Sestdiena, 30. Apr 2016, 18:50
[i]vilibaldis: Blusu tirgus

un tagad man ir ideālākais zīmuļtrauciņš for ever ar vāciņu un uzrakstu "Nudeles" no Kuzņecova

Sestdiena, 30. Apr 2016, 16:48
[i]brr posting in [i]pajautaa: Saldēts kalmārs

Saldēts kalmārs, kuram derīguma termiņš beidzies pirms mēneša - pastāv kādi riski vai lielākoties vēl vajadzētu būt lietojamam?

Sestdiena, 30. Apr 2016, 13:59
[i]panacea posting in [i]pajautaa: Vai viegli nomirt?

Sveiki un atvainojos par tādu drūmu jautājumu sestdienas dienā.

Bet labi, Beļģijā, Šveicē un Oregonas štatā ir eitanāzija. UK lai nemocītos ilgus gadus veģetatīvā stāvoklī teju vienīgā iespēja ir izpildīt Advance Direcive jeb Living Will agri un laicīgi un pateikt, ka tu nu nekādā gadījumā negribēsi, lai tevi atdzīvinā, kad tā stunda nāks. Bet kā ir Latvijā? Nu labi, eitanāzija nav, bet kādas ir iespējas izvairīties no veģetatīviem vai ilgi mocīgiem stāvokļiem -- vai ir kādas līdzīgas Living Will iespējas vismaz?

Sestdiena, 30. Apr 2016, 13:43
[i]banderlogs posting in [i]paardod: 1 biļete uz ''Zēns'' Nacionālajā teātrī

Varbūt ir kāds teātra mīlis, kam akurāt šovakar nekas nav ieplānots un vēlētos aiziet uz ''Zēnu'' šovakar 18.30? Pretī gribētu saņemt 13 naudiņas.

Sestdiena, 30. Apr 2016, 13:27
[i]vilibaldis:

Izskatās, ka mums tomēr tiks Mazkaķa meitiņa. Redz kā, arī viens pats kaķu bērniņš piedzima.

Sestdiena, 30. Apr 2016, 00:22
[i]kas_tad_te: A very happy teacher.

Vismaz mēnesi ilgs mēģinājumu process, kurš mums laimīgi pagāja garām, jo ārzemju pasniedzējus pārāk nenoslogo ar šādām lietām [dažreiz gribētos piedalīties vairāk, bet kā ir, tā ir], un šodien vadībai un vecākiem tika prezentēts Neparasto valodu skolas audzēkņu progress. Ar prezentācijām, runām un dziesmām. Latviešu valodas grupa dziedāja Prāta vētras "Starp divām saulēm", un paši uz ģitāras spēlēja pavadījumu. Bija skaisti. Jutos un vēl arvien jūtos ļoti lepna. Malači! Dziesma nav viegla, ja tā jānodzied, it sevišķi, ja nav dzimtajā valodā un jāatceras no galvas.
Vadība varēja par mani ieķiķināt gluži tāpat kā mūsu komendanti par mani ieķiķina, kad saņemu paciņu, jo pa visām vīlēm staro prieks - smaidu un plaukšķinu, un priecājos. Arī par savējo prezentācijām priecājos, lai arī neko nesapratu, jo ķīniski, priecājos par latviešu valodas grupas puisi, kurš bija izvēlēts par vienu no četriem vadītājiem. Tik ļoti smaidīju, ka viņam arī kādā brīdī pazuda stresainā sejas izteiksme un lūpu kaktiņi noraustījās smaidā. Nezinu, kā tas viss izskatās no malas, bet man tiešām par viņiem prieks. Lai kā es purpinu un dusmojos, un lasu morāles viņiem nodarbību laikā, viņi ir forši un ja saņemas, tad var izdarīt ļoti daudz ko. Piemēram, šodienas dziesmu, jā.
Viss pasākums nebija ļoti ilgs pārmaiņas pēc - skolēnu priekšnesumi (četras valodas, līdz ar to četri bloki, katram apmēram 15 minūtes), dažas runas (jo bez tām nekādīgi), fotografēšanās, kaut kādu mistisku balvu pasniegšana (arī mums - smalkas tintes pildspalvas, kuru man būs bail lietot, lai visu nenoķēpātu). Labi, ka nedaudz sapucējos, nebija kauns visu priekšā, jo ienākot zālē mūsu ģeniālais plāns klusi sēdēt pašās beigās tika sagrauts putekļos un nosēdināja pirmajā rindā (haha, atskaņas no universitātes un neveiksmīga mēģinājuma nobāzēties pēdējā rindā uz eksāmenu). Taču tā kā nebija ilgi un man bija perfekta vieta, lai nofilmētu mūsējo priekšnesumu - nesūdzos.

