MERMAID MOTEL

vēstules sīrupiņam

1/15/13 11:17 am - epilogs

Tikko atgriezos no policijas. Gatavojos stāties sievietes priekšā, saķemmējos, apģērbos kā svētule, bet tur priekšā jauns, glīts puisis .. paldies Dievam, pēdējā brīdī pirms iešanas ārā no mājas tomēr nolēmu uzkrāsoties, jo sapratu, ka izskatos pārāk svēta pat sievietei. Sākumā galīgi negribēja klausīties, ignorēja, bet es tik neatlaidīgi stāstīju to, kāda nabadzīte esmu, ka beigās pati sev noticēju un sāku bimbāt. Tad sāku rakstīt paskaidrojumus, kurus rakstot un paralēli sarunājoties ar policistu, apraudājos vēlreiz, un, voilà, minimālais iespējamais sods par šādu pārkāpumu - 4 soda punkti un 50 Ls.
Nav man ne kauna, ne goda, bet karā visi līdzekļi labi, man nebija, ko zaudēt, ja nu vienīgi tiesības, kuras es nevaru atļauties zaudēt, tad nu es sēdēju un bezkaunīgi bimbāju ar'. Nu, un pēc pāris mēnešiem visticamāk atnāks vēstulīte no apdrošinātājiem par regresu, tur nevajadzētu aiziet vairāk par diviem simtiem, tā apskādētā mašīna bija samērā sūdīga, bet tas tā, gan jau, galvenais, ka tiesības joprojām ir man makā.
Esmu ļoti priecīga, biju pārstresojusi jēgu kopš piektdienas, palikšana bez tiesībām būtu vesela traģēdija, it īpaši šobrīd. Stāsta morāle - NEKAD neatstājiet ceļu satiksmes negadījuma vietu, nesastādot saskaņoto vai neizsaucot mentus. Pat ja esat tikai nedaudz kādam stāvvietā kaut ko iebuktējuši. Pat tad, ja jums liekas, ka neviens jūs neredzēja. Brauciet prom tikai tad, ja esat pālī vai zem ripām, vai jums nav OCTA's un gana daudz skaidras naudas, lai turpat uz vietas nodīlotu ar apskādētā auto īpašnieku. Viss, čau!

1/13/13 08:32 pm - Oktobris ir miris. Lai dzīvo oktobris!

Izveidots: 2008-01-17 20:22:58
Pēdējais ieraksts: 2013-01-13 20:54:22
Žurnāla ieraksti: 1,192
Nopūtas:
Izdvestas: 1,021
Saņemtas: 1,194

Nu tā, dārgie draugi, ir pagājis ilgs laiks šajā vietā, esmu cītīgi sekojusi līdzi jūsu dzīvēm, un esmu droša, ka arī turpināšu to darīt, jo atmest cibu ir grūtāk kā smēķēšanu, taču viss ir labs, kas labi beidzas, oktobris ir nodzīvojis piecus (patiesībā mazāk) prieku un bēdu piesātinātus gadus šajā kontā, un, nu jā, viss plūst un viss mainās, ir laiks doties, laiks atstāt oktobri pagātnē. Iespējams, pienācis brīdis ieguldīt enerģiju konstruktīvāk vai varbūt vispār neieguldīt un paturēt sev, lai naktīs miegam pietiktu ar stundu mazāk.

Uz tikšanos kaut kad un kaut kur, gan jau pēc nedēļas es neizturēšu un uzbliezīšu jaunu kontu, jo man taču noteikti būs jāuzraksta, kā gāja policijā un cik lielu sodu man uzlika par manām noziedzīgajām gaitām, haha. Nu, bet varbūt arī ne, pirms pāris dienām esmu itin veiksmīgi likvidējusi savu twitteri, klabe plānā bija nākamais punkts. Laiks atgriezties pie privātuma, laiks atgriezties pie reālās dzīves un patiešām satikt cilvēkiem vienam otru, lai uzzinātu kā otram klājas, jo draudzēties ir taču tik ļoti daudz patīkamāk kā uzzināt par otra gaitām no interneta dienasgrāmatiņas.

