BĒRNI!

pagrieziet savu sātana mūziku klusāk!

Justīne, yo

Navigation

September 17th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Dzīvesritms pēdējās nedēļās iekārtojies apmēram tāds, ka katru trešdienu es pēc 3 dienām ļerkšķēšanas ar čekas pagalmā nākošajiem ļaudīm, saslimstu. Otrdienās es veseļojos. 6x nedēļā es kaut kur dodos turp un atpakaļ ar velosipēdu. Apmēram 2x nedēļā man pusdienu trauciņā ir lēcas ar rīsiem, vēl 2 - griķi. Mājās es parasti esmu ap astoņiem vakarā. Katru vakaru ir kāda frīlansa huiņa, ko rakstīt (šovakar - binārās opcijas, yay). Naudas nekam nepietiek, bet laika tādām darbībām kā piedzeršanās vai došanās kaut kurp arī tāpat nav. Un tomēr visā tajā nogurumā un vāveres ritenī ir arī sava bauda. Plašākās masās to laikam dēvē par stabilitāti, sliktā noskaņojumā - par rutīnu. Varbūt man ir vieglāk, jo es zinu, ka labākā scenārija (resp. brašas frīlancošanas) gadījumā pēc mēneša, diviem man atkal pietiks naudiņu, lai varētu uz brītiņu atvilkt elpu, varbūt pat padomāt par kādu traku vietiņu, kurp aizlidot.

Nupat iznāca Veto magazine numurs, kurā Edīte stāsta par maniem piedzīvojumiem Islandes atkritumos. "Dzīres miskastē", man patīk.

September 14th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Dažkārt, bet pavisam-pavisam daž-kārt gribas sev piekārt ordeni. Īpaši reizēs, kad spēju pamest biedrus, kuriem ar divlitru un vīnu tukšošanu krastmalā nav gana (tātad bruņojušies ar ciešu apņēmību un skatu nočņika virzienā), kaut kādā veidā laikus ievelties gultā un no rīta paspēt sakopt pa galdu un grīdu izmētātās dzīres. Bet sirds taisni vai lūza, raugoties Sabīnes jaunkundzes pohu ciešanās darba laikā. Īpašu dramatismu šai traģēdijai piešķīra pusdienu aina, kurā Sabīnes jaunkundze, cerēdama rast mierinājumu siltā zupas krūzē, secina, ka patiesībā iegādājusies kartupeļu biezeni.

September 2nd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Pirmā darba diena Stūra mājā bija brīnišķīga. Dažas desmitgades senāk šitais izklausītos pagalam nepareizi.

August 28th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Vakardiena jauniešiem pagāja absinta nakti dziedējot ar slinkumu. 16-bitu volejbols, bokss, tad mazliet Monopola un gulšņāšana. Prātīgākie izlēma, ka pietiks un devās pie miera, kamēr viens drosminieks tepat istabā turpināja vienatnē līdz pat rītam lūkoties viskija pudelē, ik pa laikam aizvelkoties uzpīpēt vai pamīzt pa logu (neprasiet). Modāmies no viņa atklāsmēm iz sērijas pizģec-esmu-tādā-pālī-pizģec. Jāāā, Cēsis.

August 26th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Tajā brīdī, kad no mana datora lādētāja ar skaļu čerkstoņu sāka celties dūmi, es vēl nesapratu, ka tas patiesībā ir Dionīsa pirksts. Tagad viss kļūst acīmredzams. Jā, esmu atkal atstopējusi uz Cēsīm (no kurām pirms 2 dienām atgriezos), it kā, lai tikai savāktu otru lādētāju. Realitāte ir tāda, ka šeit (tavu brīnumu!) šovakar ierodas divi sabiedrotie - kārtējie Dionīsa kalpi, un tas nozīmē acīmredzamo un neapšaubāmo - būs dzīres Loka ielā un 16-bitu volejbols.

Pastrādāt Stūra mājā mani paņēma. Paliek otra intervija. Kas smieklīgākais - tā ir rītdien. Bring it on.

August 22nd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Tā nu ir noticis, ka man nākamnedēļ ieplānotas veselas 2 darba intervijas. Abās ceru uz pozitīvu iznākumu. Tādi laiki pienākuši.

August 20th, 2014

No Izraēlas līdz Balkāniem un mājup. Verneras un Bošas mazbudžeta piedzīvojumi

Add to Memories Tell A Friend
īstenībā ļoti skops un nepilnīgs apraksts par aizvadītajām nedēļām, bet tomēr tas te ir )

August 19th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Ak jā, vakardien atbraucu mājās. No Varšavas uz Rīgu var atstopēt arī līdz 9 vakarā (ok, pēdējais šoferis brauca no Kauņas līdz Slokas ielai). Makā Patijas Smitas iedots ģitāras mediators un vispār soma pilna ar visādām nesaprotamām ļerpatām, kas kādreiz bija mani krekli, karšu atliekām u.tml. Tagadiņās naudas pietiek apt. pusotram mēnesim, bet ir ļoti patīkami vienkārši tupēt istabā, klausīties Warpaint un nedomāt par to, kā šis viss atrisināsies.

