Comments: |
Vienkāršie augstskolā atsēdējušie neko īpaši neatšķiras no arodskolas absolventiem, tik daudz, ka viņi spējīgi savu pūļa viedokli izteikt sarežģītākos vārdos, bet pūlis ir taspats. Ja dala patstāvīgi domājošie/pūlim sekojošie, tad pēc izglītības domāju, ka lielas atšķirības nebūs, ja šo pašu dala pa dzimumiem, tad pūlī būs izteikti vairāk sieviešu un starp patstāvīgi domājošajiem - vīriešu. Mana pieredze, nevis internacionāla statistika.
Man ir hipotēze ka jums ar gnidrologu ir tāda pieredze tāpēc, ka jūs esat naidīgi pret patstāvīgi domājošām sievietēm un tāpēc viņas ar jums nekomunicē, ar jums komunicē tikai `` sievišķīgās`` sievietes kuras apmēram atbilst šim tavam aprakstam. No turienes arī pieredze.
Tikai hipotēze, nothing personal.
Varbūt otrādi, ka novērojumi veidojusies no esošās situācijas un personīgā attieksme tiek veidota atbilstoši esošajam dabā.
Novērojumi izriet no izlases kopas. Izlases kopa izriet no tā kāda cilvēki ar jums komunicē, jo tos kas nekomunicē jūs nenovērojat :)
Nav iespējams nekomunicēt sabiedrībā, ja vēl darbs gadās atbilstošs, vispār tūtē ar tām "izglītotajām" vienvirziena domāšanas adeptēm komunicēt. Papildus novērojums - jo humanitārāka izglītība, jo lielāka iespēja, ka pūļa cilvēks. Īpaša kategorija ir dizaineri, ar vai bez augstākās. Cik bijusi darīšana, tik vienmēr (cenzēts).
Dizaineri, jā varētu būt, vismaz daļa jo tā lieta ir sūdīga/ neērta lieta kurai dizaineri tikuši klāt veidošanas procesā, paskatieties uz armijas tehniku kuras izstrādāšanai šos tuvumā nelaiž :)
Tu neesi patstāvīgi domājošs, lai atšķirtu kurš tāds ir. | |