Otīlija's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Friday, April 18th, 2014


kangaroo

9:41p
Seši jaunumi alus sadaļā

Alus sadaļā pievienoti seši jauni raksti:

(ir ko piebilst)

starro

9:39p
alkohols no papīra turzām

Saprotu, ka pilsētas sabiedriskajā vidē dzert vīnu no 3litrīgās tetrapakas ir legāli? Tas tak neskaitās ar atvērtu pudeli parciņos tusēt, ne?

(2 comments | ir ko piebilst)

krii

9:21p
Nez, vai tas, kurš saulei rietot un pirmajām spuldzēm iedegoties, dziedāja Klusā dārza treknākajā kļavā, bija mazliet netradicionāla lakstīgala, vai aplam advancēts strazds, kurš mēģināja tēlot lakstīgalu?
Jāmācās pazīt putnu dziesmas, jāmācās gan.

Visādicitādi - tusnīgā kundzīte šovakar kusli mēģinājusi atgriezties skrējēju pulkā. Man liekas, ka tusnīgā kundzīte ir nopelnījusi vienu pavisam maziņu aliņu, lai nezaudētu motivāciju varoņdarbiem.

(2 comments | ir ko piebilst)

fadu

5:46p

Par žurnālu galdiņa pārvērtībām biju jau rakstījusi. Tā bija vienas reizes akcija. Beidzās viss ar kaut kādu kičīgu figņu un puķi pa vidu.

Nekas tai ziņā nav beidzies. Nesen bodē uzdūros kādam klasiskam variantam uz četrām kājām, kuru piedāvāja ar Ļoti lielām atlaidēm. Mājā sapratu kāpēc uz atlaidēm. Izrādījās, ka dienas gaismā brīnums ir vairāk vēsi bāls nekā silti brūns. Pierasta lieta – katra problēma ir jauna iespēja. Ietonēju laku un noklāju divās kārtās. Rezultātā, tas pats liels bāls akcents istabas vidū. Un tad vēl tās domas par visiem nākotnes kafijas un krāsas traipiem, nerunājot par šujmašīnas pēdām un kaķi, kas varētu ievērtēt to daili ar nagiem. Aiztinos atpakaļ uz bodi pēc idejām un še nu rezultāts. Mozaīka jau pielīmēta, rīt paliek aizsmērēt šuves ar šuvotāju. Bilžuku pievienoju. Bardaku lūdzu neņemt galvā – tīra māja ir izniekota dzīve ;o)


(6 comments | ir ko piebilst)

perkons

6:29p
Veiktie pētījumi rāda, ka Ciba drīz būs Cālis.
Uz to mēs ejam, jā!

Meitenes dominē, Koelju viss mūsu.

(8 comments | ir ko piebilst)

jojo

1:23p
izliekos, ka strādāju.

(4 comments | ir ko piebilst)

kramers
1:50p
Iekūru pirtiņu


(ir ko piebilst)

lavendera

1:39p
šodien esot katoļu gājiens ar karogiem pa Rīgas ielām. Es iedomājos - iet katoļi... un viņiem pretī lēkādami un dejodami - krišnaīti :D

(3 comments | ir ko piebilst)

lavendera

1:10p
Vakariņojot, vai pastaigājamies pa pilsētu roku krokā aktieri ir redzēti vairakkārt.
Kā stāsta pārim tuvu stāvošas personas, pāris kopā pavada ikvienu brīvo mikli, starp filmēšanas procesiem, aktieris Toms Krūzs starplaikos dodas uz Losandželosu, kur dzīvo un filmējas seriālā ar homoseksuālu pieskaņu, viņa mīļotā Laura Prestone.

(3 comments | ir ko piebilst)

unpy

11:58a
Sarežģīta izvēle.

Katru gadu Lielajā piektdienā latviešiem jāveic sarežģīta izvēle, jo:

1.Ja lielās piektdienas rītu priekš saules lēkta speķi ēd, tad tai gadā neredz čūskas.
2.Cik čūsku Lielā piektdienā nosit, tik grēku Dievs piedod.

Vissmagāk, droši vien, klājas visiem tiem, kuri neēd pēc 18:00, gan jau, ka šito var izturēt tikai un vienīgi katru rītu pirms saullēkta gabalu speķa notiesājot. Un tad jau fig čūskas redzēt, kur nu vēl nosist un dabūt tās pašas grēku atlaides par speķa rīšanu no rītiem.

