Sestdiena, 3. Okt 2015, 16:01
[i]miss_doherty posting in [i]vajag: moodle

Vajag kādu, kurš var pastāstīt/parādīt/iepazīstināt ar moodle vidi.

Par atlīdzību sarunāsim :)

Sestdiena, 3. Okt 2015, 14:11
[i]malafemmina posting in [i]pa_leeto: Kleitas, svārki, smaržas, fotoaparāts, kas nedarbojas, lūpukrāsa, old-style modems

Cenas komentāros pie bildēm. Rakstiet tepat vai viapore pie inbox. Saņemšana Lāčplēša ielā pie Salu tilta vai no turienes netālā centrā.
http://foto3.inbox.lv/viapore/Hopper

Sestdiena, 3. Okt 2015, 12:00
[i]kuminjsh:

Ja pieņemam, ka Gumiļova etnoģenēzes teorija ir pareiza, latviešu tauta kā tāda ir izdzīvojusi tikai pateicoties tam, ka visādi poļi-zviedri-krievi ir mums pāri vazājušies. Un vēl tāpēc, ka latviešu sievietes ir tādas negantas sučkas, kādas nu viņas ir. Es to nopietni.

Sestdiena, 3. Okt 2015, 09:53
[i]vilibaldis:

Dzīve laukos, no rīta piecelies, paskaties pa logu - a tur divas sarkanās mušmires pretī skatās

Sestdiena, 3. Okt 2015, 09:30
[i]la_cumparsita posting in [i]pajautaa:

KO darīt?
Kaimiņi izpaužās - telpā virs manas guļamistabas ir ieviesuši kādu aparātu, kas nemitīgi dūc, dobji un vienmērīgi, parasti pa naktīm un brīvdienām. Esmu gājusi runāt, np vadītājs ir gājis runāt, viņiem aparāta neesot un neko viņi nedzird. Mani novērojumi, ka aparāts darbojas, kad viņu dēls, kura istaba ir virs manas guļamistabas, nav mājās. Stāvā zem manis neviens nedzīvo, tur nekas nevar darboties.
Arī agrāk šie cilvēki ir melojuši, tāpēc par aparāta neesamību neticu.
Ko darīt? Gribu klusumu naktīs.
Varbūt kāda kreatīva ideja, kā "parunāt" viņu valodā. Novērojums, ka to šie cilvēki saprot.

Piektdiena, 2. Okt 2015, 23:00
[i]laielais posting in [i]pajautaa:

Kuram vajadzīgs tas tikumības likums?

Piektdiena, 2. Okt 2015, 22:57
[i]presiite posting in [i]pajautaa: koncerti ārzemēs

Tagad, kad last.fm ir palicis dīvains un pusdzīvs, kur jūs meklējat koncertus ārzemēs?

Piektdiena, 2. Okt 2015, 20:03
[i]anima_de_nera posting in [i]pajautaa: orhidejai mājdzīvnieki

pamanīju orhidejai virsū mazus melnus zirneklīšus! a sagooglēt nesanāk.
- kas tie tādi? kā tikt vaļā? pie manis ir ap 2nedēļām, zied nežēlīgi un lapas arī smukas
- vai neaplipinās pārējos mājas augus?! orhideju nav žēl, pārējos ir.

Piektdiena, 2. Okt 2015, 19:49
[i]str:

ko daram?

Piektdiena, 2. Okt 2015, 16:09
[i]gracy_kelly posting in [i]vajag: Īrnieku vajag, īrnieku...

SITUĀCIJA:
Šovasar pārvācos no darba-projekta mazpilsētā atpakaļ uz Rīgu, atsāku īrēt dzīvokli, kurā kaut kad studiju laikos esmu jau dzīvojusi. Plāni draugiem un radiem skarbi mainījās, paliku dzīvoklī viena pati. Mana izvēle, jo man tur ļoti patīk. Atradu darbu. Parēķināju, sapratu, ka ziemā toč' nevarēšu viena pavilkt. Meklēju kādu, ar ko kopā izmaksas dalīt. Dzīvokļa īpašniece ir ar mieru. Tātad piedāvāju īrēt ISTABU.

DZĪVOKLIS:
Vecmīlgrāvis. Padomju laika piecstāvene. Pirmais stāvs. Trīs istabas, no kurām vienā dzīvoju es. Viena ir caurstaigājama dzīvojamā/viesistaba. Trešā - tā, kuru piedāvāju kādam citam!
Dzīvoklis ļoti labā stāvoklī, karstie un aukstie ūdeņi, gāzes plīts, veļasmašīna, ledusskapis, vannas istaba, WC. Brīvajā istabā svaigi līmētas gaišas tapetes. Interneta šobrīd nav, jo es dzīvoju uz mobilā, bet ir plāns ievilkt Lattelecom. (Tīri informācijai - LMT zona ok, bet mobilais nets nevelk.) Ļoti saulains - rīta un dienas saule visos logos, bet vasarā, ja vēdina un piever žalūzijas, ir ok. Istabā mēbeles var būt un var arī nebūt - šobrīd tur ir rakstāmgalds un izvelkamais dīvāns. Pārējais viss jau ir mēbelēts, bet tā mierīgi, bez padomju laiku sekcijām un tepiķiem pie sienām.

VIETA:
Kā jau minēju, Vecmīlgrāvis. Centra mīlētājiem nederēs. Bet Vecmīlgrāvis šobrīd kulturāli atdzimst... Līdz centram 35 - 40 minūtes ar autobusu, plus 5 minūtes līdz pieturai. Ar mikriņiem vai vēlos vakaros, protams, ātrāk. Vajadzības gadījumā - ar taksi kādi 8 līdz 9 EUR. Aiz loga pavasaros zied ceriņi un kastaņi, tuvu Ziemeļblāzmas kultūras pils, drusku tālāk jūra (25 min ar riteni), kaijas virs galvas ārā kliedz visu dienu (ērti, ja nevēlas dzirdēt savus iekšējos putnus)... Var iet skatīties kuģus uz Mīlgrāvja kanālu. Vispār tāda "zaļa" sajūta. Ja vajag, teorētiski kaut kur pie mājas var atrast arī vietu mašīnai. Ja vajag, pīpēt var iet ārā - pirmais stāvs.

DZĪVOKĻA BIEDRS:
Es - oriģinālā kurzemniece, vēsturniece zem trīsdesmit, strādāju muzejā, bet ļoti daudz arī no mājām. Mājdzīvnieku nav, bieži mēdzu braukāt apkārt. Mājdzīvniekus arī nevēlos ieviest (izņēmumi ir visādi kāmji un zivis, kas dzīvo savā ierobežotajā teritorijā). Manuprāt, dzīvoju mierīgi, esmu kārtīga (kā saka mani draugi - nenormālīgi, bet gan jau tik traki nav). Ballēties patīk, bet ne katru dienu...

CENA:
EUR 170 mēnesī. Tas ietver istabas īri, komunālos, gāzi, elektrību. Karoče visu. Arī dzīvojamās istabas izmantošana draugu un radu izguldīšanai, ja tāda nepieciešamība rodas (vēlams, ne regulāri - es no tās istabas bieži strādāju). Tā arī ir reāli puse no visām izmaksām gada griezumā. Atsevišķi jāizrunā būtu par to interneta lietu.
Dzīvokļa īpašniece prasa EUR 100 drošības naudu. Par oktobri būtu jāsamaksā ievācoties (ne pilna saumma, atkarīgs no datuma).
Vasaras mēnešos komunālie mazāki, tad droši vien varētu runāt arī par mazāku maksu.

Labā ziņa, ka, ja šis variants interesē, tad var ievākties kaut "rītvakar"!
Varbūt Vecmīlgrāvja atdzimstošais šarms ir tieši tas, kas kādam vajadzīgs (pašam, radam, draugam, kolēģim) utt. Principā tas ir labs variants cilvēkam, kas vēlas konstantas izmaksas, savu telpu labiekārtotā dzīvoklī, mierīgu kaimiņu un Rīgā vēlas dzīvot salīdzinoši klusā, zaļā rajonā.

Ja ir interese, droši dod ziņu uz liga.anna džīmailā. Daudzas lietas ir runājamas. ;)

(Tādus variantus, kā man pašai atrast labāku darbu vai lētāku dzīvokli, lūdzu, nepiedāvāt.)

Piektdiena, 2. Okt 2015, 15:10
[i]noisiite:

Šķita, ka auto kaut kas pil, sazvanīju servisu, ātri aizlaidu, lai nočeko. Labāk lieku reizi samaksāju piecpadsmit eiro, tas saucas, nekā palieku kaut kur uz ielas. +man tur vienu sīkumu tāpat izdarīt vajadzēja, gribēju kaut kad piebraukt.
Sēžu ar Helmi bērnistabā, izrādās, ka bērna ūdens pudele kaut kā ne tā guļ somā, rezultātā soma slapja. Pati sēžu ādas krēslā un nemaz nejūtu, ka no somas tek ūdens man uz biksēm. Kad diagnostika galā bija, ceļos, lai dotos lejā un attopos ar slapām biksēm. :D
Labi, ka jaka bija līdzi, citādāk es pat iedomāties nevaru, kā reaģētu servisā visi, redzot grūtnieci ar lielu vēderu, kurai ir slapjas bikses un vēl bērns uzsēdināts uz gurna. :D (a varbūt vajadzēja izmēģināt? :D)

Piektdiena, 2. Okt 2015, 14:38
[i]pichshsh posting in [i]pajautaa: Lafuma mugursomu remonts

Vai zināt kādu darbnīcu, kas specializējas Lafuma (vai citu kruto ceļojumu mugursomu) remontā? Tām ir šāda tāda specifika, ar kuru mani parastajos somu remontos mēdz pasūtīt.

Piektdiena, 2. Okt 2015, 12:44
[i]lasitajs_nr1 posting in [i]pajautaa: Austiņu mīkstie sūdiņi

Austiņām (audio, caur kurām klausās mūziku no telefona) ir tie mazie, mīkstie sūdiņi, ko liek ausīs. Tad nu sanācis, ka dārgām austiņām viens tas sūdiņš ir pazudis.
Protams, pērkot nāca līdzi rezerves, but kurš tad tos atceras, kur nolikti.
Esmu apstaigājis visas Centrālās stacijas larkas, Elkor lielveikalu un vēl divus tehnikas veikalus - nekur tādus atsevišķi nepārdod.

Varbūt ir kāda ideja, kur tos varētu nopirkt?

Paldies jau iepriekš.

Piektdiena, 2. Okt 2015, 16:39
[i]aminta posting in [i]pajautaa: Lidojot ar Aeroflot Pekina-Rīga-Pekina.

Aeroflot biļetēm Economy class Budget ir šāda piebilde:

Stopover in the transfer points for transit passengers:
Permitted for 75 EUR/75 USD/6200 JPY fee for each stopover;
Permitted for free of charge:
- For domestic flights within Russian Federation;
- For flights from points of Russian Federation to points of CIS/Baltic counties;
- For flights from points of CIS/Baltic countries to points of Russian Federation (except Far Eastern points of Russian Federation)/Europe/Near and Middle East.


Nākamajai pakāpītei Economy class Value (maksā, protams, vairāk) ir šāda piebilde:

Stopover in the transfer points for transit passengers: Permitted for free of charge

Vai saprotu pareizi, ka pērkot pirmo biļeti, man uzturēšanās pārsēšanās punktā, proti, Šeremetjeva lidostā, maksās 75 EUR?

Piektdiena, 2. Okt 2015, 10:38
[i]nord:

Rudens salātiņi ar kāpostiņu, receptīte.

Ņemam kāpostgalvu, griežam strēmelēs, kad puse ir sagriezta, noliekam nazi, pametam visu kā ir un ejam gultā. Kad vakarā kāds jautā - kas te ir ar to kāpostu? Atbildam- nezinu, salāti.

Valdorfomens

No rīta bērnudārza vestibilā pie dekoratīvā pasaku tēlu stenda a ļa смесь эпох и направлений, es atrodu no valdorfa grupas aizbēgušu meiteni, kura klusi stāv, gandrīz ar degunu "zaķīšu pirtiņā" un groza rokās lelles galvu (baltajā filca ūdensrozē rēgojās tikai Īkstītes rumpis). Atņemu galvu, pieskrūvēju vietā, atvados, lai vakarā viņu atkal atrastu turpat- ar lelles galvu rokās, tikai šoreiz mēs atklājam viena otrai savu vārdu. Mans esot normāls.

Piektdiena, 2. Okt 2015, 10:42
[i]hederas_sieva: Nr.351

Kamēr es, pelēkais zemes cilvēks, steberēju pilnu mugursomu un katrā rokā pa smagam maisiņam, pa gandrīz dzimto ielu un klusi bubināju par smago nešļavu un ielas remontu,  pēkšņi parādijās Viņa.... Viņas  matu sirmums lieliski harmonēja ar pelēko, adīto jaciņu. Vidēji garie, pelēkie svārki atsedza divas ņipras kājas, kas bija ieautas melnās kurpēs uz neliela papēdīša. Viņa... varonīgi steberēja pa vietu, kuras kādreizējais nosaukums bija ietve, taču šobrīd tur slējās smilšu piramīdas, vecā bruģa aizsargmūri, sarūsējušu trubu labirinti un vēl daudz dažādu šķēršļu. Ik pa brīdim viņa pacēla savu sudrabaino dzelzs spieķi, un atbaidīja strādniekus, kas centās aizrādīt, ka var iet pa ielas pretējo pusi, vai brauktuves daļu. Tā nu viņa varonīgi ceļoja pāri šķēršļiem, dusmīgi purpinādama par vispārēju bezkaunību, visaļautību, ik pa laikam vicinot sidraba zizli.

Piektdiena, 2. Okt 2015, 11:06
[i]vilibaldis: Cidonijas

Nolasīju cidonijas... jūs gadījumā kāds negribētu daļu... tad man nebūtu jātīra.

Piektdiena, 2. Okt 2015, 10:58
[i]trustyourvibe posting in [i]pajautaa: Mammām draudzīga pasēdēšanas vieta Rīgā

Čau Čau Cibiņ!
Varbūt vari padalīties, kur ir Rīgas centrā draudzīga vieta, kur pasēdēt ar mazo (2gadi) ?


Paldies, jau iepriekš.

Piektdiena, 2. Okt 2015, 09:46
[i]cosmo_shiva2:

Mīlestība ir trakais atvasaras sienāzis čīgātājs. Tā lec augstu un pazūd zālē un skaņa paliek, tu visu laiku dzirdi no kurienes tā nāk, bet garā pļavas zālē vairs neredzi. Galu galā tā atbalsojas un sāk šķist, ka tā ir visapkārt, līdz izrādās, ka visa pļava ir pilna miljons sienāzīšu. Visu laiku es trakoti mīlu savu Schatz, bet brīžiem es viņu ienīstu, jo viņa dēļ esmu iemācījusies gada laikā tekoši runàt vāciski un tas nebūt nebija viegli. Nekas te nebija viegli, bet man nepatīk runāt par grūtībām. Mīlestība ir miljons sienāzīši mirklī, kad tu viens atrodies pļavā un šķiet, ka tā skaņa patiesībā nāk no tevis paša.

Piektdiena, 2. Okt 2015, 09:09
[i]santech posting in [i]pajautaa:

Cik gara ir īsā proza?

20 most recent