kanariņš - sociālantropoloģija [entries|archive|friends|userinfo]
helvetica

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

sociālantropoloģija [Jun. 30th, 2011|08:39 am]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
linkpost comment

Comments:
From:[info]antons_v
Date:June 30th, 2011 - 10:43 am
(Link)
Šis ir tas līmenis, kur konkrēta tipa klienti pērk konkrētas kvalitātes preci. Bagātāki ņem dārgas eskorta meitenes, ne tik bagāti sauc to par attiecībām un naudu vispār nepiemin.
[User Picture]
From:[info]helvetica
Date:June 30th, 2011 - 11:48 am
(Link)
prostitūcijā cilvēks tiek uztverts par "objektu" un $ tiek izmantota paklapojuma (ķermeņa=objekta) pirkšanai, kamēr attiecības veido ar personu un nauda tiek tērēta arī netieši, kopējam vai vēl vairāku cilvēku labumam, kā arī tērēti/apmainīti tiek resursi, kas nav nauda..

varbūt trofejsievu gadījumā vēl varētu vilkta paralēles, bet salīdzināt prostitūciju ar cita veida attiecībām ir pārak šerpi
From:[info]antons_v
Date:June 30th, 2011 - 12:01 pm
(Link)
Pārspīlēju, atzīstu.

Es drīzāk par to, ka līnijas starp derīgumu un cieņu attiecībās nav iespējams stingri novilkt. Skaidrs, ka cilvēki dzīvo kopā jo viņiem ir attiecības, bet tik pat būtiski ir tas, ka viņiem ir kopēja saimniecība, dzīves vieta un finanses. Piemēram, to pašu dzīvokli īrēt divatā ir pavisam kas cits, kā vienam pašam un gadījumā, ja attiecības sāk ļodzīties, tad arguments to saglabāšanai kaut kādā ziņā ir vienkārši utilitāras vajadzības.

"Trofejsievas" - jauks apzīmējums.