Piektdiena, 29. Apr 2016, 19:16
[i]shiry posting in [i]paardod:

Jauni, nevalkāti Superdry meiteņu džinsi. )

Piektdiena, 29. Apr 2016, 12:11
[i]unpy posting in [i]pajautaa: Elektriskie caurplūdes ūdens sildītāji.

Esiet tik mīļi un padalieties ar savu vai sev uzticamu cilvēku pieredzi, ja tāda ir, par elektriskajiem caurplūdes ūdens sildītājiem, kas varētu nodrošināt silto ūdeni dušai un izlietnei. Ja iespējams, pieminot konkrētus modeļus. Pamatā interesē divi jautājumi:

1.Vai sasilda ūdeni pietiekamā apmērā arī diezgan salīgiem cilvēkiem?
2.Vai neiedzen tūlītējā bankrotā mērena apjoma siltā ūdens lietotājus - vecpuišus bez visādiem bērniem, suņiem, sievām, zupas terīnēm un citiem bieži mazgājamiem priekšmetiem?

Piektdiena, 29. Apr 2016, 11:52
[i]vikuks posting in [i]pajautaa: lombards

Sveiki! vai ir kāds cibiņš vai arī kādam cibiņam tuvs draugs/paziņa, kas strādā lombardā? Gribētu uzdot pāris jautājumu viena projekta sakarā!

Piektdiena, 29. Apr 2016, 09:47
[i]ripp posting in [i]pajautaa: bērnudārzs

meklēju bērnudārzu, kurš būtu labi pārvaldīts, ar labiem pedagogiem/auklītēm, ne pārāk mežonīgi tālu no baltezera (labāk, ja rīgā, bet nav obligāti), resp, uz centru vai ķengaragu vest negribētu) un kur ir vietas uz doto brīdi.
Ja kāds no jums ko tādu zina, lūdzu, padalieties.

Piektdiena, 29. Apr 2016, 09:07
[i]vilibaldis: ēdiens

Mja, ja par centrālo problēmu izvēršas kāpēc tartes ēšanai iedeva deserta karoti nevis dakšiņu (pie kam jautājums neliek mieru jau otro dienu), un vispār viss notiek par ātru... laikam labi dzīvojam. Nu labi, labi mana dzīve vispār ir kā mūžīgas dzīres uz gruvešiem.

Piektdiena, 29. Apr 2016, 08:26
[i]mufs:

izlasot šo rindkopu, ko izlasiet jūs?

Nav grūti aprēķināt, ka šādu uzskaites sistēmas kļūdu rezultātā "Rīgas satiksme" gada laikā var nesaņemt ieņēmumos virs 100 eiro no viena pasažiera. Pēc dažām aplēsēm, piemēram, 2013.gadā "Rīgas satiksme" pārvadāja 150 miljonus pasažieru, kas zaudējumus padara prātam grūti aptveramus.

es tajā izlasu,ka Pulkaprāt ir prātīgi sareizināt 100 eiro,kas ir summa,kādu viens gruntīgs sabtransporta lietotājs ir itkā uzdāvinājis RS trīs mēnešu laikā, ar tiem simpieēsmit miļoniem

jebtomēŗ pulka prātam grūti aptverama ir summa, kādu iegūst, sareizinot daļēji no gaisa pagrābto ciparu ar līdzīgi aktīvi braukājošiem pilsoņiem. ņemot vērā,ka tā rīgas karte ir izsniegta 222 160 subjektiem (bet diezinvai visi to lieto,ne? man,piemēram,arī ir sporta kluba karte,bet tapēc vien jau es neeju vingrot) un es varu derēt,ka lielākā daļa ir pensionāri,kas tapat neko nemaksā, un tad man atkal jābrīnās par tiem politiķiem un to,ko viņi spēj vai nespēj aptvert,jo,
protams,arī miljons nav nekāds sūds uz tā kunga vaiga,īpaši,ja ar to jāapmētā sušņakovs, bet, esnez, grūti aptvert?

Ceturtdiena, 28. Apr 2016, 20:18
[i]gribu_gribu posting in [i]pajautaa: Liellopa gaļa

Sveiki Cibiņi,

Nesen pārvācos dzīvot uz lauku apvidu Mālpils pusē, tādēļ aktuāls kļuvis jautājums - kur iegādāties liellopa/aitas/zoss/pīles gaļu. Mālpils, Siguldas un citu apdzīvoto vietu veikali lielākoties "spiež" uz cūkas un vistas gaļu. Varbūt kādam no jums vecāki,radi vai pazīstami nodarbojas lop&putnkopību un pārdod savu produkciju? Liels paldies jau iepriekš par informāciju.

Ceturtdiena, 28. Apr 2016, 17:17
[i]po posting in [i]pajautaa: Elektroenerģijas tarifi

Kā svārstās tā "Biržas cena", par kuru Latvenergo konkurents Aeon Energy tirgo elektroenerģiju sirreāli nosauktā tarifa "Mana brīvība" ietvaros?
Pašlaik šī noslēpumainā "Biržas cena" ir gabalu zemāka par visām citām (pat par īpašo piedāvājumu "Dzintariņš senioriem" vai "Gaisma tuneļa galā", kā viņu tur). Ir kaut kur redzami kkādi dati par šo "Biržas cenu" pagātnē? Vai varbūt viņi paši to ciparu katru dienu izdomā?

tl;dr
kur apstīties elektrības biržas cenu ?

Ceturtdiena, 28. Apr 2016, 14:39
[i]mazaa_mija posting in [i]pajautaa: publiskās pirtis Rīgā

Vai kāds var ieteikt labu publisko pirti Rīgā? Kādreiz tak bija, un nevis pārtijam, bet miesai!
(vīriešu) paldies

Ceturtdiena, 28. Apr 2016, 13:23
[i]jimmy posting in [i]pajautaa:

Hello komrādi.
Lūgums pēc ieteikumiem - vēlos izmēģināt roku food photography, bet neko nesaprotu no gaismām. Kāds būtu ieteicamais must have komplektiņš priekš gaismām? Kaut kādi speedlite ar softboksiem? Šobrīd esmu pat bez nopietnas zibspuldzes. Bildēju ar Sony A65.

Ceturtdiena, 28. Apr 2016, 13:13
[i]zvaigznjustari posting in [i]pajautaa: Kur ziedot Cēsīs?

Iesakiet iestādi/organizāciju Cēsīs vai Cēsu tuvumā, kas pieņem apģērba/apavu/sadzīves priekšmetu ziedojumus.
Sarkanais krusts nav variants. Paldies!

Ceturtdiena, 28. Apr 2016, 12:37
[i]str: lai jums laba diena

Ceturtdiena, 28. Apr 2016, 11:13
[i]reportiere posting in [i]pajautaa: Kaulu lauzējs

Kur Rīgā atrodami speciālisti, kas nodarbojas ar kaulu bīdīšanu? Tie, kas chiropractor angliski; bet masiere teica, ka Latvijā to mēdzot darīt dažādi speciālisti - manuālie terapeiti, daži neirologi, fizioterapeiti. Gribu zināt kādu konkrētu.

upd: Liels paldies, izrādās - ir pat izvēles iespējas!

Ceturtdiena, 28. Apr 2016, 10:27
[i]vakardiena:

Vakar bija burvīgs vakars. Aizbraucu apskatīties Blumbergu un Spriedzi. Par jaunajiem un talantīgajiem man īsti nav, ko teikt. Lielākoties labākais, ko varu teikt, ir- smukas bildītes, ar retiem izņēmumiem, cerībā uz ko vairāk. Bet Blumbergs. Blumbergs sāp vēl šodien. Tā noskaņa noķer un nelaiž vaļā. "Visu laiku snieg" ir tik pilns ar bezcerību (nenovēršamību?!). Vārdi, I mean. Daudz jādomā, par to, kas mūsos paliek pāri pēc notikumiem un to, kā to atražojam savā prātā, kamēr dzīvē, iespējams, no tā distancējamies. Tas, ko gribu teikt, Blumbergs man saistās ar kaut ko ļoti gaišu, kamēr -pats izstādes fragments ar kaut ko tumšu un drūmu.
Pēc tam braucām vizināties gar Ķīšezeru un paviesojāmies Aizsardzības akadēmijas apkārtnē, kur, starp autoremontdarbnīcām un dīvainiem ķieģeļu izstrādājumiem aka mājām, atradās pusnodegusi "muižiņa" un vēl pāris skaistas ēkas. Izcili piemērots vakars riteņbraukšanai, sajutu pat tādu kā pavasarīgu smeldzīti, kas manā gadījumā nozīmē, ka esmu tāda kā laimīga.
Reizēm pārņem visaptveroša mīļuma un maiguma sajūta, bet pārsvarā preperēju savu motivāciju. Kritiski skatos uz katru savu jūtu un sajūtu. Reizēm lasu e-pastus. Vai vēl sāp? Sāp. Par to, ka nekad vairs tā nebūs. Tas tomēr ir diezgan apbrīnojami, ka es jelkad esmu spējusi tā pieķerties kādam.
P.S Dienā pie raksta par Ušakova karikatūru ir bilde- Ušakovs uz divriteņa, I am amused.

20 most recent