Veikals-kafejnīca

Dzērieni, Pārtika

J.V.

Navigation

June 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šodien ar visai nelielu laika intervālu teicām ardievas vairākiem indivīdiem, kuriem priekšā ir ceļš uz Ukrainas ārēm. Visi nez kāpēc pirms mūsu promiešanas pamanījās norādīt uz Matīsa nozīmīti sēnes formā. Nesaprotu, ko tas varētu nozīmēt, bet ir nedaudz dīvaini pārmaiņas pēc atrasties tajā - otrā - pusē, kur citiem ceļakājas, bet tu - palicējos. Nav baigi sūdīgi, it nemaz, taču neliela disonanse ir jūtama.

June 22nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Zilupes vilciens uzdzen vieglu nostalģiju pēc pagājušās vasaras ar vagoniem kā naktsmītnēm, druknajām un mūžam smejošajām pīrādziņtirgotājām un karsto tēju, ko pasniedz glāzē, kas ietupināta dzelzs turētājā, kuru lepni rotā Krievijas Dzelzceļa logo. Suta, kas visus padara nedaudz jautrākus un atbrīvotākus, kolīdz ir pazudusi kopā ar sauli. Un tā ratu dunēšana divdesmit stundu, citreiz visas diennakts garumā. Es laikam zinu, kur atgriezīšos 2017.

June 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
No sākuma likās, ka dienas hailaitam pietiks ar pusgaro skrējienu, kas izvērtās ilgāks, nekā cerēts. Tad izrādījās, ka šī tomēr būs ne vien diena, kurā visi nemitīgi klausās to, kā samierināties ar savu nenozīmību un būs tas trakais lietus. Nē, ciemos atnāk arī bariņš uamulīgu pažarnieku. Godīgi sakot, nedaudz bail no tā, ko šovakar nesīs Ziepniekkalns.

June 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kur pirms tūkstošiem gadu kāds neandertālietis skraidīja pa mežiem, ēda kaut kādas tur jēlas saknes un hz ko, lauza sev locekļus, knapi sadziedēja visādas brūces-brūcītes, ne vienmēr saprata, kas apkārt notiek, bet bija gana veiksmīgs un apdāvināts, lai līdz pēcnācēja radīšanai pamanītos izdzīvot savu laiku. Vēl vēlāk kāds cits un kāda cita līdz noteiktam brīdim pārcieta viduslaikus, mēri un visu citu potenciāli nogalinošu čerņu un vispār ne pārāk no raizēm brīvu dzīvi. Gāja gadi, gadsimti, vienu karu nomainīja nākamais un dzimtā allaž atradās pa kādam veiksmīgākam kadram, kurš pamanījās sevi pavairot un no sava pēcnācēja, kas no bērnu mirstības statistikas kastītes izvilcis laimīgo stabiņu, radīt vēl vienu vecāka lomai derīgu materiālu.

Un tad rados es. Prokrastinācijas kalngals, civilizācijas eksistences augstākais punkts reprodukcijas pilnbriedā, kurš šodien māju pametīs vien ar pāris nosacījumiem, no kuriem viens būs vieglas izsalkuma sajūtas dzīta nepieciešamība aiziet uz veikalu un vienkārši - bez jebkāda apdraudējuma savai eksistencei vai komfortam - paņemt to, kas nepieciešams.

Nolasu zināmu netaisnību. Taču iespējams nē - es piepildu viņu visu sapņus.

June 19th, 2016

Par vērtībām, kas nemainās

Add to Memories Tell A Friend
Tūristu pāris fotogrāfē uz soliņa aizmigušu dzērāju
Bērns ēd saldējumu Bonis

June 12th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Jā, как-то-так:

klab.lv/users/pashizgaazeejs/306667.html

June 10th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šodien iemīlējos Aleksandrā Vertinskī.

И останется... песня, но песня не новая.
Очень грустный и очень банальный сюжет:
Две подруги и я. И цветочки лиловые.
И чужая весна. Только Вас уже нет.


Бар-девочка, 1938

June 6th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Noskriet pusmaratonu
Iemīlēties Adoptēt suni

June 3rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Jūs tur - kā gribat un ko gribat - bet tos veselos, tos dzīvespriecīgos - tos lieciet mierā. Ir taču tik sasodīti skaista vasara.

June 2nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Katru reizi, kad man ir tulkojumos jālieto vārds Ķeblavīka, kaut kur sirds rajonā nopil skumja asinslāse, sajaukta ar asarām. It kā var pat saprast tur to fišku zem visa, bet tomēr.. Ķeblavīka.. Ķebļavīka-Jebļavīka. Lūdzu, nē.

