Ceturtdiena, 26. Nov 2015, 09:57
[i]str:

tūlīt gaudos

Ceturtdiena, 26. Nov 2015, 00:51
[i]sickboy posting in [i]pajautaa:

Vai ir kādas reālas iespējas mainīt seksuālo orientāciju? No hetero uz homo šoreiz. Bet nevajag dirst, ka ar pamēģināšanu pietiek, esmu mēģinājis kontaktus ar savu dzimumu, bet esmu hetero. Varbūt kāds sertificēts ārsts var palīdzēt?

Trešdiena, 25. Nov 2015, 21:44
[i]str:

pilnmēness sākas

tā vietā, lai ķertu kreņķi , ka viss ir tā kā ir
sāku visus par muļķiem saukt

Trešdiena, 25. Nov 2015, 11:18
[i]teja:

es palasīju, kā uz noraidījumu reaģē psihiski veseli cilvēki: sākumā noskumst, varbūt piedzeras, bet pēc laika atgūstas un noglabā to plauktiņā "too bad for them"

Trešdiena, 25. Nov 2015, 12:11
[i]vakardiena:

Lai vismaz daži labie vārdi nepaliek nepateikti- šīsdienas Taizemes karijs ar banāniem Stock pot'ā ir tiiiiik lielisks. Kaut kas šajā garšu kombinācijā mums šķiet maģisks!

Trešdiena, 25. Nov 2015, 11:25
[i]missalise:

Man ir iepatikusies šī vietne - https://www.quora.com/ - tāda kā pasaules mēroga "pajautā" vai drīzāk - "gribam zināt". Es tur šad un tad kādus rakstus par politiku un ekonomiku palasu.

Trešdiena, 25. Nov 2015, 09:35
[i]perfekta:

- mammmu, kas šodien par dienu?
- trešdiena
- es gribu sestdienu
- kāpēc?
- lai ir brīvdiena
- nu, diemžel ir trešdiena - darba diena
- nu tad izdari tā, lai trešdiena arī ir brīvdiena
- es nemāku tā izdarīt
- tas ir pavisam vienkārši - dzīvo tā, itkā šodien ir brīvdiena!

Trešdiena, 25. Nov 2015, 08:40
[i]lavendera:

Otrdienas drēgnajā vakarā kinoteātrī «Splendid palace» pulcējās daudzi jau daudzi grezni tērpti ļaudis.

Trešdiena, 25. Nov 2015, 08:43
[i]vilibaldis: mazdarbs

šoreiz numurs sanācis tik smuks, ka saņēmos aizkomplimentēt. Latvietis klasiskais takš nevar tāpat vien labus vārdus vējā bārstīt, jāsaņemās :)

upd. man te šorīt kā snorkei ar kelly, eh...

Trešdiena, 25. Nov 2015, 07:46
[i]missalise:

Vakar šķita, ka es tramvajā esmu pazaudējusi savu ilglaicīgo telefonu, tāpēc vakar nopirku sim karti un kā telefonu izmantoju telefonu ar skārienjūtīgo ekrānu (zvanīšanai un ziņu sūtīšanai mans vecais telefons šķiet ērtāks). Šodien izrādās, ka telefons tomēr palicis darbā. :) Nu, ko, viss forši. :)

Otrdiena, 24. Nov 2015, 23:17
[i]tapetes_puksts:

Domājot par depresiju sāku lasīt Hakslija grāmatu "Brīnišķīgā jaunā pasaule".

"Medicīna tik strauji progresē, ka drīz vairs neviens nebūs vesels."

1931. gadā, Hakslijs savā romānā apraksta vīziju par 26. gadsimta sabiedrību, kurā bērni tiek mākslīgi audzēti mēģenēs, un atbilstoši gēnu programmai piedzimstot sadalīti alfās, betās, gammās, deltās un epsilonos. Katrai kastai ir atšķirīgs attīstības līmenis un ir iznīdēta spēja ilgoties, ikviens indivīds ir laimīgs tur, kur viņš iedalīts..."Savdabība apdraud ne tikai indivīda dzīvību; tā satricina pašu Sabiedrību."

Trešdiena, 25. Nov 2015, 00:16
[i]kas_tad_te: Brālis Ķīnā, pirmā daļa.

Lidosta
Viss sākas pirmdienā, kad kopā ar kolēģi aizbraucu uz vietējo Pekinas IKEA, lai iepirktu dažus traukus, jo no plastmasas bļodiņām barot brāli kauns. Tieši pēc viņa atbraukšanas vienu no smukajām zaļajām bļodiņām jau esmu paspējusi sasist, par ko cemme, bet nu neko, izturēja tieši tik ilgi, cik vajadzēja. Pierādīju sev, ka ar galvu īsti nedraudzējos, jo ja iepazīt metro, tad 20 miljonu pilsētā, ja iepazīt IKEA, tad arī tajā pašā 20 miljonu pilsētā. Galva pēc tam reiba, bet viss bija nopirkts un atrasts, un bankrota slieksnis arī netika pārkāpts. Pēc tam iepirku kaut ko pirmajām brāļa stundām Pekinā, lai nemirst badu. Kaut ko neko padarīju mājās un devos ar teju pēdējo metro uz lidostu. Nepagāja ne stunda, kad ierados lidostā un ar prieku konstatēju, ka lidmašīnas nolaišanās paredzēta par 30 minūtēm ātrāk. Hipsterojos un Starbucks’ā dzēru milzīgu riekstu lati, jo pavērās skats uz Arrivals vārtiem un tablo.
Visnotaļ veiksmīgi tikām no lidostas uz „mājām”, tieši tikpat veiksmīgi iečekoju viņu ārzemju studentu viesnīcā, jo, kā, iespējams, atcerieties, mans brālis nav mans tiešais radinieks un tāpēc nedrīkst palikt manā dzīvoklī. Vakara smiekliņš – brāli ta’ iečekoju, bet pašai mājas durvis bija ciet un dežurantskomandants gulēja saldā miegā. Pāris bungājieni pie durvīm skaļā balsī brēcot ŅĪHAU, un diena bija veiksmīgi noslēgusies.

Pirmā pastaiga
Pirmajā dienā ap desmitiem brālis bija pamodies no uzkopšanas servisa laušanās iekšā numuriņā, un varējām sākt kaut ko pasākt Pekinā. Ņemot vērā laika starpību (5 h nav maz, it sevišķi, ja aptuveni 13 h pirms tam ir pavadītas lidostās un lidmašīnā) nekādus kalnus nolēmām negāzt un apstaigājām universitātes apkārtni – aizgājām uz veikalu, aizgājām līdz metro un iegādājāmies viņam transporta viedkarti, lai pēc tam var bez raizēm pīkstināties metro un nav jādomā par biļešu pirkšanu. Viņa klātbūtne deva man krietnu drosmes devu, un tāpēc vakariņas ēdām universitātes ēdnīcā iebakstot vitrīnā ar pirkstu un mājot ar galvu, jo, kā atceraties, te neviens angliski nerunā.
Ar to būtībā arī viss beidzās, jo pēc pāris tējām manos apartamentos par sevi deva zināt jet lag un sauca brāli gulēt.

Turpinājums sekos..

Otrdiena, 24. Nov 2015, 16:39
[i]malafemmina posting in [i]pajautaa: Dzija, vilna, cimdi

Jautāju to pašu pirms gada, bet nevaru vairs atrast:

Vai ir kāda vieta, kur vilnas dziju iespējams nopirkt lētāk kā ap EUR 5 par 50 gramiem? Un kur krāsu un toņu izvēle būtu liela?
Gribu adīt rakstītus cimdus, līdz ar to dziju vajag diezgan smalku.
Varbūt kādai vai kādam ir krāsaini vilnas kamolīši mājās, ar ko gatavs padalīties, pretī saņemot ko gardu?
Ja tā, tad var rakstīt tepat vai viapore pie inbox.

Otrdiena, 24. Nov 2015, 15:23
[i]teja:

man dzīvē vienmēr ir vajadzīgs (un jau no pirmajiem soļiem internetā ir bijis) kāds cilvēks, ar kuru rakstiski apmainīties ar absurdām fantāzijām, jokiem, jocīgām pieredzēm un izjūtām, izsmalcinātu treša estētiku, netradcionāliem viedokļiem, neparastiem ikdienas stāstiem utt. tas nav kā aizvietojums reālajai komunikācijai, jo reālajā saziņā nekas tāds nav iespējams; mums ir pārāk īsa uzmanības noturība un pārāk funkcionālas vajadzības citam no cita. Ja man dzīvē nav tāda cilvēka, es jūtos tā, it kā viena manis daļa, un, iespējams, pat labākā no tām, gulētu stikla kalnā, puķes miegu.

Otrdiena, 24. Nov 2015, 16:21
[i]burkards posting in [i]vajag:

Meklēju kādu, kas rīt dodās uz ISSP 2016. gada plānotāja palaišanu. Pats netieku, draugi ar nē, gribētos pa dešuku iegūt to plānotāju. Labajam cilvēkam balvā šokolāde.

Otrdiena, 24. Nov 2015, 12:49
[i]teja:

iepriekšējā ieraksta ilustrācija (you better get ready)

Otrdiena, 24. Nov 2015, 11:38
[i]teja:

visiem, kas man jautā, kā es varu sešus gadus nodzīvot valstī un neiemācīties runāt tās valodā, un, implicīti jautā, vai tas ir tāpēc, ka es esmu stulba vai ļauna un man nav cieņas pret vietu, kurā dzīvoju, varu atbildēt, ka es personiski valodām neticu, man viņas liekas vecmodīgas, un es uzskatu, ka drīz mums tās vairs nevajadzēs, jo mēs varēsim sazināties ar sirdīm, pieskārieniem un mūziku, un valodas prast būs tikpat lieki kā mācēt braukt ar manuālo kārbu vai programmēt ar perforētāju. valodu vietā iesaku jums mācīties kontaktimprovizāciju, tantrisko meditāciju, enerģētiskās masāžas un mūzikas instrumentus. un visi tie, kas publiski izrunājas, cik skaista ir latviešu valoda, valoda, dziļumi, manas mājas ir valoda - tie visi mani jau sen besī.

Otrdiena, 24. Nov 2015, 12:22
[i]ninona posting in [i]pajautaa: 1987. gada PSRS + Sīrijas filmai "Загон" nosaukums latviski?

Šai filmai - http://www.kinopoisk.ru/film/45202/ ir zināms nosaukums latviski?
Ja kāds zina, vai vismaz "uz to pusi", lūdzu, komentāros :)

Paldies. Kaut ko izdomāju, vairs nevajag.

Otrdiena, 24. Nov 2015, 09:14
[i]vacatio:

ziepes tādas, ka ziema sākas, bet mētelis vēl ir audums un guļ maisiņā.
Un man ir strīpa ar iekavētiem pasūtījumiem.

20 most recent