Veikals-kafejnīca

Dzērieni, Pārtika

J.V.

Navigation

August 20th, 2016

Vertinskis, 1917

Add to Memories Tell A Friend
Выпили нас, как бокалы хрустальные
С светлым душистым вином.
Вот отчего мои песни печальные,
Вот отчего мы вдвоем

Пей, моя девочка, пей, моя милая,
Это плохое вино.
Оба мы нищие, оба унылые,
Счастия нам не дано.

August 15th, 2016

Tik daudz inčīgu vārdeļu 1 rakstā, awww

Add to Memories Tell A Friend
Dāma uzreiz izlēkusi no gultas, un radībiņa izgaisusi. Viņa tvērusi pēc sava viedtālruņa. Atverot "Pokemon GO" aplikāciju viņu pārņēmis liels izbīlis – dzīvoklī šiverējies tas pats pokemons, kurš viņu miegā izvarojis.

Pokemona piesmietā dāma policistiem sūkstījusies, ka vispirms viņa sūdzējusies savam vīram, taču tas pateicis, ka "viņa esot pilnīgi slima".

August 10th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Vienubrīd kaut ko padomājām, vai tik nevajadzētu atsākt darbināt kaučsērfinga vai vismaz bewelcome profilu, bet acīmredzot pēdējo gadu dzīvesveids bijis tāds, ka šobrīd pats piesūta visādus zināmus ceļotājus vai gluži vienkārši ceļā satiktu paziņu paziņas. Šodien 2 jauki Kazakhstānas krievi, kas Kubanas biļeti iegādājās jau iepriekšējās noslēgumā, bet rīt uz diendusu uzprasījies jauns bulgāru antropologs-dīdžejs, kas pamanījies arī savu laiciņu voluntierēties pa Kalē bēgļu nometni, značit somā būs sabāzis stāstus, kas, es tā pieņemu, varētu padoties tā kā drusciņ akurātāki par mūsu lielisko mediju piesūtītajiem.

August 9th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Izrādās, mūsu kaimiņmājā savulaik (līdz 2010. g.) atradās Latvijas Korespondencšaha federācija (kura, starp citu, joprojām eksistē).

Šobrīd par pirmo korespondencšaha partiju Latvijā uzskata Jelgavas šaha kluba (dibināts ap 1876.gadu) spēlēto partiju ar spēcīgo Tērbatas Universitātes šaha biedrību.

1877. gada 31 maijā Jelgavas šahisti nosūtija savu pirmo gājienu. Līdz 25. gājienam partijas gaitu publicēja laikraksts Mitausche Zeitung. Pēc divu gadu spēles 1879. gada Lieldienās jelgavnieki atzina sevi par uzvarētiem.

August 3rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
šī varēja būt diena, kad es veicu ierakstu "mans jaunais velosipēds", bet tā vietā izdzēru 3 alus rožu laukumā, parunājos ar m.m. par un ap dzīvi, bet jaunā, uzticamā divpedāļu biedra meklējumus turpināšu. rītdien beidzot pirmo reizi gada laika apmeklēšu teātri.

August 2nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
bērni naktī pie miskastēm meklē pokemonus
vecs suns miskastēs meklē ēdienu
es vēlāk - ar maišeli gaļas rokā - meklēju veco suni, bet sastopu
tanti, kas pagasta pusnakts vientulībā meklē stikla taru

pa dienu ravēju loku dobes, beru spainī no krūma jāņogas. māte joprojām nespēj atbildēt, kas īsti to sulu dzers, bet tas jau laikam tā - sekundāri.

July 30th, 2016

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
Šajā Daugavas pusē ar Salon Kitty vakarnakt, šķiet, uzsākām nelielu stāstījumu/kinofilmu seansu tradīciju manā istabā. Kaut kas tajā visā ir.

July 18th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tomēr ir mazliet savādi, domājot par to, ka lēdija, kas vēl aizvakar bija saviesībās, kur līdz ar gejiem.lv citēšanu, kautiņu pieredzēšanu un pēkšņām ceļakājām, nonāca arī tādā stāvoklī, kas nākamajā dienā lika aust ibumetīna saulei. Neskaitāmas stundas tika pavadītas Rika un Mortija sabiedrībā, jo smadzenes neko smagāku par kvalitatīvu humoru apstrādāt nespēja. Šī pati jaunkundze šodien atradās eksāmenā, citu tikpat rātna un kārtīga paskata dāmu kompānijā. Jā, es joprojām līdz galam nezinu, ko nozīmē "hobble", bet tanī brīdī es spēju tikai iedomāties, ka tas ir kāds "squanching" analogs un pie sevis pasmaidīt.


July 14th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Un tad pienāk tās brīnišķīgās un pagalam retās reizes, kad kopā ar milimetra precizitāti sastumjas pilnīgi visi tābrīža zobratiņi - laiks, vieta, gaisa smarža, substance galvā, publikas un mākslinieku savstarpējā, vien ar prātu nojaušamā mijiedarbība un pāri visam - absolūti kvalitatīvs saturs, kas, šķiet, rada to sajūtu, kādu varbūt savulaik ļaudis izjuta, nonākot patiešām labos, bet vienlaikus intīmos džeza koncertos. O-hõ.

