porcelāna lellīte [userpic]

11. Septembris 2019 (08:49)

ziniet, kā tu skolā izspied no sevis spārnotu domu, noliec skolotājai uz galda, dabū atzīmi un laimīgs dzīvo tālāk svilpodams, cepuri kuldams, bēdu nezinādams? jo visi gali ūdenī, neviens gailis pakaļ nedziedās?

a nekā. piezvana tev pēc Dievzvienzinacik gadiem. būs grāmata. grāmatā tava domraksta fragments. priuecāsimies tevi redzēt svinīgajā pasākumā, vakara pasākumā unvai nedēļas laikā svinīgā klasē un varbūt pateikt dažus vārdus

biju pieklājīga, jau zvanot klases audzinātājai un vēlāk tikai literatūras skolotājai nojautu uz ko velk, pie sevis pasmīnēju. nu un tagad man sirdsklauves, plaukstas svīst, jo uz stundām droši vien ka nebūšu (jo sabiedriskais šurpu turpu ilgi un bērni bd) bet zinot to kā dzīvē parasti notiek, būs tomēr i jāparādās i 'daži vārdi jāpasaka'
o.k., māte man atdeva ļoti skaistu rozā adītu mēteli. pieklājīgu un šiku. bet man vajag arī kleitu un visas drēbes ir tikai resnās
ā!
bet ir arī liela brīvība tajā, ka mani tiešām neuztrauc kurš no skolas laika simpātijām tur varētu būt vai NEBŪT un ko padomāt
vienagla. bet tās dažas dāmītes uz kurām skolas laikā bija zobs, tās vella mātītes gan
lol

Comments

Posted by: f ([info]f)
Posted at: 11. Septembris 2019, 09:50
painted

bet cik foršs apļa noslēgums, ne? doma palaista juniversā, un pēc daudziem gadiem - voila! - doma tevi uzmeklē un mazliet arī iekniebj dibenā :))

Posted by: porcelāna lellīte ([info]neraate)
Posted at: 11. Septembris 2019, 10:30

:D

Klau, tu kā stila eksperte varbūt zini - var uz tādu pasākumu ar puķainām tipa vasaras platformenēm ar vaļēju purngalu vai tas ir fo pā? Tās ir ērtākas par kāzu kurpēm un ja tāpat aprunās, tad moš lai par ko tādu, kas man pašai ļoti patīk. Bet nu tad es būšu uzkrītoši gara. Toties jutīšos skaista un seksī un nekā smuka un formāla tāpat nav, būtu jāpērk, tad varbūt labāk pie šīm piepirkt ko wow!

Posted by: f ([info]f)
Posted at: 11. Septembris 2019, 10:59

āš pilnīgi tikko paaugos par vismaz 5 cm! :)

nu, neej jau pie prezidenta (ja?), tāpēc, ja ir iespējams, jālaiž viss akcents uz kurpēm un jāvelk vienkrāsaina kleita (vai kostīms, vai kas, lai nav seroburomaļinovaja situācija. un kāju nagus arī ne košus!

Posted by: porcelāna lellīte ([info]neraate)
Posted at: 11. Septembris 2019, 11:29

Bet kurpes džungļu krāsā ar rozā puķēm! Bet paskatījos kritiski, ka man citas sandales pēdu iesauļojušas.

It kā laikā daudz, bet vajag laicīgi izdomāt citādāk aiziešu kā pūt-un-palaid

Posted by: f ([info]f)
Posted at: 11. Septembris 2019, 15:01

laikam jau pati zini atbildi :D tomēr jāskatās aina kopā. kāda publika, kas par vietu, ko vēl vilksi. puķainas kurpes vispār riskantas.

lūk, tāpēc es pati gribu nopirkt vienas slēgtas miesaskrāsas augstpapēdenes, tad vispār atkritīs ļoti daudz problēmu dzīvē :)

5 Lasīt komentārus piebilst