Kurvjzieža kontemplācijas

Krāšņais Kurvjziedis

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Uzticīgs virtuālais heiteris/-e - tas, izrādās, ir pat diezgan jauki. Sākumā kaitināja, tagad uzjautrina. Iespējams, drīz mums būs abpusēja atkarība.
  • Heiteri kā tādi ir ļoti interesanta parādība. Pirms cibas, ja man stāstītu, ka ir cilvēki ar tādām neparastām un ļoti īpašām sociālām vajadzībām, neticētu.
    • Jā, vai ne? Regulāri lasīt sveša cilvēka piezīmes tikai tāpēc, lai anonīmi - un attiecīgi citiem, izņemot ieraksta autoru, neredzami, - ierakstītu kaut ko diezgan bezjēdzīgu, bet ar vēstījumu "Tu man nepatīc". Tā laikam ir kaut kāda mazohistiska kaisle.
  • es brīnos, kā tu vari izturēt savu publiku. ir ļaudis, pie kuriem es pat nekomentēju, jo zinu, ka tūlīt piesiesies daži tipi, kas mani pat nezina, bet kuri principā ap.irš visus, ko ierauga. tad nu līžu atpakaļ zem atslēgas.
    • Trenēju toleranci. :)
      Zem atslēgas rakstu ļoti maz, jo manu cibu lasa diezgan daudzi mani ārpuscibas draugi un paziņas. Tieši šī iemesla dēļ arī nenogriežu pavisam anonīmo komentēšanu. Blaknes ir tie apsēstie dīvaiņi, bet nu jau būšu pieradusi, galvenais - pašai nepieķerties.
Powered by Sviesta Ciba