Veikals-kafejnīca

Dzērieni, Pārtika

J.V.

Navigation

October 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Par šo sāpi runājot - bukings tikko atjaunoja vārdnīcu. Uzvara ir mūsu! 

Diena tāda, ka pat pašnāvnieks, šķiet, uzkavētos drusku ilgāk.

September 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Aizliegt pasniedzējiem lekciju laikā rādīt studentiem video. Šis ir stundu čēesmit garš. Fuck us.

Add to Memories Tell A Friend
Vemtspils iela

September 11th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tā vietā tika atvērts konsulāts Rīgā, tāpēc 10. augustā Ganivets pārcēlās uz dzīvi Rīgā, kur, diemžēl, paiet viņa dzīves visdrūmākais periods. A.Ganivets dzīvo vientulībā, arī panākumi rakstniecībā nespēj aizkavēt dziļas depresijas iestāšanos.

1898. gada 29. novembrī Anhels Ganivets izdarīja pašnāvību, noslīcinoties Daugavā. Spānija zaudēja labu diplomātu, orģinālu domātāju un rakstnieku, kuram tikko bija aizsākusies spīdoša karjera.

September 7th, 2016

Uzzinu pēdējais

Add to Memories Tell A Friend
Latvijas Finanšu ministres uzvara pār pasaules čempioni Jifaņu Hou. Apskatīties var šeit.

Šahs, starp citu, aizvien vairāk ielavās ikdienā. Berlīnē pirmo reizi spēlēju Fišera versiju.

August 31st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
250 km pirms Hamburgas no šofera izdzirdēt teikumu: "Kādreiz biju musulmanis, bet tad kļuvu par Jehovas liecinieku" - win or fail?

Bet vispār - manis pēc visa planēta sastāvētu no Berlīnes.

August 30th, 2016

Stikli, tieši tik vienkārši

Add to Memories Tell A Friend
"Un viņš dzirdēja vienu ziņu - nav nekā cita, izņemot dzīvību, un, ja kāds lūdz tev to atdot viņa vārdā, tad tas ir melis."

August 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
A Shabbat elevator is an elevator which works in a special mode, operating automatically, to satisfy the Jewish law requiring Jews to abstain from operating electrical switches on Shabbat

August 20th, 2016

Vertinskis, 1917

Add to Memories Tell A Friend
Выпили нас, как бокалы хрустальные
С светлым душистым вином.
Вот отчего мои песни печальные,
Вот отчего мы вдвоем

Пей, моя девочка, пей, моя милая,
Это плохое вино.
Оба мы нищие, оба унылые,
Счастия нам не дано.

August 15th, 2016

Tik daudz inčīgu vārdeļu 1 rakstā, awww

Add to Memories Tell A Friend
Dāma uzreiz izlēkusi no gultas, un radībiņa izgaisusi. Viņa tvērusi pēc sava viedtālruņa. Atverot "Pokemon GO" aplikāciju viņu pārņēmis liels izbīlis – dzīvoklī šiverējies tas pats pokemons, kurš viņu miegā izvarojis.

Pokemona piesmietā dāma policistiem sūkstījusies, ka vispirms viņa sūdzējusies savam vīram, taču tas pateicis, ka "viņa esot pilnīgi slima".

August 10th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Vienubrīd kaut ko padomājām, vai tik nevajadzētu atsākt darbināt kaučsērfinga vai vismaz bewelcome profilu, bet acīmredzot pēdējo gadu dzīvesveids bijis tāds, ka šobrīd pats piesūta visādus zināmus ceļotājus vai gluži vienkārši ceļā satiktu paziņu paziņas. Šodien 2 jauki Kazakhstānas krievi, kas Kubanas biļeti iegādājās jau iepriekšējās noslēgumā, bet rīt uz diendusu uzprasījies jauns bulgāru antropologs-dīdžejs, kas pamanījies arī savu laiciņu voluntierēties pa Kalē bēgļu nometni, značit somā būs sabāzis stāstus, kas, es tā pieņemu, varētu padoties tā kā drusciņ akurātāki par mūsu lielisko mediju piesūtītajiem.

August 9th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Izrādās, mūsu kaimiņmājā savulaik (līdz 2010. g.) atradās Latvijas Korespondencšaha federācija (kura, starp citu, joprojām eksistē).

Šobrīd par pirmo korespondencšaha partiju Latvijā uzskata Jelgavas šaha kluba (dibināts ap 1876.gadu) spēlēto partiju ar spēcīgo Tērbatas Universitātes šaha biedrību.

1877. gada 31 maijā Jelgavas šahisti nosūtija savu pirmo gājienu. Līdz 25. gājienam partijas gaitu publicēja laikraksts Mitausche Zeitung. Pēc divu gadu spēles 1879. gada Lieldienās jelgavnieki atzina sevi par uzvarētiem.

August 3rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
šī varēja būt diena, kad es veicu ierakstu "mans jaunais velosipēds", bet tā vietā izdzēru 3 alus rožu laukumā, parunājos ar m.m. par un ap dzīvi, bet jaunā, uzticamā divpedāļu biedra meklējumus turpināšu. rītdien beidzot pirmo reizi gada laika apmeklēšu teātri.

August 2nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
bērni naktī pie miskastēm meklē pokemonus
vecs suns miskastēs meklē ēdienu
es vēlāk - ar maišeli gaļas rokā - meklēju veco suni, bet sastopu
tanti, kas pagasta pusnakts vientulībā meklē stikla taru

pa dienu ravēju loku dobes, beru spainī no krūma jāņogas. māte joprojām nespēj atbildēt, kas īsti to sulu dzers, bet tas jau laikam tā - sekundāri.

July 30th, 2016

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
Šajā Daugavas pusē ar Salon Kitty vakarnakt, šķiet, uzsākām nelielu stāstījumu/kinofilmu seansu tradīciju manā istabā. Kaut kas tajā visā ir.

July 18th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tomēr ir mazliet savādi, domājot par to, ka lēdija, kas vēl aizvakar bija saviesībās, kur līdz ar gejiem.lv citēšanu, kautiņu pieredzēšanu un pēkšņām ceļakājām, nonāca arī tādā stāvoklī, kas nākamajā dienā lika aust ibumetīna saulei. Neskaitāmas stundas tika pavadītas Rika un Mortija sabiedrībā, jo smadzenes neko smagāku par kvalitatīvu humoru apstrādāt nespēja. Šī pati jaunkundze šodien atradās eksāmenā, citu tikpat rātna un kārtīga paskata dāmu kompānijā. Jā, es joprojām līdz galam nezinu, ko nozīmē "hobble", bet tanī brīdī es spēju tikai iedomāties, ka tas ir kāds "squanching" analogs un pie sevis pasmaidīt.


July 14th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Un tad pienāk tās brīnišķīgās un pagalam retās reizes, kad kopā ar milimetra precizitāti sastumjas pilnīgi visi tābrīža zobratiņi - laiks, vieta, gaisa smarža, substance galvā, publikas un mākslinieku savstarpējā, vien ar prātu nojaušamā mijiedarbība un pāri visam - absolūti kvalitatīvs saturs, kas, šķiet, rada to sajūtu, kādu varbūt savulaik ļaudis izjuta, nonākot patiešām labos, bet vienlaikus intīmos džeza koncertos. O-hõ.

July 12th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ja dienvidū gana creepy likās fakts, ka mans jauniegādātais kombis līdztekus ģitāras signālam atskaņo kādu krievu raidstaciju, tad vēl vienu dienas wtf sniedza apjausma, ka, iespējams, es varētu īzī-pīzī pieradināt pati savu kaiju, ja vien tas jau nav noticis ar to radību, kas nupat intensīvi klauvēja pie virtuves loga, ik pa laikam pabrēcot tādā "Tаняааа, открой, сука " cienīgā izteiksmē, kas man pat lika aiziet un apskatīties, kas īsti par lietu.

June 28th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šodien ar visai nelielu laika intervālu teicām ardievas vairākiem indivīdiem, kuriem priekšā ir ceļš uz Ukrainas ārēm. Visi nez kāpēc pirms mūsu promiešanas pamanījās norādīt uz Matīsa nozīmīti sēnes formā. Nesaprotu, ko tas varētu nozīmēt, bet ir nedaudz dīvaini pārmaiņas pēc atrasties tajā - otrā - pusē, kur citiem ceļakājas, bet tu - palicējos. Nav baigi sūdīgi, it nemaz, taču neliela disonanse ir jūtama.
Powered by Sviesta Ciba