July 12th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ja dienvidū gana creepy likās fakts, ka mans jauniegādātais kombis līdztekus ģitāras signālam atskaņo kādu krievu raidstaciju, tad vēl vienu dienas wtf sniedza apjausma, ka, iespējams, es varētu īzī-pīzī pieradināt pati savu kaiju, ja vien tas jau nav noticis ar to radību, kas nupat intensīvi klauvēja pie virtuves loga, ik pa laikam pabrēcot tādā "Tаняааа, открой, сука " cienīgā izteiksmē, kas man pat lika aiziet un apskatīties, kas īsti par lietu.

June 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šodien ar visai nelielu laika intervālu teicām ardievas vairākiem indivīdiem, kuriem priekšā ir ceļš uz Ukrainas ārēm. Visi nez kāpēc pirms mūsu promiešanas pamanījās norādīt uz Matīsa nozīmīti sēnes formā. Nesaprotu, ko tas varētu nozīmēt, bet ir nedaudz dīvaini pārmaiņas pēc atrasties tajā - otrā - pusē, kur citiem ceļakājas, bet tu - palicējos. Nav baigi sūdīgi, it nemaz, taču neliela disonanse ir jūtama.

June 22nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Zilupes vilciens uzdzen vieglu nostalģiju pēc pagājušās vasaras ar vagoniem kā naktsmītnēm, druknajām un mūžam smejošajām pīrādziņtirgotājām un karsto tēju, ko pasniedz glāzē, kas ietupināta dzelzs turētājā, kuru lepni rotā Krievijas Dzelzceļa logo. Suta, kas visus padara nedaudz jautrākus un atbrīvotākus, kolīdz ir pazudusi kopā ar sauli. Un tā ratu dunēšana divdesmit stundu, citreiz visas diennakts garumā. Es laikam zinu, kur atgriezīšos 2017.

June 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
No sākuma likās, ka dienas hailaitam pietiks ar pusgaro skrējienu, kas izvērtās ilgāks, nekā cerēts. Tad izrādījās, ka šī tomēr būs ne vien diena, kurā visi nemitīgi klausās to, kā samierināties ar savu nenozīmību un būs tas trakais lietus. Nē, ciemos atnāk arī bariņš uamulīgu pažarnieku. Godīgi sakot, nedaudz bail no tā, ko šovakar nesīs Ziepniekkalns.

June 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kur pirms tūkstošiem gadu kāds neandertālietis skraidīja pa mežiem, ēda kaut kādas tur jēlas saknes un hz ko, lauza sev locekļus, knapi sadziedēja visādas brūces-brūcītes, ne vienmēr saprata, kas apkārt notiek, bet bija gana veiksmīgs un apdāvināts, lai līdz pēcnācēja radīšanai pamanītos izdzīvot savu laiku. Vēl vēlāk kāds cits un kāda cita līdz noteiktam brīdim pārcieta viduslaikus, mēri un visu citu potenciāli nogalinošu čerņu un vispār ne pārāk no raizēm brīvu dzīvi. Gāja gadi, gadsimti, vienu karu nomainīja nākamais un dzimtā allaž atradās pa kādam veiksmīgākam kadram, kurš pamanījās sevi pavairot un no sava pēcnācēja, kas no bērnu mirstības statistikas kastītes izvilcis laimīgo stabiņu, radīt vēl vienu vecāka lomai derīgu materiālu.

Un tad rados es. Prokrastinācijas kalngals, civilizācijas eksistences augstākais punkts reprodukcijas pilnbriedā, kurš šodien māju pametīs vien ar pāris nosacījumiem, no kuriem viens būs vieglas izsalkuma sajūtas dzīta nepieciešamība aiziet uz veikalu un vienkārši - bez jebkāda apdraudējuma savai eksistencei vai komfortam - paņemt to, kas nepieciešams.

Nolasu zināmu netaisnību. Taču iespējams nē - es piepildu viņu visu sapņus.

June 19th, 2016

Par vērtībām, kas nemainās

Add to Memories Tell A Friend
Tūristu pāris fotogrāfē uz soliņa aizmigušu dzērāju
Bērns ēd saldējumu Bonis

June 12th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Jā, как-то-так:

klab.lv/users/pashizgaazeejs/306667.html

June 10th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šodien iemīlējos Aleksandrā Vertinskī.

И останется... песня, но песня не новая.
Очень грустный и очень банальный сюжет:
Две подруги и я. И цветочки лиловые.
И чужая весна. Только Вас уже нет.


Бар-девочка, 1938

June 6th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Noskriet pusmaratonu
Iemīlēties Adoptēt suni

June 3rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Jūs tur - kā gribat un ko gribat - bet tos veselos, tos dzīvespriecīgos - tos lieciet mierā. Ir taču tik sasodīti skaista vasara.
Powered by Sviesta Ciba