Veikals-kafejnīca

Dzērieni, Pārtika

J.V.

Navigation

April 29th, 2016

Add to Memories Tell A Friend

April 22nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Viņš atnāca pie mums ar gruzīnu vīnu un Mongolijas stepēs pašgatavotu pīpi, kura tovakar tukša nestāvēja. Uz brīsniņu es noilgojos pēc tās dzīves, ceļa, iespaidiem un cilvēka eksistences iepazīšanas dažādos planētas punktos. Nu bet šodien Āgenskalns ir kā liels, mīļš, kluss un vecs suns, kuram gribas blakus apgulties un pīpot saulītē līdz vakaram. Tad ceļošana vispār nav prātā.

April 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Projektors - check!
jeb vēl mazāk iemeslu viesoties ārpasaulē

April 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend

dubultportrets ar Verneras atspulgu divcītī (piemājas Pārtika, 2.40 EUR ) un šodien iegādāto vīrieti (Āģenes "Hopen", 2.80 EUR), digitālā fotogrāfija, 2016

April 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Raksts, ar kuru uz ilgāku laiku noslēdzas neparasta dzīve, lai arī čujs saka, ka mājās patiesībā viss turpināsies. Kaut kā pat skaistāk.

http://www.diena.lv/dienas-zurnali/sestdiena/astonu-cilveku-un-viena-kaka-republika-portugale-14137395

April 12th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Pirmo nakti P. ielā pārlaidu, dzerot lambrusko, skatoties kasavītisa filmas un cenšoties saprast, vai tas saldenais veco ļaužu smārds nāk no rokas ziepēm vai kanalizācijas. Skaisti un klusu tur.

February 26th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kvimbrā vienā kincī šitajās nedēļās rāda Tarkovski. Uzzināju šodien - kad Nostalgia un Rubļovs jau parādītas. Atliek drusku paraudāt un aiziet uz Spoguli.

February 24th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā šai un tuvējām republikām ļoti riebj iesvētību procesi (kā man teica - ar UNESCO aizsargāta "tradīcija", ko republikām teju izdevās apkarot sešdesmitajos, bet kura nupatiņās atgriežas ar jaunu sparu), Roberts pabrīdināja sanākušos studentus, lai savas izdarības tomēr varbūt neizveic vismaz šajā pagalmā. Par spīti tam, savāktajiem jauniņajiem bija jāpumpējas uz slapjas ietves (vēlāk viņi staigāja kā pa mēsliem izvazāti), kamēr vecie - bļaustīgi un bravūrīgi joprojām pastāv par savām tiesībām uzturēt šos rituālus, kuru motivācija tomēr vairumā gadījumu, tā pieļauju, meklējama vēlmē atmaksāt par paša iesvētībās dabūto.

Baco ļaudis izlēma savu pretestību šai tradīcijai izrādīt, palidinot ar ūdeni pildītus prežus, bet izrādās, ka lejasstāva feministes gājušas tālāk un metušas kakas. Nevaru līdz galam izfunktierēt savu attieksmi pret šo visu, bet tomēr ir drusku tāds aww, kad esi nonācis tādu cilvēku lokā, kuriem neliekas okej pazemojuma un pārākuma formas, pat ja tas nozīmē, ka šāds protests var pabojāt viņu akadēmisko un sociālo dzīvi. Kaut ar prežiem vai (nu, varbūt tomēr nevajadzētu) kakām, bet vismaz nestāv stūrī un nekautrējas pateikt: klau, veči, mums šitais nepatīk. Nebrīnīšos, ja šodien zem mana loga aizlidos pa kādam zobam.

----------
*http://whc.unesco.org/en/list/1387 The University of Coimbra-Alta and Sofia also retains its authenticity of use and student traditions

February 23rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Paraugies pa balkonu — te jaunieši ar saviem suņiem, ģitārām un grāmatām, te — divi narkomāni tumsā drebina savas šļirces un uz pasakaini tizla vienstīgas instrumenta dzied savu bomža blūzu, kamēr Bošas madāma turpat ap stūri lej kādam dzērienus un šovakar dudina Čets Beikers (lūdzu, nejauciet). Un viss pie vienas sirmas, ar bāra ēku kopā saķepinātas baznīciņas, kura no manas istabas šķiet teju rokām aizsniedzama. Lūdzu, [info]pickle_jar ,šo dzīves aspektu pierakstīt dziļi smadzenē, lai neaizmirstas, kad beidzies.February 22nd, 2016

mūžu dzīvo mūžu mācies

Add to Memories Tell A Friend

The FBI operation against Seberg used COINTELPRO program techniques to harass, intimidate, defame, and discredit Seberg.[20] The FBI's stated goal was an unspecified "neutralization" of Seberg with a subsidiary objective to "cause her embarrassment and serve to cheapen her image with the public", while taking the "usual precautions to avoid identification of the Bureau".[21] FBI strategy and modalities can be found in FBI inter-office memos.[22]