Lai jums viss labi un saulaini, draugi! :)

Tags:

1/12/13 01:54 pm

To, kas ar mani notiek, būtu pelnījis tikai ļoti, ļoti slikts cilvēks. Vai man tāpēc būtu jāsecina, ka esmu ļoti, ļoti slikts cilvēks? Nu nē, es neesmu, man nav tik daudz brīvā laika, lai citiem darītu ļaunu. Es nezinu, kur lai rodu spēku ar visu tikt galā, - nākamnedēļ ir četri eksāmeni, 2 kontroldarbi, gājiens uz policiju ar visu to lūgšanos, lai man neatņem tiesības, kas man riebjas jau teorētiski, bet nekas cits neatliek, man tiesības vajag, pirmā sēde, bet es vēl neesmu pabeigusi iepriekšējās nedēļas darbu, kura deadline ir pirmdiena, nemaz nerunājot par to, ka es jau nedēļu kavēju maģistra tēmas iesniegšanu, un tad vēl tas fakinais regress un sods, kura apmaksai aizies milzīga nauda, fak. Atā, atā, mans skaistais atvaļinājum.
Manām garīgajām spējām trīc rokas un dreb apakšlūpa. Iespējams, es neesmu gana stipra, lai visu šo panestu. Tas par to, ka katram tiek dots tik, cik viņš spēj panest, ir bulšits. Turklāt šī ideja ir absurda, jo vājos nostāda krietni izdevīgākā stāvoklī kā stipros; nesaprotu, kā tā spējusi iekarot tādu popularitāti.
Bet labi, es beigšu sevi žēlot, okei, tā ir kaut kāda melnā strīpa, nopietni. Nezinu, vārdu sakot, kā tagad piecelties un satriekt visus šos sūdus lupatās, man nav spēka. Pamatā tāpēc, ka es zinu, - aizies šīs problēmas, nāks vēl lielākas. Dzīve ir kaka, un jo tālāk tu brien, jo dziļākos mēslos nokļūsti, un tas ir viss, kas man sakāms.

1/8/13 10:38 am

Gāju pār Vanšu tiltu un acu priekšā Daugavā pāris minūšu laikā nogrima 3 kuģi - divas skaistas, baltas jahtas un izklaižu kuģītis "Jelgava". Stāvēju, brīnījos, secināju, ka ūdens līmenis baigi cēlies. Tam visam pa vidu man uz tilta piesējās kaut kāda trakā, kas atņēma man mana jaunā, superjaudīgā TV pulti(wtf?) un iemeta ūdenī. Sākumā niknojos, bet tad nospriedu, ka vienkārši nopirkšu jaunu, pultis taču var nopirkt atsevišķi, un gāju tālāk, taču šī neatstājās, turpināja bāzties virsū, un es tik ļoti negribēju viņu aiztikt, negribēju darīt pāri, bet beigās neizturēju, viņa negaidīti pārvērtās par vardi, es viņu spēcīgi saspiedu plaukstā, aizmetu tālu prom ūdenī, un pati metos bēgt, būdama pārliecināta, ka viņa izpeldēs krastā un turpinās man bāzties virsū. Gaidu, kas šodien notiks. Gan jau, ka nekas labs.
Tags:

1/3/13 10:01 pm

Esmu teikusi, ka Florence + The Machine mūzika mani dara laimīgu? Nekad dzīvē neesmu sastapusies ar mūziku, kuru saprastu vairāk. Nekad nebūtu domājusi, ka varētu kādreiz nonākt pie šāda sprieduma mūzikas dēļ, bet man tiešām ir paveicies ar to, ka esmu piedzīvojusi Florence Welch.
Tags:

1/3/13 03:38 pm

Tas lieliskais brīdis, kad pilnīgi nejauši izrādās, ka tu neesi garīgi slims un tava konspirācijas teorija visu laiku ir bijusi patiesa. Hohohoho, priecīgus Ziemassvētkus! Un es jau domāju, ka šodien nekas labs tā arī nenotiks! Cilvēki tomēr ir tādi liekuļi, nu fui!
Tags:

1/1/13 09:14 pm

Nu, pat ja es visu nākamo gadu nespēšu savaldīties, nepārtraukti nervozēšu un uzsprāgšu pie mazākā sīkuma, man vismaz būs augsti, smaili papēži, garas kājas un superīga ādas jaka. Tas mani pilnībā apmierina, pilnībā!

