entries friends calendar user info Previous Previous
publikas klepus starp koncerta daļām
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Jau sen neko vairs nerakstu. Šajā veikalā laikam vairs nav vajadzības neko norakstīt, jo visu izpērk vēl pirms derīguma termiņa beigām.
Vismaz tā gribētos domāt. Vēl gan ir variants, ka visam klāt piegāzti tādi konservanti, ka derīguma termiņš ir atcelts kā tāds.
Bet klabēšanas process, kas nerezultējas atbildes gaidās jautājumam "ko šodien vakariņās", varbūt pat pietrūkst. Tā ir tāda sevi apmierinoša bauda, vērot kā burti virknējas teikumos.
Varētu teikt, ka šis žurnālis vairs nav mans. Tomēr pamatlietas, kā par brīnumu, vēl joprojām šķiet atbilstošas realitātei un manam skatījumam uz to -
Mans vārds ir Termins.
Žurnāļa nosaukums - publikas klepus starp koncerta daļām.
Bio: пишет для детского журнала «Чиж»
About this journal: dieva bioloģisks (sat)raukums
Arī lietotājikonu komplekta emocionālā vērtība nav novecojusi.
Un visbeidzot - Lietotāja tips: Bezmaksas lietotājs
Tā tas viss vēl joprojām ir. Un mana sajūta par to līdzinās vēlīno tīņu gadu pārsteigumam, ka kurpes vai bikses, kas nopirktas pirms gada, vēl joprojām der, jo vairs neaugu. Patīkamais atklājums, ka man beidzot ir kaut kas, no kā nav jāatvadās un ko drīkstu novalkāt līdz driskām vai taupīt līdz mūža pēdējai stundiņai.
Līdzīgi laikam jūtamies, kad lēnām lēnītiņām top skaidrs, ka šoreiz esam satikušies un viens no otra prom neaizaugsim. Drīkst valkāt līdz mūža pēdējai stundiņai. Ja vien abiem tā gribas.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
divas sirdis, bet tikai vienas smadzenes.. kādēļ nevienam nav atslēgas?

ja vien es zinātu, kur ir durvis

https://www.youtube.com/watch?v=sZmP6lXJEt4
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Pēc nodarbībām ar mazajiem patiešām šķiet, es mierīgi varētu iefiltrēties standup komiķu bandā - liekas, ka bērnam galva vairāk kūp no maniem jokiem, nekā no vijoles spēlēšanas. :D Get in balance already! Klaunu parāde..
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
nav izdomāts, kā veselīgi izslēgties brīdī, kad gulēt neļauj ne sirdsapziņa, nedz arī noguruma līmenis, bet visprātīgāk tomēr liekas aizmigt?
no vakardienas metodes šodien mazliet sāpēja galva. tas neder.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
pilnmēness neguļ, bet neraksta arī bakalauru. kāda nejēdzība. labi vismaz, ka pēc trīs stundu vārtīšanās pa gultu, cenšoties visām zināmām metodēm iemigt, sarakstīja e-klasi. bet tik un tā nejēdzība. tik ļoti nepraktisks pilnmēness naktī, kad es patiešām gribu tikai gulēt.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Bet vispār manai acij tas garo matu, skropstu un bārdas salikums liekas ļoti patīkams. Un parodijās - visiem piestāvētu tāda bārda. Tīri vizuāli.

Sajūta par šādu secinājumu ir līdzīga kā toreiz, kad atklāju, ka piparmētru tēja ļoti labi garšo ar pienu un gurķmaizītei piestāv medus.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Toties deguns un vēders IR!

(skatos savu kvalifikācijas prakses atklātās stundas video. novērsās uzmanība no skolnieces un manām skolotājiskajām darbībām, 30 minūšu video ar sevi vienā no galvenajām lomām vēl nekad nebiju redzējusi :D, apgaismojoša pieredze)
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
un kur pupi?
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Man nav zoda!
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
par plāniem jaunā mēnesī.
atvedu no Cēsīm ~2kg ar melnzemi. būs dārziņš uz palodzes. ir arī lietuviešu valodas mācību grāmata, jaunībā izprintēta Grappelli transkripciju grāmata, šādi tādi papīri bakalauram. No tiem gan laikam dārziņš nesanāks. Bet varbūt tomēr..
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
wow, es jau ta neko, bet pat manam dzīvoklim ir auksti.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
haha, grasījos izkratīt kabatas gaudulīgā ierakstā par sapistu dzīvi, sirdi utjp, bet tieši tad Tony Bennett un Bill Evans skan tādi -
No tears
No fears
Remember there's always tomorrow

