[icon] hilda
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries

Time:09:27 pm
Kā latviski ir superfluidity?
Krievu сверхтекучесть ir pat vēl ilustratīvāks, bet latviski ta kā?
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:33 am
Manā pieticīgajā freidlistē ir vieni vienīgi alkāni un dārznieces. Gadās arī pa kādam alkānam - dārzniecei, protams.
comments: 8 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:41 pm
Pieprasu tūlīt pat izbeigt šo te, mēnesi un 10 dienas ieilgušo slimošanu, jo nu jau vairs nevaru. Nevaru pastrādāt, bet nestrādāt nedrīkst. Nevaru padomāt, bet jādomā, nevaru pakomunicēt, bet jākomunicē, nevaru vairs, bļin, padzīvot, bet jādzīvo.
Vai tiešām tikai kaps un štrausiņi liek tautai atjēgties, ka nūja ir drusku pārliekta?
comments: 3 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:10 am
Vakar pilnu visu dienu pavadīju pasākumā, kurā centrālais objekts bija tāda mūzikas skola, kurā mācās gan bērni, gan pieaugušie (ļoti pieaugušie). Viņi bija ap 70, un sniedza savus koncertus dienas garumā 7 vietās, gan pussabrukušā baznīcā, gan mežā, gan uz pirts terases, gan kalna galā ezera vidū.
Šodien sāp kuņģis. Pie velna to empātiju.
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:10 pm
Bļin, kāda ciba ir svētība, tomēr. Visu dienu tev jāj prātu kaut kādi dīvaini cilvēki no citas realitātes, bet, ieej vakarā cibā, palasi doooru, izlasi P.Cūksa dienas gaitas, saproti, ka nē, nav tik traki. Vēl var dzīvot, phū.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:47 pm
Eh, iedzersim kafeju ar vaniļas krēma maizīti un drusku paprokrastinēsim. Pērkons dun jau otro dienu, bet ne lāses. Nožēloju, ka nepaņēmu savu gardo koškenkorvas kokčiku līdzi, būtu īstais brīdis zem oša tagad arī drusku atsvaidzināties.

Tveice.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:48 pm
Dīvaini, bet ugunsgrēks kadetdrālē šķebina dūšu, atšķirībā no.
Jo nav skaidrs, kurš tieši infantilitātes posms- Igo vai Remarks?
Kā jums?
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:03:46 pm
Varam pilnībā atslābt, mēs esam dirsā.

Nezinu, kāpēc šorīt pirmā doma pēc pamošanās bija par planētas bojāeju, bet tā bija un tur neko.
Ir labās ziņas - varam būt mierīgi un nemaz necensties apturēt Zemes pārvēršanos par Venēru, jo mums tāpat nekas nesanāks.
Nu, bet sliktās ziņas ir tādas, ka šis process nebūs apturams, lai kādus globālus līgumus mēs slēgtu un kādus striķu tīkliņus nesteigtu iegādāt.

Šī visa fragmentārā, izmisuma pilnā un populistiskā murmulēšana par oglekļa emisiju, Āfrikas iedzīvotāju iepazīstināšanu ar kontracepciju, kurmju dzirnaviņu uzstādīšanas atbalstīšana, pudeļu vākšanas kampaņu slavināšana, vegānisma kā panacejas piesaukšana neko nedos un nekas nemainīsies. Tas ir - mainīsies jau, bet ne tā, kā mums gribētos. Mēs esam nokavējuši par kādiem gadiem 70.

Var gari un plaši uzzīmēt ķēdes, kāpēc nemainīsies, bet vissmieklīgākais, kas šorīt uzzīmējās ES kā vienas no globālās antisasilšanas un oglekļa emisijas cīņas pīlāriem sakarā - šīs visas ES mobilitāšu programmas, kuru rezultātā pilni Boingi Eiropas pendžu blandās pa galamērķiem, kurus šķir vairāki tūkstoši kilometru, un ikkatrs pendža ikkatrā galamērķī nopērk kaut kādu EKO sūdu EKO iepakojumā, jūtoties baigi ekoloģiski atbildīgs. Tieši tāpat kā pati ES.
Un tādu piemēru ir čupām. Ne pat čupām, no tā sastāv visa mūsu dzīve.

Vai mēs gribam ēst tikai to, kas izaug mūsu valstī? Nē, mēs gribam ēst avokādo, mango, garneles, čia sēklas un hvz, ko vēl, piedzerot Dienvidāfrikas vīnu un pie maltītes intelektuāli spriedelējot par fosilā kurināmā un saldūdens krājumu ātru galu.
Vai mēs gribam dārgi pirkt drēbes un nēsāt tās 20 gadus? Tādu pašu gultas veļu? Mēbeles uz 2 - 3 - 4 paaudzēm? Nē, mēs gribam lētas drēbes, kuras sezonas beigās var izmest bez mazākā žēluma, jo mēs taču gribam būt modīgi. Mēbeles vispār ir jāmaina ik pa 5 gadi, citādi izskaties pēc loha. Modernā interjerā domas par mežu izciršanu raisās labāk un EKO kafijas krūze kūp daudz skaistāki.
Nu, par gadžetiem tur vispār nav, ko runāt. Tāpat kā par iepakojumiem.
Uķi puķi, bērneļi ir tiiiik forši, a časiki ta ķikajut, domāsim par valsts nākotni, kas mums pensijas maksās, nedzemdēt ir Egoisms (vispār lielākā stulbība, kāda jebkad dzirdēta), valoda izmirst, kultūra izmirst, ūdens glāze jau pa pusei pilna...aaaa...jādzemdē! Pag, a priekš kam? (Vēl viena sliktā ziņa - visdrīzākais, ka jau mūsu paaudzes bērni mirs ilgi, mokoši un sāpīgi)
Glābsim visus pasaules suņus, kaķus, jenotus, seskus, lapsas, žurkas un kāmjus, vārnas un baložus, urā! Ražosim tiem pārtiku, kā gan citādi, viņi tak ir pieradināti. Aizkustinošs stāsts par cilvēcību, komplektā ar pusakla izglābtā kranča bildi, lieliski paceļ pašvērtējumu.
Ar vecu auto patīk braukt? Nepatīk vis, īpaši, ja esi uzkalpojies par kaut kādu komunālvaldes priekšnieku.
Atvaļinājumā palikt mājās? Tikai ne es, tikai ne ar mani tas notiks. Ēģipte - pašā sliktākajā gadījumā, labākajā - Madagaskara vai Austrālija. Kur mēs varēsim nopirkt kādu EKO produktu EKO iepakojumā, savākt pludmalē benčiku turzu, iepostēt Instagramā un justies baigi labi par to, kā citi par vidi domājošie veltī mums atzinīgus vārdus.

Protams, ka lielākie Apokalipses jātnieki ir informācija, korporācija un nemitīgā dziņa vairoties. Cerēt, ka rīt pamodīsies un pēkšņi viss būs savādāk, ir nevis naivi, bet jau stulbi. Mēs neesam gatavi un arī nebūsim gatavi nekad vienlaikus izšaut pa tīro 3 apdzīvotākos kontinentus, tai pašā dienā izslēgt jebkādus informācijas aprites instrumentus visā pasaulē, kas paredz arī līdz pilnīgam nulles punktam vienā mirklī nobrucinātu jebkāda mēroga ekonomiku. Mums liekas, ka tā priekš glābiņa būtu pārāk liela cena.

Bet lūk, citādi nekas nebūs, tur tā fiška.

Un uz mūsu kapa stāvēs Zelta teļš ar Stīva Džobsa seju.
comments: 7 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:53 pm
Ja būtu tāda reliģija, kas gavēni paredz kā organisma attīrīšanos no visas kņadas, dodot adeptiem forsmažora tiesības uz ikgadēju šādu attīrīšanās kūri, tad pie tās reliģijas es pieslietos, ilgi nedomājot. Ja agros pavasaros kādu mēnesi, pusotru drīkstētu ar vispārēji lojālu attieksmi pārcelties uz dzīvi mucā (vai uz Marsa), tā tik vienreiz būtu īstā dzīve, kas garšotu tīģeriem!
Tā kā šādas reliģijas templis, visdrīzāk, būtu visai hermetiska un uz kartes neatrodama iestāde, tad vieglākais veids, kā templi apmeklēt, būtu ieslēgties savā prātā un gavēņa laikā nenākt no tā ārā.
Gribu tādu reliģiju, un gribu, lai tā nebūtu šķirta ne no valsts, ne sabiedrības.
comments: 5 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:02:47 pm
Iedzēru indi, kādas 20 tabletes. Inde ar laika degli 9 stundas. Iedzēru tāpēc, lai pārbaudītu, vai ar katru stundu vairāk parādīsies izdzīvošanas instinkts un vai tiešām tad, kad ies pēdējā stunda, ļoti sagribēsies dzīvot un nožēlošu šo soli.
Laiks gāja, pulkstens skrēja, bet izdzīvošanas instinkts neparādījās. Pēdējā stundā parādījās tikai interese - vai tas būs čiks! un gatavs vai arī trr... un mokoši. Drusku bija bail.
Nekas nenotika.
Tabletes bija placebo.
Pamodos.
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:10:57 pm
Kopš pusotru kilometru tuvajos kaimiņos vectēva mājās atgriezies naudīgais mazbērns manā vecumā, dabūju gan 18.novembra, gan Jaungada salūtus, gan vienu kaut kad ap septembra vidu, kad viņam ir dzimšanas diena.
Šie ir tie salūti, kas mani galīgi nepriecē. Lauku klusumā skan pārāk tālu un izgaismo visus logus. Neļauj gulēt.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:12:22 pm
Paldies userinfomufs!
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:04:54 pm
Gadus 10, ja ne ilgāk, nebiju vārījusi kartupeļu klimpas. Šorīt pamodos un jutu, ka ir īstā klimpu vārāmā diena. Pēc visiem priekšrakstiem.
Ārprāts, cik garšīgi!
comments: 4 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:06:44 pm
Tūlīt sāksies migrēna, atkal. Gaisma, skaņa, smaržas - viss tracina, bet, vienalga, šausmīgi gribas kafiju un 4 mazus šokolādes eklērus. Kafiju - nedrīkst, eklēru - nav.
Kā lai sāk justies kā atvaļinājumā, m?
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:55 pm
Ģeniāla diena šodien, kura sākās jau vakar.
Neskatoties uz to, ka vakar izdzēru puspudeli upeņu balzāma, kas uzmācīgo, nedēļu ilgušo pusmigrēnu nokāva saknē, paralēli konservējot sinepju gurķīšus, un no kā būtu varējušas šodien būt paģiras.
Piecēlos jautrā prātā, kas ir serotonīna, nevis etanola radīts jautrs prāts. Nopasterizēju vakar vakara 2.sinepju gurķu porciju un aizdevos pie Ievas brūklenēs. Svētā Jēzus māte, kas par brūklenēm!
Pirmos piecus litrus noslēdza neliels pērkona negaiss ar lietu, kuru apcerīgi pavadījām Ievas verandā ar mežvīnu sienām, strebjot kafiju un skrumšķinot biezpienmaizi. Negaiss rimās, un devāmies mežā pēc nākamās porcijas.
Tieši tajā brīdī, kad lielie spaiņi bija pilni kā acs, sākās negaiss Nr.2 un gandrīz karsta lietusgāze. Izmirkām līdz vīlei minūtes laikā, priecīgi elsdamas un žļurkstošām kedām nopīpējām pa cigaretei un devos mājā.
Tagad man ir 10 litri brūkleņu sulas un apmēram tikpat sinepju gurķu. Un tik piekusušas kājas, kādām tām arī jābūt pēc šādām dienām. Iegāzos gultā un vēders atcerējās, ka šodien ir dabūjis precīzi vienu biezpienmaizi, 6 šprotes un 2 šķēlītes maizes. Pie tā tad arī paliksim.
Vienreizēji, vienreizēji lieliska diena, uff.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:03:27 pm
O, šīs pilnmēness Latgales kāzas cibā!
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:01:36 pm
Vasarās mūsmājās ir lāsts - pieeja aizlaistam zivju dīķim, kas mainījis īpašniekus tik ilgi, kamēr pieder vienai no komercbankām, kam tāds īpašums nudien nešķiet uzmanīšanas vērts.
Nu, un tad caurām vasarām pa grunti šiverē dažādi subjekti, kuriem bez asakainas karūsas nupat iestāsies bads un mokoša nāve, subjektu skaitā attāls mātes rads.
Situācija nav traģiska, bet ļoti kaitinoša, jo nepārtraukta svešinieku klātbūtne mājas teritorijā nav tas, kāpēc cilvēks izvēlas dzīvi laukos.

Bet nu man ir Suns, kurš, maigi sakot, nav glups. Tā kā peldēt viņam patīk, dīķis nav dziļš un ūdens ir silts, Pūķis ir izgudrojis labāko nevardarbīgas pretošanās metodi - peldēt un šļundurēt ap ne pārāk lūgto viesu laivu tik ilgi, kamēr viesiem apnīk bezzivju process. Un apnīk viņiem ātrāk, nekā Pūķim.

Ja jau ieradušies viesi, tad namatēvam ir tiem jāveltī nerimstoša uzmanība, pareizi, sunīt!<3
comments: 2 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:07:41 am
Šīgada vasara ir kā dzīve ar alkoholiķi - rīti, kad viņš ir skaidrā, atgādina, cik jauks cilvēks, viņš, patiesībā ir, cik dikti tu viņu mīli un vieš nepamatotas cerības, ka turpmāk viss būs savādāk.

Iespējams, šodien būs tā diena, kad varēs izmazgāt veļu, un tā uz striķa nesaskābs.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Subject:Pēdējā laika ciba.
Time:05:36 pm
Kāds nevainīgais: Biju šodien kaut kur, kaut kas sakrita uz nerviem, tagad sēžu, raudu (smejos).
Komentētājs 1.:Neņem galvā, tādi tie kretīni ir - krīt uz nerviem.
20 useri pierāda, ka kretīniem ir pilnas tiesības krist uz nerviem.
Komentētājs 2.: Ja tev būtu tik skarba dzīve kā tiem kretīniem, tu te tā neizrunātos.
Kāds nevainīgais 10 komentāros pierāda, ka viņam ir vēl skarbāka dzīve.
Komentētājs 3.: Savā acī baļķi neredzi!
useris up : tu esi stulba dura.
Seko 20 komentāri, kuros tiek parādīts, ka useris up pati dura.
Komentētājs 4.: Ja mēs būtu iecietīgāki viens pret otru, nekas tāds nebūtu iespējams, visiem viss ir jācieš!
Seko 30 bezjēdzīgi komentāri, kāpēc būtu jācieš vai nebūtu jācieš.
useris unpy: ņihuja nevienam nekas nav jācieš, ja ciešat, paši vainīgi.
Seko 80 komentāri, kuros useris unpy tiek saukts par provokatoru.
useris krii: pēc akselerētas preambulācijas prerogālā akuzatīvā es tolerēti rezignējos noliedzošā kreatīvismā.
20 useri nesaprot, par ko useris krii runā, 5 pārprot, bet visi intensīvi komentē.
useris krii: es to nesaku par tevi, bet vispār.
useris ingmars: unpy ir kretīns.
Kāds useris ar personīgo pieredzi: beidziet dirst, īstenībā ir šitā.
10 useri userim ar personīgo pieredzi sāk glaudīt galvu un žēlot.
useris ravejsledzejs: es esmu gejs, es esmu gejs!
useris eermaniitis: vajag vairāk peldēt aukstā ūdenī, nebūs tādu problēmu!
Ciba vienojas, ka useris eermaniitis ir lohs.
useris ingmars: unpy, ej dirst!
sabiedrība hanna_beedz: stulbie veči, visus jūs kabaču sautējumā, mērkaķus.
sabiedrība viiru_lietas: oj oj oj, atkal feministes sarosījās, kas ta nu atkal - algas par mazu vai vīri sit? A mož esat pelnījušas?
Seko 155 komentāri, kuros pilnīgi visi saiet matos.

Nākamā diena.
useris krii: cik vilšanās pārpilna un saldsērīgi skumdinoša ir mūsdienu sabiedrība. /Komentāri liegti.
Kāds nevainīgais: esmu apvainojies, nebiju domājis, ka ciba ir TĀDA.
30 useri metas apgalvot, ka ciba ir laba.
4 useri apgalvo, ka bija par daudz iedzēruši un atvainojas.
10 useri krīt viens otram ap kaklu.
3 useri saka, ka pēc delfu komentāriem tas izskatās tikai virspusēji, patiesībā tam visam apakšā ir dziļa un radoša doma. Strīdos dzimst patiesība.
Kāds useris, kam vakar bija jāstrādā: eu, paga, paga, neizklīstiet, man šodien pietiek laika, davai padiršamies!
Seko 7 padiršanās mēģinājumi bez īstas degsmes.
Tiek noslepenoti 4 cibas ieraksti.
Visi krīt viens otram ap kaklu.

Aiznākamā diena.
useris martcore: a vot interesanti, kur tā zeme paliek, kad mietu iedzen?
useris neoplasm: biju ar draudziņiem, pielējām sejas, fakjū, dzīve ir skaista!
useris bozena: kurmjiem šodien riests iestājies.
Neviens no ierakstiem netiek komentēts.
comments: 26 comments or Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

Time:09:54 am
Ah tu dieniņ, izrādās, ka ir uz pasaules viens alus, kas man garšo, un tas ir Brenguļu tumšais. Īpaši jauki ir pa virsu uzpīpēt labi daudz zāles, aiziet laikus gulēt, pamosties bez mazākajām "vakar dzerts" pazīmēm. Iespējams, ka ar laiku man Jāņi pat varētu iepatikties, ja viņi var būt šādi.
comments: Leave a comment Tell A Friend Add to Memories

[icon] hilda
View:Recent Entries.
View:Archive.
View:Friends.
View:User Info.
You're looking at the latest 20 entries.
Missed some entries? Then simply jump back 20 entries