Veikals-kafejnīca

Dzērieni, Pārtika

J.V.

Navigation

May 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Varētu jau uzsākt dzīvi klosterī, bet ir aizdoma, ka pat Jēzus vienā brīdī novērstos.

May 10th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
 kinofonofotorobots ©[info]ieraksts

May 6th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
"Bet vai jums vispār nama īpašnieka atļauja ir? Un nomas līgums?" *drops mic

Nē, es visu saprotu. Es visu tik ļoti labi saprotu. Redz, kā tad tu šitā sēdēsi un tulkāsi bez namsaimnieka atļaujas, kā neparādīsi nomas līgumiņu, vai ne, bet es-jūs-lūdzu, kāpēc jums man tas ir jāpasaka mūsu 2. tikšanās reizē, kad visi papīri jau izskatīti, jā, mhm, nure, viss pareizi, tad atnāc ar kadastra numuriņu, pārējo varu vadīt iekšā. Jeibogu, protams, kāda viņai tur daļa, cik elles lokiem iziešu cauri, cik daudz džanka apēdīšu frustrāciju lēkmītēs, jo po žizņi es uz ļaudīm īsti dusmoties nespēju un skādēju vien sev, bet, nē, ne citiem.. Un tomēr, vai tiešām nevarējāt to kluso čukstu dvest jau ātrāk, nevis vilkt šitādus jaunumus no piedurknes mazpamazītēm? Protams, kas gan tas ir mūžības priekšā, bet kā tu šitā nesajutīsi sevī lumpeni.

Laikam taisīšu ekskursijas uz dažādu reģionu VID birojiem, kamēr šis izdosies da galam. Apvienošu patīkamo ar lietderīgo.

May 5th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Centos būt asprātīga un Dueta Sandra virtuālajai vēlmei uzstāties Malā iekomentēju "yes please". Tagad manā draugu listē par vienu Brīnumu vairāk.

April 29th, 2016

Add to Memories Tell A Friend

April 22nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Viņš atnāca pie mums ar gruzīnu vīnu un Mongolijas stepēs pašgatavotu pīpi, kura tovakar tukša nestāvēja. Uz brīsniņu es noilgojos pēc tās dzīves, ceļa, iespaidiem un cilvēka eksistences iepazīšanas dažādos planētas punktos. Nu bet šodien Āgenskalns ir kā liels, mīļš, kluss un vecs suns, kuram gribas blakus apgulties un pīpot saulītē līdz vakaram. Tad ceļošana vispār nav prātā.

April 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Projektors - check!
jeb vēl mazāk iemeslu viesoties ārpasaulē

April 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend

dubultportrets ar Verneras atspulgu divcītī (piemājas Pārtika, 2.40 EUR ) un šodien iegādāto vīrieti (Āģenes "Hopen", 2.80 EUR), digitālā fotogrāfija, 2016

April 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Raksts, ar kuru uz ilgāku laiku noslēdzas neparasta dzīve, lai arī čujs saka, ka mājās patiesībā viss turpināsies. Kaut kā pat skaistāk.

http://www.diena.lv/dienas-zurnali/sestdiena/astonu-cilveku-un-viena-kaka-republika-portugale-14137395

April 12th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Pirmo nakti P. ielā pārlaidu, dzerot lambrusko, skatoties kasavītisa filmas un cenšoties saprast, vai tas saldenais veco ļaužu smārds nāk no rokas ziepēm vai kanalizācijas. Skaisti un klusu tur.

