Comments: |
Naivs jautājums. Kas ir pretstats "blanket attitude"?
Es biju domājis, cerēju, ka "progresīvo pusi" pēc 8. novembra piemeklēs vismaz kaut kāds reality check, jauni meklējumi, jaunas idejas, common ground meklējumi, bet tagad izskatās, ka abas puses ir pilnīgi atkabinājušās un katrs dzīvo savā paralēlā realitātē. Pew research bija pētījums, ka vienīgā atziņa, kura statistiski ievērojami vieno abas puses, ir doma, ka "it's not only about attitudes, interpretations and possible futures, we can't even agree on the basic facts". Nu neko, rietumos common ground vairs neeksistē, žēl, ņe lt vērā, ka nerietumi līdz ar to iegūst. Tiesa, pašos rietumos līdz ar to paliek pavisam interesanti.
par ko cīnījies, uz to arī uzrāvies; izdomā jau laicīgi kādu saujiņu morālu attaisnojumu un - lai labi garšo popkorns!
kāpēc popkornu, jāpiedalās! morālu attaisnojumu kam? mūsu pusei jau vēsturiski nav problēmu ar morāliem attaisnojumiem (deontoloģija vs utilitārisms). mana komentāra vienkāršā agenda, kā vienmēr, ir, ka "progresīvie" neko nesaprot, ka 8.nov bija iespēja nonākt pie kādas nebūt pašapjēgsmes, bet tā vietā viņi izvēlējās karu un paralēlās realitātes. es drīzāk gaužos, ka cīņas nebeidzās, kaut kā neizlīdzinājās uz plaknes (lai gan sākumā bija cerības, kad sāka uzdot pašvētījošus jautājumus par to, kāpēc H. zaudēja, kā arī nedaudz pakritizēja medijus līdz uz skatuves uznāca fake news trops, kas principā visu iekustināja vecajās sliedēs), bet gan jāturpina, ka nedrīkst atslābināties pelnītā sabatā, Eiropas populisti joprojām ir eksotiski zvēri un persona non grata, mežoņi, ar kuriem pie galda nav ko sēdēt utt, vēsā mierā, taciņa jau iemīta.
proti, arī Latvijas internetos arvien biežāk redzu nu jau progresīvo reakciju, ka nav jēgas kaut ko runāt, diskutēt, labāk uzreiz dot pa galvu, jo abi taču dzīvo paralēlās realitātēs. tam ir savi plusi un mīnusi
un tagad nolasi savu komentāru it kā to kāds būtu adresējis tev. Ļoti labi strādā arī uz neprogresīvo pusi.
| |