Trešdiena, 17. Sep 2014, 13:45
[i]ululate posting in [i]pajautaa: Veggetti dārzeņu griezējs

Vai Rīgā kaut kur (kur?) var nopirkt šādu rīku, kas ir paredzēts dārzeņu griešanai strēmelēs, tipa lai no cukīnī uztaisītu spageti? Neprotu pareizi iegūglēt, lai pati atrastu.

Trešdiena, 17. Sep 2014, 12:30
[i]coletya:

Jūtos kā uz viļņa.
Tikko dabūju pagaidu darbu Desigual,
jātaisās uz tikšanos Deloitte,
lasu kā traka piektdienai.
Pozitivņiks. ^_^

Trešdiena, 17. Sep 2014, 13:17
[i]str:

bez pesto
šis tas par baziliku )

Trešdiena, 17. Sep 2014, 12:45
[i]nightqueen posting in [i]paardod: Garage sale

Grāmatas, kurpes, portatīvais, telefons, ādas mētelis un vēl šis tas. Drīkst, protams, kaulēties un tā. Ja ko vēlies, raksti uz sale@liene.lv Saņemšana Rīgā, M. Kalna ielā vai varu arī kaut ko aizvest līdz Centram. edit: Dators un telefons jau pārdoti


Trešdiena, 17. Sep 2014, 10:25
[i]tapetes_puksts:

kad mēs nesaprotam kādu kārtību, mēs to saucam par haosu.

Trešdiena, 17. Sep 2014, 09:50
[i]maaraam posting in [i]vajag: Stikla balons

Ļoti vajag stikla balonu. Varbūt kādam bēniņos/šķūnītī noputējis mētājas. Var būt arī nenoputējis. Ideāli, ja trāpītos 20L. Ļoti vajag, lai varētu paņemt uz visiem laikiem.

Trešdiena, 17. Sep 2014, 08:01
[i]str:

re kā rodas FB ceļojošie stāsti:

https://www.facebook.com/inna.mogutova/posts/10202426913890246

/ es zinu, kur es to izlasīju pirmo reiz:)

Otrdiena, 16. Sep 2014, 21:55
[i]coletya:

Sociālajā pasaulē Kaimiņa kults.
Jā, kults.
Neko nav izdarījis vēl, bet visi fano.

Otrdiena, 16. Sep 2014, 21:00
[i]f_g: 252. līdz 259.gada diena

8 bildes un nedaudz lasāmvielas )

Otrdiena, 16. Sep 2014, 20:28
[i]feita_kleita posting in [i]par_velti: Atbalsts ļoti nabadzīgam studentam.

Ceļā uz konteineri ir Converse ādas (melns+sarkans) kedas (bez ierastajiem slapjumcaurumiņiem). Tā apmmale pielīmētā nobružāda un nolupusi, bet pastāv opcija tās nobeigt pavisam, jo zole nav caura. 39 izmērs. Uz Otro Elpu nest ir kauns. Patiesībā, pat te publicēt ir kauns, bet iespējams es esmu izlepusi, jo vienu sezonu vēl toč pavilks (ja nekāps dziļās peļķēs)!

Otrdiena, 16. Sep 2014, 20:44
[i]mafia posting in [i]es_shobrid_lasu:

Amazonē viņai cena ir sākot no 94$, vietējā grāmatnīcā tepat LV es šo atradu kā nevienam nevajadzīgu par 5 Ls... Kas to būtu domājis, ka pēc izlasīšanas, ja pienāks grūti laiki, varēšu pārdot un nopelnīt 10-kārtīgi :D

Otrdiena, 16. Sep 2014, 20:05
[i]noisiite:

Vilhelmīnei ir ļoti foršs tētis, viņiem abiem jau ir savas darīšanas, kopīgas spēlēšanās un kopīgas aktivitātes. Abi ļoti priecājas un labi pavada laiku kopā, vismaz stundiņa dienā sanāk.
Kad viņi abi ir izspēlējušies un nāk pie manis, tad katru reizi bērniņam ir tāāāāds neviltotais prieks, kā mani ierauga, tā smaids pa visu seju un skaļi sajūsmas prieki. Brīnišķīgs mirklis. :)

Otrdiena, 16. Sep 2014, 17:26
[i]noisiite:

Puzles paklājiņš ir domāts sīkalītēm, tā laikam Helme domā un slaidā lokā visu laiku aiztransportējas uz grīdu un dodas revidēt savu mantu plaktu. Ir vienkārši nereāli viņu noturēt uz paklājiņa.
Kaut ko nedaudz pievelkas, parotē, paveļas un nu viņa spēj nokļūt kur vien vēlas.

Otrdiena, 16. Sep 2014, 16:27
[i]fallnesis: Seksa blogs. XIII - menage a trois

Sitiet mani, feministes! Arī esmu viens no tiem, kas pārstāv šo dubulto morāli, ka vīriešu biseksualitāte ir fuj, bet dāmām tas ir pat ļoti ieteicams.

Racionāla pamatojuma, protams, tam nav. Viss izriet no iekšējā riebuma pret homoerotiskām lietām. Un jūs varat kritizēt, ar ko tad sievietes atšķiras.

Pie tam man nekas nav pret zilajiem. Man ir daži labi draugi tādi. Tikai, lai liek mani mierā.

Toties es un divas dāmas, kuras savā starpā arī mīlējas - tas nu man dzīvē ir gadījies un vienmēr ļoti paticis. Kaut kad jaunības gados biju pat nonācis līdz atziņai, ka sekss divatā ir garlaicīgs, bet tāds maksimālistisks patoss ātri pārgāja.

Būtiskākais, ko atcerēties, nav vis visādas neķītras kombinācijas, bet drīzāk emocionālās varas spēles un lomas. Piemēram, uzbudinoši ir skūpstīties ar vienu sievieti, brīdī, kad otra tev sūkā, līdz tu beidz viņai mutē. Tipisks mīļotās un verdzenes tandēms, ko novēlu izbaudīt ikvienam sevi cienošam un uz brīvāku dzīvesveidu orientētam kungam. (Protams, ka tās dāmas pēc tam var mainīties lomām. Pasarg Dievs, nav jau vienai vienmēr jābūt tai padevīgajai.)

Otrdiena, 16. Sep 2014, 16:33
[i]f_g: par sevi

Iestājusies kaut kāda apātija pret dažām lietām. It kā saprotu, ka tas būtu jādara, bet.. negribas. Un negribas sevi arī piespiest.
Šobrīd vienkārši gribas dreifēt...
Laikam rudens klāt.

Otrdiena, 16. Sep 2014, 16:32
[i]f_g: Garfield

garfield

Otrdiena, 16. Sep 2014, 16:30
[i]saikne_neochin posting in [i]pajautaa:

labu dien, cibnīši.
sakiet, lūgtumi, vai un kur rīgā būtu iespējams iegādāties sudrabu, tādu kā no zemes nācis.
mazu, mīlīgi sudraba pikuci neapstrādātu? to vispār var?

verī sudrabjū.

Otrdiena, 16. Sep 2014, 15:01
[i]ld:

Atcerieties es lasīju "bringing up bebe"?
tur bija teksts, ka vecāks saka: "es esmu tas, kurš izlemj!"
es to pasvītroju, izrakstīju, bet godīgi sakot neticēju, ka tā var teikt un ka kāds tam ticēs.
bet kaut kur apziņas stūrītī man tas pieseivojās.
pēdējo divu mēnešu laikā es esmu sevi pieķērusi kaut ko pamatojot ar "tāpēc, ka es tā saku!"
ik reizi, kad es to pasaku, man liekas, ārprāts! ko es pateicu!? kas tas par argumentu?! jā, it visam, ko es saku ir jābūt argumentētam. viena no manām dīvainībām. bet visjocīgākais ir, ka tas kuram es to saku, tas patiešām ir arguments!!! tas mani pārsteidz ik reizi no jauna un jauna. mans vārds, tikai tāpēc ka to pasaku es, ir arguments pats par sevi. skērī...

virutāls iemājiens sirdna°m - es beidzot sapartu Tavu cepienu par "Tu esi vīrietis, DARI KAUT KO!" Skatījos Hariju Poteru un sapratu. pēdējā filmā tur ir scēna, kur DA ar sajūsmas saucienu sagaida ilgi pazudušo Hariju un cer, ka viņš visus viņus izglābs un uzveiks Voldemortu. Bet Harijs tur izskatās vairāk nekā dziļi nelaimīgs. Viņš it kā ir tas ilgi gaidītais varonis, bet viņam nav ne mazākās jausmas, kas, ka un kāpēc.
tas joks jau ir tas, ka būtībā nevienam nav poņas, ko darīt. Kā saka S slerozainā oma "es nezinu, kurp ceļš ved". Daži ir tik gudri, ka izdomā "OK es nezinu, bet kāds cits noteikti zin. tas tik es tāds mazs un melns." un tad sāk gaidīt varoņus, laimes lāčus, Sprīdīšus utt. kādam taču ir jāzin, kurp ved ceļš un kā uzvarēt ļaunumu. tas ir aptuveni tāpat kā ticība Dievam un to, ka šai pasaulei ir kāda jēga. nu ir taču jābūt kādam, kas visu to ir izgudrojis! ir jābūt! nevar būt, ka nav.

dzīves jēgas sakarā vissakarīgākais, ko es esmu dzirdējusi: "piešķir dzīvei jēgu un tad tā tai būs". tieši tāpat ar pārējo - izdomā kā uzveikt ļaunumu un Tu to uzvarēsi. protams var būt baisi, ka ik vienai Tavai rīcībai seko desmiti vai simti citu un ka Tavam vārdam ir svars, jēga, tikai tāpēc, ka tas ir Tavs vārds. tas vienkārši jāpieņem. tāpat kā fakts, ka reiz mēs visi mirsim.

Otrdiena, 16. Sep 2014, 14:58
[i]str:

bet tagad debesīs mākoņi dzimst

Otrdiena, 16. Sep 2014, 14:56
[i]str:

naksnīgajās debesīs jau trešo nakti neredzu mēnesi.

bet šodien ir atkal laba diena

20 most recent