April 1st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šobrīd liekas, ka varētu būt iestājies tuvākais stāvoklis "D" vārdiņam, kuru aiz cieņas pret tās patiesajiem slimniekiem vārdā nesaukšu. Ne gluži post-travel, bet pilnīgi nelaba jušana (fiziska/mentāla), kas iestājusies tajā starpstāvoklī, kad ir beigusies dzīve tur-citur, tas jancīgais sapnis, kurā tu līdz galam neesi tu, bet gan kaut kāds robotiņš, kurš dara lietas, jo ir dzīvs, bet ne tāpēc, ka zinātu, kāpēc viņas dara. Apziņa sāk apjaust to bezjēdzības faktu, ka cilvēkus, ar kuriem esi pavadījusi daudz laika, visticamāk nekad vairs nesatiksi - un, kas galvenais - tev ir patiešām neizsakāmi pohuj, neviena tava šūna nespēj izstarot kaut vismazāko žēlumu. Bet mājās arī vēl neesi, un ir bail, ka savējos vairs nespēsi pazīt un viņi tevi tāpat. Pilnīga atsvešinātība no cilvēka, kas raugās uz tevi spoguļattēlā, turklāt Berlīnē pavadāmās 2 dienas liekas kā pilnīgi nevajadzīga, sāpīga gumijas stiepšana. Lūdzu, lidmašīnu mājup jau šonakt. Cigaretē pie Centrāltirgus varētu būt rodams mans miers un saprāts un viss, ko es šobrīd vēlos, ir atrast dzīvokli Āgenskalnā, lai atkal sajustos kā es. Vienaldzība pret visu pārējo biedē pat pašu. Pasaules pilsonis my ass.

March 16th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Atļāvos vaļību un paņēmu smieklīgi lētu istabu neviena neuzmanītā pansijā, lai beidzot kaut kā savāktos ar tulkojumiem un nedaudz nodotos higiēnai. Šodien aizgāju uz Lorkas māju, kur trešdienās laiž iekšā bez maksas. Viņa gulta, rakstāmgalds, gramofons, viņam sadāvinātās gleznas un scenogrāfijas zīmējumi, ko Lorka taisījis ludziņai, kuru uzvedis kopā ar citiem bērniem. Aiztikt neko nedrīkst, bet kaut kā ļoti-ļoti nepārsteidza ieraudzīt bildi, kur Patija Smita sēž pie viņa klavierēm. Ēstūzī ienākusi sieviete, kuras biezais lūpu krāsojums stiepjas tik ļoti uz leju, ka viņa izskatās pēc skumja klauna. Viņa raud.


March 12th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Flamenko un Andalūzija laikam ir viens no skaistākajiem stereotipiem, kas patiešām notiek.

"In Jerez, it's all about the rhythm. Let me prove it now," noteica mans hosts, apturēja uz ielas random vīrieti un klusēdams sāka ritmā sist plaukstas. Kungs momentā sāka darīt to pašu, pēc brīža pārgāja dziedājumā. Marihuānas ikdienišķums vēl lielāks nekā Koimbrā, bet daudziem cieņā arī kokaīns. Mana mūža pirmā diena Spānijā beidzās septiņos rītā, klausoties jaunskunga privātkoncertā. Viņš Džerezā ieradās no ASV, lai sevi pilnībā veltītu flamenko nodarbībām, no rīta mazuliet džemojām, kamēr uz lampas tupēja viņa piekūns. Principā šeit nedz ar 10, nedz 20, nedz arī 50 dienām nebūtu gana, lai pilnībā uzsūktu to visu šejienes par-un-ap-kultūru. Laikam ļoti-ļoti apsveru šo reģionu kaut kādiem vēlākiem neizlēmības un pelēcības gadiem.

February 26th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kvimbrā vienā kincī šitajās nedēļās rāda Tarkovski. Uzzināju šodien - kad Nostalgia un Rubļovs jau parādītas. Atliek drusku paraudāt un aiziet uz Spoguli.

February 24th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā šai un tuvējām republikām ļoti riebj iesvētību procesi (kā man teica - ar UNESCO aizsargāta "tradīcija", ko republikām teju izdevās apkarot sešdesmitajos, bet kura nupatiņās atgriežas ar jaunu sparu), Roberts pabrīdināja sanākušos studentus, lai savas izdarības tomēr varbūt neizveic vismaz šajā pagalmā. Par spīti tam, savāktajiem jauniņajiem bija jāpumpējas uz slapjas ietves (vēlāk viņi staigāja kā pa mēsliem izvazāti), kamēr vecie - bļaustīgi un bravūrīgi joprojām pastāv par savām tiesībām uzturēt šos rituālus, kuru motivācija tomēr vairumā gadījumu, tā pieļauju, meklējama vēlmē atmaksāt par paša iesvētībās dabūto.

Baco ļaudis izlēma savu pretestību šai tradīcijai izrādīt, palidinot ar ūdeni pildītus prežus, bet izrādās, ka lejasstāva feministes gājušas tālāk un metušas kakas. Nevaru līdz galam izfunktierēt savu attieksmi pret šo visu, bet tomēr ir drusku tāds aww, kad esi nonācis tādu cilvēku lokā, kuriem neliekas okej pazemojuma un pārākuma formas, pat ja tas nozīmē, ka šāds protests var pabojāt viņu akadēmisko un sociālo dzīvi. Kaut ar prežiem vai (nu, varbūt tomēr nevajadzētu) kakām, bet vismaz nestāv stūrī un nekautrējas pateikt: klau, veči, mums šitais nepatīk. Nebrīnīšos, ja šodien zem mana loga aizlidos pa kādam zobam.

----------
*http://whc.unesco.org/en/list/1387 The University of Coimbra-Alta and Sofia also retains its authenticity of use and student traditions

February 23rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Paraugies pa balkonu — te jaunieši ar saviem suņiem, ģitārām un grāmatām, te — divi narkomāni tumsā drebina savas šļirces un uz pasakaini tizla vienstīgas instrumenta dzied savu bomža blūzu, kamēr Bošas madāma turpat ap stūri lej kādam dzērienus un šovakar dudina Čets Beikers (lūdzu, nejauciet). Un viss pie vienas sirmas, ar bāra ēku kopā saķepinātas baznīciņas, kura no manas istabas šķiet teju rokām aizsniedzama. Lūdzu, [info]pickle_jar ,šo dzīves aspektu pierakstīt dziļi smadzenē, lai neaizmirstas, kad beidzies.February 22nd, 2016

mūžu dzīvo mūžu mācies

Add to Memories Tell A Friend

The FBI operation against Seberg used COINTELPRO program techniques to harass, intimidate, defame, and discredit Seberg.[20] The FBI's stated goal was an unspecified "neutralization" of Seberg with a subsidiary objective to "cause her embarrassment and serve to cheapen her image with the public", while taking the "usual precautions to avoid identification of the Bureau".[21] FBI strategy and modalities can be found in FBI inter-office memos.[22]

In 1970, the FBI created the false story, from a San Francisco-based informant, that the child Seberg was carrying was not fathered by her husband Romain Gary but by Raymond Hewitt, a member of the Black Panther Party.[23][24] The story was reported by gossip columnist Joyce Haber of The Los Angeles Times,[25] and was also printed by Newsweek magazine.[26] Seberg went into premature labor and, on August 23, 1970, gave birth to a 4 lb (1.8 kg) baby girl. The child died two days later.[27] She held a funeral in her hometown with an open casket that allowed reporters to see the infant's white skin, which disproved the rumors.

February 18th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tikko mēģināju onlainā nokaunināt meiteni, kura paņēma no klienta darbu un upfront payment, izlaida cauri goglei un iesniedza viņam attiecīgi kaku, bet labot atsakās. Tas ar-kuru-galu-domāja klients uzmeklēja mani, nevarēja vairāk tikpat neko samaksāt, lai gan viss jāpārstrādā, bet čiksa mani, nezinot šo faktu, uzmeklēja citā vietnē un par "rediģēšanu" grib atmest vēl mazāk. "Nesmuki, tā nevar" ir viss, uz ko esmu spējīga, pat ja galva un mans iekšējais apollo komentētājs grib klabināt "bļe, ahujela, nu nahujam tu tā?!"

February 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Pārcēla uz istabu ar tiešu skatu uz baznīcu un bāru; sienas pilnas ar viena čalīša dzeju ala Bukovskis. Šodien varēs paskatīties, kādu kosmosu jaunieši bīda, kad uz vienu republiku vakariņās atnāk cita.

February 1st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tomēr nebija ienācis prātā, ka jebkad piedzīvošu laiku, kad, klausoties radio, sanāks pie sevis nodomāt bļe, atkal Bovijs.
Powered by Sviesta Ciba