Jūnijs 1., 2018


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
19:19

(94 teica | man šķiet, ir tā...)

Comments:


[User Picture]
From:[info]extranjero
Date:2. Jūnijs 2018 - 02:39
(Link)
Raksts gan neko daudz par AA nepasaka, vienīgi to, ka tā nav domāta visiem. Tāpat atzīst, ka arī zinātne daļēji atbalsta slimības teoriju, lai gan jautājums, kāpēc vieniem rodas atkarība, bet citiem ne ir, palicis neatbildēts.

Par zāļu terapiju, diemžēl, raksts ir pārāk optimistisks, vai arī ar pārāk lieliem aizspriedumiem pret psihterapiju (kas, protams, arī nav īpaši efektīva). NICE vadlīnijas (kas ir UK zelta standarts) iesaka naltreksonu tikai pēc psihterapiju pamēģināšanas, vai arī ja pacients uzreiz pieprasa zāļu terapiju, bet arī tad kopā ar psihterapiju.
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:2. Jūnijs 2018 - 08:00
(Link)
"Izlasīju rakstu, neko nesapratu, atnācu pateikt, ka visu sapratu un visu zinu, sūds tie cilvēki, kas to ir actually pētījuši"
[User Picture]
From:[info]extranjero
Date:2. Jūnijs 2018 - 11:07
(Link)
Lol, polemiska huiņa nav nekāds "actually pētījuši".
[User Picture]
From:[info]honeybee
Date:2. Jūnijs 2018 - 11:29
(Link)
Atšķirībā no taviem izteikumiem, kas balstīti uz cik gadu padziļinātiem pētījumiem, lūdzu?
[User Picture]
From:[info]extranjero
Date:2. Jūnijs 2018 - 11:58
(Link)
Es jau nocitēju NICE klīniskās vadlīnijas, konkrēti skati CG115, kur var iepazīties arī ar darba grupu, kas to izstrādāja, un pilnu literatūras sarakstu. Ja interesē, vari arī izlasīt naltreksona zāļu aprakstu, kur teikts – lietošana tikai speciālistiem saskaņā ar nacionālajām vadlīnijām (UK gadījumā NICE). Parasts ārsts nemaz nedrīkst parakstīt, un ja arī paraksta, tad aptiekārs var to apšaubīt un neizsniegt.
honeybee -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi


> Go to Top
Sviesta Ciba