Times when I know you'll be lonesome
Times when I know you'll be sad
Don't let temptation surround you
Don't let the blues make you bad
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
ļoti gribas ņemt līdzi vijoli uz džeza dienas pasākumiem šodien. gribas spēlēt, ja nu pēkšņi esam Pulkvedī tieši tad, kad tur ir jamm session, ja nu džems nejauši un gluži dabiski izceļas kādā citā vietā, un man būs drosme spēlēt, bet nē, es atstāšu vijoli mājās raudam, jo es taču nemāku spēlēt, man taču nebūs drosme, turklāt, cik gan muļķīgi tas izskatīsies, ja izstaipīšu vijoli līdzi, bet tā arī neuzspēlēšu, un galu galā, ja es paņemšu vijoli, tad visi domās, ka es jūtos ļoti pārliecināta, ka džemošu, ka māku un varu, tad visi gaidīs un nebūs..
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Ja pasaka, ka after work I am meating with bunch of my friends, tad sanāk, ka es gaļojos ar kušķi draugu?
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Es šodien redzēju sikspārni, ostīju koku, redzēju, kā pīle kasa aiz auss, domāju par to, kur putniem ir ausis, iedomājos, ka bakalaura dēļ varētu paņemt akadēmisko, atmetu domu, atšuvu divus pa nakti palicējus, domāju par to, ka gribu būt vīrietis, jo meitenes ir stulbas, bet ja es būtu vīrietis man varbūt viņas tomēr patiktu (t.i.štrunts par citām, es par to, ka sevi kādreiz izvedu no pacietības), runāju a la Zeltiņa neloģiskos teikumus, bet vislabāk man patika ostīt koku.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
es vispār ļoti interesanti guļu.
tajā naktī uz drūmo svētdienu, kas nāca ar visām tām ziņām, es pēc vakariņām ielīdu gultā uz 10 min, pamodos pēc 14.5h ļoti, ļoti apmulsusi. esmu tā kādreiz aizgulējusies uz kādām 5h, bet ap pusnakti tad parasti pamostos un vairs nevaru aizmigt.
šorīt savukārt pamodos astoņos ar modinātāju uz pusdesmitiem un to pusotru atlikušo stundu nosutu ar tādu sajūtu, ka nevaru vien sagaidīt, kad beidzot būs jāceļas.
varbūt jāielien uz 10 min gultā tagad. tiesa 14h es vairs nepagūšu.. nedrīkst riskēt.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
kur lai raksta tādu sūdu "ļoti uznāca miegs, kaut nu pietiktu prāta aiziet gulēt, bet bail kustēt prom no krēsla"
vajadzēja uzrakstīt uz lapas un tad piekārt pie sienas. būtu pie reizes arī jāpieceļas no krēsla.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Pamodos no rīta un pusnomiegā ļoti smaidīju. It kā komunikācija, ar kādu par "ceļos, jau ceļos, jā", bet nav jau neviena un, pat ja būtu, tik smaidīga celšanās man nav bijusi.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
eu, murkšķi, kas notiek..
nevar pievērt to pilnmēnesi mazliet ciet? vai arī, lai ir tā, kā vienmēr, ka tas ietekmē tikai mani, bet visiem citiem ne silts ne auksts. tā vien domāt, ka es vienīgā šoreiz esmu pie skaidra prāta.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
eu, murkšķi, kas notiek...
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
A nevar piedzerties jau šovakar? un dzert visu rītdienu? un tad spēlēt gala eksāmenu paģirās. būs vismaz atslābināti muskuļi. vieglās rokas, tā teikt. nesaprotu, kā lai tiek līdz ceturtdienai. kad tik daudz ko vēl taču varētu darīt, bet nozīmes tāpat nekādas. zefīrus gribas.
un vispār es negribu piedzerties jau tagad. es gribu uzreiz būt piedzērusies, bet visām tām nepieciešamajām darbībām pirms tam.
Sapnī mani samīļo sen neredzēts kolēģis. Nāk un guļ blakus, tāpat vien, jo zina, ka neko vairāk nevajag. Neder, ja mani samīļotu meitene. Neder arī vīrietis, kuram pret mani vai man pret būtu jebkādas papildu sajūtas. Gribas pagulēt azotē vīrietim, kurš būtu kā tēvs vai brālis, bet ne tēvs, ne brālis arī nederētu. Tādēļ sapnī nāk sen neredzēts Ojārs un bez paskaidrojumiem saprot, ko man vajag.