Plašāks apraksts par Izraēlu un Balkāniem gaidāms vēlāk, labi?

August 16th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Un taa Varshavaa, dzerot teeju pie mazliet nuugjiiga jauniesha bet ar ljoti labu muz. gaumi, nosleedzas hz cik km celjojums cauri kaadaam 10-11 valstiim. Riitvakar Patija Smita un tad gan pietiks blandiities. Bija zajbis.

July 30th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
reinbovaa socializeeshanaas vietaa veemaam no 10% alus un nakshjojaam kuutii. taapat izmirkaam. vakar sleegta celja deelj chucheejaam fuuree pie bukarestes. shodiena mazaak tizla.

July 26th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
tada gluzi meinstrimiga telavivas jaunatne, za to zaales daudz

July 23rd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
peec 2.5 ned. izraeela ir mazliet zajebala. brauciet te ,ja jums ir liela alga un patiik sarunas par karu. nee, nepaarprotiet- te daudz kas ir raavis jumtu, bet es shobriid sapnjoju duseet rumaanijas reinbovaa ar viina pudeli pie saaniem un ciigu zobos. te dienas deva- maizes klaipinjsh, 200g humusa, dazhi auglji, 1 alinjsh. nakshnjojam, kur pagadaas.

July 2nd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Vismaz laikapstākļi ideāli, laikā, kad viss, ko gribi ir maksimāli izpirkt savu tupumu un neveiksmīgumu. Ej pāri ielai uz veikalu (jo visu huiņu dēļ tu aizmirsi paēst), smagi smagi līst. Tavi apavi izmirkst jau pirmajās sekundēs, ātri vien arī galva (tev nav lietussarga, nekad nav bijis). Atpakaļceļā lietus iespraucas arī tavā bulciņu maisā. Tu to esi pelnījusi.

Add to Memories Tell A Friend
Fail jaunā pakāpē - pases atrašana aptuveni 10 minūtes pēc tās anulēšanas. Es hujeju. Dusmošanās par steigšanos ar jaunās formēšanu un maziņa dusmošanās uz Humana darbiniecēm, kuras neiedomājās elementāri ievadīt manu vārdu internetos un sazināties. Nekas, tā ir tikai nauda un laiks. Tikai.

Add to Memories Tell A Friend
Super-triper-ultra-uber neveiksmes spēriens tieši dvēselei vagīnā - pazūd pase. Bez pēdām. Beerlogā, kurā 100 punkti to uzrādīju un no kuras mājās devos diezgan skaidrā (un nebija, ko iet - pāri Kalnciema, mazliet pa Baložu, mazliet pa Kapseļu ielu un VISS), neesot. Mugursomā, kurā turu to vienmēr - nav. Nevienā stūrī, nekur nekur. Rīt jāizstaigā visi veikali, kuros šodien iepirkos, bet pēc 2 dienām jālido. Vo, bļaģ.

OK, nekas ir arī 50 eur lidojums uz Telavivu no Viļņas 5. jūlijam. Tikai jācer uz PMLP Āgenskalna nodaļas darbinieku labvēlību - lai uzliek brīdinājumu un jauno uztaisa 2 dienās. Visu piedošu sev un ātri aizmirsīšu. Tik laidiet mani projām.

July 1st, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Bez četrām stundām ceļakāju iedzeršanas. Viss, jākļūst nopietniem un jāsaliek, jāsagatavo viss ceļam nepieciešamais. Tur tāpat nav daudz - blociņš, kuram jāuzglabā visur kur sagrābstītie kontakti un hitchwiki norādes, būs pilnāks par somu. Joprojām daudz nezināmā. Aptuvenais maršruts:

1. Izraēla (2 nedēļu darbs tuksnesī netālu no Mitzpe Ramon, tad nedēļu ceļojam - Beersheva, Jeruzāleme, Nāves jūra, Haifa u.tml)
2. Rumānija - ieklīst Rainbow gatheringā
3. Bulgārija
4. Maķedonija
5. Albānija - ieklīst Hitchgatheringā
6. Kaut kāds Kosovas, Melnkalnes, Bosnijas zigzags ar obligātu uzkavēšanos
7. Serbijā, kur jāsatiek 1) Slobodans 2)Milošs - pagalam foršs kaučsērferis, kuru vakardien izmitināju un vedu uz Beerlogu. Sacīja, ka izručīs Belgradā.
8. Ungārija - ķipa pie kaut kādiem māsas cilvēkiem štoļi
9. Slovākija caurbraucot uz
10. Varšavu - Patijas Smitas koncerts 17. augustā
11. Rīga - dzert alu ar Āgenskalna zelta jaunatni līdz mācību gada sākumam

Visa šitā paredzētais budžets, lidmašīnas biļetes neskaitot (Polija-Izraēla-Rumānija izmaksāja 130 eur) - 200 eur.

