Frendpeidžs

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi

Links
Ierakstīt jaunumus
Komentu Liste
Manējie
Kopienas
Sindicētie
TAGI
Labot pēdējos ierakstus
Iestatījumi

Augusts 19., 2022


pajautaa
[zivs]
19:56
Jaunates dārzā šodien mūzikas, gaismas un kustības notikums "Glāss. Einšteins. Locītavas"
Bet gudri nav pateikts cikos (un līdz cikiem). Varbūt kāds zina? Plz.

(ir iespēja izteikties)

pajautaa
[pelnufeja]
00:07 - putekļu sūcējs
Kādu putekļu sūcēju jūs ieteiktu iegādāties, ja būtiski faktori ir: aizņem maz vietas (vēlams, slotas tipa), viegli to iztīrīt, bet arī pats putekļu sūcējs tomēr ir gana jaudīgs?

(5 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

Augusts 17., 2022


pajautaa
[putukreejums]
09:29 - Atsaucīgs ģimenes ārsts
Sekojot iepriekšējajam jautājumam... Vai varat lūdzu ieteikt atsaucīgu ģimenes ārstu Rīgas centrā vai Maskačkā?

(1 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

pajautaa
[putukreejums]
08:13 - Zilā lapa
Tā dzīvē sanācis, ka ne reizi nav bijusi vajadzība prasīt ārstam slimības lapu. Kā notiek slimības lapas paņemšana? Vai ir jāiet klātienē prasīt, vai var zvanīt pa telefonu un pieteikt? OK, ja ir, teiksim, muguras sāpes, tad varētu iet klātienē, bet ko darīt, ja ir akūta infekcija, teiksim vēdergripa vai parastā gripa? Vai tad ārsts var atvērt zilo lapu telefoniski, vai arī ir jāsauc mājas vizītē, lai apskatās klātienē? Ģimenes ārstiem vispār vēl ir mājas vizītes un cik viegli pie tādām tikt? Un ko darīt, ja vienu vai divas dienas ir bijis pasūdīgi, esi sēdējis mājās bez ārsta iesaistes, bet trešajā dienā saproti, ka tomēr nāksies paslimot ilgāk - vai tad zilo lapu var atvērt arī par tām pirmajām divām dienām, kad esi bijis tāds pusslims? Vai arī tādā gadījumā būtu bijis jākontaktējas ar ģimenes ārstu jau sākot ar pirmo dienu? Un pati zilā lapa - viņu tagad raksta uz papīra, vai arī izsniedz e-veselībā? Vai noslēgt zilo lapu ir jāiet klātienē?

(2 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

Augusts 15., 2022


evy
12:30 - vīkendiņš likās tik garš, kamēr vakar gulēt bij jāiet un nepameta sajūta, ka tomēr par īsu bija
- mana grieķu draudzenīte pārcēlusies uz metropoli un nu dzīvo man kaimiņos, nieka 10 minūšu gājiena attālumā! jei! piektdien biju jau ciemos, daudz klačošnās, jo nebijām tikušās piecus gadus.

- ar poļu draudzenīti sestdien bijām kino uz bullet train - laba filma, notur interesi visā garumā, nav garlaicīgu momentu. bet draudzenītes paziņa, kura silti ieteikusi šo filmu noskatīties, bišķi pārpārdevusi, sakot - nu tiiiiik smieklīga, daudz krutāka un rēcīgāka par dedpūlu. teikšu tā - es nezinu par ko tur varēja smieties visas filmas garumā (tā paziņā esot smējusies no sākuma līdz beigām), taču savi momenti bija, jā. bet es nesapratu salīdzinājumu ar dedpūlu.

 - un svētdien, es kā dievs, atpūtos un neko nedarīju. nu labi, nomazgāju traukus un izmazgāju divas mašīnas ar veļu (tā izkarināšana visbesīgākā). atpūtu vispār tagad novērtēju zelta vērtē. daudz produktīvākas pirmdienas man.

 - mums ārā tāda smilšu / putekļu vētra, kas izskatās pēc biezas miglas. vakar bija vistrakāk - kā balta siena. šodien ir daudz labāk. no rīta atradu normālu smilšu kārtu uz mašīnas priekšējā stikla. bet braukt jau bija ok.

(2 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

Augusts 13., 2022


watt
19:40
Izlasīju "Moskva - Petuški" gabalu, spēcīgi, bet kaut kā visvairāk ar mani paliek tieši tā epizode stacijas restorānā, 800 grami heresa, un "нет ничего спиртного", un ekonomiskā realitāte - 70to gadu sākums PSRS, jeb 60to pašas beigas.
... tālāk ... )

(3 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

Augusts 12., 2022


pajautaa
[brokaats]
09:08 - Endokrinologs Rīgā
Lūdzu iesakiet labu endokrinologu Rīgā.
Paldies!

(3 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

Augusts 11., 2022


watt
10:26
esmu pārliecināts ka Ana de Armas ir pārdzimusi Marilyn Monroe.

