Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 19:48
[i]toadbeauty posting in [i]pajautaa: smieklīga dziesma

Kādreiz jaunībā 1994. vai 95. gadā, varbūt par 96. bija tāds TV IGE vai KS vai kas tamlīdzīgs. Tur katru dienu kruķīja vienus un tos pašus dziesmu klipus. Daži bija tīri feini. Bet kaut kā nevaru atcerēties vienu dziesmu.
Bija tāda vienanejēdzīga un ritmiska dziesmiņa, kur japāņu/ķīniešu meitenes sēdēja rindiņā un vienā ritmā grozīja galvas un šūpāja kājas.
Tad vēl šitādas meitenes nebija ļoti modē, un tāds meiteņu klips bija tikai viens.
Kas tas vispār bija? Kāds lūdz neatceras nosaukumu vai izpildītāju?

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 19:35
[i]zivs posting in [i]pajautaa: SWF hostings

Labs SWF failu hostings?
Vēlams lai lietotāja profilā ir apskatāmas mazbildes visiem ievietotajiem failiem (režģis).
Tie saiti, kurus atrodu, piedāvā tikai tiešos linkus katram failam atsevišķi, kas ir sasodīti neērti.

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 19:27
[i]mufs:

tikko izbāz savu strausa galvu no pakaļassmiltīm, gribas iet griezt veeeenaz.

nu,tā,ka viss ir slikti un nav ne mazāko mājienu,ka varētu palikt labi.

A. konstanti diršas ar tēvu, uztaisīja vienu scēnu, kur sapsihojās tā,ka viņš iestūma viņu dīvānā, tagad tiek vicināts arī karogs par to,ka viņš esot vardarbīgs.

viņa māte palīdz kompsotrēt smadzenes, brēcot,ka neļaušos apbižot bērnu, un ka bērns esot pirmajā vietā, nevis kautkādas sievas, ka viņš pārāk daudz no bērna prasto (like -KO? tik daudz,lai puslīdz pieklājīgi uzvedas?) un tamlīdzīgas sirsnīgas lietiņas.

man sāk likties,ka mož mums ne uz kādu spāniju nevajag braukt, jo tas noteikti no tām abām zosīm tiks pārmests gadu garumā. da i vabše nav skaidrs,ko iesākt.

dzīvoju es konstantā vainas apziņā par to,ka es mana emocionālā komforta dēļ es tagad esmu ļaunuma sakne. A. nemitīgi deklarē,ka ir nabaga bērns,kas izmests no mājas un ir pateikusi,tipa,lai mufs beidzot tiekot ar sevi galā, ka es viņai netraucēju. a ko man darīt,ka man viņa traucē? nu,nespēju es iedomāties,ka viņa atkal šeit dzīvotu un man riebtos nākt mājās un es bez diskomforta nespētu uzturēties pat otrajā stāvā, nerunājot par pirmo? nu,jā, bez tam es arī esmu psiha suņukaķu vecene, kas uztraucās par saviem lopiem, jo A. ir tik bezatbildīga,ka uz viņu nevar paļauties pat tādos sīkumos kā mājas durvju aizvēršana, kur nu ievērot lietas,kas ir būtiskas (nu jau abu) lopu sensitīvās veselības dēļ. bet,ja pavasarī vēl bija cerība,ka MOŽ kautkas mainās un mēs tomēr ar rudeni spējam dzīvot kopā.tad tagad ir skaidrs,ka viss ir vēl dziļāk purvā, viņa vispār nespēj uzklausīt neko,ko vīrs saka, za to dirš pretī pa deviņiem mēmajiem.

bet nu, gan vīramāte, gan manējā savu lietu prot un es ļ.ticu,ka esmu egoistiska maita.

varbūt tiešām tās vēnas and make this world a better place?

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 19:06
[i]skropstutussa posting in [i]pajautaa: ādas jaka

hei!

Šodien par 6 eiro nopirku satriecošu ādas jaku, bet . . diezgan par lielu, bet tā kā jaka ir pelēkā krāsā, es nevarēju atstāt to.
Vai Tu zini, kur es varētu labot jakas izmērus?
^^

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 17:51
[i]ikvakars posting in [i]paardod: YARD SALEL izmēra ZIb ziemas siltā kleitiņa, vilkta pāris reizes 30.00 EUROGrāmatu čupiņas katra pa 20.00 EUROVisas grāmatu kaudzītes kopā 59.99 EURO

Visas grāmatu kaudzītes kopā + kleita 80.00 EURO

Cenas runājamas, sīkāks info uz snif@inbox.lv saite - http://foto.inbox.lv/snif/Yard-sale

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 17:25
[i]sarkanvilks posting in [i]pa_leeto: LabaDaba

Pārdodu vienu LabaDaba aproci. 30 eiras.

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 16:28
[i]noisiite:

Teicos, ka nedošu meitai konfektes vēl kādu krietnu laiku. Mhm, teikt jau es varu daudz ko.
Bet nu jaunā lēdija paņem krēslu, piestumjas pie skapja, paņem šokolādes konču iepakojumu un pa kluso ēd. Mute, rokas netīras, papīrīši visapkārt.

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 14:30
[i]lavendera posting in [i]pajautaa:

Kura skaisti brūnā matu krāsa nomazgājoties neatstāj rižu "pēckrāsu"?
(Esmu nolēmusi beidzot ķerties pie krāsošanas pašrocīgi, citādi frizētavu cenas mani bankrotā iedzīs.)

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 13:45
[i]teja:

nedz izglītībā nedz arī audzināšanā mums nemāca nedz arī tuvākajā apkārtnē praktizē šās 3 lietas: piedošana, pieņemšana un palaišana vaļā. es viņas visas biju dzirdējusi, bet pagāja atkal 3-4 gadi kamēr sapratu, kā tas tieši praktiski izpaužas. piedošanas vietā mums notiek tās vietas aizaugšana (bet grūtībās plēš vaļā un sāp un met (sev) sejā); pieņemšanas vietā - zobu sakošana un samierināšanās jo nav jau izvēles (bet pie izdevības atkal uzpeld un sāp un met (sev) sejā), savukārt "letting it go" vietā notiek vai nu izmisīga mēģināšana kontrolēt un ietekmēt vai arī bezspēcīga roku nolaišana ar paliekošu traumu un zaudētāja sajūtu.
vissarežģītākā no visām šīm man liekas piedošana. piedošana var notikt tikai ja vairs nav bail no otra cilvēka, tikai ja tu jūties stiprs un mazliet pārāks. man tā liekas grūtākā lieta pasaulē: izvēlēties līdzjūtību dusmu un sāpju vietā.

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 13:45
[i]vakardiena:

Mmm, tie brīnišķīgie mirkļi, kad liekas, ka esi savilcis savu sūdu kopā, bet tad Tu piedzeries un atklāj, ka nē, tu esi tik pat psiha un nestabila kā iepriekš.

Vēl ir jāiemācās nepieķerties! Un to es saku pēc nedēļu garas afēras, kas, manuprāt, nu ir beigusies. To es tā kā zināju, ka beigsies, un šis ir tikai priekam, bet ziniet, ar mani ir kā tajos aņukos par sievietēm un porno... Es nezinu, kāpēc vienmēr gaidu laimīgās beigas. Pat ja īsti neiet piesirds. Tik un tā aizsapņojos par nākotni. Man ir nemitīgs uzmanības deficīts un stipri kropļota pašapziņa? Vai arī tik dziļi ieaudzināta doma, ka sieviete bez vīrieša ir lūzere?

Bet nedēļa bija ļoti priecīga.

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 12:57
[i]str:


zaļumi meklē jaunas mājas )

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 12:55
[i]mirdzums posting in [i]vajag:

Varbūt kādam, kurš ar auto brauc uz Labu Dabu, ir vieta bagāžniekā dažām manām mantām?

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 12:46
[i]str:


man ceļojumos piemirstas paņemt marķieri )

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 11:55
[i]vilibaldis: kaķi

kaķi savstarpējās kretinēšanas mākslu izkopuši līdz pilnībai - rafinēti un smalki bendē viens otram sadzīvi un ik pa brīdim nāk sūdzēties...

Ceturtdiena, 30. Jul 2015, 02:04
[i]_navnejausmas posting in [i]pajautaa:

vai ir iespējams saglabāt savu klabi uz datora kā teksta failu, pdf vai kā savādāk?

tools->export your journal nepalīdz diži, pa vienam mēnesim tā? vai neprotu lietot.

Trešdiena, 29. Jul 2015, 23:32
[i]noisiite: 1g3m

Griežas ap savu asu krietnu brīdi un tad streipuļo kaut kur, skats vispār diezgan amizants. :D
Pamanījās planšetē ieslēgt sev multeni, kamēr biju uz piecām minūtēm atlaidusies gultā. (multenes tiek ~ 3, 4x nedēļā, Helmei pašai planšete netiek dota rokās, bet nu prot uzrāpties uz mēbeles, kur tā stāv un parasti skatās, kā es kaut ko tur viņai uzlieku skatīties)
Rāpjas ļoti augstu, izmanto savu krēslu, lai pakāptos un atvērtu durvis, kuras aizvērtas.
Ļoti ātri skrien.

Trešdiena, 29. Jul 2015, 22:22
[i]str:

parīt pilnmēness

Trešdiena, 29. Jul 2015, 22:21
[i]str:

Trešdiena, 29. Jul 2015, 21:29
[i]mufs: i shit you not

ziniet,ko es te pusotru stundu darīju?
lasīju gliemežus.

labā ziņa - es neesmu traka. tas,ko pēdējos gadus esmu darījusi, ir rezultējies - parastie, normālie mājiņgliemeži pieaugušu indivīdu apmērā ir , bet ne daudz. ir,protams, arī viņu kniepadatas lieluma atvases.
bet. sūdi ventilatorā ir tādi,ka ir apdzemdējušies tie pretīgie, milzu kailgliemji. tas ir kā lasīt meža zemenes - sēdi uz kvadrātmetru piecas minūtes, bet,kad paveries atpakaļ - vēlaizvien ir. un tas pat nav čelindžs viņus - tādus 0,5-3 cm- lasīt no zālāja. čelindžs ir nolasīt no augiem, spešlī - hostām, kas visas ir salijušas un viņi ir pretīgi un glumi un noslīd pa kātiņu kā pa slidkalniņu lejā.

man sāp mugura un mana tolerance pret pretīgumiem dārzā ir izsmelta totalī, kaut sausais,glumais atlikums ir tikai viena litrīgā perwoll pudele.

riebjas

20 most recent