lielpontifs

tev nebūs spēt roku virs pleca pacelt heh

Feb. 16., 2013 | 02:34 am
No:: lielpontifs

lēts un ātrs ēdiens piepilda, vispasaules šmiga apdullina un, bļe, nepiedodams porns piesātina - bet nav laimes tajā. lepnums ir masīvs, prasības lielas un sagādātās iespējas (kuru sākuma uzstādījums bija tik vien kā "do not fuck up") beigās izrādās maldu un viltus pilnas. es tiešām domāju, ka mēs ar jums, visi kopā mani ģermāņzviedržīdbaltslāvu pabrāļi, pārāk maz novērtējam cik ļoti daudz pasaules stobra drošākajā galā mēs esam - klišejiski un lēti, bet nav jau tā, ka kāds pieraksta un ņem vērā.

cita starpā, tā kā es esmu piefiksējis, ka ja iekļauj vispārīgu jautājumu par pretējā dzimuma uzvedību, tad publika vairāk sarosās...
kāda velna pēc meitenes (meitenītes) tik dikti sacērtas un sasmaržinās pirms iet uz trenažieru (NEUZKRĪTOŠS MĀJIENS PAR TO KA ESMU SĀCIS ATKAL APMEKLĒT TĒRAUDA MIESAS TEMPLI) zāli ?
un es runāju gan par mikroskopiskajiem šortiņiem, gan par vairāk kā pietiekamo smaržu lietošanu. ok, tur ir vairāk džeku, nekā klubā, bet man šķiet, ka neviens izņemot viskreftīgākos dūšbegus tām meitenēm uz vietas klāt dibināt kontaktus neies, tā ka ja vien nocopēt sev otršķirīgu jātnieku un/vai nodrošināt papildus stieņus visā trenažieru zālē (jo tie kas jau tur ir nav gana cieti or smth), tad es domāju ka varētu arī iztikt bez boner-fairy tēla un piebremzēt ar sportiski meitenīgo pumas/adidas smaržšķidrumiņu.

nav jau tā ka slikti vai nepatīk, es atkal cenšos atstarot savas problēmas - redziet, katru reizi, kad man šķiet, ka kāda meitene vispārināti mēģina piesaistīt uzmanību, es jūtos vainīgs ja man patīk, jūtos vainīgs, ka esmu iekritis šajā "jā, es tevi pistu ja tik tu man dotos" noasināto mietu bedrē, jūtos lēts un prasts un parasts. kāpēc? neprasiet, gan jau ka kaut kas ar pašapziņas tukšajiem kambariem vai kaut kas līdzīgā manierē.

paskatīt | view all comments


Reply

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa: