Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 21:17
[i]str:

— Сижу я здесь одна, грустная, ничего не хочется, ни коньяку, ни колбасы... Эх... Хотя, если подумать... То коньяку и колбасы очень даже хочется!

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 20:47
[i]vilibaldis:

...un tā kā man ir nespēja vienai iztukšot pudeli vīna uztaisīju tēju.

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 20:32
[i]noisiite:

Līgatni un Siguldu izbraukājām. Godīgi sakot, Līgatnē pa pēdējiem pāris gadiem nekas diži nav mainījies. (noplēstas vien norādes un apraksti pie apskates objektiem vietām). Divdesmitajā datumā remontēja ūdens vadu un tā rezultātā abas kafejnīcas bija slēgtas, Lāču migā restorāna pakalpojumi neesot vairs pieejami, bet pašā reh centrā ir tāds padrausmīgs ēdiens, godīgi sakot.

Par laimi, iepriekšējā dienā Vilhelmīne paspēja apciemot Vilhelmīnes dzirnavas,tiesa, bļaustīgā noskaņā. Aši izgājām no situācijas, uzklājām uz galda sedziņu, uzlikām tur Helmi un bērns bija apmierināts (tik liela meitene taču neies ratos gulēt).

Ergosoma arī savu darbiņu izpildīja, pa Līgatnes takām un Siguldu Helmi nesu tajā, jo ar ratiem tā pagrūti izbraukāt būtu, drīzāk pat neiespējami. Ja pirms kāda laika viņa tajā brēca tā, ka es pat ielikt somā viņu nevarēju, tad pēdējās nedēļās viņa ļāvās tajā vismaz sevi ielikt. Un man par lielu brīnumu, visas šīs dienas, ejot pastaigā, viņa somā arī gulēja.

Un jā, mazā peka jau ir četrus mēnešus un vienu dienu veca!

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 20:26
[i]violets_t posting in [i]pajautaa: Slovākija

Ko vērts apskatīt šajā zemē? Vairāk interesē daba un tādi zvēri, bet der arī kāda ūberskaista, ne pārlieku liela pilsēta. Pagaidām sliecamies uz Popradas tuvumu. Der arī kādi naktsmāju ieteikumi un tā.

Paldies!

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 19:28
[i]thx1138 posting in [i]pa_leeto: PANTONE katalogi

PANTONE Plus Series Coated/Uncoated katalogi abi kopā par 30 EUR. Lietots ievērējot prasības - ar krāsu atbilstību viss ok. Ja nevajag pašam, varbūt ir draugi/paziņas, kuri ikdienā nodarbojās ar drukas darbiem - padotiet ziņu, jo svaigs komplekts maksā 149 $.

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 19:21
[i]thx1138 posting in [i]par_velti:

Maiss pilns ar baltiem papīriem, tukšiem bloknotiem un dažiem kartoniem tavas/tava bērna iztēles realizācijai.

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 18:13
[i]ld:

Iiiii un aaaa.

Bijām rāpties pa virvēm un laisties lejā. Izgājām bērnu maršrutus, kāmēr es pēdējos gaidīju, Maksis aizskrēja uz grūto. Vēlāk ejam skatamies, kur tad ir mūsu Tarzāns. Ha! Sēž augšā uz platformas un raud! Viņam esot bail. Mēģināju kā mācēju iedrošināt, viss velti. Tā kā aiz puikas neviens nebija rāpos pati. Tikko biju nonākusi uz dēla platformas tā viņš aizgāja! Un tad es sapratu ka ir ziepes, jo man ir bail! Tur tādi baļķīši trosēs iekarināti, švankājas uz visām pusēm un nekādas palīgvirves, tikai drošības virve un tas viss aptuveni 10m augstumā.
Garš stāsts īsi- pārgāju pati, bez palīdzības, bet otreiz neparakstīšos. Rokas sāp nenormāli. Likās ka neatstūrēšu mājās tos 40km.

Bet tagad jau trešo stundu nēsāju slimo Annu uz rokām. B/d pēkšņi 38.4. Tagad vēl pacēlās, tad nu vien vajadzēja meklēt svecītes. S būs pēc astoņiem no 4 dienu komandējuma. Un labi ka tā, man mazais nespēks.

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 18:15
[i]_g posting in [i]pajautaa: Juvelieris rotkalis

Labvakar
Lūdzu iesakiet labu rotkali, kas darbojas Rīgā un varētu izgatavot gana mūsdienīgu preci!

Paldies

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 17:49
[i]far_away posting in [i]pajautaa: nakts tirgus

Kur tagad atrodas Nakts tirgus? Un cikos sāk darboties? Vienā lapā rakstīts, ka 17:00, citā, ka 19:00, netieku skaidrībā. :)

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 16:24
[i]blond posting in [i]pajautaa: maiņas auto no oficiālā dīlera

Sakiet, tas tā parasti ir, ka oficiālais auto dīleris, no kā tu esi iegādājies mašīnu, piedāvā uz remonta laiku maiņas auto par diezgan sālītu maksu? Man nez kāpēc likās, ka viņi dara to par velti, bet varbūt es maldos.

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 15:14
[i]mazliet posting in [i]pajautaa: Microsoft Surface Type cover - kur?

Nopirku lietotu Microsoft Surface2, līdzi nāca refurbished Type Cover, kurš nekāds brīnums -nestrādāja. Vajadzīgs cits Type cover, lai redzētu, vai vispār Type Cover opcija strādā (t.i.- vai vaina nav iekš Harddrive). Jautājums ir - kur es tādu Rīgā lai atrodu? Vai Microsoft ir kāds servisa centrs? Pēc pašas centieniem to uzgūglēt, uzdūros tik programmatūras atbalstam un tur neko par tehnisko palīdzību (fiziski -tehnisku palīdzību ierīcei) nemin.

Varbūt kādam no cibiņiem ar savu Type cover ir vēlme iedzert kādu kafiju un papļāpāt par šiem aparātiem? (kafija uz mana rēķina). Palīdziet izmisušai dāmai, lūūūdzu!

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 12:57
[i]auksts_entelekt:

вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки, а я изначально целая!
/Фаина Раневская/

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 13:26
[i]hederas_sieva: Nr.264 piezīme

Viņš piezvanīja! Saraudājos. Ļoti....

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 13:14
[i]kuminjsh:

Kauns atzīties, bet tikai vakar pirmo reizi noskatījos "Sapņu komanda 1935". NŪŪŪ, tīrais brīnums, ka latviešiem beidzot ir izdevies nofilmēt ko tik sakarīgu - brīžam aizmirsās, ka skatos mākslas kīno, nevis reālas sporta sacīkstes! ;)
Un pat ierastā latviešu aktieru deklamēšana tik ļoti nekrita acīs ausīs, oder bija pie tā piestrādāts.

P.S. Bērnībā tā ļoti sirsnīgi skatījos basketbolu, kaut kā šķiet, ka parasti rezultāts gan grozījās ne ap 20, bet 100 (katrai komandai) ;)
P.P.S. Jautājums zinātājiem - ko viņš tur dziedāja? Tā bija Šveices franču kantona himna vai, ka tāda sajūsma?

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 12:21
[i]hederas_sieva: Nr.264

... un i-nets nebūs vēl kādu ilgu, ilgu laiku jo... kautkādas baisās sistēmas kļūdas, kas jālabo etc. Katrā ziņā jaunēklis iedeva vēl pārīti telefona nr. uz kuriem jāzvana un jāsūdz sava akūtā sāpe. Katrā ziņā man tam vairs vnk nav spēka, nelīdz ne draudi, ne normāla runāšana, viņi vnk nedara neko. Bet kā kārtīgs latvietis iešu un sūdzēšos, lamāšos, gānīšos un visādi citādi izdarīšos, jo jāmaksā joprojām būs pilna summa arī par to laiku, ka i-nets vnk nav (ak jā, -  savas kļūdas viņi labošot par velti (un te es viegli eksplodēju, viņu vainas dēļ kaut kas nobrūk un man vēl par to jāmaksā?)) katrā ziņā drīzumā pazvanīšu servercentram, tad mēģināšu sazvanīt galveno un gānīšos no visas sirds. To nu gan viņi godam nopelnījuši.

P.S. un visam pāri kā balzāms dvēselei - darbā noplīsa ūdens vārāmā uzparikte. Darbā lieku līdzekļu, lai pirktu jaunu nav, bet kāpēc tad mums būtu jāsponsorē šīs " nabaga mazais, beznaudīgais kantorītis" ?

Ceturtdiena, 21. Aug 2014, 12:00
[i]vilibaldis:

atkal jau tā sasodītā panika

Trešdiena, 20. Aug 2014, 22:06
[i]begemots posting in [i]es_shobrid_lasu: nu, nevarētu teikt, strictly, ka lasu, betbija, starp citu, atlaists no ~€11 uz 3.

Trešdiena, 20. Aug 2014, 18:01
[i]french_mime posting in [i]pajautaa:

Cik droši ir glabāt visas savas bildes .zip vai .rar folderos, un cik liela ir iespēja, ka tādu vai šādu iemeslu dēļ šie folderi kļūs corrupted?

Trešdiena, 20. Aug 2014, 18:23
[i]nomirusi posting in [i]pa_leeto: Skapjveidīgais studentveidīgajiem

75x50x150
Izjaucams, saliekams, metāla trubiņas + auduma pārvalks + plastmasas štrunti, kas to tur kopā. Palietots, bet funkcionāls, audums mazliet vairāk cietis, bet kā teicu, viss "darbojas".

Gribu ktk garšīgu. Ābolu(s), piemēram. Baklažāns arī der.
Pieteikties te vai 29857769

bilde )

Trešdiena, 20. Aug 2014, 18:17
[i]digna posting in [i]pajautaa: Lūdzu, iesakiet filmu!

Gribas noskatīties kādu ne-amerikāņu filmu, ieteicams ne pēdējo 10-15 gadu ražojuma, kuras darbība noris 19. gs beigās vai 20. gs sākumā UK vai Īrijā. Ko jūs man ieteiktu?

20 most recent