Informatīvais atbalsts no http://valoda.ailab.lv/folklora/ticejumi/lielap.htm

(6 comments | ir ko piebilst)

indulgence

9:29a
Ольга Тогоева - Средневековые ведовские процессы

Ольга Тогоева - Средневековые ведовские процессы

(ir ko piebilst)

shelly

8:42a
Vakar rīkoju ģimenes pārtiju par godu visiem svētkiem šai nedēļā. Bija ļ. jauki, Lauva tusēja līdz beidzamajam viesim, tad nolūza un nogulēja gandrīz līdz astoņiem rītā (!!!) (jūs nevara iedomāties manu sajūsmu). Šorīt jūtos nepelnīti labi un esmu gatava piešķirt savam Zvēru karalim lielu medaļu (šokolādes, vēlams).


current music: Instrumenti - King of the Wild Things

(15 comments | ir ko piebilst)

lara

8:22a
Pamodos sešos. Man ir lieli plāni svētku dienām. Kaimiņi aizbraukuši, visa māja ir man vienai pašai, daudz klusuma, daudz gaismas un garš, garš izdarāmo lietu saraksts. Gelznot, sataisīt cd skices, uzbūvēt pamatu izstādes un simpozija maketam, uzrakstit stāstiņu kustību izrādei, kārtot māju, pārcelt darba vietu no guļamistabas uz mazo istabiņu, kurā vasaras vakaros ir visskaistākais skats pa logu. Vēl daži sīkumi. Esmu jau ķerusies klāt. Lielā piektdiena ir labas iemesls, lai nesvinētu savu vārdu, arī kristīgās un pagāniskās aktivitātes samazināšu līdz minimumam, visus spēkus atdodot mākslai un kultūrai.

Sveicieni manām vārdamāsām Cibā.

(8 comments | ir ko piebilst)

kramers
7:48a
Счастье - это когда предыдущий п*здец уже закончился, а следующий ещё не начался.

(ir ko piebilst)

indulgence

7:31a
rimts pavasara rīts


(ir ko piebilst)

kramers
12:36a

(ir ko piebilst)

rasbainieks

12:24a
to, ko mēs vakar darījām, jūs jau izlasījāt vaininieciņu jubilāru žurnālos
bet vismaz tikpat svarīgi ir tas, ko mēs nedarījām
mēs neuztaisījām mārai zālītei žurnālu cibā

(34 comments | ir ko piebilst)

fedrs
12:11a
Nu ko, jāieliek kāds sēlfijs?

... tālāk ... )

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, April 17th, 2014


oblica

11:39p
Iedzeeru unpy rumu, sapampa labaas rokas pirksti. Norunaats tas rums kaut kaads.

(1 comment | ir ko piebilst)

unpy

10:39p
Īsi par īpatnējo.

Kaut kas nedaudz īpatnējs ir apstāklī, ka suņu barība veikalā maksā ap 6EUR/kg, aber cūkgaļa - ap 3EUR/kg.

(10 comments | ir ko piebilst)

krii

7:50p
Šis ir tieši tāds vakars, kad līdz tumsiņai sētā jālec gumijas, jāmācās braukt ar skrituļdēli, ar siekalām jāberž nost smiltis no nobrāztām plaukstām un jāsaplēš jaka, rāpjoties uz šķūnīša jumta.
Nevajadzēja tik ļoti gribēt izaugt.

(10 comments | ir ko piebilst)

kangaroo

7:37p
Aktuālās filmas. Pavasaris 2014- II daļa

Jaunākās filmas Lieldienu brīvā laika īsināšanai...

(ir ko piebilst)

unpy

6:28p
Īsi par nacionālismu.

Nav mums nacionālistu, nu, vai gandrīz nav. Lielais vairums to, kuri sevi dēvē par nacionālistiem, ir prasti rusofobi, kuru saprātā visas brīvās vietas aizņēmusi baža "atnāks krievi un visu atņems". Pofig, ka lielākajai daļai nav īsti ko atņemt un, ka post factum atnākuši un visu atņēmuši ir pašu bāleliņi un zviedru banķieri, tāpat lielais vairums tūdaliņu "nacionālistu" ir gatavi mesties kaklā katram, kurš nerunā krieviski, jo skaidrs, ka, ja atnāks zviedrs vai vācietis, tas gan visu neatņems, gluži otrādi - visu uzcels, lai kāds arī nēģeris būtu.

