Pirmdiena, 27. Feb 2017, 22:09
[i]vilibaldis: galva

īsi sakot smadzeņu satricinājums drusku tā kā ir, rokai plecs funkcionē sāpīgi, bet rengens neko neuzrāda visādi citādi pēc deviņām stundām Stradiņos sajutos kā hipohondriķis. Un vispār tā kā mirt netaisījos par mani aizmirsa un rezultātus nācās iet meklēt pašai.
Dakterīši gan tur mīļi un sirsnīgi un varu vien viņus apbrīnot par izturību apčubinot gan stipri smirdīgus bomžus, gan kašķīgus tantukus.
Ieteica mēnesi gulēt mājās iza kam pan pirmoreiz (!) mūžā ir īsta slimības lapa. Bet vispār miera režīms varētu būt šausmīgi sarežģīti.

Pirmdiena, 27. Feb 2017, 21:12
[i]santech posting in [i]paardod: Klaviere

Bilde )
5€ vai 1 šņabis
Rīga, centrs

Pirmdiena, 27. Feb 2017, 14:58
[i]lavendera: Jaunatklājumi izklaides pasaulē

- Šī spēle nepatiks tiem, kam ir kāda īpaši jūtīga tēma. Piemēram, ja nepatīk, ka runā par nēģeriem. Vai tev ir problēmas ar rasismu?
- Man ar rasismu nav problēmu, es esmu baltā.

Vārdu sakot, aizvakar iemēģināju Cards against humanity, kas ir spilgts rasistiska, šovinistiska, seksistiska, homofobiska u.c. melnā humora paraugs. Bija traki smieklīgi. Bet šodien, aplūkojot internetā šito - https://www.cardsagainsthumanity.com/lab/ - savukārt liekas, ka šī spēle ir pilnīgi garām, jo tur ir iekļauts Amerikas prezidents, Amerikas kinoaktieri, nigeri, meksikāņi, visādu veidu peņi un netulkojams amerikāņu slengs, bet nav neviena vārdiņa par Putinu, Ušakovu, Merkeli, bēglīšiem, krievu babuļiem vai Limuzīnu Jāņu nakts krāsā.

Apceru, vai latviešu valodas gramatiskās īpatnības ļautu kaut ko līdzīgu izveidot lokalizētā variantā (čalis, kam spēle pieder, teica, ka ne, kaut gan krievu versija esot).

Pirmdiena, 27. Feb 2017, 14:53
[i]mufs:

kautko tik drausmīgu kā laulības dzīves ainas dailē es sen nebiju redzējusi
viens labums, visi atzina,ka turpmāk mani klausīs gan,kad pēc pirmā cēliena teikšu,ka jāiet prom, lai gan,ja godīgi, tad pat man prātā nenāca, kādā feispalmā tur nāksies sēdēt

Pirmdiena, 27. Feb 2017, 11:00
[i]lavendera: aizraujošā anatomija

Meitenītei bija rozā cimdiņi un cepurīte, kājās adītas zeķītes un smuki melni matiņi.

Tiku pamatīgi nomērīts – krūšu apkārtmērs, roku augštilbu un apakšstilbu apkārtmērs, tāpat arī kāju augšstilbu un apakšstilbu apkārtmērs.

Pirmdiena, 27. Feb 2017, 09:14
[i]atheist posting in [i]pajautaa: Pašvaldību vēlēšanas ārzemēs

Mēģināju internetā sagrābstīt informāciju, vai un kā tas darāms, bet neko daudz svaigāku par 2014. gadu īsti neatradu. Ja pareizi saprotu, ārzemēs esošie var balstot tikai par Rīgas sarakstiem. Tas mani pārāk neuztrauktu, bet kur un kā es to varu izdarīt un vai man tas kaut kur jāpiesaka iepriekš? Ja tas kaut ko maina, konkrēti interesētu balsošana Parīzē.

Paldies!

UPD: Sazinājos ar CVK un te ir atbilde, ja nu kādam noder.

Paldies par Jūsu interesi piedalīties pašvaldību vēlēšanās, tomēr piedalīties šajās vēlēšanās, uzturoties ārvalstīs, nebūs iespējams.
Pašvaldību vēlēšanās iecirkņi ārvalstīs netiek veidoti, jo katra pašvaldība ir atsevišķs vēlēšanu apgabals. Pavisam ir 119 vēlēšanu apgabali, kuros katrā ir savi deputātu kandidātu un vēlētāju saraksti, un iepriekš nav zināms, kuru pašvaldību vēlētāji varētu vēlēties balsot attiecīgajā ārvalsts iecirknī.

Arī nobalsot pa pastu pašvaldību vēlēšanās nevarēs. Lai gan Centrālā vēlēšanu komisija pagājušajā gadā sagatavoja un iesniedza šādu priekšlikumu parlamentā, parlaments to neatbalstīja.

Līdz ar to piedalīties 3.jūnija pašvaldību vēlēšanās Jums varētu būt iespējams tikai tajā gadījumā, ja būsiet Latvijā kādā no iepriekšējās balsošanas dienām – 31.maijā, 1. vai 2. jūnijā.

Svētdiena, 26. Feb 2017, 16:01
[i]str:

В последний день масленичной недели происходил ритуал проводов Масленицы, который в разных губерниях России заключался как в сожжении чучела Масленицы (зимы-Мораны[58]), так и в его символических похоронах[59]. Сожжение чучела было традиционно для северных, центральных и поволжских губерний. Чучело Масленицы везли участники масленичного поезда (иногда в нём насчитывалось несколько сот лошадей). В костёр с горящим чучелом бросали традиционную поминальную пищу (блины, яйца, лепёшки). В Поволжье, в частности в Татарстане, также существует традиция бросания в костёр специальных масленичных кукол, с которыми уходили все невзгоды[60].

В южнорусских, среднерусских, западных и ряде поволжских губерний был распространён ритуал похорон Масленицы. В различных губерниях ритуал отличался[61].

Наиболее архаичным является обряд, при котором действия участников носят эротическую окраску:

В Онежском уезде Архангельской губернии в последний день праздника по селу таскали поставленную на старые дровни шлюпку в которой лежал заголенный сзади вымазанный суриком мужик. На р. Тавде распорядители проводов — Масленица и Воевода, совершали после объезда деревни пародию на очистительный от напасти обряд. Они раздевались догола и в присутствии всех собравшихся зрителей имитировали своими движениями мытье в бане. В других местностях «король» праздника иногда произносил положенные ему по чину торжественные речи на морозе в полностью обнаженном виде или, кривляясь, оголял при всех «срамные» части тела[59].

В других губерниях прощание с Масленицей выступало как пародия похоронной процессии. Её участники носили по деревне чучело в корыте, люльке или специальном ящике-гробе. В процессии участвовали «поп» (девушка в ситцевой ризе с бородой из пеньки или шерсти; роль мог исполнять и мужчина), «дьякон» с «дьячком», а также группа плакальщиц, замыкавшая шествие. В ряде случаев такое прощание с Масленицей приобретало черты масленичного поезда, где чучело помещали в сани, которые часто везли не лошади, а мужчины, после её сжигали по поверьям, что это принесёт хороший урожай[62].

Svētdiena, 26. Feb 2017, 15:41
[i]vacatio:

Olis noliek uz playktiņa salauztu mašīnīti, paķer manu telefonu un fotografē
- mam, es nofotografēšu, ka tā mašīna ir salūzusi, tu pēc tam aizsūti omei bildi, lai viņa zin kàdu jaunu mašīnu man vajag.

Kaut kur viņam ir pazudusi sapratne, ka visu nevar nopirkt. Ome pati izlaidusi.

Svētdiena, 26. Feb 2017, 13:55
[i]pogagaa posting in [i]pajautaa: Pārvākties uz citu valsti ES

Noteikti neesmu ne pirmā, ne vienigā, kam ienācis prātā pārvākties uz citām zemēm. Internets man piedāvā tikai šausmu stāstus, kā tad nu tur īsti ir, bet tas, ko es meklēju, ir jauki sastrukturēta informācija, varbūt pat kāds likumiņš par to, kas tad īsti jādara dokumentu ziņā.

Pārvācos uz Vāciju, bet neticu, ka Latvijā nekur nav jāierakstās, jāpierakstās, varbut kādam kāds aizbraukšanas nodoklītis jāiemaksā :)

Sestdiena, 25. Feb 2017, 19:08
[i]kini posting in [i]pajautaa: santehniķis

Meklēju labu santehniķi Rīgā, Centrs/Grīziņkalns. [Diskusijas par šo tēmu skatījos, bet aizdomas, ka 2011.gada ieteikumi varētu būt pavecojuši.]

Sestdiena, 25. Feb 2017, 18:43
[i]vilibaldis:

Man šķiet es varētu rakstīt padomu vācelīti "Kā kaut kam noiet šķērsām!"
Tā nu bij man norunāta tikšanās ar potenciālo darba devēju, protams ka... steidzoties nepamanīju ledus strēķīti, slīdēju, kritu ar visu sparu attriecot pakausi pret zemi... man kaut kur pazaudējās 3 minūtes laika, laikam tā arī nogulēju, nezinu. Noskurinājos, uzstutējos, aizgāju... rokas trīc tā ka savu vārdu nevaru uzrakstīt, kur nu vēl paraudziņu uzzīmēt.
Vēmiens nenāk, bet ir zināmas aizdomas par smadzeņu satricinājumu.

Sestdiena, 25. Feb 2017, 12:58
[i]vakardiena: Spotted

pirmie vasaras raibumi

Sestdiena, 25. Feb 2017, 12:31
[i]mufs:

man ir uzradies favorīts, artūrs viņu sauc. abzolūti katrs viņa komentārs vegānu grupā izraisa acu nekontrolētu riņķošanu un vēlmi skriet ar pieri sienā, un saukt kosmosā "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa"

Piektdiena, 24. Feb 2017, 14:31
[i]vacatio:

Jāatsāk strādāt.
Vieni svārki uz pavasara kāzām pasūtīti.
Principā mana tilla piegādātāja laikam nemaz nejuta pa kuru laiku piedzemdēju. Atbrauc vienā nedēļā - vēl baigā puza priekšā, atbrauc pēc divām nedēļām, bērns jau klāt, darbs turpinās. Vienīgi šoreiz tie pasūtījumi mazākos apjomos.

Piektdiena, 24. Feb 2017, 14:25
[i]tvarj posting in [i]pajautaa: tiem, kas ir bijuši

cik prātīgi ir doties uz Labieša organizēto Meteni kopā ar četrgadnieku sestdienas dienā? tur bērniem būs, ko darīt vai arī tas ir pasākums sūriem, alu dzerošiem vīriem (un sievām)

Piektdiena, 24. Feb 2017, 13:16
[i]perfekta:

Vispār man sāk iepatikties Beyonce. Ļoti interesanti klipi. Un interesantas dziesmas. Labā ziņā.

Šobrīd šì uz rinķi iet
https://youtu.be/PeonBmeFR8o

Piektdiena, 24. Feb 2017, 12:56
[i]perfekta:

Nav iedvesmas

Piektdiena, 24. Feb 2017, 10:17
[i]vakardiena:

Kopš pēdējā friziera apmeklējuma katru rītu pamostos, izskatoties kā rūķu karalis.

Piektdiena, 24. Feb 2017, 01:55
[i]scaramouche posting in [i]pajautaa:

Cik maksā uzbūvēt vidēji lielu māju? (Neskaitot zemes cenu)

Ceturtdiena, 23. Feb 2017, 19:37
[i]andris_k posting in [i]vajag: My Love Affair With Marriage

Signes B. jaunā filma meklē sponsorus/donorus/investorus vietnē kickstarter

https://www.kickstarter.com/projects/1055277857/my-love-affair-with-marriage

vēl tikai 21 stunda, lai savāktu nepieciešamo summu

20 most recent