Zoo of Oz

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 20 entries

Links
kuzucuk
dangerous minds
zudusī LV
R. dienasgrāmata
R. autobiogrāfiskā romāna materiāli
arterritory

April 13th, 2021


klusums
04:04 pm
Turpinu (caur piespiešanos un ar prokrastinēšanu) strādāt ar vizualizācijām un pārliecībām. Jāsaka, visai interesanti. Dažas pārliecības ir smagas un grūti kustināmas, kuras vienā dienā nevar paveikt (Piem, man neizdosies, esmu sliktākais cilvēks zemes virsū un cilvēki mani ienīst), citas atkal atrisināmas pāris minūšu laikā. Nezinu vai ir vērts īpaši pierakstīt kāds ir bijis ceļš cauri pārliecībām, kad tās ir atrisinātas, tās kļūst tik garlaicīgas un nekādas, ar katru šūnu jūtu, ka nav par mani. Turklāt ar savu woo woo metodi es tās varu atrast pāris minūšu laikā gandrīz vienmēr. Bet tomēr reizēm gribas brīnīties.

Piemēram tagad, kad es mēģinu sevi pārliecināt, ka man izdosies lietas, to atrisinot man nākamajā dienā tāpat bija milzu trauksme un nekas negāja uz priekšu. Un izrādās man ir bail no tā, ka man izdosies. Un kāpēc? Un te seko visas sliktās pasaules lietas - mani nicinās, mani nemīlēs, no manis novērsīsies utt. Vēlāk to pašu varēju attiecināt arī uz darīšanu kā tādu, ne tikai izdevušos darīšanu. Pie pozitīvajām afirmācijām un vizualizācijām pilnīgi galva sāpēja. Jā, nav nekās jaunums, ka man uz darīšanu ir klemme, bet šie teksti neviļus liek domāt no kurienes tas. Par to paliek smagi un domīgi, kaut gan konkrēti nekā sakāma nav.

Varbūt beidzot man man pagātne paliek pagātnē. Kā izbalējušas bildes. Īstenībā pat pāris dienas atpakaļ es liku pārliecību, ka pagātne ir pagātnē, es esmu šeit un tagad. Laikam pagājusi arī uz vēlāku pagātni, jo tā jau tas bija kā pozitīvā pārliecība pašpārmetumiem, ka divas dienas esmu izniekojusi nespējot saņemties. Tā ir jauka apziņa, ka pagātne ir pagātnē, es jau sen tā uzskatu, bet nekad nebija tik dziļas pārliecības par šo.

(so much to say)

ingmars
11:26 am - ok
Ir vairāk nekā skaidrs, ka mēs neiegājām galinātājā.

(2 have | so much to say)

ingmars
10:59 am - gnar
Jūs, piemēram, zinājāt, ka skeitbordings ir grūts?

(4 have | so much to say)

ingmars
10:33 am - par trikiem
Jau kādu laiku manā prātā ir doma, ka gribētu dabūt treniņa balisong (bez asas malas), bet tie ir tik dārgi, un es neesmu drošs, vai man būtu interesanti tam veltīt laiku. Iespējams, būtu smieklīgi iemācīties dažus trikus, kā arī man ir priekšstats, ka balisong ir patīkama fizika.

Pēdējās dažas dienas daudz braucu ar skrituļdēli, ko ziemā nebiju darījis nemaz. Aizvakar ar Eiženu aizbraucām uz Mežaparku. Viņš visu ceļu ar skūteri centās no manis aizbēgt, un brīžiem bija jāpieliek pūles, lai viņam turētu līdzi. Viņam pēc tam bija sarkana seja, viņš bija sasvīdis, bet pozitīvi pārsteidza tas, cik viņš bija žigls un cik motivēts sacensties. Domāju, tas bija tādēļ, ka Līgatnes braucienā viņš bija noguris un skubināms turpināt ceļu, savukārt tagad es biju tas, kurš ierosināja nenogurt un nesasvīst. Beigās, protams, nogurt un sasvīst nebija slikta doma.

Stacionāri olliji sanāk gandrīz katru reizi, augstums ir ciešams, varētu būt labāk, bet man šķiet, ka tehniski tie ir pareizi, un augstums pieaugs līdz ar pieredzi. Regulāri cenšos pārvarēt nedrošību un mēģināt to darīt kustībā, pamazām progresēju, reizēm sanāk, atkal jau jāsaka tas pats – diezgan zemi, bet domāju, ka tehniski puslīdz pareizi, tādēļ tas ir tikai laika jautājums. Piedomāju pie roku kustībām, lai mazinātu tendenci griezties ar seju pa priekšu.

Šeit ir piemērs manam ollijam kustībā: https://www.instagram.com/p/CNcq-LWpE-s/

(7 have | so much to say)

ingmars
10:12 am - very drained
Sākumā neviens pat nezināja, ka Bladee ir tik daudz talanta (protams, arī apbrīnojami producenti, piemēram, Whitearmor).

(3 have | so much to say)

morraa
12:53 pm
Atradu tējas veikaliņu, kurā nopirku diezgan gardu cepto tēju. Sākumā dzēru, bet sāka likties, ka pēc tās man ir jocīgs garīgais.
Vakar pirms gulētiešanas izdzēru diezgan daudz un jau guļot gultā dzirdēju tālumā spēlējam mūziku, nevarēju elpot un blakus apgūlās suns. Man nav suņa.
No rīta niezēja rokas.
Laikam to tēju vairs nedzeršu.

(9 have | so much to say)

April 12th, 2021


n_komentari
[artis]
06:13 pm
Tāpēc, ka lumpeņi.

(so much to say)

morraa
09:00 pm
Tas nav kas tāds, par ko visi runā, bet vēl pirms dažiem gadiem gaisa telpa zināmā augstumā virs Tokijas piederēja ASV bruņotajiem spēkiem un lidmašīnu lidojumi bija aizliegti.
Kad lidojumu aizliegumu atcēla un gaisa telpu atgrieza Japānai, diezgan drīz virs Tokijas diezgan zemu sāka lidot lidmašīnas, nolaižoties Hanedas lidostā.
Haneda ir viena no pasaules lielākajām lidostām trafika ziņā, tāpēc lidmašīnu ir visai daudz.
Kādu laiku man patika, jo nu, var skatīties uz lidmašīnām, bet tagad apnika, jo troksnis ir briesmīgs.
Komunistiskās partijas populisti ātri to ņēma par ieroci un visu rajonu aplīmēja ar plakātiem, solot atcelt lidojumus virs Tokijas, ja tos ievēlēs valdībā. Tagad tiem plakātiem ir pievienojušies jauni, solot visiem bezmaksas PCR testus un vakcīnas.

(so much to say)

au
02:56 pm
vakar bijām pārgājienā gar Loju un man ir liels lepnums un prieks par mazuļiem, kas četrus kilometrus nostaigāja pa kraujām, koksaknēm, dažkārt šļūcot uz dibena, dažkārt lienot zem kokiem. jo mēs nezinājām, ka viena upes puse ir vieglā staigāšana, bet otra - principā, kalnu kaziņu stilā. bet forši. drusku pat adrenalīns man. un kājās beidzot kedas, dārzā jau četras narcises zied, viss ir tikai uz labu.

(4 have | so much to say)

April 11th, 2021


n_komentari
[mazeltov]
08:59 pm
Un tas, augšā, Bruts pēc dzimummaiņas operācijas?

(so much to say)

ingmars
10:05 am - IIG
Iesim iekšā galinātājā.

(so much to say)

ingmars
09:57 am - ooga booga
Uga buga, industriālā revolūcija slikta.

(so much to say)

ingmars
09:37 am - divi Ingmāri
Iespējams, ka es esmu kāds cits Ingmārs, kurš laiku pa laikam piemin Ingmāru Freimani un runā viņa vārdā.

Neesmu drošs arī par to, vai *** rīkojās korekti, publicējot šo tekstu un patvaļīgi sasaistot Satori autoru Ingmāru Freimani ar to Ingmāru Freimani, kura ģimeni viņa pazina (Ingmāru Freimaņu, iespējams, ir bezgala daudz):

"Šo visu rakstot, es neaicinu atsaukt rakstu vai ierobežot citu tiesības izteikties - arī tad, ja viņu vēstījums ir aicinājums ierobežot manas un manu bērnu tiesības. Tieši pretēji - es ceru, ka portāla vadība nesenā raksta autoram Ingmāram Freimanim jau ir samaksājusi honorāru par darbu. Tā kā es šo ģimeni personīgi pazīstu, es zinu, cik viņiem šī summa ir nozīmīga. Apsaukājot citu mazu bērnu vecākus un publiski apšaubot viņu spējas izaudzināt laimīgus un sabiedrībai derīgus cilvēkus, Ingmārs Freimanis nopelnīja naudu, par ko pabarot pats savu mazgadīgo bērnu. Lai nu viņa bērnam šis rīcības piemērs ietu labumā."