(27 comments | ir ko piebilst)

indulgence

4:42p
par šķiršanos - Синдром любовной травмы

...Любовь меняет людей, и не только в хорошую сторону. Вот, если бы каждая любовь была взаимной и счастливой. Чтобы там, как в сказке сказывается, люди жили долго и счастливо. Только в жизни всякое бывает. Иногда ничего между людьми так и не происходит, а иногда после какого-то периода взаимного существования случается разрыв. И ладно если там, «прошла любовь увяли помидоры». Т.е. чувства затухали, тлели, а потом и совсем остыли. Нередко случается все хлеще. Вдруг, посреди безмятежного счастья, один из партнеров получает удар в спину. Его, вдруг, не хотят, не любят и не желают быть с ним рядом. А может быть бывший партнер нашел кого-то другого, кто во всех отношениях лучше.
Это как жена, после 10 лет совместной жизни, ленивым воскресным утром, намазывая масло на хлеб, как бы между делом, говорит: «Помнишь Васю Пупукина? В общем, мы решили жить вместе. Вообще мы давно встречаемся, все обдумали. Так что... извини»...

(ir ko piebilst)

indulgence

4:40p
par literatūru un rakstniecību Krievijā

...Но я вижу, что все обсуждения литературного процесса в современной России проходят так, как будто мы до сих пор живём в конце 80-х. В самой читающией стране в мире, с миллионными тиражами толстых литжурналов, с восторженным обсуждением каждой книжной новинки. А на самом-то деле всё давно уже совсем не так. И я попытался рассказать о том, как оно есть на самом деле, но получилось только набросать отдельные штрихи. К тому же проблема в том, что сейчас очень мало осталось людей, разбирающихся в литературном пространство во всём его разнообразии, а не в отдельных, узких секторах. Да я и не уверен, возможно ли сейчас вообще сколь-нибудь полно разбираться именно во всём, слишком уж литература сейчас разнообразна и слишком уж разобщена...

(ir ko piebilst)

unpy

3:57p
Par ēšanu.

Jāapēd kāds cukurgrauds tomēr.

(5 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

2:50p
londonists apgalvo šitā: there are approximately as many trees in Greater London as there are Londoners (7 million)
cik nez rīgā ir koku?

(5 comments | ir ko piebilst)

jojo

1:34p
un migrēna sākas. rumpīts reaģē uz ciemiņiem.

(2 comments | ir ko piebilst)

str

2:32p
http://www.apollo.lv/zinas/riga-tiek-atverta-pirma-orhideju-maja/647428
interesanti
un netālu
Šo piektdien, 18.04., tiek atvērta Flower Pitstop Orhideju māja Ziedoņdārzā, A. Čaka 100! Visi laipni aicināti!

(ir ko piebilst)

jojo

12:58p
Agnese: mammu, es atradu kādus putekļus!

ģenerālis jau ir klāt, pārējā kompānija ielidos vakarā. vēl divi stāvi, pagalms un terase. var redzēt, ka māja tīrīta. eju turpināt berzt un pucēt.

(3 comments | ir ko piebilst)

fedrs
1:53p
Mīļie tulki no latviešu uz lietuviešu valodu, ja jums par varītēm gribas savu tulkojumu atsūtīt powerpointā, tad vismaz ierakstiet to tur kā tekstu, nevis pievienojiet kā rastra grafiku!

(1 comment | ir ko piebilst)

str

12:35p
Bizness
Kleitai atstāta iepr cena 28 $ no turcijas,
€ tas ir 62

(3 comments | ir ko piebilst)

rasbainieks

10:49a
tātad rīt nāciet uz vārdadienas pikniku lucavsalā
saviesīgo daļu varētu sākt kādos trijos (pirms tam var nākt palīgā rakt)
ņemiet līdzi visu ko garšīgu, un vēlams sadedzināmos vai kompakti izmetamos iepakojumos, jo miskaste uz pašu muguras būs jānes ārā(27 comments | ir ko piebilst)

amanita

10:16a
Mājās

Vakar taisīju lielas acis, daudz smaidīju un izdīcu, ka mūs laiž mājās (Kaut pirmā reakcija bija: "Jūs ko, māmiņ?! Vēl nav pat 2 dienas kopš dzemdībām!"). Bet mums bija superīga vecmāte, bērnu māsa ar mūsu pusē, ka varam braukt, tad, nu, arī bērnu dakteri pārliecināja. Tik apsolījām, ka aizbrauksim šodien līdz ģimenes dakterei kontrolsvērienu uztaisīt. Tā nu tēvs brauca pēc lielā brāļa uz BD, tad pēc mums, un ģimenes vīrieši veda mūs mājās. Pa ceļam vēl mazo Karlīnu piereģistrējām un piedeklarējām, lai Lieldienas var svinēt kā oficiāls pilsonis. :)

