Pirmdiena, 21. Apr 2014, 11:54
[i]_delusion_:

Ja plāksteri nesabaidīs jaunais "apstāklis", tad, iespējams, Viņa piedāvājums aizbraukt saņems apstiprinājumu. Ar gariem zobiem.

Pirmdiena, 21. Apr 2014, 11:24
[i]feita_kleita: Dzin!

Beidzot izdomāju, kurā dienā likt atgādinājumu par puķu laistīšanu- ceturtdienā. Jo ceturtdienas principā ir labas dienas, kad darīt visādus darbus- griezt nagus, dedzināt čekus utt. Fikus jau bija sācis birdināt lapiņas, bet visizturīgākais augs ir ziemassvētku kaktus, kurš nezied, protams, kur nu ziedēt, ja palaista reizi trīs mēnešos.

Pirmdiena, 21. Apr 2014, 11:16
[i]feita_kleita: Ššššss...Šodien jāuzraksta elektrotehnikā labaratorijas darbu secinājums. Ņer. Pagaidīšu Sirdi, varbūt palīdzēs gudri formulēt manas negurdās domas, un līdz tam izrevidēšu skapi.
Mati paaugušies par 1 cm, drīz sākšu raudāt par to īsumu.

Pirmdiena, 21. Apr 2014, 10:18
[i]sursurs posting in [i]pajautaa: Ko darīt ar atrastām atslēgām?

Vakar ap 19iemRīgā, uz Piedrujas ielas brauktuves atradu saišķi ar atslēgām - dzīvokļa, plus vēl kādas. Izskatās, ka viena varētu būt no velo saslēga - tāpēc ieliku arī xc forumā. Ierakstīju Twitterī. Ieliku atrasts.lv. Varu ierakstīt te (apparently). Bet, ja neviens nepiesakās?
Uz policiju ir/nav vērts nest? Visādiem radio zvanīt? Danu viņu tgd tik daudz, ka kurš var zināt, kuru kāds klausās.

Ja nu kādam (vai kādam zināmam) vakar pazudušas (aizvakar tajā maršrutā braucot vakarā vēl nebija), kliedziet te! Ja kādam labas idejas, ko vēl var pasākt - arī kliedziet!.
Nezinu - varbūt vajadzēja atstāt, kur bija? Uz ielas nomest atpakaļ? Var jau būt, ka cilvēks izdomā vēlreiz visu maršrutu izbraukt (pa ielas bracamo daļu - pret spalvu??)
Vispār ko labāk tādās situācijās? Ņemt/nenemt tādas atslēgas? (Ir gadījies ceļmalās redzēt arī tādas, kas jau izskatās vismaz ziemu pārlaidušas laukā..)

Pirmdiena, 21. Apr 2014, 01:36
[i]krekeritis2013 posting in [i]paardod: Galda datros

Pārdodu datoru :
i3 3220 procesors - 3.3Ghz ar socket 1155 ar HD2500 integrēto video karti,
Mātesplate - Asrock H61M-VG3 ar 2 atmiņas kopnēm DDR3 (MAX atmiņa 16Gb - Ir garantija 1.5 gads), Video karte HD7730 2GB DDR3 128bit- (garantija 1.5 gads) ,
Cietais disks 500Gb bez sliktiem sektoriem,
RAM - 4Gb DDR3 un kopnes ātrums 1600Mhz (Ir garantija 1.5 gads),
500W barošanas bloks.

P.S. Uzlikts 8.1 Windows un dators ir jaudīgs, tāpat arī diezgan kluss.
P.S. 2 - Ja kaut kas nepatīk, tad atstāj savu komentāru pie sevis :p.

Otrdiena, 22. Apr 2014, 01:14
[i]inese_tk: Salaspils-Smiltene-Strenči-Seda-Oleri-Rūjiena-Sigulda-Salaspils

bija divas garas dienas, kuras sākās jau aizvakar naktī krāsojot olas. vispār olas mani Lieldienās vienmēr nomoka, jo es neēdu olas, bet man nenormāli patīk to krāsošanas process un es neesmu spējusi izdomāt tam nekādu vegānisku alternatīvu. tā kā šogad mums vajadzēja olas, ko ņemt līdzi uz pasākumu, kurā bija jāuzstājas ar "Saviešiem", tad pagādājām brīvībā turētu vistu olas un krāsojām nost.
vakar atklājām peldsezonu Niedrājā, tālāk devāmies uz Sedu un Sedas purvu. tur izstaigājušies braucām uz Oleru muižu, kur pabijām vēl vienā minipurvā un jauki pavakarējām. šorīt bija 2h jādzied un jāvada aktivitātes Lieldienu pasākumā un pēc tam vēl jādzied Rūjienā. mājupceļā izbraucām caur Siguldu un es beidzot tiku pabraukt ar Siguldas panorāmas ratu - līdz šim vienmēr bija gadījies tur būt sezonās, kad tas nedarbojas.


Smiltene, Strenči, Seda )

Savieši Oleru muižā un Rūjienā )

Sigulda un laimīgas beigas )

Svētdiena, 20. Apr 2014, 22:54
[i]coletya:

Izskatās, ka dr.elvē lēnām mirst nost.
500 družuki a onlainā labi ja 30 augstākais.
kādreiz bij laiki ar 100 sēdētājiem vienlaicīgi.
Nu ko, Facebook taking over

Svētdiena, 20. Apr 2014, 23:09
[i]neviss posting in [i]vajag: vadiņu Nook

Atstāju e-grāmatu lasītājam oriģinālo USB vadu laukos, tagad ilgāku laiku nav plānots tur doties un speciāli braukt arī negribas - bet lasīt gan gribētos.

