Indiāņu blūzs & Kovboju rokenrols - Caur apziņas mijkrēsli kosmosa dzīlēs Pt.II [entries|archive|friends|userinfo]
GonzoKd

[ website | Indiāņu blūzs & Kovboju rokenrols ]
[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Caur apziņas mijkrēsli kosmosa dzīlēs Pt.II [Aug. 15th, 2008|07:41 pm]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
linkizelpot?

Comments:
[User Picture]
From:[info]peacemaker
Date:August 16th, 2008 - 05:54 pm
(Link)
Tātad galvenais experience ilga tikai ap trim stundām? (Jautāju tāpēc, ka visur uzsvērta tripa ilglaicība.)

Also, kā bija ar paškontroli tripa laikā? T.i., tuvāk LSD, kas ļauj vairāk vai mazāk virzīt ceļojumu vai tuvāk sēnēm, kas sagrābj un nes sev vien zināmā virzienā?

Bet izklausās, ka bijis pamatīgs piedzīvojums.
[User Picture]
From:[info]gonzokidd
Date:August 17th, 2008 - 10:46 am
(Link)
Piedzīvojums labs, bet, kā jau teicu, efekts man nebija tas lielākais... Ceļojuma biedram gan bija mazas problēmas ar paškontroli.

LSD pieredzes nav, tā ka nepateikšu...
Starp citu - kāda ir pieredze vai pārbaudīta info par The Hawaiian mushrooms(Copelandia Cyanescens)? Kāds vērtējums veikalam http://www.elephantos.com ?
[User Picture]
From:[info]peacemaker
Date:August 17th, 2008 - 02:25 pm
(Link)
Pats havajietes neesmu ēdis, bet provējušie paziņas saka, ka tās ir krietni spēcīgākas par meksikāņu sēnēm, ar lielāku uzsvaru tieši uz vizuālajiem efektiem.

Un Elephantos ir labākais interneta smartshop, kuru esmu mēģinājis. Prece pienāk ātri un ir labi iesaiņota. Cenām arī ne vainas. Silti iesaku.