Otrdiena, 2. Sep 2014, 19:50
[i]f_g: 240.-244.gada diena

5 bildes un nedaudz lasāmvielas )

Otrdiena, 2. Sep 2014, 19:45
[i]f_g: Garfield

garfield

Otrdiena, 2. Sep 2014, 19:42
[i]str:

Honour

filmu laikam salasīju kkur tepat cibās,

ir laba / tā nu tas notiek, jā


Otrdiena, 2. Sep 2014, 18:25
[i]str:

ar muti Rīgā...

aha

Otrdiena, 2. Sep 2014, 18:17
[i]str:

мой бог да это ж те же грабли
не разглядела в темноте
а ну ка наступлю еще раз
да те

© Цай

Otrdiena, 2. Sep 2014, 15:04
[i]ld:

man laikam vajadzēja tikai skaļi pasūdzēties, lai tas murgs beigtos.
vakar vēlā vakarā Annis atlaba. sāka staigāt un smaidīt. šodien pat atkal uzdejoja.
man atkal ir mans kolosālais bērns!

Otrdiena, 2. Sep 2014, 10:02
[i]hederas_sieva: Nr.269

Nabaga mazās pupiņas, zirnīši, cālīši, saulstariņi un cita veida dzīvās radības, kas vakar uzsāka skolas gaitas. Sliežotajā uzpariktē veseli trīs jaunās paaudzes pārstāvji gana paskaļi raudāja un visādi citādi pauda nepatiku pret turpmāko dzīves izkārtojumu, tomēr māmuļas (un pat daži tēvi) lepni turēja gladiolas un kušināja zinību (ne)kāro atvasi. Skats taupīgajā lībiešu krastā nebija labāks.  Pretī nāca divas gana neapmierinātas mātuškas, kas savas meitas (kas nudien, bija sapucētas kā lelles) vilktin vilka uz zinību templi, kamēr pēdējās minētās personas uzmetušas lūpu spītējās kā ēzelīši un nekustējās ne no vietas.  "Vecākā gadagājuma" skolnieki, jau pēc 14.00 socportālos ievietoja krāsainās bildītes, par skolas gaitu atsākšanu ar visu pienākošos atribūtiku.
Es diemžēl visai miglaini atceros pirmo septembri, tik vien, ka spīdēja saule, sala pēdas un pēc tam vietējā "restorānā" tika baudīts saldējums ar zapti, tajā foršajā metāla trauciņā ar baltu plastmas kājiņu. Ehh...

Otrdiena, 2. Sep 2014, 09:09
[i]markizs posting in [i]pajautaa: kur ziedot valsts drošībai

Kur īsti būtu labākā vieta lai ziedotu valsts drošības veicināšanai? Nu tur zemessardzei, jaunsardzei, pagasta-ložmetēja-biedrībai vai kam tamlīdzīgam?

Gribās pāriet no ņerkstēšanas par politiķiem pie kaut mazas bet finansiālas injekcijas Latvija aizsardzības spējai. Bet tādas injekcijas, kur izlietojums būtu ticams un vēlams arī taustāms. Kaut kādā milzīgā valsts kontā ieskaitot nebūs tā sajūta, ka esmu izdarījis ko dvesli sildošu.

Otrdiena, 2. Sep 2014, 08:20
[i]vilibaldis: kurmis

nu ja, nu ja. tagadiņ kurmja medībām pieslēdzies arī Mazkaķis, iza kam pļava ir izrakta ne tikai no apakšas, bet arī no augšas. varētu pat teikt uzarta. un kas man lika domāt, ka rudenī tur būs glīts mauriņš....

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 23:12
[i]f_g: par 1.septembri

Ilveram šodien ir pirmā skolas diena.
Santai rīt būs savs pirmais septembris - pirmā diena dārziņā. Būtu bijis jau šodien jāiet, bel Ivera skolas diena bija svarīgāka.
Man pašai kaut kā arī šogad ir īpaša sajūta... Ir svētku diena..Gladiolas no savām dobēm dara to svētku sajūtu vēl īpašāku.
Bet vispār.. viens poļu aveņu alus ir par maz, bet divi būs par daudz!

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 23:11
[i]f_g: Garfield

garfield

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 22:13
[i]noisiite:

Un te nu mēs esam, man ir ērtāk gulēt lielajā gultā ar bērnu blakus/viņas gultā. Vakarnakt vīrs pie mums gulēja un man visu laiku bija par maz vietas. Ta bērns vienā malā pēc ēšanas, no rīta pa vidu. Šovakar devu mājienus, ka viņš var gulēt otrā istabā. :D
Nu kamēr tas viss nesamazina mums seksa biežumu, ir ok, nevienam nav iebildumu (ja nu vienīgi Helme negrib māsiņu vai brālīti :D).

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 19:38
[i]puika posting in [i]pa_leeto:

Uz tirgu iet 2x izmantotā Crumpler messenger tipa soma. Ietilpīga pēc vella, bet izmantojis neesmu pēdējos n-gadus. Īsti nevajadzēja tik lielu, arī tagad vajadzības pēc tādas nav. Lieki tik krāj putekļus. Iekšā var mierīgi ievietot treniņtērpu un vieta vēl pāri paliks. Cena - EUR 10 derēs? Nav ne jausmas, cik par tādu varētu prasīt. Rīgas robežās varu mierīgi atgādāt, bet pēc darba laika beigām. saziņai - tepat komentāros vai arī armandss@gmail.com vai divi deviņi divi pieci seši četri četri nulle. Bildes te ) UPD: pārdots!

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 18:16
[i]noisiite:

Pierakstījos rīt pie zobārsta. Man jau tagad gribas raudāt. :(

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 17:52
[i]vilibaldis:

Uzlēju kurmim kafiju, laikam apvainojās. Aizvācās izrakāt ķirbjus.

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 16:32
[i]ld:

Kā man šitā slimošana ir noriebusies!!!!!!! Pēc sajūtām liekas, ka Anna jau mūžību rokās karājas. Patiesībā tā lēnām tas sākās pirms 2ned. Ir bijušas labākas dienas, bet viss atkal un atkal atgriežas. Man vairs nervi netur. Rīt vedīšu atkal pie doka un pirms dos ab prasīšu analīzes. Cik var!

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 15:52
[i]dveselite:

Šodien mamma zvanīja. Atkal pārdomas par runāto. Un paspēja viņa mani informēt par M.k., ka šis laikam apprecējies. Nu un?! Teicu,ka negribu neko zināt par viņu un esmu viņu visur nobloķējusi. Bet tagad sēžu un domāju - un kur tad palikušas visas sāpes, pašnāvības, sirdstriekas..?! Nē, es nedusmojos uz Viņu,lai jau tai sievietei,kuru viņš apprecējis, pietiek pacietības. Redz kā dzīvē viss notiek. Un vēl dažas tēmas ar mammu apspriedām (viņa pasūdzējās un izrunāja sāpi), bet nekā jau tāda iedvesmojoša un forša nebija. Varbūt pie speciālista jāiet, lai es saprastu, kā pieņemt visas šīs smagās sarunas ar viņu. Bet varbūt dzīve visu saliks pa vietām.

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 15:29
[i]vilibaldis:

un kamēr mēs apkārt dauzījāmies svaigi sakoptajā pļaviņā ieviesies kurmis. un tā nu mēs te izklaidējamies kāpjot kurmim uz galvas brīžos kad veidojas jauns rakums. zāli gan laikam nāksies sēt no jauna.

Asīnes klasei audzinātāja svaigi no Universitātes, izklausās vēl ļoti aizrautīga un ņipra.

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 14:30
[i]no_saules_zemes posting in [i]pa_leeto: Lietu atdošanās

Pārdodu un atdodu dažādas saimniecībā noderīgas lietas un drēbes jauniem īpašniekiem. Mantas, kas atzīmētas ar "pret ziedojumiem vai kopā ar pirkumu" tiek atdotas par brīvu vai pret jūsu brīvi izvēlētu summu.


Pašsavākšana no Pļavniekiem (3. autobusa gandrīz galapunkts) vakaros, var mēģināt sarunāt tikšanos centrā.


Pieteikšanās: meitenes.epasts [@] gmail com


Spiest šeit, LAI APSKATĪTU MANTAS!

Pirmdiena, 1. Sep 2014, 14:14
[i]lavendera:

Vakar runājam par sēņošanu. Paziņa saka: "Uz Pierīgas mežiem negribas braukt - man nepatīk, ka man baksta ar elkoņiem sānos un kāpj uz kājām..."

(joprojām tiek stiepti mājās baraviku grozi :))

20 most recent