- Ar ko resnīši atšķiras no tievīšiem
- 21.9.10 06:30
- Atrasts interneta ārēs, bet tāpēc ne mazāk interesants:
1. Viņi izvēloties sātu nevis pārēšanos (satisfied over stuffed, angļu tulki, iesakiet labāku variantu).
Un, jā, tā arī ir, mana tievā māsa un tievais tētis ēd ļoti lēnu un ir ļoti sātīgi.
2. Viņi saprotot, ka izsalkums nav steidzama avārija (emergency, tā teikt), kura jānovērš tūlīt pat.
Tiesa. Ciest nevaru bada sajūtu.
3. Viņi zinot, ka ēdiens nav zāles pret skumjām (blues)
Nez'. Māsa mēdz izēst pa saldējuma bundulim uz kreņķiem.
4. Viņi ēdot vairāk augļu
Nez', man tā neliekas. Vai varbūt es vienk. visu ēdu vairāk, tai skaitā augļus.
5. Viņi esot paraduma vergi.
Nez'. Man liekas otrādi, ka drīzāk resnīši ir tie, kuri nemaina ēdienkarti un, pāri visam, paradumus. Un, ar paradumiem es domāju gan iekšējos gan ārējos paradumus (pašvērtējumu, interakcijas ar ārējo pasauli un tādas visādas lietas).
6. Viņiem esot paškontroles gēns.
Varbūt. Es esmu kontroles frīks, bet tas nenozīmē, ka spēju sevi kontrolēt.
7. Viņi ir kustīgi.
Tiesa. Es visu daru lēnu vai ļoti lēnu. Izņemot uztveri un runāšanu.
8. Viņi labi guļ.
Tiesa, tiesa, tiesa!!! Periodos, kad esmu miega badā pieņemos svarā zibenīgi. Un visas man zināmās tievās būtnes, tai skaitā notievējušais vīrs vienmēr pamanās izgulēties. Arī uz mana rēķina. Nu ja. Jo seestdienas rītā, kad es jau esmu augšā no 6, dabiski, ka līdz 9:30 es i kafiju i brokastis būšu paēdusi. A tievīši ēšanu noguļ un ir tievi. Tā viš' ir, tā viš' ir. - 6 rakstair doma
- Mana pieckapeika
- 21.9.10 18:17
-
diana
Paškontroles gēns - tas tur drīzāk ir domāts "iekšējās kontroles lokuss", kas būtībā ir tas pats kas iekšējā motivācija. Taisu par šito tēmu bakalaura darbu. Pētījumi apliecina, ka svaru sekmīgi zaudē un notur tie, kam ir "iekšējās kontroles lokuss", respektīvi, kas tievē sevis pašu dēļ, jo paši tā grib un jūt vajadzību, nevis, lai vīram labāk patiktu, drošāk justos starp cilvēkiem vai dabūtu darbu.
Par to labo gulēšanu, man liekas, arī skatāms no otras puses - tiem, kas dzīvo miega badā, ir tikai divi varianti - liekais svars (ja ir bērnībā iemācīts ieradums stresa situācijās uzņemt enerģiju ar ēdienu - un šito mums vairumam ir mācījuši - ak tu nabaga bērniņ, sasities? kaķīti sabrauca? citi apsaukāja? nu nāc, es tev kaut ko garšīgu nopirkšu/iedošu) vai kuņģa čūla tiem, kas stresā neēd. Man, piemēram, šonakt kārtējās nepilnās piecas stundas miega, rezultāts "uz sejas". Visu dienu braši turējos 1500 kaloriju rāmjos, vakarā vairs tik izmisīgi nav spēka, ka uzcepu veselu plāti ar šokolādes cepumiem "bērniem". Ja būtu nogulējusi savas 8 pelnītās stundas, būtu diena uz goda.
A par kustīgumu - es maz cilvēkus esmu redzējusi, kas būtu kustīgāki par mani ar visiem maniem kilogramiem. Tas tomēr vairāk temperaments nekā miesasbūve. - Atbildēt