23 Septembris 2020 @ 00:18
septembris  
rudens ekvinokciju atzīmēju ar mežonīgiem auļiem pa bezgalīgu, nokultu rapšu lauku. bija glāsmaini silts un spoži spīdēja saule. zirgs trinās kā uzvilkta atspere jau labu brīdi pirms tam un gaidīja mazāko zīmi no manis, ka var skriet. man likās, ka viņam pa acīm, ausīm un nāsīm nāk dūmi. tiklīdz zīme bija (es pat teiktu, ka sekundes simtdaļu pirms tās), viņš no vietas katapultējās auļos. man likās, ka moš būs gonkas ar ceļabiedriem, bet otrs zirgs vispār netika mums līdzi, lai gan centās, ko spēja. mēs jau sen bijām apstājušies, kad viņi vēl bija visai tālu aizmugurē. sajūta tādos, savstarpējā uzticībā balstītos, auļos ir pilnīga maģija un brīnums un kaut kas, kā dēļ ir vērts dzīvot. manliekas ļoti svētīgi sākt tumsas uzdzīves laiku ar kaut ko tik virmojošu, līksmu un dzīvespriecīgu.

staļļa saimniece teica, ka novērojusi, ka manam zirgam izteikti mainās seja/vaibs, kad es atbraucu. citiem zirgiem, kas pie viņas pansijā, tā neesot. viņš ikdienā esot neitrāls - ne īpaši priecīgs, ne bēdīgs - nu vienkārši ir. bet, kad es atbraucu, tad viņš izstarojot prieku un esot tāds šķelmīgs. man pašai grūti novērtēt, jo nezinu kāds viņš ir, kad neesmu klāt, bet, ja nu ir kā viņa saka, tad jūtos ļoti pagodināta un pateicīga. es vispār jūtos pagodināta un pateicīga par mūsu attiecībām.

(runājot par zirgu sejas izteiksmēm - https://www.sciencemag.org/news/2015/08/horses-capable-humanlike-facial-expressions)

visādi citādi - K. atsākušās migrēnas lēkmes + vakar kompja pašai maliņai uzšļakstījās mikrošļuciņa baltvīna. uzreiz visu noslaucīju un izslēdzu līdz šim vakaram, bet čakarējas, bļe. vairāki taustiņi nespiežas utt. kompja problēmas mani allaž piemeklē tam īpaši nepiemērotos brīžos.
 
 
Garastāvoklis: K. migrēna, bļe
 
 
22 Septembris 2020 @ 21:35
 
Ja Frīda Kalniņa-Saulīte apprecas ar Žani Lauriņu-Kalnbergu un grib gan pieņemt vīra uzvārdu, gan paturēt savējo, vai viņa turpmāk sauksies Frīda Kalniņa-Saulīte-Lauriņa-Kalnberga?
 
 
22 Septembris 2020 @ 21:07
peldcepure, laba, Rīgā  
Kur pirkt peldcepuri, ne interneta veikalā, bet tā - ieiet, aptaustīt, pasmaržot...
 
 
22 Septembris 2020 @ 20:55
autoskolas Rīgā - labās un ne tik labās?  
Kuru autoskolu iesakāt 2020.gada rudenī? Un kuru noteikti ne?
Tags:
 
 
22 Septembris 2020 @ 18:53
 
Cita starpā, vārdsakot, šodien ieraudzīju čatā frāzi "varētu 400 EUR notērēt grāmatām" un notvēru to saldo, mulsinošo sajūtu, kas parasti ir tad, kad kāds kindof simpātisks cilvēks ir tā kā sācis ar tevi flirtēt, un tu iztēlojies, kā tas būtu, un viss ir tik ļoti uzbudinoši un vienlaikus ne pa īstam...

Nu, tas tā, atbildot uz jautājumu par to, kā vajag izrādīt simpātijas

(situācija, piezīmēsim, sausi akadēmiska)
 
 
22 Septembris 2020 @ 17:35
 
- es neesmu gribulītis. es vienkārši skatos youtubes un man tas viss patīk
Tags: ,
 
 
22 Septembris 2020 @ 14:35
akcija  
Pērc Samsung Galaxy ar sasistu ekrānu!
 
 
22 Septembris 2020 @ 12:54
 
šovakar es darīšu kā tāda īstena sabiedrības dāma - glupiķe.
neiešu uz filmu, iešu tikai uz āfterīti!
 
 
22 Septembris 2020 @ 09:14
Ereader  
Esmu sabriedusi pirkt e-lasītāju. Tikai kādu? Pārsvarā lasīšu zagtus epubus. Vai Kindle vispār ar tādiem sadarbojas? Ir arī lētākas alternatīvas? Kādi ir jums un vai patīk?

Kāpēc viņi visi ir tik maziņi, vai tas nav šausmīgi neērti?
 
 
21 Septembris 2020 @ 11:50
 
Kāpēc mēģinājumi atgūt kontroli pār savu dzīvi ir tik destruktīvi? Tāpēc, ka kontrole ir ilūzija? Vai tāpēc, ka tas nāk no izmisuma, nevis no racionāla plāna? Vai tāpēc, ka mēs tikai domājam, ka gribam atgūt kontroli, bet patiesībā tas ir kaut kas cits?
 
 
21 Septembris 2020 @ 10:47
atkal par to gudrības zobu  
Sveiki! Kā jums šķiet, vai, ja sešas dienas pēc gudrības zoba izraušanas tā vieta sāp ar asām, durošām sāpēm, un sāpju intensitāte un biežums tikai pieaug, tas varētu būt normāli? Citādi: pampums ir pazudis, un, cik varu spriest, ar brūci viss ir ok (kad skaloju muti ar sālsūdeni, nekas necērt, no kā sliecos domāt, ka diez vai ir iekaisusi). Vai jūsu pieredzē tā ir bijis, ka sāpes arī pēc nedēļas ir ļoti stipras? Domāju, vai šis ir adekvāti un vienkārši jāpiecieš/kaut kā jāmenedžē ar pretsāpju zālēm, vai arī šis izklausās pēc situācijas, kas prasa med uzmanību?
 
 
21 Septembris 2020 @ 02:15
 
don't ask, this for ballītes orgkomitejas
https://youtu.be/H2p2VL2pKC8
Tags: , ,
 
 
Garastāvoklis: :)))
Mūzika: underworld
 
 
20 Septembris 2020 @ 23:23
 
atkal jau "nepareizās" vakariņas..
https://photos.app.goo.gl/6eZsMxMaTgcdjr3bA

kgan. screw, pareizās!
Tags:
 
 
20 Septembris 2020 @ 22:59
pārnācu mājās nepieklājīgi vēlu  
 
 
20 Septembris 2020 @ 22:13
 
Labvakar!

Kā lai uz mac atver .bkz failu? Es pirms pāris gadiem uztaisīju backup caur Filefort un tagad kad mēģinu to atvērt, man saka, ka nav neviens application, ar kuru tas būtu iespējams...
 
 
20 Septembris 2020 @ 21:43
 
sazvanījos ar Ūpja b/d vadītāju, lai pajautātu, kas ko un kā; vai nav jāuzlabo uzvedība/mācīšanās? un saņēmu tikai labas ziņas par gudrību, iejūtību, ampelēšanos, draudzēšanos, koncentrēšanos, utt.
tāpēc es nolēmu turpmāk nekad nešaubīties par savu bērnaudzināšanu un bērnlieliskumu.
 
 
20 Septembris 2020 @ 20:26
gļēvie dzīvnieki  
Dzīvnieki ir gļēvi, cilvēki ir drosmīgi.
 
 
20 Septembris 2020 @ 19:08
Pirts  
Interesē ieteikumi pirts iesvētīšanai. Ir uzcelta pirts un gribētos, lai ēku iesvēta latviskā garā, tā teikt, lai dodam svētību. Iztēlojos, ka tie varētu būt dievturi vai kāda folkloras kopa vai kas tāds, kas atbrauktu ar kādu "rituālu" un dziesmām. Vai kādam ir ieteikumi?
 
 
19 Septembris 2020 @ 22:56
Rudens, bļac!  
Kaut kur dziļi manī ir aprakta tā foršā, bišķi cacīgā beibe, kura pucējās, flirtēja, ceļoja pa pasauli, gāja uz randiņiem un dejoja uz bāru letēm.

Šobrīd es spogulī redzu noplukušu, akadēmiski un administratīvi izvārdzinātu kleperi, kuram refleksi liek sasliet ausis un ieplest nāsis uz mūzikas skaņām.
Zinu, ka tas kleperis drīz nosprāgs, bet vai foršo izdosies reanimēt, neesmu droša.

Varbūt vismaz zombijs pilnmēnesī klīdīs ar vīna glāzi rokā un miegs ar aci bijušajiem rotaļu biedriem, kas zina...