Kakje's journal

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 20 vecākus

Saturday, March 6th, 2010
12:57
Skatos "Toddlers & Tiaras" ...
meeeen... viņi tak ir slimi!!!! septiņgadu meitenītes ar uzpieliktiem zobiem, matiem, utt... vai ar, piem, peldkostīmu konkurss bebuliņiem zem 1 gada vecuma. Dīvaini, ka viņiem neliek taisīt pīļknābju ģīmjus...

(3 comments | ir ko piebilst)

Tuesday, February 9th, 2010
21:03
Varbūt ir kāds, kurš Purvciemā (Kastrānes-Ieriķu rajonā) var iešpricēt? Vai varbūt ir zināma kāda medmāsa, kura "izpalīdz"? Pagaidām uz 10 dienām. Iespējams, ka kursu pagarinās.

Paldies!

(6 comments | ir ko piebilst)

Saturday, January 9th, 2010
13:54
Dīvaini..... es, pēc optimistes ieteikuma, mēģinu piepildīt sevi un savus tuvos ar mirdzošo gaismu (tikai nevajag smieties, ja? es nopietni).... viss sanāk, es nesanāku.. nespēju sevi vizualizēt... :)

Man ir problēmas ar ēšanu - negribu, neko negribu... Gribu tikai suši (arī nakts vidū, kad nav dabonami). Saldumi - bweeeeeee pat iedomāties nespēju kā var kko saldu apēst... Sāļumi - ar Dievu uz pusēm - reizēm kādu miniatūru gaļas gabaliņu sevī varu iestūkāt... Tomāti ar krējumu ir labi. Un Rollton aplejamie makaroni ir labi. Dīvaini. Ja nebūtu jādzer zāles - varētu vispār neēst... :) Tātad - ko lai ēd?
Dzeru kkādu mammas xvz kur sadabūtu BDK Elixir - napitok hvoinij hlorofillina natrija - no šitā iegūstu lūpām krāsu (goda vārc! man visu laiku seja un lūpas ir vienādi bālā krāsā, bet tagad vismaz var pateikt kur ir robeža)... citādi mans 6,6 hemoglobīns ir diskāsting :) Pēc asins pārliešanas gan bija līdz 8,... sakāpis, bet nu šakatā ir par maz...

(3 comments | ir ko piebilst)

Monday, January 4th, 2010
01:44
gribu lasi, mazsālīto.... ledusskapī ir, bet drusku par daudz sasālīts.... bet ir! nāksies aiziet, pārbaudīt :D

p.s. miegs nenāk, laikam par vēlu otru kafiju izdzēru :)
p.p.s. vēl ir arī mammas ceptās karbinādītes un JG rosols... :)
p.p.p.s. Lai ar es par savu mammu esmu daudz teikusi visu ko ne pārāk spīdošu - es viņu mīlu, ļoti... tāpat kā māšeli un daddy, vectenu un vecomammu, Kārli... mana ģimene man IR svarīga! Nemaz nerunājot par Alisi un Vīrieti...

(1 comment | ir ko piebilst)

Wednesday, December 23rd, 2009
17:03
Palaida mani mājās līdz 7dienas vakaram. Pa 2 ned. slimnīcā nav palicis ne iksa labāk. Kobra mani iepriecināja ar jaunatklātu kuņģa čūlu, antibiotiku kurss atstājis plaušas tik pat sliktā stāvoklī kā bija, aizvakar paņēma kaulu smadzenes uz testiem. Pirmdien būs bronhoskopija - ņems plaušas gabalu testēšanai. Kaut kā tā....

(5 comments | ir ko piebilst)

Saturday, December 19th, 2009
17:20
Palaida mani uz brītiņu mājās... Nu - no rīta uz māju, vakarā atpakaļ uz slimnīcu... Ir tā, ka mani ārstē un ārstē - asins analīzes nododu čutj ne katru rītu, plaušas "iet labumā" - klepus man gandrīz vairs nava, elpa trūkst tikai tad, kad nosalstu vai ieeju vēsā telpā. Antibiotikas 3x dienā + vēl visādas tabļetkas... Esmu bijusi uz visādām bronskopijām, spirogrāfijām, utt... tagad man meklē citu vainu - biju Linezerā pie hematoloģes - viņa teica, ka viņai nepatīkot tas, ko redz. Asins analīzes paliek aizvien sliktākas un sliktākas. 5dien bija vēdera USG, 1dien no rīta būs kobra un kaulu smadzenes jems uz analīzi, tad skatīsies kas un kā.
Par palātas kolēģiem pastāstīšu tad, kad būšu atpakaļ :)

(2 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, December 9th, 2009
13:53
Ak, slimnīca, gaidi mani rītdien... ārstēšu savu abpusējo nespecifisko plaušu iekaisumu....

Mīļais LCD, palīdzi, lūdzu, tikt uz kājām un tikt veselai...

(6 comments | ir ko piebilst)

Saturday, December 5th, 2009
22:55
katavumāti... krievu sinepes spilvas izpildījumā.... (ar derīguma term. 11.05.2010.)
visi sārtiem vaigiem, bērnam nedevām :DDDD

(7 comments | ir ko piebilst)

Friday, December 4th, 2009
21:13
Deglavielas p0rn0 maksimā neeenormāli garšīgi nēģi un cena arī plusmīnus (5,99ls/kg) :)

(ir ko piebilst)

Monday, November 30th, 2009
16:58
hepatīti - nema :)
leikocīti - 2x vairāk nekā pirms 2 nedēļām, t.i., virs zemākās robežas
hemoglobīns - pakaļāāāāā :(

rītā uz tub.slimnīcu - pārbaudes kkādas, bet visā visumā - izskatās pēc ļoooti kruta bronhīta... izskatās, ka pīp`šan būs jāatmet kā suga :)

(3 comments | ir ko piebilst)

Thursday, November 26th, 2009
17:18
Nu vot... izstāstiet man, kas tas ir - viņš. Regulāri, pēdējo gadu laikā, parādās manos sapņos. Vīrietis ap gadiem 45, smuks, gudrs, interesants, trakot bagāts. Tie sapņi vienmēr ir ar tādu erotisku piesitienu - stīgas uzvilktas līdz pēdējam, bet nekad nekas nenotiek. Drīzāk es viņu gādīgi nododu kkāda kārtējā zaķīša maigajās rociņās un pat greizsirdīga neesmu, jo es zinu, ka I`m Ze Best, tikai - nav lemts.

wtf?

(ir ko piebilst)

Monday, November 16th, 2009
19:16
A tas, ko es pirms tam par sevi rakstīju, ir tikai plaušu karsonis... vot. Turpinu slimot.
Vīrietim arī angīna. Alise vienīgā ir vesela... tikai pa druskai klepo... :)

Un jā, kas nesaprotami, leikocīti man ir zem jebkuras kritikas... programma minimums 4,0 a man - 2,5. Aš 2x sauca asinis nodot - domāja, ka pirmajā reizē kļūdījušies. Parakstījos, ka atsakos no slimnīcas. Tikšu galā ar karsoni, ķeršos pie leikocītiem - jānoskaidro wtf! Pēc tam ķeršos pie muguras ārstēšanas.

(2 comments | ir ko piebilst)

Friday, November 13th, 2009
20:03
1dien uz darbu, vakarā Blusai 39 grādusi
2dien Blusai 39 grādusi
3dien mēģinam abas nokārtot ģimdr. metropolē - izdodas, Blusai 37,8 grādusi un angīna, man 38,5
4dien man 38,5 grādusi,
5dien man 37,8 grādusi, Blusai 37,2 grādusi, Vīriešam 37,4..
velll.... ko rītdiena mums atnesīs?
Cūkai, diez, arī tempentoru samērīt?

aa... klepus man ir TĀĀĀĀDS, bet paklepot nevaru, jo sāp mugura... šķaudu apmēram tā - ātri, ātri piestutējos pie sienas un tad, spiežot degunu ciet, saku "aaaapčbļ(^%(^$!!!!!". Klepoju līdzīgi, tikai tas ir ilgāk un sāpīgāk...

(2 comments | ir ko piebilst)

Saturday, October 31st, 2009
22:13 - Mīļais LCD!
Paldies Tev par visu! Nākampiektdien ir izlaidums :) ar visādiem starpgadījumiem, bet veiksmīgi :) tas nekas, ka šorīt cēlos 5:30 un braucu uz Gulbeni aizstāvēties, jo..... nu ok, ne jau bez manas "vainas" tas viss... ;)

Tiešām Paldies!

(6 comments | ir ko piebilst)

Saturday, October 17th, 2009
15:37
Mammu, mammu!!! Uzliec to manu mīļāko dziesmu!
Kuru!?
(dungo kkādus nesaprotamus vārdus, no kuriem nevar uzķert aptuveno tekstu)
Es nesaprotu :( Nu, kuru tad!? ...
MAMMMMUUUUUU, nu šitoooo!!!! (atkal dungo).... tur tie trīs onkuļi dzied!!!
(un tad man pieleca - viņa taču ir Mana meita, viņai Depešus vajaga ... ar Enjoy the Silence....)

Tagad klausamies abas :) un dziedam :)

UPD. ak, jā.. skatos video no exciter tour - un gribu uz koncertu :) jo tādas sajūtas var noķert tikai tur... :) izskatās, ka drīz vajadzēs veidot sajūtu albūmu... Ziemassvētki, Gruzija, DM koncerts, Muse koncerts, lepns vecāks, mīļotā sieviete... :)

(2 comments | ir ko piebilst)

13:41
Man, šķiet, ir pārgājusi sliktā puķu karma.... alpu vijolīte, ko es bērnam uzdāvināju VD kaut kad martā, vasarā bija tāda - nekāda, toties tagad.... smaržo un zied pa visu virtuvi... (mazā gerbera podiņā gan nossprāga) Viena orhideja ir lapās aizgājusi, bet tās izskatās smukas :) Otra dzen jaunu ziedkātu :) Dracēna - zaļo un kuplo :) timiāns un baziliks podiņos aug gluži kā virza :) Starp citu, izstāstiet, ko man darīt ar to zaļbarību, kā labāk šamo izmantot ēdientaisīšanā, lai rezultāts būtu - OHOHOOOOOO! :)
Bērns ir sajūsmā par bērnudārzu un vīrieti, iet dancāšanas pulciņā, uzvedas labi un nepīkst par Cēsīm, tikai dažreiz (max 1x nedēļā atceras par tēti)...
Es esmu sajūsmā par vīrieti... nu labi, viņš dažreiz ir anojings, bet visā visumā - meeen, ai fīl laik a vūmen - un tas nav maz.. ;)
Par skolu - neatceros, vai jau teicu, bet ar Valsts eksāmenu viss ir kārtībā, ar KD - ne tik kārtībā - pasniedzēja ir ārzonā un atgriezīsies dienu pēc man paredzētās KD aizstāvēšanas... a neparakstītu darbu man neviens negrib pieņemt. vot :) Bet es zinu - viss būs labi! Paldies Tev, mīļais LCD! Dabūšu parakstu, nodošu 27tajā darbu un aizstāvēšu 31tajā - Gulbenē :)

(4 comments | ir ko piebilst)

Saturday, September 5th, 2009
19:24
A jūs zinājāt, ka 1188.lv, kur ir vilcienu saraksti, kā gala pieturu var izvēlēties arī Bobruisku :))))) Diez, kurš ir pajokojies? :DDDDD

(ir ko piebilst)

Sunday, August 9th, 2009
18:06
Man sāp galva. Man nāk miegs. Esmu viena pati mājās līdz rītdienas vakaram. Vakar nopirku svārkus (divus gab!!!!! elle toč aizsals). Man ir riepa (uz vēdera) un vēl viena riepa (arī uz vēdera). Toties nav darba. Labprāt samainītu riepu esamību ar darba neesamību vietām. :DDDD Ak jā... un vēl tas kvalifikācijas darbs - kāpēc man ienāca prātā tik nepateicīga tēma!? :(

(10 comments | ir ko piebilst)

Monday, August 3rd, 2009
15:56
Nekad nebiju nodevusi asinis, bet šodien tomēr aizgāju :) (vienmēr pietrūka laika, utt)
Ja neņem vērā to, ka man palika ļoooti slikti, es gandrīz noģību un savēmos, tad... man šķiet, ka tas izvērsīsies par tādu citiem vajadzīgu un man iespējamu ieradumu :)

(6 comments | ir ko piebilst)

Saturday, July 25th, 2009
15:37
Mellenes, gailenes, gailenes, mellenes.... Rīgā gailenes lētākas nekā Cēsīs.. Toties Cēsīs mellenes par pieņemamāku cenu... Ir briesmīgi, ka es esmu tik slinka un nejēdzu pati salasīt. Tas man ir akurāt tāds pats sods kā ravēšana :)

Ak jā, Cēsīs šodien pilsētas svētki... tak nākošnedēļ - šāds pasākums.
Aiziešu un tad noziņošu :)

(1 comment | ir ko piebilst)


> 20 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba