Kakje's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Wednesday, August 21st, 2019


fleur

12:45p
Jauki pusdienlaikā konstatēt, ka šodien esi aizmirsusi uzkrāsoties. Tā, ka pilnībā. Tik mati saķemmēti.

(ir ko piebilst)

Tuesday, August 20th, 2019


le_minga

10:44p
...

- Nick Cave & The Bad Seeds - The Weeping Song -
ja ilgi skatīsies, varbūt arī bilde uzradīsies

(1 comment | ir ko piebilst)

gnidrologs

9:03p
XD


(ir ko piebilst)

gnidrologs

7:25p
islam has all the answers


(2 comments | ir ko piebilst)

fleur

10:43a
Jau otro reizi rakstu uz internetveikaliem, halllooo, jūsu linki iet uz Luminor Nordea, bet mēs visi ar varu esam aizmigrēti uz Dnb. Saprotu, vasara, nav ko daudz ņemties.

(ir ko piebilst)

pajautaa

[ uncertainty ]
8:44a
kādas jocīgas/interesantas/netipiskas/tipiskas sieviešu darbības esat novērojuši, stāvot wc rindā? kas šīm rindām raksturīgs?

(12 comments | ir ko piebilst)

Monday, August 19th, 2019


gnidrologs

11:45p
Mensonu vaibs


(5 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

10:35p
"I find the proliferation of 'fascist' as a catch-all term amusing in the light of general Russian paranoia, since calling people you disagree with fascists has been a Russian-Soviet thing for ages."

(ir ko piebilst)

pajautaa

[ ulvs ]
8:26p
Kāda atšķirība starp "prezumēt" un "pieņemt, ka"? Vai arī tādas atšķir.nav?

(4 comments | ir ko piebilst)

arii_cirsliitis

[ lavendera ]
7:19p
Cirslītis nopērk Ryanair biļetes, skatās, ka nododamās un kabīnē ņemamās bagāžas cena atšķiras tikai par 50 centiem, ko nu tur niekosies, ņems visu līdzi salonā.
Vakarā lasa feisbukā ceļojuma padomos "es vienmēr ņemu nododamo bagāžu, jo tad var vest arī šķidrumus".
Ups...

(ir ko piebilst)

gnidrologs

5:24p
a davai mainamies


(ir ko piebilst)

vistu_zaglis

2:40p
Laikam pietiekami daudzi no jums viņu pazina klātienē vai neklātienē, tāpēc pateikšu, ka šis ir pēdējais cibposts ar tagu Pelēkā Cūka.


current mood: -

gnidrologs

12:29a
robocuck


(ir ko piebilst)

Sunday, August 18th, 2019


virginia_rabbit

3:01p
Kimai ir tumšādainu bērnu bariņš, man - blondu


(ir ko piebilst)

par_velti

[ liduliduliii ]
10:07a
Piedāvāju divas biļetes uz koncertu šovakar plkst. 19:00 Dzintaru koncertzālē, uzstājas čellists Miša Maiskis un Krievijas Nacionālais orķestris, programmā Bizē, Sensānss un Prokofjevs. Ja interesē, atsūti ziņu uz zaneko@inbox.lv.

(ir ko piebilst)

Saturday, August 17th, 2019


virginia_rabbit

9:46p
Šis ir aizaudzis skrejceļš, kam galā ir zampa, un virs galvas lidmašīnas zīmē sirsniņas


(ir ko piebilst)

pajautaa

[ antijahve ]
9:01p
Ir kaut kā jāpārstāj rīt

Sveiki.
Meklēju izmisīgi palīdzību kompulsīvās pārēšanās ārstēšanai. Eju pie psihoterapeita, bet nav progresa, iespējams, ka vajadzīgs speciālists ar dziļāku specializāciju, varbūt kādam ir ieteikumi un pieredze? Liekas, ka visjēdzīgākais būtu sevi ielikt kaut kādā rehab facility tipa iestādē, bet google saka, ka LV šādu pakalpojumu nepiedāvā.
Ar šo cīnos jau kādus 10 gadus un slīkstu arvien dziļākā depresijā. Ļoti vēlos palīdzību, bet nezinu, kur lai viņu dabū, jo pati sev palīdzèt es pagaidām neesmu spējusi.

Paldies

(27 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

8:47p
"Look, it boils down to this. You either have a mono culture or you have no culture. Now it is a sad fact of life that humans gonna human, often against the express commandments of the founders of the culture in question, but it's not like that is going to change once you give up cultural exclusivism. You are now being coerced to accept globo homo in the same way you were coerced to accept the state religion in some former era, so what's the difference, besides the fact in the past you were forced to accept something good where as now you have to comply to something evil? You are still being coerced one way or another, aren't you?"

(4 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

2:40p
soy overload

"Study: Too Many People Think Satirical News Is Real"
Haha no shit. Ja komuņagām būtu kaut nedaudz self-awareness, varbūt viņiem nevajadzētu 'pētījumus', lai saprastu kāpēc tā.
Screenshot-5
Screenshot-6
XD

"Babylon bee, that's the site that is being targeted by snopes. The SJWs who run Snopes have a hard-on for the Bee site for whatever reason, and are working hard to get Facebook to classify the Babylon Bee as a "fake news" website so it gets blacklisted.

Bee is a satire/parody site. Snopes/SJWs want to get it branded as a site that spreads willful political misinformation because they don't like being made fun of and want sites like that gone."

(ir ko piebilst)

pajautaa

[ aai ]
11:35a
Rūgts

Kāda/-s mācēs pateikts, vai tā ir prakse visām baznīcām/konfesijām Latvijā, ka savos dievnamos salaulā tikai savas konfesijas piederīgos? Jā, ir atsauces, ka viens var būt arī citas draudzes loceklis vai no kristīgās konfesijas (p., luterānis + katolis), bet konfesijas piederība, šķiet, visur ir noteicošais.
Tas nāk tikai no pašas konfesijas priekšrakstiem vai to nosaka arī kāds likumdošanas pants (nu, ka baznīcā slēgtā laulība ir oficiāla/likumīga, bet tās to drīkst praktizēt tikai "savējiem")

(10 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ sodienliist ]
11:42a
Rīga - Liona

Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi vai idejām kā septembrī vislētāk tikt no Rīgas vai Lietuvas uz Franciju (vajag Lionu, bet varbūt izdevīgāk tikt vispirms uz Parīzi, Nicu vai Marseļu)? Kaut kādi Eiropas autobusi, lidmašīnas? Stopēšana šoreiz nederēs. Pateicos jau iepriekš.

(3 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

9:58a

(1 comment | ir ko piebilst)

Friday, August 16th, 2019


gnidrologs

7:51p
pideru mafija

Teacher shared review of Swedish Pride pedophiles on his private facebook account - got fired immediately
Published August 14, 2019 at 19.04

DOMESTIC. A teacher was fired from his job at a folk high school in Karlskrona after sharing the Christian magazine World Today's review of convicted pedophiles in the Swedish Pride movement.

In conjunction with Pride in Stockholm, the World Today published a review that showed that many profiles within the Swedish LGBTQ movement have recently been convicted of sexual abuse of children, several of them severe.

One of those who shared the article from his private Facebook account was the priest and teacher Franciscus Urban Sylvan, who for two years taught philosophy, ethics and leadership at Litorina Folk High School in Karlskrona.

He should not have done that. On monday morning, Sylvan was called to a conversation with the management of the folk high school, which ended with him being fired on the spot.

- "It was alleged that I created "a riot" at school through this report. It led to a statement from the principal that they see no opportunity for me to remain at my job at all. I was forced to leave my job right then and there", says Franciscus Urban Sylvan to the World Today.

Principal Agrita Martinsone has not returned any comment to the World Today, despite her promise to do so. To Blekinge Läns Tidning, however, she says that there were no previous remarks on Franciscus Urban Sylvan.

- "We have not known about all his basic values until now", Martinsone tells BLT.


Un cilvēki pirms gadiem 10-15 smējās par muh slippery slope.
edit: Agrita Martinsone? Hmm, mūsu pašu kultūrmarksisti uzdarbojas. Diegabiksis nav viens.

(1 comment | ir ko piebilst)

gnidrologs

5:28p
konspirācijteoriju katalogs

ulvim varētu būt interesanti

(1 comment | ir ko piebilst)

krii

5:07p
Avotos šodien piektvakars iezvanījies pavisam agri, saulei vēl gandrīz zenītā esot.
Vēl pirms stundām trim, kad sēdēju vietējā frizētavā uz dīvāniņa un, gaidīdama kad meistarīte atbrīvosies, šķirstīju 2013. gada žurnālu "Klubs", pavērās durvis, iebāzās kāda dzīves apbružāta fizionomija un ārkārtīgi pieklājīgi apjautājās, vai nevaru izpalīdzēt ar vienu eiro.
Lūgumam atteicu (varbūt pat būtu apžēlojusies, bet man nudien makā nekas no skaidrās naudas monētām nemētājās, un bija pamatotas bažas, ka atlikuma no piecīša vīriņam nebūs), tautudēls nozuda, un frizierīte ieteica, lai savu somiņu pārceļu uz plaukta pie spoguļa - tālāk no durvīm, drošs paliek drošs.
Tik tikko biju savā piemājas bodītē atjaunot dienišķās pārtikas devas, un, kamēr liku pirkumus uz letes, pie kases pieskrēja iepriekšējam ļoti līdzīgs vīriņš un kasierei lūdzoši jautāja:
- Madam, a pivka do zavtra ņe dadjite?
Kasiere papurināja galvu un turpināja skenēt manu vakariņu sastāvdaļu svītrkodus.

- Ņikak, ņikak ņeļzja?

- Ņet, Koļa, na etot raz - ņikak.

Koļa izgrūda kaut ko vidēju starp smagas vilšanās nopūtu un ievainota zvēra rēcienu, apsviedās un izskrēja no veikala. Droši vien palūgt eiro kādam garāmgājējam. Un pēc tam vēl kādam.

- Traki ir ar viņiem, - man teica kasiere. - Ap desmitiem vakarā, tad visspār ņemas kā dulli, rāpo uz ceļiem, lūdzas, draud, spārda durvis, kad slēdzam ciet... Bet vajag jau pa labam, kā nekā tepat vien visi dzīvojam.

(4 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

5:01p
hahaohwow

Epstein had bizarre painting of Bill Clinton in dress, heels in townhouse

you sexy beast you

(1 comment | ir ko piebilst)

gnidrologs

2:22p
Modernās universitātes nav nekas vairāk kā spiedzošu sjw inkubatori. Ko tādā huiņā var iemācīties bez wombyn & queer studies?


edit: droši vien iziet piecus dažādus kursus par baltās privilēģijas problēmām:
Students Sign Petition To Ban "Offensive" White Man In Crosswalk-Signs


(1 comment | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

1:17p
jāraksta 3 raksti. FK, P un es jau aizmirsu, kas bija trešais

(3 comments | ir ko piebilst)

vajag

[ feita_kleita ]
12:57p
Hp laptopa "barošanas" vadu.

Labdien cibiņi,
varbūt kādam mājās mētājās hp laptopa uzlādes vads? Sīkie nometa, vads salūza... Meklēt un pirkt jaunu negribas, jo nezinu, vai no kritiena nav saplīsis cietais disks (laptopa baterija jau sen nobeigusies, tāpēc par to nevaru pārliecināties).
Varbūt var aizņemties? Vai par šokolādi iemainīt?


(8 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ klibaa_egle ]
10:50a
Ieskriešanās josla

Kārtoju tiesības un man ir iestājies konkrēts apjukums par ieskriešanās joslām. Kad mācību laikā braucu ar instruktoru iekārtoties no Salu tilta uz Krasta ielu, tad būtībā tikko kāda šķirbiņa bija, tā spiedu gāzi līdz galam un spiedos iekšā.

Bet tad liku 1x skolas eksāmenu un arī bija iebraukšana no Salu tilta Krasta ielā un tur vispār nebija šķirbas plus virsū dzinās smagais. Sanāca uz iebraukšanas joslas samazināt ātrumu un palaist smago. Un tad jau ieskriešanās josla bija beigusies un ar tādu kāds nu tas ātrums bija braucu uz Krasta ielas. Eksaminotors mani izlamāja, ka man ir bijis par mazu iebraukšanas ātrums, blakus joslā mūs esot apsteidzis pat autobuss. Tādā situācija vajadzējis apstāties pie zīmes Dodiet ceļu estakādes beigās/ieskriešanās ceļa sākumā un gaidīt līdz parādās šķirba un tikai tad ieskrieties.

Tad liku 2x skolas eksāmenu ar citu eksaminatoru, bija īsa ieskriešanās josla. Likās, ka redzu šķirbu, kur iespraukties, un es gāzi līdz grīdai, braukšu, bet eksaminators uzblieza pa bremzēm un teica, ka bijis jāgaida. Šajā gadījumā man likās, ka šķirba bija lielāka nekā Krasta ielā, kur dabūju samazināt ātrumu. Varēja redzēt, ka mašīna aiz manis bija spiesta pārkārtoties, bet es tā arī nesapratu vai tas bija dēļ tizlās sabremzēšanās vai tāpēc, ka tiešām šķirba bija par mazu un būtu bijis jāpārkārtojas/jābremzē jebkurā gadījumā. Paskaidroju šim eksaminatoram par 1. eksāmenu un viņš bija šokā par ideju stāties pie Dodiet ceļu zīmes uz Salu tilta estakādes. Viņš teica, ka esot jābrauc cik vien var pa ieskriešanās ceļu un ja ir intensīva satiksme, tad turpat ieskriešanās joslas beigās jāapstājas, jāpalaiž visi garām un tad jābrauc.

Labi, skolas eksāmenu ar 3x nokārtoju, bet es vispār tagad nesaprotu, kas ir ar tiem ieskriešanās ceļiem un nav pārliecības, ka vēl papildus instruktora ņemšana pirms CSDD eksāmena baigi līdzēs, jo vaina nav īsti braukšanas prasmē, bet tajā, ka es nezinu, kuram instruktoram ticēt, no kā arī ir atkarīgas manas darbības.

Please help!


UPD: Piezvanīju uz CSDD, kur mani informēja, ka 2. variants ir pareizais. Ja uz ieskrējiena joslas nepieciešams apstāties, tad tā ir apturēšana nevis stāvēšana un tas esot labāk nekā spiesties iekšā uz galvenā ceļa un traucēt tur jau esošajiem. Un specifiski uz Salu tilta nobrauktuves pie intensīvas satiksmes nav jāstājas pie Dodiet ceļu zīmes, bet tad drīzāk ieskriešanās joslas vidū/beigās. Bet sekošu lavenderas ieteikumam un centīšos saņemt atbildi uz šo arī rakstiski, lai domstarpību gadījumā ir pierādījumi.

(19 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

1:09a
bijām ar Eiženīti atkal uz Pēru Gintu, un iesim 3.x, jo troļļi ir tik cool
stalkera foto no pretējā balkona )

(ir ko piebilst)

Thursday, August 15th, 2019


gnidrologs

11:46p
it's time for little bit of antisemitism


(ir ko piebilst)

pajautaa

[ kbrgs_ ]
8:47p
Antikvariāti

čau cibiņi,
kur Rīgā ir forši antikvariāti, vai lampu veikali? Meklēju lampas dzīvoklim, kurš ir pilnīgi pliks, un atduros pret gākas baismām...

(9 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

8:32p
speciāli artim (book burning [current year])

kāpēc google utml. veidojumi ir daudz bīstamāki par "muh russia"

(3 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

7:50p
dun heit mī cuz aim bjutiful


maybe cuz they, you know, straight

(6 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ adele_varbut ]
6:56p
Sveiki!

Vai kādam ir pieredze iet ar kājām no Siguldas centra uz Krimuldas baznīcu? Skatoties google maps, izskatās, ka jāmet paliels loks līdz Turaidas pilij, tāpēc gribēju saprast - vai ir sakarīgs ceļš arī ejot taisni? Un vai autobuss no Krimuldas uz Siguldas centru pietur baznīcas apkārtnē?

(16 comments | ir ko piebilst)

bozena

5:44p
Dienas sašutums (pamatots saskaņā ar punktu 7.3.4)

Jaunkundze vēlējās pierakstīties Nacionālajā Bibliotēkā.
Nesanāca, jo zebiekstei nebija mammas parakstītas atļaujas apstrādāt savus 17 ar pusi gadus vecos īpašos datus.
Tas ir pizģec, draugi! Bibliotēkā, Karlo! Bibliotēkā!
Bankā gan viņai kontu atvēra, lai es tur varētu skaitīt savu naudu, bez vecāku piekrišanas. Tur atļauju nevajag.
Kad zebiekstei vajag pie ārsta, tad man pierakstot jādod viņas telefona numurs, jo ja nu iestāde piezvanīs man un pateiks, ka vizīte atcelta Citai Personai! Bērnam šādos te lūk, precību gados ir tiesības, saproties, atteikties no ārstniecības, bet nav tiesības parakstīt jopcik papīru par saviem gandrīz pilngadīgajiem datiem. Ko viņai tur prasa -kur nauda stāv vai?
Kaut kas ir sapuvis dāņu karaļvalstī, dārgā draudze.

Upd! Bet paga, priekš kam bibleni, ja no 16 gadiem var iet šaut ar bīsi?

(14 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ anima_de_nera ]
5:43p
noīrēt auto

Iesakiet lūdzu pēc nesenas pieredzes, kur Rīgā vislabāk noīrēt vieglo auto pāris līdz 10 dienām LV braukāšanai? Der kompaktie (malku gluži nevedīsim), bet varbūt ne galīgi knapi auto! Un no kurām firmām toč izvairīties - absurdi noteikumi, apčakars, auto no šrota?
pateicos!

(7 comments | ir ko piebilst)

krii

5:12p
Šodien, Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas dienā, Tā Kunga 2019. gada 15. augustā, man bija lieliskā iespēja vērot manas visu laiku mīļākās pilsētas - dzimtās Rīgas - panorāmu no kāda katoļu baznīcas torņa, kurā biju nokļuvusi, pateicoties draudzīgai akadēmisko taku ceļabiedrenei. Un tā mēs abas tur stāvējām un debesīs raudzījāmies - grēcīgas, nejaunavīgas, tik ļoti pasaulīgas un tomēr laimīgas. Vismaz tā man tobrīd šķita un arī šobrīd šķiet.

(ir ko piebilst)

gnidrologs

5:41a
Tiešām nesaprotu kā mēs līdz tam ATKAL esam aizgājuši. Padomijā lielākā daļa inteliģentu cilvēku zināja, ka sistēma ir būvēta uz meliem un gudrākie pat - uz kādiem tieši. Šobrīd Rietumi un Dievzemīte līdz ar, atkal pamazām lēni slīgst atpakaļ šajā mijkrēšļa snaudā. Par Rietumiem vēl saprotams, jo tur cilvēkiem nav tādas vēsturiskās pieredzes un līdz ar to atmiņu, bet MUMS TA IR. Kas par nahuj?

/ieraksts sponsorēts no @RealPutin

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, August 14th, 2019


virginia_rabbit

10:32p
mans bērns ar punkta bērnu ir labākie draugi. satikšanās reizēs viņi kliegdami skrien pa gabalu viens otram pretī un tad izpilda "ruba ruba" berzēšanās rituālus. vakarā punkti mūs pavadīja uz vilcienu, un mēs kādu stundu huligānējām pa zālāju, kritām gar zemi un apšaudījāmies ar stacijas apstādījumu ogām. ideja bija pieplūkt pilnu sauju spožās klintenes un tēmēt pa draugu, saucot "kakselīšu lietus"


(4 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ mtldd ]
8:02p
labprāt uzklausītu pieredzes stāstus un argumentētus ieteikumus par vietām, kur 26gadīgs peldētnepratējs varētu iemācīties tomēr peldēt. šķiet, ka šajā vecumā, kad bailes no dziļuma sāk tikai pastiprināties, nu vajag psiholoģiski orientētu un profesionālu instruktoru.

(12 comments | ir ko piebilst)

darbs

[ jimmy ]
7:27p
Cilvēku mājas kinozāles uzstādīšanai

Meklēju kādu, kurš varētu atnākt un savest kārtībā problēmas ar mājas kinozāli. Jāpiemeklē pults (pazudusi) un jāsavieno vadi, lai viņa skanētu arī izmantojot interaktīvo TV.
Par atlīdzību vienosimies.

(4 comments | ir ko piebilst)

par_velti

[ data ]
11:27a
Divas elegantas panteras meklē mājas!

Andromeda un Antlia ir burvīgas 3 mēnešus vecas kaķenītes, kas ar nepacietību gaida savus vismīļākos cilvēkus. Abām ir lielisks raksturs - vienmēr gatavas draiskām rotaļām, bet klusākos brīžos nāk glaudīties un sēdēt klēpī. Ja ir vēlēšanās sākt dienu ar murrīgiem rīta sveicieniem, tad šie kaķēni ir īstie!

Andromeda ir ekstrovertākā no abām, viņai patīk viss un visi, savukārt Antlia ir introvertāka un savu mīlestību dāvās labāk iepazītiem mīļcilvēkiem. Abas arī saprot norādījumus neiet vietās, kur viņām nav ļauts un tos ievēro, ir attārpotas un atblusotas, nokārtojas tikai kastītē.

Ja tev liekas, ka kaķenītes būtu tavs ideālais četrkājainais draugs, lūdzu, raksti uz rrokidt at gmail.com vai atstāj ziņu komentāros!


BILDES )

(2 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

8:44a
kopš izgatavoju lego sarkanās zivs bosu, tas ir kļuvis par patriarha figūru pie mūsu ēdamgalda, kuru Simo klausa. boss rupjā balsī liek izēst šķīvi un saka, ka tikmēr pieskatīs viņa mantas. boss seko līdzi, cik ēdienu drīkst atstāt šķīvī, un simo klausa uz vārdiņu. bet boss ir arī jauks - kamēr simo ēd, boss ucinās ar viņa kalmāru, abi riņķo pa galdu, un boss mātišķi bubina

(5 comments | ir ko piebilst)

bozena

8:35a
Dienas prieks 258

Pieturā apaļīgs čalis ar austiņām dzied līdzi un mazliet piedejo.

(1 comment | ir ko piebilst)

Tuesday, August 13th, 2019


virginia_rabbit

11:34p
saslējām 2stāvu gultas stalažu. lai arī man patīk japānīgi visiem uz grīdas, kas gan tā par bērnību bez divstāvu gultas. pašam savas hoteļa kapsulas.
simo izbļāva sev tiesības gulēt augšā un tiesības gule6t man blakus, t.i, es tagad guļu otrā stāvā zem mansarda slīpumiņa, tūlīt atvēršu logu un perseīdu lietus kritīs man acīs.

(1 comment | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

11:25p
simo izlasīja: pūķi, kuģi, roboti un kosmoss

(ir ko piebilst)

krii

10:47p
Mūrnieku ielā ir māja ar žogu, pār kuru augustā skatās saulespuķes.

Tur ir arī skursteņslauķa namiņš, un prostitūtas un žūpas. Bet saulespuķes ir skaistākās no visiem šiem elementiem.

(ir ko piebilst)

gnidrologs

6:57p
kondicionēšana

"climate change is a convenient excuse to convince westerners to give all their money away, allow unlimited migrants to live in their country, and to eat maggots.
watching countries with like 5 million people fall over themselves to prove how green they are when they barely produce 0.1% of the world's co2 output is hilarious tbh"

Par tārpiem padomāju, ka tā kāda metafora, bet kur nu. Nav tie laiki. Mums ir jauns elements globohomo liturģijā:
https://twitter.com/UNFCCC/status/1141033998967328768
https://twitter.com/OttawaCitizen/status/1151621016969449473
https://twitter.com/nypost/status/1123902468885286913
https://edition.cnn.com/travel/article/insect-experience-restaurant-cape-town/

(2 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system