Keep the Aspidistra Flying

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 9 entries

Links
kuzucuk
dangerous minds
zudusī LV
R. dienasgrāmata
R. autobiogrāfiskā romāna materiāli
arterritory

September 12th, 2023


09:41 pm
To say that straight men are heterosexual is only to say that they engage in sex (fucking exclusively with the other sex, i.e., women). All or almost all of that which pertains to love, most straight men reserve exclusively for other men. The people whom they admire, respect, adore, revere, honor, whom they imitate, idolize, and form profound attachments to, whom they are willing to teach and from whom they are willing to learn, and whose respect, admiration, recognition, honor, reverence and love they desire… those are, overwhelmingly, other men. In their relations with women, what passes for respect is kindness, generosity or paternalism; what passes for honor is removal to the pedestal. From women they want devotion, service and sex.

Heterosexual male culture is homoerotic; it is man-loving.


(marilyn frye)

(2 have | so much to say)

April 23rd, 2023


10:53 pm
man is the warmest place to hide

(so much to say)

02:55 pm
pirmo odu šogad noķēru treniņā ar boksa cimdu.
palika starp īkšķi un dūrīti.
uzskatīšu to par zīmi

(so much to say)

April 19th, 2023


11:35 am
es sev piedodu nepareizās izvēles.

gluži vienkārši man patīk ticēt cilvēkiem. nogaidu līdz punktam, kad man jau noplēsta visa muguras āda un izdurtas abas acis, lai sev atzītu - varbūt tomēr šī persona man nevēl labu lol

(2 have | so much to say)

April 8th, 2023


05:04 pm
bokss arī dara priecīgu.
kā es pati agrāk nebiju iedomājusies, cik šis piemērots sporta veids - manī ir daudz agresijas un lecīguma lol

(1 has | so much to say)

June 12th, 2022


04:18 am
un shout-out visiem biedriem, kurus vietējie kuluāristi nepavada ar atzinīgu čukstu "no labas ģimenes". fuck it, manās grāmatās jums par bezšķirni un offbrand statusu automātiski pieplusojas desmit punkti un atlaižu kupons vismaz 3 faux pas. jo, visticamāk, visa jūsu eksistence ir viens vienīgs nospriegots vara nervs.

(so much to say)

12:07 am
if I don't find it this time
then I'm better off dead

 

May 23rd, 2022


12:10 am
šovakar baletā, kad tika atskaņota Ukrainas himna, bija pāris cilvēku pudurīši, kuri palika sēžam. dažu sekunžu laikā ēterā sāka virmot kaut kas no pirmatnēji stindzinošajām bailēm, atstarojoties no pakauša pakausī visiem kājās stāvošajiem - mūsu vidū ir ienaidnieks.
šausmīgi

(1 has | so much to say)

March 9th, 2022


02:06 am
man šķiet, pozitīvā kara propaganda ir tāda slippery slope (ak kungs, skaidrības labad uzreiz piebildīšu, ka esmu Team Ukraine, protams). romantika, varonība, mākoņa sudraba maliņas meklēšana - tas viss karam piešķir cilvēcīgus vaibstus. tā ir saprotama mūsu smadzeņu īpatnība, piespiesties ieraudzīt stāstu un jēgu, lai no šausmām nesajuktu, bet prese kā jau parasti pārcenšas un pārvelk to visu jau realitātes šova līmenī. karu nevar un nevajag cilvēciskot, karš ir truls, pretīgs un 99% cilvēces bezjēdzīgs. ciniskas varas spēlītes, kas pilsoni parasto izmaļ caur zobratiem, aci nepamirkšķinot.

(so much to say)

> previous 9 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba