Ceturtdiena, 31. Jul 2014, 10:09
[i]lavendera:

Man tik ļoti nepatīk vadīt četrriteņu transportlīdzekļus, ka automašīna, kas brauc pati, man būtu ideāls variants. (46% šoferu pret šādu jaunievedumu iebilst).
Tikai kā jaunā kārtība ielās (teiksim, pēc gadiem 20) sadzīvos ar motocikliem, kuriem automātiskā pašvadība nav iedomājama? Tie var padarīt visu procesu neparedzamu.

Ceturtdiena, 31. Jul 2014, 09:45
[i]vilibaldis:

nu ta beidzot pienācis tas šīs vasaras brīdis, kad man ir ļoooti daudz brīva laika.

Trešdiena, 30. Jul 2014, 22:56
[i]missalise:

Esam Berliinee. Vakarpusee kluvis mazliet veesaaks, bet pa dienu valdiija tveice. Savaada pilseeta taa Berliine. :) Riit iesim uz Reihsttagu - starp citu, izraadaas, ka tagad, lai tur iekluutu ieksaa, esot iespeejams registreeties kaut kur internetaa, nevis - kaa mees - staaveet stundu garaa rindaa. Veel riiit paredzeets aiziet uz Muzeju salinu.
Jokaini - tikko man likaas, ka kaut kur blakus istabaa kaads uz tubas maacaas speeleet dziesmu - uz ielas stuura tai krodzinjaa mazaa. Bet laikam kaads tikai paarbiidiija meebeles. :D

Trešdiena, 30. Jul 2014, 20:45
[i]auksts_entelekt:

iespraužu telefonā austiņas, ieslēdzu mūziku, kāpju uz riteņa. Kabatu nav, tāpēc lieku telefonu ritenim aizmugurējā groziņā, pa virsu somai (somā nesanāk ielikt, jo vads par īsu). Braucu un ik pa brīdim bažīgi ar roku pārbaudu, vai telefons vēl vietā, vai nav novēlies, vai kāds veikls zaglis izvilcis. Loģiskā ķēdīte 'mūzika-telefons' pieleca pēc trešās nočekošanas reizes.

Trešdiena, 30. Jul 2014, 21:01
[i]spisok_korablei:

kad slēdzu vaļā dzīvokļa durvis atgriežoties mājās, sasmaržoju gaisā kaut ko no vīraka un karija sajaukuma, un varbūt vēl 3 procentiem kaut kā jau sen iztvaikojuša, kas bijis pieliets klāt trepju mazgāšanai paredzētajam ūdenim. suņa prieks bija īsts, kad viņš luncināja savu asti kā vējstikla tīrīšanai paredzētu slotiņu brīdī, kad līst aumaļām. ir mazliet tā, it kā kaut kur tieši šobrīd aizpeldētu prom mans lielais loms, slaidu loku tieši ap manis izmesto ēsmu apmetot. vēl tikai vienu dziesmiņu pirms es dodos un tad točna viss - šis ir medus, viskijs, velvets, ledus, bokeh, zosāda, gaidīšana pie robežas, kas atdala mani no mums, bet vēl arī visa mugurkauls, fantāzijas par kartēm mīlēšanās laikā, atgriešanās pēc 30 tuksneša klejojumu gadiem, strawberry fields forever, salda noslīkšana siltā tumsā:

http://www.youtube.com/watch?v=USJZMrY4XqI

(if they motherfuckin ask me, I am ready.)

Trešdiena, 30. Jul 2014, 19:44
[i]wensdy posting in [i]vajag: Darbs uz nenoteiktu laiku briežu dārzā.

Steidzami!

Meklēju palīgu darbam tūrismā briežu dārzā Zemitāni Kokneses novadā Iršu pagastā.

Darba apraksts: briežu dārzā notiek ekskursijas. Tūristi ar mašīnu tiek izvesti cauri, gids, kurš sēž pie tūristiem pikap daļā, pastāsta interesantus faktus. Tātad galvenie veicamie pienākumi ir uz maiņām Nissan Navara vadīšana un  būšana par gidu. Mazāk galvenie pienākumi ir kopīgi nomazgāt mašīnu un iztīrīt telpas, kurās ieiet tūristi (gaitenis, wc, neliela telpa).

Prasības: B kategorijas vadītāja tiesības, fiziska un īpaši psiholoģiska noturība, jo darbs ar daudz cilvēkiem tūristiem, pārstāvot galīgi nesakārtotu uzņēmumu. Droši vien nepieciešams zināms briedums (Jo darbs ar briežiem :) Labi, joks.) un pilngadība.

Darba laiks: vēl nav noteikts, bet ir visas iespējas palikt līdz tūrisma sezonas beigām 1.septembrī. Pašlaik ļoti nepieciešama palīdzība 2. un 3.augustā, taču ierasties te var kaut rīt, doties prom arī var, kaut 3.augusta vakarā). Šajās brīvdienās darba laiks no pl.8 līdz pl.21. Citās dienās atkarībā no ekskursiju grafika.

Darba vieta: dzīvošana briežu dārzā uz vietas labiekārtotā, divstāvu Līvanu tipa mājā kopā ar mani un kaķīti. Ir izolēta istaba un sauna (ja nu paliek aukstāks). Tuvākais veikals 5 km. Tuvākais lielveikals 35 km.

Ieguvumi: darbs laukos svaigā gaisā kopā ar briežiem, dīķis, vēl palikušas dažas ogas, āboli, dārzs ar zaļumiem un dārzeņiem, brieža gaļas izstrādājumi, samaksa atkarībā no palikšanas laika, stundas likme nav. Par ieguvumiem precīzāk, lūdzu, zvanīt man.

Priecāšos par ātro palīdzību!
Zvani: 26525466
Mani sauc Ilze.

Otrdiena, 29. Jul 2014, 17:35
[i]eos posting in [i]paardod: meklēju palīdzību, lai pārdotu monitoru

Izpalīdzīgajam cibiņam puse no ietirgotā.


Monis -

LG L226WTQ - SF
1680*1050 izšķirtspēja
22"
2ms reakcijas laiks
3000:1 kontrasts

http://www.lg.com/us/monitors/lg-L226WTQ-BF-lcd-monitor


Pakaļ jābrauc uz Dreiliņiem.

rakstīt uz e-pastu emiliefairy@gmail.com

Trešdiena, 30. Jul 2014, 15:44
[i]ululate posting in [i]pajautaa:

Kur šobrīd jūrā ir silts ūdens? Piem, Ragaciemā esot auksts. Varbūt kkur pa ceļam no Ragaciema līdz Rīgai kāds ir nupat (vakar/šodien) peldējies un zina, kur ir silts? :)

Trešdiena, 30. Jul 2014, 14:01
[i]anarhomo posting in [i]vajag: dzīvoklis berlīnē

kāds negrib augustā pa berlīni padzīvoties? ir brīvs dzīvoklis no 1.-18. augustā hipsterīgākajā no pilsētas rajoniem, par samērīgu cenu un plašu terasi saules pusē.

Trešdiena, 30. Jul 2014, 14:43
[i]f_g: katru dienu uzzini kaut ko jaunu

Chatham House Rule

Trešdiena, 30. Jul 2014, 14:43
[i]f_g: Garfield

garfield

Trešdiena, 30. Jul 2014, 13:59
[i]sw posting in [i]vajag:

Mūziķus, kas neatsakās spēlēt labdarības pasākumos (šajā gad. vienas organizācijas pateicības dienā ziedotājiem). Reģions: ~Valmiera, laiks - augusta vidus.

Priecāšos par jebkādām idejām, der arī dziesminieki, folkloristi, katrā ziņā cilvēki, kas spēlē arī akustiskos koncertus (jo pasākums ir plānots brīvā dabā), arī mazliet piemirsti, kuri vēlas nelielu PR. Transportu organizācija kompensē.

Mūziķu atrašanu sarežģī tas, ka svētku datums pārklājas ar vienu lielu pasākumu Rīgā.

