Trešdiena, 28. Jun 2017, 16:55
[i]zvaigznjustari posting in [i]pajautaa: metāla vs koka ārdurvis

Kas mūsdienās drošāk, prātīgāk un tālredzīgāk?

Trešdiena, 28. Jun 2017, 14:32
[i]vakardiena:

sāku skatīties GLOW , do laik!

Otrdiena, 27. Jun 2017, 19:01
[i]mufs:

kārtējo reizi sajūtos neriktīga, jo man neko neizsaka liela daļa jūsu koncertu topa nosaukumi, esmu bijusi uz depešmodu pirms padsmit gadiem un prātavētru pirms 10, un uz pāris positivusiem, vienā es ekšelī aizmigu pie pasākuma hedlainera

Otrdiena, 27. Jun 2017, 18:22
[i]vilibaldis: sadzīve

nu ta beidzot man ir rūpīgi iztīrīts skurstenis.
uz mājienu, ka šitas tik draņķīgs, ka prātīgāk būtu jaukt nost un mūrēt citu izlikos nedzirdam...

ciema bibliotēkā izstāvēju "Pliko rukšu" rindu.

Otrdiena, 27. Jun 2017, 18:20
[i]reportiere posting in [i]pajautaa: Krūžu apdruka

Kur esat pasūtījuši [lētu] krūžu apdruku vairumā?
Meklējam variantu zem 5 eur/gab 50 krūzēm.
Ideja - kāzu viesu galda/vārdu kartes - ar kāzu logo, viesa vārdu un amatu.

Otrdiena, 27. Jun 2017, 15:23
[i]osinsh posting in [i]pajautaa: Domēns

Nu tā. Pieder man domēns, ļoti kruts un latvisks un yada-yada. Trīs gadus atpakaļ piereģistrēju, palietoju un tad vienkārši uzliku redirektu.

Tagad iepriekšējie īpašenieki atmodušies, ka vajag domēnu.

Cik prasīt?! /Koka Ola nav, bet zināms i vārds, i termins/.

Otrdiena, 27. Jun 2017, 12:51
[i]begemots posting in [i]pajautaa: Sakarīgs interneta provaideris Dārzciemā?

Sveiki.

Vai ir laba pieredze ar kādu -- vēlams, kas nodrošinātu vismaz 100Mbit pa vadiem?

Lattelecom atšuva -- vajagot vismaz 8 mājas, kas gribētu, tad tikai viņi padomās, vai likt kaut ko.

LMT 4G nav pietiekami ātrs/stabils konkrētajā lokācijā.

Otrdiena, 27. Jun 2017, 12:08
[i]vilibaldis: ēdiens

Dažādu neparedzētu iemeslu pēc man ir drusku vairāk spinātu nekā saprāts ļauj apēst, nez ir kādi varianti kā šos saglabāt ilgtermiņā?

Otrdiena, 27. Jun 2017, 08:21
[i]ninona posting in [i]pajautaa: Sejas kosmētika Drogās

Labrīt, cibiņi!
Interesē, kādu ražojumu sejas kopšanas kosmētika (krēmi, pieniņi utt. nevis dekoratīvie līdzekļi) pieejama Drogās.
Zinu, ka ir L'Oreal, Nivea. Kas vēl no tādiem normālajiem?

Interesē tieši Drogās un neinteresē visādi krievu un ukraiņu "babuškini sekreti".
Paldies!

Pirmdiena, 26. Jun 2017, 22:36
[i]str:


tas bija senāk )

Pirmdiena, 26. Jun 2017, 16:00
[i]vilibaldis: putni

Vienībsgatvē vējš nopūtis no koka sīļa ligzdu... iekšā divi apjukuši cāļi, līdz lidošanai tur vēl tālu, ja vispār izdzīvos...

Pirmdiena, 26. Jun 2017, 15:18
[i]mufs: Kā man ar tām audiogrāmatām izgāja

Tātad, pamēģināju vairākus variantus angliski, galīgi nederēja, blenzu uz atskaņotāju un pēc 2 teikumiem aizpeldēju. ļoti par to sabēdājos,jāatzīst.
lejuplādēju raidlugas un intervijas,kam klasikas lapā bija tāda iespēja, bet,atlikusi uz pēdējo vakaru, aplauzos, jo nezinkapēc nevarēju ieburnēt diskā. pēdējā brīdī rozes grāmatnīcā paķēru vienīgās divas audiogrāmatas,kas tur bija - Gutenmorgenu un Sarkanos bērnus.

