Komēdija n-tajos cēlienos
Sat 27.06.26 | 00:30
From:: hessin
I cēliens
Viņi teica:
"Ja neizmantosi MI, tu atpaliksi."
"Tev vairs nebūs darba."
"Nākotne pieder tiem, kas izmanto MI."
Pēc brīža:
"MI tev nepalīdz?"
"Tad tu vienkārši nemāki to lietot."
"Tu to izmanto nepareizi."
II cēliens
"Tokeni visiem!"
"Ņemiet un lietojiet!"
"Eksperimentējiet, inovējiet, radiet kaut ko revolucionāru!"
Un vēl:
"Starp citu, te ir aktīvāko tokenu lietotāju tops."
"Nelietosi? Nu... tas arī tiks pamanīts."
III cēliens
Visa gada budžets tiek iztērēts četros mēnešos.
IV cēliens
"Oi, oi, oi..."
"Kurš visu iztērēja?"
"Kurš katru PDF failu pārveidoja par 120 slaidu prezentāciju?"
"Kurš ģenerēja piecpadsmit versijas vienam e-pastam?"
"Netehniskie cilvēki?"
"Viņi vienkārši to izmanto nepareizi."
"Bet kur ir visas tās revolucionārās idejas?"
"Kur ir produktivitātes revolūcija?"
"Kur ir tas, kam bija jāglābj pasaule?"
Un pats svarīgākais jautājums: "Kur vispār palika visa nauda?"
Dienvidkorejā.
Ref:
https://www.computerworld.com/article/4 064955/accenture-wants-to-lay-off-employ ees-without-ai-potential.html
https://www.404media.co/the-tokenpocaly pse-is-here-companies-are-scrambling-to-s top-spending-so-much-on-ai/
https://techcrunch.com/2026/06/02/u ber-caps-employee-ai-spending-after-blow ing-through-budget-in-four-months/
https://en.wikipedia.org/wiki/Token_max xing
https://theaicronicle.com/en/news/econo mics/south-korea-ai-bonuses-samsung-hyni x-wealth-gap
https://isaiprofitable.com/
Viņi teica:
"Ja neizmantosi MI, tu atpaliksi."
"Tev vairs nebūs darba."
"Nākotne pieder tiem, kas izmanto MI."
Pēc brīža:
"MI tev nepalīdz?"
"Tad tu vienkārši nemāki to lietot."
"Tu to izmanto nepareizi."
II cēliens
"Tokeni visiem!"
"Ņemiet un lietojiet!"
"Eksperimentējiet, inovējiet, radiet kaut ko revolucionāru!"
Un vēl:
"Starp citu, te ir aktīvāko tokenu lietotāju tops."
"Nelietosi? Nu... tas arī tiks pamanīts."
III cēliens
Visa gada budžets tiek iztērēts četros mēnešos.
IV cēliens
"Oi, oi, oi..."
"Kurš visu iztērēja?"
"Kurš katru PDF failu pārveidoja par 120 slaidu prezentāciju?"
"Kurš ģenerēja piecpadsmit versijas vienam e-pastam?"
"Netehniskie cilvēki?"
"Viņi vienkārši to izmanto nepareizi."
"Bet kur ir visas tās revolucionārās idejas?"
"Kur ir produktivitātes revolūcija?"
"Kur ir tas, kam bija jāglābj pasaule?"
Un pats svarīgākais jautājums: "Kur vispār palika visa nauda?"
Dienvidkorejā.
Ref:
https://www.computerworld.com/article/4
https://www.404media.co/the-tokenpocaly
https://techcrunch.com/2026/06/02/u
https://en.wikipedia.org/wiki/Token_max
https://theaicronicle.com/en/news/econo
https://isaiprofitable.com/