Nemiegs

Apr. 8., 2011 | 02:47 am

Veel kaadam ir taa, ka pret bezmiegu paliidz kafija?

Link | ir doma {10} | Add to Memories


Nu atzīstieties....

Apr. 1., 2011 | 11:53 am

Tavuprāt...

1. Labākā komēdija
2. Labākā šausmene
3. Labākā multene
4. Labākā romantiskā filma
5. Labākā ekšen filma

? :)

Link | ir doma {5} | Add to Memories


(bez virsraksta)

Mar. 28., 2011 | 10:02 pm

Skābu kāpostu zupas rullē. Un tas man atgādina laikus, kad man likās, ka tas ir kaut kas nenotmāli grūti pagatavojams :D Lol :D Vispār šodien garstāvoklis ir t;ads, ka visu laiku gribas ":D" rakstīt, neskatoties uz to, ka mūsu laptops izskatās ir devies uz labākiem elektro laukiem :D

Link | ir doma {1} | Add to Memories


Sapņi

Mar. 27., 2011 | 10:03 pm

Esmu gulējusi, kad pa TV iet šausmenes un visādi krimiķi un kas tik nē. Patīk, kā filmu skaņas atspoguļojas sapņos, kas man ir īpaši krāšņi piešķirti. Šovakar ar Dārgo pasnaudām un es jums teikšu - labākā fona skaņa pilnīgi perfektiem sapņiem ir Family Gay :D

Link | ir doma | Add to Memories


Nekur nav tik labi, kā tur, kur neesam...

Mar. 24., 2011 | 05:52 pm

Viennozīmīgi priecīga esmu, ka jau rīt braucu uz Siguldu. Pilsēta vairs nav mans lauciņš. Jo vairāk cilvēku, jo vientuļāka jūtos. Gribu uz mājām!

Kāds zin, kā taisīt kūkas no Selgas cepumiem un saldā biezpiena?

Link | ir doma {10} | Add to Memories


Spēle tāda....

Mar. 23., 2011 | 09:10 pm

neatceros nosauku pirmajai stratēģiskajai spēlei, ko spēleju liekas... gadus desmit atpakaļ. Tur bija jāceļ pilsētas, un tad visādas zemestrīces tur bija un ja tu biji slikts valdnieks, tad dabūji trūkties un cilvēki mēdza dusmoties un tur dieviem bija tempļi jaceļ. maza cerība, ka kāds saprot par ko runāju, bet ja nu tomēr?
Tags:

Link | ir doma {12} | Add to Memories


D tas ir dibens!

Mar. 23., 2011 | 01:23 pm

Visu laiku priecajamies par Доктор Дырса :DDDD
Tags:

Link | ir doma {3} | Add to Memories


Spēlītes

Mar. 23., 2011 | 01:01 pm

Kādas spēlītes neta plašumos mūsdienās spēlē lielas meitenes? Nu es tur piemēram zoli, pokeru, CS, a tu?

Link | ir doma {9} | Add to Memories


Noslēpums

Mar. 21., 2011 | 10:54 am

Ja žēlosieties, pievilkšanās likums nekavējoties sarūpēs jums vēl vairāk situācijas, par kurām būs jāžēlojas. Ja klausīsieties citu žēlabās un pievērsīsiet tām lilu uzmanību vai jutīsiet līdzi, piebalsosiet, acumirklī radīsies situācijas, par kurām būs jāžēlojas pašam.

Maikls Bernards Bekvids, "Noslēpums"

Link | ir doma {3} | Add to Memories


Šaubos...

Mar. 18., 2011 | 01:44 pm



Jūs esat dzimis mēneša pirmajā ceturksnī

This phase occurs in the middle of the moon's waxing phases, after the new moon and before the full moon.





- what it says about you -


Jūs pārbaudat visu. Jūs esat dažkārt neapmierināts ar to, par ko citi domā ir "pietiekami labs". Jūs norādat uz lietām kuras jūs redzat ka nav kārtībā ar pasauli, pat ja citi baidās ka tas var izraisīt nemierus. Ja kaut kas nav pareizi, tu esi tas, kuram nav bail veikt dramatiskas izmaiņas. Jūs esat labs, kad svarīgi būt savaldīgam krīzes situācijā un atgādināt cilvēkiem, ka to var mainīt.

What phase was the moon at on your birthday? Find out at Spacefem.com

Tags:

Link | ir doma {1} | Add to Memories


Auzu pārslu cepumiņi

Mar. 16., 2011 | 05:37 pm

Kad cepu auzu pārslu cepumus, man parasti sanāk tādi mīksti. Šovakar man gribas izcept tos, kas ir tādi, tādi trauslāki. Kāda zin, kā "tos" izcept? Droši var padalīties arī ar citām auzu pārslu cepumu cepšanas metodēm.
Tags:

Link | ir doma {4} | Add to Memories


Pasaules gals - spešal manas frendlistes puikām

Mar. 15., 2011 | 08:40 pm

Tagad es tev saku pilnīgi nopietni. Dažus gadus atpakaļ mēs braucām uz Sosnovi bor. Šautras bija jāmet sacensības značit. Tā ir neliela pilsēta Krievijā, kura neizceļas ne ar ko īpašu, ja neskaita - ātōmreaktorstaciju. Tātad kad esam jau uz Krievijas robežas, kad mums zvana - biedri, nu ir sūdi. Vienā ātōmreaktorā sprādziens bijis, noplūdīte maļenka. Nu atpakaļ jau nebraucām, galu galā kur nu vairs un ko tur daudz. Aizbraucām un tur sagaidošie biedri mums sāk atvainoties par šito šmuci + plus piebilst: Biedri, lai radiācija neķertu, dienā ir jāizder 50 grami šņabis, kam zeļonka klāt pielieta VAI 200 grami šņabis bez zeļonkas. Izvēlējāmies otro. Sacensībās protams praktiski nepiedalījāmies, jo nu tik ļoti uztraucāmies par veselību, ka visu laiku ārstējāmies, toties ka es tev saku - pat iesnas nedabūjām. Itogo es saku jums biedri - Dzert vajag, DZERT un nebūs ne pasaules gala, ne pasaules nekas. Vot.

Link | ir doma {5} | Add to Memories


Bastošana

Mar. 15., 2011 | 11:21 am

Poll #18107 Bastošana
Open to: All, results viewable to: All

Vai esi bērnībā bastojis skolu?

View Answers

Jā, dažas stundas
12 (46.2%)

Jā, visu dienu
19 (73.1%)

Nē, nekad
1 (3.8%)

Dažreiz ārpusskolas nodarbības
3 (11.5%)

Ja bastoji, tad kāds bija sods par to?

Tags: ,

Link | ir doma {7} | Add to Memories


Vecums nenāk viens

Mar. 14., 2011 | 01:08 pm

Vai Tev ir bail palikt vecam? Kādu Tu iedomājies savu vecumdienu?
Tags:

Link | ir doma {21} | Add to Memories


Can't Tell Me Nothing

Mar. 11., 2011 | 09:13 am

Dikti patika.
Tags:

Link | ir doma {3} | Add to Memories


Laba cena

Mar. 11., 2011 | 08:32 am

Ja nu kādam noder.

http://klab.lv/users/ozys/9861.html

Link | ir doma | Add to Memories


Маркеры возраста.

Mar. 9., 2011 | 06:01 pm

Смотрела 7-го весь вечер советского "Шерлока Холмса" по Звезде. Поймала себя на мысли, что наш Шерлок молодой и (о, боже!) сексуально привлекательный и вообще шалун со скрипкой. Отлично помню, как считала его старым занудой, не понимая чего это фильм с таким непривлекательным героем так популярен.

(c)Алла Жидкова

Link | ir doma | Add to Memories


Fuj

Mar. 9., 2011 | 10:39 am

Slikti sapņi un spilvenā sagulēta seja. Piedevām neatceros, kas ir manas mīļākās matu putas. Atceros tikai, ka bija rozā pudele un "hair graffiti" virsū uzrakstīts un smaržoja pēc āboliem.

Link | ir doma {3} | Add to Memories


(bez virsraksta)

Mar. 8., 2011 | 12:03 pm

Nu re, dāmas! Ja smuki saorganizēsimies, tad Skābenē (Vecrīga) dabusim jauku bābiņvakaru ar koktēlīšiem pa puscenu :)
Man gan izskatās, ka ne ātrak par apriļa sākuma tieku/varu/gribu.
Tags:

Link | ir doma {5} | Add to Memories


Oi mīļie, kas vakar notika!!!

Mar. 8., 2011 | 10:00 am

Gandrīz aizmirsu!!! Vakar aizgāju uz 5 Vilkiem. Ar vīru kopā protams, domāju tur tēju padzersu un tā. Skatos sēž [info]indulgence ar blondīni kaut kādu. Domāju ka tā ir [info]oblica. Eju jau klāt, jau gribu sveicināt, skatos apaļīga tāda un točna nav [info]oblica. Es uzreiz izlikos, ka neko neesmu pamanijusi. Lai tik [info]indulgence nepadomātu ka es okšķerēt eju, viltīgi pagriezos pret bāra leti un pasūtiju alu. A pēc tam skatos [info]indulgence čurāt iet. Es uzreiz arī piesēžos tuvāk tur un izliekos, ka skatos tīvī, bet īstenībā vaktēju, kad šis nāks. Kā pamanu, tā žviks tā neuzkrītoši "A kur tava sieva, a?", a šis var redzēt jau sadzēries un tā nu ka nemaz bišķi tāds lielīgs saka - "sieva mājās, pie bērna un putru katla kotletes rullē. Tam jau sievas domatas!". Es uzreiz ķēru telefonu, skatos moš man [info]oblicas tel. nr. ir. Domāju sieviešu solidaritātei jābūt, jāpabrīdina kādu ķēmu apprecējusi, a pa to laiku manējais saka - kā nav kauna šitā teikt! Kas par kotletēm?? Fuj! Karbonādes, karbonādes vajag. Tad nu es metos savu Dārgo audzināt, galīgi par nabadzīti [info]oblica piemirsu. A vot tagad atcerējos. Vot tā. Nav jau ta, ka es te klačoties gribu, bet nu....
Tags:

Link | ir doma {10} | Add to Memories