12/31/12 01:14 pm

Man riebjas kādam kaut ko lūgt. Vienīgais cilvēks, kuram bez sirdsapziņas pārmetumiem varu lūgt jebko, ir j-k, tāpēc, ka pati esmu darījusi to pašu milzīgo jebko viņa interesēs. Tas ir barteris.
Man nav iebildumu, ja lūdz man, es vienmēr piedomāju pie savas attieksmes, runasveida, lai neliktu cilvēkam justies slikti par to, ka viņam no manis ko vajag, un nekad neatsaku, ja vien runa nav par lietām, kurās nevaru palīdzēt. Ļoti nepatīk cilvēki, kuri uzvedas vīzdegunīgi un brīdī, kad kāds lūdz kaut ko, pusnopietni uzvedas kā pasaules valdnieki. Nu, bet es aizplūstu no tēmas, - man riebjas kādam kaut ko lūgt. Tāpēc man patīk cilvēki, kuru resursus var nopirkt naudā, baudā, graudā un kuri nejūtas tāpēc neērti. Pirkt un pārdot resursus ir okei, tas ir taisnīgi un tas ir labi.
Tags:

12/30/12 11:59 pm

Tikko uzzināju, ka D-pilī ir naktsklubs "Moskva".
Tags: ,

12/29/12 12:39 pm

Šodien vēl viena mājas diena, gandrīz visus seriālus esmu noskatījusies, jāsavāc miskaste ap sevi, jāizmazgā drēbes, jāuztaisa kaut kas ēdams, jāizpilda mājasdarbi un jāpadomā par abonementu džimā. Rīt ar S. iesim brančot uz illy, pēc tam vajadzētu aizbraukt līdz Alfai, un tad jau jāsāk tā kā domāt par eksāmeniem, 2.janvāris nav aiz kalniem. Gribu ātrāk, ātrāk visu to skolu cauri, pirmie trīs gadi bija interesanti, nu, bet tagad tāds bezjēdzis, ka tālāk nekur, gribu kaut ko jaunu, interesantu. Ko Jaunajā gadā, nezinu. Vislabprātāk es ietu deviņos gulēt - otrajā sākas nonstop darba cēliens līdz pat Lieldienu brīvdienām.
Tags:

12/28/12 03:15 pm

Jāuztiepj kaut kādas pidžambikses, jāaiziet nopirkt vate, lai var to kosmētiku notīrīt, jāiemet skaitītāju rādījumi kastītē un jānopērk kāds cūku ēdiens, lai varētu ķerties klāt pusgadu iekavētajai Grejas anatomijai. Es neesmu žaketē, man nav ne par vienu jāizliekas un jācenšas izklausīties vairāk vai mazāk kompetenti - ou, es jūtos laimīga, patiesi! Laimīgākā cūka pasaulē, patiesi! :)
Tags:

12/28/12 03:08 pm

Šodien tā arī neesmu izkāpusi no gultas. Vajadzētu aiziet līdz namu pārvaldei, aizbraukt pavazāties pa kaut kādiem seiliem, pamācīties, nu, daudz ko vajadzētu, vārdu sakot, bet ko tur daudz, es guļu gultā apenēs un krekliņā, uz sejas joprojām ir vakardienas kosmētika, un bimbāju kā bēbis pie HIMYM sezonas noslēguma sērijas. Lūk, šo es saucu par kvalitatīvu piektdienu - man nekur nav jāskrien un nekas nav jādara!
Tags:

12/27/12 02:08 pm

Cepetis ir šogad atsevišķa ieraksta vērts - novilkām vistai ādu vienā gabalā, ar adatu un diegu salāpījām, kur gadījās pa caurumam, gaļu atkaulojām, sagriezām mazos gabaliņos, klāt piesviedām zaļās olīvas, žāvētas plūmes, ananasus, papriku, zilo sieru, čut čut sīpola un garšvielu, vienu olu, lai viss turas kopā, sastūķējām masu atpakaļ ādā, aizšuvām cieši līdz galam, lai pildījums nekrīt no tās ādas ārā, folliju pāri un uz stundu 220 grādos. Labākais cepetis, ko jebkad esmu gatavojusi. Nu, tik tā ādas nost vilkšana tika uzticēta j.k., since es neesmu tas labākais ķirurgs un manās nepacietīgajās rokās tā āda sāka plīst jau pie pirmajiem centimentriem. Aukstu var griezt kā ruleti, un, kas pats labākais, pateicoties tam, ka gaļa ir mazos gabaliņos sadalīta un ir ellīgi daudz citu ingredientu, pazūd riebīgā, vistai raksturīgā otrās dienas garša.
Tags:

12/20/12 03:49 pm

Nu okei, varbūt man ķīmiski vajadzētu iztaisnot matus.

12/20/12 03:13 pm

Nu lūk, esmu in love ar Kiviča bijušo sievu, viņa man, kamēr grimmēja, tādas lietas teica, ka es tagad priecīgs - man ir modeles seja, tāpēc don't mess with me, ja, un man vajadzētu apdomāt fotomodeles karjeru, saprotat. Es jau metu nost biroja žaketi un metos uz Milānu, Tokiju, Ņujorku, haha. Vispār glīti uzgrimmēja, es neesmu pārliecināta, cik nopietnu iespaidu radu ar šādu grimmu un frizūru, jo izskatos pēc lelles, bet smuki, patiešām. Būs jāiet krāsoties pie viņas, ja kādreiz uz kādu balli atkal iešu.

12/17/12 12:41 pm

Sestdien bijām uz kalna, visu turpceļu aizmugurējais flangs un sēdeklis man blakus trieca upeņu balzāmu un skaļi tērgāja, mani krietni uzmundrinādams. Kad beidzot bijām klāt, es cīnījos ar slideno virsmu un slēpēm tik neatlaidīgi, līdz nedaudz sastiepu potīti, tomēr panācu savu un iemācījos nobraukt lejā bez krišanas.
Pēcāk vakariņojām Žagarkalna ēstuvē, kas neizskatījās pēc restorāna, taču kur, visu cieņu, viss garšoja labi, trijos naktī atdriftojām no Cēsīm mājās, gulējām līdz pusdienlaikam. Tumsai iestājoties, ievēlāmies mašīnā un braucām uz Latvijas Valsts mežiem cirst eglīti - cauri priekiem un sniegiem tumsā atradām divas pieklājīgas jolačkas.
Jutos ļoti laimīga abas dienas - blakus bija visi trīs mani labākie draugi - gan Santa, gan Rozentāle, gan Aldiņš. Nu, tikai Braslas vēl trūka pilnam ekipējumam! Šodien klanos pie datora - nāk miegs :)

12/13/12 10:20 am

Kā man riebjas nodokļu likumi, ārprāts. Gandrīz tikpat ļoti kā autortiesības.
Tags:

12/12/12 06:39 pm

Man tagad ir piecas minūtes laika izdomāt, kādā veidā pabeigt savu megadarbu laikā un vienlaikus sagatavoties piektdienas ballei. Impossible - man nav ne kleitas, ne manikīra, ne tikko krāsotu matu, nav vispār nekā un nav arī spēcīgas argumentācijas megadarbā. Galvenais, ka jāizdara abi reizē, uz balli ir jāiet, gribi vai negribi, un pēc duras uz citu fona izskatīties arī nekāds labais tonis nav. Ir bez 20 septiņi, esmu strādājusi bez pusdienām, izdarījusi piecus miljonus darbiņu, man pat uzkrāsoties šodien laika nav bijis, bet līdz savam megaprojektam tā arī neesmu tikusi. Man tik ļoti trūkst laika visam, es nevaru. Jāpasēž vēl kāds brīdis un tad ātri jāiztriecas cauri tuvākajam t/c.

upd.20:32. Joprojām esmu darbā, veikali veras ciet deviņos. Iešu uz korporatīvo balli plika! Izlaidīšu matus, lai piesegtu augšdaļu, uzvilkšu melnas biksītes un iešu plika! Man nav, ko vilkt! Baigā jēga cerēt uz lielāku algu kaut kad tālā nākotnē, ja tāpat nebūs laika to naudu tērēt!
Tags:

12/12/12 01:32 pm

Some women choose to follow man, and some women choose to follow their dreams. If you're wondering which way to go, remember that your career will never wake up and tell you that it doesn't love you anymore.

/Lady Gaga/

12/11/12 06:46 pm

Gribēju kaut ko uzrakstīt, bet neatceros ko. Pirmais, kas tagad nāk prātā, ir fakts, ka mis`Rozentāle un viņas sirdsdraugs piektdien ierodas Latvijā, kas, es ļoti ceru, nozīmē, ka divi nākamie vīkendi būs alkoholu, smieklu, pļāpu, vakariņu un prieku pielieti. Esmu vienpersoniski nolēmusi, ka sestdien mums visiem pieciem, tas ir, man, manam sirdsdraugam, mis`R., viņas sirdsdraugam un mis`Santai (cik labi, ka viņai nav sirdsdrauga, citādi mašīnā vietas nepietiktu!) jābrauc uz kalnu par sevi paņirgāties uz snova, bet nu vēl tikai tāds sīkums kā pajautāt, vai man kāds ir gatavs pievienoties, palicis, citādi būs jābrauc vienai. Nu, tā kaut kā. Galvenais ir neiespringt un turpināt smieties par to, ka līdz semestra beigām ir palikusi pusotra nedēļa, man ir kaudze nenokārtotu kontroldarbu un mana tuvākā nākotne kā tāda šobrīd ir biezā neziņas miglā tīta.

Tags:
Powered by Sviesta Ciba