebilst)

dienasgramata

12:26a
DELFI. Vīrietis Jūrmalā paēd pusdienas par 80 eiro un cenšas aiziet nesamaksājis. Patlaban vīrietis atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

(7 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ sauleszakjis ]
12:14a
mazas pieaugušo drēbes

Piedāvājumā XS izmēra kleitiņa, S izmēra silta tunika, XS silta jaciņa, džinsu bikses un siltie ziemas īsie zābaciņi.
Viss labā stāvoklī, nav nonēsāts. Cenas runājamas, tikšanās arī sarunājama, arī pasta stacija iespējama.

sale
pass: sarkans

ja kas interesē, komentāros atstāj meilu.

(2 comments | ir ko piebilst)

Monday, November 24th, 2014


dienasgramata

11:20p
bijām uz Kartupeļu operu. Galvā joprojām skan mazā kartupeļa un kurmja dialogs:

- Vai manu nazīti tu gribi aptaustīt?
- Nē, laikam labāk pienākšu es rīt.

(9 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ puika ]
9:10p
Uz tirdziņu daži lieki priekšmeti manā mājā. Bildes ar aprakstiem zemāk.
Pašsavākšana vai nu Ķengaraga pusē, vai arī darba dienās no 8-17 pie Spices. Pa ceļam pēc 17iem varu pievest Āgenskalna pusē.
Pieteikšanās tepat komentos, armandss pie gmail com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle
Bildes )

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

8:59p
Pie jz Velviens ieraudzīju lielisku tulkotu rakstiņu par skolu.

(14 comments | ir ko piebilst)

kangaroo

4:01p
Elektroenerģijas tirgus atvēršana

Cik ļoti tevi nākamgad kratīs no elektrības?

(1 comment | ir ko piebilst)

str

3:18p
uzdāvini savai mīļotajai skaistuma injekcijas

(4 comments | ir ko piebilst)

sirdna

12:23p
Poll #20222 Nasredins efendi
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu zini daudz stāstu par Hodžu Nasredinu?

View Answers

Desmit...nē...divdesmit...emm...jā, daudz!
7 (13.5%)

Zinu kādu pārīti.
22 (42.3%)

Nasredins....it kā kaut kur dzirdēts.
12 (23.1%)

E?
11 (21.2%)


(5 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ yoko ]
11:30a
dīvāns - grāmata

kādam varbūt nav, kur gulēt. atdošu klasisko grāmat-dīvānu par vīna pudeli. man šobrīd ir par daudz, kur gulēt.

jāsavāc no tuvās Pārdaugavas šīs nedēļas laikā

apmēram tāds http://www.izdevigak.lv/divani/5137/ un kaste palagiem arī apakšā ir

(10 comments | ir ko piebilst)

begemots

11:11a
Senvietas


(2 comments | ir ko piebilst)

kramers
10:27a
Par gaļu

http://matveychev-oleg.livejournal.com/1661035.html

(ir ko piebilst)

sirdna

9:56a
Kas zīmējas uz trauku mazgāšanu, tad likums ir tāds, ka zem ūdens strūklas noteikti nonāks nevis kāda no desmit dakšiņām, bet gan vienīgā karote un notašķīs tevi no galvas līdz kājām. Sevišķi, kad tu mazgā traukus savās labākajās drēbēs (jā, reizēm tā ir jādara) tieši pirms svinīgas pieņemšanas pie kādas valsts prezidenta (ne jau Latvijas, bet tādas gruntīgas valsts, par kuru ir dzirdējusi arī tante Tokijā).

Vārdu sakot, karote izlietnē ir uz dušu.

(4 comments | ir ko piebilst)

fedrs
3:24a
Drīz atkal rīts.

(ir ko piebilst)

Sunday, November 23rd, 2014


starro

11:24p
tiešām labākās

labums no sliktas īstermiņa atmiņas - šīs deviņas dienas ir bijušas labākās šajā gadā. nē, ar atcerēšanos tam nav sakara, es domāju, ka es visu atceros. to labumu var ieraudzīt nevis pa dienām, bet kā krājumu, pienesumu, kā kaut ko, kas ir pretējs vilnim: vides stāvoklis ir nemainīgs, taču pārvietojums ir nenoliedzams(ir ko piebilst)

aizliegts_v

9:42p
Nez, 1988. gada pasaules politisko karti kurināt nost, jeb pietaupīt?

(1 comment | ir ko piebilst)

lavendera

8:56p
Brāļasieva saka: "Uz kādu darbavietu cilvēks atnāk strādāt kolektīva dēļ, bet aiziet vienmēr priekšnieka dēļ."

Un vēl par reālo gadījumu ar sausajiem kūku cepšanai paredzētajiem maisījumiem: kad vajadzēja pieliet tikai ūdeni, ieliet pannā, iešaut krāsnī un kūka gatava, neviens tādus nepirka. Noiets sāka parādīties tikai tad, kad pircējam pašam bija dažādām sastāvdaļām jāpievieno olas, eļļa vai piens, - jo ļaudīm ir dikti svarīga sajūta, ka kaut ko ir paveikuši paši.

(1 comment | ir ko piebilst)

antuanete

8:27p
   Urā, veiksmīgi atlidojām - kopā ceļā pavadītas ap 28 stundas (jo bija garš gaidīšanas laiks Maiami un Detroitā), neskatoties uz miglu, kuras dēļ pa dienu pāris lidmašīnas RIX aizsūtīja uz Tallinu, piezemējāmies Rīgā plānotajā laikā. Māmiņa savārījusi frikadeļu zupu un sacepusi kotletes, beidzot ēdam "normālu" ēdienu. Kaķi priecīgi, Muris ar lielām acīm un drusku nervozs, bet beidzot ielīda klēpī. Tagad jāizguļas, rīt jāizmazgā neiedomājama kaudze ar drēbēm un jāsaliek pa plauktiem pirkumi, un tad varēs pieķerties bilžu salikšanai internetā.

(5 comments | ir ko piebilst)

kramers
6:59p

(9 comments | ir ko piebilst)

unpy

6:55p
Šī tomēr ir sieviešu pasaule.


(1 comment | ir ko piebilst)

str

2:39p
sezona

http://www.pinterest.com/brenda630/snowflakes/

(1 comment | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ lidot ]
2:31p
Gribu tikt vaļā no CityFitness (tagad laikam pazīstams kā MyFitness) dāvanu kartes, ar kuru var apmaksāt viena mēneša abonementu.
Pirkta 27.oktobrī par 35,45 eur, atdošu par 25 eur, derīga 3 mēnešus no pirkuma datuma (derēs arī tad, ja uz sporta zāli nolems iet 1.janvārī).
kam interesē, atstāj epastu komentāros.

(9 comments | ir ko piebilst)

vistu_zaglis

12:54a
(lepni) A man priekš maketa atsūtīja uzņēmuma logo EXCELĪ. Failā ar nosaukumu, citēju, "Trademarc".

Tur pat ir divas versijas. Lielāka un mazāka.

Jā, šī ir pirmā reize.


current mood: Viss riebjas.

(8 comments | ir ko piebilst)

Saturday, November 22nd, 2014


amanita

10:40p
Ir brīži, kad es sev jautāju - nafig man tas viss vajadzīgs? Mierīgi dzīvotu savu mājsaimnieces dzīvi, rūpētos tik par bērniem, runātu ar citām mammām (arī tik par bērniem), gatavotu ēst, risinātu mājas jautājumus, skatītos seriālus un gulētu pusdienlaikus. Parasti tā ir, kad darbs darbu dzen, bet taustāma rezultāta vēl nav, Krišjānis grib, lai es skrūvēju konstruktoru, bet Karlīna lien pakaļ un čīkst. Vai veikalā, kad automātiski gribas paņemt kādu žurnālu, bet komplektā nāk skaudra apjausma, ka tādām lietām man jau dažus mēnešus neatliek laika necik. Tad manī mostas sliņķis parastais (un manī tāds ir MILZĪGS), kas nesaprot to manu personības daļu, kura grib rosīties un realizēties arī ārpus mājas. Labā ziņa - abām manām personības daļām patīk tas, ko mēs kopīgi darām. Un ir forši tie brīži, kad padarītais nes gandarījumu. Tāds mazais prieks un lepnums. Un daudz jauna. Un, jā. Ir labi.
Karlīna samācījusies gulēt pusdienlaikus pārbraucienos vai pavisam garlaicīgās tikšanās reizēs, telefonā pārsvarā lietoju skaļruni, lai var mainīt pamperus un runāt vienlaicīgi, ātri datorā rakstu ar vienu roku un pat mājās lietoju e-pastu telefonā, jo, guļot blakus bēbītim, tā var ērtāk strādāt. Ja datoru noliek uz kafijas galdiņa, tad var sēdēt uz grīdas un ļaut bērnam ložņāt pār manām kājām. Vienīgā skāde - Karlīnai nepatīk pastaigas tumsā, tāpēc mūsu ikpēcpusdienas pastaiga pēc Krišjāņa uz BD ir vai nu nervoza vai nav vispār (braucam ar auto).
Bet laikam skan trakāk kā ir. Mums kaut kā gana organiski viss sanāk. Un kolēģi ir brīnišķīgi - palīdz ar Karlīnu, saprot, sapulcē nepievērš uzmanību,kad kādā stūrī pabaroju mazo. Tāda maza un mazliet traka ir mana pasaule šobrīd. :)

(7 comments | ir ko piebilst)

kuminjsh

11:01p
Šodien visu dienu domāju, kā nu vakarā iešu uz veikalu un pirkšu mandarīnus, un tad ēdīšu, ēdīšu un ēdīšu!
Veikalā es iegāju, jā, nopirku viskautko: paiku kaķim, siera gabalu, saldētus dārzeņus, pienu, KIKAs cīsiņus, jā, sasodīts, sagribējās pa ilgiem laikiem cīsiņus, un 2 kārbiņas ar zaļajām olīvām (ar anšoviem, protams, un sieru). Bet mandarīnus es gan nenopirku!
Un rīt es taisos visu dienu gulēt. Gribētos redzēt, kas no tā iznāks! :D

(9 comments | ir ko piebilst)

krii

10:05p
Šodien saņēmu mazliet sāpīgu nepieķeršanās mācību, kad PMLP darbiniece atņēma manu veco pasi. Ar manu skaisto, krāsaino trīsdesmitgadnieces fotogrāfiju, ar Irānas un Armēnijas vīzu. Ar nobružātiem vāciņiem, ar Saeimas vēlēšanu un referendumu spiedogu nospiedumiem, ar zīmodziņiem, ko atstājuši Gruzijas, Turcijas, Kolumbijas un vēl visādu zemju robežsargi. Pasi, ko Austrumanatolijas žandarms šķirstīja un lasīja aizrautīgi kā romānu, jo tajā nostūrī eiropieši ieklīst reti kā komētas. Pasi, kuras valstspiederību kolumbiešu lidotas darbinieks skrēja pārbaudīt pie globusa (viņš nebija dzirdējis, ka Eiropā ir arī tāda zeme). Pase, kura bija mirkusi lietū, kritusi no mugursomas kabatas ceļa putekļos, vairākkārt kaut kur iejukusi, bet pirms robežkontrolēm vienmēr laimīgi atradusies, radot mieru un drošību.
Manas dzīves pagaidām lieliskākie desmit gadi.
Redzēsim, kā veiksies ar jauno.

(36 comments | ir ko piebilst)

aizliegts_v

8:29p
Tāds foršs oldskūlīgs roķīgs blūziņš ar ērģelīti, bišku tādu hamondisku, laikam tak tādēļ nepārslēdzu tēvēkasti uz ko citu.

(ir ko piebilst)

aizliegts_v

7:37p
Gribi zināt, kā darbojas Tava dzīvokļa atslēga? Lūdzu, te būs!

(ir ko piebilst)

aizliegts_v

6:46p
Teicienam "galvu augšā" ir daudz dziļāka nozīme. Ar nolaistām acīm, noliektu galvu, sagumušiem placiem nav iespējamas sastapšanās, ne plānotas, ne neplānotas.

Lūk!

(3 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

5:01p
kas man nemērā patīk šajā festivālā – pilnīgi nevienu neinteresē, vai tev gadījumā nav līdzi pudelīte kandžas
nevienā no pasākuma vietām, un to vietu ir daudz, un viņas ir ļoti, ļoti dažādas un pa visu pilsētu izkaisītas
galvenais venjū ir koncertzāļu multiplekss ar reāli kruta izolētām zālēm, viss ļoti funkcionāls un galīgi nekādas iedomības un arī nekādu ārišķību izskata ziņā, reāli ne pēc kā neizskatās, bet tas nav svarīgi, ka tik labi skan un visur var kruta tikt un visu redzēt, un tur ir arī pasaulē mīlīgākie apsargi, kuri pēdējos apmeklētājus trenc ārā smiedamies un dancodami, nu un uz visu līdzatnesto kandžu un narkotikām vēlīgi noskatās
vēl ir tādi venjūzi kā hipsterīga ēdamzāle ar atkal jau reāli kruta izolētu zāli aiz tās, ir klubs aiz dzelzceļa, ir pat farmakoloģijas fakultātes auditorija, tā vispār bija ļoti kruta, tur spēlēja okjunga lī, kuru jūs redzējāt skaņumežā, bet mēs, kā parasti, nokavējām, nu un tai auditorijā uz uzstāšanās sākumu bija precīzi 20 cilvēki, no kuriem viens skaņotājs un viena pati okjunga, un skaņotājs visiem iznēsāja ābolus un gurķus, vēlāk atnāca vēl daži desmiti skatītāju un arī pats maikls gira, kurš kūrē pusi festivāla un šovakar pašapmierināsies uz skatuves, un prasīja vēl, bet okjunga viņam teica ohai un nē
vēl ir baznīcas un whatnot, un daudzās vietās pasākumi notiek tikai vienu dienu no četrām, festivāls pa visu pilsētu, un pilsēta ir jauka, to es jau laikam teicu
koncertu hailaits vakar – trans am, viņi ir lapočkas, basists joprojām owno visas meitenes desmit jūdžu rādiusā, tikai tagad es par viņu intīmo dzīvi zinu visādas pikantas detaļas, jo pa šiem septiņiem gadiem kopš iepriekšējās reizes mūsu dzīvē ir ienākusi pilnīgi trakā amerikāņu stjuarte caca bundziniece, kura ir pārkniebusi visu scēnu krustu šķērsu un piegādā lulzus tā ka maz neliekas

(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

4:51p
Labdien, ar jums Vistu speciālista literatūras apskata lappusīte, šodien pievērsīsimies detektīva žanram, kā arī netipiski bieži pieminēsim Hariju Poteru. [info]rediiss, tu mūs dzirdi? Pēdējā pozīcija priekš tevis varētu būt ņaška, man šķiet.

Neinteresantas piezīmes )


current music: Nick Cave / Messiah Ward

(7 comments | ir ko piebilst)

str

5:34p
uzjaucu piparkūkām garšvielas, jāpiemaļ anīss un pipari

savārīju ķirbju karameli

(4 comments | ir ko piebilst)

krii

5:29p
Dārgie cibiņi, ko jūs domājat par Franciskas Ermleres detektīvromāniem?

(8 comments | ir ko piebilst)

unpy

3:29p
Nedaudz par dzīvnieku tiesībām un starpsugu attiecībām.

"Dzīvnieku tiesības", protams, ir viens no dīvainākajiem terminiem, ko cilvēcē pēdējā laikā savā nekonsekvencē ir izgudrojusi, taču šoreiz ne par to.

Kādā savā apziņas stūrī atceros manījis šūmēšanos par cirka dzīvniekiem, tā ļoti neiedziļinājos, taču gan jau, ka kaut kas par sūru mazo brāļu ekspluatāciju bez pienācīgas sociālās apdrošināšanas, medicīniskās aprūpes un garantētām vecumdienām Spānijas kūrortos. Ja visu pareizi saprotu, tad vietējā bārdainā dāma vai kas nu tur vada to mūsu cirku, tika izsaukta uz nopietnām pārrunām megaraidījumā "100 grami stupora" un riktīgi nokaunināta. Izlasīju arī atklāto vēstuli, kurā tiek aicināts "izvērtēt, vai dzīvnieki Cirkā vispār ir vajadzīgi", proti, rosināts nomušīt tur esošos dzīvniekus, jo, būsim reāli, nez vai kādam zilonim vai jūraslauvam tik vienkārši izdosies atrast jaunas mājas pat ar ļoti intensīvu laikošanu feisbūkos.

Štrunts ar cirku, dresēti cilvēki uz teātru skatuvēm gan jau, ka tiek sliktāk uzturēti, bet jebkurā gadījumā ir labāks skats par šimpanzi klauna tērpā, taču patiesi interesē, kad biedrība "Dzīvnieku brīvība" ķersies klāt tam mežonīgajam kvantumam staļļu, kas bezkaunīgi pūžņo uz mūsdienu civilizācijas miesas, ekspluatējot zirgus šaubīgas un muļķīgas izklaides vārdā, šitos neģēļus arī vienreiz vajadzētu pakārt pie lielā zvana, tomēr man ir tādas pamatotas aizdomas, ka tas nenotiks nekad. Viesturs Rudzītis, protams, šo varētu apstāstīt labāk, taču šķiet, ka ķeršanās klāt staļļiem apdraudētu ja ne pašas dzīvnieku brīvības, tad biedrības ar šādu nosaukumu pastāvēšanas pamatus gan, jo gan jau, ka lielais vairums šīs atbalstītāju tajos pašos staļļos vien meklējami.

(29 comments | ir ko piebilst)

begemots

2:12p
Get off it

If morals were high horses, would all beggars ride ponies?

(ir ko piebilst)

fjokla

11:57a
Nidra jōga ir kaut kas ōsam, tur jāguļ lupatās un spilvenos un tev jākoncentrē esība viskādās ķermeņa vietās, bet tā esība pretojas, jo kamēr tu viņu koncentrē labās rokas mazā pirkstā, tikmēr tev sāk raustīties kreisās rokas rādītājs un ceļgals turklāt. Un tad tā esība pasprūk. Un tad tu viņu ķer akal ciet. Baigais gļuks, bet tīīīk kruta, iešu vēl

(7 comments | ir ko piebilst)

str

11:57a
tiešām visi TĀ strādā arī?

(32 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system