BĒRNI!

pagrieziet savu sātana mūziku klusāk!

Justīne, yo

Navigation

April 14th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Sēžu Vesprēmā, Ungārijā. No šodienas velopārbrauciena mazliet sāp daudzas ķermeņa daļas un galva atsakās turēties nomodā par spīti tam, ka pienākumu pietiek, arī ārzemēs esot. Bweh. Bet autostopa ceļš līdz Varšavai bija fantastiski viegls un cilvēki - pasakaini laipni. Hu, ko rādīs Serbija (bez zaļuma kūpināšanas un alkoholiem) - priekšā nestādos.

April 10th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Neprotos kārtīgi dzert, nedzert - ne tik. Tā nu jāsamierinās ar briesmīgi sūdīgu jušanos briesmīgi skaistā dienā. Dionīss atkal paņēma ziedojumu - šoreiz manu mp3 atskaņotāju. Ceru, ka kāds pacels un priecāsies par īso kursu blūza vēsturē. Šodien atbrauca meitenes, piecēla mani, lika nomazgāt seju & aizgājām uz izstādi Smiļģa mājā.

Slava bogu, rīt šoseja. Beidzot brīvība, randoms un (!!!!1111) Serbija.

April 5th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Vakardien mani šoferis izlaida pieturā Zīparkalns. Laiks bija jauks un tā nu es gar šoseju, visādām pļavām un lauku mājām nogāju 8 km. Priekuļos baigā idille, kājgalis pilns ar dzīvniekiem, visi ņemamies ar kaut kādiem tekstiem. Zemsvītras atsauču formēšana sāp. Bet ko rīt? Vedīšu to akadēmisko brīnumu izdrukāt, iesiešu un ietriekšu. Šķiet, ka šņabi.

March 28th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Varbūt tas ir kursadarba slinkums vai pavasaris vai kas cits, taču es nevaru beigt skatīties uz debesīm, kurās šobrīd vienlaikus atrodas 12 lidmašīnas. Viss strīpās. It kā skats kā skats, bet prikiņ, ja es būtu tagad kaut kāds dostojevska laika cilvēks vai iezemietis no džungļiem un pēkšņi pamostos ar tādām debesīm virs galvas - smadzenes taču saietu tāādā putrā!

March 25th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Sapratu, ka naudai nav nozīmes, tās tāpat vienmēr pietiek. Un ja nepietiek, esmu tādā posmā, kad variantus atrastu tāpat. Vēl nospriedu, ka ja jau pastāv iespējamība, ka mēs varētu arī nepaspēt aizceļot uz ASV, lai nointervētu Bobu Dilanu, aizstopēt uz Patijas Smitas koncertu Varšavā tā kā būtu vismaz tas dzīvē paveicamais minimums. Biļete ir rokā, tā ka vienīgais jautājums ir par to, no kuras Eiropas puses augustā mani uz to koncertu ceļš vedīs, bet tas jau patiešām nav svarīgi.

March 19th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Šodien izlietnē iekrita mobilais, un augšāmneceļas. Īstenībā baigā miera sajūta, ielas murdoņā it kā saklausīt savu zvana melodiju un tad saprast - nē, nekādā gadījumā.

Uz JRT "Latviešu mīlestību" es varētu iet, iet, iet un iet.

March 10th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
apžēliņ, kad pāķos izslēdzas visas laternas (logos gaismas nodziest jau ap kādiem 11) un tur augšā kāds iedarbina Planetāriju - nu tad taču aizmirstas viss! un tad sajūties tāds mazs un niecīgs, un apgrēkojies, tieši tik daiļā brīdī ļaujot konteinerā citai pēc citas sašķīst aizpērnai stikla tarai.

March 1st, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Folkklubs Ala ir viena no tām vietām, kura tev it kā besī, bet kurā tu tāpat beigās nonāc mazliet vai ļoti pālī un danco.

February 23rd, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Skābu kāpostu zupa un gaudojošs blūzs ir vienīgie kas glābj situācijās, kad ir piemirsies - dzērienus jaukt nevajadzētu, nākamajā dienā būsi kā izdirsta krizdole.

February 6th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Es, muļķadesa, līdz šim nebiju aizdomājusies, bet tikko atausa, ka tas ūdenstornis, uz ko lūkojos no piemājas pieturas - tas taču ir Tornis! Viss, es savu rajončiku sāku iemīlēt aizvien vairāk, un pagājušas ir tikai 5 dienas.

January 20th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
6.diena Kijevā. 6. diena malkojot un pārspriežot politisko situāciju, mūziku un dzīvi vispār. Vienā vakarā pat nonācām ballītē, kur kāda SKA grupa atzīmēja videoklipa filmēšanu. Aiziet uz Maidāna laukumu vispār rauj jumtu, jo pirms diviem mēnešiem nebūtu domājusi, ka redzēšu, kā Eiropā atkārtojas 1968. un 1991.,bet lūk - tur cilvēki, teltis, uzsaukumi, bet mūsu hosti par vakardienas notikumiem izteicās - well, they didn't expect to meet Mr. Molotov.

Medus šņabis ir tik labiņš, tik labiņš.

Kur paliek laiks, sasodīts?!

January 15th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Kad pievarēts bezmiega pilns ceļš uz Viļņu, tad vēl dažas stundas lidostā un lidmašīnā, ir beidzot prieks atrasties tādā stāvoklī, kad laiskums spiežas pa visām vīlēm ārā, bet zini, ka priekšā divas alus, labu cilvēku un post-padomisku noskaņu pilnas nedēļas. Labdien no Kijevas.

January 10th, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Kamēr lasu "Jelgava 94", kāds puika vilcienā vaicā: "Kas ir kvizma? ("Ko?") Klizma, mammu, kas ir klizma?!",

bet Priekuļu autobusā mani sveic Ieva A. un pārējie, saucot: "Labuvakar! Kaut vai pakar!" un es nodomāju - kāda vēl bļe Īslande? Ir labi būt mājās.

January 1st, 2014

Add to Memories Tell A Friend
Man liekas, ka mums viss būs labi. Pat ja kādiem biedriem vakars kārtējo reizi beidzās ar asarām un lamām, es nespēju iedomāties dienu, kad mēs vairs nebūsim viens otram tādi, kādi esam šobrīd. Protams, tas visticamāk kaut kad notiks, bet patlaban mēs laikam kopīgi cits cita galvās konstruējam paši savu Utopiju, un vienalga, ka reiz tā varētu arī brukt. Carpe diem, bitches.

Vecgada vakars kā jau vecgada vakars, tikai šoreiz izdzēru ļoti ļoti maz un Loka ielā bija arī projektors, kura dēļ ļaudis varēja baudīt 16 bitu Segas spēlīšpriekus vai džeza koncertiņus pa visu sienu. Šķiet, ka projektors būs arī manā tuvākajā laikā iegādājamo lietiņu sarakstā. Vēl mēs rakstījām dziesmu - nonsensa, bezgaumības, bīta un aizejošo hipstervēsmu apvienojumu.* Vokālu trenējam, esam atbilstoša sintezatora un bīta meklējumos.

10 no rīta glāzē glunkšķēja pēdējās šņabja un kompotiņa paliekas, un kļuva mazliet jocīgi, saprotot, ka cilvēki, no kuriem dzīve kādā laikposmā šķīra uz vairākiem gadiem bez jebkāda kontakta citam ar citu, var vēlāk tikt sastapti un atkal iedraudzēti, secinot, ka neatkarīgi viens no otra vienalga esam nonākuši pie tiem pašiem interešu punktiem un idejām, un ne jau tām ierastākajām.


_________________

Es esmu
Kaķu meiča!
Man nav sociālās dzīves
Jo kaķi nav
sociāli -
Viņi ir
antisociāli!

Kaķi ēd
Kitekatu -
Kitekats ir
Kaķu barība!

Kaķim ira
4 ķepas -
Ķepas ira
Kaķa kājas!

Kaķim ira
1 snīpis
Snīpis ir
Sinonīms vārdam "deguns"!

Kaķiem patīk
pavasarī -
Grib tad kaķi
kaķus darīt!


utt. u.tjpr.

December 25th, 2013

Add to Memories Tell A Friend
Aj, tomēr lielākoties tač ir skaisti. OK, mājās atsākas ierastās huiņas un nepareizības, bet tur es palīdzēt nevaru, un paraudāšana arī nepalīdzētu, atliek vien dzīvot un rast prieku, kur tas ir. Ziemassvētki tāpat ir overrated.

Un ir taču lieliskie biedri. Raiņa ielas pēdējās viesības manas ierašanās dienā izvērtās pagalam daiļas. No litriem šņabja, kuri, šķiet, ka nekad nebeigsies un arī nekad negāzīs no kājām, līdz trijotnei, kura izlemj, ka jābūt arī eglei un dodas to zāģēt (precīzāk, nokniebt, jo bez lielajām krūmu knaiblēm man tiem entuziastiem nebija ko iedot) uz vidusskolas pagalmu. Par izbrīnu visiem neticīgajiem - viņi ar triumfa smaidu sejā pārradās ar lielu egles zaru, kuru ietupinājām stūrī un uzmetām virsū lampiņas. Suņi, kaķi, dejas un joki līdz četriem rītā ir vienīgais jēdzīgais pielietojums Priekuļu apartamentiem. Un vispār - tik tiešām - kā nekādas Islandes nebūtu bijis. Un varbūt tieši tas, ka no turienes īsti nav nekā, ko pārcelt uz šejieni, ļaus dzīvot vieglāk (vai arī kā pirms tam).

