tev nebūs spēt roku virs pleca pacelt heh

« previous entry | next entry »
Feb. 16., 2013 | 02:34 am

lēts un ātrs ēdiens piepilda, vispasaules šmiga apdullina un, bļe, nepiedodams porns piesātina - bet nav laimes tajā. lepnums ir masīvs, prasības lielas un sagādātās iespējas (kuru sākuma uzstādījums bija tik vien kā "do not fuck up") beigās izrādās maldu un viltus pilnas. es tiešām domāju, ka mēs ar jums, visi kopā mani ģermāņzviedržīdbaltslāvu pabrāļi, pārāk maz novērtējam cik ļoti daudz pasaules stobra drošākajā galā mēs esam - klišejiski un lēti, bet nav jau tā, ka kāds pieraksta un ņem vērā.

cita starpā, tā kā es esmu piefiksējis, ka ja iekļauj vispārīgu jautājumu par pretējā dzimuma uzvedību, tad publika vairāk sarosās...
kāda velna pēc meitenes (meitenītes) tik dikti sacērtas un sasmaržinās pirms iet uz trenažieru (NEUZKRĪTOŠS MĀJIENS PAR TO KA ESMU SĀCIS ATKAL APMEKLĒT TĒRAUDA MIESAS TEMPLI) zāli ?
un es runāju gan par mikroskopiskajiem šortiņiem, gan par vairāk kā pietiekamo smaržu lietošanu. ok, tur ir vairāk džeku, nekā klubā, bet man šķiet, ka neviens izņemot viskreftīgākos dūšbegus tām meitenēm uz vietas klāt dibināt kontaktus neies, tā ka ja vien nocopēt sev otršķirīgu jātnieku un/vai nodrošināt papildus stieņus visā trenažieru zālē (jo tie kas jau tur ir nav gana cieti or smth), tad es domāju ka varētu arī iztikt bez boner-fairy tēla un piebremzēt ar sportiski meitenīgo pumas/adidas smaržšķidrumiņu.

nav jau tā ka slikti vai nepatīk, es atkal cenšos atstarot savas problēmas - redziet, katru reizi, kad man šķiet, ka kāda meitene vispārināti mēģina piesaistīt uzmanību, es jūtos vainīgs ja man patīk, jūtos vainīgs, ka esmu iekritis šajā "jā, es tevi pistu ja tik tu man dotos" noasināto mietu bedrē, jūtos lēts un prasts un parasts. kāpēc? neprasiet, gan jau ka kaut kas ar pašapziņas tukšajiem kambariem vai kaut kas līdzīgā manierē.

paskatīt | spļaut uguni | Add to Memories


Comments {5}

(bez virsraksta)

from: [info]adinkra
date: Feb. 16., 2013 - 03:17 am
paskatīt

Uzlej kārtīgi virsū, jo- es tak tur svīdīšu, un Viņi to saodīs, labāk salaistīšos pa riktīgam, jo princeses nesvīst/nesmird (stpc, kas ir attaisnojamāk- sabtranss un lifts, kur visi parfimēroti ģībst noslēgtā vidē, vai kantoris, kur ģībstot var notīties par spīti abonementam?).
Mikrošorti? Tos parasti velk, ja nevajag nomest, bet uzturēt vai vnk pakustēties (vismaz LV). Tak ne jau tavas acis uz prosta šortiem pagriezās un apstāties gribēja?

lepnums ir masīvs, prasības lielas un sagādātās iespējas beigās izrādās maldu un viltus pilnas.

Labs. Tikai- par iespēju kvalitāti jau sākumā parasti jausma ir, bet beigas tāpat pienāk, tiec konfrontēts ar visu, ko pirms tam neesi gribējis konfrontēties.

dot pretī


(bez virsraksta)

from: onkulis vai tante
date: Feb. 16., 2013 - 08:36 am
paskatīt

personiskā pieredze, regulāri apmeklējot tērauda miesas templi, rāda pretējo - dibināt kontaktus klāt nāk pietiekami bieži, lai tas būtu nedaudz apgrūtinoši.
jāpiemin, ka tērauda miesas templī neierodos sasmaržojusies vai kaut cik uzkrāsojusies. tā kā parasti šīs kontaktu veidošanas sagadās tieši pēc tam, kad uz celiņa ir noskriets kāds gabaliņš, seja ir iekrāsojusies sarkanā tonī un sviedri tek kā vasaras dienā ar +30, pieļauju, ka tur vainīgas tās teorijas par vieliņām sviedros, kas piesaista noteiktus pretējā dzimuma pārstāvjus.

tas tā - viedoklis no pretējām frontes līnijām

dot pretī | Diskusija


lielpontifs

(bez virsraksta)

from: [info]lielpontifs
date: Feb. 17., 2013 - 11:42 pm
paskatīt

punkts, ko gribēju teikt - arī bez sasmaržināšanās un sakrāsošanās pie adekvāta paskata meičas agri vai vēlu trenažieru zālē kāds piesiesies. un sviedri un nekārtīgi mati reti kad kuram čalim ir dīlbreikers, drīzāk bonuss.

dot pretī | Iepriekšējais


Piensaimnieks

from: onkulis vai tante
date: Feb. 16., 2013 - 02:02 pm
paskatīt

Mani divi centi šajā diskusijā :D

Man šķiet, ka cilvēki, it īpaši meitenes, kas iet uz zāli ir sabiedrības grupa, kas ir pastiprināti ieinteresēta labi izskatīties, tai skaitā arī zālē. Galu galā, ja jau tu kal savu ķermeni tērraudā, tad, pieņemu, ka ir patīkami arī to parādīt pārējiem tērrauda kalējiem.

dot pretī | Diskusija


lielpontifs

Re: Piensaimnieks

from: [info]lielpontifs
date: Feb. 17., 2013 - 11:50 pm
paskatīt

ticama iespēja - nebiju iedomājies.
kad džeks mēģina zīmēties kačalkā smagi sviežot lietas zemē vai skaļi pūšot tā it kā viņš to sūda hanteli kakātu nevis cilātu, es automātiski pieņemu ka viņš nav "patīkama" rakstura cilvēks, bet tas varbūt nav šobrīd svarīgi...

vai smaržināšanās un mazu drēbīšu vilkšana ir ekvivalenta izrādīšanās iepriekšminētajai tikai no meiteņu puses?

dot pretī | Iepriekšējais