Svētdiena, 19. Apr 2015, 17:38
[i]implozija posting in [i]par_velti: Mūzikas kolekcija CD formātā

Labvakar,

Veicu mājās revīziju un piedāvāju iegūt savā īpašumā savu mūzikas kolekciju - kopā kādi 200-300 diski, lielākoties vienkārši sarakstīti matricās. Roka neceļas to visu izmest ārā pirms pārliecināšanās, vai kādam nevarētu noderēt - varbūt kāds vēl klausās diskus, varbūt var izmantot kādam mākslas projektiņam, vai kāds vienkārši grib paplašināt savus muzikālos apvārsnīšus varbūt negaidītos virzienos vai tml.

Piedāvājumā gan mūsdienu mūzikas klasiķi (piem., pilna kolekcija The Beatles albumu, Velvet Underground, My Bloody Valentine, Mārlijs, Hendrikss, Bjorka, etc), gan 90.to sākuma/vidus indie (Guided by Voices, The Flaming Lips, , Pavement utttt), gan visai daudz postroka (sākot no Mogwai, Slint un GY! BE un beidzot ar Gastr del sol, Ewa Braun, Meanwhile Back in Communist Russia, utt). Daudz dažādu saundtreku, daudz singeru-songraiteru, daudz arī spāņu indīroka un postroka. Daudz "pasaules mūzikas" (piem., Afrobeat, Funk and Fusion in 70's Ghana; The Rough Guide to the music of Hawaii, Mirjama Makeba, Ima Sumaka utttt) un tās moderno atvasinājumu; kā arī triphops slow-core, drusku elektronikas un daudz citu žanru.

Diski ir lielākoties plānie, lielākajai daļai ir izprintēta oriğinālā vāka bilde un iekšpusē dziesmu saraksts. Kādu laiku nav lietoti, līdz ar to daži varētu būt drusku apputējuši, bet lietošanas kārtībā.

Saņemt var dzīvoklī pie Centrālās stacijas, paņemot līdzi kādu palielāku somu. Tā kā lielākoties plānie, īpaši smagi nav. Atnākt pakaļ var šovakar, rīt un varbūt vēl otrdienas pirmajā pusē. Ja ir kāds interesents, ziņu var dot uz kreshbumbeng@gmail.com vai komentāros.

Svētdiena, 19. Apr 2015, 16:43
[i]ariadasprince:

Tā nav izvēle, tas ir izvēles trūkums.

Svētdiena, 19. Apr 2015, 14:22
[i]huinja posting in [i]pajautaa: Hardijs Lediņš un apavi

Ir divi sasāpējuši jautājumi:

1) Vai Hardiņam Lediņam ir kāds jauks dzejolis/dziesmas teksts, kuru varētu ielikt dzimšanas dienas kartiņā viņa fanam? Ja ir, pasakiet vai iekopējiet, pls : >

2) Pie kura meistara lai vēršas cilvēks, kam ir deformēta pēda (augsts pacēlums, nestandarta garums/platums atsevišķās vietās), tādēļ nevar iegādāties apavus veikalā un grib spec.pasūtīt? Un, lai tie izskatās labi, nevis pēc ortopēdiskajiem apaviem? Šeit būtu labi no pieredzes.

Paldies!

Svētdiena, 19. Apr 2015, 14:11
[i]evia posting in [i]par_velti:

Atdodu 2mx1,6m atsperu matraci uz koka pamatnes. Tādam var vienkārši pa taisno pieskrūvēt kājas. Var just, ka lietots, bet vēl joprojām labā stāvoklī. Esmu Āgenskalnā. Pašam jādomā transports. Lai smuks diens! :)

Svētdiena, 19. Apr 2015, 13:23
[i]ierindnieks posting in [i]pajautaa:

Savās iedomās esmu kafijas gurmāns. Tagad esmu gatavs iegādāt savas kafijas dzirnaviņas. Lūdzu iesakiet, kādas būtu vajadzīgas un kur tādas var iepirkt?

Svētdiena, 19. Apr 2015, 11:41
[i]noisiite:

Helmei ir līdzīga koka mantiņa: http://mebstore.lv/bernistaba/rotallietas/mula-attistosa-rotallieta-daudzkrasaina_1194?limit=100 Tikai tie sitamie koki tādi resnāki un pati konstrukcija aŗi feināka. Ar āmuru viņa tā mazāk daudza, bet patīk bakstīt tos kokus iekšā ar roku. Šodien pirmo reizi sabakstīja visus kokus, apgrieza mantu otrādāk un bakstīja iekšā no jauna un tā uz riņķi. Līdz šim man bija jāpalīdz apgriezt.

Svētdiena, 19. Apr 2015, 11:25
[i]vilibaldis:

izskatās, ka vakar bijusi kaut kāda pusaudžu emocionālo vētru diena.

Svētdiena, 19. Apr 2015, 10:55
[i]tapetes_puksts:

lai pieklājīgi un ātri apklusinātu kādu, vienkārši jāpasaka: "Es tevi sapratu."

Svētdiena, 19. Apr 2015, 10:43
[i]tapetes_puksts:

Kapteinis liellopu gaļas sirds un viņa maģiskā banda.