In 1970, the FBI created the false story, from a San Francisco-based informant, that the child Seberg was carrying was not fathered by her husband Romain Gary but by Raymond Hewitt, a member of the Black Panther Party.[23][24] The story was reported by gossip columnist Joyce Haber of The Los Angeles Times,[25] and was also printed by Newsweek magazine.[26] Seberg went into premature labor and, on August 23, 1970, gave birth to a 4 lb (1.8 kg) baby girl. The child died two days later.[27] She held a funeral in her hometown with an open casket that allowed reporters to see the infant's white skin, which disproved the rumors.

February 18th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tikko mēģināju onlainā nokaunināt meiteni, kura paņēma no klienta darbu un upfront payment, izlaida cauri goglei un iesniedza viņam attiecīgi kaku, bet labot atsakās. Tas ar-kuru-galu-domāja klients uzmeklēja mani, nevarēja vairāk tikpat neko samaksāt, lai gan viss jāpārstrādā, bet čiksa mani, nezinot šo faktu, uzmeklēja citā vietnē un par "rediģēšanu" grib atmest vēl mazāk. "Nesmuki, tā nevar" ir viss, uz ko esmu spējīga, pat ja galva un mans iekšējais apollo komentētājs grib klabināt "bļe, ahujela, nu nahujam tu tā?!"

February 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Pārcēla uz istabu ar tiešu skatu uz baznīcu un bāru; sienas pilnas ar viena čalīša dzeju ala Bukovskis. Šodien varēs paskatīties, kādu kosmosu jaunieši bīda, kad uz vienu republiku vakariņās atnāk cita.

February 1st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tomēr nebija ienācis prātā, ka jebkad piedzīvošu laiku, kad, klausoties radio, sanāks pie sevis nodomāt bļe, atkal Bovijs.

January 27th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Best of fuck,
Booking.com Team

January 25th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā satori aptauja ir par ietekmīgāko domātāju, nācās būt godīgai un ielikt ķeksīti pie Hermaņa un viņa burvīgajām verbālo vēmienu vētrām. Būtu Stepaņenko ar savu mazā ponija varavīkšņu biedrību, nekavējoties ieliktu viņai. No otras puses varētu vienkārši apstrīdēt viņu ietilpšanu domātāju kategorijā, bet tik dziļi es nedodos pat tad, kad uz galda viz graņonkas un zaļā marka, bet biedriem aiz muguras pa plecu sit dekarts ar sabiedrotajiem.

January 22nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend

January 16th, 2016

vladimirs iļjičš bļeņins māj ar mici (savu)

Add to Memories Tell A Friend
- Mazulim pie piedzimšanas jānovicina uzraksts - Piedzimšana var izraisīt nāvi. Un ar svaigi nogrieztās nabassaites galu jāparakstās.
-Agree to terms and conditions
-Like our page on Facebook and share to proceed to Life
-Drīzumā
-"Piedodiet, Jūsu bērniņš ir miris. Nē, nepiedzima nedzīvs, atteicās laikot un šērot. Kas gan principā ir tas pats. "
- No likes? Well that's...bad.
-"No likes, no life, hehe"

January 13th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
+ izskatās, ka man dzīvē ir misija saskaitīt, cik reižu es savā ceļā sastapšu 1958. g. "The Catcher in the Rye" Penguin Books izdevumu. Vienu savācu no Ulanbatoras hosteļa, izlasīju turpat vilcienā uz Irkutsku, atdevām ar Keruaku, Steinbeku, Selindžeru u.c. apsēstam krievu puisim, pie kā palikām Permā. Šodien tāda pati grāmata savākta pa 40 centiem vietējā charity shop, iespējams, lētākais pirkums, kāds man šeit jebkad būs, ja vien mistiskā kārtā nepakritīšu uz ledus, sasitot galvu un smadzeņu traumas rezultātā neaiziešu pēc roltona.

dear clients pls send money asap

Add to Memories Tell A Friend

January 10th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Pieņemsim, ka šovakar vēroju līdz šim jocīgāko procesiju, kurā 13 kalsni salaveči rēkdami nes lāpas, viņus pavada reāli iespaidīgi troļļi ar lampām acu vietā, bērni melnām sejām līdz ar viņiem skraida apkārt, visus baidīdami, bet beigās pie rātsnama iekur milzu ugunskuru un apkārt lēkā bērni viduslaiku paskata drēbēs. Visam pa vidu non-stop salūti, ja pareizi saprotu, pēdējā diena gadā, kad viņus drīkst šaut. Notiekot tikai Vestmanās. Wow, just wow.Powered by Sviesta Ciba