Aprīlis 3., 2020


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
00:38
Jāpiezīmē, ka, iespējams, no man zināmajiem vecākiem (kas, atšķirībā no manis, stingri propogandēja "manam bērnam ierobežotu ekrāna laiku!!!"), es esmu viens no retajiem, kas katru dienu 1) piedraud saviem bērniem ar ekrāna laiku, ja nebūs izdarīti mājasdarbi 2) raksta skolotājām ziņas "lūdzu attaisnojiet manu bērnu neesamību pie ekrāniem, viņiem tas riebjas"

joke's on me now I guess?

(5 teica | man šķiet, ir tā...)

Comments:


[User Picture]
From:[info]eos
Date:3. Aprīlis 2020 - 07:18
(Link)
Tev ir tik forši bērni. Pat ja teorētiski tā ir vnk bilde, ko Tu uzbur no saviem cibas ierakstiem, tomēr es ticu, ka tā ir! <3
[User Picture]
From:[info]smille
Date:4. Aprīlis 2020 - 09:38
(Link)
Klau, mani šis reāli interesē! Jums nav bijuši limiti ne uz saturu, ne ilgumu? Tipa unlimited youtube for everyone everyday?
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:4. Aprīlis 2020 - 10:08
(Link)
Jā. Nu, ir kaut kādas situācijas, kurās bērniem ir pateikts tipa "a mājasdarbi nav jādara? Vispirms izdari to sūdu un tad" vai arī "ja tu šitā uz mani brēksi, tad acīmredzami tev ir par daudz jūtūbes" vai arī kaut kāds satura regulējums, kad mazajam bērnam panesās kaut kādas pilnīgi smadzenes atmiekšķējošas lietas (atceries, vienubrīd jūtūbē bija kaut kādi pilnīgi bizarre klipi, kuros pasaku tēliem mainījās galvas?)

bet nu tā tagad ir vienošanās, ka viņa "kaut ko pilnīgi stulbu" skatās tad, kad es neredzu, t.i., reizēm uzbrēc "mammu ej prom es skatos kaut ko stulbu" & es viņu paslavēju, ja skatās kaut ko jēdzīgu (ir kaut kāda dāma, piemēram, kas audzē visādus rāpuļus un stāsta, kā tos apkopt, kā strādā pavairošana n stuff, tā man ļoti patīk)

Lielajam laikam kaut kad 1x bija saruna par seksuālu tēmu gūglēšanu (viņam bija kādi 6 gadi)

Nu, vidējai age-appropriate saruna bija "vai tu zini, kas ir incognito režīms un kādās situācijās to izmanto" - "JĀ, MAMMU"

Ā, nu, vēl cenšos veicināt to, ka viņi ne tikai skatās, bet arī spēlē kaut kādu mainkraftu vai ko, un ļoti slavēju par visām mājām etc
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:4. Aprīlis 2020 - 10:12
(Link)
(tagad mazā lielākoties nosper manu telefonu, lai sarakstītos ar draugiem un zīmētu, vidējā tikai zīmē un klausās mūziku, lielais pārsvarā konsultē draugus par zinātni, lasa bloody frici bārdu un vienpadsmitos naktī uzdod man jautājumus par anapestu, brīvdienās uzspēlē counterstrike vai kaut kādu supersarežģītu vēsturisku stratēģijas spēli)
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:4. Aprīlis 2020 - 10:14
(Link)
(nu, sīkā, protams, daudz skatās visus tos jūtūberus, bet man šķiet, ka viņi nav pilnīgi atsaldēti. tikai drusciņ lol)
honeybee -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Blogs angliski


> Go to Top
Sviesta Ciba