June 1st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Atgriezāmies Beberbeķu ezerā, lai, krastā laiski malkojot reti pretīgu baltvīnu, līdzpārdzīvotu kādam zēnam vārdā Armands. Visi citi viņa vecuma (ap 14) zēni meistarīgi no virves vienu pēc otra meta kūleņus ūdenī, kamēr Armands knapi uzdrīkstējās iebrist, bet, kad saņēma duku lēkt līdz ar pārējiem, viņam allaž sanāca ne tā, par ko citi, protams, nevarēja nepavīpsnāt. Viņā tika novērotas kvalitātes, ar kurām bija šausmīgi viegli identificēties. "Nekas, Armand, vēlāk tu rakstīsi dzeju, visas meitenes būs tavas, bet viņi Anglijā audzinās bērniņus," mēs pie sevis domājām, un grasījāmies zēnu aicināt pie sevis. Tad atnāca sestais puika, vareni korpulents un labākajās mafijas kino tradīcijās saukts (vai iesaukts) par Toniju.

Par šo dienu derētu piebilst vēl kaut ko, bet šķiet, ka vakara vērtīgākie momenti vēl tikai nāks - līdz ar mokas-piena smilšu pulksteņa ritēšanu, mīlīgā vēsuma iestāšanos.

May 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Varētu jau uzsākt dzīvi klosterī, bet ir aizdoma, ka pat Jēzus vienā brīdī novērstos.

May 10th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
 kinofonofotorobots ©[info]ieraksts

May 6th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
"Bet vai jums vispār nama īpašnieka atļauja ir? Un nomas līgums?" *drops mic

Nē, es visu saprotu. Es visu tik ļoti labi saprotu. Redz, kā tad tu šitā sēdēsi un tulkāsi bez namsaimnieka atļaujas, kā neparādīsi nomas līgumiņu, vai ne, bet es-jūs-lūdzu, kāpēc jums man tas ir jāpasaka mūsu 2. tikšanās reizē, kad visi papīri jau izskatīti, jā, mhm, nure, viss pareizi, tad atnāc ar kadastra numuriņu, pārējo varu vadīt iekšā. Jeibogu, protams, kāda viņai tur daļa, cik elles lokiem iziešu cauri, cik daudz džanka apēdīšu frustrāciju lēkmītēs, jo po žizņi es uz ļaudīm īsti dusmoties nespēju un skādēju vien sev, bet, nē, ne citiem.. Un tomēr, vai tiešām nevarējāt to kluso čukstu dvest jau ātrāk, nevis vilkt šitādus jaunumus no piedurknes mazpamazītēm? Protams, kas gan tas ir mūžības priekšā, bet kā tu šitā nesajutīsi sevī lumpeni.

Laikam taisīšu ekskursijas uz dažādu reģionu VID birojiem, kamēr šis izdosies da galam. Apvienošu patīkamo ar lietderīgo.

May 5th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Centos būt asprātīga un Dueta Sandra virtuālajai vēlmei uzstāties Malā iekomentēju "yes please". Tagad manā draugu listē par vienu Brīnumu vairāk.

April 29th, 2016

Add to Memories Tell A Friend

April 22nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Viņš atnāca pie mums ar gruzīnu vīnu un Mongolijas stepēs pašgatavotu pīpi, kura tovakar tukša nestāvēja. Uz brīsniņu es noilgojos pēc tās dzīves, ceļa, iespaidiem un cilvēka eksistences iepazīšanas dažādos planētas punktos. Nu bet šodien Āgenskalns ir kā liels, mīļš, kluss un vecs suns, kuram gribas blakus apgulties un pīpot saulītē līdz vakaram. Tad ceļošana vispār nav prātā.

April 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Projektors - check!
jeb vēl mazāk iemeslu viesoties ārpasaulē

April 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend

dubultportrets ar Verneras atspulgu divcītī (piemājas Pārtika, 2.40 EUR ) un šodien iegādāto vīrieti (Āģenes "Hopen", 2.80 EUR), digitālā fotogrāfija, 2016

April 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Raksts, ar kuru uz ilgāku laiku noslēdzas neparasta dzīve, lai arī čujs saka, ka mājās patiesībā viss turpināsies. Kaut kā pat skaistāk.

http://www.diena.lv/dienas-zurnali/sestdiena/astonu-cilveku-un-viena-kaka-republika-portugale-14137395
Powered by Sviesta Ciba