10 Jūlijs 2020 @ 12:09
Varbūt FB dzimums tomēr jāmaina atpakaļ uz sievieti?  
" Sveiki visiem. 💗🤗 Šī ir mana grupa, ar seksīgu un skaistu sieviešu loceklis 👄👯💦, jūs varat sazināties ar sievieti uz datumu vai vienkārši gadījuma tērzēšana. Lūdzu pievienoties šai grupai, šī grupa ir reāla, un jums nav nepieciešams tērēt savu naudu sievietēm, kas var apmierināt jūsu seksa vēlmes 👄👙, es apliecinu jums..."
 
 
10 Jūlijs 2020 @ 08:36
 
Teardrop (Mazaruni Dub One)
Tags:
 
 
09 Jūlijs 2020 @ 16:45
 
Jūnijs bija neprātīgs pilskungs, šarmants uzdzīvotājs, dzina strādāt līdz ģībienam, bet pēc tam atalgoja ar ballēm, ziediem, nebeidzamiem gaismas šoviem un smaržu terapijām.
Es viņu mīlēju. Un mazliet cietu.
Sen nebiju jutusies tik nogurusi, sen nebiju jutusies tik laimīga.

Tagad atnācis jūlijs, gaidu maigās melleņu naktis.
 
 
09 Jūlijs 2020 @ 16:04
 
divriteņu bumam sākoties, ļaudis bija noraizējušies, ka ciskudriļļa sedlos nevar atšķirt, kura ir bagāta kunga meita, kura parasta mašīnrakstītāja, tāpēc Tiffany's laida klajā šo dimantiem un smargadiem rotāto lai būtu acīmredzami )
Tags:
 
 
09 Jūlijs 2020 @ 12:25
 
Japānā ir pilsētiņa, vārdā Beppu.
Tamī pilsētiņā ir onsens, zem nosaukuma Kitahmama Termas.
Viņiem ir siltais minerālūdens āra baseiniņš, jūras krastā, kurā var sēdēt, kamēr satumst, un skatīties kā pāri lidinās sikspārņi.
Tags:
 
 
09 Jūlijs 2020 @ 08:19
 
šorīt bērni pamodās sešos, tas laikam par sodu, ka vakar vakariņu gatavošanas laikā paralēli sataisīju viņiem čia sēklu pudiņus šodienas otrajām brokastīm, kurus mēs ar vīru negausīgi paši norijām pēc viņu iemidzināšanas.

//bet totally worth it - baisi garšīgie sanāca
 
 
09 Jūlijs 2020 @ 01:51
jūlijs  
suņuburkšķu pļava pārvērtusies par vīgriežu pļavu un joprojām nav nopļauta.
mūsu iestaigātās takas nogrimušas zālē. lēkšojot likās it kā mēs peldētu.
zirgs dedzīgs un ātrs un spēkpilns. jūlija vakaru gaisma tik skaista.
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 16:18
es zinu, man vienreiz dārziņš būs  
Šodienas labāka ziņa ir, ka stamp duty atcēla līdz 31ajam martam. Tas nozīmē, ka notāram mums būs jāmaksā nevis 4.5k, bet tikai 1.5k. Happy dance.
Bet no bankas joprojām nekādu ziņu par hipotēku, bezgalīgs limbo :(.
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 17:25
 
bet vispār man lauž rokas, plecu, plaukstu kā pie gripas. un skapim tikko izkrita durvis uz absolūti līdzenas vietas, un neviens pat nepieskārās.
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 17:12
 
blakus istabā atskan "čū čū, kutamtramvajs pienāk brāļa stacijā" un liela smiešanās
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 14:31
 
zinkā, visi nobridušies dubļos un peļķēs un dubļos un peļķēs un dubļos.. nu jūs sapratāt. kaut ko pa pļavām pastaigājam, tad pa ielu kaut kādu nesaprotamu. bet ceļa malā sāk parādīties wild cherries koki, kuros ir ķirši! gatavi! bet kaut kādi miniatūri. tiešām mini, gandrīz nav salasīšanas vērti, bet ballītes orgkomiteja spītī pielasa ik pa brīdim saujas un uzēd tos anyway. tad uzradās kaut kādi margināli lielāki, bet joprojām kauliņa vairāk nekā jebkā cita.

tad jāiet atkal caur kaut kādam miestam (Koječín saucas!). aiz tā konkrēti atkal sanāk takas un pļavas un pļavas, kurās takas nav īsti iemītas, tikai teorētiskas. kaut kādā brīdī secinu, ka kedas vairs nav tik dubļainas nemaz, pa visu to zāli staigājot. ānuok, vismaz kaut kāds labums no. bet vienā no pļavām jāiet gar zirņu lauku. noplūcam mazliet zirņu pākstis, bet tur arī kaut kādi nīkulīgi. nu ok, priekš zirņiem vēl paagrs. ejam un tērgājam par džinu un džina kokteiļiem. VZ aizdomājies, kā būtu, ja džintonikā ieliktu kāreiz šitāda svaiguma zirņus! pēkšņi sajūtu tādu kā žļurkstienu zem kājas. nu tur zem zāles, izrādās ir konkrēti dubļi un slapjš. uhm, ok. kaut ko tur lavierējam, saruna nedaudz pārtrūkst. kaut kādā brīdī vispār izrādās, ka uz šīs zālainās takas axctually tek virsū ūdens / strautiņš kaut kāds. WTF? VZ sanīgrojas un aiziet iet pa blakus esošo lauku. es arī savācos aizlekt tur, jo nu, ahujeļi taisīt taku tur, kur upe, bļaķ?

