mapats - [entries|archive|friends|userinfo]
mapats

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[23. Feb 2021|10:31]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|]

Šī te ārstu dejošana slimnīcās, komplektā ar ziņām par ārstu izdegšanu no pārslodzes, izklausās aizdomīgi un pretrunīgi.

Man ir teorija :).

Ārstiem slimnīcās un visiem strādājošajiem slimnīcās vajadzētu būt konfidencialitātes pielikumam darba līgumam, ļoti iespējams, ka šīs krāpšandēmijas sakarā ir vēl papildus parakstīts papīrs par sodiem, ja stāsti, vai rādi sabiedrībai to, ko slimnīcas vadība neļauj. Tad nu ārsti un personāls atraduši veidu pateikt, ka sabiedrību krāpj nepārkāpjot šos parakstītos papīrus, viņi iestudē dejas, lai cilvēki redzētu, ka valdība melo par ārstu pārslogotību slimnīcās. Tāds klusējošā protesta veids un klusējošs brīdinājums cilvēkiem.
Linkir doma

Comments:
From:[info]swimpis
Date:23. Februāris 2021 - 10:52
(Link)
Nevienu nogurušu neesmu saticis. Izņemot nabaga narkoloģi Rimmu Kuraču, es tiešām vēlu viņai tikai labu, bet izskatās ļoti nogurusi, nu principā uz viņu ir uzlikta Milzīga karmiskā slodze izraxtīt metadonu un buprenorfīnu (abus džankiji iemācīju';sies laist pa vēnu un ļoti daudzi tā dara un sapiš sev vēnas, es vnk gribu brīdināt) viņa viena no pirmdienas līdz piektdienai izraxta tos sūdus visiem pārdaugavas džankijiem. Prieks, ka nav jāiet uz Tvaika ielu, tur ir pizģec pavisam.
From:[info]fedrs
Date:23. Februāris 2021 - 11:00
(Link)
TV intervijās viņi nodod informāciju, ar acu mirkšķināšanu pārraidot Morzes ābeces kodu. Pavēro uzmanīgāk!
[User Picture]
From:[info]mapats
Date:23. Februāris 2021 - 11:20
(Link)
Intervijās jau runā un tikai ķīlnieki mēģina kautkādus signālus nodot. Vai arī acī gruzis ieskrējis.

Ja ir, vari ielikt kādu mirkšķinošās morzes paraugu, lai zinu ko meklēt gadījumos, ja intervējamais ir ķīlnieks.