Mājās TIK labi! Nu varam ieviest savu idillisko ģimenes ritmu un baudīt dzīvi.
Krišjāņa mīlestība pret māsu tik malām pāri plūstoša, ka liels miers gan mums pagaidām visiem kopā nesanāk. Man savas antenas jātur gaisā nemitīgi, jo visu laiku grib mīļot, bučot, palīdzēt ģērbt, šūpot, auklēt... Kā māsa iepīkstās, tā viņš klāt un gana skaļi dzied visādas improvizētas dziesmiņas uz Aijā-Žūžū bāzes ("Aijā-žūžū, mīļajai māsiņai, aijā-žūžū-žūžū-žūžū...")
Arī no mājas miera un atpūtas nekas daudz nesanāca, jo, kamēr mazliet piekrāmēju visu, izvilku no koferiem svarīgāko, saklāju galdu, uzņēmu ciemos vecākus un Ōmīti rauguļos... Tad vēl izrādījās, ka Krišjānim šodien Lieldienu svinēšana BD, tā nu krāsojām olas pirms gulētiešanas, vecāki palīdzēja olām grozu noformēt (bija kompozīcija jātaisa). Vēl vakariņas, Krišjāņa milzu enerģija... Vienvārdsakot - rosīgs vakars. Bet, kad likāmies uz auss, tad šņācām pēc piecām minūtēm.
Savā gultā cita lieta susurēt. Un izskatās, ka bērni par mūsu gultu ir līdzīgās domās - no rīta pamodāmies tajā visi četri. :)
Šorīt palaidām savus vīriešus pa darbiem un abas ar Karlīnu nosusurējām gandrīz līdz pusdesmitiem. Kas par laimi! Slimnīcā dakteri jau ap septiņiem sāk vazāties un nekāda rīta miera nav.
Vienvārdsakot, viss ir lieliski. Šodien atvelkam abas elpu, kamēr brālis ar tēti līdz vēlam vakaram pa savām darīšanām, bet no rītdienas sākas svētku brīvdienas, vīram pēc tam vēl kādas dienas atvaļinājums, tā ka sāksim dzīves svinēšanu. :)

(18 comments | ir ko piebilst)

perkons

10:10a
Travma


(13 comments | ir ko piebilst)

pa_leeto

[ blutzeuge ]
9:27a

mainu šādu jaunu filtra kasetni pret kaut ko. Kafiju, desu vai ko tādu. Vai pret naudu

(ir ko piebilst)

fedrs
9:28a
Mopēds ir mans, un es to nepārdodu.

(8 comments | ir ko piebilst)

racoon

8:56a
Par 4dienas rītu

Kaudze ar darbiem, a man gribas kaut ko skaistu...

(3 comments | ir ko piebilst)

indulgence

7:59a
kaimiņos aprikozes sāk ziedēt


(12 comments | ir ko piebilst)

shelly

7:54a
Šorīt uztupināju savu Zvēru karali uz svariem - 12 kg, ho ho, всё идёт по плану!

(6 comments | ir ko piebilst)

kramers
6:02a
- Что вообще за профессия у тебя такая - кинолог?
- Не твоё собачье дело!

(ir ko piebilst)

snorke

2:04a
Viss lieliski, uzraapaamies kristofelaa, pedeejie 300 metri pa klintiim taisnaa lenkii augsaa, pilniigi neiespeejami, bet nu - katrs sava panjemienaa, bet uzliidam pavisam viegli !
mans panjemiens- pielipt klintij un suukties uz prieksu
atpakalceljaa pusdienojaam janchi - kas ir kaa putnu buuris (par tiem putniem piedosim tos frii kartupeljus, ko atnesa, bet ko nepasutijam)

un pagiibaam santa maria pludmalee
un veel pievakaree apskatiijaam flamingo ezeraa
es loti loti priecaajos, ka mana mugura, celji un peedas sito slodzi tur un nezeelojas - leekaat pa klintiim un staigaat un kaapt visu dienu!
var pat teikt, ka man nesaap - es juutu, ka man siis (dazas opereetas un dazas neopereetas bet dikti sajaataas) lociitavas eksistee, bet sapes - nee, taaas ne tuvu nevar nosaukt par sapeem, un jaa - es to uztveru kaa daavanu - so iespeju

riit braucam uz shete buka - tur esot mezoniigaakaas pludmales sai salaa, nevar peldeeties, bet esot skaisti

(ir ko piebilst)

Wednesday, April 16th, 2014


vistu_zaglis

11:33p
Userpic related

Kaut kā biju nobažījies, ka tv seriāls "Fargo" būs tā pati k/f "Fargo", tikai izstiepta un mazliet sliktāka, an nē, tur viss ir labi, es pat teiktu, ka ļoti labi.