also, es piezīmēšu, ka viss tas gājiens sākās pie nearly 600 m evelation un lēnā garā gāja lejup, ik pa brīdim tomēr uzdzenot vēl atkal kaut kādos kalnos atpakaļ. un te, spriežot pēc Strava, mēs esam ap 450-500m augstumā.

bet nu neko. aizejam uz normālu ceļu un turpinam sarunu par to, ka vispār džins ar aukstu earl grey tēju arī noteikti garšotu tīri norm.

nākamais miests ir Radňov, un ir vēl miniķiršu koki pa ceļam. ir pāris lēnāki km, jo ķirši! bet izejot cauri tam miestam, ejam tagad uz Květinov, kas ir nākamais punkts. atkal kaut kādas pļavas, bet tur sagaida pārsteigums!

(un tagad es iešu atpakaļ savā Mega Korp pasaulē, kur šobrīd viss ir neaprakstāmā bezcerībā un slikti.)
Tags: , , ,
 
 
Garastāvoklis: atkal līst, ja? vismaz ielu neurbj vairs
Mūzika: Desert Sound Colony - I Get Fixed - Original Mix
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 11:57
vrrrrrrrrrrrr  
Sapnī steigā kāpu automašīnā un pa kalnu ceļu bēgu no apšaudes, bet panikā nepārslēdzu ātrumus, un aizbraucu ar pirmo pārnesumu.

Vispār es vairs nenodarbojos ar sapņu atstāstīšanu, bet šis sapnis bija neparasts ar to, cik spilgtas un īstas bija bailes un trauksme.
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 10:49
bēres  
Pieminekļus vajag guldīt zārkos un cieņpilni apglabāt.
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 10:43
deception  
Es neizskatos tā, kā manā lietotājbildē.
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 10:37
koloniālā pagātne  
Laiks nopietni runāt par Kurzemes koloniālo pagātni.
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 10:19
IC  
Immediate cure.
 
 
08 Jūlijs 2020 @ 01:29
jūlijs  
pēc jūnija beigu lietus un sekojošā vēsākā laika dārzs uzbriedis. viss tāds dzīvs, lekns un zaļš. zied lilijas un smaržu vakaros jūt arī pavisam otrā mājas pusē. šogad gan mazāk, nekā iepriekšējos gados, jo pa ziemu strupastes nograuzušas vienu rindu ar sīpoliem. nezinu, kā ar viņām cīnīties. virs gultas smaržo un kaltējas lavandu buntītes un rīt vajadzētu sākt lasīt skābos ķiršus - kamēr sirojošie strazdi vēl kavējas.
vakarā aizbraucām uz Lizdoles ezeru. nebiju bijusi kādus 20 gadus vismaz. tur tagad iekārtota fancy peldvieta un ezerā var tikt arī ārpus kempinga teritorijas. ūdens diezgan vēss, bet mākoņi skaisti. pēc tam izmetām līkumu pa grantiniekiem - Drusti - Gatarta - Katrīnkalns - Launkalne. ļoti skaists ceļš - daudz kalni un lejas un līkumi. ceļmalas pilnas ar vīgriezēm, ugunspuķēm, baldriāniem, birztalu nārbuļiem un sarkano āboliņu. vīgriezes vispār veselām pļavām šobrīd zied. gaiss tik smaržīgs. Drustos ļoti skaista baznīca. Gatartā ļoti skaista muiža. bet skaistāka par visu bija gaisma. tik pārpasaulīga, silta un majestātiska vienlaikus. 2020. gads būs ne tikai pandēmijas, bet arī iespaidīgāko varavīkšņu gads. un mākoņos rotājās pilnīgi visas pelēkā un rozā nokrāsas, kādas vien eksistē. satikām stirnubuku un divus zaķus. piefočēju pilnu telefonu un piespamoju instagramu.
pats vakars gan tāds stindzīgi auksts. jūlij, no kā tu baidies?
 
 
Mūzika: Vilnītis laiza sev vēderu
 
 
07 Jūlijs 2020 @ 23:14
 
 
 
07 Jūlijs 2020 @ 19:01
Pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei  
Labdien!

Kur varētu iegādāties pašlīmējošas mozaīkas flīzes virtuvei?
Diemžēl interneta meklētājs slīcina reklāmās un neatbilstošos piedāvājumos.

Paldies!
 
 
07 Jūlijs 2020 @ 14:06
->  
Katru reizi, kad kaut nedaudz nestrādā internets, es palieku nervozs, jo tas var būt sākums militārai okupācijai.