Sestdiena, 22. Okt 2016, 20:12
[i]kaukau posting in [i]pajautaa:

Kāds ir labākais gaisa mitruma savācējs dažu kvadrātmetru dušas telpai bez ventilācijas ar biežu dušas lietošanu, attiecīgi daudz tvaika?

Sestdiena, 22. Okt 2016, 19:32
[i]feita_kleita posting in [i]par_velti: Suņu lietas.

Labvakar.
Varbūt kāds no jums bieži/plāno brauc/-kt uz suņu patversmi un būtu ar mieru turp nogādāt 1 krūšu siksnu suņiem līdz 20 kg un šāds "iemaukts" lieliem suņiem (50 kg), kā arī helovīnu kostīmīņš - apmetnis "bizbizmārīte" sunītim līdz 15kg. Tāds nieks vien ir, bet tomēr varbūt noder.
Saziņa komentāros.

Sestdiena, 22. Okt 2016, 18:50
[i]illumine posting in [i]pa_leeto: Adidas Pure Boost X skriešanas apavi

Adidas Pure Boost X sieviešu skriešanas apavi, 41.izmērs, bet drīzāk derēs kādai ar 39.-40., jo man ar 41.spiež
Jaunas. Veikalā bija 85 eur, atdošu par 50 eur, izskatās tā: http://www.prodirectsoccer.com/productimages/V3_1_Main/135271.jpg
Uzmērīt var Rīgā.

Sestdiena, 22. Okt 2016, 10:30
[i]mufs: pasaule ir bēdu leja

rīts. kafija gatava. meklēju savu krūzi.
nav.
žāvētājā nav, plauktā nav. izlietnē nav. nevienā istabā nav, priekšnamā nav, otrajā stāvā nav. sāku domāt - neesmu dzērusi mājās kafiju kopš pirms Itālijas brauciena, dārzā značit nebūs.
pārmeklēju visu vēlreiz. jau rit piecpadsmitā minūte izmisuma.
zvanu vīram, brēcu- kur mana krūze. saka,ka neesot neko izdarījis, viegli šaubos, bet izklausās,ka nemelo.
zvanu mātei, saucu "linča tiesa, nav neviena cita,ko vainot!" ar domu,ka viņa pateiks "oi,ielēju/iebēru tur kautko,noliku tur un tur"
bet mana sirds salūst sīkās druskās - māte saka, jā, uz flīzēm nokrita un čušs. aizmirsu tev pateikt.
normāli cilvēki noteikti,ka neraud, kad saplīst kafijas krūze, bet kā man tagad būt, mēs bijām kopā tik sen, gadus padsmit. mana krūze, kuru neviens cits neņēma, no kuras un tikai dzēru kafiju. kā vispār lai atrod citu vietā?

R.I.P )

Sestdiena, 22. Okt 2016, 03:01
[i]huinja posting in [i]pajautaa: Vai mūsdienās ir vairāk retardētu bērnu?

Man neizdodas sagūglēt, jo grūti definēt jautājumu tā, lai gūglei pielec.

Tātad, vai tas ir mūsdienu fenomens, ka (šķiet, ka ir?) vairāk mazu bērnu ar visādām problēmām - līkām kājām, šķībiem žokļiem un acīm, augšanas grūtībām, nebeidzamu slimošanu, atpalicību? Vai arī vienkārši manā apkārtnē tādu ir šķietami daudz? Vai arī liela daļa šo mazo retardētību ir pārejoši fenomeni? Kur ir sameklējama kāda statistika un saistīta infa?


Upd.: Paldies par informatīvajiem un neretardētajiem komentāriem!

Piektdiena, 21. Okt 2016, 14:36
[i]lavendera:

Deviņu bērnu tēvs dziedātājs Stīvijs Vonders ir izgriezis muguru savam ārlaulībā dzimušajam bērnam un viņa mātei.

Piektdiena, 21. Okt 2016, 14:18
[i]vilibaldis:

Te gadījumā nav kāds mērnieks, kas svētdien ap pusdienlaiku var palīdzēt tik skaidrībā par robežām?
Kaimiņš pēkšņi paziņoja, ka braukšot ar savējo.

Piektdiena, 21. Okt 2016, 13:10
[i]str: ja nu pēkšņi vajadzēs izvēlēties

Piektdiena, 21. Okt 2016, 12:33
[i]san:

Nobukojām naktsmītni vīndarītavā, bet nonācām bērnudārzā. Tādā ar Disneja filmu varoņiem visur - uz sienām, traukiem un tualetes poda. Pat paskatoties ārā pa logu, tev pamāj Vinnijs Pūks no piepūšamā baseina. Ir apmācies rīts ungāru ciematā, un ķinķēzi uz sienām par mums manāmi ņirgājas. Jāatzīst, kad airbnb feilo, tas feilo ar humora izjūtu.
Bet nevajag arī kļūt alkatīgiem. Mēs jau vakar bijām vīndarītavā Krkas salā, Vrbnik ciemā. Sekojot [info]starro ieteikumam, sekojām sirdij, un pareizi darījām. Vīndarītavā saimnieko divi Ivani, tēvs un dēls. Mēs satikām Ivanu dēlu, un dabūjām no viņa vīnu un rakiju. Vēl bijām garā pastaigā pa olīvu laukiem kopā ar Manuelu. Gandrīz katram salas iedzīvotājam ir savs olīvu dārzs vai vairāki un tie visi kopā veido kilometrus olīvkoku, kam neredzi ne gala, ne malas. Ejot pa akmeņaino taku, skaties uz simts un tūkstots gadus vecajiem kociņiem, skaties uz jūru un kalniem, un pavisam aizmirsti laiku. Vēders gan laiku neaizmirst, un pusdienās dabūjām kaut ko pārlaicīgi garšīgu ar kalmāra tinti, astoņkāji un garnelēm. Šī maltīte un vēl Dubrovnikā ēstais deserts Lemon, pārbīdīja garšīguma iespējamības robežas.
Mēs paši esam šķērsojuši Ungārijas robežu un dodamies uz Budapeštu. Esam iebukojošies fotogrāfes dzīvoklī pie vietējā Čomska. airbnb, mēs uz tevi paļaujamies, vairāk tā nejoko!

Piektdiena, 21. Okt 2016, 12:27
[i]vilibaldis:

Un kaut kā čujs saka, ka visas šī brīža ķibeles sāks risināties vienlaicīgi, kaut kad nezināmā nākotnē, kad tam vairs nebūs nozīmes. Tāpat kā ar naudu, kura vakar ieskaitījās kontā kādas pāris stundas par vēlu.

Piektdiena, 21. Okt 2016, 11:30
[i]vilibaldis:

Tīru ledusskapi, no visādiem kancīšiem sanāca izcept kazas siera mafinus... gardi, bet vairāk par vienu iekšā nelien. Un kur lai to visu liek?

Ceturtdiena, 20. Okt 2016, 20:14
[i]str:

fritēts brī ar sīpolu marmelādi
ak vai

Ceturtdiena, 20. Okt 2016, 18:14
[i]vilibaldis:

Kāds nezin kā tur tai Hāgenskalna komūnā pasākumi noriss, gribējās iziet šodien Annušku paklausīties?

Ceturtdiena, 20. Okt 2016, 16:31
[i]vilibaldis:

es jau zināju, ka tas iekšējais smagums aizvelsies uz galvu kā liela sāpe.

Ceturtdiena, 20. Okt 2016, 10:26
[i]san:

Dubrovnikā iečekojāmies airbnb pie meitenes, kas izskatījās pēc Dornu princeses. Nu vai drīzāk Sniegbaltītes - melni mati, balta āda, sarkanas lūpas. Viņa mums parādīja ceļu uz King's landing - Dubrovnikas vecpilsētu. Kur vien mēs gājām, tauta liecās un klanījās mūsu Nesijas Ice star priekšā, gribēja pieskarties viņai un jūsmot par tās ziemeļniecisko daili. Pati karaliene palika vienaldzīga pret pavalstniekiem un lika manīt, ka dzelzs tronis viņu neinteresē, ja tas atrodas tik neizdevīgos klimatiskajos apstākļos. Labāk valdītu Winterfellā vai pie mežoņiem. Satikām kādu sievieti, kura izkusa sunes priekšā un teica, ka viņai tādi esot divi. Uz jautājumu, vai viņiem nav ļoti karsti šeit, atbildēja, ka nē, tie esot "Mediterian malamute".
King's landing ir brīnumaini skaista vieta, pilnmēness gaismā jo īpaši. Tur esot, jutos kā ietīta sapņainā migliņā. Dažbrīd man šķita, ka esmu nokļuvusi filmā "Only lovers left alive" - lai gan tā tika filmēta Marokā, noskaņa ļoti līdzīga. Kādā no ieliņām apsēdāmies kafejnīcā padzerties. Un uz sekundi man pavīdēja doma, ka te, pie šiem galdiņiem, varētu būt iespēja satikt kādu mirušo uz vienu sarunu. Kurš tas būtu? Tāda, lūk, tripīga vieta. Pat rakiju nevajag.

Ceturtdiena, 20. Okt 2016, 10:21
[i]lavendera:

Manuprāt, vizuālists vienkārši kategoriski nedrīkst dāvināt kinestētiķim traukus.
Es, piemēram, no visām mājās esošajām ēdamkarotēm ēšanai lietoju tikai vienu, no kuras ir vislabākās sajūtas mutē. Pārējās nekam citam, kā vien gatavošanai un maisīšanai.
Ar Vi sarunājām, ka viņa man novēlēs testamentā krūzīti, no kuras es dzeru viņas mājā. "Krustdēlam dzīvokli, lavenderai krūzīti ar eglītēm." Tai ir ideālais svars, forma, lielums, plānums, maliņas ergonomika un osiņas izliekums.
Savukārt brālis ar dzīvesbiedri ir gadu gaitā sadāvinājuši mammai visdažādākos traukus. Es skatos uz tiem un klusi domāju, ka būtu īstas šausmas, ja es būtu spiesta kaut ko tādu lietot SAVĀS mājās.
(Bet nu - es reiz skolā tā arī neizmantoju nopirktu kladi, jo tai bija asas faktūras vāki, kuriem derdzīgi pieskarties, savukārt nagus nelakoju tāpēc, ka man nepatīk, ka pirkstu gali kļūst smagāki.)
Citai draudzenei ir vesela krūzīšu kolekcija. Es vasarā viņai teicu: tu noteikti esi vizuāliste. - Jā. Kā tu zini? - Tev ir miljoniem krūzīšu ar visvisādiem interesantiem attēliem, bet NEVIENA no tām nav ērta un patīkama rokā.

Jums ir ko piebilst par tēmu?

Ceturtdiena, 20. Okt 2016, 09:10
[i]vakardiena:

tā sajūta, ka mēs te tik tā, spēlējam pieaugušos, tā jau nekad nepāriet, vai ne. Kaut kur fonā vienmēr ir. Šorīt no rīta atkal jutos neviltoti pārsteigta, ka kāds (sic!) man ļauj dzīvot vienam pašam, uz savu galvu, paļaujas uz mani, vienvārdsakot izturas tā, it kā es būtu spējīga pieņemt lēmumus. Cilvēkiem gan ļoti patīk mani matronizēt, es īsti nezinu kāpēc, gan jau kaut kas manā uzvedībā nodod to, ka esmu mērkaķis ar granātu.

Trešdiena, 19. Okt 2016, 22:07
[i]san: Episkais brauciens caur Melnkalni

Melnkalne ir kā malks stipras, ļoti labas rakijas. Iedzerot tās garša pārsteidz, un tu noskurinies no tās negaidītā spēka. Tad tevi paceļ mākoņos un nedaudz sareibina. Un vēl pēc tam sajūti siltumu un labsajūtu visā ķermenī.
Pirmo ceļa posmu no Serbijas robežas līdz kalnu ciematam Kolasin braucām melnā tumsā, pa zigzagu ceļu ar pīkstošu auto un streipuļojošo džipu pa priekšu. No rīta, stiprinājušies ar turku kafiju un baklavu, devāmies tālāk virzienā uz Adrijas jūras piekrasti. Braucām pa E65, kas slavens ar spēju reibināt un jūsmināt ar skatiem un līkumiem. Ik pa brīdim pie ceļa piekļāvās kāds mākonis. Dažs pat apgūlās mums priekšā un nācās braukt cauri. Redzējām oranž-dzelteniem mežiem klātus kalnus, dziļas ielejas, krāčainas upes, kanjonus. Klintis, tumšus tuneļus, kas ved tām cauri. Sekojām kaut kur lasītam padomam "ja jūti, ka tev jāapstājas, lai jūsmotu par skatu, tad vienkārši dari to".
Kad acis jau nedaudz apradušas ar skaistumu, tevi atkal apžilbina Kotoras līča parādīšanās. Tas vienkārši parādās starp kalniem un ir viss tāds zils un mirguļojošs. Un tajā ir kalnainas salas. Un kuģīši. Kotorā iebraucām vēlu, apēdām airbnb "mammas cepto kūku", mēģinājām pierunāt Nesiju nopeldēties jūrā, bet viņa atteicās kāpt iekšā tik negaršīgi riebīgā šķidrumā. Nākamajā rītā pamodos un sapratu, ka ķermenis ir pilnīgā komfortā. Gaiss ir tieši tik silts un mitrs, kā vajag. Ne par aukstu vai karstu / sausu vai mitru. Ik pa brīdim tiek iepriecināta kāda maņa - iesmaržojas jasmīns vai uzpūš silts vējiņš. Atslābums nodzēš domas, gribas dungot un smaidīt.
Paldies, tev, Melnkalne. Es atgriezīšos, noteikti!

Trešdiena, 19. Okt 2016, 15:40
[i]lavendera posting in [i]pajautaa: ortopēdija

Vai kādam ir pieredze ar dinamisko ortopēdiju (kur), superindividuālajiem apavu ieliktņiem (ne gatavo masu produkciju) un hiperprofesionālu dakteri ortopēdu (kuru tieši)?
Labprāt uzklausīšu.

Trešdiena, 19. Okt 2016, 12:42
[i]vilibaldis:

Tikko bija onka no RŪ, lai pārliecinātos ka mēs patiesi ar aku un spici lielpilsētā Rīga izdzīvojam, nevis dārgo pilsētas ūdeni zogam. Onka visnotaļ jauks, ko viņam likuši augstie priekšnieki to arī inspicē,bet kaut kas visnotaļ traģikomisks tomēr tajā visā jaušas.

20 most recent