Komēdija n-tajos cēlienos

« previous entry | next entry »
Sat 27.06.26 | 00:30
I cēliens

Viņi teica:

"Ja neizmantosi MI, tu atpaliksi."
"Tev vairs nebūs darba."
"Nākotne pieder tiem, kas izmanto MI."

Pēc brīža:

"MI tev nepalīdz?"
"Tad tu vienkārši nemāki to lietot."
"Tu to izmanto nepareizi."

II cēliens

"Tokeni visiem!"
"Ņemiet un lietojiet!"
"Eksperimentējiet, inovējiet, radiet kaut ko revolucionāru!"

Un vēl:

"Starp citu, te ir aktīvāko tokenu lietotāju tops."
"Nelietosi? Nu... tas arī tiks pamanīts."

III cēliens

Visa gada budžets tiek iztērēts četros mēnešos.

IV cēliens

"Oi, oi, oi..."
"Kurš visu iztērēja?"
"Kurš katru PDF failu pārveidoja par 120 slaidu prezentāciju?"
"Kurš ģenerēja piecpadsmit versijas vienam e-pastam?"

"Netehniskie cilvēki?"
"Viņi vienkārši to izmanto nepareizi."

"Bet kur ir visas tās revolucionārās idejas?"
"Kur ir produktivitātes revolūcija?"
"Kur ir tas, kam bija jāglābj pasaule?"

Un pats svarīgākais jautājums: "Kur vispār palika visa nauda?"

Dienvidkorejā.



Ref:
https://www.computerworld.com/article/4064955/accenture-wants-to-lay-off-employees-without-ai-potential.html
https://www.404media.co/the-tokenpocalypse-is-here-companies-are-scrambling-to-stop-spending-so-much-on-ai/
https://techcrunch.com/2026/06/02/uber-caps-employee-ai-spending-after-blowing-through-budget-in-four-months/
https://en.wikipedia.org/wiki/Token_maxxing
https://theaicronicle.com/en/news/economics/south-korea-ai-bonuses-samsung-hynix-wealth-gap
https://isaiprofitable.com/

Comments {1}

  • Ivo

    [info]disfigurator Link

    Jaunās tehnoloģijas ballīte. Tā neizbēgami beigsies, tad būs pohas visiem.

    Pohas pāries un gan jau tam atradīs vietu. Bet šobrīd vienkārši jāvēro kā industrija - pielējies jaunietis, brēkā nodzēries un novēmies visapkārt, klaigā par foršo ballīti.

    Reply