Jan. 22nd, 2021 @ 02:02 pm Leduspuķes, ar kurām sašķaidīt galvaskausu
Cik bieži cilvēkus nogalina no jumtiem krītošs ledus? Man tagad ir jauna fobija. Vakardienas izskrējienā pāris soļus pirms manis pēkšņi nogāzās milzu ledus blāķis. Pārvietojos uzmanīgi, pēc iespējas tālāk no māju sienām, vēroju, kuras vietās jau kaut kas kritis, bet šis tāpat mani pārsteidza nesagatavotu.
[User Picture Icon]
From:[info]penny_lane
Date: January 22nd, 2021 - 02:27 pm
(ieraksts)
es vakar arī gāju pa ielu, skaidri zinādama, ka tā stunda ir situsi un tas ledus tūlīt sitīs, kad divi gabali nolidoja blakus.
(ieliet vēl)(Thread)
[User Picture Icon]
From:[info]klusais_okeans
Date: January 22nd, 2021 - 03:18 pm
(ieraksts)
nu re, un tad mums būtu bēres vienā dienā, uz kurām neviens nenāktu
(ieliet vēl)(Parent)
[User Picture Icon]
From:[info]telefontubbie
Date: January 22nd, 2021 - 06:01 pm
(ieraksts)
Vienmēr kaut kā sanācis izsprukt. Parasti raksturīgi tas, ka visnegantāk krīt no pirmskara un jūgendstila ēkām ar slīpajiem jumtiem, bet arī izrādās, no hruščovkām arī krīt raženi un rikošetos, kad atsitas pret dzelzs palodzēm. Vakar novēroju veselu mākslas darbu - trīs stāvu ēkai bija sniegs pārkāries pār jumta malu ar elegantu vilni, gandrīz metrs, bet tā dabiskā instalācija bija tik obvious, ka gan jau neviens pa galvu nedabūja. Tiesa gan, no tās ēkas vienai citai mazstāvu ēkai nepaveicās - sniega segas biezums uz jumta bija nogāzis lejā lietus ūdens noteku reni.
(ieliet vēl)