Bet tas viss patiesībā ir sūds, vai ne? tikai patīk sevi pažēlot un nepalīdzēt sev sajusties labāk. ir taču tik patīkami ciest par sīkumiem.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Chris Botti savā Bostonas koncertā 2008. atbildēja uz jautājumu, kas ir viņa panākuma pamatā. Četras lietas - "Practice, practice, practice. And be friends with Sting."
Vienmēr esmu zinājusi, ka tā tas ir. Un sen jau spēlētu uz lielākajām pasaules skatuvēm, ja vien būtu zinājusi arī pareizo secību tām četrām panākumu atslēgām.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
prātoju, ja es uztaisītu jaunu kontu, piedraugotu jūs, atsāktu rakstīt postus, vai jūs piedraugotu mani un cik ilgu laiku jums vajadzētu, lai atpazītu, ka tā esmu es. galu galā, 2013.gadā man bija trīs ieraksti un 2014.gada trīs ieraksti ir jau iztērēti. šodien šauju pār strīpu. šis ir jau ceturtais, turklāt ir tikai marts, nezinu, vai tā var dzīvot.

negribu iet uz dominika millera koncertu, jo ir sajūta, ka viņš spēlēs, bet es nevarēšu saprast, kādēļ uz skatuves beidzot nenāk arī Gordons Metjū Samners(s)s(s)s(s).

bet kādu blogu, iespējams, vajag rakstīt. esot long distance relationship, iespējams, tā ir vieglāk nesajukt prātā. "plug in or find another power source" saka mans dators un viņš nerunā tikai par elektrību. ņemot vērā, ka reāls "plug in" šobrīd nav iespējams, finding another power source is a must do. ar draudzenēm te diemžēl nepietiks. prasās vairāk adrenalīna. bet mocīt R. un dot viņam veltas cerības, ņemot vērā, ka velns viņzina, ko viņš vispār savā dzīvē domā un cer, nozīmē ne tikai vienu izmocītu R., bet divus. un tas ne pēc kā vairs neizklausās. pareizāk sakot tas izklausās pēc lrlrlr. vēl precīzāk sakot - pēc diviem lrlrlr, un to es no sava vijoles skolotāja iemācījos - šitos te ļurinātājus ciest nevar. ļur ļur nekam neder.

tātad - lai nepārvērstu savu fb par twiterkontu, atgriežamies pie klabēšanas. salikt kopā teikumu gan prasa ievērojami lielākus pūliņus, kā tas bija kādreiz. par komatiem arī šaubos un brīnos. galu galā visu laiku gribas teikt, piem., galu galā. bet tie galu galā ir sīkumi galiem galā un lielās lietas galu galā ir galiem otrā galā un galu galā kaut kāds rakstiskās valodas treniņš ir nepiciešams, citādi baķi varētu arī neuzrakstīt, kā es to šobrīd ļoti cītīgi daru. t.i. ļoti cītīgi nerakstu.

allraitīrait, get the spam started! joplā lillā
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
I find it hard that sometimes I just don't get what you mean.
Then again - sometimes I don't understand what others mean either. And sometimes I mess up my language and mind until the point no one could understand what I have just said. Jebkurā valodā. Un arī bez valodas.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
visas dziesmas ir par mani. zinu, ka nav, bet apbrīnojams taču tas dziesmas, vārdu un sievietes psihes spēks tulkot un saprast tieši tās debespuses, kas tajā brīdī ir vistuvāk vaigam.
šodien, piemēram,
"dzīve nemīl, ja par daudz tiek skumta
arī tad, ja rētas slikti dzīst,
arī tad, ja ne zem viena jumta
būsim divatā, kad laukā līst."
man nav lietussarga. laikam jau nav arī jumta. bet ar to es jau sāku samierināties.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
pirms iebraukšanas autoostā mani pamodināja onkulis. teica, ka tā es visu jaunību nogulēšot.