Maciņš turpina biezēt līdz ar tikšanu pie subtitru tulkojumiem. Tas ir tā, ka beidzot noskaties Matriksu, tikai dari to 12 stundu garumā un sekundi pa sekundei. Beigās acis tek ārā no dobumiem, arī poha atgādina par sevi un gribas pielaist uguni datoram un galvai, kura nespēj izfunktierēt viena vai otra vārda latviskojumu, bet galu galā sešos no rīta mocības ir galā un diena nobeigta (vai arī drīzāk iesākta) ar diennakts laikā sapelnītu pusi no minimālās algas. Un labās ziņas, ka šāda "jautrība" spīdēs arī tuvākajā nākotnē, lai arī šobrīd naudas it kā netrūkst. Bet man jau patīk krāt un sapņot par potenciālo pielietojumu.

December 20th, 2013

Add to Memories Tell A Friend
Izrādās, ka Viļņas dzelzceļstacija naktī ir tīri kārtīga vietiņa. Vien pa kādam sēdošam nogurušam ķermenim, kamēr bomži dodas savās gaitās uz pārielas Makdonaldu, kas, naktij iestājoties, kļūst par skumju skumju vietu, kur aiz durvīm palikušie Dionīsa kalpi žēlabaini lūdz Visvarenajai Ar Keponu, lai ielaiž, bet tie, kuriem paveicies tikt pie Pēdējā Hamburgera, stiklainām pāļa acīm tiesā savu nelaimīgo vakarēdienu. Nav jau tādi skati nekāds jaunums man, bet tomēr.. pie tā būs jāpierod.

 Bet dzelzceļstacijā ir miers. 2 onkuļi un man iepretim lasošs puisis. 

 Kas man somā? Opāls un Sīriuss. Barosimies un dzirdīsimies, ko ta citu.. 

December 19th, 2013

Add to Memories Tell A Friend
Dabūju kādam pirkumam, par kuru sīkāk nedrīkstu stāstīt, puscenu, jo pārdevējs nevarēja izdot atlikumu 5000 ISK banknotei, iztērēju pārpalikušo skaidro naudu vaļa steikā (bija labs) un pasakainā aliņā, aizgāju uz lielveikalu - tur uz eskalatora dziedāja vidusskolēnu koris (otrā reize šonedēļ, starp citu, kad lielveikalā kāds uzstājas - pirms tam Akureiru Bonusā starp pārtikas plauktiem koncertēja kādi jaunie hipsteri). 

 Esmu Keflavīkā pie Irēnas, mani iecienā ar pasakaini tumšu pašbrūvēto, un tāda ir mana pēdējā diena Islandē. Gaidiet mājās, aiciniet ciemos, ciemojieties paši!

(Un tiem, kuri nezina, cik ļoti islandiešiem patīk Ziemsvētku lampiņas - re!)

December 15th, 2013

Add to Memories Tell A Friend
Cilvēki jau var neticēt, ka tāda atkalsatikšanās iespējama, bet es tomēr laikam solījumus turēšu. Bija traki žēl vakardien atvadīties no dažas labas erasmus sejas (īpaši meitenēm, kuras bija mans nepareizības salmiņš, pie kā pieķerties brīžos, kad poļu pelēcība sāka smacēt). Ivana noteica, ka esmu most adventurous person, ko viņa jebkad satikusi, glaimo, protams, bet ne tur no manis piedzīvojums, ne kas. Lai vai kā, plāni ir, un tā kā Slovākija tajos šovasar ietilptu jebkurā gadījumā, es nekādas ahujennās atvadas taisīt negrasos.

Redz kā, piemēram, Gruzijas random portugāli Pedro satikšu pēc mēneša Ukrainā (pagājis tikai pusotrs gads, phe), kamēr Tbilisi trakais Levans šobrīd ālējas kaut kur Lietuvā, tā ka saskriešanās punkti ļoti bieži ir atrodami, tikai labi jāgrib. Un feisbuks - tā jau nav nekāda dzīve.

December 14th, 2013

Add to Memories Tell A Friend

Kvēls un dzidrs garlaikota cilvēka sveiciens biedriem userinfosinezd un userinfodung_beetle  (un [info]papeedis un  [info]pashizgaazeejs) . Uz pagalam drīzu saredzeršanos!

December 13th, 2013

Add to Memories Tell A Friend
where do the rockets find
planets
Powered by Sviesta Ciba