"BR Balss"


13. Jūlijs 2006

(bez virsraksta) @ 21:46

Muzons: Adam Freeland - Essential Mix 11-05-2003

The spark had been lost in this guy's marriage, so he was trying to think of a way to rekindle it.
One night he came from work, and found his wife asleep in bed.
He thought to himself, "what should I do?"
"Oh-I know."
He proceeded to get under the covers and go down on his wife. Soon she began to gently squirm and moan in pleasure.
After a few minutes, her body spasmed with ecstasy as she climaxed.
Afterwords, the man went straight to the bathroom to brush his teeth.When he got there, the light was on and he saw his wife there shaving her legs. He exclaimed, "What are you doing in here?!?"
She said, "Shhhh!," pointing at the bed, "You'll wake your mother..."
 

30. Jūnijs 2006

laimīgie @ 00:40

Huļi ta nodzeras, ja jau tik laimīgi jūtas?

 

10. Aprīlis 2006

pokenet? @ 16:25

Muzons: Leonard Cohen - Take This Longing

Muzeju naktī varēs nodoties sporta sacensībām muzeju telpāszzzzz
Ceru, ka nākotnē viņi nesāks izmantot L33t5p34k.
 

25. Marts 2006

(bez virsraksta) @ 18:54

Muzons: Laurent Garnier - Mix at the REX Club (Mai 1998)

Vista neremdināmā apetīte
H, atceros, kad Birmingemā biju ielīdis kaut kādā Oracle konferencē, pie Microsoft stenda man viņu cilvēks, bez maz vai roku uz sirds likdams, apgalvoja, ka prasības būs gandrīz tādas pašas kā XP. Protams, pokeprātiņi pirks to Vistu tik un tā, bet nu es gan pēc XP beidzot laikam pavisam pārkāpšu uz atvērto kodu.

UPD. Citāts no Computer Power User janvāra numura: "All signs point to 2006 as being the year that for some, Windows becomes more trouble than it's worth and Linux will hit the big time".
 

24. Marts 2006

homofobi ir geji @ 15:28

Muzons: Manu Chao - Luna Y Sol

"Pag - nu tas jau i vairs jāpierāda nav - ka visaktīvākie homofobi ir slēptie homosesuāļi, kuri ar savu agresivitāti citiem cenšas pierādīt, ka ar viņiem viss OK… :))"

Nevar nepiekrist. Links
 

3. Marts 2006

pensionāru partija @ 10:59

Nu ko, būs mums pensionāru partija. Zinot, cik šeit to pensionāru daudz un ka pārāk gudri viņi nav, partijai varētu būt pat ļoti labas izredzes oktobrī. Ja jau pat "Jaunais laiks" var tikt pie varas, tēvzemieši Eiroparlamentā, un tas viss, tikai pateicoties populismam, tad jau, ja piesolīs utopiju savā programmā un bonusā vēl kādu banānu iedos, mierīgi i >51 vietu dabūs. Kā agrāk neviens neko tādu neiedomājās?

 

1. Marts 2006

(bez virsraksta) @ 16:40

Protams, banānrepublikās brīva prese nekad nebūs, bet nu pēdējā laikā jau tie raksti tiešām smieklīgi kļūst. "Pļavnieki bīstams rajons!", "airBaltic KĀRTĒJĀ piespiedu nosēšanās", "mums vārda brīvība, drīkstam publicēt karikatūras, kādas gribam" un tamlīdzīga huiņa.
1. Pļavnieki ir pat ļoti drošs rajons. Lielu daļu savas dzīves esmu tur nodzīvojis, zinu, ko runāju. Kaut kādi ČP notiek visur.
2. airBaltic, ja nemaldos, šī ir tikai otrā piespiedu nosēšanās tehnisku iemeslu dēļ. Tehnika ir tehnika. Lai cik stingras pārbaudes tā neizietu, nekad nevar būt 100% drošs, ka nekas nenotiks. Raksta komentāros jau, protams, varam lasīt mūsu "inteliģences" sašutumu - citas kompānijas drošākas, algas maziņas TA darbiniekiem, taupa uz TA un tml. Esmu lidojis vismaz ar 5 kompānijām, atšķiras varbūt komforts, bet tehniski visām ir vienādas prasības. Galu galā lidmašīnas krīt ne tikai Āfrikā. Lidošana joprojām ir drošākais pārvietošanās veids.
3. Tas, ka eiropiešiem nekas nav svēts, nedod viņiem tiesības ņirgāties par to, kas svēts citiem cilvēkiem! Cilvēki, kas izvalbītām acīm, kliedz "Ko viņi atļaujas?!111 Dēļ kaut kādas karikatūras šitā!!!111111111", protams, nekad nesapratīs citu reliģiju; viņi vispār neko nesapratīs. Nekad.

 

8. Februāris 2006

(bez virsraksta) @ 10:35

30. Janvāris 2006

(bez virsraksta) @ 15:07

Muzons: Radio "Skonto"

Laika nosišanai:

OS: Windows XP
E-pasts: Gmail webmail, Thunderbird (arī RSS), darbā MS Outlook
Komunicēšanās: Mirc, MSN, Skype
Internet pārlūks: FF, darbā IE
Video: WMP
Mūzika: Winamp
FTP: Filezilla
Rakstīšana: MS Office
P2P: BitComet, DC++, Soulseek
Failu arhivēšana: Winrar
Attēlu aplūkošana: ACDSee
Latviskošana: TB 2005
PDF: Acrobat Reader

Kas tagad? Komentāri par to, kāds es lāme vai kruts džeks?
 

29. Janvāris 2006

(bez virsraksta) @ 22:32

Muzons: "Signāls"

 There was a little girl who went up to her mom, and asked, "Whats that?"
Her Mom said,"A vagina."
The little girl said, "When will I get one?"
"When you get older," said her Mom.
Then the little girl went up to her Dad and asked, "Whats that?"
Her Dad said,"A penis."
The little girl asked, "When will I get one?"
The Dad said, "When your Mom goes to work!"
 

22. Janvāris 2006

m5 drifts @ 22:14

Muzons: "Signāls", protams

Lai gan pats esmu no kārtīgajiem šoferīšiem (sēne za ruļom), šādus video skatoties, nevaru palikt vienaldzīgs. Crazy shit, crazy shit.

 

29. Decembris 2005

(bez virsraksta) @ 20:18

Muzons: Brian Ferry With Roxy Music - More Than This

Nu, labi - lai būt LJ Cut
Bērns paēdis i vīrs laimīgs )
 

23. Decembris 2005

(bez virsraksta) @ 19:11

Muzons: Alfie - Your Own Religion

23. decembri varētu nosaukt par lohu ziemassvētkiem. Ne viens vien muļķis pilnā nopietnībā domā, ka ziemassvētkus svin šodien. Būs viņiem vēl viena diena gadā, lai savu tā jau niecīgo prātiņu nodzertu.
 

19. Decembris 2005

(bez virsraksta) @ 05:33

Muzons: Mum - The Land Between Solar Systems

Chuck Norris )
 

7. Decembris 2005

(bez virsraksta) @ 17:01

Muzons: The Jesus and Mary Chain - Taste the Floor

A kur variants "ņehuja netērēšu!"?
 

22. Novembris 2005

(bez virsraksta) @ 17:21

Muzons: Leon Redbone and Zooey Deschanel - Baby It's Cold Outside

Nu nezinu, nezinu, vai [info]viktors parezi darīja, publicējot kolēģa mobilo numuru... Varu tikai iedomāties, kāda būtu kolēģa reakcija, ja viņam pusčetros no rīta zvanītu mobilais, kur: "Ev, Žeņa, Ciba neiet!!!!!!!!1111 LOL?!?!?!?!??????"
 

16. Novembris 2005

ķēdes vēstules @ 00:06

Muzons: Beth Orton - Stars All Seem To Weep

jaa arii es atvainojos, ka suutu ko taadu, bet negribas piesaukt ljaunu... vaardiem ir liels speeks.. tpu tpu tpu

Sory :( ka sūtu šo vēstuli bet mani arī atsutija ...Ja tu neaizsutisi so vestuli vel 25 draugiem tad tev mamma nomirs. (sory)es paaraak joti miilu savu mammu....kaut vai neticu shim


Nu esmu jau daudz maz apradis ar domu, ka vairums cilvēku tomēr ir neārstējami idioti, bet nu, bļe, šitais ir par traku. Ja tā labi padomā, tad te jau pēc vairākiem pantiem autoru var iesēdināt. Agrāk, kad tie lohi sūtīja tās vēstules ar lūgumiem glābt kaut kādas grjobanās meitenītes dzīvību ar forwardēšanu vien, vienkārši diplomātijas pēc klusēju (nereti muļķiem mēdz paveikties dzīvē, un tad viņi var noderēt un tā), bet nu viņi ir pārkāpuši līnijai, kurai nu galīgi nevajadzēja pārkāpt. Kaut ko izdomāšu, lai tie maukas beidzot saprastu, cik viņi ir stulbi.

Izglāb mammu, nosūti ķēdes vēstuli, loh!
 

3. Novembris 2005

DC++ @ 16:04

Muzons: Bark Psychosis - Eyes & Smiles

Lasot vecos dc++ logus, visādus brīnumus var atrast. Protams, miskaste jau tas dc++ ir, bet nu šitādus kadrus pat tur bieži nesastapsi:

[2004-10-18 17:41] tu luudzu nevari taveert veel kadu slotu es grbu nokacaat filmu team america
[2004-10-18 17:41] ludzu
[2004-10-18 17:43] euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu]
[2004-10-18 17:44] piiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmppppppppiiiiiiiissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss


Pasaules alga, bļe.
 

20. Oktobris 2005

Plānprātība @ 05:47

Muzons: Pan American - Double Rail

Iz PME:
Plānprātība - pavājināta psih. darbība, kam raksturīgas pārmaiņas visā cilv. personībā, it īpaši domāšanā. Plānprātība var būt gan piedzimta (^ oligofrēnija), gan mūža gaitā iegūta - demence, ko var izraisīt smadzeņu audzēji, traumas, ateroskleroze, sifiliss u.c. slimības, kuras bojā smadzeņu asinsvadus un audus, kā arī nervu un psih. slimības - epilepsija u.c. Sākoties plānprātībai (demencei), pavājinās atmiņa, grutāk kļūst koncentrēt uzmanību, agrāk sākas izklaidība. Mainās arī griba - slimnieka rīcība kļūst nenoteikta, nepietiekami mērķtiecīga, slimnieks ir svārstīgs, vieglāk ietekmējams, pakļaujams svešiem uzskatiem. Zūd ētiskās un estētiskās jūtas, līdzšinējās intereses, zinātkāre, pienākuma apziņa, to vietā rīcību sāk noteikt maz motivēta patika vai nepatika, apmierinātība vai neapmierinātība, dominē tieksme uz lētiem jokiem, seksuāla satura sarunām. Zūd domāšanas sintezētājfunkcija, spēja abstrakti domāt, izmantojot novērojumus, pieredzi un agrāk apgūtos faktus, diferencēt un patstāvīgi vērtēt redzēto, dzirdēto, lasīto. Par plānprātību var runāt tikai tajos gadījumos, kad domāšanas traucējumi ir primāri un kļūdas spriedumos nav murgu, halucināciju vai aptumšotas apziņas rezultāts. [...]

Oj, cik daudziem jauniešiem varētu šādu diagnozi uzstādīt...
 

1. Augusts 2005

Windows Vista @ 18:03

Garīgais:: ok
Muzons: St. Germain - Thank U Mum (4 Everything You Did)

Kad pirmo reizi šito padzirdēju, domāju, ka prikols kaut kāds, a nekā - nākošais Windows sauksies Vista. Links
 

"BR Balss"