Gutenmorges bija kaitinošs un apnicīgs, bet,tā kā klausījos pirmo, gluži ciet nemigu.

betnu, wow, ja gribiet braukt vienatnē garus ceļa gabalus, uzlieciet Sarkanos bērnus. Ideāli tur pie uzmanības, jo tik baisu valodu es sen nebiju dzirdējusi, visu laiku skaitos un pūtu un elsu par neloģismiem un absolūto nekonsekvenci vārdu krājuma izvelē. drausmas, vienkārši drausmas.

runā gan,ka mērkis attaisno līdzekļus, un tas tika sasniegts- 700km dienā nobraucu uzmanību nezaudējot un neaizmiegot.

Pirmdiena, 26. Jun 2017, 13:46
[i]vacatio:

Esmu ar galvu ienirusi jaunās idejās. Bet, ja nu nevienam nepatiks - valkšāu pati.
Vakar tiiik labu triko oversize kleitu/tuniku uzšuvu, bet nav kur jēgā sabildēt, lai atrādītu. (vienkārši, lai palielītos, neesmu droša, ka gribu pārdot, jo pašai tik ļooti patīk. Un draudzene ar uz viņu "aci uzlikusi").
It kā runāšu fotogrāfi, bet nevaru izdomāt kā atrisināt jautājumu ar audumiem. nav jau kā ar tillu, piedāvā tik dažādas krāsas. Bet te krāsas, faktūras, sastāvi un raksti. Šis man vēl galvā jāsakārto.
Bet pagaidām ļauju sev realizēties, izlietoju gadiem uzkrātos audumus.

Pirmdiena, 26. Jun 2017, 12:25
[i]vakardiena: While I plan to kill em all

vakar skrēju un domāju, ka vajag PMS maratonu, vai vismaz Nike PMS Run, kur visas iesaistītās skrien un zina, ka neviens te nav nācis uzstādīt savus labākos rezultātus un spredot pozitīvismu, ka ikviena no mums ar kaut ko cīnās, ka lūk tur, pa labi vienam tā sapūties vēders, ka ir bijis grūti iespraukties biksēs, un reku, pa kreisi viens skrien ar sajūtu, ka gremlins ar truliem zobiem mēģina izgrauzties cauri dzemdei, priekšā viens mēģina neapraudāties, un aizmugurē- vairs neviens nemēģina neraudāt, bet tiem nopakaļus skrien kāds, kas iekšēji reidžo un ārēji ar, kam katru soli pavada viens dusmīgs Bļaģ!, vai arī Bļaģ! caur asarām. Bet varbūt tomēr Bļeģ! aiz tam, ka pie katra soļa sāp tās velna krūtis. Tāds viens liels un vienojošs Bundle Of PMS. Lūk tas būtu īst' dzīv', nevis visi šie veselīgo un spējīgo maratoni (ar dažiem bezatbildīgiem izņēmumiem).
skrēju lūk, un domāju par šo vienojošo pasākumu, un uzreiz bija daudz vieglāk skriet, plānošana aizņēma vismaz pusi no skriešanas ilguma

Pirmdiena, 26. Jun 2017, 12:06
[i]vilibaldis:

Vakar mammas dzimšanas diena, bijām kapos, kaut ko drudžaini apkopām, bet vispār man drusku kauns kā tur izskatās.
Kad mamma nomira man bija tikpat cik tagad A., tikai es biju vairāk apmaldījusies pasaulē nekā viņa jebkad... nu jā, es jau arī tagad turpinu maldīties.

Pirmdiena, 26. Jun 2017, 10:28
[i]atheist:

Vakar atkal nogājām gandrīz 27km. Lai gan gājām to pašu maršrutu, ko pirms 2 nedēļām, šoreiz sanāca nedaudz īsāks, jo ceļu jau 95% zinājām no galvas un izlaidām līkumus, ko taisījām iepriekšējā reizē, kad aizklīdām no maršruta. No otras puses - šoreiz nebijām divatā, bet gan ar vēl 2 meitenēm un pusi. Pa lielam jau bija ok - nogājām apmēram tajās pašās 5h20min, vienīgi šoreiz par gandrīz kilometru mazāk. Nevienam jau nevar pārmest, jo cilvēks diez vai zināja, uz ko "parakstās", bet viena no gājējām bija sataisījusies kā uz pikniku - kamēr mēs graužam cukura kubiņus un ēdam banānus, šī liek iekšā picu. Pēc tam gan pati sūdzējās par to, ka vēders sāp, bet no kļūdām mācās. Arī es mācījos no kļūdām un šoreiz neērtu džinsa šortu vietā viegli tenisa šorti un pārgājiena zeķes, kuras aš pie sienas jāsprauž un jāgodā mūžīgi mūžos - neviena tulzna, pat ne pēdas apakšā, kas man parasti gadās. Tā ir, ja neko "saldāku par burkānu neesi ēdis". Nekad nebūtu domājusi, ka zeķēm ir tik milzīga nozīme, bet ir! 

Ak jā, ko tur vairs slēpt, māsa precas augusta beigās. Vienmēr biju tā, kas viņai "izcirta ceļu" visās jomās priekš vecākiem, gan ar pirmajām attiecībām, gan pirmajai aizejot no mājām, gan vēl n veidos un nu viņai ir jācīnās ar vecākiem. Tajā tēmā pat nav jēga braukt dziļāk, tēvs kā jau tēvs, māte - priekš kam tev to vajag, nezinu nevienu laimīgas laulības piemēru. Un ko es? - Lai izdodas! Laimīgā kārtā biļetes uz Latviju augusta beigās bija nopirktas jau pirms vēl uzzināju, kas un kā, tāpēc viss laimīgi sakrīt. Bet ko mēs? Piektdien "svinot Jāņus" kanādiešu bārā, secinājām, ka bērni mums nebūs vēl kādus 5-6 gadus, jo šis tas vēl jāizdara - nākamgad maijā 4 dienu gājiens Chantonnay, Korsikas GR20, kas, ja būsim labā formā, paredzēts nākošā gada agram rudenim, Islande, Sarek Karaļa taka, Grenlande, "Klusā Okeāna Kores taka" (Pacific Crest Trail skan labāk). Kā viena meitene tajā vakarā piebilda - ja pēc tā visa joprojām būsim kopā, tad mūžīgi mūžos, un tad var taisīt bērnus un dzīvot nost. Nav jau tā, ka cilvēki neietu pārgājienos ar maziem bērniem, bet diez vai tā ir laba doma to darīt ar zīdaini, tāpēc tas viss noteikti visu pārceļ nedaudz tālāk, bet kas to lai zina, kā dzīve iegrozīsies.  

Joprojām neesmu sākusi krāmēt mantas Kanādai. Sestdien izvilku koferi istabas vidū, bet kaut kā viņš pats vēl nav sācis piekrāmēties. It kā vēl ir 2 vakari (trešdiena īsti neskaitās, jo māsa jau būs Parīzē un kaut kā negribās to vakaru pavadīt pārrakājot visu savu iedzīvi). Nedaudz stress par to visu, ko paredzēts ņemt līdzi - gan ēdamu, gan dzeramu, gan kaudzi ar visādiem suvenīriem un vēl ko. Salasījos Kanādas robežkontroles stāstus par visām deklarēšanām un superdīvainām prasībām (piemēram, viens cilvēks nedrīkst ievest sieru, kura vērtība pārsniedz 20 CAD un kas nav superrūpnieciski iepakots). Būtu žēl kaut ko mest ārā, bet tad jau redzēs, kā tiksim cauri. Galvenais, lai tiekam pāri robežai. 

 Un par visu šo domājot, galīgi negribas strādāt. Sajūta, ka tāpat nav vērts neko sākt.

Pirmdiena, 26. Jun 2017, 07:12
[i]lavendera:

uzņēmuma maitaskompānijas

Jānis sev pasūtījis etnisku tautastērpu
Pamela Andersone un sportists kopā devušies atpūsties uz Nīcu

Svētdiena, 25. Jun 2017, 14:54
[i]slepkava posting in [i]pajautaa:

Kreicbergs vispār latviešu valodā ir lasāms?

Svētdiena, 25. Jun 2017, 11:36
[i]grizzly_bear posting in [i]pajautaa: lieks akordeons

Vai kādam mājās ir vecs, nevajadzīgs akordeons, ko varētu atdot? Var neskanēt kārtīgi vai arī neskanēt pavisam. Diezgan steidzami meklēju.

20 most recent