Trešdiena, 30. Jul 2014, 13:35
[i]andzika posting in [i]pajautaa: rīga->roja

labdien!

varbūt kāds rīt vai parīt brauc no rīgas uz roju (nu vai arī tajā virzienā, uz kolku, piemēram) un var paņemt mašīnā vienu cilvēku?

degvielai piemetīšu

Trešdiena, 30. Jul 2014, 12:53
[i]alefs posting in [i]pajautaa:

Sakiet, lūdzu, kura ir laba grāmata latviešu valodā par Latvijas putniem (putnu noteicējs)?

Trešdiena, 30. Jul 2014, 12:40
[i]nord:

Man jābrauc uz vecāku sapulci, lai uzzinātu- vai svētku drānas, kas ir melni svārki, balta blūze (un man neaprakstāmi riebjas, jo atgādina maziņu sekretāru saietu), drīkst aizstāt ar tautastērpu, un to, ko īsti "jāpērk" lietu sarakstā mākslas piederumu kontekstā nozīmē *Kastīte (plastmasa). Bet es joprojām nevaru iziet no mājas, jo lauku svabadajā gaisā esmu izlaidusies tik tālu, ka nevaru atrast nevienas apakšbikses, jo mēnesi nelietoju apakšveļu, man ir tikai sliktu iespaidu atstājošas drēbes, kurās es izskatos kā striptīza dejotāja siena talkā, un vēl man uz sejas ir atspoguļojusies visa sarūgtinājumā ar cepumiņiem aprītā palmu eļļa.

Trešdiena, 30. Jul 2014, 12:11
[i]tapetes_puksts:

kolēģi par mani reāli smejas. es kaut ko baigi cītīgi pētu internetā ar dziļdomīgu skatienu un pēkšņi satrūkstos un paskaļi iesaucos- kur es esmu?
nepārtraukti darbā un daudzās citās vietās ir šie stāvokļi, kad pēkšņi apjukumā paveros apkārt ar domām: kas es esmu?ko es šeit daru?.
tāpēc paeju garām darba vietai, mājām, izkāpju nepareizajās pieturās, iekāpju nepareizajos autobusos, ierodos uz tikšanām citos datumos, tapēc jau pārāk ilgi neesmu bijusi pie ārsta, jo vienmēr atnāku dienu iepriekš vai dienu vēlāk nekā nolikts sarunātajā vizītē.
un vai tas ir ļoti slikti, ka šī izpausme mani nemaz neuztrauc?

Trešdiena, 30. Jul 2014, 11:39
[i]miss_doherty posting in [i]vajag: LABA DABA

[piedošanu, atvainošanu, ja nepareizā vietā rakstu]

ir divas vietas mašīnā uz labu dabu, izbraukšana 5dien pēcpusdienā (precīzi vēl nezinu, 15:00 +/- 2 h). 4 eur no cilvēka.

Trešdiena, 30. Jul 2014, 11:16
[i]zetinja posting in [i]pajautaa: Apģērbu veikali vecākiem cilvēkiem

Iesakiet apģērbu veikalus, kur meklēt drēbes vecākiem cilvēkiem. Interesē vairāk zolīds apģērbs, kas mazliet velk uz lietišķo stilu - bikses, svārki, blūzes. Kā arī kvalitatīva trikotāža - krekliņi, bītlenes, adītas jaciņas.

Diemžēl braukāt pa visu Rīgu un apmeklēt vairāk kā divus.. maksimums trīs veikalus mums nepietiek spēka, tādēļ gribētos veikalu, kur ir padomāts par šādu mērķauditoriju, nevis jārokas tīņu lupatās, līdz atrodas kkas pēc skata puslīdz derīgs.

Trešdiena, 30. Jul 2014, 11:06
[i]goddes posting in [i]es_shobrid_lasu:

a

Trešdiena, 30. Jul 2014, 11:06
[i]str:

cepumi

335 гр. муки
225 гр. сливочного масла
2 шт. яйца
360 гр. коричневого сахара
310 гр. шоколадных капель
85 гр. орехов пекан
85 гр. грецких орехов
8 гр. морской соли среднего помола.

Я не делала пошаговых фотографий, рецептура предельна проста: добавить все ингредиенты в размягченное сливочное масло, яйца по одному в последнюю очередь, все вымешать и только потом вмешать соль, не очень интенсивно

( milzīga porcija)

20 most recent