Svētdiena, 19. Apr 2015, 08:42
[i]tapetes_puksts:

-man teica,ka tev patīk noteikt cilvēku tipus. nu, kas es esmu par tipu?
-kaut kāds riktīgi stulbs tips.

Svētdiena, 19. Apr 2015, 07:22
[i]tapetes_puksts:

lielākā problēma, ka visu laiku sevi salīdzinu ar citiem. tas mani tik ļoti apstādina un traucē saklausīt pašai savu balsi.

Sestdiena, 18. Apr 2015, 23:19
[i]noisiite:

Un šodien piesardzīgais bērns 90% no visas kustības pārvietojās staigājot. Skaisti prot arī apgriezties pa 180 grādiem. Tā jau mazus gabalus sen iet, bet nu uzmanīgi to visu laiku dara, ne reizi nav apkritusi kaut kā citādāk, tikai un vienīgi smuki uz dupša.

Sestdiena, 18. Apr 2015, 22:33
[i]vilibaldis:

sasodīts, man tik ļoti gribas kaut ko garšīgu. mājās nekā nav un ciema veikals jau ciet.

Sestdiena, 18. Apr 2015, 20:13
[i]muzungu: bizness

Nesen uzsākām ar vīru savu biznesu. Piegādājam Anglijas interneta veikalos nopirktās preces. Jāsaka, ka sākums ir feins. ir pirmie apmierinātie klienti un katrs Paldies silda sirdi :) Šobrīd strādājam pie mājas lapas, solas būt maija sākumā un tad jau vispār būs smalki. Kad uzsāku - pat nenojautu, cik daudz darba ir jāiegulda, cik daudz jaunas lietas jāiemācas, cik daudz tas laiku paņems, bet šobrīd jau kad viss sāk darboties, sadardības nostabilizējas un kļūdas novērstas, saprotu ka bija vērts!
Pagidām, kamēr www.intox.lv ir izstrādes procesā, darbojas http://test-silver.com/intox/calculate.html
Visi mīļi aicināti sūtīt daudz un dikti! :) Starp citu, mums ir labāka cena nekā konkurentiem :D

Sestdiena, 18. Apr 2015, 22:14
[i]tapetes_puksts:

Sestdiena, 18. Apr 2015, 21:01
[i]tapetes_puksts:

Tu aizej garām savam sapnim, līdz ar to arī sev.

Sestdiena, 18. Apr 2015, 19:54
[i]mufs:

kā jau nojautu, runāt vajadzēja par mani

jo viņa nesaprotot, kāpēc es tik briesmīgi pret viņu izturos. (eee... es vnk nerunāju (nu, neuzrunāju, ja viņa man prasa "eu, kur tētis", es atbildu) un,ja runāju,tad pasaku,ka ja vēlreiz smēķēs istabā, logiem nebūs rokturu)

īsumā - vīram liekas,ka viņa ir sapratusi,ka viss ir slikti, bet bērniņš nesaprot, kā situāciju risināt tāpat kā nesaprot,kā tas tā noticis - jo viņas pārliecība ir (un,ja viņa sev to ir iestāstījusi,tad tam svēti tic) ka ES esmu pret viņu slikti izturējusies un runājusi briesmīgas lietas. (respektīvi, mūsu pēdējās komunikācijas februārī bija - kur es teicu,ka negribu tagad runāt par to,ko viņai vajag nopirkt, un aizrādīju,ka nav ik pēc 3 mēnešiem jāpērk 3 jauni krūšturi tikai tāpēc,ka "man ir apakšveļas fetišs")

vīrs,protams (nu, normāli jau) uzreiz viss tāds sacerējies,ka bērns grib mainīties un būt labs.
es uzskatu,ka viņai vnk kautko vajag no viņa. nu,nopirkt.

patiesībā,man ir bail,ka viņa varētu izspēlēt kautkādu "piedod" ainu ar mēģinājumu apskauties.

Sestdiena, 18. Apr 2015, 19:52
[i]la_cumparsita posting in [i]vajag:

Vajag palīdzību vai padomu.
Esmu Ebay vinnējusi izsolē preci, taču pārdevējs no UK atsakās šo preci sūtīt uz LV, jo sūtīšot tikai uz UK. Preci man ļoti vajag. KMTD?
Varbūt ir kāds UK cibiņš, kurš varētu izpalīdzēt ar savu UK adresi un tad atsūtīt paku uz LV?

Sestdiena, 18. Apr 2015, 18:37
[i]tapetes_puksts:

jo šodien ir saulaina, jauka diena, gluži kā mana saulainā, gaišā dzīvē, kur mani sapņi īstenojas, kur es vienmēr esmu pietiekami stipra, lai uzdrīkstētos, kur man nekad nav bail.

so I'm checking out
I'm fucking done
Kiss my fat ass
I'm giving up
Eat shit and die
I'm taking off
Have a nice life
Have a nice death
I'm checking out

Sestdiena, 18. Apr 2015, 18:12
[i]tapetes_puksts: Kafka, kā tu to tobrīd domāji?

“Nevajag, lai tu izietu no mājas. Paliec pie sava galda un ieklausies. Pat neklausies, tikai gaidi. Pat negaidi, tikai klusē un esi viens pats. Pasaule tev piedāvāsies, nomezdama masku, viņa nespēj citādi kā vien svētlaimē izvīties tavā priekšā.”

20 most recent