(2 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

Augusts 10., 2022


evy
10:42 - rubrika #darbiņā
- vakar pienāca epasts no viena mūsu iestādē uzturoša indivīda - #manrokasnodirsasaugunjūspartomaksāsiet! situācija šāda - cilvēks te jau gandrīz divas nedēlas dzīvo kopā ar savu sievu. tad nu viņdien sieva ņēmusi kaut ko ārā no ledusskapja un stikla glāze noritusi zemē, stikla lauska trāpījusi pa potīti un ir pušu, un šuves uzliktas. epastā grafiskas bildes pievienotas ar asiņainu grīdu, pārplēsto potīti, un vienu no ledusskapja durvju plauktiem uz grīdas pa vidu asinspeļķei. epastā apmēram šādi - jūsu ledusskapis ir salauzts, plaukts izkrita, glāze nokrita, sievai asinis, slimnīcā rēķins liels, davai man tagad kompensāciju! [maind jū, ka plaukts nav salauzts vispār, to nemaz nevar tik viegli salauzt, pat nav tik viegli izņemt - pamēģiniet savā ledusskapī salauzt durvju plauktu, haha]
jūs, ko, tiešām nopietni??? tas ir kā - iečekojamies hotelī, iegriežam pirkstā un bļaujam pēc kompensācijas???

- šodien viens indivīds iepirž mūsu instagrammā, ka #vissirsliktijoesmulohs - tātad, situācija - cilvēks, jau pirms ierašnās, atsūtīja epastu, no sērijas "mūsu ģimenei ļoti patīk jūsu iestāde, varētu lūdzu mums apgreidiņu?". ģimene - 2 pieaugušie un divi bērni, 4 gadi un 8 gadi. nobukojuši one-bedroom apartamentu, kur ir viesistaba un guļamistaba (ar vienu divvietīgo gultu, ekstra gultas ir pieejamas par papildu samaksu, par ko arī indivīds tika informēts. apgreidiņš nesanāca, jo mums tiešām nebija neviena brīva numuriņa. par ekstra gultām cilvēks atteicās maksāt, piedāvājām ekstra spilvenus un segas (par brīvu, protams), lai guļ tad uz dīvāna viesistabā. un tagad pirdiens instagrammā (manis atdzejots, protams) - aiaiaiiaai, mūs napaciņus neviens nemīl, lika bērniem uz dīvāna gulēt un vispār neviens menedžeris neatnāca dirsu bučot, kas tas par hoteli!
jūs, ko, cilvēki?! nopietni? es saprotu, ka var palūgt tur apgreidiņu un tā, bet iestādei NAV obligāciju pret jums, kā vien sniegt pakalpojumu, par ko esat samaksājuši. visādas ekstras ir forši un citreiz jau var arī bez maksas, bet, ja nesanāk, tad stāviet klusu un baudiet sevis apmaksāto, to jums neviens nost neņem.

jūs arī tā darāt?

(2 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

Augusts 9., 2022


evy
14:34 - atgadījums Šveices alpos, tādā mazliet nekurienē:
L: - tā, tu tagad kāp re, tur tajā vietā, pieturies ar rokām arī, lai izskatās, ka kāpiens baigi grūts, es tad fočēšu...neskaties kamerā...
es: - jā ok. nu, šitā..? tu jau fočē?
balss no augšas: - vai es tiešām dzirdu latviešu valodu?!

nu, bet, protams! jo tikai vispiemērotākajos brīžos, kad liekas, ka tevi TE JAU NU TOČNA neviens nesapratīs - tadāāā! vēl viena latviešu daiļava kāpj tajā pašā kalnā! (ok, viņa jau kāpa lejā, kad mēs tikai sākām kāpt uz augšu)

latvieši, jūs esat visur! :)

(6 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

Augusts 7., 2022


pajautaa
[teja]
20:01
Iesakiet kvalitatīvas grāmatas, kas dokumentē Latvijas vēsturi/ ievērojamas personas, visu laiku. Piemēram, kā Deglava Rīga vai Zelves Grosvaldi vai Niedras Tautas nodevēja atmiņas (ar pārāk daudz fantāzijas elementiem šoreiz nederēs).

(6 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

pajautaa
[neetiski]
18:20 - Dāvanu kastes.
Kur šobrīd Rīgā var nopirkt smukas, kantainas (paralēlskaldņa) kartona kastes? Tādas, kas vairāk atgādina kurpju vai arhīvu kastes (izmērā līdz kurpju kastei). "Freko" un "Duni" esošās nav diez ko glītas, "Manillā" ir tikai dažas apaļas. Grāmatnīcās esošās ir par parastu un prasa pēc ietinamā papīra, bez kura gribētu iztikt.

(16 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)

pajautaa
[teja]
13:07
Restorāns Rīgā bez fine dining pretenciozās atmosfëras bet ar labas kvalitātes soul food?
Patika shamna ve salta bet izrådās ciet

(10 jau izteikušies | ir iespēja izteikties)


> Go to Top
Sviesta Ciba