lmr

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
18:28: nepatīku mazajām latvju jūtūberēm. aiva sweet mani neapstiprina instagramā, es viņas dēļ pat profila informācijā biju ielicis "swag" un "yolo", bet anna sičova pēc tam, kad es viņu jūtūbē abonēju kā viņas 734 abonētājs, ietvītoja "734 kāpēc". ko, kāpēc. tāpēc. es saprotu, ka manā kanālā ir tikai divi video un vienā no tiem es ar tualetes papīra asti skrienu pa lindas dzīvokli, bet otrā ilustrēju kaķu tantes pārtapšanu par kaķi, bet nu tik un tā.

vakar ar mammu braucām uz jūrkalni, jo tētis ar draugu bija piedzērušies bušu makšķerēšanas sacīkstēs un diskvalificēti par alkohola lietošanu. nevarējām tumsā saprast, kur jābrauc, mamma telefonā kliedza, ka viņi abi ir idiņi un daudz netrūka, lai viņa ar to sviestu pa mašīnas priekšējo stiklu. galu galā es mierīgi pavaicāju, kur mums jābrauc, un tad ceļa malā uzradās mājošs tētis un dzēruma soļiem skrēja mums pa priekšu, rādot ceļu. kad apsēdās mašīnā, uzreiz aizmiga. visu ceļu skatījos pa logu, kamēr uzradās migla un oranžs mēness, kuru mākoņi visu laiku savādi sašķērēja. vienu brīdi tas izskatījās pēc viesnīcas logiem tālumā, bet vēlāk pēc kausa. nospriedu, ka tad, kad sapelnīšu daudz naudas, braukšu dzīvot pilnīgos laukos ar čīkstošu gultu, malku un aizkrāmētiem bēniņiem.

sapņoju, ka esam nabadzīgi, ēdām dārgos restorānos savās "pilsētas drebēs" un tad aizbēgām nemaksājuši. vannā pa krānu ietecēja arī trīs zivis un divi ūdensmērītāji, tāpēc mamma uz rīves sasmalcināja veļas ziepes un saputoja ūdeni, lai neredzētu, ka kaut kas ūdenī peld. gājām vannā kopā. viņa teica, ka viņai nepatīk, ka zivis kutina viņas kāju pirkstus, tāpēc viņa no vannas izvilka aizbāzni un skalojās dušā.

Comments

From:[info]pickle_jar
Date:9. Novembris 2014 - 22:15
(Link)
dažkārt, kad esmu ciemos pie Madaras un Gvido, mēs skatāmies mazās jūtūberes, piemēram, Sindiju Lo. Lai arī cik stulbi tie video nebūtu, totāli ievelk.
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:10. Novembris 2014 - 08:31
(Link)
mani ir ievilkuši un es vairs netieku ārā. es katru dienu skatos un man mazliet kauns.
[User Picture]
From:[info]svari
Date:10. Novembris 2014 - 05:45
(Link)
Es nezinu, kas jums ir "mazās", bet meklējot to aivu, atklāju dorotejas Tv, ak dievs, kā, KĀ es varēju dzīvot bez tā līdz šim?!
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:10. Novembris 2014 - 08:30
(Link)
doroteja jau veca, maziņās ir makeuparevelinu, sindijalo, anna sičova, aiva sweet (bet viņas vairs nav! viņa izdzēsa kanālu :( :( :( ) un vēl dažas.
From:(Anonymous)
Date:10. Novembris 2014 - 11:00
(Link)
vaidies, tikko atklāju sev veselu paralēlo pasauli (jūtūberus)! šī tagad būtu tā jaunā Rīgas zelta jaunatne?? kad es augu, tad šitā nebija!

p.s. zivis sapnī redzēt esot uz laimi, būs liela nauda.
[User Picture]
From:[info]tristania
Date:11. Novembris 2014 - 23:15
(Link)
paskatījos Annu. man izdega smadzenes jau pēc 1 min ):
Powered by Sviesta Ciba