BĒRNI!

pagrieziet savu sātana mūziku klusāk!

Justīne, yo

Navigation

October 8th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Paldies tiklības aizstāvjiem, filmiņu līdz šim nebiju noskatījusies. 

October 6th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Uzliku uz durvīm zīmīti "Reception will open at 17:00" un gāju laukā. Ja nedēļā ir 2 saulainas dienas, nevar palikt iekšā, nevar. Vot, tā nu es otrreiz devos uz salas dienvidiem, tikai šoreiz iešus nevis skriešus. Skatījos apkārt uz mazajām arhipelāga saliņām, uz zirgiem, lavas laukiem, vulkāniem, ieleju  un, domājot arī par vakardien atgūtajiem Mongolijas kadriem (scanner master kautski, merci), tā arī nespēju tikt skaidrībā - kam man tāds gods, kam.


October 2nd, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Ziniet, vienkārši ir tādi brīži. Piemēram, brīdis, kurā tu vietējā veco ļaužu klubā sēdi ar jauniegūto draugu (ķipa klientu) - homosexuālu fotogrāfu no Portlendas, kurš 9 dienas dokumentējis kravas kuģa ikdienu. Ekrāns rāda tekstu, un visi ap galdiem sasēdušie, Tevi ieskaitot, dzied līdzi islandiešu šlāgeriem, bet grupas dalībnieku vecums variē no 30-gadīga ģitārista līdz 80-gadīgam akordeonistam. Jūs izejat uzpīpēt, un Tu tā, it kā cita starpā nosaki - oh, look, it's northern lights, jo nezini, ka sabiedrotajam šīs ir pirmās ziemeļblāzmas, bet ceturtais Islandes apmeklējums. Tā jūs piedzeraties, nonākat bārā, kur ir spēļu automāti, un sešdesmit-something vecais bārmenis jūs nobildē un salej Somersby ar ledu, un jūs runājaties; tikmēr hostelī šefs mīļo kādu dāmu, pēcāk mīļo arī jūs un Tu saproti, ka šis ir tas brīdis, kurā Tu iemīlies vietā, kurā kādu laiku dzīvosi.

September 30th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Septembris ir laiks, kad plakanknābju mazuļi nāk iekšā pilsētā, un cilvēki dabū viņus uzlasīt kastēs un vest atpakaļ uz piekrasti. Šefs arī tikko pārnāca ar šādu dāvanu. Rīt vedīsim, no kurienes atcilpojis.

September 28th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Details of Angela Merkel's birth are written in the memoirs of Dr. Karl Clauberg, also known as the angel of death who after WW2 was prosecuted and convicted of war crimes.
For his experiments on civilians, Dr. Clauberg was first jailed by the Russians and served a seven year prison sentence. However, he was freed in exchange for secret Stasi documents. It was then that the Russians found out of Hitler's frozen sperm and Clauberg's technique for artificial insemination, reports Pravda.rs.

September 23rd, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Pagaidām rādās, ka daļai salas vīriešu, tostarp manam šefam, drūmās, lietainās dienas paiet tādā alus dzīvē. Izdzēru 2 aliņus ar vienu bosa čomaku - palika žēl klausīties kā viņa lauzītā angļu valoda sastopas ar tikpat neveiklu hosteļa viešņas franču valodu, beigās mēs abi kaut kā nonācām pie sarunām par bullies un par suņu acīm, bet viņš nez kāpēc sasadzērās ātrāk nekā es un sāka prasīt, vai esmu no Austrijas un to, vai viņš ir stulbs (48 gadīga ļauža pārdomas, satiekot 22-gadīgu sava laika produktu, kurai dzīve devusi vairāk iespēju redzēt un darīt lietas), lai arī nacionalitātes jautājumu nokārtojām jau pašā sākumā. Laiks Vestmanās paliek tikai sliktāks, cilvēku gaidas attiecībā uz ziemeļblāzmām sarūk (bet vedur.is rīt sola krutu laiku, oh boy), un es vēl neesmu uzkāpusi Eldfela vulkānā, kura izvirdums vispār ir aizraujošākais kas šeit noticis. Laika pietiks. Pagaidām izskatās, ka vienkārši būšu cilvēks, kas šefa pohu rītos pasēž "administrācijā".

September 22nd, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Take note:

* I require daily submissions, so you must be reliable
* I am not looking for part-time writers, so if you cannot write 3,000 words upwards, do not apply.
* I am very strict with deadlines, so when I assign you a task be ready to return the completed article to me within the specified deadline.
To make sure that you understand and you read through my post, answer this--who fell in love with Rachel when she was pregnant in Friends season 8?

September 21st, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Tikko hostelī teju ietesās kādi 20 bērni vecumā no 8-12 gadiem. Pēc emocionālas sabļaustīšanās ar šefu, viņi tomēr pameta durvjpriekšu. Feisbukā klīst baumas, ka salā ieradies Džastins Bībers.

Add to Memories Tell A Friend
Jau bija aizmirsies, cik te visam burvīgas cenas. Tātad - vai nu musori vai griķu pasūtīšana onlainēs.

September 19th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
bļaģ, āgenskalnā ir tik labi. gandrīz nopīpēju transportus ar zirku un sietiņu; man patīk jaunā bērlogas bārmene, jo viņa paprasa, kā garšo ingvera sarkanais un spēlē biljardu, bet es braucu projām. cigaretei laika nepietiek, somai pārplīst reiferis, es palieku ar babušku somā ietūcītu mēteli-kompi-kameru, bet mīlu visu un visus. man vajag šo laiku, bet tikai tāpēc, lai atgrieztos. turpmāk pickle_jar ciba būs garlaikotas viesnīcnieces piezīmes no Vestmanu salām, meskūze.

September 17th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Man laikam patīk tas, ka jauno Kino Bizi, nepiefiksējot mājas numuru, atrast ir apmēram tikpat grūti, cik cilvēku dzīvokļus, kad, meklējot ballīti, jāiet kaučkādos iekšpagalmos. Un, ja vēl skatītājiem smaržo alus pudeles, tad Kasavītisa filmas iegūst pavisam pareizo vidi.

September 11th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Ā, vēl

vakardien Raiņa bulvārī ceļu šķērsoja grupa japāņu studentu. "Eu, tas jau sākas!" savam draugam noteica kāds latvju puisis. Es laikam kaut ko līdz galam nesaprotu.

Add to Memories Tell A Friend
"By playing upon an old cliche, or manipulating a new one, the propagandist can sometimes swing a whole mass of group emotions."

Āgenskalna iedzīvotāju (šņuk) grupā sadabūts 7 lappušu tulkojums, kas jāizdara līdz vakaram (ballīti paspēsim, visu paspēsim). Propaganda un manipulācijas ar sabiedrisko domu šodien vajā visur. Jeibogu, ātrāk uz tām salām un neko neredzēt, nedzirdēt, nelasīt.

September 1st, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Vienam no iemesliem tam, kāpēc jūlijā piestājām Serbijā - Slobodanam, par kuru jau reiz rakstīju, domāju, jāvelta ir atsevišķš ieraksts. Baudot garumzīmes un lietaino dienu, ļaušu tam tapt.

Pēdējo reizi Slobodanu satiku Vraņačka Baņas festivālā pērnvasar. Toreiz - daļēji viņa Aspergera, daļēji pārpratuma dēļ - mums sanāca sadirsties (long story short - pārcēlām viņa lauku apmeklējumu par vienu dienu, ko viņa paranoju un konspirācijas ģenerējošais prāts nolasīja kā zīmi, ka vispār nevēlamies pie viņa braukt), taču situāciju pēcāk, šķiet, veiksmīgi nogludināju. Tā nu pirms ceļa viņam rakstījām - ok, vecīt, mājās būsi? un atgriezāmies Bresno Poļē. Kad Slobodans mūs sagaidīja pieturā, man bija vien aptuvena nojausma par to, kādā ahujā tobrīd varētu būt mana māsa. Viņš bija nometis daudz svara. Reāli daudz, turklāt uzaudzējis muskuļus. Daļu pārvērtību redzēju jau Vrjaņačkā, taču arī man galvā ik pa laikam iezibsnīja pa maziņai pizģeca dzirkstelītei.

