Journal    Friends    Archive    User Info    memories
 

Vasara un dūmi - feminisms 2018

Apr. 3rd, 2018 10:53 am feminisms 2018 115 comments - Leave a commentPrevious Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

Comments:

From:[info]ingmars
Date:April 3rd, 2018 - 04:12 pm
(Link)
Nevajag lasīt viltus ziņas. Šis attēls ir vairākus gadus vecs un plaši tiek izmantots tendenciozās ziņās par bērnu izprecināšanu. Attēlā redzamie vīrieši ir vīri, bet blakus esošās meitenes nav viņu sievas, bet gan māsas vai māsīcas, kas viņus pavada ceremonijā. Līdzīgi varētu paņemt fotogrāfiju no "rietumnieku" kāzām, kur bērni kaisa ziediņus, un paziņot, ka tā ir pedofīlija.

https://www.snopes.com/fact-check/false-critical-mass-wedding/

Tikai nepārproti, es nenoliedzu, ka islāma valstīs izplatītā prakse izprecināt pārāk jaunas sievas, bieži vien 14 gadu vecumā, ir problemātiska, bet nevajag tur jaukt iekšā pedofīliju. Es saprotu, ka tev gribas, lai tavs arguments izklausītos pēc iespējas skarbāk un pārliecinošāk, bet labāk būs, ja turēsies pie faktiem.
From:[info]romija
Date:April 3rd, 2018 - 04:19 pm
(Link)
Ceru, ka Tev ir taisnība, bet pārliecības gan nav. Man tādas bildes un raksti par kāzu naktīs mirusām astoņgadīgām meitenēm nenormāli uzvāra asinis.
From:[info]krishjaanis2
Date:April 4th, 2018 - 01:31 pm
(Link)
Kāpēc tu atkal esi gatavs nodarboties ar sofistiku un matu skaldīšanu tikai lai pievērtu acis uz faktu, ka Eiropā mērķtiecīgas un stulbas migrācijas politikas rezultātā ir atgriezušās piespiedu laulības ar bērniem/mazgadīgajiem? Saki godīgi, cik tev maksā par šādu tīšu ļaunprātību? Nekas nav jākušina, ir jāvairo sašutums, lai šādas antieiropeiskas prakses un cilvēktiesību pārkāpumus, un amorālismu izbeigtu.
From:[info]gnidrologs
Date:April 5th, 2018 - 01:26 am
(Link)
Tādus piderasus ir jānaglo pie krustiem, nevis ar viņiem jādebatē. Un viņu simoninus un eiženiņus pirmos. hehe Lai redz kā ir ir tiem cilvēkiem, kas cieš no viņu arogantās, merkatilās nelietības. Un nē, es šeit neesmu vulgārs vai nikns. Tā šobrīd ir realitāte dauzos Eiropas rajonos, kuros tādi inghmirji savu kāju nespers, bet labi zina. ka tie pastāv un apzināti veicina to vairošanu. Nav tasnības, tikai dūrei spēks.