Ar kādām tiesībām!

(17 have | so much to say)

ingmars
12:01 am - viltīgs
"Eu, davai, visi izdzēšamies!" teica viltīgais Ingmārs, kurš pats neplānoja izdzēsties, tikai gribēja palikt vienīgais cibā.

(so much to say)

April 10th, 2021


n_komentari
[vesta]
09:18 pm
Nē, tas bija macho style shit show. Vieni izglābs pasauli no bezdievjiem, otri izglābs cibu no Krišjāņiem, visiem tikai uzvarēt uzvarēt gāzt pretinieku. Aizejošā laikmeta pārpalikumi.

(1 has | so much to say)

ingmars
08:33 pm - hmm, interesanti
Cibas lietotājiem ir polarizēts viedoklis par Krišjāni 2.

(10 have | so much to say)

pajautaa
[arkls]
11:11 am - naudas plūsma caur privāto kontu bez nodokļiem
kā organizēt naudas plūsmu 3x - 4x gadā lai nebūtu jāmaksā nodokļi (20% ?), jaatskaitās VID? vienā reizē ap 1000 eur, gadā kopā līdz 5000 eur.


A. uz privāto kontu ap 50 cilvēki skaita naudu, piemēram, katrs ar savu numuru, piezīmē rakstot "ziedojums 31". visu savākto summu pārskaitu tālāk kādiem 20 cilvēkiem vai biedrībām ar piezīmi "pavadzīme 101". Kādi ir griesti šādām darbībām un vai šāds princips strādātu?


B. versija (ko šajā reizē nepaspēšu) ir dibināt kādu bezpeļņas organizāciju vai ko līdzīgu. Ko tieši?

(8 have | so much to say)

ingmars
12:15 am - sadedz, Babilona
Pasūtīju skeitborda kurpes, kurām uz papēžiem rakstīts "Destroy Babylon". Jo vairāk ar tām skeitbordo, jo dziļākas aug plaisas Babilonas mūros.


(2 have | so much to say)

April 9th, 2021


ingmars
11:19 pm - nekādā sazvērestībā
Varu jums apliecināt, ka neesmu iesaistīts nekādā sazvērestībā.

(2 have | so much to say)

ingmars
10:47 pm - labi gan
Man nebūtu ienācis prātā, ka Krišjāņa identitāte vēl kādam ir nezināma, it sevišķi pēc pēdējā laika notikumiem. Var jau gadīties, ka kāds, kurš neseko apkārt notiekošajam, varētu būt palaidis to garām, bet nekādā gadījumā nebūtu to uzlūkojis kā kādu noslēpumu. Manuprāt, sašutums par viņa uzvārda nosaukšanu nav godprātīgs un liecina, ka tas ir tāds kā princips izmantot formālu oponenta kļūdu. Diemžēl nevaru arī apgalvot, ka tas pārsteidz, tā vienkārši ir situācija, kādā tagad esam.

Ar interesi sekoju Krišjāņa ierakstiem, un to es saku bez sarkasma. Piemēram, man likās jauka viņa pašironija par to, ka viņš ir izbanots no tvitera, un tagad mēģina rakstīt un komentēt cibā, bet te arī viņu rāj, un tad nobeigumā aizkustinoši Jēzus vārdi: "Lapsām ir alas, putniem apakš debess ir ligzdas, bet Cilvēka Dēlam nav kur Savu galvu nolikt." Tas liecina par labu humora izjūtu. Patika lasīt arī ierakstu par to, ka cilvēki neciešot lasīt filozofisku vai analītisku tekstu, kurā bez ironijas ir runāts par Dievu; izlasīju to un padomāju, ka droši vien nav tik traki, bet ja jau viņš par to ir tik sašutis, tad slikti viņam. Un, ja viņam tas ir slikti, tad jau man tas drīzāk ir labi, vai ne? Labi gan, labi gan!

(11 have | so much to say)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba