Feb. 12th, 2020 @ 01:49 pm (no subject)
Šodien, par laimi, kaut kāds drusku miers iestājies prātā. Nav vairs tā drausmīgā nelaimīguma sajūta, kura tik bieži mani pēdējā laikā apciemo. Izskatās, ka mani tā riktīgi nomāc vienmuļība un rutīna dzīvē. Es ikdienā satieku pārāk maz sev patīkamu cilvēku. Man trūkst jaunu iespaidu, es pēdējā gada laikā esmu par daudz pievērsusies kārtīgas mājasmātes lomai un drusciņ atstājusi novārtā sevi. To tad arī vajadzētu pamainīt.
About this Entry
[User Picture Icon]
From:[info]di_wine
Date: February 12th, 2020 - 02:33 pm
(Permanent Link)
Viss vienmēr un tikai ir un sākas un beidzas ar sevi un sevī :)
Manā dzīvē ir baigā rutīna, vienmuļība, ja tā paskatās, praktiski nav nekādu draugu un esmu iemācījusies uz āru neko nestāstīt, nekratīt sirdi, nu un tā ir laba dzīves skola - iemācīties dzīvot savā mierā, klusumā. Ja man tagad būtu jāsēž kaut kādā kompānijā, es pat nezinu, par ko runātu :D Nekam jau nav jēgas, kāda starpība, ko kāds domā, vismazāk - ko domāju es, kāda starpība, viss ir tik nenozīmīgi pārejošs :) Pirms gada kaut kas bija tik svarīga, cik kaut kas tikpat ļoti svarīgs ir šodien, paies gads, un viss tik ļoti aizmirsīsies... Jo būs jauni kreņķi :)
[User Picture Icon]
From:[info]missalise
Date: February 12th, 2020 - 03:46 pm
(Permanent Link)
Nezinu, man tie brīži, kad es esmu jutusies kādam ļoti tuva, mēdz iespiesties atmiņā ļoti dziļi. Un tie mirkļi ir daudz svarīgāki par daudziem kreņķiem, jo tos jau es aizmirstu pēc gadiem, bet tās atmiņas nepazūd.
[User Picture Icon]
From:[info]di_wine
Date: February 12th, 2020 - 04:20 pm
(Permanent Link)
Kā saka advaitas skolotāji - un tad (doma par pašrealizāciju, apzināšanos, kā viss ir) tu apjēgsi, ka tev nemaz negribas runāt, ka patiesībā nemaz apkārt nav tādu cilvēku, ar kuriem gribas runāt, un pazudīs draugi, pazudīs viss ierastais, viss būs citādi, un tu būsi laimīgs :)
Iespējams, tā ir viena no grūtākajām mācībstundām - iemācīties būt viens un pats, un pilnīgs, un pilnvērtīgs, un piepildīts. Nevis otrādi.
Diskotēkā barā lēkāt, protams, visiem baigi jautri. Bet vai tāds cilvēks prastu būt viens un tikpat "jautrs", apmierināts, piepildīts? Resp., nevis šķaidīties ar savu dzīves enerģiju pļāpās, bet to visu virzīt sevis pilnveidei, apcerei, protams, arī pašrealizācijai, mērķiem, sasniegumiem, ja ego tas ir svarīgi.
Bet šis visdrīzāk nav šāds gadījums :)
Vēl jau ir cilvēka psiholoģija. Esmu vienīgais bērns ģimenē, un kaut kāda daļa pašpietiekamības varbūt arī ir no tā. Katrā ziņā es negribētu sev apkārt balagānu, negribētu, ka man kāds nepārtraukti zvana, raksta, aicina tur-šur. Varbūt arī vecums, nez, bet ir labi, kā ir, nejūtu diskomfortu.
Ja Tu jūties ne savā ādā, tad gan tāda situācija ir jāpamaina - droši vien jāieslēdz intuīcija, sajūtas un jāpamēģina doties kādā virzienā, kas ir tikšanās vai recepšu studēšana - jaunas garšas, vai teātra izrāde, vai ceļojums tuvāks vai tālāks, vai grāmata, vai deju kursi, vai SPA vienai vai ar draudzenēm. Bet varbūt pašai ko uzrakstīt, izpaust savas sajūtas. Kā Tev pašai šķiet?
[User Picture Icon]
From:[info]nervukamolis
Date: February 12th, 2020 - 03:44 pm
(Permanent Link)
Hmm..atbrauc ciemos? Nevaru apsolīt "sev patīkamus cilvēkus", bet vismaz jaunu iespaidu dēļ :) iespējams, izrādīses, ka ar tevi nav tik traki :D
[User Picture Icon]
From:[info]missalise
Date: February 12th, 2020 - 03:48 pm
(Permanent Link)
Uz šo es varētu arī parakstīties. :)
[User Picture Icon]
From:[info]nervukamolis
Date: February 12th, 2020 - 03:52 pm
(Permanent Link)
kad esi gatava, iemet ziņu džimeilā, mēs gadīsim :)
[User Picture Icon]
From:[info]nervukamolis
Date: February 12th, 2020 - 03:55 pm
(Permanent Link)
tas ir, gaidīsim :D resnie pirkstiņi.