Heart*Stripper
Viss ir, lai mēs tuvotos Esamībai..
ak es, Sveetais Enjgelis! 
9th-Nov-2004 02:29 pm

Aizpildiiju taadu kaa testinju, nu, tas jau nebuutu nekas neparasts..

Bet nu rezultaats, tas..


How evil are you?
Comments 
10th-Nov-2004 11:15 am
redzeeju jau, redzeeju, sliktaa meitene ;)
This page was loaded Jun 22nd 2026, 12:44 pm GMT.