lmr

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
21:30: bet nu vispār es esmu priecīgs. tikko biju veikalā, un ārā ir tik kolosāla migla! tā vizualizē gaismas starus. kā vējš vizualizējas kokos, lidojošās lapās un atkritumos, tā gaismas stari vizualizējas miglā un lidojošos putekļos.

trešdienas rītā ar mammu un tēti lidosim uz londonu. es tur nekad neesmu bijis un arī par to esmu ļoti priecīgs un patīkami uztraukts, laikam visvairāk par hoknija izstādi tate britain un pjēro della frančeskas jēzus kristīšanas redzēšanu dzīvē, jo es mīlu pjēro della frančesku, un jēzus kristīšanas fonā arī mazliet attīstās mans rožu diplomdarbs - tas vīriņš, kurš izģērbjas. bet nu vispār tur ir tik daudz, ko apskatīt, ka trīs dienās noteikti redzēsim tikai mazu daļu no visa, ko gribētu. un negribas jau vecākiem spiest ar sevi lēni apskatīt mākslu, ja mammu interesē tikai van goga saulespuķes, bigbens un parki, bet par tēti vispār nezinu, man šķiet, ka viņu noteikti interesē daba, bet londonā tās taču ir maz, lai gan ir natural history museum, bet tas ir diezgan tālu un tajā ir slēgta tā zāle ar lielajiem dinozaura kauliem, kur laikam plāno ievietot vaļa kaulus. es gribētu redzēt abus. bet nu kaut kā apvienosim - kamēr skatīšos mākslu, tikmēr viņi divvientulībā gan jau ies uz kādu šerloka holmsa muzeju vai iedzers kādā bāriņā.

Comments

[User Picture]
From:[info]anonymous
Date:20. Marts 2017 - 00:04
(Link)
Tate Modern ir vērts apskatīt Volfgangu Tīlmanu.
Hokniju Tate Britain - arī (starp abiem teitiem visērtāk braukt ar kuģīti, maksāt var ar to pašu oyster karti, ar kuru maksā par metro un busu)
Royal Academy of Arts ir krievu māksla no 1917. līdz 1932. gadam un amerikāņu 30. gadu glezniecība - abas visai interesantas.
Un nupat National Gallery atverta jauka izstāde Mikelandželo&Sebastiano.
Obligāti iesakāma ir Barbican centrā redzamā Richard Mosse izstāde.
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:20. Marts 2017 - 08:16
(Link)
lieliski, liels paldies! centīšos tikt visur.
[User Picture]
From:[info]rasbainieks
Date:20. Marts 2017 - 11:01
(Link)
es kaislīgi apskaužu visus, kuri paspēs uz mosa izstādi (ar bena frosta mūziku, piezīmēsim), tāpēc ejiet visi, kuri var, lai man ir vairāk, ko apskaust!
[User Picture]
From:[info]blond
Date:20. Marts 2017 - 00:05
(Link)
Lai jums labi iet tai Londonā! Visiem!
[User Picture]
From:[info]lmr
Date:20. Marts 2017 - 08:14
(Link)
paldies!
Powered by Sviesta Ciba