Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 19:02
[i]noisiite:

Aizvakar no rīta vizinājos uz to Riga Plaza, lai filmu paskatītos. Priekšā brauca policijas automašīna, tad tā pagriezās tādā kā laukumā, apmeta riņķi un sāka braukt aiz manis. Nopriecājos, ka nu tik būs, pirmo reizi mani apstādinās, bet nekā. ~minūti tā cieši aiz manis pabrauca un aizbrauca tālāk. :(

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 16:21
[i]lyrfeel posting in [i]pajautaa: Šoseja Tīnūži - Koknese

Klau, cibiņ cilvēciņi, man jautājums - ir gadījies braukt pa to štrāsi tagad nesen? Kāds tas ceļš ir tagad, šajā burvelīgajā -1/+1 t'C laikā?

Es tāds šoferīts ar nelielu stāž, pusotrs gadiņš, vislaik braucu pa Rīgu pārsvarā, pa tālajiem ceļiem pa LV ļoti reti.
Ziemā UN tumsā vispār vēl nav tik tālu pašrocīgi braukts nekur.

Man ir doma braukt uz Aizkraukli kaut kad rītvakar.


Kāda tur i tā štrāse? Normāls, braucams ceļš? Vasarā noteikti burvīgs, bet kā tur tagad?


Pieredzējušiem šoferiem jautājums šķitīs tups, varu iedomāties :) Tomēr lūdzu netiesājiet 8))

Paldies un foršu vakaru :]

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 15:44
[i]lavendera: Rastorgujevs šahu spēlē... laikam laidnis iekrīt kaklā

Kritiena rezultātā Rastorgujevs salauza savas šautenes laidni. Kā notikuma vietā izteicās Latvijas Biatlona federācijas (LBF) prezidente Baiba Broka, tāds šautenes laidnis, kāds ir Rastorgujevam, nav nopērkams, tāpēc šis uzskatāms par ļoti būtisku zaudējumu.
..vēl trešdien no rīta viņam bijusi temperatūra un aizkritis kakls.

(LETA)

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 15:35
[i]noisiite: O!

Apskatījos to multibabykino repertuāru. Noteikti iešu uz šo: http://multikino.lv/lv/multibabykino/multibabykino-teorija-par-visu
http://www.imdb.com/title/tt2980516/?ref_=nv_sr_1
Principā, šim pat laicīgi var biļeti iepirkt, nepārdomāšu.

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 15:29
[i]noisiite:

Uz plaukstām ir sametušies sausi pleķi, pirms krietna laika tas bija viens un maziņš, tagad to jau ir padaudz (kādi četri, pieci). Tagad tik nesaprotu, cik liela jēga ir iet pie dermatologa, pateiks, ka grūtniecība/zīdīšana pie vainas, paraktīs kaut kādus medikamentus, kas man nepatiks un tāpat gudrāka nebūšu kļuvusi.
Būs laikam nākamreiz, kad uz masāžu iešu, jāpajautā, ko un kā labāk darīt. (nu tur tā tante mediķis pēc izglītības un ir arī dziedniece)

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 12:40
[i]pichshsh posting in [i]pajautaa: Sētnieki

Vai kāds zina, cikos no rītiem Rīgā strādā sētnieki?

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 12:25
[i]lavendera posting in [i]pajautaa: nestandarta austiņas

Man ir problēma. Visas mazās standarta austiņas, kādas dod līdzi atskaņotājiem, telefoniem utt., manām aus ejām ir par lielu, tāpēc īsti neturas un skaņas kvalitāte līdz ar to nav pilnīga. Vai kaut kur ir nopērkamas austiņas, kuru ausīs liekamā daļa ir MAZĀKA par standartu? Zinu, ka individuāli tādas var izgatavot par 65 eiro, bet varbūt kāds pasaulē jau ir padomājis par pričendāļu tirgošanu mazām cilvēku ausīm?

UZ ausīm liekams piederums nav īstais risinājums, ja runa ir par katru dienu līdznēsājamu lietu.

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 11:52
[i]noisiite:

Kad viņvakar bijām mājās pēc pusnakts, bērns no lielās gulēšanas mašīnā uzvedās kā driģenes saēdies, joņoja, bļaustījās un tā divas stundas vēl no vietas, bet tas nekas, lai arī pašiem bija pamatīgs nogurums, miegs nenāca, pārāk spilgti notikumi tomēr. Beigās Helme (pirmoreiz) tika nolikta gulēt mums abiem pa vidu, ļoti normāli, tie 180cm gan bija tā, tā, uz robežas jau, bet nu bērns vismaz rāmi guļ un vecākus neizstumj no gultas pavisam ārā. Tad galīgi negribējās likt viņu viņas gultā un mosties, lai čubinātos, labāk uzreiz pie pupa un visi guļ tālāk.
muļķību turpinājums )

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 10:10
[i]f_g: būtu labi neaizmirst :)

Esmu kļuvusi par raidījuma "Ciemiņš virtuvē" fanu :)) Vakardienas raidījums par ciemošanos pie Ušpeļiem dikti patika. Un pārņema varen liela vēlme aizbraukt šogad aprīļa beigās uz podnieku dienām :) Un, saskatoties tos smukos māla traukus, pašai sakārojās kādas māla bļodas iepirkt. :)

Un vēl ir radusies ideja uztaisīt pārgājienu uz Liepāju un tās apkārtni. Ar nakšņošanu un teātra apmeklējumu. Jāizdomā maršruts, izrāde un nedēļas nogale un jādodas ceļā! :)

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 09:29
[i]f_g: Garfield

garfield

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 09:16
[i]missalise:

Sestdiena saplānota pilnībā. No rīta deviņiem jāpieskata brāļa meitas. Pēc tam - cibiņburziņš. Pēc tam - "Vējiem līdzi" Dailes teātrī.
Uhh. Un vēl vakar piezvanīja draudzene, lai piedāvātu divas biļetes tajā pašā sestdienā uz Latgola.lv pirmo daļu - divas bieļetes pa trim EUR. Laikam zvaigznēs bija ierakstīts, ka tajā dienā man teātris ir jāapmeklē OBLIGĀTI. :D

Ceturtdiena, 29. Jan 2015, 09:14
[i]str:

vakar filmā
http://www.imdb.com/title/tt3184934/?ref_=nv_sr_1

meitene otrai deva padomiņu- krāsojot acis- skropstu tušu turēt tajā rokā, kuru aci krāso
šorīt gandrīz aci sev kreiso izbakstīju

bet filma
jauka

Trešdiena, 28. Jan 2015, 22:50
[i]missalise:

Jā, Dāvāja Māriņa korejiešu versijā - nemaz ne slikti. :)

https://www.youtube.com/watch?v=E3P6aWFcizA

Trešdiena, 28. Jan 2015, 21:39
[i]grizzly_bear posting in [i]pajautaa: auto magnetola

kādam cibiņam gadījuma pēc nav lieks mašīnas maģis ar aux ieeju (viss pārējais pofig)? par lētām naudiņām.
paldies jau iepriekš!

Trešdiena, 28. Jan 2015, 18:09
[i]vilibaldis:

šodien tā arī gaismu neieslēdza, rīt sākšoties vēl pretīgāks laiks. Pilnīga pinkšķamdiena.

Trešdiena, 28. Jan 2015, 16:29
[i]feita_kleita posting in [i]pa_leeto: Vajag grāmatai.

Drēbes, kuras ir par īsu manai aseksualitātei un vecumam, virs ceļa, šausmas, vai vnk mazas. Atvainojos par burzījumu, man nav gludināmā dēļa, tāpēc izlēmu, ka labāk negludinātas, nekā gludinātas gultā un apmatojušās ar mīļo kaķu matiem, kuri neizbēgami ir visur. Pēc saburzījuma pakāpes var spriest par auduma īpašībām, cik tajā ir dabisko šķiedru :)

Tikties var čomskī vai Ādmiņu ielā, pieteikties komentāros vai feita_kleita@inbox.lv

Andele

Trešdiena, 28. Jan 2015, 15:31
[i]str:

Ну я, в принципе, неплохой человек. Если со мной не общаться.

Trešdiena, 28. Jan 2015, 14:19
[i]hederas_sieva: Nr.304

Kā ta' gāja lasījumos?
Nu bet ta' kolosāli. Statistika: 2 cilvēki raudāja, 2 bija drausmīgi nokaitināti, 2 saņēma uzslavas un 1 referentei tika paziņots, ka lasījums ir vnk drausmīgs. Tā kā pēdējā referente  ir gana paliela aita, tad arī šoreiz uzklausīja kritiku, turpināja sēdēt pirmajā rindā, rādīt gudru ģīmi un visādi citādi izlikties, ka viss kārtībā. Sakārā ar šo pasākumu cien. Galvenā nāks lūkoties uz sliktākās darbinieces kantori, un turpinās liet vircas mucas, jo "man tavā vietā kauns visu izteikt skaļi, pateikšu vakarā zem četrām acīm." Ko tas nozīmē? - "patīkamu" sarunu, roku trīci, sirdsklauves un būšanu mājās ap to laiku, kad citi sen jau guļ.

Trešdiena, 28. Jan 2015, 11:54
[i]viux:

katram tas atnāk citā laikā.
es tikai tagad, savos divdesmit septiņos, neglābjami iemīlējos Nikā Keivā.

Trešdiena, 28. Jan 2015, 11:54
[i]missalise:

Šonakt sapnī redzēju Grejas anatomijas visai dīvainu sēriju. Reizēm es pati biju Meredita, bet brīžiem visu skatījos no malas. Tātad - Meredija ar vīru un diviem bērniem un savu māti ceļoja pa Japānu. Un ceļoja viņi tādā mistiskā vilcienā, kurš izskatījās pēc atrakciju parka vilcieniņa, tikai tāds krietni vien advancētāks - viss tāds moderns un tā. Un tā māte sazin kāpēc bija ietīta viscaur ietīta baltās marlēs - kā mūmija. Brīva bija atstāta tikai mutes un deguna vieta. Un vēl sīkas spraudziņas acīm. Viņa gan arī neko nerunāja un viņu Mereditas vīrs nepieciešamības gadījumā pārnēsāja kā saini. Un tad tas vīrs ar bērniem izdomāja, ka viņi ar kaut kādu citu transportlīdzekli nokļūs pie mērķa - Scandic viesnīcas Japānā, bet visus saiņus atstās tepat - vilcienā. Bet tad Mereditai pēkšņi izspēlējās acu priekšā aina- pirmajā viņa paņem tikai savas mantas un aiziet uz viesnīcu, kur priekšā ir vīrs ar bērniem. Bet viņai ir līdzi tikai viņas pašas mantas. Un tad vīrs pārmet, kāpēc viņa nav paņēmusi līdzi arī viņējās. Tad izspēlējas otrs variants - ir stacija, kurā viņai ir jākāpj laukā, bet viņa sāk kaut kādā maisā mest viņu pamestās lietas - džemperus, segas, grāmatu. Tad konstatē, ka nevar paspēt visu tajos maisos sakrāmēt un vilciens aiziet tālāk un viņa ar šausmām saprot, ka ir Japānā un pastāstīt vai saprast, kur viņai tālāk jādodas, būs vai, vai, cik grūti. Un pēc šo ainu noskatīšanās viņa bargi saka, ka neviens nemainīs transportlīdzekli un visi atbild par savām mantām. Un Mereditas māte mūmijas tērpā piekrītoši nokrekšķinās.

20 most recent