Lai nu kā, atkal tā pati TV telpa, tikai zāli nomainījusi vectēva 40-gadīgā rakijas pudele. Dienas aizvadām, skatoties jūtubī video, kuros galvā drāzti amerikāņu jaunieši cenšas dienā uzņemt 20 000 kcal, blenžam Trailer Park Boys (omg, kur šis seriālis bija līdz šim?!!), četras, piecas, nezinu cik cīgpaciņas. Līdz vakaram jaunskungs ir izdzēris teju visu rakiju - aptuveni litru un stāsta par savām neveiksmēm teātra režijā, par to, kā pilnīgā pipelē iet vadīt lekcijas Kosovas Universitātē, par to, kā viņa dzīvokli ik pa laikam apmeklē pilnīgi svešs čalis, kurš klusēdams pasēž pie teļuka un vienkārši aiziet prom, tā arī nepateikdams ne vārda. Šobrīd Slobodans raksta grāmatu. Domāju, tur sanāks vai nu kas absolūti ģeniāls vai arī pilnīgs mēsls. Tātad, litrs rakijas, mums - vīns. Izlemjam iet ārā. Ap to laiku cincī ir visi, upē tiek mesti akmeņi. "Imagine if one of us needed to take a piss when omegle connected us! This moment would've never happened!" - pār mani nāk, kā tobrīd likās, šokējoša atklāsme. Bet jaunskungs (svarīgi - arī šoferis) ap to laiku ir tik lielā kunga prātā, ka vārdu vietā atbild ar kaut ko un lielu smiešanos. Doma par nosišanos ar viņu pie stūres, lai arī klātesoša, tomēr tobrīd likās pastulba. Nosisties Serbijas pāķos tomēr nav tik traki kā, piemēram, nomirt tā, ka tevi neatrod. Dzīvajos palikuši, braucam uz Slobodana bijušo sākumskolu. Kad saku, ka laikam iešu pamīzt pie viņa skoliņas, Slobodans atsaka vien - please, do! Situācija laikam ļoti sajūsmina visus, esam laimīga trijotne kura no tiltiņa spļauj turpat esošajā upē. Kad ejam satikt Slobodana bērnības pacanus, viņi netic nedz viņa svara zudumam, nedz tam, ka dodamies uz Mongoliju.

Naktī esam mājās. Slobodans it kā mums pagatavo kafiju, it kā kur aiziet, bet ir skaidrs, ka rakija spēkavīru ir nogāzusi. Pēc kāda laiciņa aiziet gulēt arī māsa. Man paliek visas kafijas, noskatos Tarkovska diplomfilmu. Kad no rīta Slobodanam prasu, vai nemoka pohas, viņš nosaka: "No, in fact, I'm still drunk." Brokastis, auto un atā.

Vot tā, paldies urīnpūslim, paldies omeglei.

Add to Memories Tell A Friend
Nezinu, kas pēdējā diennaktī ir priecējis vairāk - šoferis, kurš, redzēdams, ka līdz Tallinai vis netiksim, atstāj mums pārnakšņošanai savu sporta zāli, vai visi Igaunijas lauku večuki, kas ved pa 5 km, vai meitene uz Pleskavas piķa, kura uz Rīgu aizveda, auto skanot Dakha Brakhai, vai vienkārši biedri, kuri ķengaragā sagaida ar vīnu un pelmeņiem. Vai būt mājās - fuj, te labāk nespriedelēt, sāksies vēl stulbas domas par to, nahujam pēc 3 ned. kaut kur speros, ja šeit ir tik jauki un mīlīgi. Priecāsimies, ko citu.

August 29th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
St. Peeterburga lietuu un St. Peeterburga saulainaa dieninjaa ir 2 pilniigi dazhaadas pasaules. Vienaa tu velcies pa pelkjeem, meklee stolovuju un domaa par to, cik suudiigi taadaa laikaa ir buut visiem tiem cilveekiem, kam jaaseezh aaraa un jaareklamee viens vai otrs suudpraamiitis; naakamajaa ielas ir pilnas ar jaunatni un muzikantiem un laiks paskrien nemanot. Okej, tur mums piepaliidzeeja arii fakts, ka viena no hosteem sagaadaaja caurlaides uz Ermitaazhu (redzeetu rindu uz kasi, saprastu, kas shajaa faktaa tik kruts), kas jau pats par sevi noziimee to, ka diennaktii stundu buus par maz. Iekapaajaam pa alinjiem kaadaa barchikaa, kur lasaas vieteejie rokeri un speelee/dancaa rokabilliju, riitaa vilksies uz Igauniju. Gaidiet, sniedziet naktsmaajas u.tml.