Karoče - carpe diem, bitches.

June 29th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Šobrīd laikam uz dzīvi jāskatās kā uz nelielu (vai varbūt tomēr tieši milzīgu?) farsu. Nekas neliekas nopietni, un ir jāspēlē līdzi. Slāj pohaina pa Āģeni un pretī nāk glīti kopti amerikāņu mormoņi? Nahuj nē - parunāsies, kaut ko nobubināsi par Platonu, jā - grāmatiņu arī paņemsi. Viņi, starp citu, teica, ka varu zvanīt, ja vajag jebkādu palīdzību. Jāizmēģina nākamreiz, kad sanāk aizballēties - mož nebūs jāņem taksis.

Pārtikas veikals pie Gaujas stacijas ir kā Priekuļu pārtikas veikals manā bērnībā. Mēs tur atradām saldējumu "Gaiziņš", bet kāds puika pārdevējai lūdza iesvērt ledenes "Bārbele" uz piecdesmit centiem.

June 28th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Trolejbusā pie mums atnāca kungs, kurš stādījās priekšā kā Verners. Sāka citēt Imantu Ziedoni un stāstīt aņukus. Verneram bija jauka balss, viņš varētu Ziedoni citēt arī Latvijas Radio. Kad kāpām ārā, atdevu to, kas bija palicis mūsu stiprā alkoholiskā dzēriena pudelē. Ap rīta pusi man Čomskī kāds uzdāvināja šķiltavas. What goes around comes around.

Bet vispār - atpestiet.

June 26th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Vakardien iekāpu mašīnā kādas 2 minūtes pirms lietusgāzēm. Pavecs pāris, jā - līdz Rīgai. Un skan ты выглядишь так несовременно рядом со мной un kas galvenais - nevis Kino, bet gan Hosielas izpildījumā. Attiecīgā apvienība mašīnā skanēja līdz pat Juglai, kad tika nomainīta uz Elvisu Presliju. Maziņi prieciņi katru dieniņu - bože, tas bija pirms kādiem gadiem septiņiem, kad man to Melnajā Piektdienā noteica pilnīgi piedzēries random čalis, bet šo sentenci atceros joprojām. Lai arī tā nav aksioma - mani mazie prieciņi vienmēr nez kāpēc apstājas, kad braucu "mājās" ievilkt ķeksīti; kolīdz laižos uz Rīgu, saulīte sāk spīdēt spožāk, sirds arī kaut kā nomierinās un viss liekas mazliet foršāk. Mana vidusskolas gadu ņirgāšanās par galvaspilsētu bija galīgi nevietā.

Šodien sāku lasīt par Izraēlu. Vispār, šis būs pirmais ceļojums bez normālas apmešanās vietas (būs grūti meklēt blatu kaučsērfingā, ja mūsu darbvietā nav elektrības) un kontaktiem, bet tur jau tas prikols, draugi - tur tas prikols.. Uzzināju, ka ja Nāves jūrā nepeld uz muguras, var sanākt arī nomirt.

June 24th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Apsēdos pie Cēsu pilsdrupām uz pakāpieniem, uzpīpoju. Garām pagāja pavecs pāris, kungs apstājās, palūkojās uz estrādi un parku un noteica - mēs esam pasaules valdnieki! Bet es... es priecājos, ka beidzot jāņi bija apmēram tādi, kā gribējās. Ar pienācīgu vecākās paaudzes iesaisti, daudz patiešām gardiem ēdieniem, neapkošanos (pārrados ar neizdzertiem diviem aliņiem)un no tās izrietošo absolūto galvas labsajūtu nākamās dienas rītā. Vēl es redzēju, kā no malas izskatās brīži, kad šādos saviesīgos pasākumos nonāk ceļotāji - tajā visā likās kaut kas tik pazīstams. Atcerējos ģimeni Aušvicē, kura runāja tikai poliski, bet tāpat izstaroja nenormālu mīļumu, ģimeni Islandes dienvidos ar burvīgo šuneļu pāri, hosta māti Suwalkos, kura nāca no rīta man ielikt somā ābolu, sviestmaizi un tiru dvieli, atcerējos visas pēkšņās gruzīnu viesības u.tml. Kad pašu pasaulē viss kaut kā sabrūk un pilnībā emocionāli atsaldējas, ir jābrauc un jāredz, ka var citādāk - var laipnāk, var nesavtīgāk, siltāk. Paldies dievam - līdz tam atlikusi nedēļa.
Powered by Sviesta Ciba