Ļoti priecātos, ja kāds varētu uz dažām stundām aizdot USB kabeli (konkrēti Nook Simple Touch, bet pieņemu, ka vismaz vienas firmas robežās viņi ir vienādi) apmaiņā pret vēlamām lietām.

Droši vien varu arī man nelīdzīgam cilvēkam atstāt pasi vai ko ķīlā uz to laiku - vai kā citādi garantēt, ka atdošu noteiktajā laikā. neviss@inbox.lv

Svētdiena, 20. Apr 2014, 23:17
[i]str:

bet dienas ir sapņaini labas
un piemērotas baltvīna dzeršanai pie jūras

Svētdiena, 20. Apr 2014, 22:57
[i]fuckyuu posting in [i]pajautaa: "Tantiņa"

Vai kādam ir zināma kāda laba un prasmīga "tantiņa" [der arī "tantiņš"], kas specializētos vai spētu palīdzēt pazudušu cilvēku meklēšanā?

Diskusijas par to, cik lieli pesteļī tie ir, taisam kaut kur citur, paldies!

Svētdiena, 20. Apr 2014, 22:43
[i]feita_kleita: Ko iesākt ar lieldienām?

Šogad nokrāsoju 0 olu, laukos apēdu vienu, kura bija pārvērsta par cālim līdzīgu pingvīnu. Nešūpojos. Joprojām ir sēru laiks. Izrāvu tieši trīs naglas un apēdu tieši divus briesmīgi cukurainitreknus kūkas gabalus. Atstāju Sirdi laukos un atbraucu atpakaļ uz Rīgu. Uzliku Dead Can Dance un neviena netraucēta, malkojot anestēziķi, satīrīju māju. Rīt vēl tikai logi jānomazgā. Lielisks vakars. Pirms brīža bija žēl, ka visi draugi laukos vai ar ģimenēm un nevaru klusi aizslīdēt brīvsolī, bet nevienā vietā nebūtu tik labi kā mājās ar vīnu glāzē nevis paslēptā krūzē un DCD fonā.
Šodien atkal mazliet iemīlējos Sirdī. Man patīk redzēt vīrieti, kurš stādā fizisku darbu. Lai arī tā bija tikai vecas nojumes nojaukšana un pumpja sariktēšana grāvī. Šonakt skaisti skumšu un ilgošos. Attālums ir svētīgs, kad tas nepārkāpj citas realitātes.
Vēl notīrīju pirms divām dienām pret asfaltu saplēsto ceļgalu (dauzījos ar Beu) ar ūdeņraža peroksīdu, tagad jūtās labi.

Svētdiena, 20. Apr 2014, 22:55
[i]str:

pavasaris ar smaržīgām aličām pagaidām jau tik galvaspilsētā:)

Svētdiena, 20. Apr 2014, 22:32
[i]feita_kleita: Jo īsāki nagi,

jo labāka sieva.

Svētdiena, 20. Apr 2014, 20:17
[i]flog posting in [i]pajautaa: kur palikt jurmala/kauguri

Dargie cibini. Braucam apciemot jurmalu un gtibejam palikt kadu nakti kauguros, vai tiesham nav kads hotelis/hostelis kur palikt par letam naudinam pagaidam izskatas neiespejama misija..varbut kadam ir kadi ieteikumi? Kur leti palikt kads izire letu dzivokliti/istabu..uz 5 naktim tiri parnakshnjoshanai?

Paldies & paldies

Svētdiena, 20. Apr 2014, 21:12
[i]noisiite:

1830 piedzima Vilhelmīne. 3350g smaga un 51cm gara.

Svētdiena, 20. Apr 2014, 20:56
[i]f_g: pirmā reize

Šodien pirmo reizi redzēju čūsku rāpojam pāri ceļam. Tur, kur mūsu ganības..Tur, kur tētis regulāri odzes redzēja.
Neapstājos, neizkāpu, lai apskatītu, kas par čūsku. Bet varbūt labi vien ir, ka tā. Katra no mums devās savā virzienā.

Svētdiena, 20. Apr 2014, 20:35
[i]f_g: pirmo lieldienu vakars

Beidzot mājās!
Bija ģimeniskas un jaukas Lieldienas. Visi, izņemot Kristianu, bijām pie vecākiem. Varēja redzēt prieku viņu acīss, ka esam visi kopā. ;) Mums jau arī patika. :)
Uztaisīju tagad pashu. Rīt, ja viss labi, varēsim našķoties vasarnīcā. ;)

Svētdiena, 20. Apr 2014, 20:30
[i]inese_tk: aprīlis

ārā smaržo pēc mana vismīļākā laika gadā. plūme zied.

Svētdiena, 20. Apr 2014, 19:59
[i]likcepure posting in [i]pajautaa: Hurricane festivāls

Varbūt kāds vēlas braukt uz Hurricane festivālu 20.-22. jūnijā? Mēs jau esam kopumā trīs, bet labprāt gribētu vēl vienu ceļabiedru, lai varētu nedaudz ekonomiskāk aizbraukt ar auto, kā arī - vienkārši lai inčīgāk. Pastāv iespēja, ka turpceļā iebrauktu kādā vēl nebūt vienā vai vairākās pilsētās paskatīties, kas tur notiek. Bet to varētu kopā izdomāt. Pastāv iespēja arī braukt lielākā kompānijā, tad tikai vajag lielāku mašīnu.

Te var apskatīties lineup: http://www.hurricane.de/

Dot par sevi ziņu var manā FB: Anete Konste vai gmailā anete.konste@gmail.com

20 most recent