būtu aizdomas, ka es noguļu savu jaunību, tad es autobusā vis negulētu līdz pat pēdējai iespējamajai minūtei.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
varētu padomāt, ka ar būdu uz baznīcu
[02:23:15] R.V.: ko viņi lietoja?
[02:23:48] R.B.: viņi ir pilni ar seksuālo enerģiju, kas šādi tranformējas mūzikā

Lai gan viss ir kārtībā un es visu zinu, visu sajūtu un saprotu, šis rudens ir izdomājis jukt prātā. Cīkstēties? Tad zāle tur pavasarī vairs neuzdīgs. Kur gan manī ir tā poga "pofig". Spēks vai vājums ļauj man to aizsniegt. Bet lai iet. Kas būs, tas būs. Brīva vieta mūsu transformācijām un varbūt galu galā mēs visi tomēr būsim ieguvēji.

[02:39:41] R. B.: nevar vienkārši skumt
[02:39:53] R.V.: divkārši arī nevar, vai ne?
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
http://klab.lv/users/tinktuura/

pašplūsmā
6/5/06 07:55 pm
Tuksnesim pie kājām, ceļos nometies lūdzejs. aizlūdz par katru smilšu graudu. Lai nāk smilšu vētra, es nebaidos ne nieka, tauriņu tīklā to ķeršu un pieradināšu trīslitru burkā. Ik reiz, kad lasu citu nedzejnieku dzeju, es pukojos, ka garlaicīgi, jau viņu domas esmu atdevusi papīra klēpim, bet neraizēju daudz, jo nav jau vērts, kad sagribas dzejot, es neceļu ausu un ceru, un ticu - kaut kad taču tam ir jāpāriet, jo tas ir tikai viens posms, kurš beigsies, kad sāksies cits. Es vēlos plašumos, kur neesmu vēl bijusi, es vēlos jaunas smaržas, jaunas garšas, es vēlos plašumus, man ir aptrūcies rakstāmais, bet kamēr vēl vēlme mani tirda, es nevaru nerakstīt un nemierā dīdos. Ik rinda, kas nonākusi tālāk par šejieni, ir nejaušība, kas savā ātrumā paspējusi izsprukt vārdam nē starp kājām, kad pēkšņi liekas - nu šo var rādīt arī citiem, vai oho vai feini, lai vai kur tas būtu, es palasos, ko cilvēki tur jau salikuši un mana vēlme pāriet, pat kļūdama pretīga un diemžēl atstādama aiz sevis tādu skāņu rūgtumu, ka tomēr nebija, šoreiz vēl nebija un kad tad būs, nebūs, neviens cits, kā tikai es, nekad nespēs izlasīt manās rindās to ko esmu uzrakstījusi, svešiem cilvēkiem sveši vārdi, bet es neceļu ausi, kaut kad taču tam Ir jāpāriet. kad sāksies kas jauns, šim būs pienācis gals.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Šovakar liekas, ka ļoti vajag gavēni, apņemšanos. Kaut ko būtisku izmainīt. Ar profilbildi šoreiz nepietiks.
Citādi ir tā, ka sēž uz poda un raud. Visas pasaules smagums uz sirds un bērnišķīgi apvainojusies skumja, ka visi citi ir labāki, visiem citiem ir vairāk dukas, vairāk radošuma, vairāk spējas organizēt/ties. Šovakar visiem citiem ir spēcīgāki principi un noteiktāki mērķi. Viņi zina, ko dara, kāpēc un vispār, kā to darīt. Viņi neko neizšķiež. Un viņiem viss ir kārtībā.
Visi citi, meh.
Nesaprot, ka man ar tā gribas.


Upd. gribas uzsmēķēt. tā gan būtu viena no lietām, ko pavisam droši varētu apņemties nedarīt, bet nope. un lai gan Y, teica, ka viņš neuztraucās par manu uzsmēķēšanu, jo zina, ka es smēķēju tikai tad, kad man ir labi, nevis tad, kad esmu down, es tik un tā šobrīd plānoju loga atvēršanu. Jo acīmredzot mani principi un solījumi man neko daudz nenozīmē, ja es acumirklī jūtos citādi, kā tajos paredzēts.
Tikai piemērs augstākminētā patiesumam.

Upd.daudz vēlāk.
Toreiz tā arī neuzsmēķēju. nākamais rīts vēl ar gavilēm nenāca, bet katra nākamā diena virzījās tam arvien tuvāk un tuvāk.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
while my bass guitar gently weeps..
Klau, Jums te kādam vai pazīstamam nav mājās basģitāra, kuru iedvesmas aizplūdā šobrīd nemaz neizmantojat, kas nozīmētu, ka es uz šo semestri varētu piesacīties paīrēt? Jaunas robežas prasa ne tikai uzņēmību, bet arī resursus. :)
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
sūrst.
zināju, ka sūrstēs, bet kad nu sūrst, tad tāda priekšzināšana nemaz, nemaz nepalīdz.

tagad jūtu, kā viņa varēja tos nātru kreklus uzaust. kad sūrst, tad var.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Lazarete.
Tikko puslīdz atkopos no šīs karstās un angīnveidīgās, tā esam apmainījušies lomām. Tagad es vārīšu vistas zupiņu, kamēr mīļš puika mēģina izvārīt gultu.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
mēms dators
Kurš no Jums (un citiem) cibiņiem varētu palūkot, kas vainas manam kompītim, ka ar skaņu vairs nedraudzējas. Varianti par to, kur tas suns ir aprakts, grozās gan ap operatīvo atmiņu, gan skaņas karti, gan nav ne jausmas.

Negribu nest uz datoru ātrajām palīdzībām, ja varbūt varu aiznest tepat kādam. Taisnība, ne?
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
komunikācija
- I think I am going to die soon.
pēc minūtes klusuma brīža, ko abi pavadām veroties savos netbukos, viņš man atbild
- After pooing, let's think about it.

ar "it" attiekdamies uz pirms tam apspriesto ideju, ka šodien varbūt jāaiziet uz kino.

es gribu pārstāt domāt vārdos. vakar vakarā sāku raudāt un nevarēju rimties. bet nav viegli raudāt viņam blakus. viņš tādos brīžos, kad cenšos atgūt elpu un sajusties mierīga paskatās uz mani un saka, you know, viņiem Korejā esot tāds teiciens. teiciens, ka tie cilvēki, kas raud un nākamajā mirklī smaida, straujāk apaugot ar spalvām. smējos skaļi. un pēc brīža spalvaina gulēju gultā un raudāju tālāk, tikai šoreiz uzgriezusi viņam muguru. un viņš man arī. esmu raudājusi pietiekami bieži, lai viņš zinātu, ka, ja mani mierina, tad pastāv draudi noslīkt asarās. šorīt izskatījāmies līdzīgi, jo piepampušie plakstiņi man deva privilēģiju kaut nedaudz izskatīties pēc aziātes. varu raudāt arī šodien, labojam nestabilo internetu un es saku, ka mans wireless is not stable and I am simply disconnected at the moment. bet ne tādēļ rakstu cibu. 
ciba dod attaisnojumu formulēt domas teikumos, kad citādi tik ļoti traucē domāšana vārdos.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
Iesaki zobārstu, lūdzu!
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
mīlu dzīvi
gribu rīt no rīta pamosties agri un viegli pat tad, ja būs lietains
smēķēt uz sestā stāva palodzes ir bīstami, ja noreibst pat no pusītes
spēlēt vijoli naktī vajag klusiņām un maigām, jo blakus dzīvoklī beidzot no vēdera izrāpies maziņais pa laikam raud
cilvēki apkārt tādi, ar kuriem tikai asprātībās un vārdu spēlēs komunicēt gribu
rīt nosūtīšu pastkartīti savai erasmus korejiešu mīlestība
izprintēšu notis ierakstam un pamācīšos uz mīnusiņiem
izdomāšu lielisku uzrakstu un bildi dzimšanasdienas kreklam vienam no labākajiem kolēģiem
turpināšu spēlēt 10% speci un pārējo procentos neizsakāmu
atbildēšu uz jautājumiem par to, kādēļ debesis ir zilas un kā sauc bizbizmārītes vīru
paspēlēšu koncertā
nebaidīšos džemā
būšu pievilcīga, dzirkstoša un dēkpilna
dienas laikā noguršu daudzkārt un par vienu kārtu vairāk atgūšu "otro" elpu
turpināšu mīlēt dzīvi
tam man drosmi šoreiz nevajag
let it be
nestāvēt ceļā, tam kas grib notikt
būs salds sapnis
http://www.youtube.com/watch?v=r8OipmKFDeM
http://www.youtube.com/watch?v=GjdHHMALtto&feature=related
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
jo ilgāk es dzīvoju, jo ilgāk dzīvojuši cilvēki, kurus satieku.
tik grūti nenobīties no tā apjoma, kas ir viņos un ko es nevaru zināt, un ko es nevaru atklāt, un kas iespējams nekad man nebūs skaidrs.
sākt iepazīt cilvēku. tas ir kā sākt mācīties ko lielu un nozīmīgu. kaut ko, ko ļoti, ļoti gribas iemācīties, bet nevar pieķerties, jo apzinies, cik ļoti daudz ir jāiemācās, apzinies, ka visu neiemācīsies, nesaproti, ar ko lai sāk.
bet mācībās iesaka sākt ar mazumiņu. pa piecām minūtēm. kad vārās ūdens tējai. bet tās piecas minūtes veltīt tikai tam. iet dziļumā un tikai pēc tam plašumā.

vai mīlestībai ir vajadzīga drosme

visticamāk brīdis, kad uzdod tādu jautājumu, jau nozīmē, ka nav pamata bažām par mīlestības klātbūtni. un visticamāk, ka nav nekā tāda kā "sākt iepazīt cilvēku". un salīdzinājums ar mācībām arī visnotaļ bezjēdzīgs tādēļ.
bet drosme ir vajadzīga. dzīvei. mīlestībai. dzīves mīlestībai. drosme noticēt. drosme paļauties. drosme uzdrošināties. drosme pieņemt. un drosme atlaist.
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
bieži nobīstos. vai nekļūdos. vai neesmu pārdroša. vai nebūs ļoti sāpīgi.
bet lielākajā tiesā šādu brīžu situācijā tūdaļ atrodas kaut kas labs, par ko varu būt pateicīga jau šobrīd, jo tas JAU ir noticis.
un lielā tiesā gadījumu tas ir arī kaut kas tāds, kas atsvērtu pat sāpes nākotnē.
sāpes, kuras visticamāk nepienāks vai kuras es tā pa īstam "neizbaudīšu", jo tas, par ko esmu pateicīga, šķiet, ir kaut kas lielāks, spēcīgāks un ilgstošāks par iespējamajām nākotnes mokām.
http://www.youtube.com/watch?v=duvg2yUmnaM
orissa
Add to Memories
Tell A Friend
es nezinu, kas ar Jums notiek, jo manis te nav.
muļķīgi it kā, ka mana nespēja šeit rakstīt ir radījusi arī nespēju lasīt un tādējādi mani tik ļoti attālinājusi.
par dažiem no jums ļoti raizējos. un šķiet, ka tam ir iemesls.
tai pat laikā neko nevaru izdarīt. "lietas labā"
tāda nolemta sajūta, ka draudzība tomēr nav vilciens, kurā varu iekāpt atpakaļ.
esmu ļāvusi iet un man ir ļauts iet.
un tad mēs visi ejam.
un esmu jau aizgājusi iespējams pārāk tālu, lai trīs teikumos pastāstīts nokavētais varētu būt pietiekams, lai saprastu un sajustu.
ceru, ka tas nav tik absolūti un neatgriežami, kā man tagad šķiet. lai gan pieļauju, ka dzīves īstenībā viss patiešām ir tieši tik skarbi, cik liekas.

Dievs vienmēr ir klāt. paļaujos Viņa acij un rokai pār jums.
About this journal
dieva bioloģisks (sat)raukums
profile
Termins
User: [info]orissa
Name: Termins
calendar
Back Maijs 2016
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
links