August 28th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Pirms hz cik dienaam Jekaterinburgaa vieteejie bomzhuki, redzeedami, ka esam no celjojoshajiem, veeleeja, lai mums engjelji liidzaas un visaadi paliidz celjaa. Shodien, pirmo reizi izmeegjinot autostopu Krievijaa, viens taads engjelis, kuram truuka iikshja, uznjeema savaa fuuree. Taa nu es tur guleeju kabiines aizmuguree, sejaa no logiem puuta liegs veejinjsh, naaca arii mazliet tabakas smakas, veederaa prieciigi burzguljoja engjelja izmaksaatais gulashs un zatecki gus un ausiis dudinaaja krievu schlaageri. Un es nodomaaju - blje, taaaads chills. Ja nu kaut kas dziivee ir kruta, tad shis nu chista.

700 km, un esam pie divaam savam vecumam nepiedieniigi jaunekliigaam (vegjetaarais uzturs?) daamaam un 1 trusha. Peeterburga. Laika nepietiks.

August 23rd, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Omskas teetis - taads, kaadus iedomaajos teju visus krievu onkuljus, kas dzimushi 1945-ajaa. Iedod borschu, uzcep kartupeljus ar olu, pastaasta par fashismu, kas daraas Ukrainaa (vinjsh patieshaam juut liidzi beerniem, sievieteem un pensionaariem, kurus tur visus peec kaartas apshauj), paraada bildiites, kuraas taads jauns un pagalam izskatiigs ar armijas biedriem Sarkanajaa laukumaa. Tad izvelk kasti ar vimpeljiem - tie, protams, nokabinaati caurcaureem ar noziimiiteem. А вы шахматы любите? Я очень люблю шахматы.

Plackartaa uz Jekaterinburgu dalaaam galdinju ar 2 jaunieshiem, kas iemieg apskaavushies. Puisim nav abu roku. To, ka izskatam tomeer ir noziime labaak var noveerot stacijas seezhamtelpaa. Mentu kundzes modinaas katru bomaaru, lai arii cik nevainiigs vinjsh nebuutu, savukaart pietiek buut mazliet tiiraakaas dreebees, taadu palielaaku somu un graamatu, lai nevienam nebuutu nekaadu jautaajumu. Pat tad, ja tavai eksistencei stacijaa attaisnojumu, gluzhi taapat kaa bomaaram, ir nulle.

Omskaa, starp citu, ir Bukovska baars. Krieviijaa taadu vispaar, kaa tagad skatos, ir vairaaki.

August 21st, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Nopirku biljetiites uz Islandi, mazo, depresiivo droshiibas salinju, kuraa -ceru- vareeshu atkal pie projektinjiem, drusku pat taa kaa saak pietruukt ehem..darba. Tachu taisniibsakot, diezgan apzinaati novilcinu doshanos maajup, citaadaak 3 nedeeljas nebuus, kur dziivot. Kaa reiz saciija juuzeris ieraksts - bomzis saakas tad, kad celjotaajs apstaajas. Nu, un bomzhoshana, saprotams, nesaista, taa nu lietainaa riitaa tiek kaldinaati jauni plaaninji par St. Peeterburgu un Tallinu. Tikmeer balkonos paraadaas aabolu kastes, mana vasara aiziet, ja?

August 20th, 2015

Add to Memories Tell A Friend
Omskas Kjengarags un buchas no sveshas tantes peec veederkrampjiem Krasnojarskas daachaa (bet skats uz mezhiem-kalniem ta pizdaa cik dailjsh), peec kaarteejaa jaukaa plackarta un mentaalaa luuzuma, kas neizbeegami rodas, diviem no vienas olshuunas radushamies ljaudiim diendienaa pavadot teju 2 meeneshus. Vispaar, mediji un etniskais naids, ejiet dirst, Krievijaa ir ljoti jauki. Ielas tiiras, ljaudis savstarpeeji draudziigi, un vispaar par karu tik vien kaa no plakaatiem, kas joprojaam sveic ar Pobedu vai briidina par terorismu.
Powered by Sviesta Ciba