(ir ko piebilst)

mako

11:50p
Sapņi.

Atkārtojas uzmācīgi sapņu sižeti. Nu, uzmācīgi, tas par skaļu teikts - reizi pāris mēnešos atkārtojas.
Viens par to, ka manā mājā ir kāda slēpta daļa, papildus istabas, kuras neesmu pamanījis. Pagāšnakt aiz virtuves plīts bija kādas gandrīz nemanāmas durvis. Aiz kurām vismaz trīs istabas, neremontētas, aptuveni pagājušā gadsimta 60-to gadu stilā - drusku aplupušas tapetes, grīdas ar brūno grīdas krāsu, veca , šķirbaina malkas plīts, skapju atvilktnēs - 60-70- to gadu avīžu paliekas, kaut kādi veci mēteļi samesti kaudzēs, un radioaparāts a-la Spīdola (kurš ieslēgts sāka raiti atskaņot mūziku, it kā viņam būtu svaigas baterijas). Griesti augsti, apputējušas lustras. Pamestība un arī mājīgums.

(6 comments | ir ko piebilst)

str

11:14p
man patiktu, ja rīt būtu brīvdiena

(ir ko piebilst)

dienasgramata
9:58p
ar galvu man viss ir kārtībā
jums droši vien tikai tā liekas
par visu vairāk es dzīvoju
kad guļu un ēdu sliekas

kad esmu līdz pašām padusēm
es ieracies dzimtajā zemē
un vectēva māju pagalmā
es redzu - uz mani kāds tēmē

kopš bērnības spēlēju kariņu
te - krievu, tur - vāciešu puse
pa vidu - mēs divi ar brālēnu
viņš tikai trīs gadus jau klusē

ar galvu man viss ir kārtībā
es briesmas pa gabalu jūtu
es vispār jau sen būtu brīvībā
ja tikai man patronas būtu

(6 comments | ir ko piebilst)

krii

9:43p
Pagājušonedēļ tapu sentimentāla divu Feisbukā izlasītu stāstu dēļ.
Neviens no tiem īsti nevarētu būt par mani, un tomēr tie ir arī par mani, ja atmet biogrāfiskas detaļas.

Tas viens: https://www.facebook.com/jana.vagner/posts/756665864385991?stream_ref=10
Un tas otrs: https://www.facebook.com/jana.vagner/posts/764147393637838?stream_ref=10

pagari un krieviski gan.

(1 comment | ir ko piebilst)

dienasgramata
9:25p
APOLLO. "Rosme" - pašmājās ražota veļa.

(4 comments | ir ko piebilst)

antuanete

9:03p
   Lieliska darbdiena šodien - nostaigāju krietnus gabalus pa kāpām un piejūras mežiem, visas dienas laikā satiku: 1 suni (rēja aiz sētas), 1 zaķi (aizļepatoja pa kāpām), dafiga putnus (atpazinu cīruli, kurš, spriežot pēc uzturēšanās vietas, varētu būt sila cīrulis), 0 cilvēkus. Fantastiska vieta tā Užavas jūrmala, nekad nebūtu domājusi, ka tādas ainavas iespējamas Latvijā (un lielākā daļa cilvēku to arī neuzzina, jo interesantākās vietas ir patālu no piebraucamajiem ceļiem).
   Pa dienu nav laika ēst (vai arī slinkums nest līdzi maizītes), toties par to vakarā eju uz "Skroderkrogu" ar viņu mežcirtēju porcijām un uzbrūku savai pārtikas kastei. Kopējā bilance gan varētu būt labāka nekā sēžot ofisā, kad prokrastinācijas brīžos ir ļoti parocīgi uztaisīt kafiju un kaut ko izķeksēt no kraukļa krājumiem atvilktnē.

(ir ko piebilst)

kramers
7:55p
Если вы считаете, что достигли душевного равновесия и близки к гармонии, попробуйте хотя бы неделю провести в окружении ближайших родственников!)

(1 comment | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system